schot in de roos Finally Free PORTIER I hulpverkoopsters kantinejuffrouw nederlandi sekretaresse Lammenschansweg 140-Leiden HOOFD van de HUISHOUDING (vrl.) Test assistente ST. BAVO Noordwijkerhout MINNESOTA(NEDERLAND)NV de eerste échte anti-roos shampoo die werkt en blijft werken! Finally Free, de eerste trefzekere roosbestrij der. Doeltreffend door een sterk werkend anti- roosmiddel: Zinc Omadine (R), een middel dat ook blijft werken! Pas-ontdekt in Amerika, in Nederland alléén te krijgen in Finally Free. Waar totnutoe alle anti-roos shampoos faalden, brengt Finally Free uitkomst. Bovendien, Finally Free is een uitstekende schoonheids shampoo. Die èlk type haar zacht en glanzend maakt, en bijzonder handelbaar bij 't opmaken. Een flacon van 43 cc. kost f. 1,65. Dat is dus wat meer dan u voor gewone sham poo betaalt. Maar is roos-loos haar u dat niet waard? Finally Free - de aktieve anti-roos shampoo die schoonheid wast in elk type haar. VOOR DE HANDEL: BEECHAM NEDERLAND N.V. TEL. 020-234702. Op 20 MAART aanstaande ope nen wij ons nieuwe Leidse filiaal HOOGSTRAAT 1-3. Wij weten, dan een grote belang stelling van modeminded Leiden te mogen verwachten. Om deze reden zouden wij ons personeel willen uitbreiden met Ook uitsluitend voorde zaterdagen kunnen wij hulpverkoopsters plaatsen. die tevens enkele huishoudelijke werkzaamhe den dient te verrichten. De arbeidsvoorwaarden zijn gunstig geregeld. Bent U geïnteresseerd, kom dan even praten met onze bedrijfsleiding. U wordt hiertoe gaar ne verwacht op maandag 16 maart a.s. in ons pand te Leiden, Hoogstraat 1-3. U kunt vragen naar onze bedrijfsleider de heer Boerhof. De Fasson-Europa groep: leidinggevende (abrikanten van zelfklevend materialen, o.a. voor de grafische industrie. Verkoopkantoren te Dé land, Frankrijk, Engeland, België, Italië, Spanje, Zwitserland, D(T marken, Zweden en Nederland. vraagt voor haar afdeling PUBLIC RELATIONS een Het liefst zouden wij voor deze baan een jonge vrouw van onoeV!. 21 jaar hebben, die al enige ervaring op een Public Relations aide" heeft opgedaan. Tot haar werkzaamheden bij Fasson zullen gaan behorem het behandelen van de algemene korrespondentie het zelfstandig behandelen van verzoeken om informatie i bedrijf en produkt het organiseren van bedrijfsbezoeken de behandeling van persinformaties en berichtgevingen en nog vele andere aktiviteiten. Een goede beheersing van steno Nederlands en Engels is onontbeer lijk. Aangezien de Public Relations centraal wordt behandeld vs geheel Europa, is het vanzelfsprekend, dat deze sekretaresse Engels moet kunnen spreken en schrijven, terwijl kennis van Fr, en Duits voor het werk goed van pas zal komen. Wanneer u denkt, dat deze baan nu net datgene is wat u zoekt, sc(, dan naar de afdeling Personeelszaken van Fasson (Nederland) Lammenschansweg 140, Leiden. Het Psychiatrisch Centrum St Bevo te Noordwijker- hout vraagt ter assistentie van het hoofd civiele dienst Zij zal worden beiast met de leiding over de schoon maakdienst en de huishoudeiijke assistenten op de diverse afdelingen. Vereist is het diploma huishoudkundige voor rnhch- tingen en ervaring m een soortgelijke functie. Sollicitaties te réchten aan 6e afdeling Personeels zaken van het Bij de afdeling Neuro-Psychologie van de NEUROLOGISCHE KLINIEK van het ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN zal een vacature ontstaan voor Test-Assistente. De aan te stellen candidate zal als zodanig meewerken aan het psycho logisch onderzoek van patiënten. Voor deze verantwoordelijke functie is het diploma Gymnasium, H.B.S. of een gelijkwaardige opleiding vereist. Ervaring strekt tot aanbeveling. Leeftijd: 2330 jaar. Het betreft een volledige vijfdaagse werkweek. Het salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring loopt op tot max. f 974,bruto per maand, terwijl promotiemogelijkheid in de toekomst aanwezig is. De premie A.O.W./A.W.W. wordt door het ziekenhuis betaald. Vakantie-uitkering 6%. Met reeds gemaakte vakantie-afspraken kan rekening worden gehouden. Schriftelijke sollicitatie te richten aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken Leiden; gaarne in brief met vermelding van de letters LTAS. Psychiatrisch Centrum Tel. 02533 - 3141 Kent u de 3M Company? 'n Groot bedrijf. 3M-fabrieken in 16 landen maken samen meer dan 40.000 produkten. Vanaf talloze Scotch-tapes tot razendknappe microfilmapparatuur, isolatiematerialen, sierlinten, medische artikelen en kopieerapparatuur. De vestiging van 3M in ons land -Minnesota (Neder land) N.V.- bestaat pas 10 jaar maar groeit met de dag. Daarvoor zijn vaak nieuwe krachten nodig. Doordat wij zoveel soorten produkten verkopen zijn er veel verschillende mogelijkheden tot plezierig werken; dat is een voordeel van een baan bij 3M. Grote kans dus, dat wij precies die mogelijkheden hebben waarin u zich echt thuis voelt. Komt u eens kennis maken? Voei r pete kring Voor de bewaking m continu-dienst van onze ge bouwen en inventaris zoeken wij eeo Zijn werk verricht hij in samenwerking met drie collega's. De werktijd is geregeld via een rooster en bedraagt gerekend over twee weken gemiddeld veertig uur per week. Voor het werken in continu-dienst geldt een toeslag van 20% op het weekloon. Onze gedachten gaan uit naar iemand die het volgende in zijn sollicitatiebrief kan vermelden leeftijd boven 30 jaar onbesproken gedrag in het bezit van het EHBO-diploma. Ervaring in een soortgelijke functie is niet vereist maar strekt wel tot aanbeveling. Schriftelijke sollicitatie kunt u onder de letters WP 976 richten aan Rooseveltstraat 55, Leiden.

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 22