Jersey in de Bijenkorf JERSEY ES DE TREND zoats nog nooit btöKLIU IN CLOSE-UP &EBREID IS 'IN' Als u 't liever zelf maakt: ie De gebreide kleertjes zijn het wel dit jaar. Alle couturiers toonden ze. En de jonge ont werpers van de Rive Gauche leven zich er helemaal in uit. De variatie ls onvoor stelbaar: van het grofste 'handbreiwerk' tot de dunste, fijnste zijden jerseys. ie In de Bijenkorf', rokken, broekpakken, tunie ken, mantels, jasjes, jurken, jumpsuits, han soppen, pakjes, avondjurken (wie had er vroeger ooit aan gedacht gebreid ten dans te gaan?) ie Gebreid kent geen leeftijd: we hebben kleertjes die alleen heel jonge meisjes mogen dragen en we heb ben kleertjes die alleen een vrouw boven de dertig khn dragen ie Is gebreid ergens zo uitgebreid te zien als nu in de Bijenkorf? Nieuw zijn de kombinaties: gebreid-met-leer, gebreid-met-borg, gebreid-met-jersey, ge breid-met-stof. Drie voorbeelden hier: een ge weldige leren jas met gebreide tussenstukken, een overgooier-jurk met gebreid en iersey heel bedrieglijk gekombineerd, een jersey Jas met behaaglijke borg kraag en revers. Bedrukte fijne jerseys zijn trés en vogue voor geklede jurkjes. We hebben ze. Eén recht één averecht gebreid voor de Elle- achtige stijl in mantels. We hebben ze. (en zo uitgebreid t in de Bijenkorf): We hebben ook die nieuwe lurex Jersey partyjurkjes in zilvergllmmend zwart, heel slank, heel Jong 149, Aid. Young Designera We hebben ook de nieuwe Jersey kilts, geweldig om met die lange tweedachtige gebreide pullovers te dragen, 39,95 Aid. Kleine confectie We hebben ook de gebreide broekpakken: b.v. een lang Argyle geruit vest op een bijpassende ook gebreide broek. 129, Aid. Gebreid We hebben ook de losse lange gebreide V-hals vesten, die u op een broek maar ook als mini-jurk kunt dragen. 49,95 Aid. Young Designers We hebben de hele gebreide mode-kant en-klaar hangen, maar we hebben ook al die nieuwe gebreide stoffen kant-en klaar per meter liggen. Van de hele grove breisels tot de fijnste avondjerseys. Plus de laatste patronen, onze knipverze- kering en alle goede raad die u maar wilt. Nauwsluitende poloblouses zijn dit seizoen in ouderwets-achtige dessins. Acryl jersey, zwart, rood of marine op wit fond. Maten 36-46.29.95 Het Engelse overslagrokje fs ook van Jersey Zwart of bruin, maten 36-42. 39.95 Aid. Kleine oonfectie Jurkje van zwarte jersey, helemaal doorgeknoopt Maten 36-40. 79.75 Aid. Young Designers Italiaans: in twéé steeksoorten gebreid jurkje, vlak langs 't lijf, van bobbeltjeswol. Maten 36-42, Hé, wat kost dat weinig: 59.75 Aid. Young Designers Jersey kan ook samen met geweven stof. De rok en het vest zijn van Shetland, het lijfje van jersey in precies dezelfde kleur: oudrose, luchtmachtblauw of resedagroen. Maten 38-42.79.75 Aid. Japonnen Agneau brillant - dat is dus leer - met stukken breiwerk ertussen, dat is het nu helemaal. Beige of bruin, maten 38-42 298.- Afd. Leer Onder de wikkelrok van jersey zit een 'catsuit' uit één stuk en dat is (onder andere) erg behaaglijk. Komt uit Italië. Bij elkaar 99.75 Afd. Gebreid Pierre d'Alby ziet u in een raglan jas van jersey, zonder knopen, maar met een gestrikte ceintuur. Beige, airforceblauw of zwart, maten 34-40. 249.- Afd. Mantels Jumpsuit van het erg inne ketelpakmodel. Courtelle jersey in bleu, steenrood en zwart, maten 36-42. 79.75 De heel breed geribbelde rolkraagpullover. 34.! Afd. Gebreid Zwarte jersey broek met een rode of gele jersey tuniek. Maten 38-44. 145.- Afd. Japonnen

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 6