Bona met Stars blijft een punt de Punch baas Jan Zoons verovert vijfde bloementuil Peter Vollebregt gaat hoge ogen gooien RESERVETEAM KAMPIOEN AFD. DEN HAAG Arne Kring liet iedereen kansloos Scylla liet goede kans glippen RCL scoorde ook voor tegenstander Sterk rijden v Nico Polanei Veiden nu di(J hü promotie Fedor den Hertog op vijfde plaats Winst voor alle teams van LSRG Successen voor „Die L^the'' in België Ook Vleeshouwer kan Randstad Sp. niet redden: 1-2 «WJWA A maatammet I LEIDSCH DAGBLAD SPORT LEIDSCH DAGBLAD SPORT LEIDSCH DAGBLAD - SPORT LEIDSCH DAGBLAD - SPORT - LEIDSCH DAGBLAD - SPORT LEIDSCH DAGBLAD LEIDEN in de eredivisie bask-etbal zijn de kaarten dit weekeinde geschud. Blue Stars is na een duidelijke zege op Rot- erdam Zuid de nieuwe kampioen. Na 1959 behaalden de blau- we sterren in de Enk in Rotterdam zaterdagavond voor de tweede maal de titel. In een tot de laatste plaats bezette hal wist Blue Stars het klasseverschil vrijwel direct in de score tot uitdrukking te brengen. Feilloos combinerend bouwden Boot en Smit aan een voorsprong die in de tweede helft uit groeide tot 24 punten (5175). Rotterdam Zuid kwam nog te rug vooral dank zij de 40 punten van Hugo Harrewijn, maar kwam toch niet verder dan op 11 punten. bij elkaar kon krijgen. Ook Siderus, schutter by uitstek in het Delftse team, wist amper een persoonlijke score op te bouwen. De Stars speel den overigens géén uitzonderlijk goede wedstrijd. Veel balverlies ont sierde de aanval terwijl talrijke doel- rype kansen onbenut bleven. Geluk kig kon coach Kallenberg beschikken over een herstelde Har Stol. Onver woestbaar nam deze rechts en links handig schietende Starspeler de eerste tien punten voor zijn rekening en toonde hiermee aan dat alles mo gelijk was tegen dit Punch. Hij in spireerde zijn medespelers niet. Punch kwam rustig terug en boog de score van 1611 om in 2223 na 14 minuten. Coach Kallenberg benutte toen een time out om zijn pupillen moed in te spreken36— 29 bij de rust. Na rust startte Kallenberg weer met zyn beproefde basisopstelling. Van Tuyl Ruysenaars en De Jong op de achterlijn en Stol en Pley als snelle voorspelers. Lang koh hij deze opstelling niet handhaven. Een on rustbarend stijgend aantal persoon lijke fouten noorzaakte hem reeds in de 5de minuut zijn formatie te wij zigen. Ruysenaars behaalde zijn 5de p. en verdween als rebounder uit het Leidse team kort. hierop gevolgd door Peter de Jong, die met 4 pers. fou ten als reserve aan de kant werd gehouden. Ondanks het wegvallen van deze twee wisten de Stars verder uit te lopen: 5745. De strijd leek gestreden. Punch achtte zich echter nog niet versla gen. Pouw en de Haan faalden nu niet meer en schoten raak evenals Van Woerkom die Van Tuyll ge dwongen vrijheid kreeg. De Leidse reus speelde met 4 pers. fouten en beperkte zich tot safe verdedigen. Het was echter Van Woerkom die als eerste met 5 pers. fouten het veld verliet. Toen was de spanning reeds teruggekeerd en daarmee de kansen vaan Punch bij 'n stand van 6159. In de laatste min. maakten de stars die fouten die maat gemaakt konden worden. Een aanval bleef onafgerond en een persoonlijke fout werd in pa niek niet met twee vrije worpen be nut maar met een uitbal aan de mid denlijn. Tot groot genoegen van het Starslegioen miste Punch 1 van de twee vrije worpen: 6160. Scorers: H. Stol 20, P. van Tuyll 9. C. Pley en J. Maassen 8, P. de Jong 6, R. Wallaart en W Stol 4, B. van Cleef 2 p. Vijfde zege Bona Stars heeft zijn tweede kam pioen. Na junioren a slaagde het re serveteam er zaterdagavond in de titel in de wacht te slepen. Hiertoe moest Punch 2 teruggewezen worden hetgeen het team van coach Pley ge makkelijk afging. In een rustig set up spiel waarin Jan de Wolf en Hans Kaper voor de afstandschoten zorg den werd reeds na enkele minuten een voorsprong genomen die niet meer werd afgestaan. Van Mameren en Bark kwamen met 10 punten eveneens in de dubbele cijfers. Het tweede team wordt in de Haagse re serveklasse op de voet gevolgd door het derde, een team van jeugdspe lers dat lange tijd de leiding heeft gehad in deze klasse maar uitein delijk iets terugviel. Het vierde Starsteam eiste de 5de plaats voor zich op in deze klasse. LICHTENVOORDE (ANP) —De 25-jarige Zweedse motorcrosser Ar ne Kring, fabrieksrijder voor Husq- varna, heeft op het circuit „De Schans" in Lichtenvoorde de derde wedstrijd in de reeks om het wereld kampioenschap in de halve-liter klasse gewonnen. Na een slechte start in de eerste manche moest Kring zich nog tevreden stellen met de derde plaats. Zijn landgenoten Hammergren en Aberg waren voor hem «onbereikbaar, maar voordien had hij afdoende en deskundig afge rekend met Paul Friedrichs, Adolf Weil, Sjef Teeuwissen en de Neder lander Frans Sigmans, die na een bijzonder snelle start uiteindelijk niet opgewassen bleek tegen deze profes sionele fabrieksrijders. In de tweede manche gaf Arne Kling blijk van zijn grote talenten. Resoluut nam hij de leiding, na een furieus duel met de Westduit ser Adolf Weil. Gedurende het ver dere gedeelte van de race gaf Kring met zijn snelle Husqvama de concur rentie geen schijn van kans en met bijna een minuut voorsprong werd hij afgevlagd. LEIDSE WIELERSUCCESSEN OUD ADE Op het vertrouwde parcours in de omgeving van Oud Ade liet de Leidse ren- en toervere- niging „Swift-combinatie" zondag over zeventig kilometer een rit voor de zomercompetitie verrijden. Teun van Duuren toonde zich van het overgebleven zestal de rapste sprin ter. Hij bleef met een half wieltje verschil aan de winnende hand. De uitslag: I. T. van Duuren, 2. J. van Amsterdam, 3. W. v. d. Berg, 4. C. Brussee, 5. P. Hoogstraten, 6. H. Honnef. Er waren twaalf ama teurs gestart. Bij de nieuwelingen zegevierde Si mon Strijk met een lengte verschil in de eindsprint van een vijf man sterk groepje. De uitslag: 1. S. Strijk 2. C. Leeuwen, 3. T. van Bemmelen, 4. J. Mollet, 5. J. v. d. Linden. Uitslag adspiranten: 1., F. Zoete melk, 2. H. Borst, 3 H. van Duuren, 4. S. ten Cate. Uitslag veteranen: 1. W. Wassink, 2. F. Zoons, 3. L. Noest. LEIDEN Scylla 3 heeft zater dagmiddag geen gebruik gemaakt van de mogelijkheid om zich naar de tweede plaats te spelen in de pro- motiegroep voor een plaats in de hoofdklasse tafeltennis. De kansen waren ruimschoots aanwezig, maar vooral door te snel de zaak te willen forceren, gingen er in de wedstrijd tegen TOGB nogal wat partijen ver loren. Hein Orispijn was behoorlijk op dreef. In de eerste partij lukte het hem Van Herel, de beste speler van de ploeg uit Berkel en Rodenrijs, te rug te wijzen: 1621. 2115 ,2116. Ook van Olsthoorn won hij 2117, 2116. Doordat Theo Bakker alleen van Olsthoorn won en ook Karei van Schie alleen tegen deze speler tot winst kwam, was de stand, met in begrip van de gewonnen Leidse dub bel. na de negende partij 54. De beslissing moest derhalve vallen in de strijd tussen Crispijn en Capelle. Capelle won met 2116, 2022, 21 18. De eindstand werd derhalve 55. Doordat Sint-Aloysius met 82 van Kluis won, zal Scylla de 2 laatste partijen moeten winnen om nog eni ge kans te maken. De stand in de promotiegroep B is: Sint-Aloysius 4—6; TOGB 4—5; Scylla 3 4—4; Kluis 4—1. Uitslagen jeugd: A-klasse: 1. P. Post. B.-klasse: 1. S. Aartssen, 2. L van Velzen, 3. J. Ouwerkerk, C-klas- se: 1. G. Jansen, 2. A. Goossen, 3. J. Kuyvenhoven, 4. R. Bavelaar. Amateur Jan Zoons uit Voorscho ten schijnt dit seizoen grootse plan nen te hebben. Hij kwam in de Oranjeronde van Voorburg reeds tot zijn vijfde overwinning. Het suc ces voor Swift" werd bij de adspi ranten gecompleteerd met een zege van Arie v. d. Voet (Leiden) en 'n tweede plaats van Jan Jan sen (Voorschoten). Voorafgaande aan de Bevrijdings ronde van Leiden, die dinsdagmor gen rond de Groenoordhal wordt ver reden, zal om negen uur het start schot gelost worden voor een adspi- rantenwedstryd. Adspiranten en jeugdklassers van „Swift" rijden za terdagmiddag 9 mei rond de Groen oordhal een clubontmoeting met „De Spartaan" uit Den Haag. Start twee uur. Boksen Oud-zwaargewlhct we reldkampioen boksen Joe Louis (56) is vrijdag in een psychiatrische in richting in Denver opgenomen om een onderzoek te ondergaan. De re den voor het onderzoek werd niet bekendgemaakt. Dammen Aan de zogenoemde .challenge mondial", het kandidaten toernooi waaruit de uitdager van de wereldkampioen dammen tevoor schijn moet komen, zullen van 9 tot en met 21 juni in Monte Carlo van Russische zijde deelnemen oud wereldkampioen Koeperman en de huidige Russische titelhouder Gant- warg. De Nederlandse gegadigde voor de tweekamp tegen Andreiko is Ton Sijbrands. België zal worden vertegenwoordigd door Slaby. Voetbal De toestand van de bekende Portugese voetballer Euse- bio, die vrydag aan zijn knie werd geopereerd, ontwikkelt zich gunstig Dit verklaarde zaterdag in Lissabon de chirurg die de Benfica-ster onder behandeling heeft. Er bestaat geen gevaar dat Eusebio zijn carriere niet zal kunnen hervatten. Judo Een Nederlands judoteam, bestaande uit Bert Boom, Eddy van der Pol, Martin Poglajen, Ernst Eugster en Wim Ruska, heeft dit weekeinde in de Schotse stad Edin burgh een drielandentoernooi gewon nen. Jaarvergadering Turnkring Leiden LEIDEN De jaarvergadering van de Turnkring Leiden had een geanimeerd verloop. Alle verenigin gen hadden een ruime afvaardiging gezonden. Ook het hoofdbestuur van het K.N.G.V. toonde belangstelling in de persoon van de heer Van der Vinden. Het jaaroverzicht, bevattende jaar verslagen en financiële verslagen, werd goedgekeurd. De voorzitter, de heer de Geus. bracht dank aan de samenstellers ervan. Bij de bestuursverkiezing werd de heer Van Driel van Sparta, Leider dorp, bij enkele kandidaatstelling aan het bestuur toegevoegd. Als lid van de Technische Commissie werd be noemd mevrouw De Groot-van Von- deren. De verdere samenstelling van de T.C. leverde moeilijkheden op, die echter na breedvoerig overleg althans tijdelijk werden opgelost door me vrouw W. Mansveld-Dieben als voor zitster hiervan te benoemen. Bij de najaarsvergadering zal de samenstel ling van de T.C. worden herzien. Het reserveteam vara Stars, dat het kampioel van de afdeling Den Haal zich opeiste. Staand, v.l.n.n Cees Pley, Hans van Ma\ Theo Bark, Frans Ktns en Koper. Zittend, v.l.n.r. Anï Jong, Rob Mooten en Eelko rio. Ontbreken: Jan de W\ Ad vaA Slingerland. (Foto LD/m LEIDERDORP Een voor het laatste kansje vechtend RCL ver sloeg koploper Groote Lindt met 32. De Leiderdorpse roodwitten scoorden in een royale bui ook de twee doelpunten voor Groote Lindt. RCL begon enthousiast en vol goede moed aan de ontmoeting tegen de ti telkandidaat, die niet van plan was de twee punten aan RCL cadeau te doen. Doelman Van Egmond en zijn collega aam de andere zijde hebben het voor rust dan ook druk gehad met het schoonvegen van hun ge bied. De Grootse Lindt-doelverdedi- ger kreeg daarbij dikwijls de steun van het houtwerk. In de tweede helft ging het nogal pittig toe, wat de gasten op een strafschop kwam te staan. Thijs de Wit benutte deze strafschop voor beeldig (10). Een wanhoopspoging van Thijs de Wit betekende 1—1. Hij kreeg de bal verkeerd op zijn schoen en nog voor de verbaasde Van Eg- mond kon reageren lag de bal ach ter hem in het doel. De doelpunten volgden elkaar nu snel op. Via Van den Berg en Haver kwam de bal bij Jaap Kuit terecht, die 21 op het scorebord bracht. Een kwartier voor rust werkte Bert Ruiter een bal in eigen doel en was de stand weer in balans. Pas vijf minuten voor het einde viel de beslissing. Bas Eder- veen, die goed werk op het midden een pass af te geven aan De Lange 32 en daarmee de RCL overwin ning binnenhaalde. 1 ROCK AN JE Na een peric lauwe belangstelling mag de wegrace-sport zich de laatste een hernieuwde interesse verj Zaterdagmiddag kwamen er j deelnemers aan races aan <4 voor wedstrijden in Roekan je. De ryders mochten zich I niet in prettig weer met elkal ten; de regen viel overvloedi desondanks waren er tooh 80 schouwers getuige van vaak! nende wedstrijden. Hoewel he circuit van 1900 meter door d| veel slipgevaar opleverde dedj gelukkig geen ongelukken voor In de nationale klasse 50 ci de Leidenaar Nico Polanen j Struik-Kreidler naar voren veld van 76 deelnemers. Het hem de overwinning op, met conden voorsprong op Wim Sb, Vlaardingen. Zijn gemidde droeg 78.3 kilometer, tevens de hij nog een beker voor dej ronde: 1.31.5. In de intern^ klasse 50 cc reed Ton Dalei] Leiden, ook al op Struik-I^ zich naar een vierde plaats, w ook de eerste plaats in de opleverde. Yamaha-rijder Wil, uit Abbekerk verzekerde zich internationale klasse 125 cc eerste plaats. H ockeycompeti j LEIDEN De dames van! hebben gisteren een stevige zet op de promotieladder naar de derde klasse van de bond. In een zeer spannen) strijd werd het Haagse HDS verslagen. De vooruitzichten waren Leidse dames niet zo erg bi moest het stellen zonder afn Nienke van Ham en zonde: Mens. Opvallend goed was 1 van Liesbeth Muller, invalste tweede in de half-linie. En j half-linie was verder niet zo schoot vooral nogal eens teko taak bij het verdedigen. In d helft draaide het allemaal nc' Zowel LMHC als HDS concei zich voornamelijk op de aai dat bracht veel op en neer spel. In de afwerking schoot ander nog wel eens tekort en de rust aan met een dubbi stand. Na het wisselen van doel gi[ den van start met een hevig sief. Na een eerste afgeslagen kregen de zwart-witten e slag, de bal werd in de cirke gen en uit een voor de Haags ster nogal onoverzichtelijke wist Hansje Poortman het w doelpunt te scoren. Zomdag komen Leiden er kampioenen van de vierde k en b. opnieuw tegen elkaar veld. Een gelijk spel is da LMHC al genoeg voor een p 1 de derde klasse. Zeilen De Nederlandse I lenzeiler Henk van Eist is winnaar geworden van een ta op de Steinhnormeer in Duitsland. In de wegens weersomstandigheden van z twee races gereduceerde regal de Van Eslt beslag op de plaats voor de Oostenrijker Raudaschl en de Nederlander Mauer. Nu de landskampioen bekend is gaat het gevecht om de derde plaats de aandaccht opeisen vooral na de toch wel verrassende winst van Bona Stars op landskampioen Punch. In een spannend duel visten de Leide- naren Punch voor de tweede maal in dit seizoen te kloppen en voor de tweede maal was het een miniem verschil van 1 punt. Zonder Jan Bruin die R'dam Zuid coachte en zonder Jan Valstar was Punch zater dagavond aanvankelijk een eenvou dige opgave voor de Leidse sterren. Van Woerkom moest optornen tegen de iets langere van Tuyll waardoor de gevaarlijke Delftse pivot zijn ge bruikelijke 30 a 40 punten moeilijk Blue Stars is zaterdagavond basketbalkampioen van Neder land geioorden. De Amsterdamse blauwe sterren versloegen in Rot- terdag de nog enig overgebleven concurrent Rotterdam-Zuid met duidelijke cijfers: 6778. Inter national Ton Boot hier iveeri eens zijn bewaker Ruud Harre wijn te slim af was bij Blue Stars de grote man. Hij nam 27 punten voor zijn rekening. LUXEMBURG (ANP) Fedor den Hertog, met zijn vijfde plaats de beste Nederlander in het Circuit t Mines, heeft in Luxemburg de Grand Prix Bel Air gewonnen, over een sterk heuvelachtig parkoers in de omgeving van de hoofdstad van het Groothertogdom. Fedor den Hertog had drie minuten voorsprong op Jans Vlot. Aan de wedstrijd werd, behalve door de complete Amstel- ploeg deelgenomen door een veertig tal Luxemburgse, Belgische, West- duitse en Italiaanse amateurs. De uitslag is: 1. Den Hertog 100 km in 2 uur 43 minuten en 10 secon den; 2. Jans Vlot 2.46.16; 3. Wicher Vlot 2.466 8; 4. Van Katwijk z.t.; 5. Kirchen (Luk-") zit.; 6. Beoker (Lux) 2.47.31. Wedstrijden op Kagerplassen LEIDEN Op de laatste volledi ge competitiedag won gisteren het Leidsche Studenten Rugby Gezel schap op alle drie fronten. In de eerste geïnspireerde vertoning sinds tijden bedwong het eerste XV-tal NFC in Amstelveen. Tries van Van Zanten, Van Leeuwen en Bert Ul- rich, alsmede een conversion van Sluimers, vergaarden 11 punten voor Leiden, waar de tegenstand geen antwoord op had: 110. In Amsterdam ontmoette het twee de AAC II, en werd veel last van het mooie weer ondervonden. Met de rust was het 30 door een try van Van Dabben de Bruijn. De beter ge speelde tweede helft bracht nog een try van Gregory en conversion van van Schelle, en een penalty van AAC: 8—3. Het derde team tenslotte ,wist thuis de poule-kampioen, R. C. Gooi n, te vernederen met 8—6. Met na me door tries van Langereis en A. de Vries en een conversion van de Langen. GENT Bij de internationale roei- regatta in Gent zijn drie combinaties van de vereniging „Die Leythe" win nend door de finish gegaan. De twee met stuurman: Van Dorp/De Reede met Martyn Peedsold won bij de ju nioren (1500 m.) in 5 min. 53.4 sec. De twee zonder stuurman Hinten/ Kramers was succesvol bij de senio ren. De tijd was hier 7.02.2 voor de 2000 meter. In het Elite-nummer eindigden zij als tweede, acher de Engelsen van St. Ives Rowingclub. De late voorbe reiding (de shifhead was nog pas vo rige week) bleek niet voldoende om op de 2e kilometer Cawley en Drake bij te houden. Eveneens een tweede plaats behaal den Hennie van der Lelie en Maar ten Noordman in de 15-16 twee met stuurman. Tot vlak voor de finish la gen ze voor, maar moesten toen door de ongeoefendheid in dit nummer ze zijn dubbeltwee-roeiers Gent la ten gaan. (Tenslotte won Roy Par- mentier in de junior-skif met 3 se conden voorsprong. Een goed debuut' van deze jonge roeier, die de eerste wedstrijdroeier is uit de „school" van de jeugdskifs. DE KAAG Solo-zeiler Peter Vollebregt gaat een vooraanstaande positie innemen in de Nederlandse Solo- élite. Vorig seizoen bewoog hij zich tussen de middenmoot en de top, nu tijdens de oefenwedstrijden op de Kagerplassen zeilt Vollebregt een voortreffelijke partij in de top. So listen van naam als Paul Kaan (3-4- 1), Dick Coster (2-2-3) en Anton Hofkamp (6-3-2), een vertegenwoor diger van de oude garde, moeten nu herhaaldelijk naar zijn püpen dan sen. Zondag ging Vollebregt met zijn „Tumbler Too" tweemaal winnend over de eindlyn. Alleen in de laat ste ronde liet hij een steek vallen en kregen Kaan, Hofkamp en Coster de gelegenheid de eerste drie plaatsen te verdelen. Minder succesvol waren Peters broers, Sjoerd en Erik Volle- bragt, in de Jeugdklasse. Nu zij weer samen mochten varen, ver wachtte men veel van dit fanatieke Pluizen-duo. Het was echter het meisje Van Buren dat tweemaal als eerste langs de starttoren zeilde. Jan Willem Wolters won de eerste race en Leen van Goeverden kwam tot de score 2-2-3. De gebroeders Volle bregt stelden met 5-6-10 erg teleur. Door de matige opkomst in de ove rige klassen is het vrijwel onmo gelijk zich een goed beeld te vormen van de werkelijke krachtsveiTioudin- gen. Zo kwam de Amsterdammer Van Hattum in de Vrijeheidsklasse slechts eenmaal aan de start en won toen ruimschoots v. Murk Jansen en Vis ser. Murk Jansen won de tweede race, maar was 's morgens niet aan de startlijn verschenen, waardoor Van Niekerk een vege kon behalen. Een zelfde beeld is te zien in de Flying Juniorklasse, maar het meisje Mar- gadant 1-4-2 behaalde, Van Doore- maal 2-5-3 en Van Vianen na een derde plaats tweemaal zegevierde. In de vorige serie was de opkomst slecht en de klasseringen verdeeld. In to taal blijft Van Vianen mejuffrouw Margadant iets voor. Bij de Valken, Regenbogen en Zestienkwadraten is daarentegen weer wel een duidelyke afscheiding te zien. Hans van der Kooy ver scheen zondag te midden van de 16M en liet 1-2-2 neerschrijven. Daar onder zijn concurrenten weinig zeilers van enige gewicht zijn, gingen de andere overwinningen naar toe vallig omhoog schietende stuurlieden. Hegie plaatste naast 5-5 een over winning en Kempeneers (4-4) ging ook eenmaal als eerste over de eind streep. Van der Kooy blinkt hier uit. Egon Rolf von den Baumen (Val ken) en Hein de Goederen in de Re genbogen zijn ook dit seizoen weer uit stekend op dreef. Rolf v. d. Baumen was driemaal niet te verslaan en De Goederen moest alleen eenmaal Rob van Asten laten schieten. In de lange afstandwedsfcrijd op zaterdag was De Goederen spoedig na het startschot onbereikbaar voor Van Asten. De resterende lange afstand- en belangrijke uitslagen van de oefen wedstrijden zijn Lange afstand: Valken: Rolf v. d. Baumen; Kolff van Oostenrijk; Spankers: Strijbos; Kuipers; Vrij heidsklasse Hattem; Murk Jansen; 16M2: V. d. Kooy; Kempeneers; Flying Juniorklasse: Dooremaal; Van Vianen; Schakelklasse: mej. M. v. Wyk; Jongman; Sternklasse: De Ko ning; De Jong; Soloklasse: Kaan; Vollebregt; Pampusklass: Ydema; Hoekstra; VaurienklasseVan Ingen Schenau; Meijer; Jeugdklasse: Vain Goeverden; Vollebregt; Twaalf- voetsjollen: Huisingh; Van Asselt. Oefenwedstrijden: Spankers: Alblas 1-3; Borsboom 1-4-1; Westerbeek 2- 2-4; Schakels: Jongman 1-1-3; Ten Have 4-2-4; Paridon 2-6-1: OK-jol len: V. d. Hoogen 1-2-1; Möllers 3- 1-2; V. d. Voort 2-3-4; Sterns: Nieuwmeijer 3-1-2; Boelhouwer 4-5- 1; De Jong 1-7-4; Pampusklasse Ydema 3-3-2; Van Goeverden 2-1-4; Pauli 1-2-5; Vauriens: Van Ingen Schenau 1-2; Meijer 2-1-1; Vegter 7- 3-2; Twaalfvoetsjollen: Kroon 1-1- op; Versluijs 1-8; Margadant 1-8-2. VOORSCHOTEN Voor Rand stad Sport is zaterdagmiddag het doek gevallen. Ondanks een heftige eindsprint is men er niet in geslaagd het vierde klasserschap te behouden. In een bijzonder ongelukkige wed strijd werd met 2-1 van koploper de Zwervers verloren. Nadat Randstad in de eerste helft al een groot over wicht had, maar de Zwervers op du bieuze wijze aan een voorsprong was gekomen, zorgde Daan K< sy voer een -1 ruststand. Na rust had Randstad Sport het heft volledig in handen. Maar de aanvalslinie zag geen kans tot sco ren te komen. In de allerlaatste mi nuut werd het tóch nog een overwin ning voor de Zwervers, toen Bakker de fantastische doelman Vleeshou wer wist te kloppen: 1-2.

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 12