Boerenleenbank Geld lenen gaat snel en makkelijk. Zieken- verzorgster OLGA-malrassen N.V. Playtex Cross-\öur-Heart beha's j zijn nu extra voordelig. Bij Hunkemöller/ Lexis! hunkemöller lexis MWRIL Finata Bank als er geld voor moet zijn JONGSTE BEDIENDE Niet lekker? Koortsig? Pijntje?... Wat extra zorg en liefde doet al wonderen. Maar zorg ook voor verantwoorde hulp: haal op tijd de dokter. En geef alvast zo'n Sinas- prilletje, zo'n vertrouwd prettig zuigtabletje. Sinaspril is speciaal voor kinderen: bevat een stof die de gevoelige kindermaag beschermt en heeft een frisse limonadesmaak. Zo gaat Sinaspril er vlot in, zonder sputteren - en het helpt héél snel. Weggeklapt. neemt dit ulttrekbare droogrek met ste vige, geplastifi ceerde lijnen in zwaar vertinde houder geen plaats in. Nu Ruime handige boodschappentas in vlot model en gezellig ruitmotief. Pak 'm met z'n ideaal rits-voor vak maar mee voor slechts KINDERTABLETTEN Vooruit maar men sen! Voor 27 en een halve gulden wordt u eigenaar van deze voortref felijke handstof zuiger met al z'n gemakken en hulp stukken. 1 jaar ga rantie. Heus 't is 27.50 Pracht kapspiegel van het beste Ne derlandse fabri kaat. Kost 29.75 maar in de week endopruiming voor 14,<»5 Unieke broodsnij machine op gede coreerd 'Hornitex' plateau met zuig- dopper». Instelbaar op elke gewenste dikte van boter hammen. kaas of vlees. Nu 15.95 Als speciale Week endattractie hier onze gerenom meerde elektr haardroger met warme of koude luchtregeling. met standaard. met droogkap en met 1 jaar garantie voor Weg met die nare bak- en braad- luchtjes in uw keuken Koop on ze solide raamven- tilator. zet 'm (heel gemakkelijk met bijgaande glassnijder) zelf op z'n bescheiden plaatsje. Nu 21.50 Sierkannen uit In dia! Prachtig be werkt koper nu voor spotprijzen. Naargelang de maat 8.50. 7.50 of Voor meisjes van 17 JAAR EN OUDER, die zich aangetrokken voelen tot de ziekenver pleging en tenminste drie jaar voortgezet on derwijs aan een dagschool met goed gevolg hebben genoten, bestaat de mogelijkheid om in het ACADEMISCH ZIEKENHUIS TE LEIDEN te worden opgeleid tot ZIEKENVERZORGSTER. Aanvang opleiding: 1 april 1970 Duur opleiding: 2 jaar. Bruto salaris per maand: eerste jaars leerling-ziekenverzorgster f342,- tweede jaars leerling-ziekenverzorgster f 369,- benevens vrije kost, inwoning en bewassing. Tweemaal per maand vergoeding van reis kosten naar het ouderlijk huis. Het eerste uniformpakket wordt door het ziekenhuis verstrekt. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de Directrice met vermelding van de letters LD—ZV. HANSENSTRAAT 71-77 LEIDEN vraagt voor directe indiensttreding leeftijd vanaf ca. 15 jaar. Voor diverse administratieve werkzaam heden. Schriftelijke of mondelinge sollicitatie aan boven staand adres. Ar Uw salaris op een gezinsrekening geeft een vergoeding van 31/2 Ar Alle bankzaken. Ar Deviezen. Ar Verzekeringen. Voor verdere inlichtingen kunt U zich wenden tot onze kantoren aan: LEIDEN, Wagnerplein 19, telefoon 42278. LEIDERDORP, Laan van Ouderzorg telefoon 01710—40936. VOORSCHOTEN, Bachlaan 2 - tel. 01717—5931 Bij Finata Bank gaat lenen plezierig en snel. Tot nu toe hebben daar al zo'n 150.000 mensen gebruik van gemaakt. Ook u kunt dus gerust bij Finata Bank binnenlopen. Aan welk bedrag denkt u? Duizend? Vierduizend? Elk bedrag is mogelijk bij Finata Bank. Zonder informatiekosten en voor alle privé-doeleinden. Voorbeeld: u ieent f 2.200,- en lost af in 24 maanden a f 107,09 per maand. Dat is in totaal f 2.570,16. Dus f 370,16 aan financieringskost incl. rente, administratiekosten overlijdensrisico. Dat is maand slechts f 15,42. Geld lenen is niets bijzonder bij Finata Bank. 't Is dan ook de grootste en modernste maatschappij voor privé-leningen in Nederlai U bent hartelijk welkom! Ook op vrijdagavond van 6.30 tot 8 uur.Een uitgebreide folder ligt voor LEIDEN, Rijnsburgerweg 3, (01710) 5 23 40. HAARLEM, Dreef 18, (023) 3119 50. Als u de Cross-Your-Heart beha van Playtex eenmaal gepast hebt, wilt u hem kopen. Want op unieke Playtex-manier geeft die beha uw figuur een heel nieuwe charme. En de Playtex Cross-Your-Heart Longline rekent wel af met vetkussentjes! Kopen kan nu héél voordelig! Want van 15 januari t/m 19 februari krijgt u een tijdelijke reduktie van 3.- op het korte en van 5.- op het Cross-Your-Heart Longline model. Natuurlijk komt u tenminste even passen... O ja, behalve het korte en het Longline Cross-Your-Heart model is er ook de voorgevormde Plusform beha, die uw buste een maatje méér geeft. Ook op die Cross-Your-Heart beha krijgt u een tijdelijke reduktie van 3.-! toonaangevend in foundations en lingerie

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 16