Verzet van Eritrea treedt steeds meer naar buiten T If Wegenbelasting volgend jaar 12 pet. hoger Beernink: bezwaar tegen n gekozen burgemeester H Biologen maken zich zorgen om biosfeer Sassenheimse schakers in degradatiegevaar ONDANKS OMVANGRIJKE ETHIOPISCHE VEILIGHEIDSDIENST 31 ETHIOPIE Standbeeld van Wilhelmina over twee jaar gereed Johnny Jordaan en Tante Leen vieren derde lustrum van hun popula riteit Activiteiten van de Leidse Jeugd Actie Commando-overval op Parijs' theater PHNOM PENH VERANDERT STRAATNAMEN Discussieavond VVV Sassenheim gaat verdwijnen OENSDAG 25 MAART 1970 LEIDSCH DAGBLAD (Van onze correspondent) De terreur tegen de burgerlucht- jaart blykt zien steeas meer tot een jeykt strijdmiddel van verzetsorga nisaties te ontwikKeien. uenaxve de bectaculaire verrichtingen van de j-aiestynse verzetsgroepen kiest ook liet Nationale Bevrijdingsfront voor tntrea lynvuegtuigen tot voorwerp ran vernietigingsacties. Het piaat- ,fii van een bom in het toilet van een toeing van de Ethiopische lucht- raarunaatschappij (.due sterke bin dingen onderhoudt met de Amen- iaaiise Trans World Airnnesj was er een duidelijk voorbeeld van. Wel iswaar neette net in een veiKlaruig van net Bevrljdingsfront, dat het met in de oedoenng xag, dat net toe stel in de luent zou ontploffen, maar oe kwetsoaarneid van vneguuigen is dermate groot, dat ze gevrij waard moeten zijn van welke actie aan ook. het Nationale Bevrijdingsfront voor Eritrea inaaKte vorig jaar ook bet Nederlandse puoliek zijn bestaan iiuaeluk wen Koningin juiia.ua en Prins Bemnard in januari Etmopie tezociuen. «et programma van net naatsieoezoek omvatte toen ook een veroiyl in de Entrese nooidsLaa ns- iaia en een Uitstapje, over de weg, ian Gonaar en Massawa. Het ko- tmklijke paai' bezoent inderdaad As mara, een nogal griezelig geoeuien, met zwaar bewapende Etmopische veiligheidstroepen op de daKen in de buinenstad .Maar de autotocht naar üondar werd tamelijk onverwaent y«u net programma aigevoera. vol- geiis ingewijden omdat men acties van liet Nationale isevrydingsiront verwaciitte in gebieden, die minder sciierp onder controle staan dan de staii Asmara. Onderschikking Het Eritrese uevruaiiigsnuub vooral sinds 1962 actief, in dat jaar vera net voormalige itanaa.ise ge biedsdeel, dat tot dan een federatie met Etmopie nad gevormd, op grond van een aanveentbare uitspraak van VN by het lanu van Keizer Hane beiassie gevoegd. Eritrea werd de veertiende provincie, maar in leite betekende het de onderschikking van bet overwegend mohammedaanse ge bied aan het centrale gezag in Ad- Abeba, dat traditioneel wordt uit geoefend door een aantal vooraan staande families uit de bevolkings- lUaut •te 15-2 AMSTERDAM (ANP) De Neder landse biologen maken zich ernstig zorgen om de continuïteit van de biosfeer, de omgeving waarin het leven van de mens mogelijk wordt gemaakt: de lucht, het water en het land. De techniek is volgens hen op weg om zo hard tegen de biosfeer aan te schoppen, dat de mens zich daardoor zelf om zeep helpt. Daarom heeft de biologische raad van de Koninklijke Nederland se Akademie van Wetenschap pen in Amsterdam een brief ge stuurd aan de ministerraad, verge zeld van een verslag over een in september vorig jaar in Londen gehouden symposium betreffende de veranderingen in het milieu door toedoen van de mens. Daarom organiseert de biologische raad op 31 maart en 1 april a.s. in het RAI-congrescentrum in Amster dam zelf een symposium, waar de problemen van lucht-, water- en landverontreinigng opnieuw aan de orde gesteld zullen worden. Tijdens een persconferentie maakte dr. W. H. van Dobben, directeur van het Instituut voor Oecologisch Onderzoek van de academie, met historische voorbeelden duidelijk hoe catastrofaal de gevolgen kun nen zijn van de invloed van de mens op de bodemgesteldhed. De toename van fijne stofdeeltjes in de lucht is volgens hem onrust barend en de Nederlanders sprin gen als barbaren om met het wa ter, hierin wordt teveel afval ge loosd. Omdat in dit opzicht niet alleen landelijk gedacht kan worden sprak de heer Van Dobben zich uit voor een internationale coördi natie van wetgevingen, die zullen moeten voorkomen dat de industrie geen produkten op de markt brengt waarvan de afvalstoffen niet op natuurlijke wijze worden afgebro ken. Men zal moeten voorkomen, dat bepaalde stoffen zich in leven de wezens accumuleren. Dr. H. L. Dolterman, directeur van het Limnoligisch Instituut van de Akademie, pleitte in Nederland voor een centraal waterbeheer. Het komt volgens hem te dikwijls voor, dat plaatselijke belangen van tegengestelde aard waterverontrei niging in de hand werken. groep van de Koptische (Ethiopisch- christelykei Amharen. waartoe ook Keizer Haile Selassie behoort. Het Nationale Bevrijdingsfront, waarvan de sterkte niet precies be kend is, tracht door subversieve ac ties in het gebied zelf en door aan slagen in het buitenland, met name op de toestellen van Ethiopian Airli nes, te bewerkstelligen, dat Eritrea van Addis Abeba wordt losgemaakt. Het staat vast. dat de verzetsbewe ging met zijn sterk mohammedaans karakter over wapens, vooral van Oosteuropese makel y, beschikt. Ze worden via verschillende sluikwegen aangevoerd, maar de belangrijkste verbindslyn zou van Aden via Pirt Soedan lopen, vandaar de wapens door middel van kame len ergens over de grens van Eri trea worden gesmokkeid. De Ethiopische veiligheidsdienst, die het bevrijdingsfront bestrijdt, is zeer omvangrijk en goed geschoold, met name door instructeurs en me dewerkers uit de Verenigde Staten en ook uit Israel. ..een land waar van bekend is. dat het in Afrika vrienden maakt waar het die maar kan vinden. Zo staat het vast dat in elk geval tot voor een jaar veel in- ternationale telefoongesprekken, van- j uit of met Eritrea gevoerd, werden J afgeluisterd en dat niet zelden vei- j ligheidsfunctionarissen van Israëli- sche nationaliteit als luistervink fun- I geerden. Zoals met al dit soort guerrilla acties het geval is. blijkt ook dit on dergrondse bevrijdingsfront moeilijk onder controle te krijgen .laat staan i te verslaan. In de komende jaren mag j men dan ook een voortgaande harde strijd verwachten, o.m. tot uiting ko mend in het platbranden van ver dachte Eritrese dorpen door Ethio pische strijdkrachten, gebeurtenissen, die in het algemeen niet tot de open baarheid doordringen. Ethiopië heeft uiteraard groot belang bij het bezit van Eritrea- het geeft het land zijn toegang tot de Rode Zee. vooral daar om van zo grote betekenis omdat de andere haven. Dzjiboeti, nog steeds, onder Frans bestuur staat. Daaren tegen verlangt een politiek bewuste groep van Eritreanen onafhankelijk heid en nauwere binding met de Ara bische wereld. Onder een Italiaans ko loniaal bewind van een halve eeuw zijn zü tot een ontwikkeling gekomen, die betrekkelijk gunstig afsteekt bij het nog steeds in feodalisme ver starde Ethiopië. Weliswaar geniet Keizer Haile Se lassie in het buitenland de faam van vredesstichter en strijder voor een ei gen Afrikaanse identiteit, maar bin nenslands vertoont zijn beleid alle kenmerken van een uitgesproken po- tentatenbewind. dat aan andere stro mingen en opvattingen nauwelijks of niet ruimte verschaft. Een bewind dat zeker de souplesse mist om op moderne wijze aan de nationale aspiraties van de bevolking van Eri trea recht te doen wedervaren. Van onze parlementaire redactie». DEN HAAG (GPD) Mi nister Bakker van Verkeer en Waterstaat kondigde gisteren in de Tweede Kamer aan dat er bij de begroting voor 1971 een verhoging zal worden voorgesteld van de opcenten op de wegenbelasting. De op centen voor het Wegenfonds zouden dertig procent om hoog moeten, wat betekent dat de wegenbelasting in to taal zal stijgen met naar schatting 15 tot 25 gulden (ongeveer 12 procent) per jaar. Als deze bedragen niet binnen zullen komen dan verwacht mi nister Bakker een stagnatie in de wegenbouwplannen voor na 1974. omdat er voor deze plan nen nu reeds in toenemende ma te gelden worden uitgetrokken. Ook dit jaar reeds zijn er vijf miljoen gulden kosten voor wer ken die gereed komen in 1975 en later. Toch speelt het wegen fonds dit jaar quite, maar voor volgend jaar wordt een tekort verwacht van 75 miljoen gulden, dat tot 1976 zal oplopen tot 95 miljoen gulden. Hierbij is dan geen rekening gehouden met de inflatie. Vol gens de bewindsman zal de ver hoging van de opcenten op de wegenbelasting voor honderd procent ten goede komen aan de automobilisten. Drs. Bakker ging gisteren in De stoomraderboot Eppleton Hall, de laatste van haar soort, vaart onder de Golden Gate Brug door iJi de baai van San Fran cisco. Zes maanden geleden ver trok het schip uit Londen voor de reis naar de Verenigde Staten AMSTERDAM <GPD> Over ruim twee jaar wordt in Amsterdam een standbeeld onthuld van Koningin Wilhelmina. Het wordt geplaatst hal verwege het Rokin. ter hoogte van het Spui. aan het eind van de Am- stel. De voorzitster van de Stichting Comité Standbeeld Koningin Wilhel mina, mevrouw mr. A. W. Ch. d'Ailly. Fi'itz, echtgenote van de vroegere burgemeester d'Ailly, zal op 13 mei een maquette van het standbeeld aanbieden aan de gemeente Amster dam, bij wijze van symbool bij de herdenking van 25 jaar bevrijding. De beeldhouwster Theresia van der Pant beeldt de Koningin uit. als een jonge vrouw te paard by de prille aanvang van haar koningschap. Het standbeeld, uitgevoerd in brons, krtfgt een hoogte van vijf meter en staat op een sokkel van twee bij drie meter. HEILO (GPD' Tante Leen en Johnny Jordaan zyn gistermiddag in Heilo gehuldigd in verband met het feit dat zy 15 jaar geleden zyn begon nen met het populariseren van het Amsterdamse levenslied. In deze 15 jaar zyn er van Johnny Jordaan 3 miljoen platen verkocht dooi- zijn maatschappij Bovema. Tante Leen en Johnny Jordaan ontvingen voor hun trouw aan de Heemsteeds* maatschappij de His Master's Voice ring. De complete cast van „De Jantjes" was naar Hello gekomen om van hun vreugde te getuigen. Beppie Nooy. Ramses Shaffy. Yoka Beretty, Carry Taf.sen. Dick Rienstra en Cies Volleta vorm den de clan van ..De Jantjes" temid den van collega-artiesten André van Duyn. Willy Alberti en Annie Pal men (Drikat. In de maand april maakt Johnny Jordaan met Conny Vink, Tobi Rix. Cees de Lange. Toni Eyk en Cas Oosthoek een tournee door Australië en Nieuw-Zeeland, t erwyl ook een j bezoek wordt gebracht aan Tokio en Bangkok. Voor het komende winter- 1 seizoen heeft de Vara-televisie weel een aantal Jordaan-shows gepro grammeerd waarin Tante Leen. Johnny. Fred Perrier en Truce Speyk de hoofdrol vervullen. UTRECHT (GPDi Als een vacante gemeente de kroon eens gezind om een bepaalde burge meester vraagt, dan wil minister Beernink van Binnenlandse Za ken daarnaar luisteren. „Ik ben bereid om aan een unaniem ver zoek tegemoet te komen", zei hij dinsdag in Utrecht discussieavond over werp gekozen of benoemde bur gemeester. Minister Beernink vertelde dat hem in een paar gevallen via het recht van pe titie om een bepaalde burgemees ters-kandidaat is gevraagd en dat hij daar „ja" op heeft gezegd. Een'unaniem verzoek om een com munist tot burgemeester te benoe- PARIJS (Reuter. AFP) Onge veer 50 Jongelui, behorend tot de ex treem-rechtse beweging „Qrdre Nouveau," hebben gisteravond in Parijs een inval gedaan in een klein theater, waar een voorstelling werd gegeven van het toneelstuk „Eva Peron." Gehelmd, met sjaals voor het gezicht gebonden, gekleed in zwart leer en gewapend met gum miknuppels sloegen zij op de bezoe kers in. Ze vernielden voorts toneel rekwisieten, giooiden rookbommen, stichtten een brandje en kalkten op een muur de leuze: „Peron wordt niet door het slyk gehaald, lang leve de gerechtigheid." De „comman do's" verdwenen toen de politie arri veerde. Er vielen in de zaal ver scheidene gewonden, van wie er een ernstig letsel had. „Eva Peron," een stuk van de Ar gentijnse kunstenaar Copi. beeldt het leven van de vrouw van de oud president van Argentinië op burles ke wyze uit. De titelrol wordt ge speeld door een man, de Argentijn Facund Boso LEIDEN Donderdagavond van half acht tot half tien is er in ge bouw IJdo «Hooglandse Kerkgrachl» gelegenheid de werkstukken te be zichtigen. die geslaagde A-cursisten handenarbeid hebben gemaakt. De opdracht voor de A-cursisten van de Leidse Jeugd Actie was een kubus te maken met op alle vlakken een ruimtelyke. hippe versiering. Ge slaagd zyn alle zestien kandidaten: mevr. A. C. Beerenfenger-Overde- vest, mej. A. Bos. A. B. Devilee. mevr. A. C. Furnée-van Andel, mevr W. S. Harmsen-van Zonneveld, mevr C. W. den Heeten-v. Zonneveld, mevr. T. Ket-Kruk, K. I. Mechelse. mej. M. J. Meyer, mevr. A. van Os-van Oeveren, mevr, T. Ouwer- kerk-Huwaë. mevr. G. Renaud-Mooy v. d. Kolff, mevr. Y. L. Schnaar- ten Bosch. mej. S. Slijkhuis, mevr. M. v. d. Vlugt-Breeuwer. mevr. E J. rutgers v. d. Loef-Ober. Voor het B-examen waren zes kan didaten. die ook ailen slaagden. Ty- dens dit examen moesten de kandi daten een uur met een groep kinde ren aan een opdracht werken, o. a met klei. feestmutsen maken, bloe men van papier vervaardigen, scheu ren e.d. De geslaagden zijn: mevr. T A. M. Bongrnaar-Logtenberg. mevr. H G. Milikowskide Raat, mevr. M J. van Diemen-Vente, mevr. W. B. Speekman-Wagenaar, mej. G J. v. d. Berg en mevr. P. C. M. v. d. Ploeg-van Leeuwen Een andere activiteit van de LJA is een sport-stuif-in voor de jeugd in jeugddorp Zuidwest, bedoeld voor jongens en meisjes van 9 tot en met 12 Onder leiding van sportleraar Leo de Vries kan op goede vrydag en volgende week dinsdag tot en met vrydag tussen 10 en 12 uur worden gevoetbald, en gehandbald en aan at letiek. gewichtheffen, boksen en ju do gedaan worden. men. zal minister Beernink afwyzen ..Wij kijken bij een benoeming van een nieuwe burgemeester naar de geschiktheid en de bekwaamheid Een CPN'er mist ten enenmale de geschiktheid om burgemeester te worden. De gezagshandhaving is bij een dergelijk persoon niet in goede handen", zei de minister Die opmerking beviel een aantal tijdens eer^ aanwezigen helemaal niet: Bij een het onder- burgemeestersbenoeming staal dus de handhaving van het gezag voorop en niet de democratie". De minister formuleerde een groo< aantal bezwaren tegen de gekozen burgemeester Zon eerste burger brengt volgens hem de decentralisa tie van het bestuur in gevaar, om dat de centrale overheid dan meer invloed wil hebben en de gekozen burgemeester bepaalde taken «hand having van de orde byvooibeeld» ont neemt. De invloed van de kiezer op de samenstelling van de kandidaten lijst is zei minister Beernink uiterst gering. De gemiddelde kiezer heeft er geen idee van wat een bur gemeester is en doel en kan daar door niet beoordelen aan welke eisen een burgemeester moet voldoen De minister maakte vooral be zwaar tegen een gekozen burgemees ter. omdat een verkiezing diens neu traliteit weieens in gevaar zou kun nen brengen. Bovendien is een geko zen burgemeester geen manager, die zich daadwerkelijk met het bestuur bezighoudt, maar een representatiel figuur zonder werkelijke invloed. Minister Beernink voorspelde dat door gebrek aan deskundigheid het ambtelijk apparaat de leiding zal ne men met als gevolg minder openheid Hij wees naar Duitsland, waar de ambtelijke stadsdirector meer macht in handen heeft dan de burge meester. Nog een bezwaar voor mr. Beer nink: een gekozen burgemeester is volstrekt afhankelijk van de meer derheid van de raad. Verkiezing be tekent meende hij propaganda, speeches, wijzen op tekortkomingen van voorgangers en mede-kandidaten waarby het doen van beloften niet kan worden vermeden Minister Beernink noemde het van groot belang dat de regering kan re- j echtg"'v^j PHNOM PENH. NEW YORK (Reu ter. AP- Hoe rustig en ordelijk de af zetting van een staatshoofd ook moge geschieden, dit neemt niet weg dat er allerlei problemen ryzen. Zo heb ben in de Cambodjaanse hoofdstad ongeveer twintig straten, die naar een of ander lid van de Cambod jaanse koninklijke familie waren vernoemd, een andere naam gekre gen. ten ongerieve van taxichauf feurs. aan wie het- veel hoofdbrekens kost. hun passagiers te bestemder plaatse te brengen. Het Newyorkse dagblad .Daily News' meldt, dat de Vietcong in het geheim de kern van een .bevrijdings leger' in Cambodja bewapent en or ganiseert om de nieuwe regering omver te werpen. In een artikel van de correspondent in Saigon, Joseph Fried, werd verklaard dat de kern in Cambodja, „hoewel verwacht wordt dat de Vietcong het grootste gedeelte van de strijd op zich zal nemen'. Het afgezette staatshoofd van Cambodja. Prins Norodom Sihanoek, heeft aangedrongen op omverwerpen van het nieuwe regime. Hij bevindt Zich thans ixi Peking. kenen op de steun van de burge meester als er sprake is van hand having van het gezag. ,Bij de ge kozen burgemeester is die waarborg niet altijd aanwezig, omdat hy reke ning moet houden met een meerder heid. die mogelijk in een minderheid omslaat", zei de minister. HILLEGOM In „Het Wapen van Friesland" werd gisteravond voor belangstellenden van alle kerkelijke richtingen een discussio-avond gehou den met als thema „Het zal je Kerk maar wezen." Mej. Nota uit Leiden hield eerst een causerie over de po sitieve waarden van de kerk. wat de spreekster met verschillende voor beelden duidelijk maakte. Ter afwisseling zong mej L. Borst uit Voorhout, zichzelf op de gitaar begeleidend, een aantal songs. o.m. de nieuwe versie van „Mijn Gebed." Kapelaan W. Al ui Nieuw-Vennep. schetste de veranderingen en ver- n'euwing die in de kerk aan de gang zijn. Beide inleidingen tot de volgende discussie maakten vele vra gen en opmerkingen los. de vergadering van de kamer commissie uitgebreid in op alle Pfoblemen en situaties van het rijkswegennet. Daarbij merkte hy op dat er in het westen rela tief per hoofd van de bevolking minder gebeurd op wegenbouw- gebied dan bijvoorbeeld in het noorden. Maar de minister vindt dat er eerst maar eens begonnen moet worden met de grote ver bindingen naar Groningen. Zee land. Noord-Brabant en Lim burg. Verkeer en waterstaat meent dat er per jaar niet meer dan dertig uur filevorming in ons land zou moeten plaatsvinden. ..Dit is een ideaal niveau, waar naar met het wegenfonds wordt gestreefd", aldus de minister. De filevormingen hebben daarbij niet alleen op de rijkssnelwegen betrekking, maar ook op rijen wachtenden voor bruggen. Op het ministerie worden op het ogenblik de eerste schetsen gezet voor een tweede Moerdijk- brug die in de omgeving van de bestaande bruggen moet ko men en waarschijnlijk de ver keersstroom uit het zuiden zal moeten verwerken: Voor de oude brug worden plannen ontwikkeld om de peilers wat te verplaatsen om zo weinig mogelijk hinder op te leveren voor de duwvaart. Op een vraag van het socia listische kamerlid Oele of het niet mogelijk is de nieuwe brug boven de staande te bouwen, zo als ook in de Verenigde Staten is gebeurd, antwoordde minister Bakker dat hy meer heil zag in een geheel nieuwe brug.' omdat de breedte van de oude niet ideaal is. Burgerlijke Stand van Leiden GEBOREN Diana Gi sberta. d. v j. Paats en W. R. Rietkerk. Wendy Mlchéle. d v. P wii£arendse A Hoogeveen. Jeroen Willem, z. v. W. A. Dees en M. A Bou wer, Odette Lisa, d v. A. C van der Ent en U. K. A Allert. Tabltha. d. v. H. Stouten en D. van den Essenbure Carolina Christina, d. v. P. H H 5 Querreveld en M. Chrlstiaanse, Gilian! z. v. A H. J. Halewijn en R Hamstm, Peter Jan. z. v. P. C. Nulkes en A.-M. Knauf. Petronella Johanna Maria. d. v. J. j. Heemskerk en G. G M Hel- versteyn. Adriaan Johannes Maurlts Z. V. P. A. E. J. Kerkhoven en E. S. Schwarzer. GETROUWD H. G. Keuken en M. L. Bakx. OVERLDEN N. Kranenburg, wed. v. H. Verzijl. C. Dreef, echtg v. A. Kukler, R. Riet hoven. m., J. Blinxma. m.. P. van der Plas. m.. K. Ros. echtg. v. A. van Dl)k P. J van der Lans. wed v. M Alke- made^J. Q. Verdegaal, vr.. J Hpflng. van Andel. C. F. Oostrom. m W W Beugelsdyk. m L. van der Pluljm, zoon. SASSENHEIM Het inlichtingen en advieskantoor van de WV in Sassenheim gaat verdwynen. Dit kantoor, tot nog toe ondergebracht bij „De Oude Post" zal in het ver volg gaan ressorteren onder het in- formaliekantoor aan het Vierkant in Lisse. Het bestuur van de Sassen- heimse VVV, dat dit voorstel van avond tydens een algemene leden vergadering in het Bruine Paard zal verdedigen, heeft tot deze stap be sloten. omdat het voor Sassenheim onmogeiyk is te beschikken over een permanente kracht met een ruime ervaring en een goede talenkennis, die dagelyks'en in de weekeinden op zyn (haar) post Is. De VW's in Sassenheim en Lisse ftabben over de samenwerkingsplannen overeenstem ming bereikt. SASSENHEIM —De kans. dat het tiental van de Sassenheimse Schaak club de degradatiedans in de eerste j klasse van de competitie van de i Leidse Schaak Bond nog kan ont springen, is erg klein geworden. De afgebroken wedstrijd tegen Alphen i <4% - 2Vi voorlopig) zal ondanks de j voorsprong van dit moment waar- schyniyk niet de gewenste 5^-4% overwinning voor Sassenheim ople veren. Alleen bfj een overwinning zyn de Sassenheimers veilig. Competitielei der Van der Meulen. die de drie hangpartijen vryblyvend heeft beke ken (de arbiters doen de komende dagen pas uitspraak) verwacht dat er voor Sassenheim wel niet meer dan een 5-5 resultaat zal inzitten. Alphen heeft drie overwinningen ge- cla imd. Sassenheim. drie remises. maar de Alphenaren staan er beter voor. By Sassenheim erkent men ook het regelrechte verlies van Van Nieuwkoop, maar hoopt men nog op remises voor Den Bak en Kroon. Competitieleider Van der Meulen: ik snap niet. waarom Sassenheim de drie hangpartyen niet uit heeft wil len spelen Indien men niet al te sterk staat en men heeft nog een punt nodig, speculeer dan op fouten van je tegenstanders. Een minder goede voortzetting en Je zou gered zyn. Misschien heeft Sassenheim te gen de reis naar Alphen opgekeken. Voor de stryd om de Sassenheimse schaaktitel werden overigens nog vijf partyen gespeeld. De resultaten daarvan zyn: M Koppenaal - G Ma- rinus 1-0, E van Dyk - J. den Bak 1-0. C. van Nieuwkoop - J. bouw meester afgebroken. F van Dijk - R. van Mevgaarden afgebroken. J. Boo- gerd - C. Kamer 1-0.

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 11