BOSCH 3* o o %/9 xx 3*> o o o o o 3** o <4, 3 o 3** j. Herhaling... hèt grote probleem in di confectie-industrie general^electih Alleenvertegenwoordiging voor Nederland: N.V. Willem van Rijn, Postbus 8005, Haarlemmerweg 475, Amsterdam-15. Tel. 020-18 52 22 (20 lijnen) De gehele auto-elektra en elektronika van JUWELIERS Den Haag-Lange Poten 9-11 Amsterdam-Kalverstraat 123 Rotterdam-Stadhuisplein 24-26, Coolsingel 50 Haarlem-Grote Houtstraat 63 Het telkens opnieuw sorteren, recapituleren, vergelijken en overschrijven van de order- en stoffengegevens bedreigt de efficiency in vele kledingbedrijven, ook in het uwe. Buil General Electric heeft zich in dit probleem verdiept en er de juiste oplossingen voor gevonden. Voor de kleinere bedrijven is dat de GE-50 serie, een assortiment computers, waaruit u er reeds vanaf f. 2400,- per maand een kunt huren. Zo'n machine kunt u op twee manieren gebruiken. Postgewijs, hetgeen wil zeggen dat u - via een simpel toetsenbord - op elk moment gegevens kunt invoeren die u onmiddellijk wilt laten verwerken. Seriegewijs, wat betekent dat u eerst een serie gelijksoortige gegevens verzamelt alvorens hen in te voeren. Maar welk systeem u ook prefereert, de serie GE-50 kan u altijd van dienst zijn. Voor de grotere bedrijven zijn er de series GE-100, GE-400 en GE-600. Deze machines kunnen met de bedrijven "meegroeien", daar zij - zoals eigen is aan series - met behoud van gebruikte programma's gemakkelijk uitgebreid kunnen worden. Natuurlijk is het nodig dat u zich allereerst uitvoerig laat inlichten over de apparatuur van Buil General Electric en haar enorme mogelijkheden. Een deskundige, die tevens volkomen vertrou» met de problematiek van deco industrie, staat bij Buil Gen# Electric voor u klaar. Hij zal komen bezoeken om metué speciale behoeften van üw be nader te bestuderen. U behoel maar op te geven, welk tijdsfe convenieert. N.B. Overigens... niet alleeno apparatuur maar ook onze# heeft een voortreffelijke reptf BULL BULL GENERAL ELECTRIC (NEDERLAND) N.V. VUagUlgrtrait 26, Amalndam-W. Tl. 020-19 99 59. Strakke geel gouden armband, opgebouwd uit fraai gelapideerde schakels, die het sieraad een bijzonder charmant aanzien geven 475,-. Deze armband in twee kleuren goud is rijk bezet met 27 fonkelende briljanten van verschillende grootte. Een begerenswaardig juweel 2.585,-. Slavenband van bewerkt goud met gefacetteerde randen 215,-. Siebel heeft nog 114 andere slavenhonden in glad en bewerkt goud van 110,- tot 840,-. Brede massieve armband van op een bijzonder geraffineerde mattier gevlochten goud. Evenals alle andere banden met veilige sluiting 735,-. Gedistingeerde gouden schakelarmband in barokstijl, met kunstig ingelegd motief van wit goud. Een bijzonder fraaie band 590,-. Gevlochten gouden armband van klassieke gourmette-schakels. Leverbaar in verschillende breedten, vanaf 115,-. Deze band 179,-. Gouden armbanden kunnen kostbaar z(jn, of niet-zo-duur. Ze kunnen strak zijn of joyeus versierd met kunstige motieven, klassiek of gevlochten of met schakels. Want zuiver goud laat zich door vakkundige edelsmeden gewillig verwerken. Kom dat zelf bekijken bij Siebel. U vindt er een oneindig gevarieerde en rijke collectie. En de sfeer is er gastvrij, het advies openhartig, de prijzen een verademing. Want bij Siebel betaalt u nooit teveel. Daar kunt u van op aan. Mooi om de arm sluitende gesatineerd gouden band. De twee glanzende banen accentueren de fraaie vorm 305,-. Bijzonder mooie armband van gesatineerd goud met fijnzinnig motief. Een opvallend elegante creatie 245,-. De zeer aparte vormgeving van deze gouden armband springt direct in het oog. De naar het midden breeduitlopende band is bezet met briljanten, vanaf 865,-. Gevlochten armband van gematteerd goud. De gouden knopjes geven deze armband een fascinerend effect 169,-. Doet tS het. Zegt u eens tegen hem„Maar beste kerel, hoe oud zijn jouw wisbladen eigenlijk? Weet je dan niet dat je ze elk halfjaar moet vernieuwen Stof, dode insekten en stukjes ijs beschadigen overal de dunne, scherpe kanten van de rubberstrips. Daardoor worden de kleine water druppels niet meer van de ruk gewist. Laat toch even een paar nieuwe Bosch ruitewissers mon teren. Die hebben een messcherp micro-profiel. Je krijgt er een ruitereiniger bij cadeau. Machtig, man, om insektenresten, diéselvuil en silicoon mee van je ruit te halen. En vraag dan meteen eens naar die Bosch wis-intervalschakelaar. Zo'n ding móet je hebben bij mot regen of mist. Het zorgt k en naar behoefte voor pauze 2 tot 25 seconden tussen de bewegingen. Ga nu meteen even naar jeg J, om het in orde te laten maki anders kom je van de regeni c drup".

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 16