3M biedt u boeiende mogelijkheden I Administrateur Desk-supervisor Receptioniste Medewerker archief Telefoniste Typiste Ponstypiste 2ÜSÜ?' I~- Marketing assistent Factuurcontroleur Programmeur Secretaresse Assistent marketing afdeling Schoonmaker KUNTUTYPEf MEVROUW?: leuk, zo'n baan-voor-halve-dagen Een goede job met interessante kansen voor de toekomst. MINNESOTA NEDERLAN ROOSEVELTSTRAAT 55, Ll In 1970 werken bij actief bedrijf 3M Company breidt zich voortdurend uit. Iedere vijf jaar verdub belde het aantal medewerkers. Voor 1970 staan onze verwachtingen al vast; een onverminderd voortgaande groei. Daarvoor hebben wij u nodig. In een modern, levend bedrijf als het onze liggen prachtige kan sen voor mensen met capaciteiten, een enthousiaste persoonlijke inzet en gevoel voor collegialiteit. De variatie in het produktenpakket (vanaf talloze Scotch-tapes, isolatiematerialen en sierlinten tot ultra moderne microfilmapparatuur, artikelen op medisch gebied en kopieermachines) schept boeiende mogelijkheden. Voor 1970 - weten wij - zullen wij voor de volgende functies de juiste mensen moeten aantrekken. Komt u eens kennismaken? Leeftijd25-30 jaar. Opleidingmiddelbare school, M.B.A., S.P.D. Ervaringinzicht in het opstellen en lezen van resultaten- overzichten. Taak; periodiek samenstellen van resultaten-overzich ten ter bepaling van het bedrijfsbeleid. Leeftijd25-30 jaar Opleiding i middelbare school. Engelse handelscorrespon dentie. Ervaring! goede vaardigheid in sales correspondentie, bij voorkeur als leider van een klein team. Taak! geeft leiding aan een afdeling sales corres pondentie. Leeftijd21 -25 jaar Opleiding: Mulo. Ervaringredelijke typevaardigheid. Taak: gastvrouw voor bezoekers, licht administratief werk. Leeftijd16-19 jaar. Opleidingenige jaren voortgezet onderwijs. Ervaringniet noodzakelijk. Taakopbergen van documentatie in ons archfc maken van kopieën. Leeftijd20-25 jaar Opleiding: Mulo. Ervaringredelijke spreekvaardigheid in de moderne talen. Taakbedienen van telefooncentrale. Leeftijd18-23 jaar Opleidingenige jaren voortgezet onderwijs. Ervaringgoede typevaardigheid. Taakcorrect uitwerken van correspondentiee. Leeftijd: 18-24 jaar. Taaki bewerken van gegevens in computertaal. Leeftijd i 23-27 jaar Opleidingmiddelbare school, cursus marketing. Ervaring i soortgelijke functie. Taak: zelfstandig uitvoeren van marktonderzoeken en assisteren bij de opstelling en de uitvoering van het marketing plan. Leeftijd24-28 jaar Opleiding! Mulo en programmeursopleiding. Ervaring: I.B.M. 360/20 met magnetische schijven en banden. Taakt Programmeren in R.P.G., Assembleren PL 1. Leeftijd22-27 jaar. Opleiding! middelbare school. Ervaringsteno Nederlands/Engels. Taak! Nederlandse en Engelse correspondentie, bij houden verkooprapporten. Leeftijd20-25 jaar. Opleiding: Mulo. Ervaringfactuuradministratie met computer. Taak: voor- en nacontrole van uitgaande facturen en het invoeren van mutaties. Leeftijd: 17-20 jaar Opleiding; middelbare school. Ervaringniet noodzakelijk. Taak: het verlenen van algemene assistentie aan de marketing afdeling. Leeftijd18-22 jaar. Opleiding i lager onderwijs. Ervaringniet noodzakelijk. Taak: schoonhouden van het magazijn en de produk- tie-afdeling en de directe omgeving van het gebouw. Was u vóór uw trouwen misschien typiste of secretaresse en hebt u nü belang stelling voor een baan-voor-halve-dagen! Komt u dan gerust eens bij ons langs. Vooi 3M is uw leeftijd niet belangrijk. Alleen uw typevaardigheid. De werktijden kiest u zelf: 's ochtends van 8.45 tot 12.30 uur ol 's middags van 13.15 tot 17.00 uur. Iets voor u ziet: een keur van plaatsen ligt nog open. Natuurlijk kunnen we in deze advertentie niet alles vertellen over de functie die u speciaal interesseert. Neemt u dus even contact met ons op. U kunt ons een briefje sturen of... gewoon eens komen praten. Dinsdag 16 en woensdag 17 december houdt onze heer L Bouwman graag voor u vrij - van 8.15 tot 21.00 uur. U bent dan hartelijk welkom. Een speciale afspraak behoeft u niet te maken,

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 24