Noord wijk met de baas over Zwaluwen verlies moeite volleybal Boksbond bestraft uitgaan Opvallend Zaterdagvierdeklassers Sport in cijfers Vooys maakte een fout bedwingt Oegstgeest Lubbers en Huppen jaar geschorst Magere 1-0 overwinning HVL verslaat Nederland staat Operatie II René Platje wint rugslagtitel van Zuid-Holland voor op Wales Noordeuropese titel voor Willv Stalile Anita Smit haalt limiet PAGINA 8 MAANDAG 1 SEPTEMBER 1969 LEIDSCH DAGBLAD SPORT - LEIDSCH DAGBLAD SPORT LEIDSCH DAGBLAD SPORT LEIDSCH DAGBLAD - SPORT LEIDSCH DAGBLAD SPORT - LEIDSCH DAGBLAD NOORDWIJK Noord wijk is de competitie niet erg overtui gend van start gegaan. De rood- witten bleven met een 10 over winning op het Vlaardingse Zwaluwen weliswaar baas in ei gen huis, maar hebben heel hard moeten zwoegen voor dat resul taat. Zwaluwen speelde veel ster ker dan werd verwacht. In Noord- wijk heeft men dan ook lang in angst gezeten dat de na een half uur veroverde 10 voorsprong niet voldoende zou zijn voor de eindzege. Die angst was geenszins on gegrond, want het aanvalsspel van de Vlaardingers was van het begin af dodelijk gevaarlijk. Met directe en zeer snel uitgevoerde acties ver schenen de blauwwitten herhaalde malen voor het heiligdom van Jaap van der Niet. De Noordwijkse doel man heeft in de eerste twintig mi nuten van de wedstrijd zyn c lub voor een niet meer te overbruggen achterstand behoed. Maar al verde digde hij zijn doel nog zo fraai, met wat meer overleg in de Vlaardingse voorhoede hadden er zeker enige doelpunten moeten vallen. Men wil de het allemaal te gehaast doen. Van Ree verscheen op een gegeven ogenblik, na een fraaie pass. volko men vrU voor doelman Van der Niet. De Vlaardlnger gunde zich echter niet de tijd om zijn schot goed voor te bereiden en weg was de kans Van der Niet had met rijn hasstige inzet niet de minste moeite. Oude voet Windvoordeel Het aanvalsspel van de roodwit- ten stelde de Vlaardingse verdedi ging bepaald niet voor onoplosbare problemen. Wel probeerde Noordwijk met verre schoten het windvoordeel uit te buiten, maar ook doelman Boers verstond zijn vak. Dank zfj de acties van beide kanten ontwikkelde zich een levendige en boeiende wedstrijd. Na een half uur spelen viel het eerste en enige doelpunt. En zoals het zo dikwijls gaat in een wedstrijd, het viel aan de kant waar het niet werd ver wacht. Eén van de Vlaardingse ach terspelers gaf volkomen onnodig een hoekschop weg. Bij deze hoek schop vergat men in de Vlaarding se verdediging de zaak goed te slui ten. Dat was voor Dick Heemskerk Juist genoeg om de door Spaander man hoog voor het doel gebrachte bal via de staander onhoudbaar in te koppen (10). De Vlaardingers incasseerden deze tegenslag man moedig. Toch was het ritme in de ploeg gebroken. Noordwijk verover de een kleine veldmeerderheid maar kon zich geen reeële doelkan sen verschaffen. De strijd bleef ge heel open. De kans dat de gelijkma ker nog voor de rust tot stand zou komen was levensgroot aanwe zig. Het gebeurde niet omdat de Noordwijkse verdediging meer vat op het Vlaardingse aanvalsspel had ge kregen. Na de rust ging de wedstrijd nog even op de oude voet voort. Beide keepers moesten een paar maal alles geven om een doelpunt te voorko men. Langzamerhand echter zak te de wedstrijd naar een peil dat I beduidend minder was dan voor óe rust. De Vlaardingers konaen de ho ge verwachtingen, die zij met hun goede spel voor de rust gewekt had den, niet meer waarmaken. Welis waar hielden ze goed vol maar veel dreiging ging er van hun aanvallen niet meer uit. Noordwijk daarente gen ging steeds overtuigender spe len en het scheelde zelfs niet veel of de roodwitten hadden hun voor- De Noordwijkse aanvaller Lumondoing (9) springt hier wel hoog op, maar toch niet hoog ge noeg om echt gevaarlijk te wor den voor de Zwaluwen-doelman. (Foto LD/Holvast) sprong nog bijna vergroot, toen Dick Heemskerk uit een hoekschop steen hard inkopte. Doelman Boers voor kwam met een fantastische safe een Noordwijkse treffer. Veldhandbal LEEUWARDEN (ANP) De Ne derlandse herenvolleybalploeg is er zaterdagavond in de gloednieu we sporthal Nyland in Leeuwarden tegen Brazilië niet aan te pas geko men. De ongetraindheid van de meeste spelers (enkelen waren juist van va kantie terug) bleef niet ongestraft. Met setstanden van 153, 1512 en 1519 (30) werd het krachtsver schil duidelijk aangetoond. Brazilië dat onlangs kampioen van Zuid- Amerika is geworden na een serie van 21 wedstrijden, behoefde nog niet eens tot de bodem van zijn krachtenreservoir te gaan om de winst te behalen. Daarvoor was het Nederlandse tegenspel te zwak. De terugkeer van de 30-jarige Jurrien Kooien van Blokkeer kon daar ook niets aan veranderen. Het spel was te traag van opzet en bovendien ont stonden er vele misverstanden zo dat het aan Nederlandse kant maar een rommelig geheel was. Alleen wis selspeler Wassenaar (Llbanon'50) leverde bevredigend spel. Daarnaast kon slechts Geert Trompetter een voldoende halen. De ongeveer duizend toeschouwers konden het op Oosteuropese leest ge schoeide spel van de Brazilianen be wonderen. Vooral de boomlange spe lers Antonio Moreno en Jorge Ame- rico Oliveira de Souza blonken uit. De smashes van Moreno waren haast niet te stoppen en dat leverde vele punten voor Brazilië op. Vanavond speelt Nederland in Zwolle wederom tegen Brazilië. Ho pelijk kan dan „verloren zoon" Frank Constandse zijn ploeggenoten tot grotere daden inspireren. Voetbal Engeland: Burnley—Manchester Ci ty 11, ChelseaCrystal Palace 1—1 Coventry City—Wolverhampton 1—0, EvertonLeeds United 32. Man chester United—-Sunderland 3—1, Newcastle UnitedArsenal 31, Not tingham ForestWest Ham United 1—0, Sheffield Wednesday—Liver pool 1—1. Stoke City—Southampton 2—1, Tottenham Hotspur—Ipswich Town 32, West Bromwich Albion- Derby County 02. West-DuitslandVFB Stuttgart-- Miinchen 1860 3—1. 1. FC Köln—MSV Duisburg 62, RW Oberhausen— Bor. Dortmund 2—1. Hannover '96— Werder Bremen 3—2, Hamburger SV Eintracht Braunschweig 33. Schalke '04FC Kaiserslautern 4—2. Hertha BSC—Alemannia Aachen 2-1 Bor. MönchenglacbachRW Essen 2—1. PAPENDRECHT Op de Pro vinciale Jeugdkampioenschappen zwemmen zaterdagmiddag in Papen- drecht, hebben de deelnemers van de kring GouweRijnstreek maar wei nig successen kunnen boeken. Drie maal kwam er een meisje uit Lei den op het ereplatform. twee keer was die eer weggelegd voor een jon gen. Het beste resultaat kwam van René Platje. Het pupilletje van de Leidse Golfbrekers toonde zich op de 100 meter rugslag et snelste meisje onder de 12 jaar van Zuid Holland met haar tijd van 1.21.9. Een tweede plaats was voor René weggelegd op de 100 mtr. vrije slag. op dit nummer tikte zij aan na 1.16.3. Verder werden er nog drie derde plaatsen opgetekend in de annalen van de kring. Ruud van der Mey van de Sleutelstad behaalde dit suc ces door zijn 1.21.- op de 100 mtr schoolslag voor jongens onder 16 jaar, Ans van der Geest (LGB) zwom op dit nummer bij de meisjes onder 12 jaar 1.39,6. haar clubge noot Wim Dietz finishte op het zelfde nummer in een tijd van 1.43.6. Nog meer eremetaal had er kunnen worden veroverd, maar twee snelle zwemstertjes van de Golfbrekers. Nel van der Geyn en Cary Nieuwenhuy- sen, konden door andere wedstrijden niet aanwezig zijn. LLANELLY (ANP' De Neder landse B-zwemploeg heeft na de eerste dag van de interlandzwem wedstrijd tegen Wales in Llahelly een voorsprong genomen van 63-51. Vandaag wordt de wedstrijd beëin digd. De Nederlandse overwinningen kwamen vanHarm Spoor op de 110 yards schoolslag in 1.14.5. Henk ter Meer op de 440 yards vrije slag in 4.35.1; de 4 x 110 m yards vrije slag (Van Linden. Praat, Ver- roen. Weijers) in 3.56.4: Anke v. d. Veeken op de 440 yards wisselslag in 5.46.6: Marjan Vermaat op de 220 yards rugslag in 2.42.- ;de 4 x 110 yards vrije slag dames iFras- quita Smits, Woudi de Ruyter, Feike Halderman en Tineke Maat) in 4.30.0: Rob Wijhekke op de 220 yards rugslag in 2.21.4. ASHFORD (ANP) —De Europese jeugdkampioene waterski. Willy Stahle heeft zondag het Noordeuro pese kampioenschap bij de dames veroverd. Bij deze wedstrijd, die in Ashford werd gehouden, behaalde Willy Stahle 2.672,832 punten. Tweede werd de Finse Barck met 2.273.644 punten. In het landeklassement legde En geland beslag op de eerste plaats. Het Nederlandse team eindigde als zesde. DEN HAAG HVL is de veld- h andba 1 competitie begonnen met een 86 overwinning op de reserves van I Operatie '55. Aanvankelijk namen de j Hagenaars. met ex-international Helmert Botterman in de gelederen, voor eigen publiek een 20 voor sprong. HVL.miste nog al wat kan sen om de achterstand ongedaan te maken. Pas na 20 minuten plaatste Hans Kagie de eerste treffer in het Haagse doel. Kees Lucas en George Tiesema zorgden er zelfs voor dat er met een 3—2 stand gerust werd. Na de hervatting probeerde Operatie '55 voornamelijk via Botterman tot suc ces te kamen. Dat lukte niet omdat de Leidse defensie, met doelverdedi- ger Cor Bronk als invaller voor Piet Hies tand, geen krimp gaf. De rood witte voorhoedespelers manoeuvreer den zich wel in kansrijke posities maar het juiste schot ontbrak vaak. De Leidenaars die het doel nog wel enkele malen wisten te vinden wa ren Johan Thelen en George Tiese ma. Foreholte debuteerde in de districts tweede klasse met een 55 gelijk spel tegen het geroutineerde Union Sport niet onverdienstelijk. Voor de Voorhoutse dames, zonder motor Hanna Wang. had er echter nog wel meer ingezeten. Maar de verde- digingsfouten die in de slotfase werden gemaakt hadden dan niet mogen voorkomen. Nu profiteerden de Haagse dames er dankbaar van om de 53 achterstand nog in te lo pen tot 55. Overigens was het eerst Foreholte dat een achterstand moest goedmaken. Toen Annemieke de Bruin, Nora Turnhout en Hannie v. Dijk echter waren warm gedraaid moest Union Sport onherroepelijk terug. Dat Foreholte toch nog de zege door de vingers zag glippen was te wijten aan de reeds eerder ge noemde verdedigingsfouten Hazerswoudse Boys Oegstgeest 21 Hazerswoudse Boys heeft met grote inzet gestreden tegen het met de Katwijkse aanwinsten A. Pluim- graaff, Vooys en Aandewiel uitkomen de Oegstgeest. Snel werd duidelijk dat de betere voetballers bij Oegst geest liepen, maar het elftal vormde allerminst een eenheid. Hazerswoud se Boys buitte dit manco goed uit. Na een half uur namen de gasthe ren dank zij Rademaker een 1r voorsprong. In de tweede helft smaakte de jeugdige Eddy Harken ingevallen voor Pos, het genoegen zijn club naar een 20 voorsprong te schieten. Oegstgeest begon daar na aanvallend beter te spelen. Het duurde niet lang voordat Aad Pluim- graaff de achterstand tot 21 had teruggebracht. In de spannende slot fase bleven de Boys overeind. UVS Koudekerk 02 Koudekerk is de nieuwe competitie uitstekend van start gegaan. Niet alleen werd de uitwedstrijd tegen UVS met 0 2 winnend afgesloten, ook het ver toonde spel houdt een belofte in voor de toekomst. In de eerste helft zag het er niet naar uit dat Koudekerk zou gaan winnen. UVS. dat het ac cent voornamelijk op de verdediging legde, gaf de Koudekerkers maar weinig kansen. Na de rust viel Kou dekerk furieus aan. De Leidse de fensie begon te wankelen. In de 60- ste minuut knalde Albert Zweerus uit een voorzet van Cees Deemoed eindelijk raak (01). UVS liet ver volgens zijn verdedigende houding varen. De aanvalslinie van de Kou dekerkers kreeg meer ruimte en er ontstonden gevaarlijke momenten voor de blauwwitte veste. De beslis sing viel toen Sjaak de Wit met een schitterehd schot voor 02 zorgde. Katwijk DUNO 12 Gedurende de gehele wedstrijd heeft Katwijk een overwicht gehad. Vooral in de eer ste helft waren de oranjehemden oppermachtig, maar tot treffers kwam het niet omdat de aanvalslinie hope loos faalde. Na de hervatting nam DUNO uit een fraai genomen vrije trap van De Zeeuw tegen de ver houding in de leiding '02). Cees Guyt bracht via een strafschop bei de partijen weer op gelijke hoogte. Katwijk behield het beste van het spel. maar was maar niet in staat te scoren. De Hagenaars kwamen twee minuten voor het einde op ge lukkige wijze aan de overwinning, toen achterspeler A. Guyt de bal langs doelman Poot werkte (12). Randstad Sport De Zwervers 02 Randstad Sport maakte de eer- Doelman Vergunst van Kou dekerk is Hereur van UVS te snel af. Links op de foto Van Klave ren. (Foto LD/Holvast) ste competitiewedstrijd geen bijster sterke indruk. Vooral aanvallend mankeerde er bijzonder veel aan. Het fris spelmde De Zwervers druk te Randstad Sport stévig in de ver dediging. Gelukkig verkeerde doel man Vleeshouwer in uitmuntende vorm. zodat de schade tot twee doel punten beperkt bleef. Doelpunten waar hij totaal geen schuld aan had. In de tweede helft speelde De Zwer vers opnieuw veel beter dan de Voor schotenaren, maar dank zij Vlees houwer bleef de stand ongewijzigd. Woubrugge Floreant 20 Het eerste optreden van Woubrugge ln de KNVB is bijzonder succesvol ver lopen. In de eerste helft kwamen de Woubruggenaren aanvankelijk nog niet erg los. Floreant beheerste in deze periode van de strijd het spel volkomen. Op het punt van doelpunten maken gaven de Floreant-spelers echter niet thuis. Na de hervatting nam Wou brugge onmiddellijk het heft in han den. Floreant kwam onder zware druk te staan. Duidelijk bleek dat Woubrugge over een uitstekende con ditie beschikte. Toen Bert van Tien hoven van Floreant op een gegeven ogenblik erg zwaar op de huid werd gezeten, knalde hij in eigen doel (10). Woubrugge kreeg er toen goed zin in en zette een groot aan tal gevaarlijke aanvallen op ouw. Tegen deze vloedgolf was de Flore- ant-defensie niet bestand. Kees Hoek bracht de stand op 20. SVOW Schoonhoven 22 SVOW ging uitstekend van start want na amper drie minuten rond de Jan Borgers een fraaie solo doel treffend af (10). Schoonhoven liet het er niet bij zitten, maar ging er keihard tegenaan. Tot scoren kwam de Schoonhovense ploeg niet. Dat gebeurde wel vlak na rust (11). Het golfde vervolgens op en neer met uitstekende kansen voor beide partijen. Vijf minuten voor het ein de leek het erop alsof SVOW met de volle winst zou gaan trijken toen Riny van de Wetering een fraaie voorzet van Jan van Heek inschoot (21). Het was voor de Oude Wete- ringefs een grote teleurstelling dat Schoonhoven in de laatste seconden- uit een strafschop de stand tegen de verhouding in naar 22 kon schie ten. Honkbal Hoofdklasse ABC—Sparta 4—8. Feijenoord— Haarlem Nicols 17, HCKStorks 6—12, Spart aABC 6—0 (Sparta kamp.). Storks—HCK 2—1, Haarlem NicolsFeijenoord 143. Tweede klasse C Wassenaar—SEC 2—1. Schiedam— Donar 20. Cricket Eerste klasse A HBS—Quick Hg, HBS (82 all out) wint met 2 runs van Quick (79 all out)HBS kamp. van Ned. met Rood en Wit. Eerste klasse B Hermes DVS—Quick Hg II, Her mes (175 voor 8) wint met, 2 wickets en 6 runs vaai Quick (169 voor 8 ge sloten). Sparta—Excelsior. Sparta (152 voor 7) wint met 3 wiokets van Excelsior (147 all out). HAARLEM (GPD) Rudi Lub bers, de vedette van de Nederland se amateurbokswereld, is voor een jaar geschorst. Eenzelfde straf heeft het bondsbestuur van de Nederland se Boksbond opgelegd aan Jan Hup pen. Tienvoudig kampioen van Ne- UTRECHT (ANP) Anita Smit is zondag in zwembad Den Hommel in Utrecht kampioene van Neder land geworden in het torenspringen Zij was de enige deelneemster, maar omdat zy de limiet haalde, werd zij tot kampioene verklaard Hans Feis was de enige deelnemer bij de heren. Hij haalde de li miet niet. derland (in het zwaarwelter en wel- tergewicht) Herman Schregardus is voor een half jaar geschorst en Hen- ko Baars voor drie maanden. Eind vorige week zijn de boksers van hun schorsingen in kennis ge steld. nadat zij vanaf 16 juni voorlo pig geschorst waren. Aanleiding tot de straffen is de houding van de vier boksers tüdens het Europees kam pioenschap in Boekarest begin juni. Het bestuur van de NBB heeft tot dusver gemeend te moeten zwijgen over deze strafzaken. Ploegleider in Boekarest was de Amsterdammer Kaneman, die zich als bondsbestuurslid officieel van commentaar wil onthouden, maar emotioneel ook thans blük geeft vre selijk ontgoocheld te zijn door de houding van de vier boksers: „Ik zit nu zestien jaar in de bokssport, waarvan tien jaar in het bondsbe stuur en voor mij is het daar een enorme desillussie geworden". Voor mij hoeven Huppen en Lub bers niet meer in de ring, dan maar een paradepaardje minder. Ik laat me door die apekoppen niet in de maling nemen. Het kan toch maar niet. Huppen zeker tot drie uur weg blijven en de anderen om negen uur beginnen". Herman Schregardus beseft, dat uitgaan in Boekarest de reden is ge weest van het optreden van het bondsbestuur van de NBB. „Maar" zegt Schregardus. „ons is in Boeka- Voetbal De competitiewedstrijd MVV-DOS. die voor zondag 21 sep tember op het programma stond, zal zondag wanneer het Nederlandse elf tal tegen Polen uitkomt, vooruitge- speeld worden. Het bestuur van DOS is met het verzoek van het be stuur van de Maastrichtse eredivi sieclub akkoord gegaan. rest geen enkel verbod opgelegd. Voordat we werden uitgeschakeld is er trouwens niets gebeurd". Schregardus wil het over de straf maat niet eens hebben als hij con stateert: „Er is in mijn ogen hele maal geen aanleiding om een stral uit de delen". Wat gaat er nu nor gebeuren? Schregardus: „Ik weet het niet precies. Ik denk, dat ik eers' maar eens met deze en gene ga pra ten. Met Kaneman om te beginnen" Een van de begeleidende instruc teurs in Boekarest was Ben Knep- pers, van wie de geschorste Henko Baars een pupil is. Hij reageert met: „Het was wel nodig. Ze moeten een keer weten dat het geen uitstapjes zijn. Baars ging ook niet helemaal vrijuit en dat moet hij dan maai voelen". Overigens loopt de schorsing van Baars vóór het komende boksseizoen al af, want de datum van ingang is 16 juni. Rudie Lubbers jaar geschorst AZ '67—Sparta 0—1 (0—) Het enige doelpunt viel acht minuten voor het einde, toen de overigens uitstekende doelman van AZ, Vooys, een terugspeel bal van Van Veen verkeerd be oordeelde. Hü liet de bal uit de handen vallen en Kristensen had toen geen moeite met sco ren. AZ'67 is de gehele wedstrijd sterker geweest. Het was afge stapt van het verdedigende spel en uit het uitstekend bezette middenveld werden goede aan vallen opgezet. De Alkmaarders misten echter in de voorhoede een afwerker. NAC—GVAV 2—0 (0—0) NAC heeft zonder de Polen Frankiewicz en Pogrzeba van GVAV gewonnen. GVAV trad met vervangers aan voor de disciplinair gestrafte Fritsen, Franssen en Koeman. De wed strijd gaf weinig hoogstaand voetbal te zien. Jan van Gorp, die uit nood in de voorhoede was opgesteld, bracht beide Bredase doelpun ten op zijn naam. Vlak na rust benutte hij een strafschop, die arbiter Bom de thuisclub had toegekend toen Luiten door rechtshalf Roosvien ten val werd gebracht. De tweede tref fer van Van Gorp was een ju weeltje. Een hoge voorzet van Brouwers uit moeilijke positie belandde bij de oud-internatio nal die geen moment aarzelde en met een hard schot Van Leeuwen passeerde. DOS—Telstar 0—1 (0—1) De nwntale steun van de Utrechtse studenten, die mas saal naar het stadion waren ge komen om DOS aan te moedi gen, heeft niet veel geholpen. In een slechte wedstrijd, die van begin tot eind ontsierd werd door hard spel, is het Telstar gelukt een kleine overwinning te behalen. De zege kwam al in de vijfde minuut tot stand. By een van de vele wervelende Velsense aanvallen haalde De Weerd de doorgebroken Beek Ij onderuit en scheidsrechter Boosten. die overigens in deze li wedstrijd geen sterke indruk maakte, gaf een strafschop. Theunissen schoot raak <01). Een incident had in het eerste kwartier van de wedstrijd plaats. DOS-trainer Zalai liep op een gegeven moment het veld op om Van Essen (Telstar) met zijn vuisten te bewerken. De stemming werd even geprik keld, maar alles keerde ten goe de. Haarlem—Go Ahead 11 (1—0) Go Ahead was tevreden met, het gelijke spel in Haarlem. Ook Haarlem was dat maar dan om andere redenen: de Da- ventenaren hebben zo langza merhand hun zelfvertrouwen te rug gevonden en Haarlem is na elke wedstrijd weer verbaasd dat het nog ongeslagen is Het zelfvertrouwen van de Deventer ploeg werd aanvanke lijk danig op de proef gesteld, want na negen minuten maakte Couperus een prachtig doelpunt met het hoofd. Go Ahead bleef vertragend spelen en wachtte op kansen voor schutters uit de tweede linie. Twintig minuten na de hervatting kwam zo'n kans voor Van Tilburg, die er gebruik van maakte PSV—ADO 3—1 (1—1) Ondanks de ruime zege op ADO heeft PSV in zyn eerste thuiswedstrijd geen grote in druk gemaakt. De Hagenaars hebben lange tijd uitzicht gehad op een beter resultaat. Pas na de treffer, die Van den Dungen vlak voor tijd op zijn naam bracht, kon PSV ruimer adem halen. ADO speelde vooral verdedi gend aanvankeiyk goed. Maar in de voorhoede, met de tegen vallende Scandinaviërs Berg en Holmström, was Schoenmaker de enige die een voldoende haal de. Toch was het Holmström die ADO na ruim een half uur de leiding gaf. Nog voor rust herstelde Van der Kuylen het evenwicht met een prachtig schot. In de tweede helft ver overde PSV een flinke veld meerderheid. Wietze Veenstra gaf de Eindhovenaren een 2-1 voorsprong na een indrukwek kende solo van Van Dungen maakte op de valreep 31; een wel wat geflatteerde score Voetbal De Bulgaarse beker houder Levski Sofia heeft zaterdag in Reykjavik de eerste wedstrijd voor de openingsronde van het toer nooi om de Europese beker voor be kerswinnaars tegen Ves'mannaoevrn uit Reykjavik met 4-0 gewonnen. Voetbal Een elftal van oud-in ternationals heeft zaterdag op net terrein van Vriendenschaar in Cu- lemborg 2-2 gespeeld tegen een streekelftal uit de Betuwe. De wed- stryd vormde een onderdeel van de feesteiykheden rond het 650-jarig be staan van Culemborg.

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 8