PvdA wil overleg Sproeiverbod is verzacht Gasopeenhoping oorzaak ontploffing Ridderveld? Extra raadsvergadering over de Wittenburgerweg Arnhemmer mediteert 48 uur voor kerk Uitnodiging aanvaard van VVDKVP en prol. chr. Raadsagenda Zoeterwoiide Leidse vuilnisman komt in vakantie één keer in de week aan de deur Bejaarden uit Eerste tomaten in Ter Aar Slechts 500 gezinnen zien gevaar Gemeneweg- Dorpsstraat Jeugdcentrum afgebrand Onvoldoende ventilatie in kruipruimten onder winkelcentrum PAGINA 2 LEIDSCH DAGBLAD ZATERDAG 20 JUNI lty LEIDEN De PvdA in Leiden heeft een brief gestuurd aan de gezamenlijke fracties van de ARP, CHU, SGP, KVP en VVD waarin hun uitnodiging om te praten over twee PvdA- wethouders-zetels in het nieuwe college van b. en w., wordt aanvaard. In deze brief schrijft mevrouw Cock Kerling lijstaanvoer- ster van de PvdA dat de uitnodiging wordt aangenomen, omdat informatief overleg in dit stadium zinvol kan zijn. ,,In tegenstelling tot wat u schrijft", aldus mevrouw Kerling, „zijn wij echter van mening dat in eerste instantie niet de samenstelling van het nieuwe college van burgemeester en wethouders het uitgangspunt moet zijn van dit overleg, maar dat beter eerst gesproken kan worden over o.m. het functio neren van het gemeentebestuur. Bijvoorbeeld over de verhou ding van de gemeenteraad tot het college, de openbaarheid enz." Aan het eind van haar brief deelt mevrouw Kerling mee, dat de PvdA van plan is om overeenkomstig gebruik alle fracties uit te nodigen voor een gesprek. Mevrouw Kerling bereid tot overleg ZOETERWOUDE De gemeente raad van Zoeterwoude komt 23 juni in openbare vergadering bijeen. De vergadering wordt gehouden in het gemeentehuis «n begint om acht uur 's avonds. De agenda bevat de vol gende voorstellen Voorstel van burgemeester en wet houders tot verpachting van het jachtrecht in de Westeindse polder; alsvoren tot verhoging van de huur van het pond Miening 6; alsvoren tot handhaving van parkeervoorschrif- ten in de Dorpsstraat: alsvoren tot subsidieverlening aan het Kraam- centrum van het Groene Kruis voor Leiden, Leiderdorp en Oegstgeest alsvoren tot subsidieverlening aan het Financieel comité van het r.k. Jeugdwerk in de parochie St. Jans Onthoofding; alsvoren tot subsië- ring van muziekgezelschappenals- voren tot beschikbaarstelling van een krediet voor de aanschaf van 7 leerlingensets ten behoeve van de openbare basisschool. LEIDEN De Leidse Duinwater- maatschappij heeft besloten het sproeiverbod in Leiden en omgeving te verzachten. Dit is mogelijk, omdat men zich in het algemeen goed aan het verbod tot langdurig sproeien heeft gehouden, zodat de watenoor- raden weer enigszins op peil zijn ge bracht. De regeling is nu als volgt: i tot nadere aankondiging mogen bewoners van percelen met even woners van percelen met oneven huisnummers is dit toegestaan op de oneven kalenderdagen. het sproeien met behulp van gie ters blijft op alle dagen toege staan. Te\ens proef LEIDEN In verband met va kantie van het reinigingspersoneel wordt in de periode van 29 juni tot en met 7 augustus het huisvuil in j Leiden maar één keer per week op gehaald. Via kleurige kaarten, die j huis-aan-huis worden verspreid, wordt bekend gemaakt op welke dag 1 dat is. In deze vakantie-periode valt j ook de ophaaldienst van grofvuil uit. Met ingang van maandag 10 augus tus komen de vuilnis-ophalers weer twee keer per week aan de deur en rijdt ook de kraakwagen weer. In verband met plannen bij de rei- nigingsdienst om het huisvuil in de j toekomst één keer per week op te halen, wordt men verzocht om na 10 augustus een briefje te schrijven aan de directeur van de reinigings- I dienot. Noorderstraat 18. waarin men vertelt hoe dit één keer ophalen ge durende de vakantie-periode is be vallen. LEIDERDORP De Leiderdorpse bejaarden vertrokken, in 5 auto- bassen, voor hun jaarlijkse uit-1 gaansdag. Het vertrekpunt was de Eikenlaan en de reis ging richting Utrecht, via Amerongen naar Rhenen. „Oude- handsdierenpark". Daar werd de lunch gebruikt en was er gelegenheid het park te bezichtigen. De terugreis) leidde over Wageningen, Scherpen- zeel naar de Pyramide van Auster- litz en hier werd gepauzeerd voor de thee. De laatste pleisterplaats was in Al phen. Avifauna waar gedineerd werd. Behoudens een subsidie van het ge meentebestuur. wordt deze uitgaans dag elk jaar, middels een huis-aan- huis collecte, betaald door de Leider- dorpse gemeenschap. Ook enige be drijven geven giften. De thuis komst werd opgevrolijkt door de Lei derdorpse Drumband. De Leidse duinwatermaatschappij doet nogmaals een beroep op ieder een om doelmatig van het leiding water gebruik te maken. Met nadruk wordt er op gewezen, dat de verzach ting zal worden ingetrokken, als on matig sproeien weer tot moeiiykhe- huisnummers op even kalender- den voor de watervoorziening van dagen hun tuintje sproeien met in hoge flatgebouwen zou dreigen te de hand gehouden slangen. De be- leiden. ZATERDAG Breestraat 19 Sociëteit Twentwe 8.30-11.30 uur nam. Hei Wille Huls Oegsigeesl Schaal, sociëteit Palamedes 2.-5.30 uur naa. Rapenburg 24 SI uitingsavond v». 1 mingscentrum Troef, 8 uur nam. Leidse Schouwburg Holland Festim, Optreden The All Brothers, 8.15 um, nam. Stationsplein Vertrek bustocht Kon Ned. Mij. voor tuinbouw en plantkun. de naar Voorne, 8.15 uur voorm. ZONDAG Zijlsingel Evangelleccntrum, evang. J. P H Zylstra. 10 uur voorn Breestraat 19 Sociëteit Twenty 8.30-11 uur nam. Oude -ijn 3 Pinkstergemeente, sp Ur KI. van Twillert, 3 uur nam. Hogewoerd 175 Vergadering Jehoval Getuigen, 2.30-4.30 en 5.15-7.15 nam. Rijnl. Lyceum Oegstgeest Gem. voor oorspr. christendom, spr. evang. N. d. Brugge. 7.30 uur nam. Steenschuur 6 Kerk van Jezus Chili tus van de heiligen der laatste dagen 11.30 uur voorm Rest. Bijhorst Wassenaar Drlve-lj d.enst. 10.30 uur voorm, Terrein Groenoordhal Stock Car B» cing, 2 uur nam. MAANDAG Levendaal 101: Bijeenkomst overVre desweek, 8 uur nam. Aula Vijf Meilaan 2 Afscheid dim teur P. Krult van Thorbecke-MAY! 8 uur nam. Stadhuis Vergadering gemeenten* 7.30 uur nam. TENTOONSTELLINGEN De Lakenhal. Dag 10-4 uur tocdi 1-4 uur Rijksmuseum van Oudheden (Bi penburg 33) Werkd. 10 uur voorn, uur nam. Zond. 1-5 uur nam Rijksmuseum voor Volkenlwns (Steenstraat 1) dag 10-6 uur. Zondi 1-5 uur nam. Oase'70 oase-samenleving l Afrika, tot 12 oktober. Ned. Legermuseum Geopend dag tot. en met vrijdag 9 uur toon 5 uur. nam zond- en feestdagen 1-5 Rijksmuseum voor de geschledci der natuurwetenschappen. Dag 10-41 zon. 1-4 uur. Heempark: oegstgeesterweg (Klüi polder) Flora van eigen bodem di van 8 uur voorm. 6 uur nam. Galerie Walenkamp (Nieuwsteeg 4 11): Grafiek dl. za 1-6 uur nam. cc^gi fee-clun anno 1866 ma- za 10 voorm. 11 uur nam tnBWfwL TER AAR De kweker J. A. Fransen, Langeraarseweg, Ter Aar. bracht vrijdag de eerste tomaten I van dit jaar aan groenteveiling. Groentehandelaar A. v. d. Bosch I te Alphen aan den Rijn betaalde f 1.30 per kilo voor deze primeur. HAZERSWOUDE De actie, die door een comité wordt gevoerd om de beveiliging van het kruispunt Ge- menewegDorpsstraat in een ver- snelder tempo uitvoeren, heeft nog niet de gewenste aantal hand tekeningen opgeleverd, die men zich had voorgesteld. Een groot deel van de ruim 1000 gezinnen beseft ARNHEM GPDi De 35-ja- rige Arnhemmer Si Fu Meijers j heeft zich gistermorgen op de trappen van de Arnhemse grote kerk geïnstalleerd met het doel I daar 48 uur achtereen te blijven mediteren zonder eten drinken en slapen. Meijers. die zich sinds enige tijd wijdt aan het zenboe- dhisme. toil hiermee geld bijeen zien te brengen voor de slachtof fers van de aardbevingsramp in Peru. Een grote collectebus met Rondom de watertoren' wil maandag vergaderen LEIDEN Naar aanleiding van .Haal de Peruanen uit de modder' staat uitnodigend voor voorbij gangers klaar. Het ingezamelde geld zal worden overhandigd aan de burgemeester van Arnhem, drs. J. A. F. Roeien, die het zal overmaken naar het Nederlandse Rode Kruis. Deze zal er dati op haar beurt weer medicamenten voor gaan kopen. In Wassenaar WASSENAAR (ANP) —Het jeugd centrum „De Brug" aan de Hof' WASSENAAR Aan het vraag- weg moeten rijden. Een ander na- stuk van het al of niet doortrek- deel is. dat de NZHVM overweegt, ken van de Wittenburgerweg over bij afsluiting van de Wittenburger- het landgoed Duindigt als het plan van Rijkswaterstaat voor een syerviadukt wordt uitgevoerd zal maandagavond een extra raadsverga dering worden gewijd. In een preadvies aan de raad her inneren burgemeester en wethou ders er aan, dat Wassenaar zich tijdens de besperkingen over de plan nen van Rijkswaterstaat zich tegen deze doortrekking heeft verzet om dat in het alternatieve plan, dat Wassenaar tegenover de Rijkswater- staatsplannen heeft ontwikkeld deze doortrekking niet nodig is. I De verdere ontwikkelingen nopen echter tot het opnieuw beoordelen nog niet dat het hier gaat om de j van de wenselijkheid van de door weg, de gehele buurtschap Nieuw Wassenaar te „laten liggen" en via de Stoeplaan naar de Rijksstraatweg te rijden De meningen in het college van B en W over het al of niet door trekken zijn verdeeld. Drie leden van het college zijn voor afsluiting, 2 leden voor doortrekking. De meer derheid van Verkeer en Waterstaat te berichten, dat Wassenaar op door trekking van de Wittenburgerweg geen prijs stelt. de recente moeilijkheden met de campweg in Wassenaar is vrydag- speeltuin „Rondom de watertoren" middag door brand verwoest. Het aan de Dozvstraat. belegt het bestuur houten gebouw, door de gemeente ter van de speeltuinvereniging maandag- beschikking gesteld aan de „Ongeor- avond een openluchtvergadering op ganiseerde jongeren" brandde in de speelplaats, voor alle leden en korte tijd af. Het vuur moet ontstaan belangstellenden. Het bestuur zal dan zijn bij het podium. De brandweer voorst-ellen doen om de speeltuin totschat de schade op f 50.000 a f 60.000. 1 september toch open te stollen, Het vuur vernielde o.m. het archief waarvoor de hulp van de buurtbewo- van een fotograaf, die in het gebouw Molenmuseum De Valk tot half m tember, dinsdag tot en met zateid 10-5 uur. zondag 1-5 uur na. Hortus Botanicus tot 30 sept. daj lijks van 9 tot 12 en van 1.30 tot 6 u opzondag van 10 tot 4 uur Lakenhal Pllgrlmfathers herfli kingsjaar 1970 (t.e.m. 4 oktober). Galerie v. d. VUst: Schilderijen Jeanne Bierusma Oosting en leen pllcatles van Jan Olivier, geopend dii dags t/m zaterdag 9-6 uur (tot lunl) Galerie 't Dulvenhuys: Schilderij van Greetje Grijpma. dlerplastleï van Tosca v. d. Haak en tekenln van Frits van Eeden. geopend dim t/m zondag 28 uur (tot 21 lunl), Kunstzaal Heuff (Wassenai Schilderijen, tekeningen en beeldhoi werken van Henk v. d. Idsert, geop 1 maandags t/m zaterdag 10-5 uur, I vendien op dinsdagavonden van 8- uur tot 25 Juni). Hortus Botanicus (Rapenburg 7 Schrootplastieken, geopen op werfc gen van 9-6 uur, op zondagen van 6 uur (tpt 12 lull). Rijksr .useum van Oudheden, penburg 28: van 6 Juni—3 Juli ti toonstellinr „Wei en Wee" Werfc ger, 105. zondagen 15 uur. Gemeente-archief (Bolsotkade- Ti toonstelling .Alba amicorum". tot met 2§ juni. Geopend op werkdifl111 10-12 en 2-5 uur, zaterdag SJOJum 12 en maandag 22 luni 7.P" ners nodig is I een werkruimte had. trekking. Burgemeester en wethou ders willen er by de discussie over dit punt van uit gaan. dat het z.g. sterviadukt zal worden aangelegd. Wassenaar zal zich overigens tegen deze oplossing blijven verzetten. Een ander uitgangspunt bij de discus sie is. dat de secundaire weg nr. 1 door de duinen er zal komen. B. en W. herinneren er aan. dat de kwes- tie van het al of niet doortrekken wijk en de politie betreffende de brand en de explosie in het tie-comité heeft zich alle moeite ge- j van de wittenburgerweg onderwerp winkelcentrum Ridderveld op 1 mei 1970, toegezonden. Zoals Il.J„> ir- nxn-KACt l">n PPH veiligheid van de kinderen. Ruim vijfhonderd handtekeningen zyn nu binnen, maar het had veel meer ef fect kunnen sorteren wanneer er sprake was van een meewerking van de gehele bevolking. Hier is beslist sprake van laksheid wat in dit geval niet had mogen voorkomen. Het ac- ALPHEN AAN DEN RIJN Aan de gemeenteraad van Alphen zijn de rapporten van het VEG-Gasinstituut in Rijs- troo6t en tot twee keer toe de gele genheid geboden om het formulier in te leveren. Men is echter vast van plan het voorgenomen doel uit te voeren. ZATERDAG Kon. Schouwburg 2015 Theater in der Josefstadt uit Wenen met Das Wort van Schnitzler. HOT. Oranjebuitensingel 20. 20.30 i.ur: Amerikaans rock-muslcal Stomp ZONDAG Kon. Schouwburg. 20.15 uur: Thea ter in der Josefstadt uit Wenen met Duns Wort van Schnitzler. HOT, Oranlebuitenslngel 20. 20.30 uur: Amerikaanse rock-muslcal Stomp. MAANDAG HOT, Oranjebuitensingel 20 20.15 u: Nat. Opera uit Praag: Janacek con- Houtrusthal. 20.15 uur: Teatro Libe ro uit Rome: Orlando Furloso. DINSDAG Houtrusthal. 20.16 uur: testro Li bero uit Rome: Orlando Fursioao. van bespreking is geweest op een JV vergadering van de Buurtvereniging bekend, ging het winkelcentrum in vlammen op en kwam de Nieuw wassenaar en op een heer F. A. Zwetsloot, eigenaar van de supermarkt, om het gemeente georganiseerde hooi zitting r in het raadhuis. De overgrote meer- leven, derheid van de aanwezigen op deze avonden heeft zich uitgesproken te gen de doortrekking van de Witten burgerweg. In het stuk aan de raad geven burgemeester en wethouders nog eens een opsomming van de nadelen, die aan de doortrekking van de Wit tenburgerweg verbonden zijn en van de nadelen, die het afsluiten van de ze weg bij de Landscheidingsweg met zich mee zal brengen. Nadelen van het doortrekken zijn: aantasting van het natuurschoon op het landgoed Duindigt. de toeneming va-n het ver keer op het traject Wittenburgerweg. Stoeplaan etc. en het gevaar, dat dat de binnenleidingen, inclusief de Het rapport van het Gasinstituut geeft een overzicht van zyn waarne mingen met betrekking tot de gas- voorziening van het winkelcentrum in relatie met deze brand. Tevens is een aantal hypothesen opgesteld over de mogelijke oorzaak van de brand en de explosiefs>. Het rapport geeft eerst de bekende informaties over het ongeval, zoals die door de water- en lichtbedryven en getuigen zijn verstrekt. Hierna wordt gespro ken over dewaarnemingen en het kundigen van het Gasinstituut. Onder meer wordt geconstateerd. de z.g. centrale weg. van de Witten burgerweg naar de Wassenaar.seweg. waartegen Wassenaar zich altijd fel verzet heeft, er toch zal komen. Na delen van de afsluiting zijn, dat voor het zuidelijk deel van de gemeente Den Haag moeilijker bereikbaar is. Het verkeer dat op het ogenblik via de Wittenburgerweg naar Den Haag gaat ongeveer 10.000 auto's per dag. zal dan via Laan van Hcogwol Lek de en Houtlaan naar de Rijksstraat- voor de gevel. regelaar en gasmeter, in alle win kels door de brand grotendeels wa ren verwoest. Door afpersproeven werd vastgesteld, dat alle dienstlei dingen in de directe nabijheid van als de ondergrondse gedeelten, na de brand nog dicht waren. Omdat bij het snel ontruimen en zoeken naar het slachtoffer een grijper het king tot de gasvoorziening van het laatste gedeelte van de stalen dienst- winkelcentrum in relatie met deze leiding uit het flexibele aansluitstuk brand heeft de Gasstichting getracht Het losse weggerukte deel «gede poneerd op het politiebureau was af zonderlijk op dichtheid gecontroleerd. De hoofdkraan van deze aansluiting bevond zich in gesloten stand. Het rechthoekige leidingsgedeelte was op één as verborgen, terwijl een draad einde was gemaltariteerd. Dit draad einde lekte volgens het gasbedrijf bij een door hen uitgevoerde afpersproef Maar de oorzaak van de ontploffing staat niet vast. of de genoemde dienst leiding uitsluitend door de actie van de grijper uit de koppeling is getrok ken. Er zijn echter geen aanwijzingen een verzakking eventueel ten gevol ge van de werkzaamheden aan het diepriool, uit de koppeling aou zijn geraakt. Naast het onderzoek met betrek een eenduidige gastechnische verkla ring te geven voor deze brand. Hierin is men niet geslaagd. De waar nemingen van verschillende perso nen vóór en na het uitbreken van de brand.Alsmede de eigen waarne mingen laten verschillende hypothe sen toe. „By elke hypothese is er een of ander punt, dat wij niet kunnen verklaren of in overeenstemming kun nen brengen met de getuigenverkla ringen." Het rapport vermeldt dan die hypo thesen. maar geeft vooraf de volgen de conclusies: le. Het gasbedrijf is bij de aan leg hoofd- en dienstleidingen niet af geweken van gangbaretechnieken. 2e.Uit het onderzoek is niet komen vast te staan, dat ontsnappend aard gas de oorzaak of mede de oorzaak van de brand is geweest. 3e. Bij het afpersen van de dienst leidingen is geen lek in de omgeving van het winkelcentrum geconstateerd Het flexibele aansluitstuk in de dienst leiding bij de supermarkt is zeer waarschijnlijk na de brand door de grijper losgerukt. Het rapport van de politie is sa mengesteld door de adjudant J. van Ommen en de hoofdagent C. J. Guldemond. In verband met het ge beurde, werden door de recherche 34 personen bij proces-verbaal ge hoord. Daarnaast erden nog tien per sonen gehoord, van wie de verkla ringen van weonig betekenis waren .30-9.30 ijdi LEIDSE BIOSCOPEN. werden opgenomen. Na het onderzoek heeft de officier van justitie in Den Haag. mr. C. van Steenderen, ver klaard geen termen voor strafbare schuld, met betrekking tot ht ge beurd, aanweezig te achten, uitvoerig de gang van zaken. Als kri tische noot wordt opgemerkt, dat in de kruipruimten onder het winkelcen trum wel een gasopeenhoping kon ontstaan, door wat voor oorzaak ook, maar dat dit gas door onvoldoende- ventilatie niet wegkon. Voor zover liet de plitie en ook de bij het on bekend is, bestaan geen landelijke voorschriften ter voorkoming van ex plosies in kruipruimten (geen voor schriften t.a.v. ventilatie-roosters of kokers». Gelet op het vorenstaande kan dus de bouwkundige uitvoering als on veilig worden aangemerkt. De con clusie van het rapport is: Brand ont staan door onbekende oorzaak in. of in de onmiddellijke omgeving van cafetaria „De Mebri" gevolgd door een gas-explosiedeze laatste ver oorzaakt door aanwezigheid van een hoeveelheid aardgas onder de vloer van de supermarkt, dat zich onder de vloeren van de overige panden heeft kunnen verspreiden en welk gas zich door geen. of zeer geringe ventilatie onder de vloeren heeft kunnen hand haven. Zodat na deze beide rapporten over de oorzaak van deze ramp voor het gemeentedeel Ridderveld nog niets en derhalve niet in het procesverbaal is vast komen te staan. CAMERA: USA Today filmfeetli Dond. „Medium cool". Vrij: „Ice" .End of tlietead". Zond. „Somew go" en „King Murray". Maan lebration" en „Law and order". Dit .Paradise now" Wo.: „America is It to see". Vrij, zond en maan 2.30 8. Ov. dag 2.30, 7, 9.15, Alle films Jr. Vrij en Zat. nachtvoorst. 11.30 - „The swimmer". 18 Ir. LIDO: „The magic Christian", 1 Dag 2.30, 7, 9.15. Zond ook 4.45. LUXOR: „De toren der lusten", 1! Dag 2.30, 7, 9.15. Zond ook 4.45. REX: „Lesbos, hogeschool der Heli 18 Jr. Dag 2.30, 7. 9.15. Zond ookt vrij en zat nachtvoorst, om 11 uur: „Striptease meisje Ariane". 11 STUDIO: „Jacht op Willie Boy". Jr. Dag 2.30, 7, 9.15 zond ook 4.45. TRIANON: „Butch Cassldy and Sundace Kid", 14 jr. Dag 2.30, 7, Zond 2.15, 4.30. 7. 9.15. AVOND- EN NACHTDIENST APOTHEKEN Geopend voor spoedeisende gevjllffl Apotheek Tot Hulp der Menschl» Hooigracht 48, tel. 21060 en De 0<| geestse Apotheek, Wilhelmlnapart Oegstgeest. tel. 52374. De zaterdag-, zondag-, avond- nachtdiens van apotheek R. J Breest Smallenburg te Lelderd wordt waargenomen door Apoti Tot Hulp der Menschheid. De zaterdagdienst vanaf 13 uur, zondag-, avond- en nachtdienst Apotheek Voorschoten wordt vat' nomen door Apotheek Tot Hulp Menschheid. WEEKEIND DIENST DER LEIDSE HUISARTSEN Tot zaterdagmorgen raadplege i de eigen huisarts. Daarna tot zo® nacht 24 uur uitsluitend voor sp<* vallen dokterstelefoon 22222. BEZOEKUREN ZIEKENHUIZD Academisch Ziekenhuis: M» dag eD woensdag tot en mei Oag «9 00- 19 45 uur dinsdag 18' 14.00 uur, zaterdag 15.00-16.00 Zondag, alg cbrlst eD nationale dagen 14.30-16.00 uur VrouwenW] Maandag t.e.n vrijdag 19.00— IM zaterdag 15.30-16.30 uur zondag Christ, en nationale feestdagen 1J 17 00 uur Kinderkliniek MU{ t.e.m vrijdag 18.16-19.00 dinsdag 14.00 uur zaterdag 15.00-16.00 u dag aig chrls en nationale feestd' 14.30-16 00 uur Dtaconessenhuis L»ag le Kl i: 13 15 14 N 19-20 uur 2r kl eD Si 13 15 14 cd 19-20 uur klnderaM» 13 15 14 «d 18.30-19.16 uur Ellsabethziekenhuls Dag 14-1' 18.45-19.30 uur kraamaJdellng 16*1' t8.46-I9.30 uur Ani' >-» Dag 13.30-14.30 eJ vendien op dinsdag vrlldap en f dag van 18-19 uur Ende-te.- >iusdag eD vrljd»! 14.30 's zondags 11-12 en t4-lB uui Jelgersmakllniek Maandag vrijdag 16.45-17.45 uur Zaterdag3 uur zondag 11-12 en 13-15 uur.

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 2