tijdelijk op elke 2e fles rivella rood of blauw... HEMA nu ook in hele liters De Hema geeft alle vaders alvast een sportieve korting. En wat doet voorvader mevrouw? Sportief strepen-shirt. Mooi te kombineren, ook onder kostuum. Zelfstrijkend katoen. Kies uit bleu/blauw, rood/blauw, geel/blauw. Maten 36-43. Normaal 14.75. Speciale Vaderdagprijs. O TC Badstof-stoere pull-polo. Lekker mannelijk, met kor te mouw en borstzak. 100% Katoen. In fijne effen kleu ren. Normaal 14.75. Speci ale Vaderdagprijs.n w Vlotte pull-polo. Ook als de zon het laat afweten. Kies uit vele kleuren: o.a. blauw, rood, cognac. Helanca met contrastrandje 16.75. Draion met zadeischouder Modern getailleerd dress- shirt. Button down of nor male boord. Fijne streep of ton-sur-ton dessin. 100% Zelfstrijkend shirt. Kies uit: bleu, rood, geel, groen, rose, beige. En 2 mouw lengtes: 4-5. Maat 35-40 Vrolijk hemd in kleurig jacquard dessin. Voor de warmste zomerdagen. Jer sey. Korte mouwen. Kies uit rood, zwart, blauw, bruin, geel. Maat 48-52. Lichte, luchtige pantalon skal-riem. Stoere hori zontale steekzakken. 50% polyester/50% katoen. Kleuren? Krijt, beige, rood, bleu, marine, wit. Maat 46-56 IA TC Luchtig vakantie T-shlrt. Voor sportieve vaders. Leuke rib in 100% katoen. Kies uit: wit, geel, rood. marine, donkerbruin. Maat 48-54 A TC Vrlfe-tijds tinneroy panta Ion. Ook in gladde velours Jeans model.Maat 46-52 In tinneroy: zwart, blauw, groen, donkerbruin. In ve lours: zwart blauw, licht grijs, oud rose, Aii TC Sahara. XH»/3 Origineel kado-ldee: Goud kleurige fa.itasie manchet knopen. Met bijpassende goudkleurige ballpoint. In mooie kado- - PA verpakking 0*50 In prachtige kado-verpak- king. Zelfbinders in de modernste dessins. Met pochet C TC

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 24