Discussie en PvdA tussen VVD defensie over r r r r Aanleg Burg. vergt ruim 3 Smitweg miljoen LE RAAR ■r van Officiële opening 23 ste Laura op 29 juni Bodegraafse chauffeur reed te langzaam Warmte drukt bloemenprijzen ELECTRO-MONTEUR «r f r VAN KIEL VERGELIJKT PREMIER MET COLIJN Griekse gevangenen vrijgelaten Dank U, meneer Aribo Ben Goerion in ziekenhuis Wedvluchten Uitslag sportdag in Waddinxveen Electro-technisch bedrijf J. W. TIMMERS iiiiiiiiwiiinwfflUiiiHiwniiiiiiwiiiuiu Minimin r N.V. Erven Lucas Bols J loonadministrateur operator mechanische administratie typiste administratie assistente verkoopservice en publiciteit medewerker interne dienst PAGINA 10 LEIDSCH DAGBLAD WOENSDAG 24 JUNI lf| (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG (GPD) Tussen de PvdA en de VVD heerst1 opnieuw een scherp verschil van mening over de manier waar op het Nederlandse leger aangepast moet worden aan de ei sen van de moderne strategie. Dat is gisteren weer eens duide lijk gebleken naar aanleiding van de uitlatingen van de socia listische prof. dr. L. de Jong tijdens een redevoering een dag of tien geleden in Delft. De VVD blijft voor verhoging van de defensielasten, de PvdA zoekt het in structurele wijzigingen in onze verdediging. Dat blijkt ook uit de beide verkiezingspro gramma's. aanzien van de mobiele luchtverde diging z\jn er onderhandelingen voor de aanschaf van speciale tanks. Da heer Wierda zou wel eens graag een groot efficiëncy-bureau een on derzoek willen laten instellen naar de doelmatigheid van de opbouw van ons leger. Dan zou volgens hem dui delijk blijken dat er heel wat bezui nigd kan worden op de kwantiteit, waardoor met evenveel geld een aan zienlijke kwaliteitsverbetering kan worden verwezenlijkt. Het televisiedebat tussen de heren Van Riel en Den Uyl samenvattend: de heer Van Riel denkt nog duidelijk in een oorlogssituatie. Hij spreekt dan ook nog over de minister van Oorlog en het dreigende gevaar van de in stilte aansluipende Russen. De heer Dan Uyl vindt de uitlatingen van prof. De Joi.g schromelijk over dreven en stelt zich opmerkelijke uitzondering volledig achter de woorden van premier De Jong, die het gevaar niet zo ziet. Intussen blijft prof. De Jong geheel achter zijn opvattingen over het Nederlandse leger staan. Dit verschil van mening kwam gisteravond onder meer tot uiting in een televisiediscussie tussen de PvdA-fractieleider in de Tweede Ka mer. drs. J. M. den Uyl en de libe rale senator en leider van de eerste kamerfractie van de WD. mr. H. van Riel. Opmerkelijk is dat de op positieleider geheel achter premier De Jong staat, die de toespraak van zijn historische naamgenoot vorige week als onzin betitelde, terwijl de heer Van Riel minister-president De Jong in dit opzicht vergelijkt met Colijn. die in de oorlogsdagen ook aanspoorde tot rustig te gaan slapen omdat er niets aan de hand zou zijn. De VVD wil de defensielasten ver hogen door gewoon een hoger per centage van het nationaal inkomen er voor beschikbaar te stellen De op positie wil structurele veranderingen aanbrengen uit welke bezuinigingen voldoende gelden vrijkomen voor het inhalen van de door beide groe pen erkende achterstand. Verouderd De heer Den Uyl noemde de op zet van ons leger nog geheel zoals in 1950 dus verouderd. Dit liet hij blijken gisteravond in de televisie uitzending van KRO's brandpunt en in een speciaal belegde persconferen tie. De PvdA voelt niets voor opvoe ring van de begroting van Defensie tenzU er bijzondere omstandigheden zouden zijn. Als een bijzondere om standigheid ziet de PvdA het terug trekken van de Amerikaanse troepen uit Europa. Ook de socialistische defensie-spe cialist. kolonel-buitendienst Wierda. heeft klachten over het leger. Met name zijn er gebreken in de mobie le luchtverdediging en bij het anti- tankgeschut. Hij zette op de perscon ferentie uiteen dat er wat het twee de betreft weinig gedaan wordt. Ten ATHENE (Reuter» De Griekse regering heeft gisteren 73 politieke gevangenen vrijgelaten die sinds de staatsgreep in april 1967 als gevaar- I lijk voor de openbare veiligheid za- I ten opgesloten I Zestig gevangenen werden vrijge laten op aanbeveling van een uit dne rechters bestaand comité, dat zich I met de arrestaties van alle politieke I delinquenten had beziggehouden. De andere 13, allen communisten, zou den hun vrijheid hebben herkregen op grond van een door premier Pa- padopoelos eind april afgekondigde clementie-regeling. Na deze vrijlating verblijven er nog ongeveer 1200 politieke gevangenen in verschillende gevangenkampen op kleine eilanden en in dorpjes. Wielrijders regeren Alphen weer Mr. H. van Riel M. den Uyl Historisch schip terug Het his torische stoomschip ..Great Britain", de „grootvader van de transatlanti sche lijnschepen", is gisteren ha ven van Bristol binnengesleept, waar het schip 127 jaar geleden werd te water gelaten. De ..Great Britain" (3618 ton» was het eerste schip met een volledig ijzeren romp. dat door een schroef werd voortbewogen Na een sleep van 1200 kilometer vanaf de kust voor de Falkland-eilanden kwam het schip in Bristol aan, I waar het als zeevaartmuseum zal gaan dienen. HAZERSWOUDE Burgemeester en wethouders van Hazerswoude stellen de raad, die donderdag bij- DEN HAAG BODEGRAVEN „Misschien had u wel teveel na dorst." zo opperde de Haagse poli tierechter na de mededelingen van een 48-jarige technicus, die op de Prins Bernhairdlaan in Bodegraven niet in staat bleek te zijn, om zijn auto naar behoren te besturen In de meeste gevallen geven dergelijke bestuurders argwaan, vanwege slin- LEIDEN Op de recensie van onze muziekmedewerker R. G Harms over de uitvoering van de Hohe Messe vorige week in de Pieterskerk zijn nog al wat reacties gekomen. Daar het niet mogelijk is om alle inge zonden brieven onverkort op te ne men doen wij hier en daar een greep en sluiten we meteen de discussie af In een door T. en M. H. Zaalberg ondertekende brief uit Ommen wordt certen in twijfel een pluim op de hoed van de diri gent Iskar Aribo gestoken. ..Iskar Aribo verdient alle hulde dat hij kans ziet na zoveel uitvoeringen het concert op peil te houden en telkens nieuwe ontdekkingen te realiseren. Het Toonkunstkoor moet dit werk blijven uitvoeren in het kader van het Holland Festival, zelfs geen jaar overslaan. Het is een traditie de stad Ledden waardig, waar velen trots op Kfjn. Het koor heeft trouwens bewe zen dit werk volledig te beheersen". L. H. van Maaren (Hoge Rijndijk 240), achrijft: „Als er één musicus is die ona jui6t steeds voorhoudt waar het om gaat in deze Bach-muziek is het wel de heer Aribo. Het is be slist niet zo, dat de heer Aribo het koor alleen noten laat 6tuderen en ons niet inwijdt in de tekst van de muziek. MMpfMi ■zeró óchryaen gerij". Hy betreurt de „afbrekende" kritiek van onze muziekmedewerker en trekt diens conclusie dat de Pie terskerk niet zo geschikt is voor con- M. M. Segaar (Ryn en Schiekade 120tenslotte citeert enkele buiten Leiden verschijnende bladen, waar uit zou moeten blijken dat de Hohe Messe uitstekend werd uitgevoerd en dat Iskar Aribo het Toonkunstkoor vertrouwd heeft doen worden met Baohs partituur. J. CJ. Leget (Bllderdijkstraat 3) noemt de vergelijking van de Hohe Messe met de uitvoering van de Ma li a vesper oJ.v. Felix de Nobel tijdens het vorige Holland Festival een „pla- Verbeteringen tussen Leiden en Bodegraven Naar aanleiding van de verkeers ongelukken op de Hoge Rijndijk (7 doden en 3 gewonden in één week tijd) heb ik een aantal niet dure •uggestl66 voor een betere beveiliging van deze weg. De internationale gele wegmar kering. speciaal voor de buitenlan ders, van Bodegraven tot Leiden. Het invoeren van een snelheids beperking van max. 70 km (er wordt toch harder gereden!) en voor de stukken Zoeterwoude Groenendijk en Rhijnenburg 50 km. Tevens een snel heidscontrole. Een duidelijke voorsorteer strook met waarschuwingsborden en ver breding ter plaatse van de rijbaan voor afslaand verkeer komende uit de richting Alphen en gaande naar Hazerswoude-Dorp en bij de Koude- kerkse brug. De Gemeneweg tot spoorlijn 50 km; van spoorlijn tot Hazerswoude Dorp 70 km beperking. H. Besling, Hazerswoude-Ryndyk. TEL AVIV (AP) De 84-jari ge voormalige Israëlische premier David ben Goerion is vandaag met hoge koorts en misselijkheidsver schijnselen in een ziekenhuis ln Tel Aviv opgenomen. Een woordvoerder voor het ziekenhuis noemde zijn toe stand goed. Volgens de Israëlische dagbladen is hij vermoedelijk ziek geworden tijdens de behandeling van e«n lichte keelaandoening. 1 gerend of te snel ryden, deze man had de aandacht getrokken, doordat hij te langzaam reed „Ik voelde wel, dat het niet al te best ging en wilde voorzichtig zijn", zo gaf verdachte als verklaring, waar voor de politierechter overigens wel waardering bleek te hebben. Er wa ren automobilisten, die de aandacht van de bemanning van een politie auto hadden gevestigd op de wijze waarop verdachte reed. Al spoedig hadden de politiemannen ontdekt wat er aan haperde. „De dranklucht kwam ons tegemoet. Volgens de Bodegraver had hij de dag tevoren een feestje gehad, maar die dag niet veel meer gedronken Een bloedproef had hij geweigerd, omdat hij in de veronderstelling ver keerde, dat die proef door een poli tieman zou worden genomen „Dat zou u wel beter kunnen weten." veronderstelde de politierechter. De officier van justitie constateerde, dat er dronken autobestuurders zijn die slingerend rijden maar ook. die te langzaam gaan rijden en dat was het geval met verdachte. Er zijn geen verzachtende omstan digheden en dus vroeg de officier de gebruikelijke straf van een jaar in trekking rijbewijs en twee weken ge vangenisstraf. De politierechter zag evenwel reden tot clementie, omdat verdachte nog niet eerder voor een dergelijk feit terecht heeft gestaan en ook. omdat hij zo voorzichtig moge lijk heeft willen rijden. Het vonnis werd daarom twee weken gevange nisstraf waarvan een week voorwaar delijk. een jaar intrekking van het rijbewijs waarvan zes maanden voor waardelijk. beide met proeftijd van 1 jaar. LISSE De postduivenvereniging de Oude Blauwband hield een wed vlucht vanaf Chateaucoux, afstand 640 km. Gelost 6.30 uur; aankomst eerste prijsduif 18.10 uur. Slechts 7 van de 68 duiven bereikten hun hok De uitslag was als volgt: G Does- wijk 1; Q. Doeswijk 2; G. B. Roo- en morgen staken in Italië de le denburg 3; C. Zuidhoek 4; M. de r&ren van de middelbare scholen als Bonn en Warschau West-Dults- land en Polen hebben gisteren in Warschau de onderhandelingen afge sloten over een akkoord voor aamen werking op economisch, handels-, wetenschappelijk en technologisch gebied. Dit heeft de Westduitse mi nister van Economische Zaken, prof Schiller, verklaard voordat hij het akkoord parafeerde. De overeenkomst loopt tot eind 1974. Vrouwenkiesrecht in Zwitserland De Zwitserse Nationale Raad La gerhuis) heeft gisteren met algeme ne stemmen een amendement op de grondwet aangenomen waarbij vrou wen in federale aangelegenheden actief en passief kiesrecht wordt ver leend. Het amendement gaat nu naar de raad van state (het Hogerhuis) en zal daarna waarschijnlijk voor het einde van het jaar wor den onderworpen aan een refe rendum. Staking van leraren Vandaag Vreugd 5, 6, 7. Dood voor de wet Ter bestrij ding van de toenemende misdadig heid zal in de Afrikaanse staat Ga bon een nieuwe straf worden inge voerd: de president, die voorheen de doodstraf slechts kon veranderen in levenslange dwangarbeid van de veroordeelde nu ook dood voor de wet verklaren. Zijn bezittingen wor den daarna verdeeld alsof hü dood was en hy wordt de rest van zijn j mers in de horecabedrijven. protest tegen het feit dat de over heid examens laat afnemen door in specteurs van het onderwijs en ge pensioneerde leraren. De meeste le raren weigeren namelijk dit werk om dat de regering de beloofde hervor mingen niet uitvoert. Zwitserse grens dicht De Zwitserse regering heeft gisteren de grens tot 1 november gesloten voor al le nieuwe seizoenarbeiders uit het buitenland Op 8 Juni was nog een uitzondering gemaakt voor werkne- doch leven verbannen naar een geheime Inmiddels is ln deze bedryfstak gevangenis waar hij alleen nog con- het op 21000 buitenlandse arbeids- tact zal hebben met zijn bewakers, klachten gestelde plafond bereikt. eenkomt, voor. een bedrag van f 939.000,via een wijziging op de begroting van 1970 aan te brengen. Dit bedrag is nog nodig voor de rea lisering van de Burgemeester Smit- weg. De totale kosten van deze weg worden naar de laatste gegevens ge raamd op f 3.011.500, Gedeputeerde Staten hebben bij schrijven van 28 mei' '69 toegezegd, dat voor de financiering van het werk een bedrag van f 1.191.500,— uit het wegenfonds beschikbaar wordt gesteld, terwijl gedurende 25 jaren voor het resterende bedrag bijdragen in de kapitaalslasten worden ver strekt. Hazerswoude kan echter over een dergelijk bedrag niet zelf beschikken. Men heeft nu aan de minister van Binnenlandse Zaken gevraagd de toewijzing van een geldlening voor het eerstgenoemde bedrag. De aan vraag kan echter niet worden be handeld zolang de volle kosten niet op de begroting zijn geraamd. Voor de bouw van woningwetwo ningen is in de gemeente geen plaats meer. Dit is voor het college aan leiding geweest om te trachten gron den, die bestemd waren voor de bouw van premiewoningen, in het bestem mingsplan Zuid III vrij te krijgen voor de bouw van woningwetwonin gen. Het trottoir langs de Dorpsstraat west zal worden verlengd. De kosten worden op f 3350,geraamd. Voorts zal de raad behandelen: voorstel tot het pachtvrij maken van een perceel grond in het Rite- veld. beschikbaarstellen van een kre diet ten behoeve van de woningwet- 1969, verlenen van een krediet voor de ambtswoning B.W.kade 3; ver lenen van voorschotten voor de bouw van 24 woningwetwoningen in Ha- zerswoude-dorp door de bouwvereni ging Volksbelang; aankoop van grond voor de bouw van 20 wonin gen in Hazerswoude-dorpvaststel ling van een uitkerings- en pensioen verordening voor wethouders wij ziging begroting 1970; benoeming schoolhoofd. 4LPHEN AAN DEN RIJN De 23e Laurarit in Alphen wordt dit Jaar 30 Juni t/m 3 juli gereden. Op maan dag 29 juni waarop ook nog inge schreven kan worden, heeft de offici ële opening plaats Na een ontvangst op het raadhuis zullen de gasten en genodigden de volgende route fiet sen. Raadhuisplein - Stevinstraat - Jorisplein Castellumstraat Doel manstraat Toussaintstraat Tous saintplein Van Lennepstraat - Plein ..Nabij". Op het Toussaintplein zal het gezelschap muzikaal begroet wor den door de muziekvereniging „Cres cendo". Het bestuur stelt het op prijs wanneer zoveel mogelijk deel nemers aan de Laurarit per fiets achter de gasten aan willen rijden. Dank zij de Stichting „Fiets", die fietsen voor het gezelschap beschik baar stelt, kunnen alle genodigden meedoen Na de fietstocht van het gezel schap zal een muzikale show volgen op het plein bij gebouw „Nabij". De show wordt gegeven door Crescendo met medewerking van drumband en majorettepeloton. Dinsdagavond bestaat vanaf 7 uur gelegenheid om in te schrijven voor de puzzelrit van M. A C Rijnland die om 7.30 van start gaat. De Fi nish is gebouw „Nabij" Op deze avond ontva ngt de Alphen- se Bridgeclub in Hotel Centraal de Lauragasten. die graag een kaartje willen leggen. In gebouw „Nabij" kan gedanst worden op muziek van de „The Ricocks". Woensdagavond: Dansen in gebouw „Nabij" op muziek van de Perdido's. Donderdagavond: ontvangt de Al- phense Schaakclub de Lauradeelne- mers die mee villen doen aan een „gong-wedstrijd", deze is in de „Op- standingskerk". vanaf 8 uur In Avi fauna zal een traditioneel bal plaats vinden o.l.v. ,De Vrolijke Vrijbuiters'. Tijdens dit bal zal „Mis Laura' ge kozen worden. Vrijdagavond zal in gebouw Nabij het slotbal worden gehouden vanaf 20.30 o.l.v. „De Aviola's". Tijdens de rit zullen de deelnemers worden begeleid en verzorgd door: de Verbindingsdienst van de BB; ver schillende geluidswagens; Rode Krui» Gazelle en fa Thijs Besemer; en door bestuurders en assistenten di( ieder op deze tocht zullen begeletdea Het bestuur van de Lauraritten b{. middelt ook dit jaar weer bij de huis. vesting. Deze zaak wordt geregeld door mevrouw van der Steen (tel 0720-2738». ROELOFARENDSVEEN Voor vele land- en tuinbouwbedrijven dreigt de lange periode van droogte funeste gevolgen te krijgen. Men snakt als het ware naar een regen buitje. Het is te begrijpen dat de tro pische temperaturen van invloed zijn op de ontwikkeling in de bloemisterij- bedrijven. Voor vele gewassen bracht dit. een versnelde groei, met als ge volg grotere aanvoeren, en wat uit eindelijk evenmin kon uitblijven prijsdaling voor de bloemen bloemenpakket ts weg te denken. Hiervoor werd genoteerd tot f2,75 per bos, waarbij dagelijks een be hoorlijke aanvoer vermeld kon wor den. De aanvoer van Colvilleis begint terug te lopen. Mits goede kwaliteit, met name vooral de Nymph, bleef een goede vraag voor export met goede prijzen. Ditzelfde gold voor de de prijs voor diverse bloemsoorten paarse Liatrix, Ornithogalum, en verlaten. Woensdagavond 24 jiu nog niet klagen. Maar b.v voor de Brodea. Belangrijk in prijs daalden kunnen de ouders afscheid neme anjers lag de prys praktisch, behou- de Wirrals Supreme waarvan thans van de leidster in de school s avond woningen in de Kastanjelaan; toe- dens een enkele uitzondering, groten- het hoogtepunt in de aanvoer is. Da- van 19.00 tot 20.30 uur. In hu kennen van een geldelijke tegemoet- deels beneden dertien cent per stuk, gelijks is er een grote variatie in zo- i plaats is tot leidster van de scha koming aan de heer C. G. van Dob- met doordraai voor de z.g geplakte merbloemen met zeer uiteenlopende benoemd mejuffrouw G. Verduji ben de Bruyn; wijziging begroting i en 2e soort anjers. De rozen pasten prijzen. I uit Utrecht. Dit was vooral het geval bij de an jers. Aanvankelijk mocht men over WADDINXVEEN —De school, sportdag van twee mavo's, de Kon. Wilhelminaschool en.de prof. Kohn- stammschool, in Waddinxveen wer- den dinsdag op de sportvelden v« het Warnaarplantsoen gehouden. Burgemeester C. A. van der Hooft deelde de prijzen uit. De uitslagen Hoogspringen meisjes: 1. Ju neke Groeneveld 1.45 en 2. Marti van Klaveren 1.45 m. belden Kon Wilhelm, school. Jongens: 1. Chri Keijzer 1.65 m. Kon Wilh sch. Floor Rootert, Flip Evers. Siep ui Gelder en Hans van Helden 1.60 m Verspringen meisjes: 1. Joke Kul pers 4.70 m Prof. Kohnst; 2. Rinii Vos 4.45 m. Kon. Wilh. sch. Jongeer 1 Kees Versluis 5.85 m en 2. Did van Vuuren 550 m. beiden Prof Kohnst.sch Balwerpen meisjes Linda van Hu rewijn 3530 m. Kon. Wilh. sch. José van Dijk en Atie de Wolf 24J beiden Prof Kohnet.sch. Jongens: Adrie van der Flier 36.8 m. en 2. Jo han Sietsema 36.8 m. beiden prol Kohnst.sch. Hardlopen meisjes: 1 Joke Kuipers 11.2 sec. 2. Claiin Heij 11.8 sec. beiden Prof. Kohnr sch. Jongens: 1. Kees Versluis 12.2 Prof. Kohnst.sch., 2 Adrie van da Laan. Fred. Dijkgraaf en Huub vu de Wolf 12.7 sec. Hindernisbaan jon gens: 1 Klas III Prof. Kohnstamn school gemiddeld 25 sec 2. klas n Kon Wilh.sch. gemiddeld 26,3. mei» jes 1. klas III porf. Kohnst. sdi gemiddeld 28.03 sec.. 2. klas III Kon Wilh. sch. gemiddeld 28.3 sec. korf bal 1. klas IIIA Prof Kohnstsch Klas IIIB prof. Kohnstammschool, klas IIA Kon. Wilhelminaschool, klas la Kon. Wilhelminaschool. zich iets beter aan. maar uiteindelijk was het toch ook geen loon naar wer ken. Voor Iedere beurs ls er nu wel een anjer en een roosje te koop Meer stabiel in prijs bleven de jaar- rondchrysanten. een artikel dat in tussen niet meer uit het wekelijkse Hollandeindigde als vijfde in to De postduivenvereniging Luchtsport uit Ter Aar hield wedvlucht met oude duiven van» Survilliers Posses, afstand 378 Ito Uitslag 1. J. v. d. Meer, 2 en 3 8 B. Kroon, 4. B. Wassenburg 5. Schuit, 6. A. Akerboom, 7. D Man De atletiekvereniging NOP Emmeloord hield een nationale wej wedstrijd. Jac Smits uit Ter Aar (A totaalklassement. By de veteram finishte Jac Smits als eerste een voorsprong van zeven minute op de tweede. Mevrouw van Middelkoop-de Tra yen, hoofdleidster bij de christelijk kleuterschool Kleuterhof in Ter Ai gaat per een augustus deze scha Surinamestraat 30 Leiden vraagt Telefoon 23374 voor ombouwwerkzaamheden wijziging netspanning ver zorgingsgebied Leiden. Gunstige salarisregeling. R.K. Technische School „DON BOSCO", TE LEIDEN Het schoolbestuur roept sollicitanten op voor: Natuurkunde en mechanica akte NI »nw> voor 29 lestijden per week. Indiensttreding 1 oktober 1970. Salaris volgens rijksregeling. Kennis van moderne wiskunde noodzakelijk. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen aan het schoolbestuur Boerhaavelaan 44. Leiden. GEVRAAGD: betonafwerkers en enige hulpen voor bouwwerk te Katwijk Langdurig werk. HOOO LOON. Eigen vervoer. Aanmelden avonds na 8 uur. Fa. C. DE RIDDER. PROF. EINSTEINLA4N 42, VOORiCHOTEN, TELEFOON 01717—S682 of Lage Mors weg 58, Lelden of op het bouwwerk van het Ned. Bouwsyndlcaat Klein Duyn te Katwijk aan Zee, vragen naar de heer Braxhoven. j heeft in haar zojuist in gebruik genomen hoofdkantoor NIEUW-VENN EP plaatsingsmogelijkheid voor een Voor deze functie wordt opleiding en ervaring op het terrein van de loonadministratie en sociale verzekering vereist. Leeftijd vanaf 25 Jaar. Sollicitanten voor deze functie zullen tenminste over een ULO-B of gelijkwaardige opleiding moeten beschikken. De verdere opleiding zal door de onderneming kunnen worden verzorgd Leeftijd: 17—22 Jaar. feg Voor de werkzaamheden op deze afdeling gaan de gedachten uit naar een Jongedame met een ULO-opleiding, die goed met de schrijfmachine overweg kan. Ook andere administratieve taken dient zy vlot en accuraat te verrichten. Beide functies vereisen goede contact-eigenschappen; als basis-op leiding ls ULO - aangevuld met machineschryven - noodzakelijk Da werkzaamheden in deze functie zullen o.a. bestaan uit de ver zorging van Interne en externe post, documentatie en archiefbeheer. Enige kennis van de moderne talen kan tot aanbeveling strekken. Leeftyd tot 45 Jaar. Schrtteiyke sollicitaties kunnen worden gericht aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken van de N.V Erven Lucas Bols, Lucas Bolsstraat 8, Nleuw-Vennep.

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 10