Kerklaan uit watersnood Jubileumconcert met veel treffende hoogtepunten D'66 met eigen Veel aandacht voor meisjes en geld ZOETERWOUDE HELPT BEWONERS AF NATTE TUINEN EN WATER ONDER HUIZEN VAN Dressuurproef „Postruiters" Felle brand in Voorschoten Automobilist zwalkt over de weg WfcERRAPPORTEÏN Inbraken Brandje in school Jn I oorschoten Botsing op zebra J. H. van Ampting postconimandant Zoeterwoude e.o. ocaal Ensemble l oorschoten veertig jaar Souteneur X 4 PAGINA 2 LEIDSCH DAGBLAD WOENSDAG 11 FEBRUARI ZOETERWOUDE De gemeente Zoeterwoude heeft zich gisteren op loyale wijze door een bijzonder moeilijk probleem heen gebeten: na overleg met bewoners van de Kerklaan. Stik- voorts Bouwbureau N.V in Voorschoten, Ingenieursbureau Drexhage en de gemeente-architect wordt achter de eenge zinswoningen aan de Kerklaan een nieuwe drainage aangelegd, die moet maken dat de hoge waterstand vermindert, zodat de bewoners het water onder de huizen en in de tuin kwijt raken. Wethouder J. J. Bosman van Openbare Werken: „Het is moeilijk na te gaan waar in dit geval de schuldvraag ligt. Toch willen de ko pers van deze huizen voor hun geld een goede woning, zonder water on der de vloer en jen drassige achter tuin. Het is echter ook niet alleen een zaak van de bouwer, omdat die weer afhankelijk is van het bureau, dat de grondwerken uitvoert. Bo vendien waren de gemeentelijke bouwvergunningen op dat punt niet helemaal sluitend. Het was al met al een gecompliceerde aaak, maar ik vond. dat we er door overleg uit moesten komen. Dat is goed gelukt." Voor eind maart zal nu de draina ge buis worden aangelegd. De kos ten hiervan worden gedragen door de gemeente, Stikvoorts Bouwbu reau en de bewoners. Verwacht wordt, dat door deze maatregel liet euvel afdoenne verholpen zal zijn, zodat men in het voorjaar toch een droge achtertuin heeft, waarin niet, zoals afgelopen zomer het geval was de planten en heesters door overvloedig vocht net begeven. De gemeente verricht het graaf werk: dit zal voor de dienst gemeen tewerken wel moeilijkheden schep pen. omdat men daar met onderbe zetting van het personeel te kampen heeft. Wethouder Bosman: „Toch zal dit werk voorrang moeten heb- VOORSCHOTEN. In de manege van Zeist in Voorschoten hebben de Po6truiters van PTT dressuurproeven afgelegd voor licht - en meer-gevor- derden. In het algemeen waren de prestaties bevredigend. De paarden volgden de intenties van ruiters en amazoes goed op, hetgeen wil zeg gen, dat de weinige fouten in het parcours dan ook te wijten waren aan door de berijders foutief aange geven hulpen. Paardrijsport is geen gemakkelijke sport, men mag dit gerust ..preci siewerk" noemen. Het enige gemak ben op andere werkzaamheden. Het kan nu niet langer worden uitge steld. Die mensen kunnen niet als maar met water onder de vloer blij ven zitten. Het zou niet uitgesloten geweest zijn, dat de gehele water huishouding. die op het ogenblik overal is gestoord (het grondwater peil is vijftien centimeter hoger dan het polderpeili over twee jaar zich zelf wel hersteld had. Maar ook dat zou te lang duren. We mogen de mensen niet in de kou laten staan." De hele kwestie heeft ook voor de rest van nieuwbouw-Zoeterwoude ge volgen. In de straten, die thans in aanbouw zijn, worden de huizen (duurder in prijs dan die aan de Kerklaan» voorzien van betonnen vloeren, in plaats van houten. Bo vendien zal bij afgifte van de bouw vergunningen scherper worden gelet op de wijze van bouwrijp maken. Schept dit geen precendenten voor de toekomst? „R^ogelijk," aldus de wethouder „maar ook daar zullen we doorheen m oeten. Het is alle maal wel goed te verklaren: we hebben zeven jaar gewacht voor we eindelijk iets aan de werkelijke uit bouw van Zoeterwoude konden gaan doen. De huizen konden voor een po pulaire prijs worden geleverd en ze werden grif verkocht. Maar dit hele geval heeft alle betrokkenen wel ge leerd, dat we niet voor niets dubbel en owars moeten rekenen, voordat je aan een bepaald project gaat be ginnen!" VOORSCHOTEN Een hevige brand heeft gisteravond gewoed in een voorraadmagazijn en schuur van de melkhandelaar J. P. v.d. Geest aan de Leidseweg in Voorschoten. De brand werd gisteravond om streeks half acht ontdekt. Dankzij het snelle optreden van de Voorscho- tense vrijwillige brandweer kon het aangrenzende woonhuis behouden Aan de wateroverlast voor de bewoners van de Kerklaan in Zoeterwoude komt nu spoedig een einde. Overleg heeft geresul teerd in het leggen van een nieu we drainage in de tuinen. (Foto LD/Holvast) OEGSTGEEST De rijkspolitie LEIDEN/DEN HAAG - „Dit is een buitengewoon moeilijke j ÏSdetJk "ST'vi"1"de£ T" zaak", verzuchtte de president van de Haagse rechtbank, mr. j brand. De schade bedraagt enige Van Hattum. Dit betrof niet zozeer de zaak zelf, want die gaf I tienduizenden guldens. Zij wordt niet zoveel problemen. Het gold meer de 18-jarige jongeman die terecht stond. I door de verzekering gedekt. Brutaal, soms op het beledigende af, stelde hij zich tegen het college op, reageerde niet alleen fel op vra gen, maar gaf ook duidelijk te ken nen de inmenging in zijn wat hij noemde privéleven. niet op prijs te stellen. „Daar hebt u niets mee p-1ig", aldus zijn reactie En toch had de rechtbank er wel jn sterke mate mee nodig, niet al leen gezien het al forse strafblad van de verdachte, maar ook diens stand punt over d-e gepleegde daden De president stelde kort en duidelijk kelijke is. dat de schuld Tan ver- vait: verdachte houdt er van zich keerde verrichtingen voor 99 bij de :!aar ei*en Soeddunken met meisjes x. o nu Koran >.n oioh int to looon ruiters ligt en Insiders spreken zelfs bijkans een volledig beeld geven van de prestaties van de ruiters. Bij deze dressuuroro^ven werd ge jureerd door dr. H. Haviriga Lioht gevorderden: 1. mei. De Gruvter mi. Easy. 2. mej. De Heus met Maaike. 3. mej Heinen met Maja, 4. mevr. Tummers met Sza Sza, 5. mevr. van Dam met Sza Sza, 6. mevr.Hei- nen met Orcy. Meer gevorderden: 1. mevr.Dek- kinga met Sza Sza. 2. heer van dei- Poll met Easy, 3. heer Wennekes met Orcy. 4. mej. Durivou met Monnet, 5. heer Dekkinga met Maaike, 6. mej. Bakker met Maja. WOENSDAG Dlllgentla, 20.15 uur: Fons Jansen: „Drie maal. ander maal" DONDERDAG Kon. Schouwburg, 20.15 uur: Haag se Comedie: „Vier maal ander maal" van Barlllet en Grédy. Dlllgentla 20.15 uur; cabaret Fons Jansen „Drie maal. ander maal". Pulchrl studio 20 15 uur- Residentie Orkest kamermuziek O. u. E •u E slag 24 U ti I min h f 61 Amsterdam onbew. 3 1 3 De Bilt half bew. 2 -1 5 Deelen zwaar bew. 2 -1 1 Eelde sneeuw 2 -3 1 Eindhoven zwaar bew. 3 -1 6 Den Helder onbew. 4 1 2 Luchth. R'dam 1. bew. 3 0 8 Twente geheel bew. 2 0 1 Viissingen regenbui 4 2 4 Zuid-Limburg geh. bew. 4 -0 4 Aberdeen onbew. 15 6 0 Athene zwaar bew. 18 14 0 Belgrado onbew. 15 1 5 Berlijn sneeuw 2 -0 5 Bordeaux regen 11 7 13 Brussel half bew. 4 -2 2 Frankfort zwaar bew. 5 -1 1 19 Genève regen 7 0 Grenoble regen 9 3 -23 2 Helsinki onbew. -14 0,2 Innsbruck mist 4 -3 1 Kopenhagen onbew. -0 -6 0.6 Lissabon half bew. 15 9 0 Locarno regen 9 2 0.1 Londen mist 6 -3 0 Luxemburg onbew. 2 -3 1 Madrid onbew 13 0 0 Mallorca onbew 17 4 0 München sneeuw 3 -1 3 Mee half bew. 16 10 0 Oslo mist -12 -23 0 Parijs onbew. 7 1 4 Rome zwaar bew. 17 5 0 Stockholm onbew. -9 -25 0.2 Wenen half bew. 6 0 0 Zurich sneeuw 3 -1 12 lc amuseren »*n zich uit te leven, Hij probeert op een ge makkelijke manier aan geld te ko men, waarbij de methode hem geen zorgen geeft. Dat kan middels in braken. het kan voor deze jonge man ook met souteneurschap. De verdachte, afkomstig uit Lei den, had samen met een 23-jarige straatmaker uit Rotterdam en een 27-jarige losarbeider uit Wassenaar, in Leiden een aantal inbraken ge pleegd: in het gebouw van de NZH, waar onder meer voor f 200 aan rookgerei werd gestolen: in een lin geriehuis aan het Vijf Meiplein be stond de buir uit diverse textielgoe- deren en f 250 bij inbraak in een winkel aan het Bevrijdingsplein. De losarbeider zou als uitkijk hebben gefungeerd, maar zei in de auto te hebben geslapen. De straatmaker be kende vlot zijn aandeel in de affai re. De methode van het drietal was, met een auto de deur van de opslag plaats te rammeien en zo het pand binnen te dringen. Niet alleen in Leiden, maar ook in Zutphen, in Breda en andere plaatsen van ons land. was die methode toegepast met meer of minder succes. Maar alle drie hadden het kenne lijk wel gemeen, dat zij bijzondere aandacht aan meisjes besteedden en daarvan zoveel mogelijk profiteerden. „De meisjes wilden dat nu eenmaal graag", aldus de verklaring van ver dachten. De modieus geklede 18-jarige werd door de officier van Justitie wel als de leider van het stel aangemerkt. In Warmond inviteerden verdach ten meisjes in een woning, waarna van de gelegenheid gebruik werd ge maakt om diefstal te plegen. De 18-jarige had de collegekaart van een student gestolen en daarop zijn foto aangebracht. „Dat was dui delijk een valse legitimatie", merkte de president van de rechtbank op. „Ik wilde toegang tot hun club zien te krijgen", aldus de verklaring van verdachte. preek te houoen," luidde de repliek. „Als 18-jarige gedraagt hij zich als een boef van 50 jaar", constateer de de officier. Alle drie verdachten zijn reeds meermalen veroordeeld. De eis tegen de „uitkijk" luidde 6 maanden gevangenisstraf, waar van 2 maanden voorwaardelijk, te gen de straatmaker 8 maanden waarvan twee voorwaardelijk en te gen de 18-jarige 10 maanden ge vangenisstraf. Voor allen met af trek van voorarrest en rekening houdend met het feit. dat voor waardelijk opgelegde straffen ten uitvoer gelegd zullen worden. Uit spraken op 24 februari. LEIDEN Door kortsluiting heeft gisteravond een ontploffing plaats ge- vónden in de tussen ruimte van het plafond van een klaslokaal op de eerste verdiepig van de rooms-ka- tholieke St. Jan-school aan het Ra- j penburg. I De brandweer vatte het vuur met I twee stralen aan. Een groot gedeel- I te van het plafond, houtwerk en van de inboedel leden brand- en water- I schade. invloed reed. Op de Rijnzichtweg sneed hij eerst een auto en schoot vervolgens door een aan de andere zijde van de weg gelegen heg. Hier door kwam hy op de parkeerplaats terecht en ramde twee auto's. Di rect hierop keerde hij om en schoot zonder te kijken weer de weg op Hij deed dit echter zo snel dat hij vermoedelijk de macht over het stuur verloor en tegen een hek voor een woning reed. De politie heeft proces verbaal opgemaakt en het rijbewijs ingenomen. OEGSTGEEST Insluipers hebben, vermoedelijk het afgelopen weekeinde, enkele antieke voorwerpen uit kasteel Oud Poelgeest in Oegst- geest gestolen. De bewoners, die gis teren pas thuis kwamen, lichtten di rect de politie in. Van de daders ont breekt tot nu toe elk spoor. VOORSCHOTEN De afdeling I Voorschoten van D'66 heeft besloten de eerste mogelijkheid om mee te doen aan de gemeenteraadsverkie zingen aan te grijpen. In juni van dit jaar zal D'66 daarom met een eigen I lijst en een eigen program aan de j raadsverkiezingen in Voorschoten deelnemen. Zoals bekend staat D'66 een door- breking van de bestaande partij structuur voor. Om die reden leek het de afdeling duidelijker zich zon der voorafgaande afspraken met de oude partijen aan de kiezer te pre senteren De afdeling wil bepaald niet de ver diensten der partij en-oude-stijl ont kennen met betrekking tot hun plaats in de geschiedenis. Maar D'66 Voor schoten meen*, dat 't benaderen van welke problemen dan ook nu een andere mentaliteit en aanpak verei sen. Ook ligt aan de beslissing al léén mee te doen ten grondslag het gevoelen, dat D'66 het best de ondui delijkheid kan doorbreken door aan de kiezer de mogelijkheid te bieden zich rechtstreeks voor opvattingen j en aanpak van D'66 uit te spreken. 1 Geen discussie behoefde het punt, dat D'66 in de raad tot samenwer king bereid is met die partijen, die een effectief en slagvaardig beleid voorstaan en die aan de uitvoering van het D'66-program kunnen bijdra ge Tenslotte heeft de afdeling het con cept gemeenteprogram in grote lij nen opgesteld. Het ligt in de bedoe ling dit program, alvorens het door de leden definitief wordt vastgesteld, voor concreet kommentaar aan di verse personen en groeperingen in Voorschoten voor te leggen. LEIDEN —Een 71-Jarige Leidse voetgangster is gisteren geschept door een personenauto, terwijl zij een zebrapad op de Lammenschans- weg overstak. De vrouw was al bijna aan de overkant, toen de wagen be stuurd door een 75-jarige Leidenaar tegen haar opreed. De EHD bracht haar naar het Academisch Ziekenhuis. Vermoedelijk heeft het slachtoffer een schouderfractuur op gelopen. ZOETERWOUDE Als opvolger van de heer Miltenburg is tot post- commandant van de Rijkspolitie te Zoeterwoude e.o met ingang van 16 februari a.s. benoemd de wachtmees ter eerste klas J. H. van Ampting, die zijn domicilie krijgt in Zoeter woude -dorp aan de Kerklaan. De installatie van de heer Van Ampting geschiedt as. maandag om half vijf ln het gemeentehuis WOENSDAG Stadhuis (trouwkamer) Sp sociale raadsvrouw 4-6 uur nam Acad. ziekenhuis (hee,kunde) Cursus voor beginners 7.30 uur Breestraat 19. Sociëteit „Tv 8.30-11 uur nam. Beloftekerk NCVB afd. Moj tie Ned. Zuivelbureau met denj ties 8 uur nam. Schouwburg K. en O.. Tonq Centrum met „Gemengd dul uur nam. Holiday Inn Voorlichtlngsavij tailhandèlsondewijs 7.45 uur nj DONDERDAG Den Burcht Ledenvergaderii 3 8 uur na. Stadsgehoorzaal K en serie Rotterdams Phil. Ork( Jean Fournet 8 uur nam. Gerecht 10 K. en O. Filmclub ..Modern American Cinema",; nam. Kantine Clos en Leembrugge de Binnenvestgracht) Jaarverj Ned. Ver. van Huisvrouwen 2 u Schouwburg Toneelgroep „Gemengd dubbel" 8 uur nam. Titus Brandsmalaan 76 boot" Clubhuiswerk handenarb uur napi. Stadsgehoorzaal Llbelle- m 2.30. 7 en 9.15 uur nam. Schouwburg K. en O. Ton Centrum met „Jongens onder 8 uur nam. Verbum Dei (Plantage 16) G kring gemengd gehuwden 8 uui Het Hooglandse Huys (Moria Afscheidsreceptie P. J. van van 's-Gravenpolder (als 5.30-7 uur nam Rijnlandslyceum (Apollolaai evangelie- gemeente, afd. Oe Spr. dhr. Roose 8 uur nam. Breestraat 19 Sociëteit „Tw .30-11 uur nam. Ruilclub Boshuis (achter H 7-9.30 uur nam. VOORSCHOTEN De 40 levens jaren van Voorschotens Chr. Vocaal Ensemble zijn briljant uitgeluid. De Boschgeestkerk was uitverkocht voor het jubileumconcert. Dat bete kent 800 toehoorders. Het door Louis van Wijngaarden gedirigeerde pro gramma heeft ruimte geboden voor veel verrassende hoogtepunten. Waren deze alleen aan orkest en solisten te danken, dan zou maar voor een getemperde geestdrift re den zijn. Het koor groeit echter on omstreden naar positieve waarden toe. Dé winst daarvan is allereerst te vinden in een verdieping van de klank en in de zangplastiek, in het lichaam krijgen van de gezongen zinnen, in het directer worden van de muzikale mededeling. Niets daar van zou gestalte krijgen, wanneer I niet de basis van een aanmerkelijk gevorderde zangtechniek zou zijn verwoi-ven. I Voorop ging Bach's trompettende en paukende Kantate 172 „Erschal- j let, ihr Lieder", waarna alleen nog j aan het kerklatijn de spraak gege ven werd. Te weten in Charpentier's Te Deum waar de eerste deun van Oude Vest 13 Evangelisatie cj gem. Ecclesia 8 uur nam. L LEIDSE BIOSCOPEN CAMERA: „Adalen 31". 18 i 2.30. 7. 9.15. Zond ook 4.45. Vrij nachtvoorst, om 11.30 uur: „Ba- i". 18 jr. "e LUXOR„Dijskoude killer".® Dag 2.30, 7, 9.15. Zond ook 4.45. REX: „De lange gele schadf -. Dag 2.30, 7, 9.15. Zond 'achtvoorst.- vril en zat. uur: „Shalako". 18 1r. STUDIO: „Teorama", 18 Jr. I3e 7. 9.15 Zond ook 4.45. ir] LIDO: „Guns of the mag, seven". 18 Jr. Dag 2.30, 7, 9.15. TRIANON: „Fanny Hill", 18! 2.30, 7, 9.15. Zond 2.15, 4.30, 7, 9ke TENTOONSTELLINGEN De Lakenhal Dag 104 uu| uur' Je Rijksmuseum van OudhedeT penburg 23): Werkd. 10 uur |a 5 uur nam., zond 15 uur nam| Rijksmuseum voor Volkef" (Steenstraat 1): dag. l:-5 u. 1-5 uur nam. Ned Legermuseum Geopend dag tot en met vrijdag 9 uu: 5 u. nam. zon- en feestdagen Rijksmuseum voor de geschle natuurwetenschappen. Dag 10 zond 1-4 uur. n Heempark Oegstgeeeterweg polder) Flora van eigen bode van 8 uur voorm.- 5 uur nam. Galerie Walenkamp (Nleuvj n 11) Grafiek di-za 1-6 uiï coffee-club anno 1866 ma-zaf' voorm 11 uur na. N. Beestenmarkt 15 Exposlii sterdamse graficus Han f (woensdag t.e.m. zondag 8-1 uVj- t.e.m, 23 februari. Galerie v. d. Vllst: Maud Massis (wandkleden) en Ket» wert (grafiek), dinsdag t/nL dag 9-6 uur (t/m 27 februari). fJ' Kunstzaal Heuff (Wassenaar aan Stahlecker (gouaches en gen) en Peter Leyenaar (bron., ken), 's- maanda'gas t/m 's z van 10-5 uur. Bovendien avonds van 8-10 uur (t/m 4ip( AVOND- EN NACHTDIER. DER LEIDSE APOTHEKf Geopenc voor spoedeisend#11 len: Centraal Apotheek. Breest tel 20552 I De zaterdag-, zondag-, avoi nachtdienst van apotheek Breest Smallenburg te Ld,, wordt waargenomen door de r Apotheek. L De Oegstgeestse Apotheek I theek Voorschoten zijn de gehbj geopend. WEEKEINDE DIENST LEIDSE HUISARTSEN de Eurovisiemars aan ontleend is!), „U trad ook op als souteneur", verweet de rechter „Dat heeft met deze zaak niets te maken", gaf ver dachte terug. „Maar uw gedragin gen jegens meisjes zijn onbehoor lijk", aldus de president. U behoeft tegen mij geen zede- Spanje koopt Mirages De Fran se minister van Defensie, Debré, en de Spaanse minister van Buiten landse Zaken Bravo, hebben in Parijs een overeenkomst getekend, waarbij Frankrijk dertig Mirage-stra&lvlieg- tuigen zal verkopen aan Spanje, ter waarde van ruim 324 miljoen gulden. in Mozart's sopraan motetExsulta- te Jubilate en in diens Krönungs- messe. Bach noch Mozart behoeven nader voorgesteld te worden. Mare Antoine Charpentier kunnen de meesten waarschijnlijk minder goed situeren. Hij leefde in de schaduw van Lilly, een niet van intriges vrije gunsteling van Lodewijk XIV, die meer dan 30 jaar nodig had (tot na Lilly's dood) om voor de grote ta lenten van Charpentier oog en ooi- te krijgen. Een van zijn verdiens ten lag. na studie bij Carissimi in Rome. in de veritalianisering in melodiek en harmoniek van het wat verstijfde „nationale produkt" .Char pentier's Te Deum is dan ook bijzon der rijk in opsmuk en in de verschei denheid van de bebruikte middelen. Een ervan de uitbreiding van het so lokwartet met een tweede sopraan er bestaat zelfs een Laudate van hem voor 5 solosopranen!) Die sopraan verdubbeling heeft de Voorschotenaars beslist niet verdro ten na het beluisteren van de 22-ja- rige Zweedse nachtegaal Elisabeth Ander, een vibratovrije schattige gouden stem met een prachtige ga ve resonans, die ons Jo Vincent en Aaltje Noordewier terug in het ge heugen bracht. Niet dat dit Jonge meisje nu al in rijpheid en ervaring Ank Reinders zou weten te evenaren Wat deze andere sopraan in Mozart's Agnus Dei «slot van de Kroningsmis) maar bovenal in 't goddelijke orkest motet Exsultate op begenadigde wij ze tot stand bracht, is heel hoge kunts geworden, rustend op een haast goochelende „angtechniek. Als alt en bariton zijn ook geen geringen aan bod gekomen. Rijkje Wolleswinkel en Ruud v. d. Meer, bei de vergaand geschoold. De alt be schikkend over een donker door- gloeid, sensitief en klem-echt getim- breerd orgaan, de bariton over een impnerende grote stem, die midden, hoog en laag gelijke draagkracht bezit. Wat de tenor Bert van Del den uit Enschede betreft lagen de din gen onduidelijker, de wel krachtige stem moest wel eens door onbehaag lijke momenten in het hoge register heen. Een cembalist wordt altijd t laatst genoemd. Een kant en klaar Het Voorschotens Vocaal En semble tijdens de jubiliumuitvoe- ring. (Foto LD/Holvast) uitgewerkte becijferde bas meespelen is voor een vakman niet zo moeilijk. Maar men kan ook de origi nele schetsmatig genoteerde cijfers terug voor zich zien en deze met sie rende vondsten beimproviseren en het is aan zo'n mee fantaserende benadering, dat Gerard Akker huis voorkeur geeft. Het Gewestelijk Orkest heeft zich de roep van bij zondere betrouwbaarheid opgebouwd en daar ook ditmaal niet aan doen twijfelen. KEES VERHOEF Tot zaterdagmorgen 10 ui, plege men de eigen hulsarts., v tot zondagnacht 12 u. uitsluite spoedgevallen de dokterstelefo< Gemeenschap Zuid-West Hulpverlenlngs- en lnformatT Hulpvereniging tel. 24101 (b.g.r inf. tel 33921 Behandeling na ongevallf De poliklinische behandellni gevallPn wordt van dinsdag I tot woensdag 12 uur waaif door het Diaconessenhuls. Val 12 uur tot zaterdag 12 uur do< Elisabethziekenhuis (Hooigrt.) dere werkdagen en op zondaf het Academisch Ziekenhuis. BEZOEKUREN ZIEKENHG Acad. Ziekenhuis Maandat, vrijdag 19.00-1945 uur. dinsdi 14.00 uur, zaterdag 15.00-16.(1 Zondag, alg. Christ, en nation^ dagen 14.30-16.00 uur. Vrouwe» Maandag t.e.m. vrijdag 19? uur zaterdag 15.30-16.30 uur.h alg. Christ, en nationale fel 15.30-1700 uur Klnderklinlek? dag t.e.n vrijdag 18.15-19.00 ufo dag 13.00-14 00 ur zaterdag 15f uur. zondag, alg. christ en feestdagen 14.30-16.00 uur. Diaconessenhuls Dag le kl.fc 13.15-14 en 19-20 uur, 2e kl. q 13.15-14 en 19-20 uur, kinden 13.15-14 en 18.30-19.15 uur. Elisabethziekenhuis Dag l£, 18.45-19.30 uur kraamafdellngi. en 18.45-19.30 uur Annakllnlek Dag 13.30-14.301 vendien op dinsdag vrijdag r dag van 18-19 uur Endegeest: Dinsdag en 14.30 's zondags 11-12 en Jelgersmakllnlek: Maandag1 vrijdag 16.45-17.45 uur lol 13-15 uur, zondag 11-11.45 enL» uur.

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 2