'Goed amusement is vreselijk moeilijk' koala Joop Admiraal groots in eenakters uit VS SATIRE OP EEN HOMO-HUWELIJK Rucli Carrell's succes in Duitsland Bill Evans komt Edison ophalen Semprun ontvangt literaire prijs en qiótcren zemen j de enige zeem. zonder W11 p n 9 die uitgekookt kan worden en zorgen ■nüUU bestand is tegen wasmiddelen Mary Quant heeft een miskraam ISRAËLISCH- ARABISCHE SCHIETPARTIJ DINSDAG 25 NOVEMBER 1969 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 5 - DGIC Mijl (ADVERTENTIE) BREMEN (GPD) Rudolf Kesselaar Is een eerzuchtig man. Hij wil hoger op, beter. meer. Een televisie-artiest, die de vele spor ten van de ladder naar interna tionale roem zelf timmerde en kan leunen op een succes, dat Nederlandse verhoudingen is ontgroeid. Wiens daden in het toch zo chauvinistische Duits- land voer voor café- en straat- gesprekken zijn geworden. Begonnen in het schemerige 'wereldje van Neerlands schnab- belaars, mijmert hij af en toe over kansen in Amerika. Rudolf sKesselaar is een creatief man, die niet kleiner is dan de scha duw van zijn succes en elke vol treffer op de naar iverkelijk ta lent snakkende bundesbuismet een gerust hart signeert. Rudolf Kesselaar. vierendertig jaar en met versnelde pas op weg een va.n de vele Duitse miljonairs te worden, is Rudi Carrell. In de beeldfabriek van Radio Bre men, lilliputter onder de Duitse om- ioep-giganten geeft ..Der Rudi" opening van zaken. .Er is zoveel gekletst over mijn motieven om in dit land te werken. is over het geld gesproken, over de roddels in Nederland, de ruzies en de technische mogelijkheden, die hier groter zouden zijn. Ik wil hoger op, dat is alles. Natuurlijk kan ik hier meer verdienen, maar dat toomt er bij. Het is een uitvloeisel van een ge- llaagde poging in een groter land [root te zijn. De NTS heeft net zul- ;e goeie apparatuur als Stuttgart of Bremen, maar ik kan hier gewoon myn werk doen op een ander plan". Vriend en manager Dick Harris, door Rudi's carrière omhoog gesto ten in de vaart der goed geklede Ihowbizmanagers. doet tijdens het gesprek vele duiten in het zakje. Obstakels en namen, die mogelijk de glans van „Rudi" kunnen verduiste ren ruimt hü betekenisvol lachend op. Het talent en de vele artistieke Verdiensten van zijn Carrell onder- ibreept hij dubbeldik. Een beproefde manier, die hem tien procent van Rudi Carrell's inkomen garandeert. NEDERLAND I 6.50 7.00 7.07 7.32 8.00 8.20 9.10 10.10 10.55 11.00 NEDERLAND II Kom maar tevoorschijn! In zo'n fijne Koala pyama stap je plezierig de nieuwe dag in. Een produktvan Kpontor Kinnesinne „De roddel in Nederland? Alle maal kinnesinne. De jongens van bet plein, ja natuurlijk, die kletsen over het succes van Rudi. Afgunst. Laat ze verdomme om negen uur hun bed uitkomen en werken. Al leen met werken bereik je iets. De heren op de terrassen hebben geen werk, moeten zielige verhalen in de krant hebben. Weet je dat er in Bre men meer toneelspelers, zangers en icteurs, balletmeisjes en choreogra fen wonen en werken dan in Neder land en België samen. Kletsen en niets doen. ja. ja". En Rudi? „Ja, dat is zo. De Ne derlandse televisie ligt op z'n kont. om het zo maar eens te zeggen. Het .p.draait om een groep mensen, die er )C nu al Jaren lang zit. Het is niet voor niets dat de kinderprogramma's het meest populair zijn". Dick Harris: .Swiebertje zéker, wat heeft dat- nu nog met kinderprogramma's te ma ken? Wat daarin gebeurt dat kan toch niet. Smerige praat. pfft". En Floris? „Ken ik niet". Rudi „Als Je één keer Je broek hebt laten zakken voor de buis, dan e yJweet men het wel. Daarmee kun Je niet doorgaan. Ze zitten helemaal in het slop daar. Ze gaan terug in de tijd. Zoiets merk je aan de populari teit van die BBC-programma's met oud variété. Amusement blijven brengen is vreselijk moeilijk. Goed amusement. Duitsland is toch een groot land, maar de tv-zenders hier hebben de grootste moeite iets bijeen te krijgen van werkelijk kwa liteit. Ik heb met mijn gag-shows geen concurrentie. De enige man, die nu ook geweldig populair wordt, is Peter Alexander. Hij heeft ook shows, niet vol technisch vernuft, zoals de anderen hebben. Gewoon, dat slaat aan Uit de brieven die ik krijg, kan ik to'n beetje aflezen waarom de men sen de Rudi Carrell-shows mooi vin den. Ze voelen tijdens het kijken, dat ik erg hard bezig ben geweest om mijn ideeèn te realiseren. Ze proeven iets var. de moeite, het streven naai de perfectie. Ze zyn ook gevoelig voor de situaties, de grappen, die ik maak Dat ze betrekking op het alle daagse leven hebben". je niet. Hoeveel grappen, gags be staan over die mensen? Ik moet er honderd hebben, waarvan ik er vijf tien kan uitzeven. Dat is de moeilijk heid. Daarom zou het goed zijn als ik gag-writers zou kunnen vinden, maar die zijn er niet. Dick en ik zijn naar Londen geweest. Noppes. Ik zoek een bureau, die mij vijftig gags op het thema schoorsteenveger kan leveren. Zo maar, uit het bakje. Alle ideeën en suggesties, die me hier in Duits land zijn toegestuurd waren onbruik baar". Rudi Carrell schrijft alles zelf. „Ik zie er elke keer weer tegenop, 't Is uitputtend. Ik heb al eens een com plete show geschreven in het decor De zaak was getimmerd en toen moest ik nog schrijven. In een van mijn Nederlandse shows, een live show, kreeg ik een idee voor de vol gende. Dat heb ik toen ten aanschou- we van heel kijkend Nederland op een kaart geschreven." Wat anders Televisie is voor Der Rudi niet het enig zaligmakende. Hij heeft vijf jaar onafgebroken in de studio's ge staan en verlangt nu wat anders. Zijn contract loopt in 1970 af. maar Rudi Carrell er is hem te verstaan gegeven, dat een frisse handtekening met span ning wordt afgewacht. De kijkdicht- heids- en waarderingscijfers in de Bondsrepubliek liegen er tenslotte niet om. Of hij het doet? ,Jk wil wel eens een jaar wat anders doen. Rondkijken, ideeën verzamelen Rudi: ..Er staan theaters genoeg leeg op Broadway, ik kan er morgen avond wel één huren, maar je moet trapsgewijze carrière maken. Begin nen in de provincie en langzaam naar dat Broadway toewerken." Eén thema ter. JWIJI strea Rudi Carrell werkt met een eigen i«ysteem. „Ik ben vermoedelijk de mige in de wereld, die een hele show in één omgeving brengt. Er is één thema. De show, waarmee we nu be- tigzijn. speelt in een politiebureau En zo had ik al eens een station en «en wegrestaurant. De decors wor den gebouwd en daarin plaats ik dan alles Het gevaar is natuurlijk, dat de indruk kan ontstaan, dat er mensen en situaties met de haren bijgesleept worden. In Nederland koos ik eens ,De daken van Amster dam" als lokatie-thema om in te wer ken. Maar dat kon niet, want ver der dan Sinterklaas. Zwarte Piet, de Khoorsteenveger, de duivenmel ker en de antenne-installateur kom LEIDEN De Amsterdamse toneelgroep „Studio" bracht gis teravond onder auspiciën van K. en O., in de serie modern toneel, een brok laboratoriumtheater op de stoffige planken van de Leid- se Schouwburg, die op geen stukken na was uitverkocht. Dal was overigens wel te voorzien, want de belangstelling voor het experimentele toneel is in ons land over het algemeen nog niet zo erg groot. Onder de verzamelnaam '3 X USA 3" werden drie Amerikaanse een akters opgevoerd, te weten twee van Sam Shepard en èèn van Maxim Furland, die deel uitmaakt van de befaamde Actors Studio in New York. Bfj elkaar leverden deze oefe ningen voor het menselijke ver stand. deze moeilijk te begrijpen etudes voor het moderne theater geen bijster boeiende toneelavond op, alle in funtionele schuttingtaai ver- vatte filosofietjes en dubbele bo- I dempjes van met name Sam Shep- pard ten spijt. In alle drie de stuk ken „schitterde", als men dat woord in het kader van de zo veelbespro ken theatervernieuwing mag ge bruiken, de onvolprezen acteur Joop I Admiraal. Deze gaf er in de eenak ter van Furland samen met Marius 1 Crans. blijk van de bedoelingen van de schrijvers zo niet helemaal dan toch wel voor een belangrijk deel te hebben verstaan. In Shepards „Red Cross' slaagde hij er in het schouwburg publiek de kriebels van i zijn eigen platluizen te bezorgen, daarbij terzijde gestaan door Nel- I ly Frijda <in een heel gevoelige rol» en Marijke Frijling. In Shepards tweede stuk „Chicago" kon het voornamelijk uit jongeren bestaande t publiek hem samen met Jeanneke Stem in een badkuip vol Badedas- schuim zien zitten en een lange mo noloog horen voeren over de neiging van het mensdom tot het bedrijven van seks, niet zonder humor overi gens. Shockerend was het nauwelijks. I Het derde stuk „Biscuit" van Furland, liet ach wellicht het dui delijks verstaan. Joop Admiraal was hier de jongen, die een hond ont moet, die zelf mens is geweest, maar met die toppositie weinig op had. Deze eenakter bleek een soort aanklacht tegen een hypocriete maatschappij vol hielenlikkerij, een wereld vol cenverteerbare obliga ties en stockdividenden. Een „rea listisch" verhaal. waarin Marius Crans met grote beweeglijkheid en suggestieve kracht de hond speelde. Ter gelegenheid van de première en kele dagen geleden is „3 x USA" al uitvoerig in dit blad gerecenseerd, zodat een verdere uitdieping van de ze door Lodewijk de Boer geregis seerde eenakters overbodig lijkt'. Pieter C. Rosier. UTRECHT (GPDi De Ameri kaanse jazz-pianist Bill Evans <40' komt de hem toegekende Edison persoonlijk ophalen: vanavond zal hem in Willem Duys' .Voor de vuist weg' (21.10 uur—22.10 uur. Neder land 1) het beeldje en de bijbeho rende oorkonde worden overhandigd voor zijn lp ..Bill Evans live at the Montreux Jazz-festival". Samen mei bassist Eddie Gomez en drummer Marty Morell zal de Edison-winnaar vrijdagavond in het Amsterdamse Congrescentrum een half uur meewerken aan een groot internationaal jazz-concert dat dooi de NOS in samenwerking met de Europese Radio-Unie is georgani seerd. Evans optreden zal tussen 2255 uur en 23.55 uur via Hilver sum-1 te beluisteren zijn. Het pro gramma zal O oor tal van radio-sta tions worden overgenomen. Evans vertrekt het komende week einde naar Londen om daar var 1 december uf in de jazz-olub van Ronnie Scott te musiceren. PARIJS (GPD) Als nummers drie en vier van de jaarlijkse lite raire prijzendistributie. hebben gis teren de Spaans-Franse schrijver Jorge Semprun met „La deuxieme niort de Ramon Mercader" (De twee de dood van Ramon Mercader) en de 30-jarige Helene Cixous voor de roman ..Dedans" Binneninrespec tievelijk de Femini- en Medicisprijs in ontvangst mogen nemen. De bekroonde roman van Semprun is een briljant geschreven synthese tussen een „detectivestory" die voor een groot deel in Amsterdam speelt en een essay of meditatie over het communisme dat. de schrijver als het. kardinale avontuur der twintigste eeuw beschouwt Volgens de traditie werd dit jaar met de Prix Medicis daarentegen weer een roman bekroond die zijn kwaliteiten bovenal aan het literaire experiment ontleende en waarin dp schrijfster He'ene Cixous in een wat moeilijke en soms duistere stijl een jong meisje ten tonele voert dat haar positie in het leven aan de hand van ae herinneringen aan haar overleden vader tracht te begrijpen en bepa ler» 7.03 7.30 8.00 8.20 De fabeltjeskrant (NOS) Journaal (NOS) De rare vogels, tv-serie voor de jeugd (AVRO) Peyton Place, tv-feuilleton (AVRO) Journaal (NOS) Strange Report: Hand een kwestie van zwarte kunst?, tv-film, in kleur :AVROi Voor de vuist weg (AVRO) Televizier .'AVRO) Journaal (NOS) Schaken voor beginners les 8 (Teleaci De fabeltjeskrant (NOS) Journaal (NOS) Scala: Informatief programma (NOS) Slowaaks dans- en zangènsemble Lucnica (KRO) Journaal (NOS) Documentaire film over Japan, in kleur (KRO) The fallen idol, speelfilm naar een verhaal van Graham Greene (KRO) Journaal (NOS) Terwille van de „plons-down" van onze drie ^handelsreizigers in maansteen, raakte de VARA gisteren twee programma's kwijt die wel iets beloofden: een En gels eenakter en „HaarHem". Een voordelige avond was het daardoor wel voor de VARA. want zulke programma's beder ven niet gauw. De ruimtereis werd op volmaakte wijze afge rond. we zagen de landing zelfs van vrU dichtbij, op twee minu ten na was een reis van tien dagen precies op tijd afgewik keld. Als tv-show stelde deze tweede reis niet veel voor. maar de televisie kan er toch deze le ring uittrekken, dat als een maanreisprogramma van tien dagen niet langer dan twee mi nuten hoeft uit te lopen, een televisieprogramma van een uur ook niet langer dan twee minu ten hoeft uit te lopen. Men kan zeggen dat "live"-programma's moeilijk in de hand te houden zijn, maar laten we wel wezen: ook deze maanreis was een "live"-programma. Overigens werd de VARA gis teren niet van al haar program ma's beroofd. In .Achter het nieuws" discussieerden mr. Abel Herzberg en prof Van Arkel over antl-semitisme en anti-Is- raëlisme. naar aanleiding van de aanval van mr. Hilterman op de Volkskrant. Mr. Herzberg had Hil terman in deze zaak bij gevallen. Kritiek, zei hij nu. kan niet ver genoeg gaan. zolang het kritiek is, want die kan zelfs pro-Israël zijn. Anti-Israël is alleen die mentaliteit, die zich aansluit bij de gedachte dat Is raël van de kaart moet worden geveegd. Of de Volkskrant dat wel of niet wil vond hij een se cundaire kwestie, maar ik neem aan dat de Volkskrant, die altijd het recht van bestaan van Is raël uitdrukkelijk erkend heeft, daar wel anders over zal den ken. Mr. Herzberg wees er nog op. dat vele typisch rechtse groeperingen anti-Israël zijn. Kritiek op Israël en anti-se- mitisme, zo zei hij ook nog, heb ben niets met elkaar te maken, anti-zionisme is een politieke opvatting, anti-semitisme een vooroordeel. Prof. Van Arkel wees er nog eens op, dat het een probleem was van recht te gen recht, maar mr. Herzberg zei dat dit debat al vijftig jaar voortduurt, waarop prof. Van Arkel weer zei, dat ook het pro bleem nog steeds bestaat. NICO 8CHEEPMAKER. DINSDAG 25 NOVEMBER Hilversum I, 402 m. AVRO: 18.00 Nwe 18.11 Radlojourn 18.25 Hllversums gemengd koor en In strumentaal kwartet: liedjesprogram ma 18.50 Paris vous parle 18.55 Voor de kinderen 19.00 Trefpunt: de dlscus- sierubr. voor actuele zaken 19.30 Nws 19.35 Vanavond vrolijkheid, muz act en wetenswaardigheden 22 00 Hlerlng Jongerendlacussie over het linkse ka rakter van de Nederl Pers. 22.30 Nwi 22.38 Meded 22 40 Radlojourn NOS 22 55 Stereo Signaal - muz van eigen tijd (opn.) 23.35 Horizon: orkjnuz uit Oost- en Zuld-Oo6t Azië 23.55-24.00 Nieuws. Hilversum 2. 298 m KRO: 18 00 Stereo Metropoie orkest 18 19 Ultz.. van het GPV 18.30 Nws. 18.41 Act. 19 00 Stereo: Licht ensem ble met sol 19 40 Conclllepostbus (her haling) 19 45 Wie ls in Godsnaam Je zus Christus?, lez 20.00 Stereo: klass. muz. (gr 20 30 A portrait of the at ttst as a young man. kamerkantate van Matyas Selber (opn 20.50 Het vlees geworden woord, progr over het werk van James Joyce 22 25 Over weging 22 30 Nws. 22.38 Parlements- overzlcht 22 46 De zingende kerk, mu» zlkale lez. 23 00 Kontekst magazine, waarin op de dLngen wordt doorgepr. 23.30 Muz.progr. zingen over bloemen z3 55-24.00 Nws WOENSDAG 26 NOVEMBER Hilversum 1. 402 m. VARA: 7.00 Nws en ochtendgymn. 7.20 Soc. strlldl 7.23 Stereo: Lichte gram muz. (7 30-7.35 Van de voorpag VPRO 7.54 Deze dag VARA. 8 00 Nws 8.11 Act. 8.20 Stereo: Llchta gram muz (8.30-8 35 Van alle markten thuis. pr. voor de hulsvr.) 9 00 Stereo: Klassie ke symfonische muz (gr.) 9 35 Water- st. 9'40 Schoolradio 10 00 Lichte gram- muz. 10.50 Voor de kleuters 11.00 Nws 11.02 Voor de vr 1 40 Stereo Piano recital klass muz igr 12.00 Amu- sementemuz (gr 12.25 Stereo: Me- •rupole ork. inet zangsol amuse- mentsmuz 12 54 Voor het platteland 13.00 Nws 13 11 Act. 13.25 Stereo Uit eigen huis Studio-opnamen exclusief gemaakt voor de VARA 13.45 Gespro ken portret 14.00 Stereo: Hoogtepunten uit de musical Paint your wagon i opn „Als twee druppels water" bij Theater LONDEN (AP) —Mary Quant, die de mini-rokken heeft uitge dacht en gelanceerd, heeft een mis kraam gehad. Zij verwachte haar eerste kind in maart. Mary Quant trad 14 jaar geleden in het huwelijk met Alexander PIunket-Greene. Zy opende in 1955 in Londen in l fle sedertdien vermaarde Kings Road een winkeltje, zij noemde het een bazaar. Met haar man, die de zakelijke leiding had. is het haar ge lukt een grote en Moeiende zaak in j kleren, cosmetica en bijouterieën op te bouwen. Zy heeft haar ba- I zaar twee jaar geleden verkocht I maar ontwerpt nog steeds haar I eigen collecties. De badkuipscène van Sam Shepard met Joop Admiraal en Jeanneke Stam TEL AVIV (AFP) Twee Israë lische politiemannen zijn giste ren ernstig gewond en twee arabie ren werden gedood, toen de politie in Jenine Cisjordanie trachtte een aantal Arab ieren te arresteren. Toen zij een huis binnendrong om een huiszoeking te verrichten, werd de politie onthaald op schoten uit au tomatische wapens. Bij het daarop volgende vuurgevecht vielen twee do den en twee gewonden. Twee Ara bieren wisten te ontsnappen. ARNHEM (GPD) Het toneel gezelschap Theater heeft in Arnhem de première gelanceerd van Colin Spencer's satirisch blijspel „Spitting Image'*" (Als twee drupels water) in de vertaling en onder regie van Theater's dramaturg Karei Muller. Het verhaal handelt over de ge boorte van een kind uit de lief desverhouding tuss entwee homofie len. waarvan het vrouwelijke type de moeder wordt Een agressief the ma in het aa.'■gezicht van gehuldigde moraal der gevestigde burgerlijke maatschappij Maar het onmogelijke geval, dat alleen op hel toneel geloofwaardig kan worden gemaakt, is op zichzelf geen schokkende gebeurtenis In de korte scènes ontwikkelen zich strub belingen en kibbelpartijen tussen de partners, zoals in elk gezin voor komt. waar vraagstukken van ver zorging en opvoeding van de jonge spruit zioh voordoen De auteur rtoeit hier lichtvoetig met de zioh voordoende moeilijkhe den. maar riont zijn satirische fan tasie op de gevolgen van deze won derlijke geboorte in het bestaande maatschappelijke levenspatroon. De ze vreemde echtelijke verhouding moet per sé onder de dekmantel van het fatsoen begraven blijven en bui ten de openbaarheid gehouden. Eric van dei' Donk en Siem Vroom hebben op waarlijk verbluffende wijze hun rollen als homofiele part ners waar gemaakt. Trees van der Donok speelde voortreffelijk de vele figuren die ze als hoofdverpleegster, maatschappelijk werkster, moeder van een der partners en nog enkele bijfiguren te vervullen had. Albert Abspoel .jongejande' er lustig op los in zijn rollen van dokter tot politie agent en Liselot Beekmeijer paste nauwkeurig in de rol van verpleeg ster. vriendinnetje en secretaresse. Onder regie van Karei Muller kwam een kostelijke voorstelling tot stand, ook al leken de scènes na de pauze wat gerekt. Jan H. de Groot. 14 45 Onze man ln Madras, hoorspel. 15 15 In de toonzaal mod muz.progr voor de Jeugd met commentaar 16.00 Nws 1602 Sociëteit Zestig min voor boven de zestig NOS: 17.02 Onder de groene Unde: oude liedjes VARA 18 20 Danzl-kwlntet mod. muz 7.55 Meded Hilversum 2, 298 m. NCRV: 7.00 Nws 7 10 Het levende »x>rd 7 15 Op het eerste gehoor klass t,,am.muz. met nws. en act. TROS: 8.00 Nws. 8 11 Als dat zou kunnen: ve> eoekpl progr. (8.30-8.32 Nws 9.00-9.10 Gymn voor de hulsvr 9 30 'Voor de kleuters 9 45 Van 1685 tot vandaag componisten en hun werken muzikale lez 10.15 Voor de vr. 1100 Nws 1102 Piek uur wedstrprogr 1145 Act 11.55 Meded KROO 12 00 Van twaalf tot twee. gev progr t 12.22 Wy van het i'and 12.26 Meded tbv land- en tulnb 12 30 Nws 12 41 Act 13 00 Raden maar 13.15 Ondernemend) NCRV: 14.00 Mod muz (opn 15 00 In 't zil ver progr voor oudere luisteraars. 16.00 Nws 16 02 Stereo. Voor de Jeugd 17.50 Overheldsvoorl.: Terzake Infor- 17 00 Twlen-Popradlo voor t(w)leners 17.50 Overheldsvoorl Terzake Infor matie ln kort bestek. Hilversum 3. 40 m. NCRV 9.00 Nws 9 02 Zing, zing. zing!: lichte vocale muziekjes 10 00 Nws. 10 03 Mengelmuze nieuw ver- George Lazenby. de man die Sean Connery opvolgde als James Bond. houdt er mee op. Eén film vindt hij genoeg Hij is verbolgen over het feit dat de filmmakers geen rekening houden met zijn wensen en voorstellen. Als gevolg van een vermeerde ring van de zendtijd voor de STER met 36 minuten per week. zullen de televisieprogramma's op Nederland T en II met ingang van 1 januari a.s. vijf minuten eerder beginnen De uitbreiding van de zendtijd voor de STER houdt in. dat de reclame blokken voor en na het journaal van 20 uur op beide netten één minuut woeden verlengd en dat er een nieuw blok van vier minuten na het eerste journaal om 19 uur op Ne derland II by komt. leven (12 00 Nws AVRO 13.00 Nws. 13.03 Radlojourn. 13.06 Zet 'm op: vro- lhk pi.progr (14 00 Nws.) 15.00 Nws. 15.03 Arb vlt.: populair verz.pl.progr. 16.00 Nws 16.03 Gimmick licht p1 - progr. 17 00 Nws. 17.02 Radiojournaal 17.05-18 00 Topoppology pop- en coun trymuz. TELEVISIEPROGRAMMA'S ren NOS. 18.50 KL. De Fabeltjeskrant NOS 19.00 Journ NOS 19.07 Scala: inform progr CVK IKOR RKK 19 31 Kenmerk de wekelijkse Inform rubr over kerk en samenleving NOS: 20.00 Journ. 20 20 Ultz van de PPR 20 30 Utta. Stichting Socutera NOS 20 35 Het geheim van de X-15, Amerikaanse speelfilm (Rijkskeuring 14 Jaar) 22 15 Persooniyk actuele gesprekken 22 40- 22 45 Journ. Nederland II NOS: 18 50 KI De Fabeltjeskrant NOS 19.00 Journ NCRV 19.03 Scheeps jongens van Bontekoe. verv verhaal .9 12 Kleur Popparlementbeantwoor ding van vragen op het gebied van de populaire muz NOS 20 00 Journaal NCRV: 20.20 KL: Schoonmoeders' TV klucht (prod, van United Artists) 20 45 Jubileum Concert Conamus Noord- liollauds Phllharmonlsch ork.. licht symphonlesche werken van Nederl compoenlsten 21 30 KI Fllmprotret van de Engelse schilder Richard Smith 22 00 Dagboek van Rembrandt Bond Zonder Naam 22 05 Doorbreek tralies NOS: 22 15 Journ Teleae 22 20-22 50 Levende flloeofle lee 8 herh

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 5