Regering voelt niets voor uitstel van btw-verhoging Benoeming formateur door Kamer blijft in het urgentieprogramma Oude vete met pistool J)rs# Bakker ontkent beslecht positieve uitspraken over de apartheid Volgende kabinet niet met erfenis belasten iVechtpartij in Moordrecht Biesheuvel als lijstaanvoerder AR voorgesteld Direct na besluit van CHU-Unieraad bleek: programma f TV morgen JIAATTDAG 23 NOVEMBER 1970 LEÏDSCH DAGBLAD PAGINA 5 Vervolg van pagina 1 DEN HAAG (GPD, ANP) De regering voelt niets T00r uitstel of beperking van de voorgestelde btw-verho- jjng per 1 januari van 12 tot 14 pet, ook al omdat naar aar oordeel de daarvoor aangevoerde alternatieve dek- jngsmogelijkheden onvoldoende zijn. Bovendien is het labinet niet bereid de volgende regering deze erfenis te kten. De SER heeft op dit punt verdeeld geadviseerd. merking genomen dat de maatrege len toch altijd met een zekere ver traging doorwerken. Een en ander leidt dan ook tot de conclusie dat by het huidige perspec tief niet tot een verzwaring van het programma moet worden overge gaan," zo zegt de regering. Het kabinet beschouwt matiging van de loonkosten als een essentieel onderdeel van het pakket. Het kabi net stemt dan ook geheel in met de conclusie van de SER, dat het reëel beschikbare looninkomen moet ach terblijven bij de verwachte stijging van de arbeidsprodukiviteit. Voor een nadere uitwerking van het op de ze doelstelling gerichte beleid zal zo spoedig mogelijk contact worden op genomen met de Stichting van de Ar beid. Het kabinet acht het al even- juist het percentage van de gnjuncturele verhoging van een untal belastingen, de „wiebel- HX*', op vier te stellen, zoals de gER in meerderheid verlangt. Het kabinet voelt niet voor een terzwaring. Bovendien zou een fjentuele verhoging tot vier pro fit pas per 1 april effectief kun- ien worden om technische rede- ferder zou de extra opbrengst vol lens de SER moeten worden ge- ruikt ter compensatie van een la- jere btw-opbrengst. Het gebruik van en conjuncturele verhoging voor dergelijk doel is ontoelaatbaar. In het algemeen acht het kabinet iet niet juist het pakket bijsturings- naatregelen te verzwaren. Dat bete kent ook. dat er moet worden afge- rien van een omvangrijker uitgaven rerlaging dan 140 min gulden. Ook in uitstel van de aftrek voor zelf- rtandigen kan niet worden toege- itemd. In de opvatting van het ka binet wordt door de diverse maatre den de last van de bijsturing op passende wijze over de verschillende belastingcategorieën verdeeld. Volgens de regering is het econo- aiisch beleid aan sterke veranderin gen onderhevig. „In de landen om ons heen zijn rerschijnselen waar te nemen die op zekere inkrimping van winstmar ges en enige terughoudendheid by in vesteringen kunnen wijzen. In deze situatie is het gevaar van overdose ring niet denkbeeldig, mede in aan- MOORDRECHT ANP) Zuidmo- iukse en Nederlandse jongeren zijn londagavond slaags geraakt in de lantine van de voetbalvereniging Moordrecht in Moordrecht. Drie Ne derlandse jongens raakten gewond, één van hen moest naar een zieken- in Gouda worden overgebracht. De vechtpartij, die leidde tot ver nielingen in de kantine, veroorzaak te een gespannen toestand in Moor drecht. Van de auto van een arts, drein de kantine eerste hulpverleen, de, werden de ruiten ingegooid. Een vagen van de rijkspolitie werd zwaar beschadigd, toen deze de Ambonese rijk binnenreed. De politiemensen vilden de «ampraad vragen naar de kantine te komen om de toestand te bespreken. Eén agent raakte by de aanval op de politieauto lichtgewond. De politie probeerde zondagavond door overleg een rustiger sfeer te scheppen. In de nota aan de Tweede Kamer gaan de bewindslieden van financiën vooral in op de aanbevelingen van de SER over de maatregelen die de in- flatieproblematiek van de kant van de bestedingen benaderen. DEN HAAG ANP) Het centraal comité van de Anti-Revolutionaire Party heeft zaterdag aan de kiesver enigingen mr B. W. Biesheuvel als lijstaanvoerder voorgesteld. De ad- vieslijst, die 33 namen bevat, zal be gin december aan de kiesverenigin gen worden aangeboden, waarna de ze zullen stemmen voor 25 kandida ten. De eerste vijftien namen van de advieslijst zyn: 1. Mr. B. W. Bies heuvel te Aerdenhout. 2. Mr. W. Aan- tjes te Utrecht, 3. drs. J. A Bakker te Wassenaar. 4. dr. A. Veerman te Rijswijk, 5. B. Roolvink te Hilversum, 6. drs. J. Boersma te Zeist, 7. mej. J van Leeuwen te Zoetermeer. 8. dr. C. Boertien te Geldrop, 9. M. W. Schakel te Hoornaar, 10. Tj. Walburg te Sint-Annaparochie, 11. mr. J. H Grosheide te Den Haag, 12. dr. N. G. Geelkerken te Leiden, 13 mr. J. N. Scholten te Andel (N-B), 14. dr. A. J. Vermaat te Voorthuizen, 15. A. van Es te Wassenaar. Zoals bekend hebben de heren dr. N. Tiemstra en C. Boersma zich te ruggetrokken. Beiden kwamen op de voorlopige advieslyst van het cen traal comité voor. Ook drs. R. Zijl- stra heeft zich op grond van persoon lijke omstandigheden teruggetrokken voor het aanvaarden van een kandi datuur. AMSTERDAM (ANP) In de Van Walstraat in Amsterdam is zondag avond een naar het schijnt oude vete tussen enkele uit Suriname afkom stige mannen met een pistool, gela den met flaubertpatronen, beslecht. De 26-jarige H. V., die met zijn 30- Jarige broer W. V. uit Den Haag naar Amsterdam was gekomen, schoot een 33-jarige disc-jockey W H. N. in zijn rechterbeen. Hij kon na behandeling in een ziekenhuis weer naar huis. De twee anderen zijn aan gehouden. De politie heeft het pistool nog niet gevonden, wei enke le patronen. Op Q.t Cynophilia Honden- I feit. dat zij niet in de prijzen vie- tentoonstelling waren twee Chi- len gingen zij toch op onderzoek nese naakthondjes de grote trek- uit in de grote wisseltrofee, pleister van de tent. Ondanks het SCHIPHOL (GPD) Vice-minis- 1 dere indruk hadden gewekt, nl. het ter-president drs. J. A. Bakker heeft gesprek met een verslaggever in zaterdagmorgen op Schiphol, na zijn Durban, en zyn toespraak bij deaan- bezoek aan Zuid-Afrika, ontkend op bieding van geschenken aan de Zuid enigerlei wijze sympathie te hebben uitgesproken voor de Zuidafrikaanse apartheidspolitiek. Hij haalde twee feiten aan die in Nederland een an- Drs. Bakker bij zijn terugkeer uit Zuid-Afrika op Schiphol. (Van onze parlementaire redactie) ZEIST (GPD) De heren E. Bleu- mink (CHU), B. Goudzwaard (AR) en N. Schmeltzer (KVP) beraden zich vandaag over een beslissing van fe Unieraad van de CHU (het poli tieke adviescollege van die partij) dat de Tweede Kamer geen inspraak ■nag hebben bi) de benoeming van de kabinetsformateur. Dit besluit van de CHU zal echter weinig ver anderen' aan 't urgentieprogram van de drie confessionele partijen. Partijvoorzitter prof. dr. J. W. van Hulst van de CHU liet zaterdag tij dens een pauze in de unieraadverga dering al weten, dat het niet aan vaarden van dit CHU-besluit niet zal leiden tot een breuk tussen de drie Partijen. Waarom zou de stuurgroep suggestie dan overnemen, vroeg ladereen zich daarna dan ook af. Opmerkelijk is ook dat de drie be langrijkste mannen in de CHU lijst trekker minister Udink, huidige frac tievoorzitter in de Tweede Kamer Mellema en partijvoorzitter en frac tievoorzitter in de Eerste Kamer Van Hulst) zich nog steeds achter het ac tiepunt van het urgentieprogram stel len dat de Tweede Kamer wel zal moeten trachten de kabinetsforma teur aan te wijzen. De „drie groten" van de CHU hebben daar ook zater dag tijdens de vergadering in Zeist geen twijfel over laten bestaan. Toch was de Unieraad tijdens de besloten vergadering in de ochtend uren. duidelijk in haar uitspraak. Van de 39 stemgerechtigde leden zouden er 33 steun hebben verleend aan het emotionele betoog van freule Wtte- waall van Stoetwegen, die onder an dere geassisteerd door oud-minister van Justitie, mr. Y Scholten, heeft gestreden tegen aantasting van het prerogatief van de koning. In de wandelgangen werd verteld dat de freule zelfs niet geschroomd had naast al haar vrouwelijke vinnig heid en scherpzinnigheid haar hoge bloeddruk te gebruiken voor een door alle voorgestelde wijzigingen van het drukken van het besluit. Besloten De vergadering was besloten. „De meeste leden van de Unieraad zijn geen politici. Ze worden gehinderd in him uiting als de pers erbij is", verklaarde prof. Van Hulst de reden van het niet toelaten van Journalis ten. Hij toonde zich wel bereid een toelichting op het gebeurde te geven. De leden van de stuurgroep ook die uit de CHU zijn er volgens prof. Van Hulst van overtuigd dat de huidige manier van kabietsformatle te duister is en deze het benoemen van de formateur door de Kamer bijdraagt aan de noodzakelijke open heid.'Ze blijven die mening toege daan, maar zullen in de stuurgroep toch trachten het besluit van de Unie raad uit te voeren. Het was zaterdag in Zeist de bedoe ling dat de Unieraad in het besloten ochtendgedeelte van de vergadering urgentieprogram zou bespreken. Ver der dan de kwestie van de benoe ming van een kabinetsformateur en de zedelij kheidsparagraaf kwam men echter niet. Dat betekende dat ook de hele middag de openbare verga dering besteed werd aan het urgen tieprogram. Daardoor kwam van het vaststellen van een nota over het be jaardenbeleid dan ook niets terecht. Zedelijkheid In de zedelijkheidsparagraaf van het urgentieprogram wil de CHU dat er wat meer genuanceerd zal worden gesproken over abortus, pornografie en druggebruik. In de abortuspara graaf wil men de inspraak van de betrokken vrouw groter maken Bovendien moet abortus als een noodoplossing worden gezien, het geen onder meer betekent dat meer aandacht moet worden besteed aan middelen ter voorkoming van zwan gerschap. afrikaanse regering, om deze gebeur tenissen in een genuanceerder licht te plaatsen. De minister zei er niet bang voor te zyn in de Tweede Kamer te moe ten debatteren over deze reis, en in dit verband was hy „ook niet bang voor de heer Den Uyl". De voor zitter van de PvdA-fractie in de Tweede Kamer kon gisteravond even wel weinig meer zeggen dan dat „de j politieke betekenis van minister Bak kers reis naar Zuid-Afrika staat of j valt met wat hy daar wel en niet heeft gezegd, in het bijzonder in en over Transkei. Aan de hand daarvan zullen wij bepalen of wij een debat met minister Bakker willen". De minister vertelde dat hij door een Engelssprekende Jongeman, die vermoedelijk voor een radio werkte, zijn indrukken in Transkei was ge vraagd. toen hy in Durban uit het vliegtuig stapte, die had hy gegeven, maar. zo zei hy tegen de verslagge vers op Schiphol: „Het spyt me, u zult moeten geloven, wat hij doorgaf heb ik niet gezegd." Minister Bakker zou, op uitnodiging van de Zuidafrikaanse regering, in twee thuislanden kennis nemen van wat de regering daar tot stand heeft gebracht voor de bevolking. Transkei gold als een land waar dat was ge slaagd, Zoeloeland als een waar de resultaten sterk onder de verwach tingen waren gebleven. Hoewel het hem bekend was dat Transkei in 1967 getroffen was door een tbc-epi- demie en dat daar ook nu mensen de hongerdood sterven, had hij van het ontwikkelingswerk een positieve Indruk gekregen, en had die waar dering uitgesproken. „Ik meen dat men, hoeveel kri tiek men ook mag hebben op een bepaald beleid, de moed moet heb ben om, als er ook eens wat goeds gebeurt, daarover openlijk waarde ring uit te spreken", aldus zijn toe lichting op Schiphol. Het was slechts de waardering voor het ontwikke lingswerk in Transkei die hij de ver slaggever in Durban zou hebben mee gedeeld. Binnen de mogelijkheden die de diplomatieke conversatie daartoe bie den zou minister Bakker zijn stand punt, volstrekte afwijzing van het apartheidsbeginsel, hebben uitgespro ken toen premier Matanzima van Transkei in een felle redevoering, „waarbij ik mij in het beklaagden bankje voelde", de wereld verweet verkeerd te oordelen over het be leid van de gescheiden ontwikkeling „In mijn geïmproviseerde repliek heb ik getracht hem duidelijk te ma ken dat de Nederlandse regering niet instemt met de Zuidafrikaanse opvattingen over apartheid, en dat wij in Nederland van mening zijn dat alle volken gelijke kansen moe ten hebben. Als u, Kaiser Matanzi ma, die achter dit beleid staat, vindt dat dat zo'n goed beleid is, moet u anderen in de wereld daarvan zien te overtuigen." VEDERLAND I 6.45 6.55 7.04 8.00 8.20 9.10 9.35 10.25 10.30 NEDERLAND II 6.45 6.55 7.04 7.30 8.00 8.20 9.10 10.15 10.40 10.50 10.55 (Kleur) De Woefs en de Lamaars (NOS) (Kleur) Journaal (NOS) Coronation Street (VARA) (Kleur) Journaal (NOS) (Kleur) De liedjes van Louis Davids (VARA) Achter het nieuws (VARA) De gouddieven. TV-film (VARA) (Kleur) Journaal (NOS) Nascholing huisartsen les 2 (Teleac) (Kleur) De Woefs en de Lamaars (NOS) (Kleur) Journaal (NOS) Internatiohaal agrarisch nieuws (NOS) (Kleur) De avonturen van Tom Sawyer (NOS) (Kleur) Journaal (NOS) Memorandum van een dokter (NCRV) Bomans in triplo een bewogen confrontatie (NCRV) Hier en nu (NCRV) Avondsluiting (NCRV) (Kleur) Journaal (NOS) The seventh key; les 2 (Teleac) Ik geloof niet dat ik zater dagavond mocht klagen over het programma dat de VARA had ingestudeerd ter viering van het feit dat ik tien jaar geleden met tv-kritiek begon. .Ben van de acht" werd niet voor niets in de VAR A-gids „een feestelijk quiz-programma" genoemd en als zodanig onder ging lk het ook, In principe is het. een simpel programma, maar het lijkt na deze tweede aflevering toch wel zeker dat de formule beter is en tot meer vrolijkheid aanleiding geeft dan vorig jaar. Dat komt door de andersoortige deelnemers va der en zoon, opa en dochter, opa Lok van zaterdagavond bij voorbeeld was een geknipte fi guur voor zo'n quiz!) Maar ook door de betere vraagstukken die de deelnemers moeten op lossen. Een vondst waren de twintig zwarte Pieten, waaruit vl1f bekende sportmensen moes ten worden geplukt. Jan Jans sen en Stien Kaiser herkende ik absoluut niet. Zij bewezen ter plekke de stelling „black is beautiful". Vermakelijk was ook het een-aktertje met Mary Dresselhuys. Nelly Pr ij da, Piet Romer en Allard van der Scheer dat door de vier overgebleven deelnemers moest worden na gespeeld. Het plezierige van de familie-indeling is, dat de deel nemers zich er moeilijk over kunnen beklagen als zij met een domme partner zijn ing- deeld. Zo had een oma te kam pen met haar kleinzoon Jaap. die twee vragen aan Johan Cruyff mocht stellen en punten kon verwerven als hy dezelfde vragen stelde als zijn oma dacht dat hij zou stellen. Oma dacht natuurlijk dat hij iets zou vra gen over Cruyff's dochtertje, maar Jaap bleek te denken dat zijn oma wilde weten hoeveel doelpunten Cruyff drie jaar ge leden tegen Feijenoord had ge scoord Mies knalde vervol gens enige ballen namens Cruyff in het publiek waarbij zij haar schoen uitschopte. Dat zal de groeiende twijfel in den lande over haar schoeisel wel niet tot staan hebben gebracht. Wie de ballen ving kreeg van Cruyff een kaartje voor Ajax— Celtic, ter viering van de ge boorte van zijn dochter. Cruyff zelf kreeg een reiswieg aangebo den. Ik kan u melden dat hij blauw is. Niet omdat ik kleu rentelevisie heb. want „een op de acht" is nog steeds niet in kleur, maar omdat ik zondag bij AjaxHolland Sport Piet Romer ermee zag sjouwen in zijn rol van boodschapper Zondagavond kregen we zo waar een volbloed toneelstuk in tv-bewerking te zien. t.w. .Boete vogel van de jeugd", een van de minder bekende Stukken van Tennessee Williams die ook „Glazen speelgoed" „De eetatoueerde roos" en .Bat op een heet zinken dak" schreef. Williams schryft bij voorkeur over neurotici en „zoete vogel van de jeugd" vormt daar geen uitzondering op. „Ik sta al zo- lans met mijn rug tegen de muur. dat het pleister dat de stenen en de mortel bedekt al begint af te brokkelen", schreef Tennessee Williams in zijn voorwoord. Een beeld van ver val. Hetzelfde beeld, maar dan van mensen, geeft hij in het onderhavige stuk waarin Ank van der Moer de aftakelende actrice en Jeroen Krabbé de moreel gedegenereerde gigolo speelde. Ook in 1962 speelde Ank van der Moer die rol al, toen met Ramses Shaffy als te genspeler. Hoe het indertijd onder regie van Ko van Dijk gespeeld werd. weet ik niet. Ik weet alleen dat deze overtrok ken manier van spelen weinig geklaagd was. Alles over schreeuwde zich zelf een beetje, te beginnen bij de decors van Gerardo Porto en eindigend bij Jeroen Krabbé, wiens ontman ning ons desondanks onthou den werd, het eerste blyk van ingetogenheid in deze opivoe- ring. Misschien dat het op to neel zo nog kan, maar voor tv- camera's was het net iets te veel. Je had voortdurend de neiging het geluid zachter te zetten, het beeld kleiner te maken, verder weg te gaan zitten Tenslotte mag niet onvermeld blijven dat Pierre Janssen een alleraardigste uitzending maak te over Magritte en de vraag wat „waar" is in de beeldende kunst. NICO SCHEEPMAKER. Voor maandag 23 november Hilversum I 402 m. NCRV 17.30 NCRV en Bloc act. pro- Ïram. met muz. illustratie 18.19-18.20 ritz. van de Christelijk Historische - Unie 18.30-18.41 Nws. EO 19.00 Wy hebben een woord voor de wereld -veel graagde geesteiyke muz. 19.20 Re- ;orm. en reveil lez. 19.35 Muz. Intermez zo 19.45 Geloven vandéég lez. NCRV 20.00 By de tijd act. Inform, over ont wik. In de samenlev. 20.20 Componis ten ln het Interbellum herin, van een muz. liefhebber 21.30 Lichte gram. m. 21.40 De kerk vandaag, docum. 22.00 Meisjeskoor en licht lnstrum. sextet 22.20 Avondoverdenk. 22.30 Nws. 22.40 med. 22.45 Voorrang artistiek voor keursprogram. 23.25 Deze tyd deze mu ziek opn. 23.55-24.00 Nws. Hilversum II 298m. AVRO 18.00 Nws. 18.11 Radiojournaal 18.25 Ik verbind u door praatje. 18.30 Das Drelmadelhaus. operette van Schubert, door het Promenade Ork. en sol. 19.30 Nws. 19 45 RVU CRM me morandum Voorbereldlnglng Wetge ving Maatschappelijk Cultureel Wel- zyn Sprekers Mr. L. B. van Ommen, dr. J. van Rlemsdyk. J. Wlllems, Ge deputeerde N. Brabant en mevr. mr. J. A. Scheffer-Beversluls NOS 20.05 Gamma van alpha en bèta een pro gram. over recente vorderingen ln de wetenschap 20.30 Weer es wat anders: magaz. van de NVSH NOS 22.30 Nws. AVRO 22.40 Radlojourn. NOS 22.55 S Metro's Midnight Music metropole - Ork licht lnstrum. trio en sol. 23.55- 24.00 Nws. Hlversum I 402m. Voor dinsdag 24 november NCRV: 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord 7.16 Op het eerste gehoor klas. en mod. muz. gr. 7.25 Horen en Zien 7.30 Nws. 7.32 Nws. 7.32-7.50 Hier en Nu act. 8.00 Nws. 8.11 Te Deum lauda- mus gew. muz. gr. 8.30 Nws. 8.32 Voor de hulsvrouw 9.00-9.10 Gymn. voor de hulsvr. 9.35 Waterst. 9.40 Schoolradio - 10.00 Bijbelse werken. 10.15 Fragmen ten uit opera's van Verdl gr. 11.00 Nws. 11.03 Het wassende water vervolghoor- spel 11.30 Voor de zieken 11.55 Meded. KRO 12.00 Van twaalf tot twee gevar. program. 12.22 Wy van het land 12.26 Med t.b.v. land-en tulnb. 12.30 Nws. 12.41 Act, 13.00-13.05 Raden maar 14.05 Schoolradio 14.30 Pizzicato muz. mld- dagmagaz. 16.00-16.(42 Nws Overhelds- voorl. 17.00 Nws. uit de Nederl. Antil len Spreker H. L. Braam KRO 17.10 Voor de kleuters 17.15 Hal Jeugdpro- gram. Hilversum II 298 m. AVRO 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgym nastiek 7.20 Dag met een plaatje lich te gram. muz. 8.00 Nws. 8.11 Radlo journ. 8.20 Dag met een plaatje ver volg 8.30-8.33 De groenteman 8.50 mor genwijd. NOS 9.00 Uitgebreide report, of herhaling NOS program. 9.40 Muz. uit de Middeleeuwen en Renaissance: opn. AVRO 10.00 Voor de kleuters 10.10 Arbeldsvlt. pop. verzoekpl. programma 11.00 Nws. 11.30 Rondom 12: program, voor de vrouw om 11.55 Beursberich ten 12.30 Overheidsvoorlichting. Uit zending voor de landbouw 12.40 knip perlicht radio verkeersmagaz. 13.00 Nws 13.11 RadioJourn. NOS 13.30 Spiegel v. België: muz. en nws. van onze zuider buren 14.00 Pop thema's en swlngses- Blons programma voor liefhebbers en verzamelaars van Jazz uit de Jaren '35- 55 14.25 Rostrum of composers 1970: mod. muz. uit Denemarken opn. 15.00 Van ta ta tot totale taal rubr. over het leven ln de taal AVRO 15.10 Muz.- mlddag waarin o.m om 15.10 Nwe gr. pl. om 16.00 Nws. om 16.03 Muz. lez. om 16.25 Hedendaags pianomuz. en 16.50 Omroepork. met mod. muz 17.30 Trefpunt dtskussle rubr. 17.55 Med. Hilversum III 240 m. VARA 9 00 Nws. 9.02 Plaatjes voor de pep 10.00 Nws. 11.00 Nws 13.00 Nws. vallend vroiyke gevar. visite licht pla- tenprogram. 12.00 Nws. 13.00 Nws. 13.03 Ekspres licht pl. program. 14 00 Nws. 14.02 De Eddy Becker Show. 15.00 Nws. 15.03 Drie Draai 16.00 Nws.. 16.03-18.00 Mix: 120 min. ryp en groen op alle toeren 17.00 Nws. Nederland I. NOS' NOT 10.45-12.00 en 14.00-14.50 Schooltelevisie NOS 1845 De Woefs en de Lamaars NOS 18.55 Journ AVRO 19.04 De rare vogels tv serie voor de >p Pop T Journ. AVRO 20.20 Peyton Place ogels Jeugd 19.30 Top Pop Popshow NOS 20.0 Journ. AVRO 20.20 Peyton Place feuilleton 21.10 Nana Mouskouri Show tv- 22 05 AVRO's Televlzter magaz. Nos 22.55 Journ. TELEAC 23.00-23 30 Mo delbegrip ln wetenschap en techniek les 8 herh. Nederland II. NOS 18 45 De Woefs en de Lamaars NOS 18.55 Journ. NOS 19 04 Den Haag vandaag 19.09 Kunstrubr KRO 19.30 K De dwaze wereld van Tommy Cooper tv serie NOS 20.00 Journ. KRO 20.20 Moord op de Universiteit afl. 9 uit de tv serie Mod Squad 21.10 Brandpunt Special 21.35 De Klop op de Deur tv- feuilleton 22.19 Zelfs het onkruid ver gaat programma over milieu veront reiniging. NOS 22.50-22.55 Journ.

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 5