voorde aanschaf van de enige electronic droogautomaal in Europa pleiten dagelijks veleberichten. 1*1 iele 16 BENT U VAKMAN! 3SH 1 de weerberichten. er isgeen betere! bijrijders ASSISTENTE de rijksoverheid vraa; Benl u ELEKTROMONTEUR of LOODGIETER! Ook LEERLINGEN gevraagd IJsselmuiden Zonen N.V. Sinds 1899 a. boekhouding sikkens lakfabrieken n.v. sassenheim rijksstraatweg 31 MINNESOTA(NEDERLAND)NV Miele 460 electronic droger voor het Ministerie van Sociale Zaken en Volksgezondheid t.b.v. het Directoraat-Generaal voor de Arbeidsvoorziening, hoofdafdeling Financiën te Leidschendam medewerker mwhsi Taak: administratieve werkzaamheden m-b.t. de wervingvot arbeidskrachten in het buitenland. Vereist: ten minste de diploma's MULO en MBA. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, man, f1142,- per maand. Promotiemogelijkheid tot max. f1272,.pj maand aanwezig. voor het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappij jpvi t.b.v. het Rijksmuseum voor de Geschiedenis der Natuur wetenschappen te Leiden administrateur /comptabele roe. f»r. 9-2845/1tj Taak: naast het verzorgen van de financiële administratie em behandeling van personeelsaangelegenheden, geven van leié ich aan een aantal kleine administratieve en technische hulpafd«i 111 en voeren van de correspondentie. Vereist: HBS of gelijkwaardige opleiding, praktijkdiploma boekhouden en redactionele ervaring. Leeftijd 30 - 40 jaar. Salaris max. f1142,- per maand. Promotiemogelijkheden o t.b.v. het foto-atelier van het Rijksmuseum voor de Geschied 15 der Natuurwetenschappen jongeman voc. m-, 9-2804/1158 met interesse voor fotografie. Standplaats Leiden. Salaris, afhankelijk van leeftijd, max. f741,- per maand. Sollicitaties bij de waarnemend directeur van het Rijksmusew e' voor de Geschiedenis der Natuurwetenschappen, Steenstrootj Leiden (tel. 01710 - 23084). Schriftelijke sollicitaties, indien niet anders aangegeven, onde K"j bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (voorelkt vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. AOW-premie voor Rijksrekening. De salarissen zijn exclusief 6% val uitkering Kent u de 3M Company? 'n Groot bedrijf. 3M-fabrieken in 16 landen maken samen meer dan 40.000 produkten. Vanaf talloze Scotch-tapes tot razendknappe microfilmapparatuur, isolatiematerialen, sierlinten, medische artikelen en kopieerapparatuur. De vestiging van 3M in ons land -Minnesota (Neder land) N.V.- bestaat pas 10 jaar maar groeit met de dag. Daarvoor zijn vaak nieuwe krachten nodig. Doordat wij zoveel soorten produkten verkopen zijn er veel verschillende mogelijkheden tot plezierig werken; dat is een voordeel van een baan bij 3M. Grote kans dus, dat wij precies die mogelijkheden hebben waarin u zich echt thuis voelt Komt u eens kennis maken? Vraag gratis brochure LE 12 bij Miele NV.Goudsesingel 92 Rotterdam. Straat: Coupon op briefkaart plakken of als brief verzenden. Dan hebben wij zeer interessante werken, waar vakman schap eerste vereiste is. WIJ BIEDEN U» een goed salaris. Een prettige werksfeer. Woning beschikbaar. Gaarne uitvoerige sollicitaties aan: HOOFDSTRAAT 204 TELEFOON 02532—8541 SASSENHEIM 5IKKEN5 De Sikkens Groep behoort tot de Coatings Divisie van K.Z.O. en omvat lak-, verf- en kunststoffen- fabrieken in binnen- en buitenland. Sikkens vraagt medewerkers voor d© afdelingen: De verwerking vindt grotendeels met behulp van een computer plaats. Op korte termijn zullen ook de overige routine matige verwerkingen worden geautomatiseerd. Het blijft echter gewenst om de gegevens voor en na de bewerking te groeperen voor controle doeleinden. Daartoe zoeken wij een accurate assistente voor deze afdeling van plusminus 19 jaar met MULO- opleiding, bij voorkeur met administratieve ervaring. b. controle orderverwerking Deze afdeling is belast met het beheer over de registratie van de voorkomende produkten en af nemers. Verder is de afdeling er verantwoordelijk voor, dat de orders van de juiste aanduidingen worden voorzien, zodat een juist inzicht wordt verkregen in de omzet. Als assistente van de chef van deze afdeling zoe ken wij een accurate assistente van plusminus 18 jaar met MULO-opleiding. Uw sollicitaties onder vermelding van nr. 903 kunt u richten aan: Tel.: 01711-6944 afdeling Personeelszaken. Op een van onze verkoopafdelingen en op onze afdeling personeelszaken hebben wij plaats voor c de werkzaamheden bestaan uit typewerk en afhandelen van binnenkomende telefoongesprekken. Als u het waarmaakt laten wij u graag promotie maken, Bent u tussen de 18 en 22 jaar, hebt u een voort gezette opleiding en een typediploma. Richt dan uw sollicitatie aan de afdeling Personeels zaken onder de letter A1 -6 Rooseveltstraat 55, Leiden tel.(01710) -34541 Centra Randstad N.V., groothandel in tevensmfddeleo vraagt Geboden wordt: prettig werk goede honorering reiskostenvergoeding korting op levensmiddelen Sollicitaties aan: Centra Randstad, t.a.v. de Heer K. Luiting, Dronensingel 3, Bodegraven, tel, 01726-6222, toestel 14

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 22