„Bloody Mary" trekt een bepaald publiek Pink Floyd" gaf fijn pop-concert DAMESBEURS Platengoud voor Tom en Dick Voetbal op tv Jongens bekennen moord in Ziirich Bioscoopbond wil betere communicatie tussen filmer en publiek LLNNAEUSHOF VERLAAGT DE PRIJZEN en gióteren 9? DONDERDAG 25 SEPTEMBER 1060 LE1DSCÜ DAGBLAD PAGINA 5 HILVERSUM (GPD) Het tandem Tom en Dick geniet met volle teugen van de streken, die hun ,31oody Mary" uithaalt. Geen wonder, want de naar bloed dorstende Marietje, die vloekt en vecht gelijk een man, heeft de beloofde haven in zicht. Wanneer de wind gunstig blijft staan wacht de gulden ree van platen- land. Dan hebben Tom Poeder- bach en Dick Swanenveld twee handen op één buik hun plaat op de eerste plaats van de hitlijst, die bij piraat Veronica hoort. Simpel „Dit is onze vierde plaat, de eers te drie deden vrijwel niets. Bloody Mary vlieg met drieduizend stuks de deur uit", zegt Dick. En Tom vult aan: „Ons publiek zit buiten de randstad Noord Holland. Gronin gen. het oosten en de zuidelijke pro vincies. weet je wel. Bloody Mary trekt een bepaald publiek, maar dat vinden we niet erg". Dick Swanen veld <ze praten om en om): „Wij vinden het plezierig een andere weg te vinden voor het Hollandse genre". „Veel mensen verwijten ons dat we er niet achter staan, dat we de ze stijl voor de commercie vast houden, maar dat is niet waar. We vinden deze muizek prachtig", aldus geluidstechnicus Dick Swaneveld (.25 jaar). „Ach het hangt een beetje van je stemming af. We zijn in elk geval voor simpele muziek, alles moet zo simpel mogelijk gehouden worden. Niet dat gedoe met veertig, vijftig viooltjes", licht cutter Tom Poeder- bach (26) toe. Nu de jongens met hun buikor geltje, grote trom en bekken half Ne derland aan het zingen hebben gekre gen ,,'t is geweldig, allerlei ker- misduootjes hebben Bloody Mary op het repertoire" krijgt het succes uiteraard een verlengstuk. [..Binnenkort gaan we optreden. We hebben al voor diverse gelegen heden geboekt. Er komt versterking: orgeltje, trombone en drums. Ons buikorgeltje is een lege kast met een De tienduizenden exemplaren van het singletje zijn een dubbele triomf voor Tom en Dick. Mede door hun platenactiviteiten kregen de twee „de zak" van hun gezamenlijke werkgeef ster, de NOS. Dat is me een fabriek. Celluloid- plakkers en knoppendrukkers. Ze la ten geen enkele speelruimte. Wanneer je door wilde werken, omdat een re portage af moest, kreeg je er geen toestemming voor. De hele toestand is verziekt. Het is geen wonder dat Radio Veronica beter is dan Hilver sum drie. Een hoop moeilijkheden, en dat voor die paar rotcenten". Dick Swaneveld. nu free-lance-ge- )W* tuidstechnicus bij een filmproduk- tiemaatschappy„Toch zou ik terug willen, als er tenminste bepaalde con- ijbldities zouden worden gegarandeerd. Uiteindelijk willen we alleen maar goede films, dus goede televisie, ma ken. Maar dat is niet van belang. Voor de NOS is het slechts van be lang de zendtijd vol te krijgen, kwa liteit doet er niet toe". Tom: „Wij spanden ons in, wilden overwerken en fijne dingen maken. Maar nee hoor. Bepaalde baasjes braken alles af. doodden elk initiatief. Het rom melt er nog steeds, hoewel wij twee- ;2S Ibai en als gangmakers werden ge zien". Vanzelf De beide „straatmuzikanten" ken nen elkaar ruim drie jaar. „De mu ziek kwam vanzelf. Als we niets te doen hadden probeerden we teksten op bestaande muziek. We gingen el kaar gewoon zoeken, ook al omdat je van elkaar wist dat je kwaliteit wilde en kon maken". Dick: „Voor de lol hebben we eens op het adagio van Albinioni de Witte Rozen van de Zangeres zon der Naam gedeclameerd. Vreselijk ge woon wat een smerigheid. Dat band je is blijven slingeren en tot onze grote schrik werd het gedraaid voor de radio. Daar kwamen zestig brie ven op, kwaaie, en terecht, want het was een privé-grap". De platenverzameling van een oom, die in vroeger dagen hande laar was geweest werd door Dick uit- gezeefd. .Zeshonderd selecteerde ik er, allemaal orkestplaten uit de jaren twintig en dertig. Uit die zeshonderd zyn er tenslotte honderd overgeble ven, die voor ons geschikt waren. Tom en ik probeerden van alles. Met filters, dichtgeknepen neuzen, in donkere hokjes om een „authen tiek" geluid te krijgen. Henk Teiiin- gen zette de zaak eigenlijk in bewe ging. Hy hoorde een Tom en Dick- produkt". Tom: „Henk riep: hé. dat is zeker een onontdekte van Louis Davids!" Binnen de korste tyd stonden we in Mies-en-Scene". Tom en Dick hangen met hun „Bloody Mary" in driestuiversopera- stijl tegen de smartlap aan. „Natuurlijk, maar het is echt. We gaan een langspeelplaat maken, daarop staat ook een persiflage op de Heikrekels. De bewonderaars van de Heikrekels herkennen de persiflage niet en vinden het mooi, de overige kopers genieten van de persiflage, de dubbele bodem. Daar gaat het om. We krijgen reacties van oude men sen. die van de melodiën genieten en van veel jonge mensen, die grin niken wanneer ze de tekst horen". Het verhaal van de kapende lelle bel slaat ook aan in andere landen. De plaat is uitgebracht in België, dat het tweetal op 15 oktober via de BRT-camera's kan leren kennen. Ook Duitsland heeft wel trek in deze net-niet-smartlap. „Ik denk dat we iets meer de ca baretkant zullen uitgaan", prevelt Dick, „om wat verder van het smart- lappengevaar af te raken. Maar het blijft simpel". Paar cent En verder: „Het mogen geen opgelegde chiché's zyn, geen rommel om wille van de commercie, en daar verden- HILVERSUM (ANP» Televisie zendt woensdag 1 oktober van 19.56 tot 21.45 uur via Nederland 1 een rechtstreekse kleurenreportage uit van de voetbalwedstrijd PSV Rapid Wien, die in het kader van de eer ste ronde van het toernooi om de Europa Cup voor bekerwinnaars in het PAV-stadion in Eindhoven wordt gespeeld. Op woensdag 8 oktober zendt de NOS-televisie van 21.10 tot 23.00 uur via Nederland 1 een recht streekse reportage uit van de voet balwedstrijd AC Milaan-Estudiantes de la Plata die in Milaan wordt gespeeld. Het betreft hier de eerste wedstrijd tussen de Europese en Zuidamerikaanse kampioen om de officieuze wereldbeker. Het Bloody Mary-duo Tom en Dick achter een koel glas bier. ken de mensen ons nog al eens van. We houden er een paar cent aan over. Tegen de tijd van het carnaval brengen we een stamper uit. hopen we. Vorig jaar waren we iets te vroeg met ons carnavallied. misschien lukt het nu". Zo ver is het nog niet. Voorlopig drinken de mensen nog volle teugen Bloody Mary, de schrik van zeven zeeën. De slinger van het buikorgel tje staat nog lang niet stil. want er komen per dag nog drieduizend ko pers bij. die willen horen van Bloody Mary en alles wat ze deeeeeehééééé. ZURICH <AP> De officier van Justitie, dr. E. Weinmann. heeft gis teren bekendgemaakt dat de vrijdag avond in een hotel te Zürich ver moorde Nederlander Jacobus Her man de Mul tut Amersfoort, om net leven is gebracht door twee jongens van 17 jaar oud. Behalve de 17-ja- rige Dido Schultheiss is ook een jongeman uit Aargau gearresteerd. Zij hebben dit gedaan door De Mul te wurgen, en bekenden hun daad by het verhoor Later heeft de politie meegedeeld, dat zy de jongelui ook zouden ver horen in een andere moordzaak, n.l. in verband met de moord op een man wiens stoffelijk overschot maan dag bij Diessenhofen uit de Rijn is gevist. Aangenomen wordt dat de man zondag is gestorven. Volgens de politie was hij vermoord onder omstandigheden „welke een zekere gelijkenis toonden" met de moord op De Mul. tommissie ingesteld I DEN HAAG (GPD) Het onloo chenbare feit, dat de Nederlandse filmproduktie nog altijd een weinig bevredigende ontwikkeling door maakt. is voor het hoofdbestuur van de Nederlandse Bioscoopbond aan leiding geweest hierover zyn ernsti ge bezorgdheid uit te spreken. Het hoofdbestuur heeft het daar bij echter niet gelaten. Er is een commissie samengesteld, die na haar installatie in oktober de opdracht zal krijgen binnen korte termijn voor stellen te doen, die tot ingrijpende verbetering van de tot bezorgdheid aanleiding gevende situatie kunnen leiden. In deze commissie, die onder voorzitterschap zal staan van mr. J. A. van Lanschot Hubrecht, algemeen secretaris van de Nederlandsche Maatschappij voor Nijverheid en Handel zullen zitting hebben verte genwoordigers uit de kringen van filmproducenten, eigenaars van pre- mièrebioscopen ir. de grote steden en filmverhuurders, te weten de he ren mr. H. B. F. J. A. Peters, C. J Blad. G. J. H. Dujardin, M. Gersch- tanowitz. mr. P A. Meerburg en J. P M. A. Smulders. Het hoofdbestuur van de bioscoop bond acht een goede ontwikkeling op het gebied van de Nederlandse film produktie een levensbelang voor het Nederlandse filmwezen. Het wordt als een eerste vereiste beschouwd om te komen tot meer continuïteit in die produktie en tot een meer vakkun dige opzet van de projecten. Hierbij spelen niet alleen creativi teit en financiering een voorname rol. maar ook het initiatief en het coördinatievermogen van de produ centen. Het hoofdbestuur van de bioscoop bond hoopt, dat door het werk van de commissie, zowel op het gebied van de speelfilm als van de korte film, een betere communicatie zal ontstaan tussen de Nederlandse fil mer en het publiek. BENNEBROEK (GPD» De direc teur van „Linnaeushof", de heer P. Grijpstra heeft kritiek op de zware heffing van vermakelijk heidsbelasting, die ook zijn recrea tiepark treft. „Dat wij ook nog eens over de 12 percent btw 20 procent vermakelijkheidsbelasting moeten betalen, vind ik absurd", aldus de heer Grijpstra, die zich verwonderde over het feit dat ob jecten als de Euromast wel zijn vrijgesteld van deze belasting, om dat deze als educatief worden aan gemerkt. Als reactie op de oproep van staats secretaris drs. L. J. N. van Son v. Economis^ne Zaken, die een be roep deed op de beheerders van recreatieve objecten om de service uit te breiden en de prijzen billijk te houden, verklaarde de Lin- naeusho f-di reeteurdat voor het volgend seizoen de prijzen aanzien lijk zullen dalen. „Aan service kun- i nen we niets doen, want die was al goed". Wat de toekomstplannen van het park betreft: het restaurant wordt uitgebreid met een overkapping van 300 vierkante meter. In het recreatiepark komen zeventig speeltoestellen van 500 gulden per stuk. Voor de oudere jeugd zullen veertien loopmolens worden ge plaatst, terwyl een hoge glybaan het geheel zal completeren. NEDERLAND De fabeltjeskrant (NOS) Journaal (NOS) Dier en vriend: programma over huisdieren, In kleur (NCRV) Uitslag: haal je kijkgeld terug (NCRV) Journaal (NOS) Actualiteitenrubriek (NCRV) Revue van de Nederlandse Plaat: grote muzikale show, in kleur (NCRV) Boekbespreking (NCRV) Journaal (NOS) NEDERLAND II 6.50 De fabeltjeskrant (NOS) 7.00 Journaal (NOS) "■03 Scala: informatief programma (NOS) 7.30 Family Affair, tv-serie, in kleur (AVRO' 8.00 Journaal (NOS) 8.20 Peyton Place, tv-feuillelon (AVRO) 9.10 De Verliezers: Verkiezingen in het twintigste jaar van de Bondsrepubliek, documentaire (AVRO) 10.00 Het monster van Loch Ness, filmreportage (AVRO) 10.10 Journaal (NOS) Je zou wat gisteren werd ge boden met evenveel recht een versnipperde als een veelzijdige avond kunnen noemen. Er zat geen duidelijke lyn in de pro gramma's op de verschillende netten, maar al schakelend ont rolde zich een ongedroomd pa norama. Even na de Fabeltjeskrant en het nieuws begon op Nederland 2 Simon van Collem met zyn „Oude Draaidoos". Dat was in zeker opzicht ook een soort Fa beltjeskrant, want hoe is het anders dan in een gefantaseerd verhaal denkbaar dat een man met een zo aanvechtbare smaak zich een zo grote faam in het filmvak verovert. Wie zich niet direct de naam Cecil B. de Mil le herinnert, gaat toch zeker een licht op by het horen van titels als „De Tien Geboden" of ..Samson en Delilah". Een tipje van die sluier licht te Simon van Collem op door te vertellen dat De Mille van Ne derlandse afkomst was: niet zyn smaak maar zijn neus brachten hem die roem. En wat er dan nog aan zou kunnen ontbreken dankte hy aan zyn vasthou dendheid. Zyn broer. William C. de Mille, doet een aardig boekje over hem en zyn omge ving open in „Hollywood Saga", dat in 1939 verscheen. In 1923 valt namelijk het breukpunt in zyn werk. Over dat eerste deel van zyn serie films schrijft broer William on der meer: „Het thema was dat in geen enkel stadium van aan-, of uitkleden een vrouw er on aantrekkelijk uit zou moeten zien". De eerste wereldoorlog was net achter de rug en seks speelde een belangrijke rol. Ce- oil mikte goed. Toen kwam hem ter ore dat de Amerikaanse vrouwen protest aantekenden tegen deze „zeden verwildering" Hij rook onraad en gooide het roer om. de bij bel werd de basis voor zijn draaibroeken. Dat sloeg in, maar omdat deze eerbiedwaar dige bestseller niet uitsluitend heilige levens omvatte, zag De Mille kans grote groepen van amusement te blijven voorzien. In die tyd kreeg slechts een Charlie Chaplin van zyn direc- 1 teuren de zelfde vrijheid om te I maken wat hij wilde. Wat Cecil B de Mille maakte, was altijd smakelijk, het werd dan ook „gevreten". Je blijft even verder kijken naar dat tweede net en plotse ling is er het wonderlyke be staan van Anton Heyboer. Het scheen een herhaling te zijn. maar zelfs wie dit gesprek met Netty Rosenfeld voor de tweede maal zag. zal moeten toegeven dat een bondig oordeel onmoge lijk is. De wereld van de beel- dende kunstenaar is terugge bracht tot wat voor hem zelf de kern is. Er zijn maar weinig mannen die Je gelooft wanneer ze zeggen dat ze celibatair leven w? rmeer je ziet dat ze twee vrouwen om zich heen hebben. Anton Heyboer geloof je wel, maar waarom weet je zelf niet. Het programma over de 75- jarige Stadsschouwburg in Am sterdam op Nederland 1 droeg duidelijk het stempel van pro ducer Jan Venema. Het uitbrei den van een jubileumfilm tot een onderzoek over wie er niet, wel en waarom naar een schouwburg gaan. het laten ho ren van antwoorden op vragen en gelijkertijd het tonen van een rekensommetje naar aanlei ding daarvan en vooral het op werpen van vragen naar de plaats van theater in de maat schappij. allemaal facetten van een persoonlijke benadering van een aantrekkelijk onderwerp. Invaller. In Leidse Stadsgehoorzaal Door P. C. Rosier LEIDEN De Stadsgehoorzaal leek gisteravond tegen acht uur ten belegerde veste. De hele Leid ie incrowd was naar het cultuur- fa leis aan de Breestraat getrok ken om er een pop-concert bij te men, waarvan bij voorbaat al Amtstond, dat het grandioos zou ire torden. Dank zij een geweldige tunt van Provadya? trad name lijk voor het eerst in Leiden de Ingelse groep „Pink Floydop. En niet zonder succeswant bas- Jitarist Roger Waters (25), drum mer Nick Mason (24), organist Kick Wright (25) en gitarist Dave Gilmore (23), brachten een >ng< ivondvullende, voornamelijk op under gr oundmuziek gebaseerde i how. Het werd een fijn luisterconcert 'oor wel meer dan duizend fans :|SC| De meeste r.ummers voor de pau- werd het dagelijkse leven van :n hardwerkend mens effectvol rklankt kwamen nogal hard I (J-0. hoewel er ook wel wat poëti- l*he geluidjes werden geproduceerd .Pink Floyd" had een uitgebreide :hnische uitrusting meegenomen, harmee een aantal mechanische !bef jes konden wr rden uitgehaald. De belichting daarentegen had geen ftkele geestverruimende uitwerking, h elk geval riep de muziek op ket podium stonden ook twee reus- ichtige pauken en een gigantische opgesteld emoties genoeg op. Het publiek, waaronder ook een opmerkelijk groot aantal stropdas- sendrager. liet zich zonder veel moeite door de geluidsgolven mee slepen. Zelfs de burgemeester van Leiden, die heel nieuwsgierig de concertzaal was binnengestapt, vond het optreden van „Pink Floyd" steen goed. Dat woord liet hy zich althans enkele malen ontvallen. Provadya moest deze avond inplaats van lek ker ontspannen op de vloer op stoelen zitten, dat wel. Stadsgehoor zaal beheerder I. Milikan wilde na melijk van zyn gebouw „persé geen campingplaats maken" ,,'t Is me overigens heel wat porties meege vallen", zei hy na het sfeervol ver lopen pop-evenement. Dat houdt dus beloften voor de toekomst in De Engelse groep, die onder meer in Amsterdam en Rotterdam heeft gespeeld, treedt vanavond in Maas tricht op en later deze week in Bel gië In december gaat „Pink Floyd' voor de vierde keer naar Amerika Een pop-nieuwtje tot besluit: za terdagnacht 4 oktober zal de Engel se superformatie Led Zeppelin een concert geven in de Rotterdamse Doelen. In het voorprogramma tre den dan de Nederlandse groepen George Cash en After Tea op. Pink Floyd poseert voor de fotograaf. V.l.n.r. organist Rick Wright, basgitarist Roger Waters drummer Nick Mason en gitarist Dave Gilmour. VOOR DONDERDAG 25 SEPT. Hilversum I NCRV: 18 00 Stereo Tijd vrij voor muz. In vrije tijd. A Kinderkoor: geestelijke liederen; B en C Hanno- nie-ork 18.30 Nws 18.41 Act. 19.15 Muziek van Het Leger des Heils (opn.) 19 30 Stereo: Firato 1969: gevar. muz- progr 21.00 Stereo: Muz In de avond: licht pl progr. 2150 Kerkorgelconcert: klass muz 22 20 Avondoverdenking. 22 30 Nws 22.38 Pari. overz 22.45 Med. 22.50 Stereo Sterren in Stereo: licht gevar pl .progr. 23.55 Nws 24 00 Act. 00.05 Het gelach uit het heelal, hoor spel 00 30 Firato: klass ork muz (gr 00.55 Nws 01.00 Act 01.05 Avond in Washington ochtend in Sydney: rechtstreeks radiogesprek 01.15 Stereo Weens Philh ork weense walsmuziek (gr.) 01.45 Persoverz. 01.50 Tsla 01 55 -02.00 Nws. Hilversum 1 AVRO: 18 00 Nws 18.11 Radiojoum. 18.20 Uitz. van de BP 18.30 Stereo Holle-Bolle-Wi)s: lichte gr.pl. 19.25 Gesproken brief. 19 30 Nws IKOR 19.35 Mens en Bijbel: radiocatechese 19.45 Avondgebed in de Bergkerk te Amersfoort AVRO: 20.05 Stereo: Bayreuther Festspiele 1969: Das Rhein- gold, opera van Wagner (opn 22.55 Nws. 23 03 Radiojourn. 23.20 Muz. v. middernacht, lichte gr .muz. 23 55-24.00 Nws (Over de le lijn) van 18-20 uur. Voor vrijdag 'i(i september. Antonin Dvorak I Slavische Rhapsodie In D gr t. op 45 nr. 1 (12 min Philharmonisch Orkest van Belgrado o.l.v. Gika Zdrav- kovltch. II. Slavische Dans in As gr t op. 46 nr 3 (5 min.) Philharmonisch Or kest van Israel o.l.v Istvan Kertesz III. „Rusalka" (2e bedrijf: 43 min) (3e bedrijf 52 min i Lyrische opera in 3 bedrijven op tekst van Ja- roslav Kvapll. Alena Mikova. Milada Subrtova. Ivana Mlxova, Jadwiga Wy- soczanska Eva Hlobllova. sopraan; Ma rie Ovcacikova, Vera Krllova. alt; Ivo Zidek. tenor; Jiri Joran. bariton; E- duard Haken, bas; Koor en Orkest van het Nationale Theater te Praag; Diri gent Zdenek Chalabala VOOR VRIJDAG 26 SEPT. KRO 5 00 Stereo: Van Morgen no- n-n en notities van deze dag (Extra uitz i.vm Firato» (5 00-5.05 en 6.00- 6 05 Nws i 7.00 Nws 7 10 Het levende woord 7 15 Badinerle: klass. en semi- klas muz (gr (7.30 Nws 7.32 Ac tualiteiten; 7.50 Overweging; 8.00 Nws) AU V EK 1 EN TI*. HEDEN de ste op de 8.30 Nws. 8.32 Voor de huisvr Gymn. voor de huisvr.). 9 35 Waterst. 9.40 Schoolradio. 10 00 Stereo: Aubade: klass.. semi-klass. en mod ork muziek (gr 11.00 Nws. 11.02 Voor de zieken. 12,00 Van twaalf tot twee. gevar pro - gramma. (12.22 Wij van het land; 12 26 Med. t b v. land- en tulnb 12.30 Nws 12 41 Act.; 13.00 Raden maar 14 05 Schoolradio. 14.30 Stereo: Muslesta licht gevar muz progr TROS: 15.00 Dlsco-drive-in licht platenprogram- ma 16.00 Nws. 16 02 Stereo: Iene Miene Muze: nws. over underground en wcstcoast music. 16.30 Sterrebeeld The Beatles muzikaal klankbeeld 17 00 Sportkompas. 17.45 Act. Hil\ersum II, 298 iu. AVRO: 7.00 Nws 7 10 Gchtendgvm. 7.20 Stereo. Lichte gr.muz 8 00 nws. 8.11 Radiojourn 8.20 Stereo. Lichte gr.muz. (8.30-8.33 De Groenteman». 8.50 Woordelijk vandaag de dag. pr N.O.S 9.00 Stereo Berlioz in woord cn muz., muzikale lezing. AVRO: 10 00 Voor de kleuters. 10 10 Arbeidsvlt.: po pulair verz.pl progr. (11.00-11.02 Nws. 11.30 Stereo Viool en Diano: klass en mod. muz. iopn 11.55 Beursberich ten NOS: 12.00 Blik op de wereld po pulair progr. over ontwikkelingshulp. Overheidsvoorl.12.30 Uitz. voor de landb. 12.40 Stereo: lichte gr.muziek. 12.50 Recht en slecht, praatje. 1300 Nws. VARA 13.11 Act. 13 20 Stereo. Mod. Franse muz. (gr.). NO.S.: 14 10 Stereo: Lichte gr.muz 14 30 Mod ka- riermuz. (opn.). 15.10 Van stad en platteland naar een verstedelijkt Neder land, lezing 15.50 Stereo: Kapel van de Koninklijke Ned. Luchtmacht (gr.). VPRO: 16.00 Nws. 16.02 Na 20 Jr leven in de DDR. klankbeeld 16 45 Amsterdams Studenten Kamerorkest mod muz. 17.40 Inf. achtergronden en commentaar. 17.55 Med. Hiltersum III. 240 m. VARA: 9.00 Nws. 9.02 De Eddy Bec ker Show. (10.00 Nws NOS 1100 Nws. 11.03 Felix Meruders. VPRO 12 00 uur Nws 12 03 Top-30 <13.00 Nws) TROS 14.00 Nws 14 03 Lynx lof Los) AVRO. 15.00 Nws. 15 03 Muz Boetiek; licht gevar muz.progr (16 00 Nws 17 00 Nws. 17.02 Radiojournaal. 17.05-18.00 Zingende Bougie, gevar. pl.progr. voor automobilisten. TELM ISIEPROGKAM.MA'8 Nederland I N OS. NO T 1045-1200 Schoolte levisie N.O.S 18 50 Kleur De Fa beltjeskrant NOS 1900 .lourn VA RA 1907 Mr Laurel en Mr. Hardy, doc.-progr. NOS 20 00 Joum. VARA 20.20 Alweer een nieuwe huisgenote TV-serie 21.05 Kleur: Promenade-or kest; Klein Omroepkoor en sol.: ope ra- en operettemelodieen 21 45 Achter het Nws - Special. N.O.S.: 22 40-22 45 Journ Nederland II N.O.S.: 18.50 Kleur: De Fabeltjes krant N.O.S.: 19.00 Journ 19 03 Sca la. 1 nf. progr KRO: 19.30 Amateur, een film van Bertu» Klaassen N.O.S 20 00 Journ. KRO: 20 20 Brandpunt 2105 Kleur: Advocaat Judd, TV-fllm. N O S 22 40-22.46 Journ.

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 5