|ussum komende winter (II) ACCENT Franse toneelschrijvers strijden met buitenlanders ^illeke Alberti 4 als actrice Nog een jaar Farce Majeur Hadimassa met publiek iEf en qióteren programma f Beroering over sekse-onderzoek vanavond praatavond leidse onderwijs instellingen )NDERDAG 10 SEPTEMBER 1970 LEIDSCB DAGBLAD AGIN A 5 ironation Street blijft nog een heel seizoen op het •rlandse televisiescherm. Het scheelde overigens maar haartje of de VARA had de voorkeur gegeven aan VA|MIe Ball-show. Twee van dergelijke shows naast ,r was geen haalbare kaart en daarom werd de ver- ingsraad van de VARA voor de keus gesteld. NEDERLAND I 6.45 Pipo de clown (NOS) 6.55 Journaal (NOS) 7.04 VPRO-Piknik (VPRO) 8.00 Journaal (NOS) 8.26 Vervolg VPRO-Piknik 10.20 Journaal (NOS) 10.35 Europese zwemkampioenschappen in Barcelona (NOS) NEDERLAND II 6.45 Pipo de clown (NOS) 6.55 Journaal (NOS) Nhet tenslotte Coronation Street j|was voor een belangrijk deel a aan mevrouw Spaan uit die met spandoeken pleit- het behoud van deze En- ivolksserie". Overigens was het Lbestuur niet zo erg gelukkig keuze van de leden want Lu- had een duidelijk grotere tbthcid dan Coronation Op Nederland1-1 bijvoorbeeld !,ucy 48 procent en Corona- iet 26 Op Nederland-2 tncy 35 en voor Coronation •chts 15 f de zaterdagavond op Neder- 1 verandert er niet zo bijster J de VARA. Veebaas Gil Favor i mannen blijven actief in en de zich per rolstoel ver- fnde Raymond Burr houdt het bij Ironside. VARA's- «ardje Mies Bouwman slaat het quizzen. Het is een pro dat vergelijkbaar is met de acht" zy het dat de is verandert. Achter het i gaat het nieuwe seizoen in nieuwe hoofdredacteur. Het t Jacobs die overigens al jaren Achter het Nieuws-team is men. Monty Python I nieuws brengt de VARA za- ^vond wel op Nederland 2. Het >nty Python en het vliegende een serie die de VARA van heeft overgenomen. Het is met scherpe en moderne soms met sterk satirische ele- Verder introduceert de VA- ft detectivespel „Ik zoek X" twee personen moeten probe- yL n bepaald misdaadgeval tot eid te brengen. fA di" Carell zal het komende fc tweemaal de oosterbui en ver- f« >m een Nederlandse show te terwijl Pier Tania twee- t maand een populair kunst- ima presenteert. De populai- serie „Klatergoud" met Ton- ^uÉirdeman zal met ingang van 1 i 1971 °°k op het ^le visie- tfffii te zien zijn. Maandagavond ""land 1 heeft de Vara daar- ite vrijgemaakt, vaste programma's die we :enden zijn Koning Klant en ombudsman Marcel van ibaretliefhebbers komen ook trekken: Rob Touber, een i-regisseur maakt vyf pro i's rond Jaap van de Merwe rond Gerard Cox. Verder kunt [maandagavond kennis maken Gouddieven. een serie in der- weringen. Ze geven een beeld voorbereidingen en de uitvoe- i een gigantische gouddief- ri)l eenmaal per veertien da- VARA-documentaire op het verschijnt. Soms zal het ge- jke schema worden doorbro- een televisiespel. Zo wordt ogenblik gewerkt aan „De van Haarlem" van Ere van Eeden, „Vluchtelingenge- ;en" van Brecht met Ton Len- Cor van Rijn, „Wazlaf" van door de Nederlandse Come- „Tlieesalon Myriam" van het Rotterdams Toneel. Midweek isdag op 2 verandert er niet r veel. Midweek blijft op de- I tijd en in dezelfde stijl. „Zo- I een zomeravond" wordt „Zo- |een winteravond" met als pre- r Koos Postema. De kykdicht- |jfers waren zo hoog van het t programma, dat er een iden- )gramma voor de wintermaan- stapel staat. Het program- lal soms 'worden afgewisseld !een speelfilm met Greta Garbo fc hoofdrol. De VARA heeft er lp de plank liggen. filmserie Mannix komt ook [terug, zij het op vrijdagavond Nederland 1. Verder kunt u op VARA-avond verwachten een Idelijks amusementsprogramma voor een breed publiek, Dimitri Fren- kel Franks Hadimassa ditmaal met publiek en een discussieprogramma rond Koos Postema. Het programma krygt een actueel karakter. Op Ne derland 2 tenslotte kunt u verwach ten een serie dierenfilms onder de ti tel Het intieme leven van Impro visatie, het populaire programma Berend Boudewijn. en Kort en Klein, een programma met liedjes en sket ches waaraan onder meer meewer ken Elsje de Wijn, Jeroen Krabbé en Ida Bons. De kar van Wijnand Grijzen, al tijd vol lof bezongen door het Far ce Majeur-team. is dit jaar voor het laatst op het beeldscherm te zien. Samenstellers Fred Benavente, Lies van Bommel, Ted de Braak. Jan Fil- lekers, Henk van der Horst en Alex ander Pola willen met het satirische programma het volgend seizoen een andere kant op. Natuurlijk ontbreekt in het nieu we NCRV-tv-programma ook de Zes kamp niet. Er wordt nu met acht in plaats van twaalf ploegen gespeeld. Na Iedere drie uitzendingen vallen de beide laagstgeklasseerde teams af. D° winnaar van de finale speelt in 1971 een cupfinal tegen de be lt ouder „Alphen aan den Rijn". De wedstrijden worden gespeeld in Leeuwarden, Den Bosch, Groningen, Utrecht en onze vertrouwde Leidse Groenoordhal. Dick Passchier en Ba rend Barendse leveren weer com mentaar. Zeskamp Een ander evenement, dat dit jaar begon op de zaterdagmiddag, de Zes kamp-show. is nu verschoven naar de avonduren. Twaalf gemeenten krijgen de opdracht om in sa menwerking met een NCRV-tele- visie-produktleteam een 25-minuten durend programma te maken. Zowel de Zeskamp-sport als de Zeskamp show komen eenmaal per vier weken op de buis. Aanvangstijden zijn 20.20 en 21.30 uur. Op achttien maandagavond brengt de NCRV een documentaire met als belangrijkste thema's: de medische verzorging in Nederland, de bedrei ging van het leefmilieu, het winter- toerisme en de burgerschapsop voeding. Nieuw is het programma „Trend" dat zich speciaal gaat rich ten op de jeugd in de leef tij ds- Berend. Boudeivijn Willeke Alberti groep tussen 18 en 30 jaar. Ook Godfried Bomans zal het nieuwe sei zoen weer gereld op het scherm ver schijnen. Zo zijn er opnamen ge maakt van een confrontatie van hem met een broer en zuster i beiden le vend in een klooster'. Bovendien zijn er besprekingen gaande over enkele grote documentaire programma's met de schrijver ter voortzetting van uit zendingen als „Bomans in Israël" en „Bomans in Rome". Het programma „Kijkkijk" krijgt ook een vervolg. Onder nieuwe naam „D'r op en d'r an" worden interviews en reportages afgewisseld met scenes en liedjes. Elke aflevering heeft een thema waarover de kijkers mee kun nen praten. Het maandagavondpro gramma dat vijftig minuten gaat duren, komt 9 november voor de eerste maal op het scherm. Studio Anno Studio Anno maakt plaats voor een nieuwe zang- en muziekshow, die wordt samengesteld, geproduceerd en geregisseerd door Kitty Knappert. Paul Cammermans. Dick van den Ende en Harry de Groot. Verder wer ken mee Roslta Bloom. Gonnie Baars Rita Hovink. Lily Kok. Ciska Peters, Conny Vink, Tony Beastfeld. Ben Cramer. Dick Rienstra, Jerry Rix en Jaap Stobbe. Kick Stockhuyzen houdt het ook de komende maanden weer bij de quiz. „Herkent u deze melodie?" Is een muzikale quiz naar een idee van Horst Elbert. Ook de televisiefeuille ton ontbreekt niet in het nieuwe NCRV-programma. Als basis daar- doorvoor diende de trilogie De Klei ne Waarheid van Jan Mens, waar- In een belangrijke rol wordt vervuld door zangeres Willeke Alberti. Het omvat 26 afleveringen in kleur waar van de eerste op Eerste Kerstdag te zien om 20.15 uur via Nederland 1. De Kleine Zielen wordt herhaald en start op woensdag 30 september op 20.20 uur via Nederland II. De succesvolle serie „Please Sir" komt weer terug. In Engeland wordt dit najaar begonnen met een nieuwe serie waarin de leraar Hedges en zijn leerlingen weer de hoofdrollen ver vullen. Waarschijnlijk zal deze serie pas volgend voorjaar op de Neder landse beeldbuis te zien zijn. „A present for Dicky" is een En gelse serie In zes afleveringen. Daarin worden de belevenis sen verteld van een man die als on verwacht geschenk een kleine olifant krygt thuis bezorgd. Hoofdpersoon is de Engelse komiek Dicky Henderson. De jeugd kan bij de NCRV weer rekenen op de avonturen van Swie- bertje, Kijkkast, Koeboe de koe. Tom Sawyer en Eddy Ready Go. De ac tualiteiten zijn evenals vorig seizoen in handen van het Hier en Nu- team". Laurel en Hardy Ook de VPRO heeft inmiddels de plannen voor de komende winter maanden ter tafel gelegd. Met in gang van 1 oktober wordt wekelijks een film van Laurel en Hardy uit gezonden. terwijl de VPRO voor jong en oud nog een serie Betty Boops in petto heeft. In de sector documen tatie programma's concentreert het programma zich op twee the ma's: ..Amerika'' en „het onderwijs in Nederland". Op 22 oktober wordt 7.04 7.09 7.48 8.20 9.10 9.30 10.15 Den Haag vandaag (NOS) Van gewest tot gewest (NOS) Tips van het Nationaal Bureau voor Toerisme (NOS) Journaal (NOS) Reis naar de bodem van de zee (TROS) ABC van de accordeon: tv-serie, deel 1 Johnny Meyer (TROS) Vissers van Europa, documentaire film (TROS) Journaal (NOS) Oliver Hardy de eerste aflevering uitgezonden van een serie van zes programma's over de Nederlandse samenleving in de ja ren 20 en 30, die wordt voorbereid doorHansKeller.terwijlo door Hans Keiler, terwijl op diezelf de avond bovendien de uitzending van de Zeven doodzonden gepland ls naar een gegeven van Bertold Brecht met muziek van Kurt Weil. In het seizoen 70-71 zal de VPRO- tv verder een televisiebewerking van Bint uitzenden naar de roman van Bordewijk, een Feiffer-revue aan de hand van tekeningen en teksten van de Amerikaanse schrijvercartoonist Jules Feiffer en een dramatisering van de Chicago-processen en een door Gerben Hellinga te schrijven dramatische documentaire over de geluidshinder. Tenslotte zal Rob Touber vier grote amusementsprogramma's voor de VPRO regisseren, waarvan vast staat dat één daarvan zal worden uitgezonden op oudejaarsavond 1970. BRAM VAN LEEUWEN. Wat u gisteravond als thuis- kijker heeft gemist van FeUe- noord—Estudiantes is moeilijk te zeggen. De unieke atmosfeer in de Rotterdamse Kuip is al leen te reconstrueren uit de krantenverslagen en de verha len van hen die er zijn geweest. Voor wie daar ernstig onder lijdt, deze troost: een paar uur voor de aftrap kostte op de zwarte markt een kaartje 150 gulden. Voor dat geld werd een onvergetelijke wedstrijd gebo den en het is voorstelbaar dat er «vermogende) voetbalenthou siasten zijn, die dit feest zelfs voor een veelvoud daarvan niet zouden hebben willen missen. Het is maar wat Je zoekt. De sfeer komt vla het scherm na tuurlijk maar voor een klein deel over en het overzicht op wat zich op het veld afspeelt helemaal niet. Nu was de straat beslist niet van een bijzondere schoonheid, zodat die blik op het totale veld gisteravond niet zo gek veel waard was. Het gebaar van machteloze spijt dat Piet Romeyn maakte na zijn vergeefse aanval in de eerste helft, het driftige geba ren van de druk fluitende arbi ter. de comedie-voor-één-heer, die de Argentijnse doelman op voerde. de herhaling van het beslissende schot van Joop van Daele Happels verrassing van dit seizoen zijn allemaal details van het scherm, die het ook in de huiskamer mogelijk maakten tot in Je tenen te voe len wat zich in Rotterdam af speelde. Er is wel eens gemopperd op Herman Kuiphof als commen tator, maar ook gisteravond le verde hij bondige en ter zake doende tekst bij de beelden. En toen zijn collega's van de radio nog zochten naar de man die na de rust door Jan Boskamp was vervangen, meldde hij al dat net Hasil was. Zijn om schrijving van Estudiantes: „Geen groep van grote klasse, maar elf stoorzenders." bracht hij na het 10 over naar Feije- noord, maar het is een kreet waarvan vooral dat laatste woord veelzeggend ls en daar mee uiterst bruikbaar voor een televisieverslaggever. De AVRO had de pech een al ternatief te moeten brengen, een programma dat een diepte punt in kijkdichtheid zou opleve ren. Daaraan zijn Info, de Saint en Franse zangers opgeofferd. Jammer van Info, spijtig voor hen die toch ook wel een beetje bezeten zijn van de doortasten de Roger Moore, maar je moet toch wat. De VARA had meer geluk. Die kon een extra uitzending van „Achter het nieuws" nog vlak achter de wedstrijd kwijt. Overigens geheel terecht, want de ploeg kon veel directer met de gijzelaars van de gekaapte vliegtuigen by Amman spreken dan de buitenlandse ploegen, waarvan de beelden ln het Jour naal van 8 uur werden uitgezon den. INVALLER PARIJS GPD) Franse toneel schrijvers hebben de opening van het nieuwe seizoen aangegrepen om de sterk toenemende import van buitenlands werk met eigen prod uk - ties in te dammen. Parijs is nu wel by wat de jonge Engelse generatie van Pinter. Saunders en Arden betreft en heeft de erotiek in Amerikaanse verpakking (Hair, Calcutta) gecon sumeerd, maar dat is ten koste ge gaan van het nationale werk. Be- langryke oorzaak van die interna tionalisering van het Paryse toneel ligt in het commerciële vlak. De theaterdirecteur, die nog op eigen wieken drijft en bovendien bereid is het risico van een echec, zo niet bankroet, van een premiere te ne men, behoort tot een uitstervend ras. Steeds meer Paryse schouwbur gen zyn in handen gekomen van in ternationale theaterbureaus als Mor- ton-Plays en Schmidt (de huidige echtgenoot van Ingrid Bergmann) ADVERTENTIE Marcel van Dam Mena Moerlaït! De Zuidmolukse strijdkreet schalt door Nederland. Lees deze week ln Accent alles, feiten en achtergronden, over het Ambonezen-probleem. Plus een interview met oud PvdA kamerlid J.A.Scheps. Deze week in Accent Abortus Ja of Nee! Fel en geëmotioneerd zijn de discussies over legale abortus in Nederland. Zo nuchter en zakelijk mogelijk geeft Accent opening van zaken. Deze week. Autobezitters Ook deze week weer interessant nieuws in onze vaste rubriek Automobilisme. Deze week in Accent weekblad 65ct. overal verkrijgbaar die stukken op het repertoire nemen welke gegarandeerd kassuccessen opleveren en tegelykertyd of achter eenvolgens in Parijs Rome. Dussel- dorf, Londen, New York en andere plaatsen worden opgevoerd. Of dat buitenlandse artistieke offen sief voorgoed tot het verleden be hoort is twyfelachtig. Maar feit bluft dat nu plotseling een aantal Franse auteurs van diverse pluima ge acte de presence geven. Grootmeester van het toneel Jean Anoüh heeft „Le Téatre ou la vle comme elle est" (het theater of het leven zoals het is) aangekondigd, van Fancoise Sagan, die vaak nogal moeiiyk aan de slag kon komen of biyven gaat volgende maand ook een nieuw stuk in première, „un piano dans l'herbe" «een plano in het gras). Dat is aanvankeiyk als mislukt van de hand gewezen door haar opdrachtgeefster, de actrice- directrice Marie Bell. maar direc teur-regisseur Andre Barsacq ziet er wel iets in. Na een paar Ingrijpende wijzigingen staat de piano nu in het gras en op de planken. Rond dit mu ziekinstrument zal wel weer veel whisky worden geschonken en ge dronken door filosoferende play-boys en gefortuneerde overrijpe dames. Haar zuster in de dramaturgie. Francoise Dorin, die verleden Jaar met „une sale égoïste" (een smerige egoist) een begeeriyk kasstuk schreef komt nu met „les bonhommes" (de mannetjes) Ook in de toneelsector, waarin de recettes niet de enige graadmeter zyn. gaan nieuwe stukken ln re- mière. Als voorheen zyn de schrij vers Ionesco, BUletdoux, Vauthler en Welngarten. Van de laatse zag men enkele Jaren geleden een poëtisch stuk rond twee verliefde katten, dat veel voor de toekomst beloofde. Ook het variététheater vertoont nieuwe leven tekenen, nu de minister van financiën de belastingschroef wat. losser heeft gedraald, waardoor de licht muze lichter kan ademha len. Niettemin kan de showbusiness 't niet zonder klinkende buitenland se namen stellen. Vandaar het ko mende seizoen veel Amerikaanse popzangers en andere artiesten on der de schynwerpers van het Olym- pia: Sammy Davis Jr. Leonard Co hen, Tom Jone6, Jerry Lewis en een handvol kleinere goden. Schaken Nederland heeft in de vyfde ronde van het toernooi om het wereldkampioenschap schaken voor landenteams, dat in Stegen wordt gehouden, met 4-0 vaa Japan Frangoise Sagan LEEUWARDEN (GPD) Het aangekondigde sekse-onderzoek dat de deelneemsters aan het Europese basketbalkampioenschap moeten on dergaan heeft, naar men kan aan nemen, voor enige beroering gezorgd in Europese basketbalkringen. Diver se landen die vandaag en morgen in Leeuwarden en Rotterdam arriveren, hebben hun team op het laatste mo ment gewüzigd. Dat komt dan geheel overeen met de verwachting van bondsvoorzitter P. Storm, die gisteren op een persconferentie in het Oranje Hotel in Leeuwarden verklaarde dat enkele speelsters naar aanleiding van dit onderzoek wel niet naar Neder land zullen komen. Favoriet voor de Europese titel ls uiteraard de huidige wereldkampioen Rusland, die is ingedeeld in de Rot terdamse poule, tezamen met onder andere Nederland. Het Russische team is echter op het laatste mo ment danig verzwakt. Trainer Vas- sill Kolpakof maakte gisteren bekend dat twee van zyn beste speelsters de trip naar Nederland niet zullen mee maken. Zlta Bareikaite en Oulian Senova zouden beiden geblesseerd zyn aan hun knie Voor donderdag 10 september Hilversum I 402 m. AVRO 18.00 Nws. 18.11 Radlojourn. 18.20 Ultz. van de Com. Party van Nederl. 18.30 Stereo Dansork. The sky masters met zangsol. 19.00 Amat. musiceren mannenkoor 19.25 Gespro ken brief 19.30 Nws. IKOR 19.35 Kerk veraf en dlchtby 19.40 Mens en Bij bel gesprek over de lltur. AVRO 20.05 Stereo Groot Omroep Blaasork. en groot omroep strykork mod. en klas. muz. 21.05 Stereo Strijkkwartet klas. muz. 21.45 Waarheen dan hoorspel: 22.30 Nws. 22.38 Med. 22.40 Radlojourn 22.55 Een avondje uit licht lnstrum^ kwart. 23.20 Klarinet en plano klas. en mod. muz. 23.55-24.00 Nws. Hilversum II 298 m. NCRV 18.00 Tyd vry voor muz. In vrije tyd A. Jeugdena. B. Brass Band 18.30 Nws. 18.41 Hier en nu act. waarin o.a. NOS De Eurpese zwem- kamp. In Barcelona 19.15 Leger des Hellswkartler gr. 19.30 Entr'acte een gevar. progr. tussen zomer en winter 21.00 De Jeugd op eigen wieken serie hoorspel deel 15 21.32 Gew. koorzang 21.50 Kerkorzelconc. 22.20 Avondovera. 22.30 Nws. NOS 22.38 Verslag Euro pese zwemkampioenschap. In Barce lona 22.45 Lichte gram. muz NCRV: 22.50 Vakantietoeslag een programm. met act. Inform, over alle facetten v. het toerisme 23.15 Stereo. Jazz Time 23 55-24 00 Nws. Voor vrijdag 11 september Hilversum I 402 m. AVRO 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn 7.20 Lichte gram. muz. en report. 8.00 Nws. 8.11 Radlojourn. 8.30 De groen teman NOS 9.00 Intern, spectrum klas. en mod. muz. opn. VVRO 10.00 Voor de kleuters 10.10 Arbeldsvlt pop. verz. pl. progr. 11.00 Nws. 11.30 Nederlands ADVERTENTIE van 18.15 tot 21.00 uur Vanavond staat het nieuwe LOI- gebouw open voor alle vragen over schriftelijk en mondeling onderwijs die u eigenlijk altijd al overdag had willen stellen. Leiderdorp, Leldsedreef vlakbij de Zljlbrug in het verlengde ven de Willem de Zwijgerlaan Koorfest 1970 klas. en mod. koorlie deren 11.55 Beursber. NOS 12.00 Blik op de wereld pop. progr. over ontwik, hulp 12.30 Overheldsvoorl. Ultz. voor muz. 12.50 Recht en slecht praatje: de landbouw 12.40 Stereo Lichte gram. 13.00 Nws. VARA 13.11 Act. 13.20 Stereo/ Mono seml klas. planoconcer ten gr. E.O. 14.00 Ruimte radlomagaz. met gew. muz. lez. act en overdenk. NOS 15.00 stereo Aspekten van de kamermuz opn. mod. kamermuziek 15.45 Toertsmo progr. met toeristische Inform, uit binnen- en bultenl. VPRO 16.00 VPRO Vrydag comm. reportages lnterv. ber. telefonische reacties en muz. om 16.00 Nws. 17.55 Med. Hilversum II 298 m. KRO 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord 7.16 Stereo Badlnerle klass muz. gr. 7.30 Nws. 7.32 Act. 7.50 over weging 8.00-8.10 Nws. 8.30 Nws. 8.32 Voor de hulsvr. 9.00 Gymn. voor de vrouw 9.40 Schoolradio 10.00 Klassie ke muz. gr. 11.00 Nws. 11.03 Voor de zieken 11.55 Med. 12.00 Stereo Van twaalf tot twee gevar progr 12.22 wy van het land 12.26 Med. t.b.v. land en tulnb. 12.30 Nws. 12.41 Act. 12.50 NOS De Europese zwemkamp schap. In Barcelona 13.00-1305 Raden maar 14.05 Schoolradio 14.30 Stereo: Licht lnstrum. kwart, met sol. TROS 14.55 Stereo Cone a la carte seml- klas. muz gr. 16.00 Nws. 16.03 Steréo Disco drive )n de showbusiness op de korrel genomen 17.30 Sportkompas. Hilversum III 240 m. VARA 9.00 Nws. 9.02 De Eddy Bee- ker Show 10.00-10.02 Nws. 11.00 Nws. NOS 1100 Nws. 1103 De Feil* Meur- ders Show VPRO 12.00 Nws 12.03 Top 30 13.00-18.03 Nws TROS 14.00 Nws. 14.03 Suzle Cream Cheese licht pl. progr. AVRO 15.00 Nws 15.03 muz. Boetiek 16 00-16.02 Nws. 17 00 Nws. 17.05 Radlojourn. 17.05-18.00 zin gende Bougie gevar. pl, progr. voor au tomobilisten. TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I. NOS/ NOT U.io 12.00 Schooltelevi sie NOS 18.45 Pipo de Cl NOS 18.55 Journ. AVRO 19.04 If I were you: film Impressies van Aberdeen en Hoorn 19.35 Chicago Transit Authority, Ame rikaanse popgroep NOS 20.00 Journ. AVRO 20.20 AvRO's Sportpanorama 20.55 Nana, feuilleton 5. Val van een Kelzerryk 21.40 Voor de vuist weg N06 22.50 Journ. 22.55-23.40 Europe se Zwem kampioenschap in Barcelona Nederland IL NOS 18.45 Pipo de Clown NOS 18.56 Journ. NOS 19 04 Ter Visie parlem en pol. weekoverz KRO 19 30 De Debbie Reynolds Show 10 Casanova katjes NOS 20.00 Journ KRO 20 20 Trim Lopez ln het Waldorf Astoria- Hotel Een NBC produkUe 21.10 Bo nanza Western serie KRO/ RKK 22 40 Riskante kerk, magaz over een kerk ln ontwik. NOS 23 06-23.10 Journ, Voetbal Het Duitse voetbalelf tal heeft gisteravond in Neurenberg met 3-1 van Hongarye gewonnen. Doelpuntenverloop11. Sieloff 1-0, 21. Müller 2-0, 32. Fazekas 2-1, 52. Müller 3-1. Er waren 67.000 toe schouwers, die de aanvoerder van de Duitse ploeg. Uwe Seeler. die zyn afscheidswedstryd voor het nationale duitse elftal speelde, met langdurige ovaties uitgeleide deed. Seeler werd tot ere-aanvoerder van 't Duitse elf tal benoemd.

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 5