Renteverhoging I Bij de NMB nu al 4%%op gewoon spaartegoed 7% Van Waay biedt u een huwelijks meubelreis aan .was Witte Keu zo voordefig I Gratis bij Bambix 4 grappige bouw mannetjes Opzegtermijn 1 maand: rente 472% Opzegtermijn 3 maanden: rente 5% de bank waar ook zich thuis voelt VAN WAAY Ja, Witte Reus is het kwaliteits wasmiddel dat alles méé heeft. Witte Reus maakt uw was stralend wit en vlekkeloos schoon. Enu koopt nü maar liefst 3 kg Witte Reus in een handige draagtas voor de ongelooflijk lage prijs van slechts f 5.90. Nog nooit was reuzenwas- kracht zó voordelig: 3 kg voor slechts f 5.90. In een praktische draagtas. JÉ Witte Reus voor al alle 1 beter voor uw kind )/oor u nu nog hogere rente mjij de NMB. De 4% spaar rekening wordt nu 41/2%. Praktisch vrij sparen: 2500,- jirect opvraagbaar. Voor de ■est 1 maand opzegtermijn. De -ente op de spaarrekening Tnet een opzegtermijn van •4 maanden nu 5% in plaats van 4'/2%- De NMB iro nog veel meer aantrekkelijke spaarvormen waaruit u een r keus kunt maken - tot aan 7% toe. Voor u is er nóg een be- langrijke reden om naar de NMB iAe stappen: de prettige, vlotte /Pv behandeling, de deskundige voorlichting, kortom de de heer C. H, M. Mackaay, Voorlichting Centraal Kantoor voor Amsterdam. Eerste inleg ten minste ƒ10,-. Tot 2500,- per maand direct opvraagbaar. Eerste inleg ten minste 100,-. Opzegtermijn voor gehele tegoed: 3 maanden. Opzegtermijn 6 maanden: rente 51% Eerste inleg ten minste 100, Opzegtermijn voor gehele tegoed: 6 maanden. Bij-stortingen en opnamen bedragen ten minste 10Q— Opzegtermijn 24 maanden: rente 7% Eerste inleg ten minste 100, Opzegtermijn voor gehele tegoed: 24 maanden. Bij-stortingen en opnamen bedragen ten minste 100, Opzegtermijn 12 meanden: rente 6% Eerste inleg ten minste 100, Opzegtermijn voor gehele tegoed: 12 maanden. Bij-stortingen en opnamen bedragen ten minste 10ft— NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK Leiden: Breestraat 61-63. Katwijk aan Zee: Voorstraat 39. Noordwtyk aan Zee: Palaceplein. Sassenheim: Postwljkkade 1. Alphen a/d Rijn: Julianastraat 65. Alphen a/d Rün-Noord: Winkelcentrum aan de Dia man tstraat. en reis dwars door Europa - naar landen waar de mooiste meubelen vandaan komen: Italië, Zwitserland, Denemarken, Engeland. Europa Meubelen - 'oortreffelijk gemaakt, verantwoord ontworpen en tegen prijzen die dikwijls .en extra huwelijkscadeau zijn. Van Waay doet méér dan meubelen verkopen. Van Waay begeleidt uw keus met het advies van de vakman, verdiept tich in uw wensen, helpt u een eigen sfeer in uw huis te creëren. En geeft u, naast eigen garantie, ook nog die van de fabrikant en de EM-organisatie: en 3-voudige zekerheid! Geen wonder dat Van Waay het begin is van menig gelukkig huwelijk! •ook ruime keus in vloerbedekking, gordijnen en woningtextiel Woninginrichting Dorpsstraat 74 Benthuizen. Tel. 01790 - 36 07 waar al uw woonwensen werkelijkheid worden EUROPA eói Gezonde Bambix. Niet alleen gemaakt van tarwe, maar ook van haver, rogge, rijst en boekweit 5 Kostelijke granen in een pak. Goed voor uw kinderen En bovendien zitten er nu tijdelijk in elk pak Bambix vier grappige bouwmannetjes. In vrolijke kleuren. Daarmee zijn uw kinderen urenlang zoet. VooraJ ais u nu meteen wat meer pakken tegelijk koopt Want hoe meer bouwmannetjes, hoe meer plezier!

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 35