Vijf tijgertjes in Wassenaar geboren I Bona Stars kon stunt niet herhalen Parkeerpasjes voor bewoners blauwe zone Wat er tel doen is Diplomazwemmen in Poelmeer Leids congres over de non-proliferatie OPHALEN GROF VUIL Basket balcompetitie Kustvaarder in nood Gesprek over oversteken op Rijndijk Steeds I ooruit speelt nu ook badminton Activiteiten Raad v. Kerken Jong echtpaar uit huis gezet PAGINA 2 LEIDSCH DAGBLAD ZATERDAG 3 OKTOBER 1970 l2^ MAANDAG: Maresingel (van Julianastraat tot Zwarte Pad), Prins Frederikstraat, Koningstraat, Bronkhorststraat, Wil lemstraat, Prins Hendrikstraat en plein, Mauritsstraat, Lou de Co- lignystraat, Waldeck Pyrmontstraat, Marnixstraat (van Maresingel tot Willem de Zwijgerlaan), Amaliastr. Johan Willem Frisortraat, Van Ho- gendorpstraat, Van Limburg Sti- rumstraat, v. d. Duinstraat Falck- st.raat, Anna van Saksenstraat, Kemperstraat, Molenstraat, Maresin gel (van Zwarte Pad tot Haarlem mertrekvaart) Pasteurstraat, Han- senstraat en Korte Hansenstre-t, Leeuwenhoekstraat, Grjenoordstraat en plein, Mussenbroekstraat. Lucas van Leydenstraat, 3akker Korffstr Jan Lievenstraat, Fra van Mieris- straat, Gabriël Metzustraat, iroek- weg, Stadspoider eg, Haarlemmer weg, Raampoort, Raamstraat, Mare- d;jk, Piet Heinstraat, Vendelstraat, P lgeesterstraat, Cohutterstraat, Maredükhofje, Vaartkade. Aloëlaan. RÜnsburgersingel, Marislaan. DINSDAG: Ter - arkacle, Boshuizerlaan, Bos- huizerkade, 5 Meilaan, 5 Meiplein, Bevrijdingsplein, Gerrit v. d Veen- straat. Titus Brandsmalaan, Mon gomerystraat, Joh. Poststraat. Wal raven van Halstraat, Wiardl Beck- manstraat, v. d. Helmlaan Arent Brunsstraat, Lieven de Keystraat, Zocherstraat, Van Banchemhol De Bazelstraat Jac Romanstraat, Jan Keldermanstraat, Vingboonsh Jacob van Camper.laan, Voorscho- terweg, Stalpaerthof, Van 's-Gra- vensandestraat. Berlagestraat, Vei lingkade, Lammenschansweg (van Veilingkade tot Lammenschansplein) Lammenschansplein, Zoeterwoudse- weg. Meloenstraat, Appelstraat matenstraat, Drui penstraat, Ker- 6ei!c'i*aot, Carbutreweg Planteynstr., Kanaalweg (van Lammebrug tot sponrttfn), Vlietweg, Vrouwenweg, Cronestein (woonschepen). DONDERDAG: Rynsuui gerweg. Terweepark, Boer- haavelaan, Mardënpoelstraat, Kager- straat, Zweilandlaan Van Swieten- straat, Faljerilstraat. Houtla An- tor Ljycklaan, Van Beuning nln„ Van Slingelandtl n, Johan dp Witt- straat, Johan van Oldenbarneveldt- straat, Fagelstraat. Ledenberch- stri.at, Hogerbeetsstraat, Warmon- derweg, Nachtegaallaan, Mezen- straat, Vinkenstraat, Liisterstraat, Roodborststraat. Merc" ;traat. Wasse- naarseweg. Leeu~'prikstraat, Sta tionsweg, Paviljoen^mi Stations plein, Morssingel, Pesthuislaan, Pkt Paaltjenspad Morsweg (van Mors- poort tot Lage Morsweg), Paul Krii- gerstraat, Pres Steynstraat, Trans- vaalkade en hof, jubertstraat. Wul- maranstraat, v. d. T^sstraat, Lop- senstraat. Rtfnzlchtstraat, De Wett- straat, Reitzstraat, De la Reystraat, Pretor iusstraat. VRIJDAG Herenstraat Prinses Wilhelminastr. Bloemistenlaan, bestraat Pioen- straat. Pioenhof Lindestraat, Rese dastraat, Pleter de la Courtstraat Koninginnelaan, Acaciastraat, Tul perstraat, Zoeterwoudsesingel (van Herenstraat tot Lammensd -sweg) Schelpenkade Andries Schotkade Leuvenstraat, Gerrit v. d- Laan- straat f euwkens' -t Va straat Stadhouderslaan Magdalena Moonr straat, Grle October 'raat Du n- bodestraat Sta: -yks! iat, Buiten ruststraat, Kastanjekade, Mei doornstraat, Hyacinth n?tr°nt Se ringenstraat, Dahliastraat, Anjelier straat. WASSENAAR In het dierenpark ,W,assenaar" zijn gisteren vijf Bengaalse tijgertjes geboren. De directie beschouwt dit als een bijzondere gebeurtenis, omdat een normale worp meestal bestaat uit 2 a 3 welpen. De diertjes werden na de bevalling bij de nerveuze moeder vandaan gehaald en overgebracht naar het gezin van de directeur van het dierenpark, de heer J. W. W. Louw man. De welpen (vier vrouwtjes en een mannetje) zul len worden groot gebracht met poedermelk, omdat de moeder ze niet meer zal accepteren. Het dochtertje van de heer Louwman is niet bang voor die kleine tijgertjes. Ze zitten rustig bij haar in de fauteuil. ln het Bona-kamp door 5758 te scoren, maar daarmee was het Leidse „vuur" opgebrand. In plaats van rus tig de lengte te blijven uitbuiten, brandde de lamp door en van die nervositeit maakten de geroutineerde Delftse studenten dankbaar gebruik: 64—59. Bona-coach Toth na afloop, lichte lijk teleurgesteld maar niet versla gen: „Het is Jammer. Eigenlijk kon het ook niet. Zestien punten achter was gewoon teveel. Het zat er in, dat je dan in de laatste minuten uitge blust bent Alleen dat feit al stelt mij erg tevreden. Want er is gewel dig voor geknokt. En daarom niet getreurd voor de toekomst". De topscorers waren: PUNCH: Chares Siderius 23 <16-7 Frans de Haan 15 (11-4), Jan Bruin 8 (4-4), Eric van Woerkom 6 4-2). BONA STARS. Pieter van Tuyll 15 (6-9), Harry Stol 11 (6-5), Paul Ruysenars 10 (4-6', Rob Wallaart 6 (0-6), Ben van Cleef 6 4-2Peter de Jong 5 (3-2), André de Jong 4 (0-4), Wlm Stol 2 (0-2). (Van een onzer verslaggevers) DELFT Bona Stars heeft de „stunt" niet kunnen herhalen. De Leidse oranjehemden, die vorig jaar de basketbalcompetitie met een verrassende triomf op ,toen nog) landskampioen Punch inzet ten, slaagden er gisteravond net niet in de competitie-ouverture 1970-1971 met winst af te sluiten: in de laatste minuten stelden de Delftse studenten met 64-59 de zege veilig. Punch heeft „geleerd" van de ne derlaag van vorig seizoen tegen Bona Stars. Voor eigen (fanatiek) publiek in de soprthal van de TH namen de Delftenaars de strijd bijzonder fel op en dat resulteerde in een beginfase- vol-spanning, waarin meer persoon lijke fouten dan treffers te noteren vielen. Bona Stars, met de beginopstelling Pieter van Tuyll (aanvoerder), Ben van Cleef, Harry Stol, Paul Ruyse- naars en Peter de Jong, zette vanaf de eerste minuut Punch verrassend onder druk. Dat leidde via 410 tof een 813 voorsprong, maar halver wege de eerste helft „doorzagen" de Delftse studenten toch de Leidse strijdwijze. In plaats van het duel- der-lange-mannen (Pieter van Tuyll, 2.14 m. tegen topscorer Eric v. Woer kom, (2.03 m.) toe te spitsen, zoch ten de studenten hun heil in een beweeglijk carousselspelletje, waarbij keer-op-keer Chares Siderius werd vrij gespeeld. De langharige, besnor de Siderius ontworstelde zich steeds weer behendig aan bewaker Ben van Cleef en binnen vier minuten veran derde hij de 8—13 achterstand van Punch in een 18—15 voorsprong. Bona-coach Toth gaf toen onmid dellijk de opdracht om over te scha kelen van man-to-man op zone-dek king, maar voordat die Leidse af- weerlinie tot een sluitende eenheid was geworden hadden de Delftenaars de score via 34—21 tot 39—23 opge schroefd. Verschil Dat verschil was voor Bona Stars, opmerkelijk genoeg, niet te groot. In de tweede helft brachten de Leide-1 naars de achterstand binnen twee mi- i nuten tot tien punten terug en toen 8 oktober plaats in het gebouw Sta- daarna de Delftse pivot van Woer-1 MjÉ~ ~~l~t kom met vijf persoonlijke fouten van het toneel verdween, namens de Stars direct het spel stevig in handen. Steunend op de grotere spelerskeus achtereenvolgens werden André de Jong, Rob Wallaart en Wim Stol met succes ingezet en de grotere leng te voortreffelijk gebruikend, werd de van Dam van het instituut voor de achterstand punt-voor-punt wegge- nieuwste geschiedenis te Amsterdam Automobilisme De Duitser Peter Biechely is gisteren in de vierde etappe van de Ronde van Europa een monsterrit over 15.000 kilometer verongelukt kort voor Agadir, waar een tijdcontrole was. De co-equipler van Biechely liep ernstige verwon dingen op. AMELAND (ANP) De Zweedse kustvaarder Dalsjö verkeert sinas vanochtend op tien mijl ten noorden van Ameland in nood. Het schip dat 425 ton meet. maakt zware slagzij Maar de bemanning van acht kop pen bleef zo lang mogelijk aan boord. Twee reddingboten spoedden zich naar het schip toe. ZOETER WOU DE Ongeveer 40 ouders waren in de „Drie Eendjes" bijeen om tot een oplossing te ko men betreffende de oversteekplaats aan de Hoge Rijndijk nabij de Meer- burgkerk en ook om hun plannen te bespreken voor een snelle reali sering van een tunnel nabij de Rij- neogmmerstraat. Gespreksleider van deze avond was de heer van Ruiten van het Oudercomité van de St Ber- nardusschool. Hierbij waren aanwe zig namens het gemeentebestuur de heer G. van Leeuwen (architect) en namens de politie de heer P. Spaan opperwachtmeester. Voorgesteld werd enige uren per dag de ouders bij dit gevaar lijke oversteekpunt te plaatsen. Ge zegd werd dat dit een moeilijke op gave voor hen is. Toestemming van de gemeente is er zeer zeker. Men OEGSTGEEST In het Oegst- geester zwembad Poelmeer behaalden d'ent wel voor opvallende kleding te het A-diploma zorgen, zodat men minder kwetsbaar is. De heer Spaan wist op de door de aanwezigen gestelde vragen af doende te antwoorden. Politietoezicht is voldoende. Ook de heer Van Leeu wen sprak in dezelfde trant en ver zekerde. dat het niet aan de ge meente Zo eterwoud e ligt om even tuele verbeteringen aan te brengen. Het doorrijden van automobilisten door het rode stoplicht is een hope loos geval. Wil men de overtreder verbaliseren dan dienen minstens twee getuigen het nummer van de auto op te nemen, aldus de heer Spaan. Ook drong men aan stoplich ten te plaatsen aan de af- en oprit bij de Rijksweg. Dit is Leidens ge bied en ook heeft hierin Rijkswater staat veel te zeggen. De heer Van Ruiten wilde een rooster opstellen om de tijden te be palen wanneer men moet gaan pos ten. Gezien het kleine aantal be langstellenden was dit niet haalbaar. De heer Spaan zei o.m. dat bij deelname de politie de nodige in structies zal geven. WARMOND „Steeds Vooruit" heeft een badmintonafdeling opge richt. Het bestuur houdt voor ogen. na een inloopperiode de grote start te gaan maken zodra de thans in aanbouw zijnde sportzaal gereed is. Dit wordt omstreeks maart. 1971 ver wacht. Op de gehouden bijeenkomst was het belangrijkste punt het vor men van een werkgroep. Zolang er nog geen bestuur is. blijft het contact adres Dorpsstraat 8 Warmond, waar men zich even eens kan aanmelden als lid van de afd. Badminton. Marian Zoetemelk en Liesbeth van Winsen, beide deelneemsters aan de afdelingswedstrijden hebben zich geplaatst voor de volgende ronde. Marian eindigde in haar zeskamp op de 1ste plaats en Liesbeth wist zich derde te plaatsen, zodat ook zij over ging naar de volgende ronde. Deze wedstrijden zullen worden gespeeld op 4 oktober bij de ver. Wibats Ach terraamstraat te Den Haag, aanvang 9.30 uur- Het eerste van Steeds Vooruit, dat debuteert in de landelijke overgangs klasse tafeltennis ontmoet zaterdag 3 oktober thuis het Haagse Salaman ders. De wedstrijd wordt gespeeld ln het gymnastieklokaal aan de Dorps straat aanvang om 18.30. Joost Moolenaar, Margo Westen, Theo de Vroomen, Ad. v. d. Salm, Marc van Beek, Marie Louise Rhem- rev, Jeroen v. d. Eb, Rik Lammes. Heike Slingerland, Ronald v. d. Meij, Stefan Lagas, Paul Koppers. Regine Nieuwenhuijzen, Karin Ultzen, Jan Dekker, Michiel Alban, Regina Koek, Theo Baters, Aaf Schepel, Martijn Geels, Menno James, Monique Vis ser, Jan Plu, Monique de la Cham- bre, Yvonne Schouten. Marit Jonas, Elsje Driessen, Marieken Heemskerk, Roze de Groot, Arjan van den Heu vel, Petra de Vos, Lia Zwaan, Meus Genuit, Tineke Welsink, Lidy de Rooy, Marjolein Apeldoorn, Huub Sanders. Jacqueline Onderwater, Piet van Tongeren, Connie Welsink, Jo han van Tongeren. Diploma B: Dirk Jan de Vink, Eric Scholte, Saskia Broersma. An dré Schipper. Liesbeth Star, Sylvia de Weijer, Joseline van Veen, Frank Spaas. Floor Vletter. Frans Sche per, Adriaan van den Assem, Geert Warmar. Hans Brinkerhof, Andy Roodbergen, Rolf 't Hart, Thos Gies- kes. Annemieke "Baasten, Anneke de Goede. Edwin van den Oord, Frans WASSENAAR De Raad van Kerken in Wassenaar, die het als zijn taak. beschouwt om geregeld te overleggen welke stappen kunnen worden gedaan om de in Christus ge geven eenheid gestalte te geven, ont plooit diverse activiteiten en heeft verschillende secties, o.m, voor Toe- ristenzorg. Bejaardenzorg en Jeugd werk. Er zijn spontaan onder auspi ciën van de raad twee gespreksgroe pen ontstaan, een oecumenische ge spreksgroep over „Nieuwe theolo gie" en een oecumenisch cursus over een oudtestamentisch onder werp, namelijk „De profeten," onder leiding van een r -k en een prote stants theoloog. Contactadressen zijn de pastoor en de kapelaans van de St. Josephparochie vikaris Hulst van de Herv. Wykgemeente Den Deyl, zuster Eleonora van het ï'.-k. kloos ter in de Kerkstraat en mevrouw L. Haselager-Te winkel Van Zuylen van Nijeveltstraat 73 tel. 2154. In Wassenaar-zuid is gestart een gespreksgroep over de nieuwe cate chismus. Contact-adres is mevrouw Van Duim, Willem III-laan 5 tel. 9526. Reeds werkzaam zijn een oecu menische gespreksgroep onder lei ding van dr. Th. C Frederiske en een katechismuskring in Rijksdorp, eveneens onder leiding van dr. Fre- derikse. LEIDEN Onder de bewoners van de binnenstad voor zover deze binnen d« toekomstige blauwe-zone- LEIDEN De stichting polemolo- gische bibliotheek (een Leidse stu dentenorganisatie i organiseert vol gende week een drie dagen durend avondcongres over de politiek van de rlkanen en de Russen te Wenen over de bewapeningswedloop. Hier over houdt mevrouw Young uit Lon den een Inleiding op woensdagavond. Op donderdagavond tenslotte zal werkt en bij het ingaan van de laat ste drie minuten was de strijd weer volledig open: 57—56. Paul Ruyse naars zorgde toen voor feestvreugde men de besprekingen tussen de Ame- non-proliferatle"Het congres vindt een forum zich buigen over de vraag dinsdag 6, woensdag 7 en donderdag wat het verdrag tegen de versprei ding van kernwapens nu concreet te betekenen heeft in de politiek. Leden van dit forum zijn drs. L. Wecke van het politicologisch instituut te Nijmegen, mr. P. P. Everts, directeur van het instituut voor internationale studies te Leiden, mr. J. H. Burgers, hoofd bureau ontwapening en inter nationale vredesvraagstukken van het ministerie van buitenlandse za ken. drs. J. H. Leurdijk, seminarium voor volkenrecht en internationale be trekkingen te Amsterdam, drs J. Nie zing. KMA te Breda en prof. dr. ir. A. F. van Leeuwen uit Nijmegen. tionsplein 12 om half acht. Op deze avonden zal worden gedis cussieerd over de politieke betekenis van het verdrag tegen verspreiding van kernwapens. Zo zal dinsdag de Amerikaanse hoogleraar Brodie het veiligheidsprobleem onderzie loep ne men, dat daarna door de heer N. zal worden geconcretiseerd op Midden Oosten. Een ander punt van discussie vor- van Leijden. Mathilde Koudijs, Ri- nus van der Luyt, Peter Hogewoning, Theo v. d. Eyk, Marc Tissen, Ho ne Lubach, Miriam Welsink, Jerven de Groot. Fransje Tinkelenberg, Joost van Egmond, Jan Chin, Gem ma Versluis, Guido v. d. Mortel, Lex Kranenburg, Joost Baas, Hans van Lookeren Campagne, Corrie Welsink, Katinka van der Minne, Jeroen Kooy, Hans Berkhout, Herman de Bruijn, Angely den Haen, Ellen Mes- hers, Willy Suijkerland. Renee v. d Klauw. Jos van Moorsel, Frans Kooy, Els van Dijk, Margreet den Hollan der. Trudy Versluijs. Nita Bas, Roe land de Bruijn, Gerrit van Drie, Gonny Langemaire, Kees Baas, Lies beth Welsink. J. A. G. Verkuyl. Diploma A dames: A. Pauptit, F. C. v. d. Voort, C. Meyer, E. J. N. de Maagt, C. H. C. v. d. Zalm, B. van Haasteren, M. J. van Leyden van Uggelen. A. G. Duivenvoorde, C. v. Vliet. S. Doorduin. Diploma A Angela Hoekstra (4 jaar), Yo- landa Spaas, (4 Jaar), Jannine van Hoek (4 jaar), Harm Daems, Mauri ce Kimman. Anita Netjes, Coen Col- sen, Anne van Bolhuis, Marjolein Kuhlmann, Iris Landesbergen, Marlies van der Voorn, René van der, Mey, Anita van Gelderen, Caro line Bas, Ben Gieskes, Martijn Co- hen, Gemma van Schalk, Leo v. Ruiten, Martina Mak, Kitty van der Salm, Anne van Oei, Robbie Veile- koop, Gerry van Dockum, Beatrijs Verhoef, Jos Schouten, Sandra Baa- ren, Reindert Genuit, Marianne van Rijn, Sylvia de Weijer, Erik Koppers, Stephan Marks, Jan Klaus, Robert- Jan van der Horst, Maurits Cosijn, Peter van der Meer, Andy Roodber gen, Gerrina Zaalberg, Jeannette van Daelen, Jan van der Luyt, Mariëtta ten Hove, Adriaan v. d. Assem, Loek Oprinsen, Frans Scheper, Rudolf Zweinstra, An ja Verbeek, Thos Gies kes, Wouter van Hoogenhuizen, Ad Westrik, Anneke van der Luyt. Irik de Groot, Annekatrien Verhoef, Hans Brinkerhof, Marinus van der Luyt, Roland l'Ecluse, Pety Oprinsen, Ines Hemker, Peter Hogewoning. Peter Box, Theo van der Eyk, Hans van der Kraats, Mare TissenPeter Hoog duin, Freddy van Zetten, Mirian Welsink, Gemma Versluys, Jeroen Kooy. Stieny Buurman, Jos van Moorsel, Frans Kooy, Paulien En gels, Jan Oudshoorn, Henny Buur man. Christiaan van Duynen. Diploma B Gert- Jan v. d. Valk, Petra Spie renburg. Marjan Jordaans, Leontine Willemse, Martin Hoekstra. Ronald Duursma, Hugo Ley te, Monique Veldt Yvette Willemse, George Wiessing. Henk van Woudenberg, Hanneke Schouten, Nicole Veldhoven, Arp- Willem Kruithof, Pierre Roodbergen, Gert Breedijk, Robbert- Jan Don ker, Laila Huysman, Astrid Netjes, Jolanda Rompes, David- Jan v. Rossem, Ronald Koppers, Henk-Jan Vreeken, Leon van Elk, Theo van der Oord, Hetty van Moorsel, Hen- riëtte Zuidhoek, Marianne Mak, Nuel Melkert, Roberta Veldhoven, Tommy van Noord, Lyda van Leyden, Kees Meijer, Anneke van Iterson, Ada de Bock. Ria van Iterson, Marijke van I Iterson, M. de Bock. Diploma A dames: A. M. Tegelaar, S. E. Schekkerman, C. H. Glasber gen, J. P. Koerten, B. v. d. Voort, E. N. Duursma, J. A. G. Verkuyl, G. J. v. d. Zwet, F. J. Godijn, J de Ruig, Chr. H. G. Driessen, C. J. Driessen, C. Plasmeijer, A. C. Tebarts, A. Mooy, K. M. Bekema, G. v. d. Zwart, F. W. Lagas, G. Schrikkema, M. v. d. Plas, G. Meyer, Q. M. Rooyakkers. Diploma C: TJeerd Koopman, Pie Burgemeester M. A. van de| Have fungeerde gistermiddag de raadzaal van het LeiderdorpÊ gemeentehuis als ambtenaar paf de burgerlijke stand bij 't huwÊ lijk van zijn zoon Jan Jakob ycef der Have met mejuffrouw Jo7/cJ Hoogmoed. Er bestond voor huivelijksvoltrekking grote langstelling. Ook in de Schep1 pingskerk, waar de Leiderdorpm hervormde predikant ds. A. Geent se het huwelijk kerkelijk inzegent de. (Foto LD/J. v. Duijn, Katwijk a. Zeé DEVENTER (GPD) —Het ges Riesebos uit Deventer heeft v nacht in het politiebureau van ventpr geslapen. Wim Riesebos zijn vrouw (17). hun baby van 1 maanden en een hond, werden i teren uit het door hen gekraakj pand in de oude stadswijk Knutt* dorp gezet. Het echtpaar woonde twee mai den in het huis, dat al meer dan t half jaar leegstond. Het gezin tot dusver niet in geslaagd een sende woonruimte te vinden. Zaterdag Oegstgeest (Het Witte HuiJ schaaksocietelt Palamedes 2-5.30 nam. Breestraat 19 Sociëteit Twentwel E 11 uur nam. Zondag Zijlsingel 2: Evangeliecentrum, dhr. J. Zijlstra. 10 uur voorm. Breestraat 19: Sociëteit Twent^J 8.30-11 uur nam. Rijnlandslyceum (Apollolaan 1): I meente voor oorspronkelijk christjj dom, afd. Oegstgeest. Spr. evang. f v. d. Brugge. 7.30 uur nam. Steenschuur 6: Kerk van Christus van de heiligen der laati dagen. 11.30 uur voorm. Hpgewoerd 175: Vergadering Jen vah's getuigen. 2.30 en 5.15 uur nal Oude Rijn 3: Pinkstergemeente. dhr. W. Meijer. 3 uur nam. Maandag Oegstgeest (Akelellaan 43) matle-avond Bahai 8 uur nam. Dinsdag -X-; uitbreiding wonen ze wordt be grensd door de Hooigracht, Haarlem merstraat, Rapenburg, Steenschuur wordt momenteel een enquete ge houden, waarin gevraagd wordt of zij belangstelling hebben voor een parkeerpasje. Volgens recente tellin gen zijn dit er 1.866. Het gemeentebestuur denkt daarbij aan een parkeerpasje voor in deze j wagenaar. Johan Schmidt, zone wonende gezinshoofden of al- RrhmiHt T.i» van de Salm Mar- leenstaanden van 26 jaar en ouder, die bijzondere redenen hebben om overdag langer dan anderhalf uur in de blauwe zone te parkeren. Voor invaliden-automobilisten bestaat al een mogelijkheid tot het aanvragen van een parkeerontheffing. Teneinde het effect van de blauwe- i Joke Schmidt, Lia van de Salm, Mar ge Helders, Ineke Bouricius. Michel Hoekstra. Dick Koopman, Christiaan Schepp, Rudie Wormgoor, Hans Jor daans, Ad Jordaans, Anja van de Voort, Marcel Rompes, Pia Rompes, Marijke Kruithof, Wilma van de As sem. Helène Hartman. Wera Flippo, In zone-uitbreiding niet verloren te la- ge van der Werf, Michel Polderman, ten gaan. moet voor een dergelijk wilma van de Salm, Willemien Jas- pasje f 100,- per jaar aan legeskosten pers, Gert Bovenberg, Elizabeth In- worden betaald. Bij de vaststelling van dit bedrag, gaan B. en W. er vanuit, dat elke uitzondering op deze parkeerbeperking de maatregel principe ontkracht. Op dinsdagavond 6 oktober te 8 uur zal in de Openbare Bibliotheek aan de Luifelbaan in Wassenaar de Jaarlijkse algemene vergadering worden gehouden van de Woning bouwvereniging St. Willibrordus. genholtz, Mirjan Langhout, Peter Langhout, Tessa-May Cohen. Diploma D: Yolanda v. d. Burg, Bert Rodenhuis, Anton Verstraaten, Dirk van Eek, Kees van Leeuwen, Anne van Linge, Anja Leyte, Lucien- ne Evers, Pieter Rhemrev, Ingrid Röst, Caroline Rolff, Karen Hansen. Diploma E: Tonny Veldt, Rudolf Dobbelaar, Herbert Veldt, Jeroen Plasmeijer, Thomas Evers, Hans Re- terink, Ida Roessingh, TJimke Bruins, Raymond Kimman. Jeugdhuis (Breestr. ]9) Spreeki Chr. Emigratiecentrale 7-8 uur nar Stadhuis (wachtkamer trouwz Zitting Bouwfonds Ned. Gemeen! 7-8 uur nam. Diamantplein 27 Gespreksavond B L. - hai gemeenschap 8.15 uur nam. Museum van Oudheden. Spr. prof. B Emery Over „The excavations Saqqara", 8 uur nam. Oegstgeest GemeentecentrumJoy. gerencontact Ned. Ver. van Huisvro wen Forumavond over abortus 8.30 u nam. Konlngskerk N.C.V.B. afd. Noord S| dhr. Vermande over het leven bijen. 8 uur nam. Breestraat 19 Sociëteit Twentwel -11 uur nam. Woensdag Breestraat 19, Sociëteit Twenti 8.30-11.00 uur nam. Stadhuis (trouwkamer) Spreekir- sociale raadsvrouw 4-6 uur nam. Rapenburg 82, Werkgroep Oos Europa. Spreker mi-. H. E. RömeliMÉ over het anarchisme 8 uur nam. Den Burcht Algemene vergadert „Ons Grunnegerlaand" 8 uur na' Avond- en nachtdienst apothekers Geopend voor spoedeisende geval vanaf vrijdag 2 oktober 's avonds 17| u. tot zondag 4 oktober 's morgenf uur: Apotheek R. van Breest SmallenbL Loevestein 6, Leiderdorp, tel. 42947| de Oegstgeestse Apotheek, Wilhelir napark 8. Oegstgeest, tel. 53274 I Geopend voor spoedeisende geval! vanaf zondag 4 oktober 's morgenf uur: Apotheek R. van Breest Smallenbii Loevestein 6, Leiderdorp, tel. 42947 i de Oegstgeestse Apotheek, Wllhelmüf park 8. Oegstgeest tel. 53274. De zondag-, avond- en nachtdief van Apotheek Voorschoten waargenomen door Apotheek ZuS West. W eekeinddienst Leidse huisartsen Tot zaterdagmorgen 10 uur raadp" ge men de «Mgen huisarts, daarna zondagnacht 12 uur uitsluitend v( ■spoedgevallen de dokterstelefoon 22)

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 2