Kleine \Y ilma op ie Engelse toer \m In 1 imwwvms i Tv-serie over het sterven YHeintje is goedmaar ik vind hem niet aardig meer ratiS 'oudecpreqt Financieel wanbeheer bij HIRO „Zoon des mensen" heeft ons morele schade berokkend herland er wint Gaudeamus- concours Week gevangenis voor Notenkrakers 1 [NSDAG 7 APRIL 1970 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 5 )NDEN (GPD) Een schriel meisje in zwarte maxi-jas slaapt op de arm van haar manager als de splinternieuwe Rolls geruis loos voor London Airport stopt. Zangeresje Wilma (Landkroon, 12 jaar) heeft twee in spannende dagen achter de rug van plaatop namen in de Chappel Studio. Ze ziet wit om haar neus en verlangt naar huis, maar als het aan Philip Salomon ligt, directeur van de Engelse platenmaatschappij Major Mi neur, komt ze vlug naar Londen terug. Wlma's lancering in Engeland is •en alle verwachtingen geslaagd. gezelschap van grote jongens is tevreden. Volgens hen gaat En- edese (sinds kort in Alkmaar wo- ïde) Wilma Limburgse Heintje rtreffen. Bandopnamen van vier het Engels gezongen liedjes vor- 3 het kostbare bezit, dat staffunc- ïaris Rob Aardse van de Neder- dse platenmaatschappij Dureco naar huis neemt. Van de vier ken „Tulips from Amsterdam" en 1, my papa" de beste kans voor single, die naar verwacht wordt d juli op de markt komt en voor in de Engelstalige landen een ces moet worden. 7ilma vertelt over het „mooie Jt' en „al die bedienden" in het Mei. Op de knie van vader Land en („Mijn kleine Catharina Va- te") met de armen om zijn nek. eft ze niets van het zakelyke ge ek tussen de platenproducers. lert Timmermans ontdekking is T artieste zonder branie, al bezorg- „Tachtig rode rozen" haar een -IVts in de Top-10 en al zijn er in land 85.000 exemplaren verkocht i „Een klomp met een zeiltje". In )gstudio volgt ze nauwkeurig elke wijzing op van de mensen achter knoppen. Haar aandacht is ver- ld tussen de microfoon en „Ome (manager Iep Verbruggen). Hij t haar een liedje tien keer op- uw laten zingen zonder dat ze 't wordt. toewel ze geen Engels spreekt, ■■ft ze weinig moeite met de uit- lak. Het wordt haar letterlijk rgekauwd. Producer Tommy ■tt, die de teksten schreef: „Als ma Engels sprak, zou het heel moeilijker zijn geweest om haar liedjes te leren. Nu zegt ze me 'oon na en Iep vertaalt elk woord r haar in het Nederlands. In één had ze de tekst behoorlijk on- de knie". [et is de eerste keer dat de van lotland afkomstige Tommy Scott i piepjonge leerlinge heeft. „Hel t geweldig, ze is een schat van kind. Ik verwacht in de toekomst l van haar. Wilma is een Edith 4f in de dop". n een paar uur tyds heeft Wilma's n honderden meters band ver- _iden, de liedjes worden gemengd J de ingeblikte orkestopnamen. Dc tste instructies worden gegeven Zr „Oh, my papa". „Moet vloeien- volgens Scott. Verbruggen ver- _lt: „We doen het over. Ome Iep Q?t nu precies hoe 't moet". thlma's vraag: Is 't dan fout?", ^•dt met een kort handgebaar weg- «eegd. „N allemaal zeggen, Duits is veel ge makkelijker. Maar de stad is leuk, hier kun je zulke hippe dlingen kopen Moe? Ja, nogal en m'n ogen knijpen zo". Wat gaat ze doen na de lagere school? „Dat weet ik nog niet, mis schien talen studeren". En zingen? ..Ja, natuurlijk en over 'n paar jaar lijk ik op Willeke Alberti, dat zegt iedereen". Haar zangidolen zijn Andy Williams en Margrit Schram. En Heintje? „Hij is goed, maar ik vind hem niet aardig". Waarom niet? Ze haalt haar schouders op. „Hjj is ge woon niet aardig meer". Veel leuker dan „Tulips from Am sterdam" vindt Wilma het liedje „Questions" met eigen tekst van Tomy Scott. „Het gaat over een kind dat van alles aan haai- moeder vraagt. Ik weet het niet uit m'n hoofd". „Misschien kunnen we Questions vertalen in het Nederlands en bewa ren voor een volgende keer", meent Rob Aardse. „Het geeft niet in welke taal ze zingt, als ze het maar lief doet", vult vader Landkroon aan. Hij ver gezelt zijn dochter op elke reis. „Er zijn plannen voor een optreden in de Dean Martin-show, dan ga ik ook mee. Wilma is nog echt 'n kind. Thuis doet ze niets liever dan voet ballen en boompje klimmen. Soms zingt ze met haar zus van vijf. Gert Timmerman wil dat kleine ding van ADVERTENTIE me ook al hebben, voor de Vuist van Willem Duys". Zien anderen in Wilma een toe komstige Catharina Valente en Edith Piaf, manager Iep Verbruggen voorspelt haar een carrière als Mi reille Mathieu. „Ik heb hier hard aan gewerkt", zegt hij. „Londen is mij voor honderd pro cent meegevallen. Het teamwerk was fenomenaal. Wilma is een ras-arties te. Ik vergeet nooit dat ze in de auto meezong met een wijsje op de radio. De tranen stonden in me ogen en de rillingen liepen over m'n rug". Rob Aardse praat op de thuisreis al over een nieuw project „Binnen kort beginnen we aan een kerst-l.p. met Wilma en enkele koren uit Urk". Zijn eerste zorg is echter dat de En gelse single straks goed wordt ver kocht. IKOR wil taboe rond de dood doorbreken „Niks is fout", krijgt ze te Bananen Iet is vrijdagmiddag vijf uur als nmy Scott na een dag non-stop J temen tevreden een sigaar op- »kt en zegt dat het tijd is voor de ir*e. Manager Verbruggen deelt ba len uit omdat het gezelschap nog ■ts heeft gegeten. „Een hele nor- le ia.ng van zaken" zegt hij, „Wil- zou alleen maar misselijk worden ze at. Overigens hebben we geen M om aan voedsel te denken", vilma wil zelfs geen banaan en te raakt ze niet aan. Ze zeurt om één keertje te mogen zingen, was het alleen maar „voor de 1". Het antwoord („Het is meer i genoeg") maakt haar even stil. n, in plat Enschedees roept ze: e at vind ik gemeen". vcDe dochter uit Twenthe is Londen met de grootste zorg om- 1 gd. Dureco heeft er graag tiendui- Skd gulden voor over gehad. Engelse fcducers kwamen naar haar kijken was zij een wonderkind en het niet onwaarschijnlijk dat zy in n gedachten de kassa al hoorden t kelen )U)6 Wilma graag in Londen? „Een itje, ik versta niets van wat ze IMPERIALE Bij elke Boldoot deodorant nu een aantrekkelijke oude prent (25 x 35 cm) uit de twintiger jaren. Helemaal gratis! Er zijn 5 ver schillende prenten. Stuur het gou den zegel (op elke deodorant) met uw naam en adres op een briefkaart aan Boldoot, Postbus 8068, Amsterdam. U ontvangt de prent van uw keuze per omgaan de thuis. E3 O L.DOOT Vraag inlichtingen bij drogist of parfumerie. HILVERSUM (GPD) De IKOR- televisie wijdt in de serie Vra genreeksvijf programma's (op 9, 16 en 23 april en 7 en 14 mei aan de problematiek van de dood. Samensteller en regisseur dr. Pe ter Hofstede vindt het tot de pas torale en informatieve taak van het IKOR behoren de kijkers over de dood in te lichten en dan op een manier, die er voor moet zorgen, dat de alledaagsheid van het taboe op het sterven ophoudt te bestaan. „De dood moet niet j naar een donker hoekje worden weggeduwd: de mens moet geen angst meer hebben, niet meer als de dood zijn voor de dood". Dr. Hofstede weet zich gerugge- steund door een in de laatste jaren bij medici, psychologen, zielzorgers, filosofen en literatoren veranderende houding ten opzien van sterven, dood en nabestaan. „Terwijl de dood overal rondom ons wordt ervaren, hebben wij muren opgericht tegen een gezonde discussie over de bete kenis van de dood voor mens en ge meenschap". In alle vijf programma's zul len een predikante ida. Schreuder), een arts (dr. Matthysse). een psy chiater (dr. Van Dantzig), een schrijver (Jan Wolkers) en een jou- ïalist (Koos Postema» hun visie op de problematiek geven. Postema, die voor VARA's „Achter het Nieuws" een documentaire over het sterven maakte, wordt uiteraard gevraagd naar zyn ervaringen by het maken van zijn reportage in een Londens ziekenhuis, waarin alleen stervende patiënten worden opgenomen. De vyf programma's zyn als volgt ingedeeld: in de eerste wordt een al gemene introductie op de proble matiek van de dood en de verkeer de houding van de mens ten aanzien van de dood gegeven. In het tweede programma worden het begraven en de bedrijven die zich hiermee bezig houden, behandeld. In het der de programma over de dood van jonge mensen en kinderen volgens Peter Hofstede een voor de mens gevoelsmatig anders liggen de zaak in het vierde programma het nabestaan op langere termijn, waarbij de nadruk zal liggen op het lot van weduwen, die behalve hun persoonlijk verlies ook nog van de samenleving weinig opwekkends te verduren krijgen. Gesprekken Het laatste programma ten slotte zal over het sterven zelf gaan, Wilma krijgt een kopje thee van Tommy Scott. DEN HAAG (ANP) In opdracht van de regeringscommissaris voor de omroep is een accountantsonder zoek ingesteld naar de administratie van de Hiro, voor zover deze op de omroeptaak betrekking heeft. Het rapport van dit onderzoek ver meldt dat de financiële verantwoor ding is afgekeurd vanwege het finan ciële wanbeheer. Aldus blijkt uit het antwoord van Minister Klompé (CRM) op de schriftelijke vragen van het PvdA-kamerlid drs. J. J. Voogd. Per 31 december van het vo rige jaar was f 78.400 te veel uitge geven, zo blijkt uit het antwoord. Daarin wordt opgemerkt dat meer geld is uitgegeven aan de produktie en de administratie van de program ma's, dan waarop men uit de om roepbijdragen aanspraak kon maken. Deze overschrijding van het pro grammabudget zal, op aanwijzing van de regeringscommissaris in overleg met het bestuur van de vereniging. waarby de makers van het pro- door de HIRO uit eigen middelen wor gramma zullen trachten gesprekken j den bijgepast, aldus het antwoord, met stervenden tot stand te brengen. Hofstede: „Dit zal erg moeilyk zijn, omdat het nu eenmaal in onze samenleving moeilyk is om sterven den voor een programma als het on ze te benaderen En we willen met dit programma toch iets waardevols tot stand brengen. We willen de tv- kijkers confronteren en identificeren met de dood-waar wij allemaal mee te maken hebben". iKOR-direeteur: In Leningrad is het ook nog steeds erg koudHet filmpaar Jules Dassin-Melina Mercouri kan er over meepraten, want het vertoeft op het ogenblik in Rus- lands tweede stad. Daar worden namelijk opnamen gemaakt voor de film Promise at dawn", een Amerikaanse produktie overigens. De film wordt door Jules Dassin geregisseerd en de hoofdrol wordt door Melina Mercouri gespeeld. Op de foto geniet het paar va?i een glas warme thee in het cen trum van Leningrad. UTRECHT (ANP) De pianist Bart Berman uit Hendrik Ido-Am HILVERSUM (GPD) De publi citeit rond de vertoning op de tele- V'sie van de Britse Christus-film „Zoon des mensen" heeft het IKOR- Convent van Kerken veel morele schade berokkend. Aldus een mede deling van de heer J. W. de Haan, IKOR-d.recteur voor radio en alge mene zaken. Zijn collega voor tele- visiezaken ,ds. W. J. Koole, heeft deze hele voor het IKOR CVK on- bacht heeft het Internationaal Gau- 1 Potige publiciteit zo benauwd, dat deamus-Concours voor vertolkers j een e*tra vakantie heeft geno- van muziek van onze tijd gewonnen i men- Het concours werd dit jaar in Rot- De heer Haan: „Vóór de ver- terdam gehouden. toning hebben wij van vele kanten De tweede prijs was voor de Poolse zeer vee* bezwaren gehad tegen de uitzending. De druk, die men op ons wilde uitoefenen, gebeurde soms door middel van wel erg krasse re acties. Het vervelende is, dat deze onprettige reacties werden losgesla gen door artikelen in de christelijke pers van mensen, die de film niet hadden gezien. Dat betreuren wij". De heer De Haan is wel van me ning dat het IKOR/CVK te weinig publiciteit vooraf aan de film heeft gegeven, waardoor de enigszins rel lerige misstanden bij een aantal proepen over de film ontstaan zou den kunnen zyn. Een grote pleister op de wonde waren de brieven die het IKOR na de uitzending kreeg. „Deze waren voor 90 procent posi tief gesteld. Of we aan het verzoek om een herhaling zullen voldoen? We weten het nog niet Damcursus voor tv UTRECHT (GPD) In septem ber begint Teleac met een damcur sus. De serie bestaat uit 18 lessen De cursus wordt samengzsteld door een redactie van zeven bekende dam mers. van wie onder meer oud-we reldkampioen dsr. P. Roozenburg deel uitmaakt. Ook worden in diverse plaatsen in student Frank Peters en de 34-jarige het land oefengroepen geformeerd componist Peter Schat, beiden uit (zoals ook by de gehouden schaak- Amsterdam, die gisteren ook voor de cursus het geval was), politierechter moesten verschijnen. I Het is nog niet bekend wie het werd voorlopig aangehouden. I programma zal presenteren. pianist Andrei Dubkiewicz, de derde prijs voor de pianist Roger Wood ward uit Australië, de vierde prijs voor de fluitist Abbie de Quant uit Den Haag en de vijfde prijs voor de Belgische fluitist Michel le Pebre. AMSTERDAM (GPD) Voor de politierechter werd gistermiddag de prelude gespeeld van het proces te gen de 21 Notenkrakers die eind ja nuari de administrati: kamer van het Amsterdamse Concertgebouw bezet ten. Drie leden van de actiegroep Notenkraker moesten voorkomen. Het kwam slechts tot één veroorde ling: van de 21-jarige Christiaan Ingelse, student aan het Koninklijk Coservatorium in Den Haag. tot een week onvoorwaardelijke gevangenis straf wegens lokaalvredebreuk De 21 Notenkrakers bezetten de administratieruimte om een discus sie te hebben met de administrateur over inspraak en vernieuwing van het beleid van wat zy noemen „dit gemeenschapsgebouw". Die discussie zal nu trouwens plaatshebben op 22 april in Kras na polski. De zaak tegen de 20-jarige muziek NEDERLAND I 6.45 De fabeltjeskrant (NOS) 6.55 Journaal (NOS) 7.04 Tobben voor Tokio: kwis voor scholieren van middelbare scholen (AVRO) 7.30 Peyton Place, tv-feuilleton (AVRO) 8.00 Journaal (NOS) 8.20 The Survivors, tv-fihn. in kleur (AVRO) 9.10 Dit is Tom Jones, muzikale show, in kleur (AVRO) 10.00 Televizier (AVRO) 10.50 Journaal (NOS) 10.55 Ruimtelyke Ordening (Teleac) NEDERLAND II 6.45 De fabeltjeskrant (NOS) 6.55 Journaal (NOS) 7.04 Scala: informatief programma (NOS) 7.30 Verslag op dinsdag (KRO) 8.00 Journaal (NOS) 8.20 Jood in Nederland, documentaire over de assiml- milatie van de Nederlandse Joden (KRO) 9.10 De Wrekers, tv-film, in kleur (KRO) 10.00 David Frost-show, in kleur (KRO) 10.50 Pastoraal ConciHe: samenvatting van de van daag gehouden byeenkomst (KRO) 11.15 Journaal (NOS) Niemand die eind april in Montreux de officiële Neder landse inzending ziet en vorig Jaar de Liesbeth List-show van Bob Rooyens zag, zal ons kun nen verwijten dat we niet veel zijdig zijn. Terwijl alles aan die List-show mooi was (Lies beth, haar zang, de kleur, de beelden) is „Kykkyk" een staalkaart van alles wat er le lijk is aan de Nederlander. Le lijke mensen die lelijk zingen en leiyke diergeluiden maken en dat alles in kleurloze, zwart/wit-beelden die niet al tijd van onberispelijke kwali teit zijn: men zal waarlyk ver rast opkyken in Montreux. Zoals trouwe lezers zich her inneren heb ik voor de beslis sing viel al gepleit voor inzen ding van „Kykkyk," alleen niet als officiële inzending, maar buiten mededinging. De keuzecommissie meende ech ter dat „Kijkkyk" directer werkte dan „Hadimassa," en voor een internationaal publiek gemakkelijker verteerbaar zou zijn. Nu ik deze samenvatting van „Kijkkyk" heb gezien, ben ik niet van mening veranderd: „Hadimassa" had officieel moeten worden ingezonden en „Kykkyk" officieus. Ik geloof zeker dat het pro gramma zal aanslaan, het is weer eens iets anders, en ten slotte hebben de Poolse, de Joegoslavische, de Italiaanse en de Bulgaarse televisie ivoor zover tot nu toe bekend) ook een zwart/wit-programma in gezonden. dus dat is geen doodwond. Ik vraag me echter af of de jury by het afwegen van de programma's er niet voor zal terugdeinzen een der- geiyk programma als „Kyk kyk" een van de rozen te ge ven, en daarom voorspel ik dat „Kykkyk" geen roos maar een speciale prys zal krygen, misschien een soort eervolle vermelding. „Ombudsman" was gisteren uitstekend. Eerst werden even de tweede-kamerleden Kikkert iCHU) en Hermsen (KVP) aan de kaak gesteld, omdat zy in brieven aan kiezers de in druk hadden gewekt dat zy voorstander waren van de WAO motie Van Lier, terwyi zy in werkeiykheid hadden te gengestemd. Kikkert bleek zelfs lynrecht te hebben gejokt in zyn brief. Van nog meer be lang was de reportage met be trekking tot de geestelyk ge handicapte kinderen. Ouders krygen via de AWBZ bystand als de kinderen in een erkende inrichting zyn opgenomen, maar er zijn niet genoeg er kende inrichtingen. gemeente- Ui ke instellingen verwyzen de kinderen dan naar niet-erken de instellingen, en als straf voor de zonde krygen de ouders de kosten dan ook nog niet betaald. Via de gemeente- lyke by stands wet valt er nog wel eens wat te versieren, ouders in Ryswyk hoeven daardoor niets te betalen, maar ouders even verderop in Den Haag dreigen 530 gulden per maand aan onderhoudskos ten te moeten afstaan. Of het al niet genoeg is dat die ouders jarenlang hebben afgetobd met zo'n kind, moet zo'n kind ook nog in een niet-erkende inrich ting (omdat de erkende vol zyn of met personeelsgebrek kampen) en als klap op de vuurpyl moet men dan ook nog het volle pond betalen. Het is goed dat ombudsman Marcel van Dam ons dergeiyke zaken af en toe onder de neus wry ft. Dan was er verder nog een uit tekende éénakter van Alun Owen (met Sean Connery in de hoofdrol) en „Hier en Nu" liet Billy Graham alleen aan het woord, zy het dat Niek Heizen- berg hem goed geïnformeerd interviewde. Graham kwam er als een sterke persoonhjkheid uit te voorschyn. dat is zeker. Over Vietnam gaf hy geen me ning, zoals over geen enkele oorlog, want hy bad voor vre de op de hele wereld en de tele visie vond hy een zeer bruik baar medium voor zyn pel grimstocht, want waarom zou hy („Gods machinegeweer") de tv niet gebruiken, als de hele wereld de tv gebruikt? NICO SCHEEPMAKER VOOR DINSDAG 7 APRIL Hilversum I 402 m. AVRO 18.00 Nws. 18.11 Radlojourn 18.25 Stereo: Licht combo met zangsol. 18.50 Parts vous parle. 18.55 Voor de kind 19.00 Trefpunt: Wereldge- zondheidsdag 1970. klankbeeld. 19.30 Nws. 19.35 Vanavond: vrolijkheid muz. act. en wetenswaardigheden 22.00 Gonk: satirisch progr. 22.30 Nws. 22 38 Med. 22.40 Radlojourn. NOS 22.55 Zin Tuig (14) kunstkroniek 2.55-34.00 Nws Hilversum II 298 m. KRO 1819 Ultz. van de Kath. Volks partij 18.30 Nws. 18.41 Act. 19.00 Stereo De Boertjes van Buuten, met sol. 19.40 Conctllepostbus (herh.) 19.45 Wie ls ln godsnaam Jezus Christus lez. 20 00 Moderne en klas. muz. opn. 20.45 Uit geschakeld reeks beschouw, over ouder worden en ouderdom. 21.00 Stereo: klas. muz. gr 21.30 50 Toen 50 Nu. radloboekenweekprogr 22.25 Overwe ging 22.30 Nws 22.38 Parlementsover- zicht 22.45 De zingende kerk, muz. lez. 23.00 Kontkest magaz. waarin op de dingen wordt doorgepraat 23.30 Stereo Lichte gram. muz. 23.55-24,00 Nws. VOOR WOENSDAG 8APRIL Hilversum I 402 m. VARA 7 00 Nws. 7.11 Ochtendgymn 7.20 Soe. strydl. 7.23 Stereo: Lichte gr muz. 730-7.35 Van de voorpagina) VPRO 754 Deze dag VARA 8.00 Nws 8 11 Act 8.20 Stereo: Lichte gram. muz 8.30-8.35 Van alle markten thuis, praat- Je voor de hulsvr 9.00 Stereo Klass. Kamermuz.gr. 9.35 Waterst. 9.40 School radio 1000 Lichte gram. muz. 10.50 Voor de kleuters 11.00 Nws 11.03 Voor de hulsvr 11.40 Stereo: Oude muz. voor blaaslnstrum. gr. 12.00 Stereo: Klass kamermuz. gr 9.35 Waterst. 9.40 Schoolradio 10.00 Lichte gram muz. 10 50 Voor de kleuters 1100 Nws. 11.03 Voor de hulsvr 11.40 Stereo: Ou de muz. voor blaaslnstrum gr 12.00 Stereo: Klas. gram. muz. 12 10 Stereo Promenade Ork. met zangsol operet- teconc 12.54 Voor het platteland 13.00 Nws. 13.11 Act. 13.25 Stereo Kinderkoor 13.45 Gesproken portret 14.00 Stereo: Operettemuz. gr. 15.15 In de Toonzaal mod muz. door en voor de Jeugd. 16.00 Nws. 16.03 Stereo: Nederl chansons., 16 20 Gesprek met Darlus Mtlhaud. 16.50 Stereo: Pianorecital klas muz 17.30 Stereo: Mezzo sopraan en pla no klas. lied. 17.55 Med Hilversum II 298 m. NCRV 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord 7.16 Stereo: Op het eerste ge hoor: klas. muz. gr 7.25 Horer. en zien 7.30 Nws. 7 32 Act TROS 8 00 Nws. 8.11 Luister uit.én thuU verzoekpl pro- I gram voor de militairen 8.30-8.32 Nws. i 00-9 10 Gymn. voor de hulsvr. 9.30 Voor de kleuters 9 45 Van 1685 tot van daag. muz. lez 10.15 Voor de vrouw, 11.00 Nws. 11.03 Plek uur: wedstryd- progr 11 45 Act 11.55 Med KRO 12 00 Stereo: Van twaalf tot twee gevar. progr 12 22 WIJ van het land 12.26 ste reo Van twaalf tot twee gevar. pro gram. 12 22 WIJ van het !and 12.26 Med I t.b.v land en tulnb 12.30 Nws 12.41 Act 13 00-13.05 Raden maar NCRV 1 1410 Maglnflcat. Johann Sebastian Bach, uitgevoerd door de Chr. I Oratoriumvereniging Haarlem, het 1 Noordhollands Phllharm Ork. en sol. 14.40 Stereo: Omroep Dubbelkwartet mod. koorwerkles 15.00 In 't zilver, progr voor oudere luisteraars 16 00 Nws. 16.03 Stereo: Voor de Jeugd. 17.00 Stereo: Twlen-Popradio voor t(w) le ners 17.50 Overheldsvoorl. Terzake In form. In kort bestek. Hilversum III 240 m. NCRV 9.00 Nws. 9 02 Zing. zing, zing lichte voc. muz. 10 00 Nws 10 03 Men- gemuze nwe langspeelpl. met kritisch comm. E O. 11 03 Gospelsound muz. progr speciaal voor Jonge mensen NOS 12 00 Nws. 12 03 Muz lezen AVRO 13 00 Nws 13 03 Radlolourn. 13 06 Zet 'm op vrolijk nl progr. (14.00 Nws.) 15.00 Nws. 15 03 Arbeldsvlt pop. verz. pl. progr. 16.00 Nws. 16.03 gimmick licht pl. progr 1700 Nws 17.02 Ra dlolourn. 17 05 Topnoppology top- pertlps en countryhlts. 18.00 Einde. TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I. NOS 'NOT 10 45-12.00 Schooltelevisie KRO 17.00-17 50 Voor de kind NOS 18 45 De Fabeltjeskr NOS 18.55 Journ. NOS 19 04 Scala Inform progr. CVK/ IKOR RKK 19.30 Kenmerk de weke lijkse inform rubr over kerk en sa- menl NOS 20 00 Journ Politieke Partij 20.20 Ultz. van Democraten "66 20.30 Ultz. Stichting Socutera NOS: 20.35 Onroer op de Defiant, speel film (Rijkskeuring 14 Jaar) 22 10 toon beeld Radio Kamerork. en sol. klas. en mod. muz. 22 50 Studio Sport 23.15 -23.20 Journ. Nederland II. NOS 18.45 De Fabeltjeskr. NOS: 18.55 Journ. KRO 19 04 MIK muz amusem. progr. NOS 20 00 Journ. KRO 20.20 Bonanza tv-Western. 21.15 De zwarte Adelaar docum. over de wa penhandelaar Hubert Fauntleroy Ju lian 21.40 Zelf Doen advlezenrubrlek. 22.20 Pastoraal Concilie samenvatting, van de vandaag gehouden bijeenkomst NOS 22.45 Journ TELEAC 22.50-23.30 Spaanse lee les 10 herh.

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 5