Mijn salaris op een Amro Privérekening: wat word iker wijzer van? rJUWEEL zenit zond mei is ervoor. Verkoper van Juweel brood en banket in de buitendienst ZOi§ BOEKHOUDER/SI HS ADRES5ENBUREAU H.l NeHoBo N.V. lOONADMINISÏRAÏEUR Een baan voor de man die 't tussen 4 muren niet uit kan houden ELTAX weds voo kind opmaakster inpaksters en tussen-controlei» EL-MIOR Opmaakafdeling, Meer en meer bedrijven gaan de salarissen uitbetalen op een moderne manier: giraal. De kans is groot dat ook u binnenkort voor de keuze staat via welke instelling u uw geld wenst te ontvangen. Verstandig om dan de Amro Bank te kiezen! Want bij de Amro Bank krijgt u niet alleen een plezierige giroservice; u krijgt ook nog eens 3 '/2% rente over uw tegoed. En bovendien staan alle andere Amro diensten tot uw beschikking. Bedenk dat u er heel veel wijzer van kunt worden als u een Amro Privé- rekening neemt, ook als u op dit moment al elders een rekening zou hebben. Leest u maar. Over de giroservice van de Amro Bank plus 3 '/'2rente. Vanzelfsprekend biedt de Amro Bank u als privérekeninghouder dezelfde girovoordelen als elke andere giro-instelling. Voordeel 1de Amro Bank regelt gratis al uw betalingen zoals gas, licht, huur, verzekeringen, abonnementen enz. Met één opdracht is dat geregeld. Voordeel 2: de Amro Bank zorgt graag voor uw acceptgirokaarten, u geeft ze eenvoudig aan ons, wij doen de rest. Voordeel 3: via uw Privérekening kunt u iedereen betalen die een bank-, post- of gemeentegirorekening heeft. (En iedereen kan betalen!) Voordeel 4: de Amro Bank bezorgt u thuis een helder overzicht van inkomsten en uitgaven. Extra voordeel: op uw Amro Privérekenina krijgt u ook nog eens 3Vz"/o rente. Over de vele diensten van de Amro Bank die tot uw beschikking staan. Hebt u een Amro Privérekening, dan hebt u veel vóór op de mensen die zo'n rekening missen. U bent kliënt van de Amro Bank en dat betekent dat u van alle Amro diensten kunt - profiteren. Wilt u sparen? Dat kan! U kunt zelf kiezen hoeveel rente u voor uw spaargeld wenst te ontvangen: van 4'/2 tot 7°/o. Wilt u lenen? Dat kan! Waarvoor u ook geld nodig hebt, de Amro Bank leent het u graag. Wilt u de Groene Betaalcheques? Dat kan als u een Privérekening hebt. U kunt er bijna overal kontant mee betalen zonder één cent op zak. Wilt u verzekeringen afsluiten? Buitenlands geld of cheques kopen voor de vakantie? Het kan allemaal! Wij zeiden u al: bij de Amro Bank staan alle bankdiensten tot uw beschikking. Over de Amro Bank waar iedereen altijd van harte welkom is. Wat uw inkomen ook is, u bent altijd een gewaardeerde kliënt. De Amro mensen leren u persoonlijk kennen en staan u graag te woord. Zij vinden het gewoon plezierig u te helpen, u met raad en daad terzijde te staan. U bent vrij om op elk gewenst moment geld te halen of te brengen. De Amro Bank is een dienstverlenend instituut. Let wel: dienstverlenend. U hebt nu gelezen waarom het gemakkelijk en voordelig is een Amro Privérekening te hebben. Waarom loopt u niet even langs bij een van de 600 kantoren van de Amsterdam-Rotterdam Bank? is een dynamische middelgrote onderneming op het gebied van de bouwnijverheid. Voor de loonadministratie van onze fabrieken, die op het hoofdkantoor wordt gevoerd, zoe ken wij een Aangezien de loonadministratie slechts een gedeeltelijke dagtaak vormt, zal deze functio naris ook worden ingezet voor aanvullende, afwisselende administratieve taken. VEREISTEN» tenminste mulo-diploma of gelijkwaar dige opleiding. enige jaren administratieve ervaring. Degenen die In het bezit zijn van het Prak tijkdiploma Boekhouden genieten de voor keur. GEBODEN: een goede honorering afhankelijk van leeftijd en ervaring, drie tot vier weken vakantie per jaar, pensioenregeling, 8tudiekostenvergoeding, eventueel reiskostenvergoeding. Uitvoerige schriftelijke sollicitatie te richten aan: NeHoBo N.V. - Stationsweg 58 - Den Haag 'n Baan, voor de man, die graag zelfstandig werkt. Die met plezier met zijn rijdende broodwinkeltje (electrocar of auto) dagelijks zijn wijk induikt om daar zijn klanten te voorzien van Juweel brood, banket, bolletjes, koekjes, enz. Die voor iedereen een vriendelijk woord heeft en zo prettig contact onderhoudt met zijn klanten, 't Is verantwoordelijk werk; als je 't een keer af moet laten weten, zit gelijk je hele wijk zonder brood. Enje klanten vertrouwen op je kennis van brood en banket. Mocht je die nu niet hebben, dan is het geen bezwaar. Een aantal gedegen theorie- en praktijklessen en je weet er alles van. De verdiensten liggen minimaal op bruto f 190,en kunnen door een aantrekkelijk provisiesysteem veel hoger zijn. Interesse Kom dan eens praten met onze Bedrijfsleider. Hij bevindt zich dagelijks op zijn kantoor van 10 uur tot 18 uur aan de Roosevelt- straat 12A. Een telefoontje kan ook. Bel nr. 41045 en u krijgt de heer De Bont aan de lijn. 10 ~Kp Laat zet Mooie 'n Viied Soepei dat het u fch°ae ,fi n échte v., erke' v v-8-/^fa- Voor een van onze relaties vragen wij een Voor deze interessante functie waarbij mate van zelfstandigheid nodig is, denfc lt iemand die in het bezit is van het prakt c; boekhouden, liefst met enige ervaring in nistratie e.d. Gezien de aard van deze functie kunnen aantrekkelijk salaris bieden. Schriftelijke sollicitaties aan ACCOUNTANTSKANTOOR VAN ITn BILDERDIJKSTRAAT U ADRESSEN heeft vakatures voor medewerk (st)ers! Jong namisch om in het „patroon" van het bet „passen". Wij zoeken Jonge mensen van 1516 Jaar, dit zijn om vanaf de laagste trede omhoog te klim Jonge mensen van 2122 jaar, die (misschi-: dienstplicht reeds hebben vervuld, doch nog sta hun „draai" hebben gevonden! Mensen met diploma's waarderen wij, doch geii geen voorrang op mensen die „pit" hebben. Akfö en zelfstandig werken staan bij ons op de eerste want voor „feeling" is nimmer een diploma uitgi De vraag naar HFS-adressen wordt groter ei en de huidige bezetting kan het werk nauweliji Is dit uw kans om met andere jonge mensen a toekomst op te bouwen? Pak de telefoon, sci kom even langs Adressen- en Reclame Adviesbureau H.F.S. HOOFDSTRAAT 186 - LEIDEI TELEFOON 01710—43145 MODE: U weet het zelf: Mode krijgt een steeds belangrijker plaatsi dagelijks leven. Het vak van wordt derhalve ook steeds belangrijker. Voelt D iets voor dit vak en bent U 15 jaar of ouder, kom dsi met ons praten. WU hebben een MODERNE OPMAAKAFDELING. WU betalen zeer goede lonen met hoge premiemogelijkhedcnl per jaar o.e. winstdeling. Ook hebben wij nog plaats voor enige Dagelijks tussen 9.00 en 18.00 uur zijn wij gaarne bereid f over bovenstaande mogelijkheden te vertellen, terwijl 's onze heer C. J. Muyzert, Franchimontlaan 48 (tel. 22985) tP alle gewenste inlichtingen verstrekt. Rooseveltstraat 18, Leiden, tel. 43041, toeslf

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 16