Provocerende Jagdszenen op de Cinemanifestatie Theatrale' poespas in de Leidse Schouwburg De missie van 'n cinemamiss dit is een gekleurd verhaal Peter Fleischmann: 'De zwakke mens wreekt zich' 'OOM WAN JA' „BONTMANTELS" en gióteren WOENSDAG 4 FEBRUARI 1970 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 5 drift. Een besmettelijke ziekte die door de Westduitse politiek nog in de hand wordt gewerkt. De hysterie van intolerantie en onderdrukking is van de Jood overgeheveld op an dere minderheidsgroepencom munisten, homo-seksuelen, langhari- gen, druggebruikers, noem maar op". De hoofdrol in „Jagdszenen aus Niederbayern" wordt gespeeld door Martin Sperr, de auteur van het gelijknamige toneelstuk dat in Duitsland al veel opzien baarde. Martin Sperr is geen beroepsacteur en dat geldt voor het merendeel I van de bezetting. Peter Fleischmann: „Ik ben met de rolbezetting uiterst voorzichtig ge weest en met behulp van de regio nale pers hebben we de cast rond gekregen. Het werken met niet-pro- fessionele acteurs is me geweldig meegevallen. Wel hebben we later nog moeilijkheden gekregen met de bewoners van andere Niederbayern dorpen. Aan de, andere kant is het opvallend dat er juist in die streek zo enorm hard wordt gelachen om de film. Ze herkennen zichzelf in een lachspiegel, ook al is de humor dan erg zwart. Toch vindt ik dat een positief punt". ADVERTENTIE Atletiek Het bestuur van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie heeft de organisatie van de nationale atletiekkampioenschappen 1970 aangeboden dan Haarlem. De wedstrijden worden 25 en 26 juli op het Pim Muiier Sportpark gehouden. UTRECHT (GPD) Peter Fleischmann is toch naar Utrecht gekomen. De jonge regisseur van ..Jagdszenen aus Niederbayern" maakt een nogal academische in druk. Niet vrij van arrogantie be leert hij het publiek en de kritiek over „Jagdszenen" (jacht), de bedoe ling en de achtergronden. „Jagdszenen" vertelt het verhaal van een mentaliteit, die niet beperkt blijft tot het platteland van Nieder bayern. De „dropouts", waarop de jacht wordt gehouden zijn „inter nationaal" in houding een ge drag: „de homosexueel", het hoertje dat in verwachting is, de weduwe die te kort haar rouwtijd aanhoudt. De intolerantie, het conformistische gedrag van de dorpsclan, je kunt het overal ter wereld terug vinden, ook al verwijst Fleischmann vaak naar het jongste oorlogsverleden van Duitsland. Hij beschouwt zyn film niet als al te pessimistisch of fata listisch. „Ik zou het jammer vinden als Jagdszenen zo zou worden opgevat. De film is een aanval en een pro vocatie, maar er mag ier moet zelfs) om gelachen worden". Waarom heeft hij Duitsland als zwaai- belaste plaats van handeling gekozen? „We leven in een tijd. van neurose en agressiviteit. De maatschappij is ziek en daar moeten we iets aan doen. Daarom moet je de wereld een extra sterk provocerende „ziekte" voorbehouden en welk land is meer uit het lood geslagen dan juist Duitsland? Het is een werkmodel voor de buitenlandse toeschouwer, al geef ik toe dat het vaak moeilijk is om hysterische vooroordelen van vlak na de tweede wereldoorlog op zij te zetten". Hoe is „Jagdszenen" in Duitsland zelf ontvangen? „Vrij goed bij de krjtiek, al ont stond er wel deining. En ook het pu bliek was redelijk enthousiast. Maar de grote stormloop op de film be gon pas na dreigbrieven en grote pubicatiles in de Duits sensatiepers zoals Bildzeitung, die schreven dat de boeren uit Niederbayern met bijlen en dorsvlegels stonden te wachten. De boeren voelen zich ech ter niet 'gediscrimineerd en de pas toor van het dorpje (zo'n 230 inwo ners) reageerde zelfs met gepaste trots: zo zie je maai' dat iets der gelijks alleen maar op het platteland mogelijk is". Is er sprake van een politieke 6tellingname? „In zoverre dat ik binnen de Duit se politiek de vinger op de zwerende plek leg, het feit dat er nooit iets gedaan is aan de „underdog". de mens die om sociale of morele re denen uit de maatschappij wordt ge stoten. Je schept de situatie van ach- Peter Fleischmann (links) in gesprek met zijn Japanse collega I Susumi Hani. terdocht, angst en wraak. De zwak ke mens wreekt zich jaagt op de nog zwakkere. Iedereen vervolgt iedereen uit een ongenuanceerde overlevings- Koningin Elizabeth van Groot-Bfrittannië heeft de 70- jarige toneelschrijver en acteur Noel Coward in de adelstad ver heven. LEIDEN Na het zuidelijk to neelgezelschap Globe is nu dan de Arnhemse toneelgroep Theater op de Tsjechow-toer gegaan. Over deze kort na de jarenlang voor onver slijtbaar gehouden toneeltraditie van de onlangs overleden Russische regisseur Pjotr Sjarow kan men zich in het algemeen gesproken bijzon der verheugen. Tsjechow immers is één van die onsterfelijken uit de steeds wijder wordende wereld van de toneelliteratuur. De schepper van „Oom Wanja", „De drie zusters" en „De kersentuin", hoe weergaloos knap heeft hij hem niet getypeerd de „overtollige" mens met al zijn onvervulde verlangens en zijn on heilspellende onmacht, niet in staat om tegen zichzelf in te gaan en iets concreets tot stand te brengen. De toneelstukken van Tsjechow. het zijn stemmingsstukken die een triest beeld geven van de moedeloosheid van de Russische burgerklasse in die tijd. Ze ademen alle een sfeer van landerigheid, van verveling, van lus teloosheid, van berusting. Ook ..Oom Wanja". welk stuk gisteravond in de Leidse Schouwburg onder auspiciën van K. en O. door Theater werd opgevoerd, is van een dergelijke wee moedige sfeer doortrokken. Wanneer twee gezelschappen van naam gedu rende het lopende toneelseizoen één en hetzelfde stuk op hun repertoire nemen dan kan een vergelijking nauweijks uitblijven. Welnu, de „Oom Wanja" van Theater heeft de „Oom Wanja" van Globe niet in de schaduw kunnen stellen. Integendeel, de Arnhemse Tsjechow-interpretati is teleurstellend en ongeloofwaardig gebleken. Zouden Theater en Globe met deze Tsjechow in concours tegen elkaar uitkomen dan verdient de groep van Elise Hoomans en Hans Croiset niet meer dan de helft van het aantal punten dat aan Ton Lutz en de zij nen toegekend mag worden. Anders dan de grote Sjarow hebben zowel Theater-regisseur Adrian Brine als Globe-leider Ton Lutz een verhevig de dramatiek trachten te bewerkstel ligen, waarbij Tsjechows toneel wa gen in de tweede versnelling is gezet. Met dit grote verschil echter dat de sfeer van onbehagen en innerlijke onvrede bij de Eindhovenaren be waard is gebleven en bij het Arn hemse gezelschap niet. Brine's regie is rommelig, teveel op uiterlijk effect berekend en te nadrukkelijk op het komische aspect van de mens in zijn machteloosheid gericht. Bovendien maakt een aan tal hoofdrolspelers in dit Arnhemse Tsjechow-stuk zich zo erg aan „over acting" schuldig dat sommige scènes opvallend veel overeenkomst verto nen met een klucht van Feydeau. De woede-uitbarsting van Max Croiset als de in de liefde teleurge- 4. i. - stelde rentmeester, die zijn hele le ven in dienst heeft gesteld van zijn oude zwager Serebrjakow, wekt al leen maar de lachlust op en geen enkele ontroering. Jammer ook dat het voorwerp van Oom Wanja's on beantwoorde liefde. Serebrjakows tweede vrouw, in deze Tsjechows nauwelijks enige waarde heeft. Si- grid Koetse, gepassioneerd als zij van» nature is, komt namelijk als de mooie Jelena met veel theatrale poespas het toneel op. een gekun steldheid, die zonder meer irriteert. Sigrid Koetse is een groot actrice, maar zij speelt de ontreddering te weeg brengende hoogleraarsvrouw te glamourachtig. Ook Hans Croiset als de cynische, sterk aan het leven ge hechte huisvriend Astrow niet meer j dan een mooiprater, wiens verleidings I kunsten Jelena op de duur toch te j machtig worden. En Hans Tiemeijer is als Serebrjakow evenmin een im- j ponerende figuur. Wel aannemelijk is de manier waarop de actrice Trins Snijders Astrows stille aanbidster i Sinja, een dochter uit Serebrjakows J eerste huwelijk, uitbeeldt. Ze even- I aart hier de prestaties van Petra j Ladeur die de rol van Son ja by na subliem bij Globe vertrolkt. Heel subtiel en ver boven dat van de an- ADVERTENTIE Miss Cinemanifestatie UTRECHT GPD» Sarabande van Blaaderen, miss Cinemanifes tatie. houdt van de barricaden. Zij is een professionele Bastillebestor- mer, een hartstochtelijk bestrijdster van alles wat in haar ogen riekt naar autoriteit, beknotting van me ningsuiting, .onderdrukking, intole rantie. In haar banier staan de woordenvrijheid, gerechtigheid, directe democratie met grote letters geschreven. Zij beschouwt het als haar missie haar boodschap alom te verkondigen. Zo ook tijdens de voorronde van de Cinemanifestatie, waar Saraban de de haar toegemeten tijd niet ge bruikte voor het uitvoeren van een lichtzinnig dansje, maar benutte om het publiek en de jury te verhalen de Beverwykse schoolbezetting, waar zij toen juist vandaan kwam. Sarabande wist voor zichzelf dat zij met haar afwijkend gedrag haar kans op een plaats in de finale ver kleinde, maar dat was het wel waard. De jury echter vond dat ie toch de beste was. Ze ging over naar de finale en ze won weer. Boze tongen fluisterden dat de jury zich heeft laten beïnvloeden door de dolle Mi- na's. Miss Cinemanifestatie heeft namelyk bepaald niet een figuur dat mannen, die uitsluitend die op sex zyn belust, onmiddellijk aanspreekt. Zelf zegt ze over dit onderwerp: „Ik geloof niet in de invloed van de dolle mina's. Ik vind mezelf niet mooi, maar wel interessant. Jeanne Moreau vind ik bijvoorbeeld wel veel en veel mooier dan Brigitte Bardot". Sarabande deed mee aan de miss verkiezingen, omdat de winnares had mogen meedoen in een film. Een ander, bijkomend voordeeltje van het miss-schap, is gratis toegang tot alle Cinemanifestatie-films represen tatieve taken tijdens deze Cinemani festatie heeft ze niet. Sarabande be schouwt zichzelf als anti-autoritair. Zaterdagavond was ze met Agnes Varda en Marguerite Duras door het propvolle camerastudiogebouw op weg naar de kelder waar een discussie zou worden gehouden. Toen het publiek voor de kleine Marguerite Duras niet opzij ging gaf Sarabande een opvallend staal tje vloeken en Meren ten beste. De vraag is nu: past zoiets in het anti- autoritaire stelsel? Sarabande, ge kleed in een gehaakte doorkijk jurk waar haar rose tepeltjes doorheen gluurden, antwoordde: „Tot een be paalde hoogte heb ik me aan de au toritaire maatschappij aangepast Je moet soms autoritair zijn omdat de maatschappij zo is". ADVERTENTIE NU OOK VOOR DIERENVRIENDEN Nu er Lamatex is ontdekt, kan I iedere vrouw mooi zijn zonder dat daar eerst tientallen dieren voor ge marteld moeten worden. Want Lamatex ziet er uit als bont, is bovendien veel lichter en toch lekker warm. Lamatex is pijnloos bont en de prijs is zonder pijn voor U! De mooiste kosten f245,—. Lamatex is alleen verkrijgbaar by MAISON VAN OS (vanouds de rode pui). PAUL KRUGERLAAN 221, tel. no. 39.09.01. Te bereiken met lijn 6 en 12. Den Haag. Uw reisgeld vergoeden wö gaarne. Frisdrank moet écht fris zijn. Rivella is puur-natuurlijk, zuiver als kristal. Rivella bevat géén kleur stoffen of conserveermiddelen. Tot zover: een ongekleurd verhaal. Maar om U keuze te bieden tóch twee kleuren. Rood etiket: voor de liefhebbers van een zachte, milde smaak. Blauw etiket (zonder suiker): een pittige drank voor iedereen die „de slanke lijn" eerbiedigt. nliijd RIVELLA thuis, op ïtv jjczniidhrid! NEDERLAND I 5.00 Voor de kinderen (VARA) 6.45 De fabeltjeskrant (NOS) 6.55 Journaal (NOS) 7.04 Scala: informatief programma (NOS) 7.30 Kenmerk: de wekelijkse informatierubriek over kerk en samenleving (CVK/IKOR/RKK) 8.00 Journaal (NOS) 8.20 Uitzending van de CPN (NOS) 8.30 Uitzending Stichting Socutera (NOS) 8.35 Het geheim van de X-15, speelfilm (NOS) 10.15 Persoonlijk: actuele gesprekken (NOS) 10.40 Journaal (NOS). NEDERLAND II 6.45 De fabeltjeskrant (NOS) 6.55 Journaal (NOS) 7.04 Midweek: jongerenprogramma (VARA) 8.00 Journaal (NOS) 8.20 Bellevue: Presentatie Kunst en kunstenaars, in kleur (VARA) 9.00 Dit is het begin discussie over wonen en groene weduwen (VARA) 10.05 HIRO-Magazine (HIRO) 10.25 Journaal (NOS) 10.30 Spaanse les les 3 (Teleac) 11.10 Studeren Theologie (Teleac). Sigrid Koetse rechtsals de mooie Jelena en Trins Snijders als het lelijke eendje Sonja. deren uitstekend is het spel van Bern hard Droog, die de rol van de aan lager wal geraakte landeigenaar Te- legin toebedeeld heeft gekregen. Een kleine rol, helaas. Annie Langenaken tenslotte speelt in deze Arnhemse Tsjechow-produktie. met fantasielo ze decors van Jürg Madlener. de moeder van Serebrjakows eerste vrouw. Dat „Oom Wanja" de Arn hemse mist is ingegaan is heel naar. Als de sfeer van het stuk niet langer ondergeschikt blijft aan routineus opgezegde tekst dan valt er mis schien nog wat te redden. PIETER C. ROSIER De „Vuist" van Willem Duys had na lange tijd voor mijn gevoel weer eens de kwaliteit die een programma als dit be staansrecht verschaft. Ik bedoel dit. „Voor de vuist weg" heeft een hoge kijkdichtheid, Duys is populair bij het publiek, die twee factoren zyn meer dan voldoende voor het handhaven van een programma als ,.De vuist", ook al kan men niet van het vryo yvende karakter ervan houden, of zal men wel eens wat anders willen zien dan die drie henige koeien van dit pro gramma: het dier, de oude man en de zangeres. Een en ander neemt natuurlijk niet weg, dat ook voer een zo vrijblijvend programma de eis gehandhaafd blijft, dat de mogelijkheden op timaal benut worden En daar mankeerde het de laatste tijd nogal eens aan. Je krijgt vaak de indruk dat het losbladige karakter van het programma minder een kwestie is van im provisatievermogen, dan van gemakzucht. Gisteren echter werden de mogelijkheden van het pro gramma misschien niet opti maal. maar toch op zeer bevre digende wijze ingelost. Natuur lijk was er een beest: een leeuwtje, dienstdoend als waak hond, maar gelukkig was zyn baas een onderhoudend causeur, zodat dit „nummer" niet alleen viel en stond met de hilariteit die oplaaide toen Willem het dier op zijn tafel gezet wilde zien en het beestje enige ravage aanrichtte. Ook de oude man was er, of eigenlijk niet meer. We kregen een fragment te zien van het vroegere optreden van ome Maarten met zyn stampo- foon, omdat hij kort geleden is overleden. Terecht besteedde Willem daar aandacht aan, het was een aardige man die mil joenen mensen enkele vrolijke ogenblikken bezorgd heeft, alle reden dus om even aan hem terug te denken. De zangeres was Thorèse Steinmetz, en on der het hoofdje zang mochten ook de Jantjes en een verouderd meisjeskoor van Herman Broek huizen worden gerangschikt. Het griezelnummer was de fakir Kleinmans uit Enschede, die het glas niet opat maar er op ging liggen, en een goed num mer was ook de introductie van een nieuw blijspel van Dimitri Frenkel Frank voor Luc Lutz en Trudy Laby, die uitliep in een sketch voor drie heren en een dame (zou Willem echt niet geweten hebben dat Dimitri meer geschreven heeft dan Ha- dimassa, en zijn stukken ook in België. Frankrijk en Zuid-Ame- rika zijn gespeeld?) Klapstuk van dit programma was natuurlijk Mickey Rooney, die Duys als „Bill" aansprak, en op de vraag naar zijn vitali teit CLvjn. zijn ontelbare huwe lijken) antwoordde, dat al lag er sneeuw op zijn dak (zijn haar), er toch nog genoeg vuur in het fornuis brandde. Tot zover deze geslaagde vuist. Avro's Televizier, weer opmerkehjk actief, bracht beel den van de Griekenland-bijeen komst in Leiden, en volstond met de antwoorden van de fo rumleden en kolonels-aanhan gers Kanters en Van Heynin- gen. In de bilj artery noemen ze dat over de band spelen, een effectieve speelwijze soms, en zeker m dit geval. Piet Verkijk kon me'den dat de Tsjechische schaker Pachman in de gevan genis zit. dat was goed nieuws, want tot voor kort lag hy met een hoofdwond, op dubieuze wijze in die gevangenis opge lopen. in het bijpassende zie kenhuis. Verkijk riep iedereen op Pachman een ansicht te sturen, adres: Ludek Pachman, gefangnis „Pancrac". Praag, Tsjechoslowakye. Als laatste opbeurende onderwerp kregen we de e-enerale repetitie te zien van het Casino de Paris, met onbedaarlijk veel blote borstjes, waardoor het even onduidelijk was of Jan Brusse, toen hij schertsender wijs over de jaar lijkse toevloed van 2 miljoen anonieme bezoekers sprak, deze mensen als bosjesmannen aan duidde of als borstjesmannen NICO SCHEEPMAKER VOOR WOENSDAG 4 FEBRARI Hilversum I 402 m. VARA: 18.00 Nws. 18.11 Act. 18.20 Ultz. van de Pacifistisch Soc Partij VARA: 18.30 Stereo: Klink Klaar, zonder nonsens. 19.30 Nws. 19.35 Bui tenlands weekoverz 19.45 Stereo: Licht voc. en instrum. ensemb. met zangsol. 20.10 Neder 1. cabaretlied. 20.25 Plaats Gevonden: gevar. progr. uit Zaandam. 21.15 Vragenvuur. 21.35 Stereo: Melo dieën Expres. 22.00 Letter-Grepen literair progr. 22.30 Nws. 22.38 Meded. 22 43 Act. 22.55 Stereo: Mod. kamer- muz. van Franse componisten (opn.) 23 55-24 00 Nws. Hilversum II 298 m. NCRV: 18.00 Strictly Country Style: country and western rubr. 18.30 Nws. 18 41 Act. N O S 19.00 Openbaar Kunstbezit Orde van Vrijmetselaren. 19.10 In dit progr. spreekt onder meer dr. Ir. M Oostlng uit Den Dolder. NOS 19 20 Experimentele religieuze groepe ringen. klankbeeld. 19.35 Geen onder- daan maar burger, reeks ultz. over de I staatkundige vorming van de Nederl I 19.50 Progr. voor blinden en slechtzien den. 20.00 Stereo: Radiokamerork Om- roepork. Omroepkoor en sol klass. en mod. muz. (In de pauze: pim. 20.55 21.15 Fermate: een luchtig pauze pro gram) 22.00 Vonken onder de as: serie progr over Nederl. volksverhalen en volksgebruiken. 22.30 Nws. 22.38 Pari overz. 22.45 Stereo: X. een sprong ln het duister, lichte gram. muz en rep 23.55-24.00 Nws. (Over de 4e lijn) van 18-20 uur Fragm. ..Die Czardasfürstin" Erwln Walther Zlpser. Rudolf Schock, Guggi Lowinger. Rupert. Glawltsch, Sari Ba- rabas, Fritz Heifer. Otto Alexander. Koor en Orkest o.l.v. Frank Fox Bugle call rag (Schoebel) Orkest Glen Gray. Dippermouth blues (Oliver) id. Goln" to Chicago blues (Basle) Peggy Lee. San Francisco blues (Lee) id., St. Louis blues (Handy) Id.. Uptown blues (Lunceford) Orkest Glen Gray. The new no name Jive Wagner) Id. La golondrina (Serradell) Nat King Cole. A media luz (Bergdahl) ld.. Piel canela (Gapó) ld.. Swlngln' the blues (Basle) Orkest Glen Gray. Night train (Forrest) Id.. Roll on Mississippi, roll, on (West) Dinah Shore. Moon country (Carmichael) Id.. Down home rag (Sweatman) id., Blowin' up a storm Heftl Orkest Glen Gray. Farewell blues (Schoebel) Id,. Caravan (Elling ton) Orkest Bob Brookmeyer. Glom- my Sunday (Seress) Id., Don't walk Mobley) Hank Moblev and his All blues (Schoebel) Id.. Caravan (Elllng- v "ob B r <S< >ley) I Stars. Lower stratospher (Mobley) id., In the wee small hours of the mor ning (Hilliard) Orkest Count Basle. Come fly with me (Cahn) Id On the road to Mandaly (Speaks) Id.. Only the lonely (Cahn) id., South of the border (Kennedy id.. All of me (Si mons) Id. VOOR DONDERDAG 5 FEBRUARI Hilversum I 402 m AVRO 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. 7.20 Stereo: Lichte gram. muz. 8.00 Nws 8.11 Radlojourn. 8.20 Stereo: lich te gram. muz. (vervolg) <8.30-8.33 De Groenteman) 8 50 Morgenwyd. 9.00 Ste reo: Klankjuwelen (gr.). 9.35 Waterst, 9 40 Schoolradio. 10.00 Voor de kleu ters. 10.10 Arbeidsvitaminen (gr.) (ll 11.02 Nws.) 11.30 Rondom 12: Progr. de vrouw 11.55 Beursberichten» 12.30 Mod. platteland. 12.35 Sportre- vue 13.00 Nws. 13.11 Radlojourn. 13.30 t Muzikantenuur: I. Mono: Gitaarre cital: mod. muz. II Stereo: Planore cital: mod. muz. II Stereo- Instrum, trio: mod. muz. 14.30 't Is historisch* progr. over geschiedenis 15.00 Voor de zieken. 16.00 Nws. 16.03 Van vier tot vijf: radloprogr. ln een Notedop. 1».00 Tussen 10 en 20: lichte gram, muz voor de tieners 17.30 Herman. daar ga Je: gedramatiseerde radlo-do- kumentalre over het afscheid van een pionier. 17.55 Med Hilversum H 298 m. KRO: 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord. 7.16 Badinerie: klas. en mod muz (gr.) (7.30 Nws 7.32 Act. 7 50 Overweging 8.00 Nws.) 8 30 Nws 8 32 Voor de huisvrouw (9.00-9.10 Gymn. v d huisvr.). N.O.S 10 00 Wat heeft dat kind?, pedagogische lez. 10.20 Ste reo Muz. uit de Barok (opn KRO 11.00 Nws. 11.03 Voor de zieken. 11.55 Med NCRV: 12 00 Los-Vast gevar. progr. (12.26 Med. t.b.v. land- en tuin bouw 12.30 Nws. 12.41 Act.) 14.00 Ste reo: The Kilima Hawaï lans Show; licht muz. progr. 14.25 Stereo: Strijk kwartet: klas. muz. (opn.) 15.00 Herv. mlddagdienst. N.O.S.15.30 Meer over minder: progr. met meer inform, over mensen en dingen die minder op de voorgrond treden (16.00-16 02 Nws NCRV: 17.45 Sportact. Hilversum III 240 m. NCRV: 9.00 Nws. 9.02 Terug van weggeweest: muz. van toen. voor luis teraars van nu 9.30 Zzzoeilichte instrum. muz. 10.00 Nws 10.03 Muz. by de koffie (11.00 Nws.) NOS 12.00 Nws 12.03 Pop-Sllck KRO 13 00 Nws 13 03 act. 13.08 Plet Römer, ontspan nen lunchen en luisteren 14.00 Nws. 14.03 Holster: pop- en countrymuziek (15.00 Nws.) 16 00 Nws 16 03 lÜRRRrrr popmagaz 17.00 Nws 17 02 Act. 17.07 18.00 Draaljijofdraaiik: verzoekpl. pro- TELE VISIEPROGRAMMA 'S Nederland I. NOS./ NOT.: 10 45-12 00 Schooltv. NOS.: 18 45 Kleur: De Fabeltjeskrant NOS 18.55 Journ. TROS: 19 04 klem- Jam muz. show voor de jeugd. 19.31 Kleur: De getrouwde vrygezel, tv-se- rle NOS.: 20.00 Journ. TROS 20 20 TROS-Toto 2040 Kleur De dief van Washington, tv-film 21.30 Op de man af: twee wekeiyks interview 2145 An nie Cordy Tour de chant NO S. 22.30 Journ. 22.35 Report Europese Kam pioenschappen Kunstryden ln Le ningrad TELEAC: 23.05-23 35 BI) le ven en welzijn les 4 (herh.) Nederland II. N.O.S.: 18.45 Kleur: Dc Fabeltjeskr. N.O.S.: 18.55 Journ. N.O.S.19 04 Sca la: Inform, progr 19.30 Van gewest tot gewest NOS.: 20.00 Journ. VPRO 20.20 Berichten uit de Samenleving. 20.35 Expo. 70 Japan, report. 20.50 Im pressie van zeven dagen Utrechtse Fllmmanlfestatle. 21.25 Monkey Busi ness. film van de Marx Brothers CVK IKOR 22 40 Date Line San Francisco film. N.O.S.: 23.10-23.15 Journ.

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 5