Technisch probleem rond huurbelasting OUDSTE INWONER ALPHEN 101 JAAR Gezocht Bombardementen op Noordvietnamezen in Laos en Zuid-Vietnam Promoties Schut dient wetsontwerp later in Meisje (2) verdronken AMVJ verliest in Tirana; toch in derde ronde GLAASJE OP.... Personeel Coster aan vooravond van grote reis Kleindieren- tentoonstelling in Voorschoten Kandidatenlijst van de K.V.P. Wassenaar Gemeenschap Z.W. groeit flink ft PAGINA 2 LEIDSCH DAGBLAD DONDERDAG 19 FEBRUARI 1970 HAARLEM (GPD) Minister Schut zal zijn wetsontwerp huurheffing later bij het parlement indienen dan aanvankelijk in de bedoeling lag. Oorzaak: er zijn problemen gerezen over de technische uitvoering van de regeling die de Raad voor de Volkshuisvesting de minister in eerste instantie had geadviseerd. De bezwaren die tegen de opzet zijn gemaakt zijn afkomstig van het ministerie van Financiën. De proble men hadden ondermeer te maken met de conrtole op de inkomensgrenzen die de minister voor zijn idee van huurbelasting had willen stellen. Die controle zou vooral bij bewoners van huizen bulten de woningwet moeilijk zijn geweest. Daarvoor zouden de woningbouw corporaties moeten zijn ingeschakeld die dan zelf een systeem zouden heb ben moeten bedenken om aan de wens van de minister te voldoen. Waterdichte garanties voor een eer lijk doorstroomsysteem konden daar om niet worden verkregen. De woordvoerder van het ministe rie van Volkshuisvesting deelde van morgen mee, dat een andere opzet in studie is nu de oorspronkelijke niet haalbaar is gebleken. Dit houdt HAZERSWOUDE Het tweeja-, rige dochtertje van de familie J. v. Egmond uit de Jacob Reviusstraat in de wijk Rhynenburch is door ver drinking om het leven gekomen. Spe lenderwijs is het kind in een nabij de ouderlijke woning gelegen water gerecht gekomen. Toepassing van mond-op-mond-beademing mocht niet meer baten. Burgerlijke stand WASSENAAR - - GeborenEmil B A., z. v. G. Nijp en M. P. W. Meeu- wissen. Govert A. z v. A. G. Laker- veld en A N. Reeskamp, Mauriche Th., z. v. E. H. Albers en C. W. Phllippl. Jolanda G. J., d. v. C. H. van der Kooij en A. M. van der Meer. Ondertrouwd: L. T. Bakker en J. J Beljersbergen, J A Martin (Den Haag) en G, G. M van Dieten. W. T J. Verwegen en J. K. Edman, D. Wou wenaar en H. Hogewonlng, P. H. M. Schoonens en J. M. Kompier, R F B Quack en E, Z. M. Potteboom, J. van DIJck (Haarlem) en F. E. M. Spruijt. Getrouwd: H. B. Remmerswaal en L. M. M. van der Ham. niet in dat het idee van de huur heffing op zichzelf is geschrapt. Er wordt normaal aan doorgewerkt, met de bedoeling tot een verbeterd hef fingssysteem te komen. Vast staat, aldus de woordvoerder, dat in elk geval per 1 juli een re geling wordt ingevoerd van aanvul lende individuele huursubsidies aan mensen, die gezien hun inko men voor een te hoge huur zitten. Die huursubsidies zouden in de eers te opzet met het huur hef fingsgeld worden gefinancierd. De regelingen waren dus min of meer gekoppeld. Die koppeling is bij de vernieuwde studies over de huurheffing losgela ten. aldus de woordvc rder. Hij zei niets te weten van eventue le plannen om de vooroorlogse wo ningvoorraad te gaan herwaarderen, waardoor de huren van deze oude TIRANA ANP» De Amsterdam se volleybalclub AMVJ heeft zich gisteravond in de Albanese hoofdstad Tirana geplaatst, voor de derde ronde van het Europese bekertoernooi voor landskampioenen. Weliswaar versloeg Dinamo Tirana de Amsterdammers met 31. maar AMVJ had de eerste wedstrijd met 3O gewonnen. woningen wat reëler a du den kunnen De minister ging er daarbij van uit worden afgestemd op het huurpeü dat een gezin ongeveer 1/7 van zijn van de na-oorlogse woningvoorraad bruto-inkomen tot aan de grens van Alleen die naoorlogse huizen zouden 15.000 gulden) zcu moeten verwonen, in het huurbelastingvoorstel worden Een eerder voorstel om alleen wo- betrokken. ningwetwoningen in de regeling te betrekken strandde destijds in de Eerste Kamer. Seksuele voorliehting I op lagere scholen in discussie WARMOND Langdurig heeft men op de ouderavond van de School met de Bijbel in Warmond gespro ken over het vraagstuk van seksuele voorlichting op de basisschool. Dit punt werd ingeleid door het hoofd van de school, de h eer P. A. G .Bak ker. Hij zei dat kinderen zowel bin nen als buiten de school dagelijks met seksuele problemen in aanra king komen. Dat deze voorlichting noodzakelijk 1 is daar was iedereen het wel mee j eens maar over het „hoe" en ..wie" I moest men zich mag eens beraden. De heer Bakker kwam tot de con- j clusie dat men iedere gelegenheid die zich voordoet moet aangrijpen om het kind voor te lichten. 'Over dit alles werd nog uitvoerig van gedachten gewisseld waarbij bleek dat de school in deze ook een taak heeft. Alleen is de vraag hoe dit moet gebeuren. Daarnaat werd er gesproken over de inspraak van ouders in het school- bestel. Wat dit betreft werd gesteld dat ook zij mede verantwoordelijk zijn voor de goede gang van zaken bij het onderwijs. LEIDEN DEN HAAG Een 51- jarige garagehouder uit Leiden werd vannacht in Den Haag op een druk kruispunt, slapend in zyn stilstaande auto aangetroffen. De politie constateerde, dat de man zodoende het verkeer in gevaar bracht. Ze stelde ook vast, dat de garagehouder een - glaasje op had. Deze liet zich rijden naar het poli tiebureau, waar hem een rijverbod tot vanmorgen acht uur werd op gelegd wegens dronkenschap. Proces verbaal is opgemaakt wegens het in gevaar brengen van het verkeer, om dat de man weliswaar dronken ach ter het stuur zat, maar niet met de auto reed. ROTTERDAM LEIDEN Een bepaald niet alledaags personeelsuit- j stapje heeft de Gebr. Coster NV. he- ren- en jongenskleding bedrijven voor al haar 330 werknemers op het programma staan, want eind februa ri, begin maart gaat iedereen, van hoog tot laag. op kosten van het be drijf. genieten van een achtdaagse vliegvakantie in de Verenigde Sta ten. Het is hiet de eerste maal, dat de ze firma, die kledingzaken heeft in Rotterdam. Arnhem, Dordrecht, Hoogvliet, Leiden, Maastricht, Schie dam. Vlaardingen, Vlissingen, IJs- selmonde. Zaandam en Zeist, met haar personeel naar het buitenland trekt. Er werden reeds reizen ge maakt naar Brussel. Luxemburg, Pa rijs, Londen, Kopenhagen en ook Israël, zonder dat dit iemand een cent of zelfs maar een vakantiedag kostte. Maar Amerika is zelfs voor deze bereisde employé's een bijzonde re zaak, die men te danken heeft aan het feit, dat de firma dit jaar haar 40-jarig jubileum viert. Het bedrijf kan niet worden stil gelegd en daarom reist men in twee groepen, die respectievelijk op 23 fe bruari en op 5 maart per gecharter de Super DC-8 van de KLM vanaf Schiphol zullen vertrekken. Er zul len o.a. bezoeken worden gebracht j aan het United Nations Building, het I Empire State Building, het Vrij- j heidsbeeld en het Rockefeller Cen tre. Ook zullen evenementen worden J bijgewoond in d^ aan 6.000 besoe- i kers plaats biedende Radio City Mu- j sic Hallen in het Madison Square Garden. Tevens staan een bezoek aan 1 Philadelphia en een tweedaags ver blijf in Washington op het program ma. VOORSCHOTEN De kleindie- rensportvereniging „Rijnland" uit Leiden, organiseert vrijdag en za terdag in het gebouw Chr. Belan gen a&n de Wijngaardenlaan in Voorschoten een provinciale kam- pioenstentconstelling van Zuid-Hol land van konijnen, cavia's, hoenders, slerduiven en sier- en watervogels. Zaterdag ls de tentoonstelling van tien tot zes uur geopend. Vrjjdag- morgen beginnen de keurmeesters met het beoordelen van de dieren. Burgemeester L. de Kool zal. in het Wapen van Voorschoten, de ten toonstelling openen. WASSENAAR Op een leden- vergadering van de Wassenaarse af deling afdeling van de KVP zijn j een aantal kandidaten voorlopig aangewezen voor de gemeenteraads- I verkiezingen in juni a.s. Van de zes KVP-leden, die thans zitting hebben I in de raad, hebben er zich twee niet j herkiesbaar gesteld: dr. J. J. M. Veraart en de heer A. J. M. van Gooi. De vier andere leden, de he ren C. E. van den Berg, mr, N. W. A. Brink, A. O. Duijvestijn en A. J. M .van der Klaauw werden weer op de voorlopige kandidatenlijst ge plaatst. Verder werden aangewezen: H. J. v. 0. Boog, mr. R. M. J. Brsu- kers. A. H. C. Coster, W. Q. A. de Jong, mr. A. F. J. M. Kampschöer, mevrouw mr. Deurvorst, F. H. A. J. M. Micklinghoff, A. van Sbéijn, ir. G. H. C. Teunissen, mr. W. M. Ver- berne en mr. J. van den IJssel. Een adviescommissie zal over de volgorde waarin de kandidaten op de lijst zullen worden geplaatst een advies uitbrengen, waarna een gros lijststemming zal plaats hebben. De KVP zal samen met de AR en de CHU een gezamenlijke lijst in dienen. Op deze lijst zullen 12 KVP- ka.ndidaten voorkomen. 4 kandida ten van de AR en 4 van de CHU. LEIDEN Deze week wordt in Leiden-zuid-west een actie gevoerd, om de Gemeenschap-zuid-west Hulpverlenings- en Informatie dienst) zo breed mogelijk bekend te maken. In de gehele wijk worden ruim zesduizend presentatie-kaar- ten huis-aan-huis bezorgd. Dit ge- beurt door de helpsters en helpers, die zich als vrijwillige medewerkers bij de G.Z.W, hebben aangemeld. I Dat deze dienst en-genieenschap zich zich nu op zo grote schaal durft j te presenteren, bewijst dat de or- i ganisatie goed op poten staat. Van af het eerste begin, april 1969. is al zeer veel hulp en informatie gebo den, waaronder vaak in dringende gevallen. Het persoonlijke Initiatief van en kele mensen heeft zich in korte tijd geweldig uitgebreid, dank zij de ent housiaste steun en medewerking van velen. Verkeerde rustplaats LEIDEN Een 40-jarige lasser uit Vlaardingen heeft gistermiddag z'n zitvlak gebrand toen hij om even uit te blazen, ging zitten op een werkstuk dat hi) net daarvoor had gelast. De man werkzaam op een scheepswerf aan de Sumatrastraat bemerkte hetzelfde moment, dat de uitgekozen zitplaats nog gloeiend heet was. Zijn broek vatte vlam en hij brandde bovenbenen en zitvlak. Per EHD is de ongelukkige lasser naar het Academisch Ziekenhuis ge bracht. DONDERDAG Kon. Schouwburg. 20.15 uur: „Vlei maal anders" van Barillet en Gréüy, Gemeentemuseum. 20.1' uur: Nar- clso Yepes gitaar. Theater Pepijn: „Opus 4" olv. Paul van Vliet Ned. Congresgebouw. 20.15 uurj Seth Gaalkema en Tonnv Huurdeman. LEIDEN De commissaris van politie te Leiden verzoekt namens de familie te worden bekend gemaakt met de verblijfplaats van Abraham Arnoidus oud 52 jaar, laatst wonen de te Leiden in De Laat de Kanter straat 3. Hij verliet op 12 februari 1970 om ongeveer kwart voor negen 's avonds de woning van zijn broer in De Ge- nestetstraat, om per fiets naar zijn kosthuis te gaan. Hij is daar niet aangekomen. Sinds dien is hij spoorloos. Signalement: lang plm. 1.68 mtr. rond gelaat, grijs/blauwe ogen, don kerblond haar met scheiding links, wit overhemd, donkere sokken, zwarte schoenen maat 42, geruite sjaal en donkergrijze visgraat over jas. Signalement rijwiel: merk Falcon donkergroen, framenummer 16321 of 26321 Op de bagagedrager van de flets waren een bruine nylon jas en een regenbroek gebonden. SAIGON, VIENTIANE. NEW YORK (AP. Reuter) Ameri kaanse B-52-bommen werpers hebben vanochtend hun aanval len op Noordvietnamese basis kampen in Zuid-Vietnam hervat. In de afgelopen negen dagen zijn in totaal twaalf Amerikaanse he likopters in Zuid-Vietnam verlo ren gegaan, waarbij 38 Amerika nen en vier Zuidvietnamezen werden gedood en resp. 17 en 52 militairen werden gewond. In de Mekongdelta en aan de grens met Cambodja hebben Amerika nen en Zuidvietnamezen 165 Noordvietnamezen buiten gevecht gesteld. De Zuidvietnamezen ver loren vier doden en twaalf ge wonden, de Amerikanen vijf ge wonden. Dinsdag en woensdag hebben zestig B52's voor het eerst rechtstreekse steun verleend aan de regeringstroe- WLLRRAPPOKTEN ALPHEN AAN DEN RIJN Alphens oudste inwoner, de heer P. J. Jansen, is vandaag 101 jaar geworden. De krasse oude baas, die in het katholieke bejaarden tehuis Sint Jozef paviljoen woont, kan helaas niet zo best meer uit de de voeten. Wel leest hij nog dagelijks zijn krant en neemt aan allerlei ac tiviteiten in het tehuis deel. Als tijdverdrijf legt hij regelmatig met enkele andere bewoners van het Sint Jozef paviljoen nog een I kaartje of speelt hij een spel do- 1 mino. (Foto Leidsch Dagblad a 8 e s a M es 3 s e 3 Amsterdam sneeuw -1 -7 0.1 De Bilt sneeuw 0 -10 0.1 Deelen sneeuw -1 -11 0 Kelde geh. bew. -2 -14 0 Eindhoven ijsregen 0 -9 0 1 lien Helder sneeuw -1 -5 0.2 l.uchth. R'dam regen 0 -4 0.2 Twente geh -bew -2 -14 0 Vlissingen motregen 2 1 1 Zuid-Limburg regen 0 -6 0.1 Aberdeen zwaar bew. 3 4 2 Athene licht bew. 11 4 0 Parcelona licht bew. 14 6 0 Belgrado sneeuw 2 -3 5 Berlijn licht bew. -2 -3 2.2 Eordeaux zwaar bew. 4 4 0.2 Brussel motregen 1 -0 1 3 Frankfort motsneeuw -2 -4 0.2 Geneve zwaar bew. 4 -8 3 Grenoble half bew. 3 -10 3 Helsinki half bew. -16 -26 0 Innsbruck sneeuw 3 -3 9 1 Kopenhagen mist -5 -11 0 Lissabon onbewolkt 15 6 0 Locarno onbewolkt 16 6 0 Londen half bew 8 5 6.1 Luxemburg sneeuw -3 -2 1.3 Madrid onbewolkt 12 -2 0 Malaga onebwolkt 18 6 0 Mallorcn zwaar bew. 14 3 0 München sneeuw 2 -8 05 Nice 13 4 0 Oslo sneeuw -12 -22 1 Parijs motregen 7 3 6 Rome licht bew 13 3 11 Stockholm onbewolkt -12 -26 0 Wenen sneeuw -2 -5 1.4 Ziirlch geh. bew. 2 -1 84 Honderdveertien leerlingen van de christelijke lagere school in Oudleusden (gem. Dalfsenzijn gisteren door hun ouders in huis gehouden uit protest tegen de erbar melijk slechte toestand van het gebouw, waarin de kin deren dagelijks het onderwijs volgen. De ouder commissie heeft tot deze maatregel be sloten, nadat de afgelopen week opnieuw een klas naar huis moestworden gestuurd, omdat er door allerlei om standigheden in het lokaal geen les kon worden gegeven. „Voor ons was dat de druppel die de emmer deed overlopen. We nemen het niet langer", aldus de oudercommissie. Vanochtend nam de ouder commissie een kijkje in de school. Aan de Leidse Universiteit is de heer R. F. Brenkman geboren te Ba- tang-Toro (Sumatra) en thans wo nende te Warmond gepromoveerd tot doctor in de faculteit der genees kunde op proefschrift getiteld „Re generatie en metaplasie van respira toir epitheel (een experimenteel his- tologlsch. autoradiografisch en en- zvmhistochemisch onderzoek over het trachea-epitheel van de muis)". Pro motor was prof. dr. A. Schaberg. De heer C. L. C. Meijer geboren en wonende te 's-Gravenhage is ge promoveerd tot doctor in de facul teit der wiskunde on natuurweten- „Kinetic observations concerning the uptake of ammonium by several ce reals". Promotor was prof. dr. A. Quispel. De heer D. van Eek geboren te Leiden en thans wonende te Oegst- geest is gepromoveerd tot doctor in de faculteit der rechtsgeleerdheid op proefschrift getiteld „Juridische as pecten van geld met name in het vroegere Nederlands-Indië «with a summary in English»". Promoto ren waren prof. mr. W. L. G. Lemair en prof. dr. P. B. Kreukniet. pen In Laos, waar de Noordvietna mezen een groot offensief in de Vlak-* te der Kruiken zijn begonnen. Pre mier Soevanna Phoema van Lao6 noemde het huidige communistische offensief „veel belangrijker dan een soortgelijke aanval van vorig Jaar", omdat de Noordvietnamezen „dit- maal beter voorbereid" zijn. Zij heb ben daar drie divisies. De Amerikaanse omroepmaat- schappij NBC heeft gisteren bijzon derheden bekendgemaakt van een massamoord op ongeveer honderd Vietnamesé burgers, die Amerikaan se militairen zouden hebben gepleegd op dezelfde dag als die waarop de moorden op burgers in My Lai zou den zijn begaan. Volgens de NBC vonden de moorden op 16 maart 1968 plaats in My Khe, een dorpje dat vlak bij My Lai ligt. In die verband wordt de naam genoemd van kapi- I tein Willingham. Deze is op 12 febru- arl van moord beschuldigd. Ameri- kaanse militairen van compagnie B, behorende tot h?t vierde bataljon van de derde infanteriedivisie, zou den mannen, vrouwen en kinderen met vuurwr pens en handgranaten hebben gedood. DONDERDAG Rijnlandflat Hum Verbond. Forum, avond over humanistische levensovei. tuiging, 8 uur nam. Kantine Clos en Leembruggen (Der- de Binnenvestgracht) Ruilavond IV. Phllatelica 7.30 uur nam. Vredeskerk. Voorbereiding Algeme- ne Kerkvergadering N.H. Kerk, 7.30 uur nam. Prytaneum (Rapenburg 6) Bahalj Spr. dhr. Z. Reyhani over „Rlchtiy. nen voor dit nieuwe tijdperk" 8.15 uui na. Titus Brandsmal, 76 „De Duikboot" Clubhuiswerk handenarbeid 8-10 uur nam. Eigen Huls (Rapenburg 24) Infor- discussle-avona „Dolle Ml. i. VRIJDAG Stadsgehoorzaal (kleine zaal) Jaw. vergadering VVD 8 uur nam. Stadsgehoorzaal Modeshow Margriet 2.15, 7. en 9.30 uur nam. Oeg6tgeest (RljnlaJidslyceum) Volli Evangelie- gemeente afd. Pegstgeen Spr. dhr. Jongman 8 uur nam. Breestraat 19 Sociëteit „Twentwel' 8.30-11 uur nam. Konlngskerk Rullclub 7.30-10 uur nam. Witte Singel 18 Scholleren Aktie. groep 7.45 uur nam. Oude Vest 13 Evangelisatie chrU. tengem. Ecclesia 8 uur nam. ZATERDAG Leython (Levendaal 101) Congr» over drugs 2 uur nam. Microtheater (Vestestraat 40) lm perlum met „De schat" en „The pt bile eye" 8 uur nam. Stadsgehoorzaal Uitvoering Brun- hilde. 8 uur nam. Schouwburg Lltterls Sacrum im „Alles voor de tuin" 8 uur nam Oeg6tgeest (Het Witte Huid Schaaksoclctelt Palamedes 2-5.30 uu nam. LEIDSE BIOSCOPEN CAMERA: „De man met de wasst beelden", 18 Jr. Dag 2.30, 7. 9.15. Zo& ook 4.45. Dinsdag K. en O film: „Mo: gan. a suitable case for treatment" Jr. Vrij en zat nachtvoorst, om 113 uur: „Geen pardon voor verraders". LIDO: „De folterkamer van dr. F Manchu", 14 Jr. Dag 2.30, 7, 9.15. Zoo ook 4.45. LUXOR: ..Pokeren met de dood 14 Jr. Dag 2.30, 7, 9.15. Zond ook 4.1 REN: „De Sex", 18 Ir. Dag 2.30, 9 15. Zond ook 4 30. Vrij en zat nacht voorst, om 11.30 uur: „Valley of tl dolls", 18 jr. STUDIO: „La vle, l'amour, la mort 18 Jr. Dag 2.30, 7. 9.15. Zond ook 4.4 ir. Dr-"--J m Gevonden voorwerpen in Leiden LEIDEN In de maand januari zijn de volgende gevonden voorwer pen bij het politiebureau gedepo neerd: bankbiljetten, gouden munt, badhanddoek, zwembroek, bood- 1 schappentas (met inhoud), ste- toscoop, herenbril, kinder bril, dames handschoenen, herenhandschoenen, sleutels, herenpolshorloge, dames polshorloge, contactlenzen. trouw ring, kinderarmbandje met plaatje, schoenschaats, autoband, rijwieltas, damesportemonnee, herenportemon nee, damesringetje, motorhand schoenen. herenwinterjas, schot van j een vrachtauto, damesbeursje, bril- lenglazen, motoroverall, regenjack, trainingspak, sporttas inh. voetbal- kleding „Docos," autocontactsleu- Iels, motorbroek, sjaal, doos inh. ge reedschap, dameshandtasje met in houd, broche gehoorapparaat, heren- paraplu, herenpantalons, i Terug te halen en Inlichtingen te verkrijgen aan het bureau van ge- vonden voorwerpen, Nieuwsteeg 8, I ingang poort, op woensdagen tussen 2 en 5 uur. Telefonische inlichtingen I kunnen niet worden verstrekt. Jr. E 9 16. ag 2.30, 7, 9.15. Zond 2.15, 4.3 TRIANON: „De cactusbloem", 14 Dag. 2.30, 7, 9.15. Zond. 2.15, 4.30, &.15. TENTOONSTELLINGEN De Lakenhal Dag 104 uur. zon 14 uur. Rijksmuseum van Oudheden (Ri penburg 23): Werkd. 10 uur voorn 5 uur nam., zond 15 uur nam. Rijksmuseum voor Volkenkund (Steenstraat 1): dag. l:-5 u. zondi 1-5 uur nam. Ned Legermuseum. Geopend maa dag tot en met vrijdag 9 uur voa 5 u. nam, zon- en feestdagen 1-5 ut Rijksmuseum voor de geschledenlii natuurwetenschappen. Dag 10-4 ui zond 1-4 uur. Heempark Oegstgeesterweg (Klkkc polder) Flora van eigen bodem dl van 8 uur voorm.- 5 uur nam. Galerie Walenkamp (Nieuwsteeg en 11) Grafiek dl-za 1-6 uur nu coffee-club anno 1866 ma-za 10 u voorm 11 uur na. N. Beestenmarkt 15 Expositie A: sterdamse graficus Han Dingji (woensdag t.e.m. zondag 8-1 uur du t.e.m. 23 februari. Galerie v. d. Vllst: Maud Mil) Massls (wandkleden) en Kees Hl wert (grafiek), dinsdag t/m zatt dag 9-6 uur (t/m 27 februari). Kunstzaal Heuff (Wassenaar): Ad aan Stahlecker (gouaches en tekenfi gen) en Peter Leyenaar (bronsplasti ken), 's- maanda'gas t/m 's zaterdi van 10-6 uur. Bovendien dln6d avonds van 8-10 uur (t/m 4 maari AVOND- EN NACHTDIENST DER LEIDSE APOTHEKEN'. Geopend voor spoedeisende gevalli Apotheek Tot Hulp der Menschhe! Hooigracht 48. tel. 21060. De zaterdag-, zondag-, avond nachtdienst van apotheek R. Breest Smallenburg te Leiderdo wordt waargenomen door Apotht Tot Hulp der Menschheld. De zaterdagdienst vanaf 13 uur, zondag-, avond- en nachtdienst v Apotheek Voorschoten wordt waai nomen door Apotheek Tot Hulp Menschheld. De Oegstgeestse Apotheek ls geopei Gemeenschap Zuid-West Hulpverlenings- en informatiedien Hulpvereniging tel. 24101 (b.g.g 2046 Inf. tel 33921 Behandeling na ongevallen De poliklinische behandeling na o gevallen wordt van dinsdag 12 u lot woensdag 12 uur waargenom door het Diaconessenhuls. Van vrild 12 uur tot zaterdag 12 uur door het! Elisabethzlekenhuis (Hoolgrt.) Op t dere werkdagen en op zondagen do het Academisch Ziekenhuis BEZOEKUREN ZIEKENHUIZEN Acad. Ziekenhuis Maandag Cf vrijdag 19.00-1945 uur, dinsdag 135 14.00 uur, zaterdag 15.00-16.00 Zondag, alg. chrlst. en nationale fe dagen 14.30-16.00 uur. Vrouwenkllnl Maandag t.e.m. vrijdag 19.00-H uur zaterdag 15 30-16 30 uur. zond alg. chrlst en nationale feestdtt 15 30-17.00 uur Kinderkliniek Mat dag t e n vrijdag 18.16-19.00 uur. d» dag 13.09-14 00 ur zaterdag 15.00-16 uur. zondag, alg. chrlst en nation) feestdagen 14.30-16.00 uur. Diaconessenhuls Dag le kl. Il ia.15-14 en 19-20 uur, 2e kl. èn 8e 13.15-14 en 19-20 uur, klnderafdell 13.15-14 en 18.30-19.15 uur Elisabethzlekenhuis Dag 14-15 18.45-19.30 uur kraamafdellng 15- en 18 45-19 30 uur Annakliniek Dag 13.30-14.30 en vendien op dinsdag vrlldag en dae vaD 18-19 uur Enüegee8t: Dinsdag en vrijdag 14.30 's zondags 11-12 en 14-16 uur Jelgersmakllnlek: Maandag M vrijdag 16.45-17.45 uur zaterd 13-16 uur, zondag 11-11.46 en 13- uur.

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 2