De postgiro? Da's makkelijk èn veilig de postgiro da's makkelijk! corveeër 61* Dat is fantastisch H00GENB0SCH... zo'n schoonheid voor slechts GROTE MEUBEL- INRUIL- AKTIE Dagbladreclame is niet te vervangen Praat's gratis! MONTEUR/VERKOPER Electra Zaalberg, Bejaardencentrum Huize Groenhoven NETTE WERKSTER Toen slim, half Nederland al bij de Postgiro was, zat ik nog een beetje dom met m'n salaris in het handje. Tót ik doorhad dat die anderen vrolijk ZV2% rente kregen. En gemakkelijk hun rekeningen betaalden. En alles gratis hadden: kaarten, enveloppen, verzending. En dat ze met giro-betaalkaarten gepast betaalden. En dat ze evengoed contant geld opnamen in elk postkantoor, ook na drie uur. Hédacht ik, da's makkelijk èn veilig, 'k Heb eigenlijk nog veel te lang gewacht! De grote voordelen van de Postgiro: snel: steeds precies op tijd uw salaris, loon, pensioen of ander inkomen ruim 2300 postkantoren om contant geld op te nemen, ook na 3 uur 's middags 2,/2% rente op particuliere rekeningen geen onnodig geloop en geen incasso- of stortingskosten meer geen omkijken meer naar periodieke betalingen (abonnementen, huur, gas, elektra, enz.) gratis verzending van uw gratis girokaarten in de gratis enveloppen 1 duidelijke overzichten van uw betalingen en ontvangsten 1 gegarandeerde girobetaalkaarten in plaats van contant geld - bovendien kan men hiermee in een aantal Europese landen zonder kosten valuta opnemen 1 4-7% rente op girospaarrekeningen bij de Rijkspostspaarbank of de 3 Vakbonds spaarbanken het grootste gironet van Nederland: meer dan 2 miljoen rekeninghouders, nu al bijna de helft van alle gezinnen de Postgiro is van en voor ons allemaal Bel even 0017 (kost u niets) en vraag alles wat u weten wilt over de Postgiro. Wij sturen u graag het aanmeldings formulier en de handige folder "de Postgiro.da's makkelijk" thuis. Overigens: ook de girokantoren Arnhem (085) 430811, Den Haag (070) 814281 en de postkantoren geven u graag alle nodige inlichtingen. Vleeswarenfabriek Th. S. v. d. LAAN Rietvinklaan 12d Leidschendam Telefoon 01761—4941. Wij zoeken voor zo spoedig mogelijke indiensttreding een Hij zei in staat moeten zijn de worstmakerij goed schoon te houden. WtJ bieden: een hoog loon 42%-urige werkweek gratis door het bedrijf verstrekte kleding 2 pot. gratificatie over het jaarloon vergoeding van reiskosten 17 dagen vakantie per jaar, waarvan 10 aaneen gesloten faciliteiten voor het goedkoop kopen van vlees. Zij die interesse hebben kunnen dageiyks van 8.30— 1730 uur inlichtingen krijgen by onze Personeelschef, de heer de Jong, toestel 5. Gevraagd Jongeman van plm. 20 jaar, liefst met ervaring in de verlichtingsbranche (maar niet noodzakelijk). By geschiktheid goede vooruitzichten. Sollicitaties tot 16.30 uur: Haarlemmerstraat 36, Leiden, tel. 0171024198. te Lelden vraagt voor spoedig voor de ziekenafdeling. Van 8.30 vm. tot 11.30 vm. Sollicitaties by de directrice, Witte Rozenstraat 21, Leiden, telefoon 01710—33693. heel moi eb nikkel Italiaans tc Haarlemmerstraat 131, Li Fabrikant van klassemeu belen (modern en klas siek) geeft tydeiyk een hoge inruilwaarde voor al uw oude meubelen by aankoop van nieuwe. Vraag vrijblijvend gratis folders. POSTBUS 390 ROTTERDAM Albert Heijn N.V. In ons filiaal Irislaan 83, Oegstgeest hebben wy plaats voor een caissière voor de middag van 1 tot 6 uur. Gehuwd geen bezwaar. e bedryfsleider de heer I J. Adelaar vertelt u gaarne nadere by zonderheden over deze functie. Tel. 01710—50016.

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 12