DE COMFORTABELE TOYOTA CROWN ZIT NU NOG F500.- BETER LOUWMAN PARQUI De dagen worden korter. 25.-en30.- DOMO melkprodukten Toyota verlaagde de prijs van f 13.195.- tot f 12.695.-. De Toyota Crown 2ó00 6 cyL de Luxe wordt nu nóg voordeliger in z'n prijsklasse Van f 13.195.- naar f 12.695.- (en in die prijsklasse was de Crown-serie reeds comfortabel voordelig: de Crown Commercial bijv. is er reeds voor f 9.795.-). Dat kan alleen de grootste autofabrikant van Japan zich veroorloven. Vijf ultra moderne fabrieken maakten Toyota tot nummer vijf op de wereldmarkt. Terecht, dat Toyota een kroontje draagt. De Toyota Crown 2300 de Luxe heeft een geruisloze 6 cylinder motor met bovenliggende nokkenas. 115 pk. Zevenmaal gelagerde krukas en schijfremmen vóór met een vacuum bekrachtigd remsysteem. Een smaakvol en comfortabel interieur met bucketseats, zonwerend glas en vele accessoires. Het dashboard past prachtig bij dit stijlvolle interieur, dat uiterst luxueus is afgewerkt, zo kenmerkend voor Toyota's raffinement. In Nederland heeft de Importeur Louwman Parqui een uniek service-apparaat opgebouwd over 110 officieel erkende dealers, die weten welke eisen automobilisten aan service stellen. Kom eens langs voor een proefrit in deze vorstelijke wagen. Louwman Parqui, dei. oi76i-e9h) Veurschestraatweg 280, Leidschendam. 1 Want met die non-koffiemelk blijft je koffie lekker heet. En heerlijk op smaak.... Completa kan niet zuur worden. En bevat uitsluitend plantaardige vetten. Als u dus vandaag of morgen toch in de winkel staat, ga dan meteen over op Completa, de ideale partner voor uw kopje koffie. completa Beilen (05930) 2441. U zult merken hoe goed een bril u kan staan... Jonge modebewuste mensen vinden bij van der wiel de juiste bril. Een bril, waarover u en anderen het eens zijn dat het juist dié bril is die het beste bij u past. Op een eerlijke weloverwogen manier adviseren wij u om A\ l -^1 I V V tot de juiste keuze te komen, nieuwe rijn 62 leiden telefoon 01710-24108 Adverteert iii het „Leidscli üagbla En bij ons betekent dat helaas ook koeler. Gezocht dus naar een verwarmende combinatie die- vanzelfsprekend - aan de laatste modewetten gehoorzaamt. We vonden hem in deze tuniekbloes van bedrukte katoenen jersey (f25,-) en een Acryl jersey pantalon met uitlopende pijpen (f30,-). Er zijn diverse modekleuren en de maten 36 t/m 44.

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 24