'Nachtleven hier wordt beheerst door troep Marokkaanse gangsters' 9- Boeiend concert met hedendaagse muziek "De zelfmoordenaar' en het politieke misverstand (bij NRT) ia Beck (Voice of Malaga) in Torremolinos: programma U 00.11 02 Nws; IVOENSDAG 4 NOVEMBER 1970 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 5 U ADVERTENTIE Ditishetrecept: Kaasfondue van Nederlandse kaas. Caquelon Inwrijven met wat knoflook. Dan 4 dl halfdroge witte wijn in de pan verwarmen tot de wijn gaat bruisen. Nu 500 gr fijngesneden jong belegen Goudse toevoegen, goed roeren en weer aan de kook brengen. Binden met maïzena en op smaak afmaken met zout, peper, nootmuskaat en een scheutje kirsch. m met maïzena a. Een lachende Pia Beek voor haar witte villa aan de Costa del Sol. Rechts de vuurrode Dodge Dart, links de kleine Fiart van Ktvel te" DEL SOL (GPD) de Costa del Sol siesta komt Pia Beck in de ether, s discjockey. „On Radio Juven- ,d „Voice of Malaga" 1133 RCS 7 m.w." vermelden de kleu- aanplakbiljetten, waarop ilblonde Pia de passanten door fn pince-nez vriendelijk toe- Ikt- De populaire jazz-pianiste en ngeres uit de na-oorlogse jaren in weer lachen. Zij heeft de ®oois£e crisis in haar leven over winnen. Wij wachten niet met de t aag die een bijzonder pijnlijke faire aanstipt. „In Nederland jrdt beweerd dat het slecht met *.gaat. U bent failliet, u zit vol- aan de grond". Zonder aarzeling: „Het was bijna beurd met me. Ik ging kapot door -etendheid. Ik zat met „The Blue •te" tussen een Marokkaanse gang- trtroep die hier het nachtleven be urst. Ik was in verkeerde handen Bovendien ben ik meer ar- ste dan zakenvrouw. Het rinkelen n de kassa vond ik een rotgehoor. ■t stoorde me in mijn muziek". Pia Beek, die zes jaar geleden an- rhalve ton in haar club investeer- 23 en daar nagenoeg niets van over- ïld, heeft haar problemen zelf Intimi weten zelfs te dat de verkoop van haar zoveel heeft opgebracht dat zij feite niet meer hoeft te werken Ms de vuurrode Dodge Dart voor ,r garage staat is Pia thuis. Smette- vs witte villa in een nonchalant ngelegde tuin buiten Toremolinos. in deze tuin. bandrecor- op een wankel tafeltje. We luis den naar een opname van „The Pia Show", aangekondigd in de op klopte stijl van Radio Veronica, inarna de stem van Pia in rad ^aans, gevolgd door muziek. Zorg- rJdig gekozen platen die alle dit nmeen hebben: muzikaliteit. Weinig v«icessies aan het publiek, een dui- g Ujk hang naar het eigen afgedane, klimaat. Pia's vriendin, omsnuffeld door vijf prachtige honden, brengt koffie l<iiten. Ontspannen atmosfeer die -{schraagd wordt door openhartig- id. „De mensen in Nederland wrij- graag en gauw in hun handen als het iemand verkeerd gaat. Het voeren van een bedrijf had ik nooit gedaan. Verkeerd personeel, oplich ting, enfin ga zo maar door. In 1965 begon ik hier, in 1967 kwam de cri sis en eind 1968 was ik er uit. Weet je, ik vond het leuk om voor een internationaal publiek te spelen. Ik kwam dus binnen als de grote ster zoals ik dat deed in „De Vliegende Hollander" (in Scheveningen). Maar ik hield er geen rekening mee dat de asbakjes schoon moesten zijn, dat een nachtclub een kruideniersbedryf is. Twaalf maanden achter elkaar hoorde k steeds hetzelfde ge-oh van de mensen. „Wilt u niet graag terug?", „Bevalt het u hier?", „bent u voor de zon naar Spanje geko men?" „Spreekt u al goed Spaans?" Omdat het massa-toerisme ook mijn zaak bereikte, ging de kwaliteit van het publiek er niet op vooruit. De hele avond zat ik met families te poseren voor fotograferende toeris ten. Men sleurde mij van de ene bank naar de andere. Ik werd er bijn mensenschuw van. Bovendien moet je in zo'n zaak de hele nacht mee drinken en daar had ik geen zin in". In een donkere nis van de villa staat de kostbare vleugel die e^is aan Cor de Groot toebehoorde. Toen het gerinkel van de kassa storend uitbleef en een gedesilusioneerde Pia Beek zich terugtrok, hadden twintig mannen drie dagen werk de vleugel naar haar huis over te brengen. Pia heeft al zes maanden niet meer gespeeld. „Doordat ik het vijf jaar achter elkaar heb moeten doen, ben ik in een soort crisis terecht geko men. Het is de vraag of ik er ooit overheen kom. Het gaat niet, ik heb er geen zin meer in". „Verbitterd?" „Ach nee. Een ge deelte van de muziek uit myn tüd komt terug maar in een andere vorm. Er is op het ogenblik zoveel variatie, maar de populariteit van de jongeren die het spelen duurt niet langer dan een maand. Sommige dingen gaan een beetje de muzikale kant op. Maar het is niet wat wij in onze tijd speelden. Een zalige tijd, die tot negenvijftig duurde. Toen be gon de ellende. De Beatles hebben het hele leven en het leven van de muzikanten over de hele wereld ver anderd. Wat zij maakten betekende een ommekeer in de geschiedenis haar vriendin. K&O organiseerde in met het LAK gister- in de Lakenhal een concert eet hedendaagse muziek, blijkbaar m rekbaar begrip, want het meren- iel van de uitgevoerde werken da verde van rond de Eerste Wereld- fïrlog. Ook nu waren de vervelendste 'tikken van Nederlanders afkomstig, La Veille van Matthijs Vermeu- n. die noest voortborduurde op de 50-impressionisten, drie etudes van *ob du Bois en een vorig jaar ge- Saakt pianostuk van Jo den Booren, Tikele reeksen met wat variaties. Al- jmaal epigonenwerk dus. Dat neemt let weg dat de uitvoerenden, de alt- lezzo Inge Frölich en de pianist Ton een enthousiasme ten spreidden, een betere zaak 'aardig. Die betere zaken waren er tok. vertegenwoordigd door Satie, Jtrawinski, Cage, Berio. Eisler en fres. Satie is de laatste tijd erg in de ^langstelling; hy componeerde zorg stukken, waar men oppervlak- lig naar moest luisteren. De 3 His- pires pour enfents van Srawinski geïnspireerd door Russische fol klore en vertellingen, elementen uit Les Noces zijn duidelijk aanwezig. Hier bleek, dat Inge Frölich vooral uitblonk bij declamatoiische gedeel ten. Zo ook by Cage en Berio. stuk ken waar een enorme beweeglijkheid van stem en een grote tessituur wordt vereist. De beeldende verzen van Brecht schijnen als het ware een be paalde toonzetting te verlangen: die van Harms Eisler zijn gemakkelijk te verwarren met die van Kurt Weill, zoals Heine met de naam Schumann verbonden is. Zoals reeds gezegd: waar Inge Frölioh iets op het publiek moet overdragen is zy onovertroffen; de „koele" stukken kregen een wat gedwongen uitvoering, ook haar vi brato deed hier niet helemaal na tuurlijk aan. Voor hedendaagse wer ken kan men zich geen betere pia nist dan Ton Hartsuiker wensen. Tenslotte was de programmering zeer verzorgd, zodat het een afwisselende en boeiende avond was. Jammer dat er zo weinig publiek was. R. G HARMS van de muziek Eerst dacht ik, het is niet van hunzelf. Wij artiesten wa ren er niet bapg voor. Het is van voorbijgaande aard dachten we. Maar wat hebben we ons vergist. Na de Beatles is er niet veel goeds meer op de markt verschenen, vindt u wel?" KATER Pia is van een andere generatie. Samen kunnen we er nostalgisch over praten, over „De Vliegende Hol lander", de „Cockpit" en „Galerie", over het specifieke sfeertje waarmee haar uitgelezen jazzy repertoire was omgeven. Ze gaat nog wel eens naar Nederland, om er er een borrel te drinken met oude vrienden. Meestal valt het tegen. ,MUn muzikanten zitten by „Hair" in de orkestbak. Je vindt de mensen niet meer terug. Pim Jacobs is er mee opgehouden, Rita doet ook weinig meer. Een tijd geleden was ik in Scheveningen. „Doe het niet", zei- De Amerikaanse actrice Jane Fonda (32) heeft gisteren tien uur in een cel van de gevangenis van Cuyahoga County doorge bracht nadat zij een douaneamb tenaar, die haar had willen fouil leren toen zij aankwam op het vliegveld van Cleveland, een schop had toegediend. Ook zou zij een politieagent hebben mis handeld. De actrice kwam uit Canada en bij aankomst vroeg men haar de inhoud van haar reistas te tonen. Hierna zou zij door een vrouwe lijke ambtenaar worden gevisi teerd. Vandaag nog zal Jane Fonda voor de rechter verschijnen, beschul digd van het aanvallen 'n amb tenaar in functie. Morgen komt de zaak van de geschopte agent in behandeling. De actrice wordt bovendien beschuldigd van het onwettig invoeren van verdovende middelen. De foto toont het mo ment ivaarop Jane in de boeien wordt geslagen. den mfjn vrienden, „want je krygt er een kater van". Ik kreeg een ka ter. Het plein, waar je vroeger van alles kon eten. dat internationale at tracties bood. waar ik voor ons land een ambassadrice ben geweest en re clame heb gemaakt voor Nederland, wat zag het er verwaarloosd uit. Wat je er nu vindt is een grote afbraak. Nederland vercommercialiseert. Zon- I de. Toen ik in zestig Scheveningen verliet zei iemand: „Als jij en Sandor I weggaan is het afgelopen met Sche- veningen. Ik geloof dat het waar is' De vraag over een „come back" is overbodig. ..Weet u wat dat kost? Viereneenhalve ton. Peggy Lee is te ruggekomen. Een zangeres van zes- en vijf tig jaar die in een ijzeren long leeft. Voordat ze optreedt wordt ze zo volgestopt dat ze het een paar uur I kan volhouden. Ik zag Oscar Peter son spelen in een zesderangs nacht club in Londen. Ik heb gekeken naar Ben Webster. Die man kan niet op zijn stoel zitten van ellende. Als je nou zo moet optreden. Probeer op het juiste moment te stoppen. Maar vooral vrouwen schijnen niet bui ten applaus te kunnen. Bovendien, waar zou ik moeten spe len? In die tenten met lichteffecten? Ik word er knettergek van. Als ik een borrel op heb, word ik in zo'n zaak of recalcitrant of enorm be droefd. Waar kun je nog gezellig dansen? Nee, het is voorbij. Ik heb een schitterend aanbod gekregen om In Rotterdam te komen spelen, maar ik doe het niet". Pia drukt op een knop van de bandrecorder. Opnieuw haar stem, nu in het Engels. „Het is een pro gramma in vijf talen, iedere middag van kwart over drie tot kwart voor vier. Het wordt gesponsord door alle grote Nederlandse en Spaanse fir ma's. Ik heb dus zendtijd gekocht en studioruimte gehuurd. Het is een Veronicaatje in het klein. Ik hoop een combinatie tot stand te kunnen brengen met een van de Nederlandse commerciële zenders. Mijn contract loopt tot eind tweeënzeventig Haar programma lijkt een beetje op dat van Willem Duys op zondag morgen. Zij laat horen hoe swing van vroeger nu wordt gespeeld. Eén programma per week is uitsluitend gewijd aan jazz. Nu en dan draait ze platen van Nederlandse zangeres sen, vooral Liesbeth List. Zij noemt de naam van een nieuwe .fenomenale jazzzangeres uit Brazilië. Elis Regi- na. 23 jaar oud, voor wie de musici die haar begeleiden steeds een drif tig applaus laten horen. LUCHTIG Is Pia Beek inmiddels zakelijker geworden? „Contracten kan ik wel afsluiten, dat heb ik altijd gekund. Maar een nachtclub leiden, nee. dat ligt me niet. Als ik nog aan die tijd terug denk. Maar nooit heeft iemand iets aan mij gemerkt. De musici snapten er niets van. Iedere avond kwam ik keurig opgemaakt, opgewekt binnen. Weet je wat mij hielp in moeilijkhe den? De zon. Als ik weer eens een procesje had gehad nam ik een duik in zee onder de blauwe hemel. Het leven is luchtiger hier, gemakkelij ker". Een paar jaar geleden sloot Pia Beek nog een contract met Johnny Hoes. Zij maakte drie langspelers, maar zei toen verder „Nee". „Ik vond dat ik genoeg concessies had ge daan, ik wilde niet meer". PAUL VAN BECKUM NEDERLAND I 6.00 6.45 6.55 7.04 7.09 7.30 9.45 9.50 Samenvatting verslag voetbalwedstrijd Steaua Boekarest—PSV. Commentator Theo Re its ma (NOS) De Woefs en de Lamaars (NOS) Journaal (NOS) Den Haag vandaag (NOS) Vry-uit: programma over de recreatie (NOS) Kenmerk: informatierubriek over kerk en samen leving (IKOR/CVK/RKK) Rechtstreekse uitzending voetbalwedstrijd FC BaselAjax. Commentator Herman Kuiphof (NOS) In de pauze uitzending van de PvdA Uitzending Socutera Aflevering van Dubbeldekkers: Motor met zijspan te koop (NOS) Studio Sport, waarin samenvatting voetbal wedstrijd FC TwenteEskisehirspor (verslaggever Koen Verhoef) en beelden uit de voetbalwedstrijd EvertonBorussia Mönchen Gladbach Eigentijds: Uw beurt, program over avant- gardistisch theater (NOS) Journaal (NOS) NEDERLAND II 6.45 6.55 7.04 De Woefs en de Lamaars (NOS) Journaal (NOS) Geheimen der zee (De koraalwildernis; tv-film) (AVRO) 8.00 Journaal (NOS) 8.20 Bindingen, tv-spel (AVRO) 8.50 Spoon River: voordracht van gedichten (AVRO) 9.10 The Fabulous Yusef: jazzprogramma (AVRO) 9.35 INFO-maandelykse advies- en informatierubriek (AVRO) 10.00 Journaal (NOS) Ik noteerde gisteren verschil lende uitspraken voor u. Zo sis te LcuJs'* Creats dat haar zus ter Caroline „op haar knieën zou terugkeren." Een geestelijk gestoorde bejaarde die het in haar eentje maar moet zien te redden met haar hond, haar duiven en drie kippen, ver klaarde: „Ik heb niet te kla gen." Dr. van Calcar noemde de Amsterdamse hoofdonderwij zer Verspuy „een geweldenaar" en de 15-jarige Sylvia Wijn gaard uit de Amsterdamse Kin- kerbuurt verzekerde ons dat ze nooit naar politieke uitzendin gen keek. behalve naar Klompé, want die vond zy „een lollig wijf." Mary Dresselhuys zei: „Ik heb ervoor betaald," wat het wekelyks innen van de w.w. betreft door werkloze top acteurs, en een marktkoopman wiens inboedel by opbod ver kocht was, omdat hi) Douwe Egberts-koffie beneden de prys had verkocht (een gratis spot voor Douwe Egberts zei „We gaan gewoon door!" U merkt het wel, Je hoefde Je gisteren weer niet te vervelen voor het beeldscherm. Ik heb weer met de grootst mogelijke aandacht gekeken naar „De klop op de deur" en ik meende deze aflevering de beste tot nu toe te vinden. Misschien kwam dat omdat, voor mijn gevoel, de scènes wat langer waren uitge sponnen, misschien ook omdat er wat minder met historische namen werd geschermd (alleen Henriëtte van der Schalk), misschien omdat er enkele goed geschreven scènes in voorkwamen, en misschien kwam het alleen maar omdat ik aan alles begin te wennen, zelfs aan de onmogelijke Louise, die ik persoonlijk allang een mes tussen haar ribben had gesto ken. niet alleen als Caroline Craets. maar ook als Elisabeth Versluys. Brandpunt Special besteedde aandacht aan de geestelijk ge stoorde bejaarden in ons land, van wie velen niet in een ver zorgingshuis geplaatst kunnen worden. In Rotterdam is er een tekort aan 350 bedden, in Am sterdam 485, in Den Haag 300, in Utrecht 50. in Gelderland 1000. in Friesland 650 en in Groningen 200 tot 300. Men schat de landelijke behoefte aan bedden op 14.000. er zyn 6500 bedden beschikbaar, er is dus een tekort van 7500 bedden en dat is dan laag geschat. De behoefte is door de regeringsin stanties steeds te laag geschat (op één procent van de bejaar den». de deskundigen, die het steeds op 1.75 procent gehouden hebben, hebben achteraf gelyk gekregen. AVRO's Televizier besteedde o.m. aandacht aan de schilders die in de w.w. zitten, maar wel willen werken. In de w.w. krij gen zij (vertelde een woord voerder, met vrouw en enige kinderen) 204 gulden per week, ongeveer 40 gulden minder dan normaal. Kennelijk ter vergelij king werd Mary Dresselhuys geïnterviewd, die als actrice in de vrije sector zit, wat enerzijds meer oplevert als je werkt, maar wat het risico van tijde lijke werkloosheid met zich meebrengt. Iemand van de w.w. vertelde dat topacteurs meestal aan het maximum van 80 procent van 96,20 gulden per dag toekomen, dat is dus ruim 2300 gulden per maand, het tienvoudige van die schilder. Gevraagd of zij het Juist vond dat zij, die een topsalaris ver dient in de rest van het Jaar, van de w.w. gebruik maakt, antwoordde Mary Dresselhuys: „Ik betaal er tenslotte mijn he le leven voor. Dan zou ik ook geen gebruik van de aow en de ziektewet moeten maken en dat doet toch ook iedereen." NICO SCHEEPMAKER. I ROTTERDAM <GPD> De sati rische komedie 'De zelfmoordenaar" van Nikolai Erdman. onlangs in pre mière gebracht door het Nieuw Rot terdams Toneel, zet zich af tegen de politieke en economische omstandig heden van het Rusland van rond 1927. Het stuk tekent de reactie van de burgerman op de revolutie en de gevolgen daarvan. Erdman geeft de visie van die verdwijnende maat schappelijke klasse om haar daarna aan te vallen, de toenmalige macht hebbers zagen de boodschapper aan voor de boodschap en verboden het stuk, ook al omdat het in hun ogen, in 1927, al om een weinig actueel on derwerp ging. Nu blijft de zelfzucht en de kleine blik van de burger al tijd actueel en daarmee dit toneel stuk, maar de concrete inhoud zou hetzelfde misverstand kunnen wek ken dat ten grondslag ligt aan het speelverbod in de Sowjet-Unie dat het namelijk wordt beschouwd als een aanval op het Russische regime. Daarmee kwalificeert de artistieke leiding van het Nieuw Rotterdams toneel het stuk als een element in de "koude oorlog", en geeft het een politieke betekenis. Erdman ten tweede maal slachtof fer van een misverstand: Jammer, want het stuk i6 in zijn tekening van het milieu dat het aanvalt soms kos I telijk. "We hebben ons altijd correct gedragentijdens de oktober revolu- tie zyn we ons huis niet uitgekomen", roept de burger, en die "correct heid" is van alle tijden. Iedereen heeft "begrip" voor de revolutie, maar. zegt Erdman. dat is niet vol doende en leidt tot sociale zelfmoord. En op dat thema is het stuk verder gebouwd: men trekt die consequen tie zelf ook. maar een ander moet dan maar. in plaatsvervangend lij den. die zelfmoord plegen. Van Erdmans milieutekening en karakterschetsen is in deze voorstel ling. door de Tsjechische regisseur Zdenek Kraus opmerkelijk soepel ge regisseerd, royaal gebruik gemaakt. In een zeer knap decor van Frank Raven een reeks uitstekende typerin gen meer mag men in een satiri sche comedie niet verwachten van Wim van der Heuvel als de werklo ze nietsnut, wat hysterisch van toon soms, Lies Franken en Caro van Eyck als volkse burgervrouwtje wier zorg niet verder gaat dan de eerste levensbehoeften, de priester van Gerard Hartkamp, een verras send losse intellectueel van Stye van Brandenberg. JAAP JOPPE Voor woensdag 4 november Hilversum I 402 m. NCRV 17.30 NCRV en Bloc act. kron. met muz. Illustratie. Overheldsvoorl 17.50-18.00 Tekst en uitleg Ingrld Drls- sen ln gesprek met. de heer P. Jansen, direct, van de Sticht. Film en Weten schap over net audiovisuele centrum ln de moderne universiteit 18.30-18.41 Nws NOS 19 00 Openbaar Kunstbezit 19.10 Lichte gram muz. CVK 19.30 Dank- uur voor het gewas en arbeid. NOS 19.55 Voetbalwedstrijd FC Basel— Ajax (rechtstreekse uitzending) 32.00 Muziek in het museum progr. over oude muz. lnstrum. 22.30 Nws 22.38 Med. 22.43 Cosa Nostra ook uw zaak 23.55-24 00 Nws. Hilversum II 298 m. VARA 18.00 Nws. 18.11 Act. 18.20 ültz. van het Gereform. Pol Verbond. 18.30 Klink Klaar zonder nonsens 19.30 Nws. 19.35 Bultenl. weekoverz 19 45, Lichte gram muz. NOS 19.55 Voet- balwedstr. FC Basel-Ajax VARA 2i,50 Studio opnamen van ork. muz. 22.30 "ts. 22.40 Act 22.50 Radio Jazz magaz. .25 Radio Kamerork. mod muziek, 23.55-24.00 Nws. Voor donderdag 5 november Hilversum I 402 m. KRO 7 00 Nws 7.11 Het levende woord 7.16 Badlnerle klas en amusem. muz. gr 7 30 Nws. 7.32-7 40 Act 8 00- 8.10 Nws 8.25 Overweg. 8.30 Nws 8 32 Voor de hulsvr 9.00-910 Gymn. voor de hulsvr. 9.35-9 40 Waterst. NOS 1000 Wat heeft dat kind. pedagogische rubr. 10.20 Muz. uit de Barok opn. KRO 11.00 Nws. 11.03 Voor de zieken 11.65 med. NCRV 12.00 Los Vast gevar. program. 12.26 Med. t.b v. land- en tulnb. 12.30 Nws. 12.41 Hier en Nu act. 14.U5 School radio 14.30 Country and Western rubr. 15.00 Gereformeerde mlddagd. NOS: 15.30 Meer over minder de stem van de sprekende minderheid 1600-16.0 Nws. NCRV 17.30 NCRV en Bloc. Hilversum II 298 AVRO 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. 7.20 Dag met een plaatje lichte gram. muz 8.00 Nws. 8 11 Radlojourn. 8.20 Dag met een plaatje (vervolg) 8.30-8.33 de Groenteman 8.50 Morgenwijd. 9.00 Radiophllharm. ork. groot omroepkoor en zangsol. mod. muz. 9.40 schoolradio 10.00 Voor de kleuters 10.10 Arbeidsvlt voor de vrouw n.uu ocuioencni. 12.30 Sport- revue 13.00 Nws. 13.11 Radlojourn. 13.3 Intern, orgeldagen Rijnstreek te Arn hem klas muz. 13.56 Karakteristieke, combinaties opn. klas. kamermuz. 14.30 t Is historisch progr. over geschiede nis 15.00 Voor de zieken 16.00 Nws. 16 0 Land der Muzen kunstkron. 17 00 Avro Toppop 17.30 O Jeugdprogr. 17.55 Med. Hilversum III 240 m. NCRV 9.00 Nws. 9.02 Flite een In strumentaal progr. 9.30 Muz bU de kof fie 10.00 en 11.00 Nws. NOS 12 00 Nws 12.03 Pop-Sllck KRO 13.00-18.00 KRO- op drie pop mixture 13.00, 14.00. 15 00 16.0 en 17.00 Nws. TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I. NOS/ NOT 10.45 12.00 en 14.00-14.50 Schooltelevisie NOS 18.45 De Woefs en de Lamaars NOS 18.55 Journaal VPRO 19.04 Betty Boop tekenfilm 19.10: Zienderogen een programma van de Kleine Waarneming NOS 20.00 Journ. VPRO 20.20 Was er nog wat? reacties op het nws 20 30 Pe Big film met Lau rel en Hardy 20.55 Overal zfin India nen notities over België. 22.10 Amusem. progr. met iled. en muz van Jerome Kern program van de BRT. NOS; 22.40 Journ. TELEAC 22.45-23.15 Dam men voor beginners les 7 herh. Nederland II. NOS 18 46 De Woefs en de Lamaars. NOS 18.55 Journ. NOS 19.04 Den Haag vandaag 19.09 Van gewest tot gewest, 19.49 Tip van het Nat Bureau voor Toerisme NOS 20.00 Journ. TROS 20 20 De Dief van Washington I tv film 21 10 Wegwezen, quiz voor autorijdende echt paren 21.40 De dief van Washington 2 tv film IKOR/ CVK 22.30 Glimlach en om de Banvloek, gesprek NOS 23.00 Journ. TLEAC 23.05-23.35 Onze land bouw nu en straks les 2 herh.

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 5