ersnipperde oppositie was <te redding voor Giro Kroon „Centrum" speelde „Gemengd Dubbel" koek Vehhcutk, 'olitiekapel inag niet naar )ortmund Lnaalpoging van Judith de Nijs de televisie Nog hoop op progressieve concentratie Laver en Roche in eindstrijd en gióteren NDAG 8 SEPTEMBER 1969 LEroSCB DAGBLAD PAGINA 5 (Door Gerard Habraken) WILLEMSTAD (GPD) „Binnen 24 uur zullen de arbei- lers van Curasao de macht van de kapitalisten van Ciro Kroon ,vernemen." Aldus Amador Nita op de laatste vergadering van !et arbeidersfront aan de vooravond van de verkiezingen. Al [oeft men dan de drie zetels, waarmee zijn partij uit de stem- )us tevoorschijn kwam, niet direct te zien als een machtsover- (ame, een politieke stunt was het zeker wel. De grootste verrassing was echter, dat deze drie zetels voor gelijk werden veroverd op de overige oppositiepartijen en :iet, zoals algemeen werd verwacht, op de regeringspartij van x-premier Ciro Kroon. De totaaluitslag var: de verkiezin- M in de Nederlandse Antillen: 11 >tels voor de regeringscoalitie en elf •Iels voor de oppositie, biedt geen ndelijk beeld voor de koers die de euwe regering zal gaan varen, te- eer daar deze gelijke zetelverdeling eb op alle eilanden heeft gemani- (steerd. Op Curasao: zes zetels voor Democratische Partij en zes zetels cor de oppositie «drie voor de Na- ®ale Volkspartij en drie voor het iteidersfront) Op Aruba werden volgens verwach- iLg de acht zetels eerlijk verdeeld issen de Partido Patriottico Am ino, de regeringspartner van de DP. Curasao en een combinatie van ositiepartyen. Van de twee zetels op de Bonaire en de bovenwindse nden te verdelen waren, ging eer volgens de verwachtingen jotaire naar de oppositie en de bo- aiwlnden naar de DP. Langdurig Tegen de achtergrond van deze -11 uitslag kan de komende kabl- eteformatie wel eens een langdurige chiedenis worden. De buitenland- verslaggevers, die naar Curasao laren gekomen omdat er wellicht zou kunnen gebeuren, liepen jjdagmiddag een beetje onwennig or het uitgestorven centrum van 'illemstad. Winkels en kantoren wa ll gesloten om het personeel de ge- genheid te geven hun stem uit te rengen. De politie versterking bleef binnen muren van het politiebureau en AMSTERDAM (ANP) De Am sterdamse Politiekapel mag van het illege van B. en W. van de hoofd ig ad zaterdag 13 september niet op- falen tydens de rondrit die 16 aalwagens van het Aalsmeerse pJoemencorso door Dortmund gaan 'laken. B. en W. hebben het wijzer eoordeeld dit optreden te annule- n naar aanleiding van de moeilijk- cden die zyn ontstaan rond het op- -Jeden van de kapel vorige week zon- bg tydens een verkiezingsbij een- van de CDU in Dortmund, laar de mars „Alte Kameraden" erd gespeeld, zo deelde een woord- nfcerder der gemeente mee. Elk op- eden van de kapel buiten het nor- ïale kader zal geval voor geval door hoofdcommissaris van politie of et hoofd der politie, burgemeester amkalden, worden bezien. Het an- uleren van het optreden in Dort- lund is geen strafmaatregel, aldus woordvoerder. LEIDEN/HILVERSUM Op za- 13 september zal, wanneer de •mstandigheden gunstig zijn, de Koudekerk aan den Rijn woon- chtige Judith de Nys een poging om als tweede Nederlandse irouw het Kanaal van Cap Gris Nez laar Dover over te zwemmen. Voor, ijdens en na haar race zal de ze- Jenentwintigjarige ex-nationaal, ex- ,re luropees en ex-wereldrecordhoudster de lange afstand op de voet wor- m gevolgd door een team van de iVRO-televir.ie. Twee dagen eerder, lamelijk op donderdag 11 september fen 22.05 tot 22.45 uur via Nederland zal in kleur een filmreportage wor sen getoond hoe Judith de Nijs zich t deze tocht heeft voorbereid. Daartoe heeft men een aantal trai- sl Hingen van Judith van Berkel-de Nijs r gevolgd. Onder andere in de zwem- it beden te Koudekerk aan den Rijn en iJ^lphen aan den Rijn. op de plassen Loosdrecht, op het Aarkanaal, ian de Noordzeekust en op de inter zonale lange-afstandsrace Capri- Napels. Op Judith de Nijs' grote dag, die tevens haar zwemcarrière zal beslui ten, zullen dank zy ?de medewerking van de Vlaamse televisie in een aan- te' extra uitzendingen van AVRO's Sportpanorama de Kanaalpoging van te ex-wereldkampioene rechtstreeks 'P het scherm worden gebracht. Af- Lpkelijk van de vorderingen van Judith de Nys zullen via Nederland directe reportages volgen van 8.30 tot ongeveer 8.55 uur, van 11 tot on geveer 11.25 uur. van 13 tot ongeveer 1225 uur. van 15.00 tot ongeveer 15.25 ÏUr en van 16.30 tot ongeveer 16.55 uur. ook het toeziend oog van de Neder landse marine vertoonde zaoh niet in de binnenstad. Pas toen 's avonds te gen elf uur de uitslag bekend was, kwam Willemstad weer tot leven. Traditiegetrouw kwamen de overwin, naars ditmaal dus de aanhangers van het arbeidersfront naar de stad om er luid toeterend hun feest- rondjes te rijden. Dat de partij van Pappa Godet niet met lege handen uit de verkiezingen zou komen, stond van te voren al vast, maar op drie zetels had niemand gerekend. Twee maanden geleden be stond de partij zelfs nog niet. Omdat de oprichting van een Algemene Ar beiderspartij niet van de grond kwam, besloten Pappa Godet en Amador Ni ta, de leiders van de vakbond van havenarbeiders, het zelf dan' maar even te doen. Met veel moeite konden zij zeven kandidaten op een lijst bijeenbrengen. Zonder programma, maar met enor me geestdrift, storttij zij zich in de verkiezingsstrijd. Hun beweging sprak vooral aan bij de duizenden werklozen en bij de laagst-betaalde arbeiders, die eindelijk een partij vonden die uitsluitend voor hun belangen op kwam. Dertig mei Het Arbeidersfront werd het ge weldloos vervolg op de gebeurtenissen van dertig mei. Het is echter een wonderlijke zaak, dat Pappa Godet de meeste stemmen heeft gekregen in de biutendistricten van Curacao, die al tijd een bolwerk van de NVP zyn ge weest. In de volkswijken aan de rand Acht visies op het huwelijk var: Willemstad is de D.P. heer en meester gebleven. Nu de ontevreden arbeiders hun spreekbuis in de sta ten van de Antillen hebben, is de kans op buitenparlementaire actie zoals die van 30 mei, kleiner gewor den. Spanningen blijven echter bestaan zolang Amador Nita de enige is. die zijn zetel kan bezetten. Lijsttrekker Pappa Godet en nummer drie Stan ley Brown zitten nog steeds in de ge vangenis. Een groot deel van de Pap. pa Godet-aanhang was var.' mening dat zij hun leider uit de gevangenis konden stemmen. Zy zien het als een grove onrechtvaardigheid dat hij, nu zy hem tot statenlid hebben gekozen, toch nog wordt vastgehouden. De komende kabinetsformateur zal op één of andere manier de 1111 zetelverhouding moeten zien te door breken. Een kabinet, gevormd uit de oppositieparty en en eventueel de PPA op Aruba, is voorlopig een moei- lyke zaak. De eenheid van de oppo sitiepartijen is zeer wankel. Men is ook in deze kringen huiverig voor de zeer linkse ideeën van het arbeiders front. Dus toch weer een D.P.-rege ring? Ex-premier Ciro Kroon toonde zich na de stembusuitslag een voor stander van een kabinet op brede basis. Met dit resultaat kan hy trou wens niet anders. De regeringsparty zal dan echter enkele politieke en waarschynhjk ook financiële veren moeten laten, om met éér: van de oppositiepartijen in het regeringsschip te komen. Het arbeidersfront heeft al by voorbaat laten weten onder geen enkele voorwaarden met de .Jcapita- HAARLEM (GPD) Een Lon- dense toneeldirecteur heeft het vorige seizoen het goede idee ge hadacht Engelse toneelschrijvers uit te nodigen, hun visie op het een of ander aspect van het hu welijk neer te leggen in eenakter- tjes van ten hoogste een kwartier. Zo ontstond een reeks van acht situatie-schetsen, waarin allerlei huwelijksvreugd en huwelijks- misère (maar meer misère dan vreugd) door acht verschillende brillen, deels op humoristische, deels op ernstige wijze werd be keken. Het was een zeer afwisse lend en onderhoudend geheel, dat dit voorjaar in Londen geweldig insloeg en waarvan de toneel groep Centrum dan ook bliksem snel de Nederlandse rechten heelt gekocht. Centrum heeft er ln de Haarlemse Stadsschouwburg het seizoen mee geopend onder de titel „Gemengd Dubbel". De Nederlandse opvoering zal vermoedeiyk een even groot suc ces beschoren zyn als de Londense al ontbrak er één element aan: de monologen van verschillende .ge zaghebbende figuren", waarmee hu- welykspartners nogal eens te maken kunnen krygen (dominee, dokter, bankier, psychiater), waren by Cen trum geschrapt. Deze amusante, door een negende schryver verzorg de tekstjes, die een logischer verbin ding vormden tussen de verschillen de huweiyks-episodes, waren ver vangen door keiharde grammofoon- muziek, die totaal nergens op sloeg. James Saunders, de schryver van het eerste stukje, „de veilige haven" heeft zyn oorspronkeiyk nogal zwak ke tekst over een bruidspaar op hu- wel yksrels sedert de Londense pre mière aanzienlyk verbeterd dooreen vreemde heer in het gangpad van de trein te vervangen door een ont stemde gitaar, maar een sterke scè ne is het nog altyd niet geworden. Een hoogtepunt in de reeks daaren tegen is ongetwyfeld het zeer korte stukje „Nacht" van Harold P inter, een uiterst subtiele en sfeervolle dia loog tussen een man en vrouw van middelbare leeftyd, die ondanks hun lang en gelukkig huwelyk met hun gedachten op dwaalwegen raken als zy zich hun eerste ontmoeting proberen te herinneren. Ook „Zilve ren bruiloft" van John Bowen, een bitter beeld van een 25-jarig sleurhu- welyk, en Alan Ayckbourns „Nul punt" een byzonder komische mo mentopname van wederzydse irri tatie in een tot op de draad versle ten burgermanshuweiyk, behoren tot de beste van de acht eenakters. By het spelen van „Ge mengd Dubbel" zyn niet alleen by tennis maar ook op het toneel twee paren betrokken. In dit geval vor men Henny Orri en Frans Vorst man het ene paar, Elsje de Wyn en Jules Hamel het andere. Het eer ste koppel was al dadelyk goed op dreef als „echte' tennisspelers in een „echt" gemengd dubbel, waar- by de zaal voor het (fictieve) te genspel zorgt. Het kwam daarna op een veel hoger niveau in en zeer gevoelig vertolkte Pinter-dialog. Al- lervermakelykst waren beiden als het kleinburgeriyke. gruwelyk ver veelde en alkaar vervelende echtpaar in „nulpunt". Elsje de Wyn en Jules Hamel ver vulden knap hun moeiiyke taak om. zonder in goedkope typeringen te vervallen, van een jong paartje in de eerste scène geleideiyk ouder te worden en in de laatste scène, „Rustplaats" (van David Camp- ton) een hoog bejaard echtpaar te spelen, dat op een bankje van een begraafplaats alleen nog maar praat over het mislukte verleden en de naderende toekomst in het graf. zy maakten iets heel goeds van „Norma" van Alex Owen, waar in een dom getrouwd vrouwtje op HENNIE ORRI een onnozele manier haar minnaar de bons geeft. Elsje de Wyn droeg de juiste toon als de teleurgestelde vrouw in „Zilveren bruiloft". Jules Hamel maakte in die eenakter niet duidelyk. dat de tot dan toe sullige echtgenoot zyn opgekropte haat na 25 jaar van toegevelykheid niet lan ger kan bedwingen en deze dan zyns ondanks de vrye loop laat, zyn uitbarsting miste daardoor het verrassingseffect dat de rol te bie den heeft. Walter Kous, die ook voor de ver taling van de eenakters zorgde, had de regie niet zo zorgvuldig uitge diept als men dat van hem gewend is. Lag dat misschien daar aan. dat de première datum op korte ter- myn een week vervroegd was? De decors van Flor is Guntenaar wa ren aardag maar niet byster orgi- neel. Simon Koster PPR voorzitter: HAARLEM (GPD) De voor zitter van de Politieke Partij Radi- kalen mr. E. Jurgens heeft nog alle hoop op de tot standkoming van een progressieve concentratie. Tot die concentratie rekent hy met name de Party van de Arbeid, anti-revolu tionairen D'66 en zun eigen party. Hij zegt dat in een interview met „Ruim Zicht", het orgaan van het Nederlands Katholiek Vakverbond. „Zeer recente opinieonderzoeken, die nog niet in de publiciteit zyn gebracht, wyzen uit dat ruim een derde dat is 30 tot 40 van de kiezers nog geen keuze heeft be paald. aldus de heer Jurgens. Dat betekent een verdubbeling ten op zichte van overeenkomstige periodes by vroegere tweede kamerverkiezin gen. De PPR-voorzitter oordeelt dat de groep kiezers die het nu nog niet weet straks wel ryp is voor een zeer be wuste politieke keuze. Hy verwacht flinke verschuivingen en hy hoopt op ruime steun voor de radikalen. Mochten de komende kamerver kiezingen ongunstig uitvallen voor de radikalen vroeger werd in PPR-kringen 10 zetels beschouwd als een werkzaam minimum dan is mr. Jurgens bereid daarvan de consequenties te trekken en een an dere weg in te slaan. „Opinie-leiders, want dat zyn de topmensen van een vakbeweging toch, hebben ons in de steek gela ten", zo vindt hy. Zyn teleurstelling richt zich niet tegen het feit dat het NKV en ook het CNV zich nooit uitdrukkelyk hebben uitgesproken voor de PPR, maar wel tegen het feit dat de leiders van het NKV onvol doende de politieke bewustwording van de massa stimuleren door niet precies te vertellen waar men bij voorbeeld op moet letten om een re- geringspolitiek te kunnen beoordelen. listische D.P." te willen samenwer ken. Hoewel Juancho Evertz, de Ujst- trekker van de NVP, ook niet veel voor deze samenwerking voelt, kun nen de omstandigheden hem wel eens dwingen om toch in' te gaan op de toenaderingspogingen van zyn eeuwi ge rivaal, de D.P. Een hardnekkige weigering van zyn kant kan nieuwe verkiezingen tot gevolg hebben, die mogelyk de genadeslag voor zyn par ty kunnen betekenen, de enige party die by nieuwe verkiezingen winst kan boeken, is het Arbeidersfront. Van een regering die steunt op de oude regeringscoalitie plus eventueel de NVP. is geen radicaal gewyzigde politieke koers te verwachten. De ge beurtenissen van 30 mei en de snelle opkomst van het Arbeidersfront zyn echter een duidelijke aanwyzirig dat de Nederlandse Antillen met de oude regeringskoers in een mynenveld te recht zyn gekomen. ADVERTENTIE geef hem morgen eens een dubbele plak Verkade Snijkoek met boter mee. mannen zijn er gek op NEW YORK (ANP) De Aus traliërs Rod Laver en Tony Roche hebben de finale bereikt van het he renenkelspel tydens de open Ameri kaanse kampioenschappen in Forest Hills. Laver versloeg gisteren in de halve eindstryd de Amerikaanse nr. 1 Arthur Ashe met 8-6. 6-3. 14-12. De party was zaterdag afgebroken by de stand 12-12 in de derde set we gens invallende duisternis. Zondag ochtend had Laver slechts enkele minuten nodig om de set te winnen. Roche won zaterdag zyn kwartfi nale tegen de Amerikaan Bucholz met 6-1. 9-7, 5-7, 6-0 en vervolgens de halve finale van Wimbledon-fina list John Newcoanbe: 3-6. 6-4, 4-6, 6-3, 8-6 De 27-jarige Australische Marga ret Court-Smith legde beslag op de titel in het damesenkelspel. In een op zeer laag peil staande finale ver sloeg zy de Amerikaanse Nancy Ri- chey met 6-2, 6-2. De party duurde nog geen uur. Marg. Court was ver uit de sterkste. De zege in de fi nale leverde haar een bedrag op van ruim 21.000 gulden. Nancy Ri- chey verdiende 10.000 gulden een aantrekkelyke troostprys. Het was de vierde maal dat Margaret Court de Amerikaanse titel veroverde. Dit jaar won zy al de kampioenschappen van Australië en Frankryk. Alleen Wimbledon ontging haar. Aart Gies is weer terug in Goor. Twee jaar verbleef Aart in Australië en toen hij het plan opvatte terug te ke ren naar Nederland, kwam hij op het idee de terugreis te aanvaarden op de fiets. Na de lange tocht bereikte hij gisteren de finish. In Goor werd hij verwelkomd door zijn moeder (links) en vader (rechts). NEDERLAND 6.50 7.00 7.07 7.23 8.00 8.20 9.10 9.45 - 10.15 10.45 RLAND II 6.50 7.03 7.00 7.30 800 8.20 9.10 10.45 1050 De fabeltjeskrant (NOS) Journaal (NOS) Avonturen van Felix de Kat, tekenfilm in kleur (KRO) Mevrouw Fijnemans komt, tv-serie (KRO) Journaal (NOS) Advocaat Judd, tv-serie in kleur (KRO) Wie zijn toch die mensen, documentair program ma (KRO) Earl Hines and his All Stars, muziekprogramma (KRO) Gezag in geding, gesprek (Hum. Verbond) Journaal (NOS) De fabeltjeskrant (NOS) Scala: informatief programma (NOS) Journaal (NOS) Coronation Street, tv-feuilleton (VARA) Journaal (NOS) Met de muziek mee: gevarieerd muziekprogramma (VARA) Oorlog en vrede, speelfilm in kleur (VARA) Cursusinformatie Statistiek (TELEAC) Journaal (NOS) Tydens een overvloedig tele- visieweekeinde als wy, dankzy de NOS. de VARA. de KRO. het IKOR, de AVRO en de VPRO, hebben mogen bele ven, ontkom je er als ad inte rim-commentator van het beeldbuisvermaak niet aan: je vraagt je af wat een man als Nico Scheepmaker bezield kan hebben om uitgerekend nu niet vakantie te gaan. Dat hy een vergelyking tussen de gis teravond door de AVRO uitgezonden Amerikaanse Andy Williamsshow en de zaterdag avond door de VARA gepresen teerde Duitse „Rudi Carrell- Schau" daarmee uit de weg gegaan is, welaan, daar is nog overheen te komen. Je hebt im mers niet eens zo erg veel chauvinisme nodig om de ba lans naar Rudi en zyn auto bahn-raststatte te laten door slaan. Om te beginnen al niet om dat de Duitse producenten van de vanuit de Stuttgarter radio- en televisietentoonstelling ver zorgde Rudi-show, kenelyk geen wens van de lange Neder lander om visueel aantrekkely ke entourage hadden wil len weigeren. En-' verder niet, omdat in de Amerikaanse show nu eenmaal iederen, die door Williams in het beeld werd ge haald en daarby waren be roemdheden als Ray Charles en Simon and Garfunkel meer persoonlykheid aandroegen dan de presentator zelf, die welis waar geweldig zyn best deed maar toch een voorname lijk kleurloze verschyning bleef Dat zon Scheepmaker ver der meende best even weg te kunnen by de zoveelste afleve ring van „The Saint" en „De Wrekers", nog wat hoofd stukken van steeds terugkeren de tv-series. of de herhaling van de film „Waar de mensen zyn", is ook nog te plaatsen Maar dat hy het, als erkend voetbaldeskundige bovendien bestaan heeft om wat onze sportcollega's „het grote drama van Henk Wery" hebben ge noemd, te missen, kan dezer zijds niet worden begrepen. Te meer al niet. omdat U nu een ondeskundige beschouwing moet krygen over die wedstryd daar in Polen. Want welis waar heeft deze invaller voor de buis de steun van des kundigen als Eddy Pieters Graafland en Klaas Nunin- ga, die samen met Koen Ver hoef een klein maar in elk geval sympathiek panel vorm den in Studio-Sport, wanneer hy verklaart, dat volgens de beeldjes op het scherm de eers te Poolse goal inderdaad uit bui tenspelpositie werd gescoord, maar dan houdt het op. Want verder zou hy uiter aard weer alleen afgaande op die televisiebeeldjes byna durven zweren dat Jan van Be- veren in die beruchte situatie, die wy enkele malen achtereen te zien kregen, de bal pas ach ter de lyn had gevangen. Maar Ja. de deskundigen en de scheidsrechter beslisten an ders. En wie is dan nog een in valler tv-commentator? Hoogstens iemand, die kan verzuchten: was Nico Scheep maker maar weer terug. Want die zou misschien een antwoord hebben geweten op de vraag, waarom de samenstellers van Studio-Sport Herman Kuiphofs reportage uit Polen die uiter aard door de radioconcurrentie al was ondergraven, maar dan nog waarom dan die te levisiereportage in Studio-Sport volledig vermoord moest worden door het belangrykste moment, namelyk het missen van de penalty door Wery. al vooraf te laten zien. Met als resultaat, dat ook voor diegene die nog niets van de uitslag wisten, el ke spanning verdwenen was. Ik kon het antwoord in elk geval niet bedenken. Voor mij was het een misser van inge- wyden, die op geen enkele wij ze rekening hielden met de ky- ker. En veronderstellen, dat het om hen in de allereerste plaats gaat, mag men toch ook wel als invaller, dunkt me INVALLER. VOOR MAANDAG 8 SEPTEMBER Hilversum 1. 402 m. NCRV: 18.00 Stereo: Meisjeskoor met Instrumentaal sextet 18.19 Uitz van de PPR 18.30 Nws NCRV: 18.41 Aot. 19.00 Llterama radiokroniek over boeken, schryvers en toneel. 19 15 Zin gen met Cecilia: volksmuziek 19 30 Stereo: Omroep-ork. mod. muz. 21.10 Het bijzondere van de Vrije Universi teit toespraak 21.35 Stereo: Lichte gr - muz. 22.20 Avondoverdenking 22.30 Nws. 22 40 Meded 22 45 Stereo: Alt en plano: klass. lied. 23 15 Mozart, schryver van muziek en brieven, mu zikale lez. 23.55-24.00 Nws. Hilversum 2, 298 ra. AVRO: 18.00 Nws. 18 11 Radlojourn 18.30 Sterrenparade licht gev. muz.- progr t.g.v de jaarlijkse Algemene Vergadering van de AVRO. 19.30 Nws. 19 35 RVU Muzikaal Spectrum Spr Klaas A Posthuma NOS 20 05 Stereo Scala intern, kunstkroniek 21.30 Stereo Intern Gaudeamus Muziekweek 1969: Radio Blazersensemble en Nederlands Slagwerkensemble: mod. muz. Bond zonder naam: 22.20 Rekening en ver antwoording. lez. NOS: 22.30 Nws. 22 55 Radlorama: een veertiendaags minl- magazlne 23.25 Jazz uit het historisch archief. 23.55-24.00 Nws (Over de 4e l(|n) van 18-20 uur. I Antonln Dvorak Symphonie nr 8 in G gr t. op 88 (36 min.) Allegro con brio Adagio Allegretto grazioso Al legro ma non troppo Philharmonlsch Orkest van Beriyn o.l.v. Rafael Kubl- Uk. II. Bela Bar tok Concert voor altviool en orkest op. posth. (23 min.) Modera to (attacca) Adagio rellgioso (attac- ca) Allegro vivace Pal Lukacs. alt viool Hongaars Staatsorkest o.l.v. Ja nos Ferencslk. HI. Bohuslav Martlnu 1 Concert voor 2 strijkorkesten piano en pauken (22 min.) Poco allegro Largo. Andan te. Adlaglo Allegro Poco moderato. Largo Jan Panenka. plano Josef HeJ- duk pauken Tsjechisch Phllharmonisc Orkest o.l.v. Karei Sejna 2. Symphonie nr 5 (32 min.) Poco mo derato Allegro Allegro vlvo Lento Po co allegro Tsjechisch Philharmonlsch Orkest o.l.v. Martin Turnovsky. VOOR DINSDAG 9 SEPTEMBER Hilversum 1, 402 ni. NCRV: 7.00 Nws. 7.10 Het levende woord 7.15 Op het eerste gehoor lich te gram muz met nws. en act. 8.00 Nws. 8.11 Klass. gewijde muz. (gr). 8,30 Nws. 8.32 Voor de hulsvr. (9.00- 9.10 Gymn. voor de hulsvr 9 35 Wa- terst 9 40 Schoolradio 10.00 Leven door hoop. lez 10.15 Stereo klassieke muz. (gr.) 11.00 Nwa. 11.02 Stereo: Operettefragmenten (gr.) 11.15 Voor de zieken 11.55 Meded. KRO: 12.00 Van twaalf tot twee: gev. program ma (12.22 Wij van het land 12.26 Mede delingen t.b.v. land- en tuinb. 12.30 Nws. 12.41 Act. 13 00 Raden maar. 14 05 Schoolradio. 14.30 Pizzicato: mu zikaal middag-magazine (16 00-16.02 Nws.) Overheldsvoorl. 17.00 Surina me en de Nederl Antillen. De heer F. J van Wel spreekt over David Rlcardo Caprllles een Curacaose biografie, KRO: 17.10 Voor de kinderen. Hilversum 2, 298 m. AVRO: 7.00 Nws 7 10 Ochtend- fymn 7.20 Stereo lichte gram .muz. .00 Nws. 8.11 Radlojourn. 8 20 Lichte gram muz. (8.30-8.33 De groenteman) 8.50 Morgenwijding NOS: 9 00 Muziek uit Middeleeuwen en Renaissance (opn AVRO 10.00 Voor de kleuters 10.10 Arb vit. populair verz.pl.progr. (11 00-11.02 Nws.) 11.30 Rondom 12: progr. voor de vr (11.55 Beursber 12.30 Overheldsvoorl Ultz voor de landb 12.40 Sportrevue 13 00 Nws. 13. Radlojourn. NOS: 13.30 Klein chanson 14.30 Spiegel van België muz. en nws. van onze zulderbtiren. AVRO: 15.00 Paul Vlaanderen en het Alex Mysterie detectlve-hoorsp. 15.30 Stereo: Klass muz. voor piano a quatre mains 16.00 Nws. 16.02 Land der Muzen: kunst kroniek. 16.30 Stereo: Fragmenten uit Dults-romantlsche opera's (gr.) 17.00 Stereo: Big Band Beat: mod muziek door een grote form 17 25 Stereo: Jazz Spectrum plm. 17.55 Meded. Hilversum 3, 240 ra. en FM VARA: 9 00 Nws 9 02 PlaAtJee voor de pep (10.00 Nws 11.00 Nws. 11.03 Een opvallend vrolijk gev. visite: licht pl.progT. (12.00 Nws.) 13.00 Nws. 13.03 Ekspres; licht pl.progr.14 00 Nws) 15.00 Nws 15.03 Drie-draal: licht pl- progr. 16.00 Nws. 16 03-18.00 Mix: licht pl.progr 17.00-17.02 Nws TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I NOT/NOS: 10.46-12.00 Schoolradio NOS: 18.50 KI.: De Fabeltjeskrant. NOS: 19.00 Journ. CVK IKOR RKK 19.07 Kenmerk, de wekelijkse Inform- rubr over kerk en samenleving NCRV 19 32 Haal Je kijkgeld terug quiz. NOS 20 00 Journ NCRV 20-20 De glazen stad. TV-feullleton 21.30 Nieuwe hoop voor Sicilië?, documentaire NOS: 22 20 22.25 Journ Nederland II NOS: 18 50 KI De Fabeltjeskrant NOS 19.00 Journ. 19.03 KL Woobln- da TV-serte voor de Jeugd. 19.28 Scala inform progr. NOS: 20.00 Journ. NOS 20.20 KI Dubbelspion TV-film 21 10 KL: Documentaire over Pleter Breug hel 22.10 Verbinding met. Finland: Symfonie Ork van de Finse Radio en Scl. Teleac 2225 Cursusinform. orga niseren en leiding geven. NOS: 22 30- 22.35 Journ.

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 5