SI renleenbank 50 25 10 1 2 3 J in plaats van 77 mm in met Van Houten candybars i de nationale voorjaarsloterij "sus17" een kans op bier pak oude kranten 0.84 per 5 KILO administrateur administratrice Eerste prijs Vijf tweede prijzen Tien derde prijzen Drie candybar wikkels inzenden en een rijmpje afmaken dat is alles Met deze Van Houten candybars kunt u rijk worden:. GOUDEN CANDYBAR COMPETITIE hun!, voiir n'lli'it'vii ^rif op een gezinerekening geeft een van 3'/j oaken. gingen. ft Inlichtingen kunt U zich wenden tot maan: ignerplein 19, telefoon 42278. IP, Laan van Ouderzorg telefoon 01710—40936. OTEN. Bachlaan 2 tel. 01717—5931 N.V. BIERBROUWERIJ oe om i I aan Bureau Witte Singel 1 W0 zoeken voor onze drankenhandel te Leiden op korte termen een voor het vervullen van deze funktie denken wy aan iemand van ongeveer 18 jaar. met Mulo-opleiding en in het bezit van het diploma typen. Wjj bieden: een goed salaris 6% vakantietoeslag een winstdelingsregeling een gunstige bedrijfsspaarregeling een prettige regeling bij aankoop van onze dranken een gunstige studieregeling. Sollicitanten kunnen dagelijks vrijblijvend telefonisch inlichtingen verkrijgen: tel. nr. 01710—30395. Schriftelijke sollicitaties kunen worden gericht aan onze afdeling Personeelszaken Ceresstraat 13 te Breda. Meer dan 8000 loten looft Van Houten uit! Van Houten organiseert een gouden Candybar Competitie. Met als royale prijzen: een stortvloed van loten, met elk een waarde van 5,- van de Natio nale Voorjaarsloterij! (de SUS-17). 'loten en 500 gulden in de hand loten en 250 gulden in de hand loten en 100 gulden in de hand Bovendien nog 8000 prijzen van elk één lot (met kans op een kwart mil joen). 't Is zo eenvoudig om te winnen: Pept op on op «n op. Populaire pinda'* en zachte caramel, omhuld door de fijnste Van Houten melkchocolade. Smaakt ge weidigi 25 cent. Zachte frisse cocos in heerlijke Van Hou ten melkchocolade. Twee royale stukken. Elk bekroond met een hele amandel. Om samen van te smullen. Maak vrienden met Almond Joy.35 cent. Haal een Caravelle, een Almond Joy en een Power House. Daarmee begint het plezier al. Hebt u ooit zo iets lekkers ge proefd? Bewaar de wikkels! Zachte toffee met rice crispies en Van Houten melkchocolade. Twee stukies. Caravelle.dat is het wel! 30 cent. Maak het onderstaande rijmpje af. Ook daar mag u gerust een pleziertje van ma ken. Hoe leuker hoe beter! Dat is alles wat u hoeft te doen om een kans op een kwart miljoen te winnen in de Nationale Voor jaarsloterij (met SUS-17). Vul een deelname formulier in en doe dit met een Caravelle-, Power House- en Almond Joy-wikkel in een gesloten enve loppe (met 25 cent frankeren) op de post. U mag zo vaak meedoen als u wilt. Uw winkelier heeft nog meer deelname-formu lieren voor u! Prijswinnaars krijgen bericht. Deelname-formulier voor de met kans op een kwart miljoen gulden! 7"P Jup ..Seven-Up" and ,.7UP" are the registered trademarks ot the Seven-Up Company, St. Louis. Missouri. U S.A: VAN HOUTEN Naam: Slraat: Over de uitslag van de deskundige jury kan niet gecorrespondeerd worden. Ongefrankeerde enveloppen worden geweigerd. De trekkingsdatum voor de lotenserie B is door de Nationale Voorjaarsloterij (de SUS-17) vastge legd op 8 juni 1970. Medewerkers van de Koninklijke Fabrieken C. J.Van Houten en Zoon en het reklamebureau zijn van deelneming uitgesloten. Alle inzendingen moeten uiterlijk 20 mei a s. in het bezit zijn van Van Houten. Inzendingen, die na genoemde datum binnenkomen zijn van deelneming uitgesloten. Sluit bij dit formulier de wikkel in van een Caravelle. een Almond Joy en een Power House. In gesloten enveloppe (25 cent postzegels) opsturen aan: Van Houten Candybars Postbus 250.000 Weesp (een jury zal uw zinnetje naar originaliteit beoordelen). Het rijmpje zou ik zo afmaken: ld 4 Ook als ik straks lekker lig te zonnen omdat ik 't kwart miljoen heb gewonnen zal ik Power House. Almond Joy en Caravelle niet vergeten.

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 25