'ADVERTENTIE Het geschenk dat ze de eerste 2 jaar niet zullen vergeten. Een overdreven belofte die niet valt waar te maken? Toch niet. Als u deze advertentie op uw gemak doorleest,zult u merken dat dit geschenk inderdaad de unieke eigenschap heeft, dat het minstens twee jaar lang niet vergeten zal worden. Hoe die zeldzame garantie in elkaar zitjeggen we u graag even uit. Begin januari verschijnt er een schitterende serie boekwerken over de Tweede Wereldoorlog. Een uniek historisch document dat misschien wel voor het eerst na dertig jaar een werkelijk objectief verslag geeft van de gebeurtenissen in de jaren 1939-1945. Voor het eerst worden eindelijk alle partijen aan het woord gelaten. Van de stafchef van Montgomery tot de generaal van de Wehrmacht. Van generaal Antonov van het Rode leger tot de Japanse majoor Marimoto. De eindredactie is van Sir Basil Liddell Hart, die algemeen beschouwd wordt als de grootste autoriteit op het gebied van de Tweede Wereldoorlog (in 1966 werd hij hiervoor zelfs in de adelstand verheven). Duizenden en duizenden foto's werden ter beschikking gesteld door oorlogsmusea en historische archieven uit de hele wereld. Nog steeds geen garantie voor dat „twee jaar niet vergeten"? U heeft gelijk. Maar deze serie heeft nóg iets unieks. Gedurende twee jaar zal er iedere week een aflevering verschijnen. Anders gezegd: u geeft niet één, maar 96 geschenken. En na twee jaar is de gelukkige ontvanger van uw cadeau de trotse bezitter van een volledige documentatie over de Tweede Wereldoorlog. En BON Ik abonneer mij graag op de Geschiedenis van de Tweede Wereldoorlog. Naam: Adres: Woonplaats: Ik geef de serie cadeau aani Naam: Adres: Woonplaats: Mijn naam is: Adres: Woonplaats: Ik betaal per maand. Adresseer de bon als volgt: LEIDSCH DAGBLAD Antwoordnummer 214 Leiden Doe deze dan in een envelop, waar u geen postzegel op hoeft te plakken, deze betalen wij. Een exclusieve aanbieding van LEIDSCH DAGBLAD we twijfelen er zelfs niet aan of óók na die twee jaar zal deze boekenserie zeker niet een vergeten gedeelte van de boekenkast zijn. Een boek dat u leest als een tijdschrift Een kleine 3000 pagina's over de Tweede Wereldoorlog, wie heeft de moed die in één adem uit te lezen? Niemand immers. Vandaar die wekelijkse afleveringen. Op die manier krijgt u op uiterst leesbare manier een volledig verslag van de meest dramatische periode van onze jongste geschiedenis. Een rommelige methode? Integendeel. Per 16 afleveringen verschijnt een verzamelband van prachtig kunstleer. Voor maar 5,25 per band. En de eerste krijgt u zelfs gratis. Ook door dat wekelijks verschijnen is een origi neler en indringender geschenk nauwelijks denkbaar. Wekelijkse serie groeit tot imposante boekenreeks We zeiden het al: in feite geeft u een 96-delig cadeau, in tijdschrift vorm. Met als eindresultaat: 6 schitterende boekdelen met ieder zo'n 450 bladzijden. Ook wat de illustraties betreft,is deze serie zonder weerga. Meer dan 3000 foto's waarvan ruim duizend in kleur. Daarnaast een overvloed aan kaarten, tekeningen en diagrammen. U wilt het eerst wel eens zien? Kan ook al. Binnenkort vindt u in uw brievenbus een brochure over deze boekenreeks. Onderdeel daarvan: 5 willekeurige pagina's op ware grootte die u een indruk geven van het geheel. Speciaal voor onze abonnees Inderdaad, alleen onze eigen lezerskring kan zich op deze unieke serie abonneren. De „Geschiedenis van de Tweede Wereldoorlog" is een initiatief van onze krant ter gelegenheid van de 25ste herdenking van de wapenstilstand. We vonden het daarom aardig om alleen li van dit bijzondere aanbod te laten profiteren. Voor niet-abonnees is er maar één manier om in het bezit te komen van deze boekenserie: cadeau krijgen van een abonnee. De uniek lage prijs Juist omdat we deze serie zien als een service aan onze lezers hebben we de prijs zo laag mogelijk gehouden. Per nummer 1,25. U heeft gelijk, dat is onvoorstelbaar goedkoop. Oók de manier van betalen is uiterst simpel. Elke maand ontvangt u een acceptgirokaart die u alleen nog maar hoeft in te vullen en te ondertekenen. Mis uw kans niet Aarzel dus niet langer. Vul de bon in en maak u zelf, uw vrienden of uw relaties blij met deze wekelijkse serie, die uitgroeit tot 6 prachtige boekdelen met de volledige „Geschiedenis van de Tweede Wereldoorlog". P.S. Als u dit geschenk aan meer mensen wilt geven,mag u natuurlijk ook gebruik maken van een brief of briefkaart aan het adres van ons dagblad.

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 16