V oor waardeli jke subsidie Leidse muziekschool Kunstskibaan Wassenaar in Duinrel geopeni Ouders krijgen brief van bezorgde leraren Leids meisje door auto gegrepen IN VOORSCHOTEN Dader aanslag El Al ontsnapt Bloemen voor zieken en bejaarden Ontucht met 6-jarig kind STEUR (BP) BEDANKT VOOR DE SENAAT Reddingen in Scheveiiingen Over mammoetonderwijs op Louise de Coligny Ongeluk bij fietserstunnel Brand in loods Postduivennieuws LEIDSE E». AGENDA PAGINA I LE1DSCH DAGBLAD MAANDAG 15 SEPTEMBER: VOORSCHOTEN B. en W. van Voorschoten stellen de raad voor ten behoeve van het cursusjaar 1969/'70 akkoord te gaan met de bestaande subsidieregeling van de Stichting Leidse Muziekschool en maximaal 40.000,- uit te keren. Voor het cursusjaar 1970/'71 worden nog geen toezeggingen gedaan. De Stichting Leidse Muziekschool heeft besloten de stop gezette lessen in Voorschoten op korte termijn te hervatten, aangezien de geschilpunten tussen het gemeentebestuur en de Leidse Muziekschool betrekking hebben op een volgend cursus jaar. Na overleg met diverse instanties waaronder B. en W. van Leiden, heeft het college van Voorschoten voorgesteld maximaal f 40.000 te ver lenen onder de voorwaarde, dat: voor beginnende leerlingen inschrij ving voor meer dan 30 minuten niet meer wordt toegestaan; tijdens het cursusjaar een veel strengere selec tie wordt toegepast met betrekking tot het voortzetten van het muziek onderwijs; dit cursusjaar begonnen wordt met zoveel als mogelijk en verantwoord is combineren van les sen; geen subsidie wordt verleend voor muziekonderwijs, dat de voor een bepaald instrument door de rijksinspectie voor het muziekonder wijs vastgestelde tijdsduur, waarbin nen een afgeronde opleiding kaD worden bereikt, te boven gaat en de Stichting Leidse Muziekschool zicb verplicht een zodanig beleid te voe ren. dat reeds thans vaststaat, dat de opbrengst van de schoolgelden voor het instrumentaal onder wijs voor het cursusjaar 1970/71 een- minste gelijk zal zijn aan het ge meentelijke subsidie. Over deze laatste voorwaarde ver schilt de Leidse Muziekschool van mening met B. en W. De door B. en W. gedane suggestie om de gewenste opbrengst van lesgeldschalen met vier schalen voor Inkomens boven de DAMASCUS (AP) Eén van de Arabische jongens die vorige week een aanslag hebben gepleegd op het kantoor van de Israëlische lucht vaartmaatschappij El Al in Brussel is er in geslaagd uit België naar Bagdad te ontkomen. De jongen werd geïdentificeerd als de 12 jaar oude Ali Ahmed Juburi, wiens moeder in de junioorlog van 1967 de dood vond. Juburi werkt on der de schuilnaam Aliraqi (de Ira kees) voor het volksfront. Hij zei dat de door de Belgische politie aange houden jongen als schuilnaam Adel heeft. Hij onthulde niets over zijn on- snapping, maar zei dat de aanval op het El-Al kantoor bedoeld was om de aandacht van de publieke opinie in Europa te vestigen op de Arabische strijd voor Palestina en „onenigheid te zaaien in de Europese kapitalisti sche gemeenschap". f 18.000, is vooralsnog voor heb stich tingsbestuur niet aanvaardbaar. Het overleg hierover zal spoedig worden hervat. Voor het bouwrijp maken van het zesde gedeelte van de wyk Noord- Hofland vragen B. en W. een krediet van f 854.000. Het betreft het gedeel te ten zuiden van de Piet Heynlaan, alsmede de aansluiting van de Piet Heynlaan op tie Leidseweg. Het college vraagt een voorberei dingskrediet van f42.000 om het in het ontwerp-bestemmingsplan „Cen trum", dat binnenkort ter visie zal worden gelegd, een rond de kern van het dorp geprojecteerde weg te kun nen realiseren. Deze randweg moet de verbinding gaan vormen tussen de Raadhuislaan via de Oranje boomstraat en het voormalig MOC- terrein naar de Koninklijke Marine laan. Deze weg is ondermeer van be lang in het kader van de ontwikke ling van het Voorschotense centrum. Bejaardentehuis De Vereniging „Pro Senectute" in Amsterdam is van plan op het door de Rouboslaan de Generaal Spoorlaan en de Mulderlaan omslo ten bouwterrein, groot circa 6675 m2 een bejaardentehuis te stichten. Het betreffende bouwplan omvat een pensiongebouw voor 72 bedden en 32 zelfstandige bejaardenwonin gen. B. en W. adviseren de raad het bouwterrein te verkopen tegen f 80 per m2 en van de Vereniging als bijdrage in de kosten van een aan te leggen parkeergelegenheid aan de Rouboslaan een bedrag van f 11.000 te aanvaarden. B. en W. delen de raad mede, dat zij hebben besloten Edelaar N.V. c.q. N. V. Discount-Service, Veurse- weg 214 géén vrijstelling te verle nen van het in artikel 352 van de „Bouwverordening Voorschoten 1968" opgenomen verbod ten dienste van het vestigen van een cash en carry- bedryf in een tweetal voor agrari sche doeleinden bestemde loodsen. In de aan het cash en carrybedrijf verzonden brief van 5 september staat tevens dat de loodsen vóór 1 januari 1970 daadwerkelijk moeten worden gesloten. Energiebedrijf De Studiecommissie Streekener- giebedryf heeft aan alle gemeenten liggende in het gebied, dat thans door de Stedelijke Fabrieken van P.V. „Warmond" WARMOND De postduivenver eniging „Warmond" hield een wed vlucht voor oude en jonge duiven vanaf Sittard. afstand 160 km. In het concours waren 97 duiven, gelost om 8 uur. Aankomst eerste prijsduif om 10-11-52, laatste om 10.30-00 uur. Uitslagen luiden: J Smeets 1-4: L. v. d. Zuiden 2-3-9; J. C de Koekkoek 5; B. v. Leeuwen 6; A. J. v. Oost- dam 7-10; G Zandbergen 9. Academische examens WASSENAAR OEGSTGEEST Aan de economische hogeschool ln Roterdam is geslaagd voor het kan didaatsexamen in de rechtsgeleerd heid N. P. Ruys te Wassenaar. Voor het diploma algemene propedeuse zijn geslaagd aan de TH van Twen te J. W. Baurdou en C. J. van der Graaf uit Wassenaar, en J. F. Kok uit Oegstgeest. Motorrijder gewond NIEUWKOOP Een automobi list. afkomstig uit Woerden, reed zondagmiddag over de Milandweg ln de richting van Noorden, en wilde op een gegeven moment een voor hem rydende motor met zijspan waar in een vrouw en twee kinderen za ten passeren. Dit werd door de motorrijder, afkomstig uit Den Haag, niet opgemerkt. Op hetzelfde mo ment sloeg deze, zonder richting aan te geven linksaf de Bosweg op. De Woerdenaar kon daardoor een aan rijding niet meer voorkomen. De mo torrijder en zijn gezinsleden, wer den door de schok op het wegdek ge smakt. De vrouw en de kinderen kre gen hierbij geen noemenswaar dig letsel, maar de motorrijder liep een hersenschudding op, doch kon na geneeskundige behandeling, met een ziekenauto naar Den Haag wor den vervoerd. De materiële schade aan de auto en de motor was uiter aard niet gering. De politie maakte proces-verbaal op. LEIDEN De Leidse Bond van Amateurtuinders heeft zaterdag we derom vele bejaarden ën zieken met een bloemengroet bedacht. In totaal werden 1030 boeketten, 135 potplan ten en tal van fruitschalen, die zij op eigen tuin hadden geweekt, bi) de diverse kruisverenigingen en bejaar dentehuizen bezorgd. Ook het Neder- landsche Roode Kruis deelde in deze bloemenattentie, terwijl 200 boeket ten werden afgegeven aan de Hoog landse Kerk, waar dr. P. L. Schoon- heim een blo'emenactie op touw had gezet voor de bewoners van de Waardgracht en omgeving. Gatier ernstig gewond DORDRECHT <GPD) —Zater dagmiddag omstreeks vier uur ont dekten twee Dordtenaren, de gebroe ders Bonewald, dat een man in de grote tuin van het VW-kantoor aan de Stationsweg ontucht pleegde met het zesjarige dochtertje van de neer F. J. Bonewald. De broers kwamen in gevecht met de man, die zich echter wist los "te rukken en in de richting van het stationsemplacement vluchtte. Daar ontstond opnieuw een hevige worste ling waarbij de heer F. J. Bonewald vrij ernstig werd gewond. De man. de 60-Jarige W. A. J. Z., stak hem een mes in de borst. On danks zijn zware verwonding bleef hy door vechten totdat de politie kwam Z. is meermalen wegens ontucht met minderjarige kinderen met de Justi tie in aanraking geweest. gas en electriciteit van de gemeen te Leiden van elektriciteit wordt voorzien, haar rapport aangeboden over een eventuele vestiging van een streekenergiebedrijf B. en \V. advi seren de Voorschotense raad van de mogelijkheid tot toetreding geen gebruik te maken. Het Voorschoten se bedrijf is door instanties gecontro leerd en gezond bevonden. Voorts zal de raad vrijdag behan delen: het benoemen van leden en plaatsvervangende leden van de com missie van advies volgens artikel 8 van de woonruimtewet 1947; het beschikbaar stellen van een krediet voor het bouwrijpmaken van gron den in het bestemmingsplan Noord- Hofland; het verkopen van bouw grond in het bestemmingsplan „Boschgeest" aan het Central Finan- cierings Instituut in 's Gravenhage; reorganisatie van de financiële ad ministratie der gemeente; vaststel ling van de Legesverordening 1969; het verkopen van hogedrukvaten; het verlenen van een gemeentelijke garantie ten behoeve van de bouw van het verpleegtehuis voor langdu rig zieken en demente bejaarden, uit gaande van de Stichting „Prinsenhof" in Leidschendam en enkele onder- wijsvoorstellen. BERKHOUT iGPD) De heer B Steur te Berkhout, hoofdbestuurs lid van de Boerenpartij, die onlangs werd gekozen als lid van de Eerste Kamer, heeft vanmorgen medege deeld, deze benoeming niet te zullen aanvaarden. Volgens de heer Steur gaat het hier om een principiële kwestie. Zo als bekend, was hy nummer twee op de kandidatenlijst, maar werd met voorkeurstemmen gekozen. De als nummer één geplaatste kandidaat S. van Marion uit Kampen, direc teur van een technische school, werd derhalve gepasseerd. „Uit politieke fatsoenlijkheid heb ik besloten, mijn benoeming niet te aanvaarden, waardoor de heer Van Marion in de Eerste Kamer zal ko men. Van uit de party is géén pres sie op my uitgeoefend," aldus de heer Steur die deel uitmaakt van de BP-fractie in de provinciale staten van Noord-Holland. i DEN HAAG GPD In Scheve- ningen is gisteren een ongekend groot aantal drenkelingen uit zee ge red. Zo hebben drie Franse badgas ten hun leven te danken aan de Savine van Zuylen van Nijevelt suist als eerste op de nieuwe kunstskibaan naar beneden. Hi* verrichtte zij de officiële opening. (Foto LD /Hu WASSENAAR Burgemeester mr Ir. H. A. Nossbaum, voorzitter van ling op de baan. dwars door W. J. Geertsema heeft zaterdag in i de stichting, verwelkomde de aanwe- Oegstgéest"wonende"£ëidsè drë- jhet recreatiecentrum in Wassenaar 1 zigen en vertelde iets over het tot gist L G M Walenkamp, die hen een fraaie nieuwe skibaan geopend, j standkomen van deze baan die werd ter hoogte van „Seinpost" uit zee redde. Eén van de drie moest ln het Haagse ziekenhuis Zuidwal worden opgenomen. die daar is aangelegd en zal worden geëxploiteerd door de Stichting tot Bevordering van de Skisport in Ne derland. LEIDEN De schoolleiding en de leraren van de gemeentelijke Louise de Coligny scholengemeenschap heb ben vrijdag een motie naar de mi nister van onderwüs gestuurd, waar in ze hun ernstige verontrusting uit spreken over de manier waarop zy de mammoetwet in de praktyk moe ten brengen. De regering stelt niet voldoende geld beschikbaar voor het middelbaar onderwijs, vinden zjj. De leraren hebben tevens een brief naar de ouders van hun leerlingen ge stuurd waarin ze uiteen zetten wat voor hun school de gevolgen zyn van het financieel tekort. Op de Louise de Coligny Scholen gemeenschap komt de modernise ring van het voortgezet onderwys on voldoende tot haar recht, aldus de brief. De zes brugklassen tellen elk 28 leerlingen, de 3e klassen havo tellen elk 30 leerlingen en de 4e klas sen havo elk ongeveer 29 leerlingen. Deze grote klassen zyn ep ook de oorzaak van, dat klasse-discussies en zelfwerkzaamheid in kleine groe pen vrywel onmogeiyk zyn. Een andere klacht van het lera renkorps is, dat voor het geven van adviezen voor studie- en beroepskeu ze te weinig tijd beschikbaar is doordat de schooldecanen slechts en kele fcaakuren daarvoor toebedeeld krijgen. Voorts kan er óók op de L. de Coligny scholengemeenschap maar een minimaal aantal uren worden besteed aan expressievakken. Enke le klassen krygen helemaal geen te kenen. Voor buitenschoolse activitei ten zoals clubavonden, werkweken en theaterbezoek is steeds minder gelegenheid. Actie De leraren voelen zich gedwongen om actie te gaan en biyven voeren, als er geen verandering komt in het mammoetbeleid van de regering, zo staat in de motie en de brief, die na mens de leraren en schoolleiding is ondertekend door rector drs. P. Bak ker en leraar A. Sevenster. Tenslotte vermeldt de brief nog de mogelykheid voor mede-verontrus te ouders, om ook wat te doen. Via de oudercommissie van de Loui se de Coligny scholengemeenschap zouden de ouders, in samenwerking met de docenten, tot actie over kun nen gaan. Het adres van de ouder commissie is Fagelstraat 6 Leiden. Naar wy vernemen wordt er ook op andere Leidse scholen (met na me op het chriselijk Visser 't Hooft lyceum) overwogen een der gelijke brief naar de ouders van de leerlingen te sturen. LEIDEN De 9-jarlge Johanna Sandberg uit Leiden kreeg een ge compliceerde rechteronderbeenbreuk, toen zij gistermiddag omstreeks half zes tijden* het oversteken van de Churchilllaan door een personenauto werd aangereden. Het meisje, dat uit de fietserstunnel onder de Voor- ■choterweg kwam, werd geschept op het moment dat de auto een stil- staande file voorbijreed. De EHD bracht haar over naar het Acade misch Ziekenhuis. Lolden, die in de nacht van zaterdag op zondag van een bromfiets viel. De Jongen zat by een andere Leidenaar achterop, toen de brommer op de Morsweg over een kuil reed. Als ge volg van de schok tuimelde de duo- passagier er \an af. Vervoer naar het Academisch Ziekenhuis bleek nood- aakelyk. Omstreeks half negen gister avond werd by dc ingang van het Academisch Ziekenhuis aan de Rynsburgerweg een 21-jarige Leide- I naar. die met zyn fiets aan de hand I over het zebrapad liep. aangereden j door een uit de richting van de stad komende scooter. De jongeman liep als gevolg van de botsing een hoofdwond op. Een hoofdwond werd ook gecon stateerd by een 20-jange jongen uit OEGSTGEEST De Cattleya van Poelgeest, lilac-point sia mees, van mevrouw J. J. Moor man uit Oegstgeest, heeft tijdens een internationale kampioens tentoonstelling in Den Haag de titel kampioen behaald. Het dier was de beste in deze variëteit en werd tenslotte ook nog de best in show". Pe kat is eigen fok van mevrouw Moorman. LEIDEN Op een bouwterrein aan de Robynstraat is zaterdag avond een timmerloods voor een groot gedeelte uitgebrand. De brandweer heeft het vuur met twee stralen moeten blussen. De schade zou ongeveer vyfduizend gulden be dragen. Het vermoeden bestaat dat jongens in de onmiddeliyke omge ving van de loods een vuurtje heb ben gestookt. LEIDEN - LPV De Snelvlieger hield een wedvlucht voor oude en I jonge postdu.ven vanaf Quievrain. In concours 163 duiven. Uitslag: 1- 2-3-4-5-6-7-8-9 M. de Lange Zn; 10 A. v. Noora De kampioenschap pen 1969 van LPV De Snelvlieger zijn terecht gekomen bij: Generaal: 1 M. d. Lange Zn, 2 J. d. Dunne; Vitesse: 1 J. Roest, 2 M. d. Lange Zn; Fond: 1 M. d. Lange en Zn. 2. J. d. Dunne. Oude duiven: 1. M. de Lange en zn.. 2. J. de Dunne. Jonge duiven: 1. J. Roest, 2. d. Dun ne Navluchten: 1. M. d. Lange en Zn.. 2. F. Heemskerk. De Leidsche Postduivenclub hield een wedvlucht voor oude en jonge duiven vanaf Roermond. In concours 189 duiven. Uitrlag: 1 K. v. d. Nieu- wendyk; 2-6 p. Landesbergen; 3 J. C. Koster; 4-5-7-8 J. van Alphen sr.; 9 H. Jans.-en: 10 H v. Riet. PV Het Oosten hield een wed vlucht vanaf Quievrain over 203 km. Uitslag: 1 J Galjaard, 2-3-4-6-10 P. Juffermans. 5 H. Mooten en Zn; 7-9 C. Gysmau: 8 D. Koet. De kam pioenschappen 1969 van PV Het Oosten zijn terecht gekomen by Vitesse: 1 H Mooten en Zn. 2 C d Mooy; Mad fond: 1 H. Mooten en Zn, 2 C. Vesseur; Fond) W. v. Klink, 2 H. Mooten en Zn; Jonge duiven: 1 C. a. Mooy. 2 P, Juffer mans; Navlucnt: 1 C. Gijsman. 2 H. Mooten en ZnGeneraal1 H. Mooten en Zn, 2 H. v. Schaik. aangelegd onder leiding van de heer M. van Tongeren, die als hoofdskile- raar by de stichting optreedt. Met behulp van vrywilligers werd in de afgelopen zomermaanden de baan voor gebruik gereed gemaakt. Ieder een kan er lessen komen nemen zon der lid te zijn van een vereniging en zonder enige verplichting deel te ne men aan wintersportreizen. De heer H. R. J. Graaf van Zuylen van Nijevelt, eigenaar van het re creatiecentrum Duinrell, herinnerde eraan, dat al ongeveer 30 jaar de skisport op Duinrell wordt beoefend, namelyk onder auspiciën van de Ne derlandse Reisvereniging. Toen ver leden Jaar de Stichting tot bevorde ring van de skisport was opgericht, was ook deze welkom ln Duinrell. Burgemeester mr. W. J. Geertse ma wenste het bestuur van de stich ting en de heer van Zuylen vaai Nye- velt geluk met het tot standkomen van deze baan, die een verruiming betekent van de recreatiemogelykhe- den op Duinrell. Op een teken van de burgemeester maakte Savine van Zuylen van Nyevelt de eerste afda- DAGELIJKS Folkclub, Noordelnde 90, 21 uur: t/ m 14 sept. Franky Douglas. Vanaf 14 sept Patty Colman. Houtrusthallen, 20 uur: t/m 14 sept. Wiener Elsrevue. Malieveld: ma t/m zat 14-24 uur, zon 13-24 uur t/m 21 sept: kermis. «MAANDAG Kon. Schouwburg. 20.13 uur: Ned. Dans Theater: Pierrot Lunaire, Sceenplay. Solo for voice I. Arena. DINSDAG Kon. Schouwburg. 20.15 uur: Haag se Comedle: „Jongens onder elkaar" van Mart Crowley. Houtrustgebouw. 20.15 uur: Residen tie-Orkest o.l.v. Bohumll Gregor, m. m v. Herman Krebbers, viool. Ned. Congresgebouw. 20.15 uur: Ope rette-festival: Stadtlsche Bühnen O- berhausen: „Der Zarewitsch van Franz Léhar. WOENSDAG Kon. Schouwburg. 20.15 uur: Haagse Comedle: „Vier keer anders" van Barillet en Grédy. Ned. Congresgebouw. 20.15 uur: Ope rette-festival: Stadtlsche Bühnen O- berhausen: „Der Zarewitsch van Franz Léhar. DONDERDAG Kon. Schouwburg, 20.15 uur: Haag se Comedle: „De vrouwen van Shang hai" van Tore Zetterholm. Gemeentemuseum. 20.15 uur; dr. Au gust Wenzinger. viola da gamba, m.m.v Jaap Spigt, klavecimbel. Ned. Congresgebouw, 20.15 uur: Operette-festival: Stadtlsche Bühnen Oberhausen: „lm welssen RÖS61" van Ralph Benatzky. WEERRAPPOKTEN Vai hedenmorgen 7 uur a •f 3 a 0 s 0 O to" cs-j. Ta v u M S 6 a «i Amsterdam mist 26 14 0 De Bilt mist 27 14 0 Deelen mist 26 12 0 Eelde zwaar bew. 28 14 0 Eindhoven geh. bew. 26 15 0 Cen Helder zwaar bew. 22 17 0 Luchth. R'dam geh. bew. 26 17 0 Twente zwaar bew. 26 14 0 Vllssingen regen 22 16 0.2 Zuid-Limburg regen 25 13 5 Aberdeen zwaar bew. 14 3 0 Barcelona licht bew. 22 14 O Belgrado zwaar bew. 19 0 Berlijn zwaar bew. 25 15 0 Bordeaux zwaar bew. 13 12 31 Brussel regen 25 14 0 1 Frankfort regen 21 15 0 1 Genève mist 20 13 4 Grenoble half bew. 21 8 0.3 Helsinki mist 11 9 7 Linsbruck regenbui 21 13 10 Kopenhagen half bew. 22 15 0 Lissabon zwaar bew. 19 16 2 Locarno licht bew. 18 11 59 Londen motregen 18 15 1 Luxemburg regen 18 12 5 Madrid half bew. 19 14 0 Malaga licht bew. 23 16 0 Mallorca licht bew. 21 11 6 Munchen geh. bew. 22 14 3 N'ce licht bew. 23 15 0 Oslo geh bew. 12 11 12 Tarijs regen 21 11 1 Rome zwaar bew. 23 15 34 Stockholm motregen 14 13 0 6 Wenen regen 24 16 0.1 Ztlrlch geh. bew. 18 14 0 lint. Er volgden daarna enkele 4 straties, die aantoonden, dat belegd met een Mexicaanse vezel diverse mogelykheden en goed aan zyn doel beanti De lessen op de nieuwe ban len op zaterdag en zondag e gegeven. De stichting beschife fraai nieuw skimateriaal, dat I loos aan de cursisten in bni wordt gegeven. DINSDAG Ons Centrum Hooigracht 8< denvergadering P.v.d.A. Spr. J Dlrks over troonrede en mtul. nota. 8 uur nam. Zijlsingel 2 Volle Evangelle-Jt spr. dhr. J. Zyistra 8 uur nam. Stadhuis (wachtkamer trot Zitting Bouwfond* Ned Gemee 8 uur nam. Jeugdhuis (Breestr. 19) Chr. Emigratiecentrale 7-8 uur Pieterskerkstr. 1 Leidse Assu club Spr. dhr. A. C. Broeshai ..Enige aspecten der brandpm 8 uur nam. Holiday Inn Bontshow van E«i modebedrijven 8.15 uur nam. 11 WOENSDAG Stadhuis (trouwkamer) Spreekt clale raadsvrouw 4-6 uur nam. Rijksherbarium (SchelpenkadÉ1 Kon. Ned. Mij voor Tulnboti 8 Plantkunde. Spr. dhr. J. va mond over „Tuin en Park van i vlnclaal Ziekenhuis te Santpooi nam. Voorschoten Kasteel DuiveaC K. en O Avondexcursie met 7 uur nam. ah LEIDSE BIOSCOPEN Camera; „Wie 't laatst lacht",» j 2.30, 7. 9 15. Zond ook 4 45. zat nachtvoorst. 11.30: „Het pn Lido: „EI Alamein", 18 Jr. Da 7, 9.15 .Zond. ook 4.45. Luxor: „De vier killers". 18 2.30, 7, 9.15. Zond ook 4.45. Rex: ./Techniek der llefdeskun Jr. Dag 2.30, 7, 9.15. Zond oc li Nachtvoorst vrij en zat, 11.30 wrakhout", 18 Jr. 14 Jr. Di - Studio: „De anarchist' 7, 9.15. Zond ook 4.45. Trianon: „Funny girl", a.l. Dai 8. Zond ook 5. TENTOONSTELLINGEN Molenmuseum „De Valk" (Di van 10 uur voorna, tot 6 uur nas dag 1—5 uur nam Maandags ti Jeugdmuseum, Koppenhlnkstesj opend: zaterdag van 11-17 uur. Antiek uit bet begin van di eeuw. Inlichtingen bij het secrdLl LJA, Stadhuis-Breestraat. Dag. io6 uur, Rijksmuseum van Oudhedeik ppDburg 28): Werkd. 10 uur 5 uur nam.; zond l6 uur i Rljksmuseun voor (Steenstraat 1) dag. 106 'lags 1- uur nam Ned.-Legermu8eum: Geopend dag tot ei met vrijdag 9 uur 5 u. nam. eon. en feestdag! F; uur nam Rijksmuseum voor de gesel der natuui wetenschappen Dal fe uur zone 14 uur Heempark Oegstgeesterweg ll polder) Flora vaD eigen boda van 8 uur voorm - 5 uur mei t.e.m oktober op zat eD zo fcr uur nam e olken -6 u.; Rapenburg 94 Galerie 't huys. Poppen Wlny de Jongh. sierkunst John Berserlk. DinsdsJP zondag 2-8 uur nam. t.em. tember). j AVOND- EN NACHTDIEN APOTHEKEN TE LEIDEÜ Geopend voor spoedeisende ge apotheek D. C Kok. Rapenburj 24807. |0 Apotheek R. van Breest burg te Leiderdorp en Apotheel schoten zijn de gehele week g Gemeenschap Zuid-West Hulpverlening»- en informatl it Uuipverler-lng tel 24101 (b.g.g t Informaties tel 33921 Behande.iing na ongevalli Ue poliklinische behandeling di gevallen wordt van dinsdag Le tot woensdag 12 uur waargJb dooi het Diaconessen!) uls Vrl) uur tot zaterdag 12 uur door Ellsabethzlekcnhuls (Hnolgrad andere werkdagen en op door het Academisch Ziekenhui

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 2