im Rijsbergen voelt zich bij PEC thuis URTAIN BEUKTE OOK KID HARRIS MURW Koerstips Nummertje „houthakboksen op gala in Franfurt tl Duivenbode-Urtain op 9 november Den Hertog leider in Ronde van Bulgarije Het gelijkspel van LFC en drie oktober «waa V;' •AO 3 OKTOBER 1970 PAGINA 13 LEIDSCH DAGBLAD - SPORT LEIDSCH DAGBLAD - SPORT LEIDSCH DAGBLAD - SPORT LEIDSCH DAGBLAD - SPORT - LEIDSCH DAGBLAD SPORT - LEIDSCH DAGBLAD (Van onze Zwolse correspondent) ZWOLLE De hoogblonde Wilhelmus Gerardus gpijsbergen kan men categorisch indelen in de groep der j^wijgzamen. Met zijn achttien levensjaren (in januari vordt hij 19) is Willem Rijsbergen een jongen, die de ■indruk wekt zich om kleinere of grotere problemen in jie wereld niet al te druk te maken. Als hij eenmaal wat Is ontdooid, blijkt hij weliswaar nog geen groot prater, naar wel 'n fijne kameraadschappelijk ingestelde knul, liie meer nuchter dan schuchter de dingen van de dag benadert en met wie het gewoon prettig is om te gaan. JEén punt staat vast, daaraan behoeft niet te worden ge- ■twijfeld: het voetballen is hem aan het hart gebakken, n Een professioneel denkende jongen? In elk geval nu reeds een professioneel spelende voetballer! Nu al is hij de laconieke maar zeer op zjjn werk geconcentreer de en hoogst zelfverzekerde cen trale verdediger in de defensie van zijn club PEC Zwolle, die hem in de afgelopen transfer periode van de Leidse amateur- club Roodenburg overnam, of schoon eredivisieclubs als Spar ta, DWS en Telstar voordien al intensief naar de gunsten van bet jonge voetbaltalent hadden gedongen. Maar Wim Rijsbergen had [geen belangstelling. Terwyl zijn collega's in de Nederlandse UEFA-jeugdploeg, de betaaJde top in het oog hielden, begon Leidse Willem zijn carrière als (semiprofvoetballer bij een 2e divisieclub. Zijn oude strijdmak ker in UEFA-jeugdinterlands. Johan Neeskens ivan RCHj stapte meteen naar de hoogste bazen en werd door trainer Ri- nus Michels vrijwel direct na zijn hoog gehonoreerde transfer in de A-formatie van Ajax toe gelaten. Een entree met zo'n overtuiging, dat de jonge Heem- istedenaar er nu reeds tot de uit blinkers wordt gerekend. Cor Hildebrandt <van DOS) kreeg een contract van de nieu we combinatie FC Utrecht, met een vaste plaats in de A-ploeg. [Bertje van Marwijk (een ras- paardje) verwierf bij zijn club Go Ahead een post in de hoofd macht van de Deventenaren. Doelman Leen Barth stapte met zijn borst vooruit van Fortuna VI. over naar het Brusselse An- derlecht. Maar Wim Rijsbergen, de nuchtere Leidenaar, die met het voornoemde viertal als aan voerder tot de uitblinkers be hoorde in de nationale jeugd- ploeg, die in Schotland (in het beroemde Hampden-park van Glasgow) pas na de onbesliste finale en de verlenging tegen Oost-Duitsland door het lot van de Europese titel werd afgehou den, koos de Zwolse 2e divisie club. Na drie maanden beziet hij zijn keuze nog steeds als juist. Een keuze dus, waarvan hij geen spijt heeft. Hy stelt vast: „Ik voel me hier thuis. Fjjne jongens om mee om te gaan en om mee te spelen en te trainen. Ik had PEC vorig jaar op Houtrusl al vriend schappelijk tegen Holland Sport aan het werk gezien. Ik zeg niet, dat ik toen al aan een prof- carrière in Zwolle dacht, maar ongemerkt ben ik er misschien toch wel door op het spoor ge zet. Ik kende trouwens trainer Pim v. d. Meent van diens tijd bij Roodenburg. Dat laatste is mogelijk ook een punt van over weging geweest. Meer echter het feit dat ik meteen goed kon ver dienen, want dat was voor mij toch doorslaggevend. Ze helpen je ook bij een po sitie opbouwen voor later, ze be steden zorg aan je. Dat heeft me vertrouwen geschonken. Bij een eredivisieclub was ik misschien in de B-ploeg gekomen. Lukt het je niet je daar tijdig uit te werken, dan zit je in een „ver geten" groep. Dat wilde ik niet. Nu in een eerste elftal kan ik me uitleven en proberen van deze positie uit omhoog te ko men 1" In Zwolle probeert hij met zijn ulo-diploma er nog wat bij te studeren en een baantje te vin den voor halve dagen, want de middagen moeten, zoals bij PEC gebruik is geworden, voor de training (dagelijks, behalve op maandag) gereserveerd blijven. Hij loert op een eigen autootje, waarvoor hij nu aan het lessen is. Voelt Wim Rijsbergen er voor aan het einde van het seizoen nog een jaartje of meer bij te tekenen? „Dat kan ik nu nog niet zeggen. Dat hangt van mijn bazen af en wat mij persoonlijk betreft ook of we dit seizoen promoveren. Als dat gebeurt, zou het helemaal in mijn schema passen. Ik bedoel, dat ik dan ook persoonlijk zou promoveren. En op wat langere termijn lonkt dan misschien de eredivisie. Je leeft zodoende naar het begeerde doel toe. Daar houd ik van. Altijd maar spelen in een matig draai ende eredivisieploeg lijkt me ook niet veel meer dan een illusie!" Promotie Wim Rijsbergen was al op 8- jarige leeftijd lid von Rooden burg. Als 16-jarige deed hij zijn intrede in het eerste. Van die tijd stamt zijn kennismaking met de UEFA-jeugd. In het sportcentrum te Zeist ontdekte bondstrainer Arie de Vroet hem tijdens de afdelings-selectiewed- strijd van Den Haag tegen Lei den. Wim Rijsbergen speelde zo'n vijftien jeugdinterlands; aanvankelijk in de groep 16 en 17 jaar. later in de officiële jeugdploeg van 16 t/m 18 jaar. Hoogtepunt was in mei j.l. de veertiendaagse reis naar het Europees toernooi. Daarna zwaaide de ploeg af om plaats te maken voor een jongere lich ting. maar als afscheid beleefde Wim Rijsbergen t rechts i: „Mijn conditie is zodanig dat ik de zwaarste wedstrijd aankan". Wim Rijsbergen in augustus j.l. nog de trip naar de West. Hij was toen net by PEC Zwolle Vindt de jonge Leidenaar, die van dinsdags tot zondags na de wedstrijd onder de directe hoede van Pim v. d, Meent staat, de trainingsarbeid in Zwolle zwaar, of zwaarder dan die in de UEFA jeugdtijd? „Het verschil is niet zo groot, misschien is nu de aanpak wat volwassener en nog professione ler, maar ik heb er als jongste in de ploeg geen moeite mee. Mijn conditie is zodanig, dat ik de zwaarste wedstrijd aan kan. Ziet Wim Rijsbergen er dit jaar een promotie in? „Dat is altijd een gok, moeilijk te zeg gen dus, maar de ploeg heeft er m.i. wel de kwaliteit voor, al zeg ik er bij, dat ik aan het systeem nog moet wennen. Een twee- mans-aanval vind ik wat weinig, maar goed ik geef mijn mening graag voor een andere. Ik pas me wel aan!" TERDAM (GPDi Jose Ibar Europees kampioen in het [ewicht, komt reeds op 9 no- r in de Energiehal in Rotter - en tegen Bas van Duiven- De wedstrijd is door promotor 'eerman daarom vervroegd om- Spa njaard in Januari tegen Cooper, de Britse kampioen, in Londen zal boksen voor de Euro pese titel in het zwaargewicht. Bas van Duivenbode heeft gister avond met eigen ogen kunnen zien wie in Rotterdam zijn tegenstander wordt en hoe hy in de derde ronde korte metten maakte met de Jamaa- caanse neger Stamford Kid Harris. GABROVO (ANP) De Neder lander- Fedor den Hertog voert na de vierde etappe van de wielerronde van Bulgarije voor amateurs de algeme ne rangschikking aan. De Oostduit ser Gonschorek, daags tevoren win naar van de derde etappe, won de rit van Pleven naar Gabrovo 105 km Den Hertog werd tweede. Uitslag van de etappe 1. Gonscho rek (OD1) 2.28.49 imet bonificatie 2.27.49»; 2. Den Hertog (Ned) 2J28.53 (met bon. 2.28.23); 3. Markussen (Den) 2.28.54 (met bon. 2.28.39); 4. Palka (Fr) 2.2854; 5. Kuiper (Ned) 2.28.57 8. Tabak (Ned) 2.30.10; 18. Vermeulen (Ned) zelfde tyd; 30. De Kon;n<* <N°d) z.t.; 31. Oosterhof (Ned) 2.30.50. FRANKFURT (GPDi „Urtain Urtain! Door de Festhalle van Frankfurt daverde de kreet uit duizenden kelen toen de Spaanse rots door zijn landgenoten naar de ring werd gebracht. Urtain! Urtain! De gastarbeiders in deze stad werkzaam, waren door het dolle heen en konden met moeite naar hun plaats worden gecommandeerd. De zwarte Jamaicaan Kid Harris, zijn tegenstander, zelf ook een stevige jongen, keek het allemaal wat somber aan. Maar eerst moest Karl Mildenberger. de ex-Duitse kampioen nog worden gehuldigd alvorens de jasjes uitgingen en het gevecht begon. Geen gevecht op de slanke degen maar op de houwrsabel waarbij de stevig geproportioneerde Jamaicaan beslist niet bang was en de Span jaard veel opwekking liet slaan om zelf ook de nodige klappen uit te delen. Het was hard tegen hard. beiden op zoek naar de eindstoot, waarbij Harris beslist niet in stoot kracht ten onder deed. Met de noble art of selfdefense" had dit weinig te maken, maar de spanning was te snijden. In de derde ronde was de Jamaicaan murw gebeukt en knielde als een stier gedwee ter aarde. Murw gebeukt op het lichaam en geveld met een korte hoek op de kaak. Toen moest Urtain onder het fervent gebrul van zijn landgenoten met Baskische muts op de foto ter wijl Harris wat apatisch in zijn hoek toekeek. Toen was het onder poli tie escorte spitsroeden lopen en pro beren de kleedkamer te bereiken. Uitsmijter Rudi Lubbers, onze landgenoot, had de twijfelachtige eer om na Ur tain de Nederlandse eer te verdedi gen tegen de Duitser Willy Karall en al bokst je nu nog zo goed voor vroege uitgaanders is het toch een uitsmijtertje. Maar er bleef nog genoeg publiek in de Festhalle om te zien dat Rudi zich goed verdedig de tegen de furieuze Keulenaar en dikwijls het initiatief overnam. In de vyfde ronde had zijn eigen moeder moeite om in Willy Karall nog haar zoon te herkennen, zo was zijn ge zicht geteisterd. Hij gaf op. Jan Lubbers Mannfred Askers was een ontmoeting van oude beken den. De geschiedenis uit Rotter dam heef zich herhaald, alleen de punten overwinning van Jan Lub bers was veel meer overtuigend. Jan Lubbers counterde veel beter maar hoe hy de bierton Mannfred ook raakte, met linkse en rechtse directe en opstoten, deze bleef op de been, want de man uit Krefeld is van gra niet. Hoewel een Nederlandse bokser j in het buitenland moeilijk op pun- ten wint was deze beslissing aan I geen twijfel onderhevig. En het pu- I bliek was het er mee eens. Acker j overleefde de afstraffing zoals hij j j begon, stevig op zyn benen. Alleen i I zyn gezicht had iets van een rauwe i biefstuk. Kansloos De Surinamer en in Amsterdam woonachtige Michel Blinker was te gen de ex-zwaarw-elterkampioen van Duitsland Werner Mundt uit Dort mund praktisch kansloos omdat de Duitser in het middengewicht een goede comeback moest maken. Maar Blinker verdedigde zich toch beter dan menigeen had verwacht. In de vierde ronde was hij dichtbij een knock out maar hij herstelde om in de laatste ronde toen de Duitser een beslissing wilde forceren nog met een verrassende serie terug te te komen Ivan Pre'oeg, de Joegoslaaf die zijn titel in het halfzwaargewicht na verbitterde gevechten aan de Ita liaan Del Pappa verloor, bokste te gen Charley Graf een gekleurde oorlogsbaby uit Mannheim als een vader tegen zijn zoon. Hij liet de zwarte kroeskop maar wat om zich heen dartelen en verweerde zich ternauwernood. Toen Charley in de derde ronde op een rechtse counter liep was het of Prebeg „sorry" zei. In de vierde ronde hapte Charley naar adem en had de oude Ivan de zaal volledig mee. maar in de vijfde ronde sloeg de stemming weer om toen Charley de Jeugd zijn reserves aanboordde en de oude routinier in moeilijkheden bracht tot hy plotseling tegen de touwen viel. getroffen door een rechtse directe en even later door een droge rechtse knock out ging. De oude Ivan werd door zijn bewonderaars op de schouders weggedragen. Bas van Duivenbode wist; „ik heb ook nog tegen hem gebokst. Deze man is niet te raken". José Manuel Ibar Urtain: bokser van „graniet". maar de nederlaag was onvermij delijk. MEREVELD, 4 OKTOBER 1.30 u. Bergen op Zoon-prijs: Irma. Hol- la ndia, Idool Holland ia, Henry Trick- son, Hendrien Z - Boxmeerprijs: Ice cream, Ivon Buitenzorg, Irma van Carlos. Harvey Sootch - 's-Hertogen- boschprijs: Ina Hazelton B, Gio vanni, Hamrar. - Merevelds Grote Sprintersprijs: Felix. Hélène Hano ver. Fillette Six, Gallant Way - Reünie Peerdepieten prijs: Gracia Peterhof, Hadewych, Furie, Frisco H Eindhoven prijs: Quarteron II, Royal Hanover, Anton., Diogen - Breda- prijs: Geatonka, Firmin. Dora Wil liams, Don Faune - Roosendaalprijs: Hofnar, For Ever, Edel Hollandia, Higgins - Tilburgprijs: Impala, Hid- da Dear, Ivan Axkit, Honey Six. Voorzitter Holswilder: (Van onze sportredactie) LEIDEN Zo eenmaal in een aan tal jaren wacht de Leidse voetbal ploegen al in het prille begin van de competitie een dubbel moeilijk duel. Dan calculeren vele clubbe stuurders ongeacht de sterkte van de tegenstander al vooraf één of meer verliespunten in. Want: op de dag na de „nacht van drie oktober" is het moeilijk voet ballen voor vele spelers. Dat beseft LFC-voorzitter Henk Hols wilder dan ook volkomen en met die feestdag in zyn gedachten voorspelt hy voor het topduel in de tweede klasse LFC-ODB een ge lijkspel. Ook omdat ODB tot nu toe een van de sterkere clubs in de tweede klasse is- „ODB ls een ou de bekende en wy delen met ons drieën (ODB. Xerxes en LFC) de eerste plaats. Het is bovendien voor ons een eigenaardig weekeinde. Op twee en drie oktober wordt er ge slenterd en gedrenteld en —laten we het daarop maar houden ook eens af en toe een „frisdrank je" genomen. Dan kun je alleen maar hopen dat zondagmiddag om half drie de vermoeidheid al zoveel verdwenen is dat ze PDB enthou siast tegemoet kunnen treden. Voor lopig neem ik echter al met een gelijkspel genoegen". \ieb, vooral de laatste twee jaar bewondering gehad voor Feije- f maar van „genegeheid" was sprake. Dat hield geen verband jet feit dat ik Amsterdammer (een Feijenoordlid of Feyenoord rter, maar eenvoudig met het lat ik zyn genegenheid (om 'oord dan maar te gebruiken) ijt kon aan een elftal dat wel- r solide, goed. uitstekend en [lies meer zy voetbalde, maar de leke toets miste die bewonde- kan optillen tot genegenheid. Doet wel aan Happel te danken dat ik langzamerhand behalve lldering ook iets van genegeheid Feyenoord ga koesteren, lird me dat pas goed bewust bij jedstryd FeyenoordADO, die allesbehalve glorieus vcor Feye- ij verliep, omdat het wéér een 'spel werd, omdat de schutters luw hadden geschutterd en er 'de derde maal achtereen een [Spel werd behaald. Desondanks ik het een geweldige wedstrijd, byzonder veel sfeer, en met een Boord dat niet alleen tot op de n van zyn kunnen tastte, maar >k behalve zijn gebruikelijke leid" een soms verblydende •ie in zyn spel legde. Alle pas ar Rinus Israël bereikten haar. zyn medespelers, ook al moest ,om een tegenstander heen" sn. Theo van Duivenbode, al beter voetballend dan ln Ajax, 880-jrde met zyn schynschietbewe- de ADO'ers weer alle kanten firn Jansen, enfin, u begrypt het llllllif' FeÜenoorcl speelde niet alleen IIIIIIIBitstekende. maar ook een intel- te en artistieke wedstryd, waar in zelfs Piet Romeyn zich op een gegeven moment een speels hakje Vraag veroorloofde. Kan Je nagaan. Blyft de vraag waarom Feyenoord niet won. Een makkelijk te beantwoorden vraag: ADO verdedidge goed. Ton Thie deed wat er van hem verwacht werd (alles stoppen, waaronder een tweetal „zekere goals"), en Hasil, Van Hanegem en Jansen misten toen zy alleen voor de keeper kwa men. Voor hetzelfde geld, zei Theo van Duivenbode na afloop, even ver getend dat een gelykspel niet het zelfde geld oplevert als een overwin ning, was het 50 vcor Feyenoord geweest. Daar had hy ongeiyk in. evenals Ernst Happel, die ook wees op de 6 a 7 keer dat Feyenoord al leen voor de keeper was gekomen. In de eerste plaats is alleen voor de kee per nog niet hetzelfde als „voor een leeg doel" (Thie bewees dat uit we lig). en in de tweede plaats is het irreëel om 5 doelpunten te verwach ten bij een aanbod van 6 of 7 doel- rijpe kansen. Zo'n percentage be nutte kansen komt slechts hoogstzel den voor de laatste keer dat Ik my herinner was de mist wedstryd Ajax Liverpool 5-1. waarin Ajax, als een „bevlogene vyf van de zeg zeven kansen inderdaad in een doelpunt omzette. En dan nog Iedereen die wel eens een doel punt heeft gemaakt, weet. dat die knal in de uiterste bovenhoek zelden met opzet daar terecht kwam, en dat de mooiste spetterdoelpunten met de „ogen dicht" worden geecoord. Er iki <MÏ 5 -s'o< l jk komt natuurlijk allerlei techniek by kyken: vol op de wreef, lichaam voorover, richting doel, zodat de bal niet meters hoog overvliegt of bij de cornervlag belandt, maar in feite is die geheide kans die Hasil miste te gen ADÖ even toevallig over de lat gezeild als die kans die hy in de Europa Cup (tegen wie ook weer?) benutte, oevallig langs de linker- paal in het net toefde. Ik til daar om niet erg zwaar aan het missen van kansen'als ik na afloop een wed stryd overzie. Feyenoord maakte te gen ADO geen enkel doelpunt, maar voor my maakte Feyenoord zich in die wedstrijd volledig waar, en als de wereldkampioen der cluba, en als bes te elftal van Nederland. I Na afloop hield Happel een pers- j conferentietje. Daar mag lk altyd graag naar luisteren. Iedereen zegt u tegen Happel. op één jongere jour nalist na (jonger dan Happel, Jonger dan ik, dus ook jonger dan Ir. Ad van Emmenes), die aldoor Jy tegen hem zegt. Intrigerend vind ik dat. Vriend des huizes, vraag ik me dan af? Hap pel bleek niets goeds in ADO te heb ben ontdekt. Dat klonk nogal ireëel, want ondanks die 6 echte kansen van Feyenoord, was het begin tot eind een echt aantrekkelyke. boelen de wedstryd geweest, en dat wordt het niet als de ene ploeg de andere finaal wegspeelt, en de underdog rich alleen maar krampachtig teweerstelt. Wae Happel 90 onhoffelijk over rijn oude ploeg (en zyn opvolger Jezek) uit psychologisch oogpunt, om zijn gedeukte spelers weer wat meer zelf vertrouwen te geven? Ik vroeg hem, of de FeUenoordspelers een over winningspremie zouden krijgen. Waarom?, vroeg hy verbaasd. „Om dat zij. zoals u zegt, de wedstryd ge maakt hebben, de tegenstander een minderwaardigheids complex hebben bezorgd, omdat zy verder duideiyk tot de bodem van hun kunnen zyn gegaan, en omdat zo'n overwinnings premie op dit moment, met de moei lijke uitwedstryd tegen UT Arad in het verschiet, psychologisch mis schien een goede uitwerking zou heb ben", zei ik. Happel antwoordde dat dat een kwestie van het bestuur was. dat zyn spelers geen overwinnings premie nodig hadden, en dat de over winningspremie tegen Ut Arad vol doende compensatie voor hen zou zyn. Toch gek eigenlyk dat Happel „for psychological reasons", liever de tegenstander kleineert, dan dat hy het Feyenoordbestuur aanspoort by wijze van injectie een overwinnings premie te geven. Wie de psychologie van de Nederlandse voetbalprof kent weet dat geld er een belangrijk on derdeel van uitmaakt. Dof in geld uit gedrukt, bewijst hun meer dan lof in (irrieel aandoede» woorden. Gek ook dat Feyeoord, met 63.000 man op de tribune (reken daarvan de in komsten maar eens uit), zelf geen moment op dat idee gekomen ls Gip: Als Feyenoord tegen Ut Arad met evenveel elan gespeeld had als tegen ADO, dan hadden de Rotterdammers hoosgtwaarschy niy k gewonnen. De kansen die tegen ADO werden ge schapen, kwamen er tegen de Roe menen echter niet uit en dus kwa men er opnieuw geen doelpunten. Hoe kwam dat? Het elftal deelde kennelyk de (uiterlyke?) rust van trainer Happel niet, want hoe is het anders te verklaren dat Wim Jansen al na een kwartier zo furieus rea geerde op een vry normale beslissing van de scheidsrechter en Kindvall in de eerste helft ook hetzelfde deed? Daar sprak grote onzekerheid uit. En inmiddels is toch wel gebleken dat er reden ls voor die onzekerheid, Feyenoord. de grote vertrager, heeft moeite met de derde en vierde ver snelling. De Cruijff die in zyn een tje in staat is een versterkte verde digingslinie op te rollen,ontbreekt bij Feyenoord (Om van Ajax maar te zwygen. Kindvall heeft vele ver diensten, maar hy heeft in zyn loop baan driemaal zoveel doelpunten ge scoord als tegenstanders gepasseerd. Van Henegem passeert op stilstand op het middenveld, niet op snelheid in het strafschopgebied en Mouiyn is een voorzetter, geen goalgetter. Feyenoord had in de transferperio de op de rechtervleugel een penetre rende, vrijbuitende guerrillastryder moeten kopen, lnplaats van een eer ste reserve voor de rechtsbackplaats. Maar wacht eens even, Feyenoord hééft zo'n buitenspeler: Matthias Maiwald, hoe gaat het daarmee, na zyn auto-ongeluk dat hy kort na zyn transfer kreeg? Ik kan u mel den dat 't oorspronkelyke gips er nu af is, hy zit nu in lichter gips, over 14 dagen wordt een foto genomen, en hy ls, intussen, al in een heel lichte training. Positieve geluiden dus, maar wel van veraf. Henk Holswilder Nog een argument dat die voorzich tige prognose moet staven: „Mis schien moeten we aantreden zon der Leo de Jong die heeft een knieblessure en dan missen we een belangrijke steunpilaar, al heeft zyn eventuele vervanger Rein Geerlof bewezen goed te kun nen meedraaien". Aandere prognoses van de heer Hols- drie. UVS ls technisch natuuriyk wel beter, maar Gouda lijkt me in vergelyking met vorig jaar veel sterker". Roodenburg Neptu- nus: „Je zou byna zeggen dat wordt weer een gelykspel. Maar i gemaakt; dus laten we het maar op winst voor Roodenburg hou- 1 den". De MusschenLugdunum: „Gezien de plaats die die ploegen op de ranglyst innemen ls dat winst voor Lugdunum. Bovendien zet die ploeg zich erg in om ook dit seizoen weer een zo goed moge- ïyk resultaat te bereiken". Lisse Naaldwyk 1—Docos—SJC 3, ADSTeylingen 3. Alphen—Quick H 1, VVSBOoievaars 1, ASC Concorcia 3, Concordia H—Fore- holte 1, SJZWarmunda 2. VTL Altior 3, GDARypwetering 1, FloreantBodegraven 1. Esto Moordrecht 2. HMSHAlphia 11 Full Speed—Waddinxveen 1.

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 13