Hazerswoude huldigde taf el tenniskampioene Drank en voetbal leidde tot een serie inbraken Oosters Genootschap viert gouden feest De Gastspelers op de vrolijke toer Leiden Zuidwest kan hart luchten Jong Afrika exposeert in Voorschoten Bijeenkomst over linkse theologie Zoeterwoudse jeugd wil „Centrum" Thorhecke man sportte binnen Sogas en I HI II over kredieten Van het Yenduhuis Jan Minnaar clubkampioen „Effect '54" Els Vreeburg kreeg bezoek van gemeentebestuur HAAGSE lp AGENDA IPj K en G op de buis Dirk Eveleens naar Berlijn PAGINA 2 LEIDSCH DAGBLAD ZATERDAG 9 MEI 1J| VOORSCHOTEN „Dat zal Je wel aan Je hart gaan, dat Je niets over de wedstrijd van Feijenoord in Mi laan kunt horen", veronderstelde de Haagse politierechter. Dat was in derdaad erg voor verdachte, die een fervent supporter is van de Rotter damse club, ook al woont hij in Voorschoten. Hoe dan ook, Feijenoord neemt een belangrijke plaats in het leven van de 23-jarige opperman in Feijenoord en drank, hoewel zy beiden niets met elkaar uitstaande hebben. Volgens verdachte kwam het dooi de drank en Feijenoord, dat hij geld tekort kwam. Dit tekort had hij aan gevuld door het plegen van vele in braken en diefstallen in zijn woon plaats, waarby hy het bijzonder had voorzien op scholen en kantoren. Uit de geref. school werd door hem een bandrecorder gestolen, inbraak in het kantoor van een notaris lever- de wat geld, sigaren en sigaretten op „Het was stom van me", bekende verdachte nu. „En gemeen ook. want dikwijls wa- voering te brengen: de officier stelde ren het goederen, die ook wel door kinderen met veel moeite en hard sparen waren gekocht", vulde de rechter aan. Verdachte bleek de combinatie stelen, drinken en „sup- porten" al meer dan een jaar tot uit- LEIDEN De Party van de Ar beid houdt dinsdagavond om acht uur een hearing in de Rijnlandflat (Bachstraat, hoek Verdistraat) voor bewoners van Leiden. Er zullen en kele raadsleden aanwezig zijn om te horen wat er voor problemen leven in dit deel van de stad. Alle onderwer pen die de wijk betreffen kunnen aan de orde worden gesteld, zoals de behoefte aan kindercrèches, de ge zondheidszorg, de veiligheid op de Churchilllaan en de Vyf Meilaan, enz. VOORSCHOTEN —Jong Afrika exposeert in het Ambachtshuis in Voorschoten en geeft een boodschap in beelden van menselijkheid. De Wereld Federatie tot Bescherming van Dieren schrijft jaarlijks een te kenwedstrijd uit onder de Afrikaan se schooljeugd, zowel in de grote steden als in de „bush". De teke ningen moeten als motief hebben de verbondenheid van de mens tot het dier en omgekeerd en er moet een goede daad uitspreken. Tweehonderdvijftig v an de beste tekeningen zijn in het Ambachtshuis te zien. Uit de tekeningen, rijk aan lokale kleur en soms uitingen van ware natuurtalenten, blijkt een uni verseel begrip van menslievendheid. De tijd is reeds lang voorbij, dat Afrika voor een groot deel natuur gebied was. Thans wordt de dieren wereld bedreigd. De Wereld Federatie wil door de opvoeding van de jeugd een beter begrip doen ontstaan. Wreedheid ten opzichte van dieren komt veelal voort uit onwetendheid, aldus wethouder W. J. Iestra tijdens de opening gistermiddag. Hij prees het werk van de Federatie en was gelukkig dat Voorschoten de primeur heeft voor deze tentoonstelling. Tot en met zondag is de expositi te zien, daarna wordt opgebroken en de vol gende standplaats zal Rijswijk zijn. Experts kunnen voor sommige te keningen werkelijk bewondering hebben, de gewone kijker ziet leuke kindertekeningen, die goed het eigen van het gebied tonen. De meest voor komende dieren zijn honden en kip pen .Voor de belangstellenden, die dieper op deze materie wil ingaan is op de tentoonstelling uitvoerige do cumentatie voorradig. LEIDEN De studentenvereniging Sanctus Augustinus, de SSRL, de NCSV en de VCSB organiseren don derdag 14 mei een bijeenkomst over dé linkse theologie van de Keulse theologe Dorothee Sölle. Dorothee Sölle en haar medewer kers gaan ervan uit dat geloof en po litiek alles met elkaar te maken heb ben. Deze gedachte was uitgangspunt bij een zestal bijeenkomsten die vorig jaar in Keulen werden gehouden. De ze bijeenkomsten zijn zeer bekend ge worden als politieke avondgebeden. Voor de mensen rond Sölle gaat het niet om de liturgie en niet om de kerk, maar om gerechtigheid en de wereld. Als dit gesteld is, mag het weer van hen: liturgie vieren en kerk-zyn. Dan immers wordt het ge bed een boemerang, het belijden een werkstuk en geeft het politieke avondgebed toerusting voor de nieu we politieke werkdag. De organisatoren van de samen komst hebben Jan Bonsen van het godsdienst-kritische tijdschrift „Te genspraak" uitgenodigd een inleiding te houden over „linkse theologie". Voorts zullen er een interview met Dorothee Sölle en een dokumentaire over een politiek avondgebed worden vertoond. Twee studentenpastores, te weten Stan Cies'lak en ds. K. Bouw- huys zullen als gesprekspartners aan wezig zijn. De avond begint om acht uur en vindt plaats in het pand van Augustinus, Rapenburg 24. Voor iedereen toegankelijk. in elk geval vijftien inbraken diefstal]en op het conto van de op perman. „Ik vind het maar erg passieve re creatie om alleen maar te gaan kij ken naar voetballen, ga zelf in een club voetballen, die zijn er in Voor schoten genoeg", sprak de officier, mr. J. Wessel met plaatselijke be kendheid. „Goed. laten het geen clubs uit de ere-divisie zijn, maar je kunt nooit aan de top beginnen" Hij eiste nu tegen verdachte vyf maanden gevangenisstraf waarvan een maand voorwaardelijk en aftrek van voorarrest. Mej. mr. F. J. de Gier adviseerde verdachte in de eerste plaats de door hem aangerichte schade te laten vergoeden, omdat hij tijdens zijn in braken nogal wat verwoestingen aan richtte. De politierechter veroordeelde tot zes maanden gevangenisstraf waar van twee maanden voorwaardelijk en aftrek van voorarrest. ZOETERWOUDE De Jeugd van Zoeterwoude wil een Centrum in gaan richten, waar jong en oud ge zellig de vrije tyd kan doorbrengen Om tot de oprichting van zo'n cen trum te komen heeft het actie-co mité een stencil bij alle inwoners la ten bezorgen waarin wordt gezegd dat men zich bezig wil gaan houden met het bevorderen van de passieve en actieve recreatie. De bovenzaal van het patronaatsgebouw komt hier voor beschikbaar. Om tot een vast programma te komen nodigt het ac tie-comité alle inwoners van Zoeter woude uit om vanavond naar de bo venzaal van het patronaatsgebouw LEIDEN In tegenstelling tot andere jaarlijkse sportdagen, hej de Thorbecke mavo uit Leiden d teren in de Vijf Meihal een d gramma afgewerkt dat geheel binnensport was afgestemd. In grd pen van vier leerlingen werden) onderdelen afgewerkt. Bij de uitvj ring lag de nadruk op de technij die ieder naar eigen kunnen uitvoe] daarbij geassisteerd door de plc* genoten. Deze indoor-games" den een groot succes op. VOORSCHOTEN Noorder- I kwartier speler J. G. Reijken is aisteren in Voorschoten in het I huwelijk getreden met Sonja Minke. Bii het verlaten van het Gemeentehuis vormden jonge korfballers f-sters) een erehaag. (Foto LD/Holvast) Jeugddorp Zuidwest Sportdag cl huis In de Vroolijcke Arke, 10 voorm. Kantine Haarlemmerweg B Bouwfonds Lugdunum, 10-6 uur. Het Witte Huis Oegstgeest. Schi s, 2-5.30 uur nam. sociëteit Palamedes, Leuk blijspel LEIDEN In de nogal mager gevulde Leidse Schouwburg speelde de r.k toneelgroep „De Gastspelers" gisteravond een vrolijk spel in drie bedrijven met de titel: „Strikt zake lijk" Tevoren had voorzitter Buis de aanwezigen voorbereid op een avond van ontspanning, met een gezellig stuk. „Voor de Gastspelers is dat geen ongewone zaak", zo zei hij. „Wel ongewoon is de avond. Ge- LEIDEN (ANP) De samenwer kende organisaties van de detaillis ten in gasapparaten (stichting So gas i en de vereniging van handela ren in verwarmings- en huishoude lijke apparaten (VHVH> zijn van mening dat eventuele nieuwe rege ringskredieten voor betere doelein den gebruikt kunnen worden, dan v'oor het uitstel van executie van de te komen waar wensen en suggesties baardenfabriek Becking, Beckers en naar voren kunnen worden gebracht Bongers, wanneer er geen zekerheid bestaat over de bekwaamheid van de staf en de absolute bereidheid om met modellen met vaste pryzen te j komen en die pryzen te beschermen De besturen van beide organisaties hebben dit vandaag de minister van Economische Zaken mr. R. J Nelis- sen schriftelijk als hun mening ken baar gemaakt. „De ervaring heeft ons geleerd", al dus het schrijven, „dat fabrikanten van verwarmingsapparaten, die het principe van handhaving van de door hen gestelde brutoprijzen verwaar lozen, de gunst van de detailhandel verspelen. Door onderverkoop ver krijgen deze fabrikanten een overca paciteit. waardoor zij zich laten ver leiden tot steeds meer „bijzondere aanbiedingen" beneden de kostprijs. Een detaillist heeft weinig belang stelling voor het lopen van risico's bij de bestelling van merken en ty pen, waarvan hij weet dat het gevaar bestaat dat deze binnen de kortste tijd als „speciale aanbieding" en dan liefst by dumpzaken op de markt ko men. zonder creditering over de strikken. Deze is echter pas ge trouwd met de butler Willem (C. v. d. Drift» .Deze is niet van de „strikt zakelijke" overeenkomst op de hoog te. Wanneer oom Brunswijk dan ook nog geconfronteerd wordt met een kennis van Charles, de Kenau mevr. Graafland (Wat past Nell de Lange- Reizevoort toch geweldig by zo'n rol) en hij bovendien nog naar de niet goed j keer op zoon van Charles vraagt, raken al woonUjk speelt de groep altijd op len in een biina onontknoopbaar war- 'voorraad van de detaillist installa- maar Juist voor dege-j „et van leugens. teur". aldus het schrijven, waarin wordt gesteld dat ..Beckers en Bocal" Het stuk zou niet vrolijk geweest Qp dat, gebied een naam heeft gekre- zyn. als alles niet op z'n pootjes j gen die de normale afzet niet bevor- terecht was gekomen. Ook voor de dert. spelers was het spel een succes. Op zeer vlotte wijze werd het stuk in rake typetjes op de planken gezet. Behalve de bovengenoemde mogen ook Annemieke Hoogeveen. Bethy Edelaar-Scheffers. T. Verschoor en Jos Ham-Brussel niet onvermeld blijven. De heer Verschoor kreeg zelfs voor zijn piepklein rolletje een open doekje. zondagavond, nen, voor wie 's zondags schikt, spelen we dit vrijdag." Het stuk vertoonde de vaste ele menten voor een vrolijk spel. Char les Tomassen, voortreffelijk vrtolkt door hoofdrolspeler B. Peters, heeft zijn oom verteld dat hy getrouwd is. Dit met het oog op de toelage die zijn oom hem verstrekt. Wan neer echter oom-lief <W. Houps) na jaren eens op bezoek wil komen, moet Charles snel 'n vrouw „lenen". Hij weet zijn dienstmeisje ervoor te Dinsdagavond houdt de christe- leke korfbalvereniging „Warmond" haar algemene ledenvergadering in het verenigingsgebouw ..Trefpunt", Voor de junioren begint deze ver gadering om 7.30 uur en voor de senioren om 20.15 uur. nootschap in de ontvangstzaal van de Academie. Ter gelegenheid van het halve eeuwfeest zijn twee exposities ingericht. In de Bibliotheca Th.vsiana werd dezer dagen een tentoonstelling geopend van een deel van het Lega- tum Warnerarium. de collectie die drie eeuwen geleden de basis is ge worden voor de rijke verzameling oosterse handschriften die de Univer- siteits- Bibliotheek rijk is. In het Rijksmuseum van Oudheden werden geïllustreerde Egyptische papyri ge- exposeerd. LETDEN In het Grcot Audito rium van de Leidse Academie, waar het gezelschap een halve eeuw gele den werd opgericht een kwart eeuw geleden op de dag dat de Canadezen het bevrijde Leiden binnentrokken het zilveren feest werd gevierd, werd gisteren de viering van het tiende lustrum van het Oosters Genootschap in Nederland geopend. Hoofdschotel van deze viering is 't tweedaags con gres tijdens hetwelk door Nederlandse en buitenlandse oriëntalisten in al gemene en sectievergaderingen de uiteenlopende facetten van de ooster se studië zijn belicht. Het congres werd ingeleid dooi de voorzitter van het genootschap prof. di- G. J. W. Drewes, die in grote trekken de geschiedenis van het gezelschap belichtte. In vergelijking met andere Westeuropese landen hebben in Nederland de oriëntalis- tón zich wat laat verenigd. Dit ge- leiden In het venduhuis der scluedde echter op een moment, dat notartssen werden de navolgende kort na liet beeindigen van de eerste j percelen gevedd tov not W F wereldoorlog vooral voor de weten- Korstens te Leiden pand Hoge Run- schapsmensen in de indertijd neu trale landen de belangrijke taak was weggelegd, om de internationale con tacten weer te herstellen. Ook het thans jubilerende Oosters Genoot schap heeft daarin een belangrijke rol gespeeld. Het aantal leden van het genootschap bedroeg in de aanvang ongeveer 180 en heeft nadien, met uitzondering van enkele crisisjaren en de bezettingstijd steeds rond de i tweehonderd geschommeld. Prof. Drewes noemde de namen van de zes thans nog in leven zijnde leden, die van de oprichting af lid lid zijn geweest. Hoewel het de laatste tijd de ge woonte is geworden, de congressen van het genootschap aan bepaalde fa cetten van de oriëntalistiek te wijden, is voor dit negentiende congres ter gelegenheid van het vijftigjarig be staan een algemeen en veelzijdig pro gramma opgesteld, dat bedoelt een soort wapenschouw te geven van de oosterse studiën in ons land. Boven- dijk 160 160a gemijnd op f 13.000, koper J. Honsbeek; pand Langebrug 59 59a en 61 61a, gemijnd op f 18.850. koper P. Moerman q.q.; pand Kolf- makersteeg 17, gemijnd op f 13.800, koper P. Moerman q.q. ZOETERWOUDE Op Hemel vaartsdag organiseerde „Effect '54" de traditionele clubkampioenschappen. Ook ditmaal was er voor dit „mini- toernooi" goede belangstelling. (53 deelnemers tegen 46 in 1969». Nadat in de lcop van de dag de voorronden waren afgewerkt, begonnen 's avonds om 8 uur de finales. Na goede en dien geeft het gelegenheid te toet- j spannende wedstrijden kwam Jan hoeverre het genootschap Minnaard als nieuwe clubkampioen zich bewust is van de noodzaak, de oriëntalistiek te heroriënteren naai de ncrmen die ook voor deze weten schap in de sterk gewijzigde maat schappij aangelegd moeten worden. Na de korte openingsplechtigheid recipieerde het bestuur van het ge- ZATERDAG Kon. Schouwburg, 20.15 uur: Haagse Comedle: „Je weet het nooit" van Rous6in. Diligentla, 20.15 uur: Neerlands hoop in bange dagen, cabaret. Circustheater. 20.15 uur: ZH Opera koor. Ned. Congresgebouw. 20 uur: Resi dentie Orkest. ZONDAG Kon. Schouwburg. 14 uur: „Vier maal anders" van Barlllet. en Grédv. Om 20.15 uur: Haagse Comedle: „Je weet het nooit" van Roussin Ned. Congresgebouw 14 uur: Sca- plno ballet. MAANDAG Kon. Schouwburg, 20.15 uur: Cen trum: „Een dag uit de dood van ver domde Loewletje" van Nichols. D1NSDAC Kon. Schouwburg. 20.15 uur: Nieuw Rotterdams Toneel: „De heersende klasse" Diligentla, 20.15 uur- Neerlands hoop in bange dagen, cabaret. HOT. Oranjebuitensingel 20. 20.30 uur: Anglo American Theatre Group WOENSDAG Kon. Schouwburg, 20.15 uur: Toneel groep Theater: „De Kaukasische krijt- krlng" van Brecht. Diligentla. 20.15 uur: Neerlands hoop ln bange dagen, cabaret. HOT Oranjebuitensingel 20. 20.30 uur: anglo American Theatre Group. Ned. Congresgebouw 20.15 uur: The ------ „The Blacks" van DONDERDAG Kon. Schouw Comedle: ..Play Strlndberg" van renmatt. Diligentla, 20.15 uur: Neerlands hoop ln bange dagen, cabaret. HOT, Oranjebuitensingel 20, 20.30 u: Anglo American Theatre Group. HAZERSWOUDE Vergezeld van de wethouder voor Sportza ken, de heer P. van der Werf, heeft burgemeester J. ten Heuvel hof gistermiddag namens het ge meentebestuur van Hazerswoude de Nederlandse jeugdtafeltennis- kampioene, de 14-jarige Els Vree burg, in haar woning Dorpsstraat 193a hartelijk gefeliciteerd. De heer Van der Werf sprak de Jeugdige kampioene hartelijk toe waarby hij er onder meer op wees, dat een dergelijk kampioenschap al- tyc' een stimulans en propaganda is voor de vereniging, in dit geval de Hazerswoudse tafeltennisclub Avan- ti waarvan de nieuwe kampioene be reids V/2 jaar lid is. Namens het bestuur van Avanti sprak he4 erelid en de oprichter van de club. de heer W. van Beek. die een geschenk onder couvert aan- bood. Ook de secretaris van de club getuigde van zijn blijdschap met het door Els behaalde succes. i dit kampioenschap als prys is ver- Trots toonde de nieuwe kampioenebonden. uit de bus. De volledige uitslagen luiden: Dub belspel: 1. B. Hulsbos J. D.zn. en E. Ipenburg; 2. J. en W. Minnaard. Ongeoefenden1. N. Minnaard Jr. 2. H. Handgraaf. Junioren: 1. B. Huls bos J. D. zn. 2. F. van der Loo. Se nioren 1. J. Minaard. 2. J. J du Prie. Clubkampioenschap: 1. J. Min naard, 2. B. Hulsbos J. D. zn. Onder degenen, die de finales niet haalden, was verrassenderwijs ook de algemeen als kanshebber getipte B. Hulsbos Gzn. Hy werd in de laatste van de reeks wedstrijden in de her kansing geklopt, zij het met minimaal verschil, door J. J. du Prie. LEIDEN Het televisie-program ma „Een van de acht" van Mies Bouwman, zal vanavond beginnen met het optreden van het Leidse mu ziekkorps Kunst en Genoegen. Ook de Zeskampstrijd die zich 23 mei wederom in de Leidse Groenoordhal afspeelt, zal door K. en G. muzikaal worden omlijst. BURGERVEEN —De Burgerveen- se reus Dirk Eveleens maakt deel uit van de Nederlandse judoploeg, die van 21 t/m 24 mei zal deelnemen aan de Europese kampioenschappen in Oost-Berlijn Samen met Wim Ruska komt Eveleens uit in de af- j delingen zwaargewicht en alle cate gorieën. Medische dienst Warmond dokter H. A. G. M. Walenkamp, Warmond. Telef. 01711 -2220. Zuister van Paassen Kerkdam 1, Warmond. Telef. 01711—2250. aan het gezelschap de beker die aan I Op de foto v.Ijij. de wethouder voor Jan van der Poel, de kampioene I Sportzaken, de heer P. van der I Els Vreeburg, burgemeester J. ten Werf, de secretaris van Avanti AartHeuvelhof en de heer W. van Beek. (Foto Leidsch Dagblad) Lisse. Warmond Herv. Gem.: 10 u ds M. Snijders, medewerking van het kerkkoor, 7 u ds J. v. d. Velden uit Rijnl. Lyceum Oegstgeest Gem. oorspr. christendom, spr. evang. N d. Brugge, 7.30 uur nam. Steenschuur 6 Kerk van Jezus Ch tus van de heiligen der laatste da| 11.30 uur voorm. Hogewoerd 175. Vergadering Jeho getuigen. 2.30-4.30 en 5.15-7.15 uur Zijlsingel 2 Evangeliecentrum, evang. J. P. H. Zijlstra, 10 uur voc Oude Rijn 3. Pinkstergemeente, J. Eikerbout, 3 uur nam. Den Burcht Lentekapshow Ned. K perspatroonsbond, 8 uur nam. TENTOONSTELLINGEN. Rijksmuseum van Oudheden penburg 23): Werkd. 10 uur vooi 6 uur nam., zond. 15 uur nam. Rijksmuseum voor Volkenkuj (Steenstraat 1). dag. 105 u., zon 15 uu.' nam. Expositie „Verbeeld verleden" (aq rellen) t.e.m 30 Juni. Ned. Legermuseum Geopend mi da^ tot e - met vrijdag 9 uur vo< 5 u nam. zon- en feestdagen 1-5 Rijksmuseum voor de geschied der natuurwetenschapppen. Dag uur. zon 1-4 uur. Heemp. Oegstgeesterweg (Kik polder) Flora van eigen bodem, van 8 uur voorm.-5 uur nam Galerie Walenkamp (Nleuwstee en 11): Grafiek di-za 1-6 uur n cuffee-clut anno 1866 ma-za 10 voorm 11 uur nam. Lakenhal: „Dubbelbeeld", beeldei tekeningen van Jan Maaskant en de Wit tot 4 mei). Molenmuseum De Valk tot half i tember, dinsdag tot en met zate: 10-5 uur. zondag 1-5 uur nam Galerie t Dulvenhuys: schilder en tekeningen van Barbara Bai Blalr, dinsdag t/m zondag van 2-8 (t/m 3 mei) Hortus Botanicus tot 30 sept, d Ujks van 9 tot 12 en van 1.30 tot 5 op zondag van 10 tot 4 uur. BIBLIOTHECA Thyslana Rapenl 25 Tentoonstelling van oosterse h: schriften, geopend van 9.30 tot 12.3 «ar(2 tot 5 uur Tot 15 mei. Kunstzaal Heuff, Wassenaar: derijen van Bertus de Melj en pla ken van Loekie Metz. s maandags 's zaterdags van 10-17 uur, boven op de dinsdagavonden van 8-10 (t/m. 26 mei). Lakenhal Pilgrimfathers her kingsjaar 1970 (t.e.m. 4 oktober). LEIDSE BIOSCOPEN Camera: „Zeven zwoele dagen" jr. Dag. 2.30, 7, 9.15. Zond. ook Vrij en zat. nachtvoorst, om 11.30 „Thérèse en Isabelle", 18 jr. Lido: „Erotica", 18 Jr. Dag. 2.31 9.15. Zond. ook 4.45. Luxor: „De dolle dwaze waaghs van de scherpe bochten", a.l. Dag. 7. 9.15. Zond. ook 4.45. Rcx; „Dat zit wel snor". 14 Jr. 2.30, 7, 9.15. Zond. ook 4.30. Vrl zat. om 11.30 uur; „Tales of ter 18 Jr. Studio: „Midnight cowboy", 1 Dag. 2.30, 7, 9.15. Zond. ook 4.45. Trianon: „Vriezen we dood dan zen we dood", a.l. Dag. 2.30, 7, Zond. 2.15. 4.30, 7, 9.15. AVOND- EN NACHTDIENST APOTHEKEN TE LEIDEN Geopend voor spoedeisende len: Zulder Apotheek, Lammensch weg 7, tel. 23553. De zaterdagdienst na 13 uur, zondagdienst. de avonddienst na en de nachtdienst van Apotheek V schoten worden waargenomen doo Zuider Apotheek. De Oegstgeestse Apotheek en apotl R. van Brepst Smallenburg te Lei dorp zijn de gehele week geopend. WEEKENDDIENST DEK LEIDS HUISARTSEN Tot zaterdagmorgen 10 uur raaf ge men de eigen hulsarts. Daarm zondagnacht 24 uur uitsluitend spoedgevallen dokterstelefoon 22221 BEZOEKUREN ZIEK EN HUIZE Acad Ziekenhuis Maandag vrijdag 19 00-19.45 uur, dinsdag 1400 uur, zaterdag 15.00-16.00 Zindag. alg Christ en nationale ii tgen 14.30-16.00 uur Vrouwenkll Maandag t.dm vrijdag 19 00- uur zate oat 15 30-16 30 uur. zul 'j ig Christ en nationale feestd i5 3O17 00 uur Klnderkllnlek MJ dag t.e. vrijdag 18 15-19.00 .'at 13.00-14 00 uur. zaterdag ii> 00 u zondag, alg chrlst en clonale feestdagen 14.30-16 00 uu Diacunessenhuls Dag. Ie KI 1 13.15-14 nl9-20 urn. 2e kl en 3 13.15-14 en 19-20 uur, klnderafdi 13 15-14 en 18.30-19.15 uur Ellsabethzlekenhuls Dag 14-16 ih 45-19.30 uur. kraamafdellng *n 18 45-19 31 uur Annakllnlek Dag 13.30-14.30 en .endlen op dinsdag vrijdag eD dag van 18-19 uur Endegeest Ulnsoag en vrijdag 14 30. 's zondags 11-12 en 14-15 Jelgersmaklinlek Maandag t vrijdag 16.45-1745 uur ZaU 13-15 uur, zondag 11-12 en uur.

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 2