Junta neemt in Brazilië macht over Aviv dreigt in Saigon wil redden wat er te redden valt zó lekker-zó gezond Na hersenbloeding Costa Silva Westduitse politie wil verbod van bijeenkomsten NPD ISRAËL WIL LAATSTE PASSAGIERS UIT DAMASCUS VRIJ Pessimisme Kerkelijk Leven met versgebrancle hazelnoten Vrijkopen Irakezen moeten Libanon verlaten Kaatswedstrijd MAANDAG 1 SEPTEMBER 1969 RIO DE JANEIRO (Reuter) De 66-jarige Braziliaanse president Arthur da Costa Silva heeft gisteren een hersen bloeding gehad. De Braziliaanse militaire leiders hebben het bewind per decreet in handen genomen. De Braziliaanse cen trale bank heeft voor vandaag alle geldtransacties in geheel Brazilië verboden. De drie junta-leden zijn: Aurelio de Lyra Tavares (leger), Augusto Hamman Rademaker Grunwald (ma rine) en Marcio de Souza Mello (luchtmacht). Maarschalk Costa Silva was de militaire extremisten de baas kon MAANDAG Kon. Schouwburg. 20.lo: Haagse Co - j medle: ..Vier x anders" van Barlllet en Grédy. WOENSDAG NILDEN (AP) De voorzitter van de Westduitse politiebond heeft de reeerineen van de UVGdniKe Kon. Schouwburg. 20.15 Haagse Co- ae regeringen van ae Westduitse medle Vier x anders van Barlllet deelstaten verzocht vergaderingen in en Grédy de open lucht van de neo-nazistische DONDERDAG 1 partij NPD te verbieden. Houtrusthallen, 20.00: Welner Eusre- vue: „Cocktail", m.m.v. Reglna Heltzer één van de leiders van de militaire staatsgreep, die in 1964 een einde maakte aan het bewind van de links georiënteerde president Goulart. Hy stond in de regering die daarop volg de tussen de militante rechtsen en de gematigder aanhangers van pre sident Castelo Branco. In 1966 werd hij door de volksvertegenwoordiging als diens opvolger aangewezen. Hij kondigde toen aan dat hy op demo cratische wijzen zou regeren. Na de studenten- en arbeidersonrust in december Jl. stuurde Costa Silva echter het congres naar huis. schort te de grondwet die hij by zijn ambtsaanvaarding had afgekondigd, blijven. Van de drie ministers voor de strijdkrachten, die de macht zouden overnemen van de zieke president, zou admiraal Augusto Ha man Ra demaker Grunewald als oudste de junta gaan leiden. Hij maakte ook in 1964 deel uit van de junta die toen werd gevormd na het afzetten van president Goulart. Generaal Marcio de Melo. de bewindsman voor de Luchtmacht wordt be schouwd als degene van de drie die de krachtigste politiek tegenover de oppositie van links voorstaat. Ook admiraal Rademaker behoort zij op en kende zichzelf verstrekkende iets minder tot de voorstan- bevoegdheden toe. Afgevaardigden ders van de •llarde te™U' üa" van de oppositie en linkse journalis- Tavares als gematigd wordt beschouwd. ten werden daarop aangehouden en voor een deel voor tien jaar verval len verklaard van hun politieke rechten. In gematigde kringen van de re volutie van 1964 ls het bericht van de ziekte van de president met pes simisme ontvangen. Men beschouw de hem als een man die doeltreffend Volgens voorzitter Kuhlmann I wordt de politie in toenemende mate door het publiek gekritiseerd, omdat zü de bijeenkomsten van de NDP moet beschermen Kuhlmann meent dat de Westduitse regering „onge lukkigerwijze niet heeft besloten" de partij te verbieden waar de politie j nu de gevolgen van moet dragen. In Bremerhaven is het gisteravond tot ernstige incidenten gekomen tus- j sen politie en 280 leden van de bui ten-parlementaire oppositie tijdens een verkiezingsbijeenkomst waaraan de Westduitse minister van Finan ciën. Strauss, deelnam. Vier politie mannen werden gewond, tien beto gers werden gearresteerd. Onder de gearresteerden waren zes jongens die met benzine hadden geprobeerd de auto van minister Strauss in brand te steken NED. HERV. KERK Beroepen te Nijkerk: G. H. van Kooten te Delft. GEREF. KERK (Vrijgemaakt) Beroepen te Delfzijl: J. J Wilde boer te Winschoten. Persconferentie van beman ningsleden van de Boeing 707 na hun vrijlating in Athene. Paviljoentheater. 20 30 Nieuwe Ko medie: „Dag stoel naast tafel". DAM ASCUS/WASHINGTON/TEL AVIV (AFP. GPD) De vier vrou welijke Israëlische passagiers uit de gekaapte Amerikaanse Boeing- 707, die in Damascus werden vast gehouden. zullen via Rome naar Is raël mogen gaan. Dit is gisteravond officieel in de Syrische hoofdstad bekendgemaakt. Over de twee man nelijke passagiers werd niets gezegd. Zij zijn de laatste van de in totaal 105 passagiers die in Damascus zijn achtergebleven. Vermoed wordt dat zij zullen worden uitgewisseld tegen Arabieren die in Israël gevangen zit ten. dium, dat zij deze weg zal bewande len. Minister-presidente Golda Meir heeft op een verkiezingsbijeenkomst laten doorschemeren, dat de Israëli sche regering in ieder geval enige effectieve pijlen op haar boog heeft LEIDSCH DAGBLAD De Amerikaanse regering heeft in en dë minister van Verkeer. Mosje gebruikelijk drastische bewoordingen Carmel. sprak in een interview voor de Syrische regering beschuldigd van de militaire radio-omroep veelbete- het goedkeuren van ..de misdadige kenend van „een aantal manieren daad van luchtroverij" door het om dë Syriërs te dwingen do ont- niet in vrijheid stellen van de twee voerde Israelis los te laten Israëlische passagiers. De Ameri- Jeruzalem wil men. gezien kaanse boodschap, die via de Ita- I uitingen van hoge ambtenaren, het liaanse vertegenwoordiging in Da- I verloop van zaken nog even aanzien mascus werd overgebracht, waar- i zonder zijn toevlucht te nemen tot schuwt voor de gevolgen van het ar- drastische maatregelen, rest van de passagiers, en maakte gewag van overleg met een groot aantal andere regeringen. De kaping van het vliegtuig, maar meer nog de houding van de Syri sche regering ten aanzien van de Is raëlische passagiers, heeft in Wash ington een crisis veroorzaakt in de relaties met de Israëlische ambassa de. De Israëlische ambassade stelt dat het dc verantwoordelijkheid van de Amerikanen is om voor de veilige terugkeer van de gijzelaars te zorgen, omdat het incident gebeurde aan boord van een Amerikaans ïyn-toe- stel Volgens gewoonlijk betrouwbare bronnen zou de Amerikaanse rege ring onmiddellijk na het vliegtuig- Incident aanzienlijke overredings kracht hebben aangewend om Israël te weerhouden van spectaculaire te gen-maatregelen. Het vasthouden In Damascus van de Israëlische staatsburgers heeft in Israël bange voorgevoelens ge wekt. Men herinnert zich in deze dagen levendig hoe het jaren heeft geduurd voordat Damascus bereid werd ge vonden om elf Israëlische militairen en burgers, die uit eigen beweging de grens hadden overschreden of door Syrische soldaten waren ont voerd. uit te leveren en hoe bi) de uitlevering het merendeel van hen geestesziek bleek. Velen hier zouden er dan ook. als het aan hen lag. om humanitaire re denen wel voor te vinden zijn de zes Israëliërs los te kopen voor de twee Syrische officieren, die ongeveer een jaar geleden onder nooit overtuigend uit de doeken gedane omstandighe den met hun Migs-17 op een klein vliegveldje in Galilea landden en sindsdien worden vastgehouden. Dat is natuurlijk een aangelegen heid. waarover de regering te be slissen heeft en het is niet waar schijnlijk. althans niet in dit sta- Da Costa e Silva OAE-rupport over NAVO en Portugal ADDIS ABEBA (Reuter) Naar in Addis Abeba verluidt heeft de se cretaris-generaal van de Organisa tie van Afrikaanse Eenheid (OAE> Diallo Telli, zaterdag een rapport in gediend in de bijeenkomst van Afri kaanse ministers van Buitenlandse Zaken in de Ethiopische hoofdstad, waarin het heet. dat slechts inten sieve steun van NAVO-mogendheden Portugal in staat gesteld heeft 44 procent van zijn begroting voor mili taire doeleinden aan te wenden en 150.000 man troepen in zijn Afri kaanse gebieden te handhaven. In het rapport staat ook. dat 150.000 man Westduitse troepen in Portugal zijn gelegerd „om het steunen." BEIROET (Reuter) De Baat- sistische regering van Irak. geprik keld door de voortdurende kritiek in de Libanese pers. heeft zaterdag al le Irakezen in Libanon bevolen dit land binnen 24 uur te verlaten. Doen zij dit niet. dan staat hun een gerechtelijke vervolging te wachten. Het bevel stond in een verklaring van de Iraakse ambassade in Bei roet. Er zijn op het ogenblik naar schatting 15.000 Irakezen in Libanon In Libanese kringen wordt het be sluit van de Iraakse regering be treurd. Men wees erop dat er pogin gen worden gedaan om de betrek kingen tussen Libanon en Irak te normaliseren. LEIDEN In Ridderkerk vond zaterdag een kaatswedstrijd plaats tussen leden van Kaatsverenigingen in Den Haag. Ridderkerk, Rotter dam en Leiden De uitslag luidt als volgt: A. Klasse 1. R. de Jong en L. Roosma Den Haag en Y. ten Ca- te Leiden. 2. D. Kootstra Ridderkerk K. Kamstra R'dam en J. Liszt Den Haag. 3. S. Haarsma Ridderkerk. B Faber R'dam en J. Zuidema Leiden B Klasse: 1. H. Veldstra Leiden. L. Bleeker. R'dam en H. Halberts- ma Ridderkerk. 2. F. van Sinderen en G. Kingma. Ridderkerk en M Grosman Den Haag. j (Van een oneer redacteuren) LEIDEIN Zaterdag een week ge leden kwam een einde aan de maan denlange speculaties rond en tegen premier Tran Van Hoeong. Op die dag liet de Zuidvietnamese president Thloe weten dat Hoeong was vertrok ken en dat hij zijn vriend en geest verwant Khiem tot Hoeongs opvol ger had benoemd De komst van Khiem. evenals Thloe generaal en voorstander van de harde lijn en als minister van Binnenlandse Zaken verantwoordelijk voor tal van arrestaties van Thioes politieke tegenstanders, maakte een einde aan pogingen tot vorming van een regeringscoalitie op brede basis, één van de belangrijkste punten in de huidige Amerikaanse politiek ten aanzien van Vietnam. Khiem is er gezien zijn slaat van dienst de man niet naai* om als hoofd van een re gering te kunnen optreden, die zoals de Amerikanen wensten, alle politie ke groeperingen in Zuid-Vletnam in zich zou verenigingen en een tegen wicht zou kunnen vormen tegenover de goed georganiseerde politieke evenknie van de Vietcong. de NLF. Motief Ook Washington lykt voorlopig te hebben gekozen voor een hardere aanpak. President Nixons mededeling dat een verdere vermindering van het Amerikaanse troepencontingent in Vietnam is uitgesteld, zou hiervan getuigen. Voorlopig blijft het bij de voltooide terugtrekking van 25.000 man. Nixons motief voor dit besluit was. althans officieel: de toegenomen activiteit van Vietcong en Hanoi op het slagveld. Dit nu Juist is het punt dat de nodige twijfels heeft opgewekt, want enige dagen voor Nixons mededeling liet de Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken. Rogers, weten dat aan die gevechtsactiviteit weinig waarde werd gehecht en dat een ver dere vermindering van VS-troepen in Vietnam aanstaande was. Nlxon heelt kort na zijn ambts aanvaarding drie criteria gesteld voor dip terugtrekking: de mate van ac tiviteit van de vijand, het verloop van de vredesonderhandelingen in Parijs en het vermogen van de Zuid- vietnamezen het door het Ameri kaanse vertrek ontstane vacuüm te vullen. Volgens Rogers was dat laat ste criterium het belangrijkste, maai Juist aan dat vermogen van Saigon moet na de recente premier-wisseling In de Zuidv'etnameae hoofdstad wor den getwijfeld Accent Het accent in de strijd voor vrede in Vietnam lijkt daAiom voornamelijk te liggen in Saigon, waar Khiems be noeming allesbehalve politieke rust heeft gebracht In het toch altijd al rijk geschakeerde politieke leven. Een Inventarisatie van het politieke to- neel in Zuid-Vietnam moet men be- Tri Quang ginnen met vast te stellen, dat het gaat om een groot aantal groepen of personen met een vaak nihiele aan hang onder de Zuidvietnamese bevol king Zuidvietnamese politiek is dorpspolitiek, het gezichtsveld van een politicus blijft beperkt tot zyn medepolitici. Van de vijftig min of meer politieke groeperingen zijn het vooral de godsdienstige die een vaste aanhang hebben. De meest vooraan staande van de godsdienstig-politieke groeperingen zijn o.m.: de boeddhis tische monniken van de An Quang Pagode o.l.v. Tri Quang die een der mate politiek militante eenheid vor men dat in 1966 de Zuidvietnamese regering tanks tegen hen inzette. Be gin van dit jaar werd één van de leiders van de An Quang-monniken, de jeugdige Tich Tien Min tot tien jaar gevangenisstraf veroordeeld. Vo rige week gingen echter in Saigon geruchten dat Tich Tien Min met een reeks andere gevangenen gratie had gekregen, waaruit men conclu deerde dat president Thioe er op uit was de boeddhisten te vriend te hou den. Tussen katholieken en boeddhisten, de twee godsdienstig-politieke uiter sten, bewegen zich de politieke cao disten (de Cao Dei-sekte is een re- ligieuse synthese tussen boeddhisme en katholicisme) van Do Van Li. Li. en dat is één van de weinige zaken waar de boeddhisten met hem in stemmen. wil dat de religeuze leiders in Zuid-Vietnam het bestuur overne men omdat de politici faalden. Dan is er nog de (met het boedd hisme gelieerde) Hao Hao-sekte on der leiding van Pham Ca Cam (de man die in 1963 oud-president Diem gevangen liet zetten) politiek georga niseerd ln de Vietnam Force die alle Vietnamezen wil verenigingen in één politiek blok De Vietnam Force staat oa. een socialistische economie voor die het particuliere eigendom respec- Vice-president Ky teert en buitenlandse investeringen verwelkomt. Hoewel deze en nog vele andere groeperingen in Saigon vandaag ui terst actief in de weer zijn zullen zij zoals de Amerikanen zelf min of meer hebben laten doorschemeren genoe gen moeten nemen met een rol op het tweede plan. De belangrijkste kansen lijken weg gelegd voor de sterke mannen die nu blijven afwachten tot het duo Thioe - Khiem zijn laatste kans gemist zal hebben. De sterkste van die sterke i mannen is Doenon Van Min. door de Amerikanen vaak prijzend Big Min geheten. Min die als generaal in 1963 de val van het regime van oud-pre sident Diem op touw zette, staat in Vietnam bekend als een fatsoenlijk mens. hetgeen hy in niet geringe ma te dankt aan een ballingschap die de regering in Saigon hem oplegde. Nog maar korte tijd geleden keerde hij terug naar de Zuidvietnamese hoofd stad waar de geheime dienst var Thioe de populaire genei-aal geen moment uit het oog verliest. Min dankt zijn centrale positie niet aan bepaalde politieke ideeën maar aan zijn beminnelijke persoonlijkheid en het feit dat hy iedereen te vriend heeft weten te houden. Generaal» Mocht het ooit nog eens zo ver ko men dat Min president Thioe zal op volgen <en daar zyn op het ogenblik aanwyzingen voor dan zal hy waar- schynlyk een kabinet vormen van soortgelijke persoonlijkheden als hy zelf Ls. Een kabinet dat daardoor juist boven alle partyen staat. Een andere politicus die de laatste tyd in Saigon aan invloed heeft gewonnen is ex-generaal, thans senator Tran Van Don. die zich heeft opgeworpen als belangrykste exponent van een groep van twintig (ex) -generaals. De- Tran Van Do ze groep kreeg onlangs een uiterst belangrijke versterking in de vorm van de toetreding van vice-president Ky. de leider van de Zuidvietnamese delegatie in Parijs, waarvan bekend is dat hy al geruime tyd van mening verschilt mee de Zuidvietnamese pre sident. Deze vereniging van generaals volgens Don opgezet om oorlogsve- tenaren verzameld, dit zoals deze het ogenblik misschien wel krachtigste politieke machtscentrum in Zuid- Vietnam. Daar o.a. Ky en door Big Min (die er ook lid van is) bezit de vereniging contacten met bijna elke ethnische of religieuse bevolkings groep in Zuid-Vietnam en een enor me invloed in het Zuidvietnamese le ger. Een andere groep, die van de be roepsdiplomaten. heeft zich gegroe peerd rond Trail Van Do. een voor malige minister van Buitenlandse Zaken. Do heeft zich onlangs op niet misverstane wyze gedistancieerd van het bewind van Thioe. die hij het ge brek aan een duidelyk programma aanwryft. Rond Do heeft zich de Keur van de hogere Vietnamese amb tenaren verzameld, dit zoals deze het uitdrukte „by het zien van het ge schutter van Thioe op het punt staan niet alleen het byit.ie er bij neer te leggen, maar ook om alles te verko pen voor een veilig onderkomen in den vreemde. President Thioe Vietnamese regering en het Nationale Bevrydingsfront (NLF). Een militaire oplossing is niet meer mogelijk. Het enige wat over blyft om vrede te bereiken en. dat er niet meer wordt gevochten en dat een politieke op lossing wordt gezocht. Daarvoor is een groep nodig die zowel voor de NLF aLs voor de regering aanvaard baar is. Wij zien onszelf als die groep. Lieng achc een directe wapenstil stand de voornaamste voorwaarde voor vrede Verkiezingen vindt hy zinloos in een land zo als Vietnam nu is. Hy wil een verzoeningsregering die voor rust en orde moet zorgen en pas wanneer alle buitenlandse troe pen het land hebben verlaten voor verkiezingen" Programma De sterke man met het meest con crete politieke programma is Tran Ngoc Lieng, die tal van rooms-ka- tholieke en boeddhistische intellectu elen om zich heen heeft weten te verzamelen. Lieng. een advocaat, waaraan vele vooraanstaande Zuid- vietnamezen verplicht zyn, stelde wat hy zag als zyn positie onlangs in een interview als volgt „Er is een kloof tussen twee party en, tussen de Zuid- Geloof Aan de houding van de politici in Saigon kan men aflezen dat niemand meer gelooft in de levensvatbaarheid van de regering-Thioe-Khiem Uit bovenstaand overzicht is geble ken dat politiek Zuid-Vietnam zich daarom opmaakt om een oplossing te bieden. Het gaat hier niet om een oppositie; die heeft in Saigon nooit bestaan en die zaï. als men by voor beeld Don zijn zin laat. ook nooit be staan Behalve misschien Lieng die een werkelijke politieke oplossing sohynt te willen, zyn de verwoede po litieke pogingen van de Zuidvietna mese politici gebaseerd op een enkel streven: te redden wat er te redden valt. Het is duidelyk dat de Verenig de Staten nooit meer een militaire overwinning in Vietnam zullen beha len en willen behalen. Het is twyfel- achtig of die mentaliteit van ..redden wat er te redden is", op den duur een oplossing kan bieden voor de hecht georganiseer de politike arm van de Vietcong, het Nationale Bevrydings front. MAANDAG Stadhuis vergadering gemeenteraad. 7.30 uur nam. Groenoordhal Huishoudshow Leidato met in avonduren optreden van Ben Cramer. 1-5 en 7-10.30 uur nam. DINSDAG Jeugdhuis Breestraat 10 Spreekuur Chr. Emigratie-centrale. 7-8 uur nam. Stadhuis (wachtkamer trouwzaal) Zitting Bouwfonds Ned. Gemeenten, 7-8 uur nam. Zijlsingel spreekbeurt nam. Evangellecentrum i. Zyistra, 8 -uii' Stadsgehoorzaal Jubileum- show fa. Langezaal, 10 uur voorm. 11 uur nam. Groenoordhal Huishoudshow Leida to met optreden in middaguren van Bert van Dongen en Rlen van Nunen en ln avonduren van Rita Corlta. 1-5 en 7-10.30 uur nam. WOENSDAG Stadhuis (trouwkamer) Spreekuur sociale raadsvrouw, 4-6 uur nam. Stadsgehoorzaal Jubileum show fa. Langezaal. 10 uur voorm. 11 uur nam. Groenoordhal Huishoudshow Leida to met 's middags skippybalrace voor de Jeugd en optreden in avonduren van het Cocktail Trio, 1-5 en 7-10.30 uur nam. LEIDSE BIOSCOPEN' Camera: ..Repulsion". 18 Jr. Dag 2 30, 7. 9.15. Zond. ook 4.45. Nachtvoorst. try en zat. 11.30: „PP Strikt ge heim". 18 jr. Lldo: „Je leeft maar twee keer", 14 Jr. Dag. 2.30. 7. 9.15 Zond. ook 4.45. Rex: „De sex-dètectlve", 18 Jr. Dag 2.30, 7. 9.15. Zond. ook 4.45. Studio: „Het circus", a.l. Dag 2.30, 7 9.15. Zond. ook 4.45. Trianon: „The sound of music" a.l. Dagelijks 2 en 8 uur. Zondag 2, 5 en 8 uur. TENTOONSTELLINGEN Molenmuseum „De Valk' (Dageiyka van 10 uur voorm. tot 5 uur nam. Zon dag l 5 uur nam Maandags gesloten. Jeugdmuseum. Koppenhinksteeg 2. ge opend: zaterdag van 11-17 uur. Antiek uit het begin van de 20ste eeuw. Inlichtingen bij het secretariaat LJA, Stadhuis-Breestraat. Ut ^akenhal Dag 10—6 uur: sond. 15 uur Rijksmuseum van Oudheden (Ra penburg 28): Werkd. 10 uur voorm. - 5 uur nam.; zond 15 uur nam Ryksmuseun voor olkenkunde; i Steenstraat 1) dag. 105 u.: 's zon- riags 1-5 uur nam. Ned.-LegermuseumGeopend maan dag tot ei met vrydag 9 uur voorm.— 5 u nam. zon. en feestdagen 15 uur nam Ryksmuseum voor de geschiedenis der natuuiwetenschappen Dag. 104 uur zone 1uur Heempark Oegstgeesterweg (Kikker polder) Flora van eigen bodem, dag. van 8 uur voorm - 5 uur nam.; van mei t.e.m oktober op zat en zond 2-5 uur nam Atonil- en nachtdienst apothekers. Geopend voor speodeisende geval len: apotheek van Driesum. Mare 110. tel. 20406 Apotheek R. van Breest Smallenburg te Leiderdorp en Apo theek Voorschoten zijn de gehele week geopend De Oegstgeestse Apotheek ls op zon dag 31 augustus gesloten van 8 uur tot 24 uur. Gemeenschap Zuid-West. Hulpverlenings- en informatiedienst. lluipverleLlng tel '24101 (b.g.g 20460) informaties tel 33921. Behandeling na ongevallen. De poliklinische behandeling na on gevallen wordt van dinsdag 12 uur tot woensdag 12 uur waargenomen doot bet Diaconessenhuls. Vrydag 12 uur tot zaterdag 12 uur door het St. Ellsabethzlekcnhuls (Hooigracht). Op andere werkdagen en op zondagen door bet Academisch Ziekenhuis. WEERRAPPORTEN Var hedenmorgen 7 uur a a 0) a S> E M a a t Ces Amsterdam zwaar bew. 19 14 0 De Bilt regen 20 13 0.4 Deelen zwaar bew. 21 14 0 Eelde zwaar bew. 19 13 13 Eindhoven zwaar bew. 20 10 0 Den Helder zwaar bew. 18 14 0 2 Lucht. R'dam motregen 19 13 02 T vente zwaar bew. 19 13 1 Vlissingen zwaar bew 19 14 0 Zuid-Limburg mist 20 8 0 Aberdeen zwaar bew. 15 11 O Athene onbewolkt 33 25 0 Barcelona half bew. 24 17 0 Belgrado licht bew. 26 12 0 Berlijn zwaar bew. 20 11 0 Bordeaux zwaar bew. 23 13 0 Brussel mist 19 12 0 Frankfort onbewolkt 21 8 0 C.enève zwaar bew. 20 9 0 Grenoble mist 21 12 04 Helsinki licht bew. 19 9 0 Innsbruck half bew. 23 7 0 Kopenhagen half bew. 20 13 0 Lissabon half bew. 28 17 0 Lucarno regen 21 15 18 Londen zwaar bew. 14 02 Luxemburg onbewolkt 10 0 Madrid geh. bew. 18 13 6 Malaga hagelbui 25 21 1 Mallorca half bew. 24 18 0 München licht bew. 20 8 0 Nice zwaar bew. 25 17 11 Oslo onbewolkt 22 10 0 Parya onbewolkt 20 11 0 Pome zwaar bew. 30 19 0 Stockholm onbewolkt 20 5 0 Wenen half bew. 23 11 0 Zurich zwaar bew. 19 13 0.1

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 2