Ze dachten: we pakken dat kleine Haarlem wel even Probleem voor de KNAU: Wie moet naar Athene? Keihard duel in Goffert Twente en DWS niet in actie Roger v. Hamburg oj 1500 m ongenaakba RECORD VOOR LEEDS Barry Hughes over ADO (met kapsones): Waterpolozevental stelt teleur PAGINA 6 LEIDSCH DAGBLAD SPORT - LEIDSCH DAGBLAD SPORT LEIDSCH DAGBLAD SPORT LEIDSCH DAGBLAD SPORT LEIDSCH DAGBLAD SPORT LEIDSCH DAGBLAD O Holland Sport—SVV 2—1 Hol land Sport is het tweede jaac in de eredivisie aanzienlek beter begon nen dan het eerste. Vorig seizoen 6tartten de Hagenaars met drie ne derlagen. nu behoren zy tot de vier ploegen die nog geen punt verloren. De wijze waarop die score van hon derd procent zondag tegen SW werd behouden, was echter niet impone- nerend. Na een goede eerst helft raakten de Hagenaars hun over wicht op het middenveld kwijt, waarna het uitsluitend op fysieke kracht steunende SW mogelijk heden kreeg de verzwakte defensie van Holland Sport de verdedigers Dorjee en Teske en middenveldspe ler Janotka zaten geblesseerd aan de kant in de slotfase onder druk te zetten. Aanvankelijk had het hard spe lende SW weinig vat op Hollandd Sport, dat opbouwend beheerster speelt dan vcrig jaar en toonde over meer isiizcht te beschikken. Arie Don gaf na een solo in de 10de minuut Holland Sport een voorsprong en toen halverwege de tweede helft Bos kamp met een afstandsschot de stand op 20 had gebracht, leek de strijd beslist. Een tegendoelpunt Van Meeteren veranderde een onge vaarlijk schot van Wamaar van richting inspireerde echter het dikwijls te hard ingrijpende SW. Door het vele fluiten van scheids rechter Boosten vooral de agres sieve Van Beek en Van Beveren le ken de arbiter te irriteren werd echter de lijn uit het Schiedamse aanvalsspel gehaald. Grimmig NEC—Sparta 24 Sparta is er in een grimmig en hard duel tegen NEC in geslaagd een achterstand van 20 om te zetten in een over winning met 24. De wedstrijd werd vooral gekenmerkt door te hard spel. Bovendien nam scheidsrechter v. d. Kroft enkele dubieuze beslissingen. Bij de tweede strafschop, die NEC kreeg toegewezen en die door Jen- drossek werd benut, was Oosterveld bijna twee meter buiten het staf- schopgebied door Eijkenbroek onder uit gehaald. Een minuut voor rust deelde v. d. Kroft zijn derde straf schop uit, toen Mellaard Sparta-aan- valler Kristensen vloerde. Klijnjan verkleinde daaruit de achterstand (2—1). In de tweede helft startten de Rotterdammers met een geweldig offensief, waarbij de NEC-defensie odder grote druk werd gezet. Bin nen twee minuten besliste Sparta toen de wedstrijd. Eerst kon Bosveld profiteren van een fout van Mel laard (22), daarna schoot Heyer- man de teruggesprongen bal van de paal na een schot van Klijnjan in; 2-;-3. Zes minuten voor tijd besliste Bosveld het duel definitief; 2—4 HAARLEM (GPD) „Ach", verzuchtte ADO's rechtsbuiten René Pas na het incasseren van ADO's eerste nederlaag, „mis schien is het wel goed voor ons. Na vorige week is er zoveel gezegd en geschreven. Wij zouden nu echt mee gaan doen aan de top. We hadden natuurlijk beter vandaag kunnen winnen, maar dit kan ook geen kwaad. We weten nu weer meteen waar we staan. We weten nu weer dat je elke wedstrijd moet knok ken zoals elke ploeg. Het ging die eerste twintig minuten ge woon te gemakkelijk." Te gemakkelijk voor ADO, dat de vruch ten van twintig minuten goed voetbal niet plukte en toen te rugschakelde, niet vermoedend dat Haarlem tot meer in staat was dan wat het in de beginfase liet zien. Onderschatting? Pas ontkende: „Nee, wij wisten dat het moeilijk zou worden, maar dat viel erg mee in het begin en dan zak je wat terug." Hughes had echter wel degel yk een onterecht groot surplus aan zelfvertrouwen bij de Hagenaars ge constateerd. „Je kon het merken, ze hadden kapsones, na de 4-1 tegen Twente. Ze dachten: „We pakken dat kleine Haarlem wel even. Nou. dat kim je tegen ons niet doen". Ado bleek zich inderdaad geen te rugval te kunnen permitteren. Een terugval na twintig minuten goed voetbal, dat zonder doelpunten bleef. Die beginfase kwam Haarlem tot zyn geluk goed door. al zorgde De Zoete met zijn vrije trap Holm- ström met een geweldig afstands schot dat van de onderkant van de lat terug kwam en Pas met een schot voorlangs voor hachelijke mo menten. In deze periode bleken Berg en Holström gevaarlijke aanvallers, die eohter later bedenkelijk terug vielen, zoals heel ADO. De zet. om Berg en Holström geen vaste bewa ker toe te bedelen, bleek terecht. Het kwam de aanvalakraoht van Haarlem ten goede. fouten. Toen die vielen was het ge beurd. „Jezek doelde op Haarlems openingsdoelpunt. Couperus pikte 8 minuten na rust een dieptepass van Lefering op en kon doorlopen tot Thie, omdat Weimer verkeerd stond opgesteld en toen vluchtte. .Dat mag", oordeelde Jezek, „natuurlijk nooit gebeuren. Anders heeft het geen zin dat je een mandekking geeft". Jezes doelde op Weimars fout die hij aannam als enige reden voor ADO's nederlaag. „Holmström was niet best. Berg deed achter de voorhoede verdienstelijk werk, maar hij kwam tocfh ook niet verder dan de rand van het strafschopgebied. Inzet Afgestopt Machteloos AZ'67—MW 0—0 AZ'67 en MW hebben 90 minuten lang mach teloos aanvalsspel getoond. Terwijl op het middenveld dikwyis goed werd gecombineerd, faalden de spits- spelers in het scheppen van kansen. Bovendien werd er te weinig en te onnauwkeurig geschoten. By MW viel de de tandem Prins-Heynen op, maar dit tweetal had te weinig steun van de falende Mraz. die eenmaal alleen voor AZ- delman Vooüs kwam, doch hoog overschoot. AZ'67 had voor de rust de pech dat een inzet van Stapper door de lat werd gekeerd. In de tweede helft leek de thuisclub aanvankelijk de beste kan sen te krygen. MW kwam onder zware druk te staan, maar toen Van Ryssel en De Jager enkele kansen hadden gemist, ebde ook dit offensief snel weg. DOS—NAC 0—2 Het meren deel van de 10.500 toeschouwers, die aanwezig waren by DOSNAC ver liet lang voor het laatste fluitsignaal van scheidsrechter Brouwers het Utrechtste stadion. De overwinning voor het vernieuwde DOS. waarop zy gehoopt hadden, was niet geko men. Integendeel, een beslist niet im ponerend maar duideiyk beter spe lend NAC bracht de Utrechters op eigen grond een verdiende neder laag van 02 toe. Een blunder van doelman Ver- rips, die een schot van Quaars on der zich door liet gaan, waarna Brouwers kon inschieten, gaf NAC nog voor rust een voorspring van 0—1. Na de hervatting probeerde DOS nog wel met enthousiasme de geiykmaker te scoren, maar Maiwald en Geurten misten opgelegde kan sen. Een solo van Cock Luyten, die handig om Van Veen ©n later om Verrips heendraaide, betekende 02. Het resultaat was tweeledig. De Haagse aanval werd afdoende afge stopt en wat minstens zo belangryk was; op het middenveld was inder daad geregeld die vrye man te vin den die een snelle tegenstoot kon voorbereiden. Tegen ADO was dit vooral Fransz, die deze taak uitste kend vervulde, maar ook Hoeben en Lefering deden in dit opzicht opval lend werk. De snelle aanvallen zette de Haagse defensie voor problemen. Kansen waren er daardoor genoeg. Ook voor rust al. Couperus moei lijk af te stoppen door Weimar zet te die het eerste aan het werk. Da Haagse doelman moest daarna ook al een kopbal van Hoeben onder de lat vandaan tikken. Hy had geluk toen Van Sloten na doorzetten van Lefering uit goede positie naastknal- de. Aan de andere kant deed Bur gers goed werk door de doorgebro ken Holmström op het laatste mo ment te blokkeren. ADO kreeg moeiiyk vat op het zeer energieke Haarlem. De Tsjechi sche trainer Jezek gaf dat toe. „Ik heb ze by de rust al gewaarschuwd Haarlem wacht op onze verdedigings- VAESTERAAS (ANP) Het Ne derlandse waterpolozevental is tü- dens het zeslandentoemooi, de afge lopen dagen in de Zweedse plaats Vaesteraas gehouden, op een teleur stellende vierde plaats geëindigd. De Nederlanders begonnen goed met overwinningen op Groot-Brittannië en België (8—3). Tegen Zweden volg de een gedeelteiyke misstap (11), waarna nederlagen werden geleden tegen West-Duitsland (1—3) en Spanje (1—2). West-Duitsland werd met de maximale punten winst uit vyf wedstrijden winnaar van het toernooi, met Spanje op de tweede plaats. Waterhoos ENSCHEDE (ANP) Een water hoos. die zich tussen half een en kwart voor twee in de middag zeer plaatselijk boven Enschede voordeed, is er oozaak van geworden, dat de thuiswedstryd van FC Twente tegen DWS niet kon doorgaan. De straten en singels in een groot deel van de stad kwamen, onder water te staan omdat de riolen overbelast raakten. In het centrum liepen veel kelders onder, Toeschouwers, per auto onder weg naar het stadion Diekman. wer den door de zware regen- en hagel buien verrast. Scheidsrechter Van Ravens, die door de ontstane ver- keersschaos werd opgehouden en veel later in het stadion arriveerde dan hü van plan was. had slechts enkele ogenblikken nodig om vast te stellen dat het veld in het Diek- raanstadion. waarop grote plassen stonden, niet bespeelbaar was. op het moment dat hij zijn beslissing nam waren er nog slechts enkele honderden mensen binnen de hekken en regende het nog steeds. De spe lers van beide clubs hadden zich nog niet verkleed en de DWS-ers ver trokken zo snel mogelijk met de trein naar Amsterdam. In eerste instantie waren de clubs overeengekomen de wedstrüd zo mo gelijk morgenavond te spelen. In middels is komen vast te staan dat de ontmoeting niet op die dag kan warden vastgesteld. Morgen is er nameiyk in Zeist een centrale trai ning voor de kandidaten van het Nederlands elftal in Zeist. Vandaag zal de leiding van het betaalde voet bal beslissen wanneer de ontmoeting FC Twente DWS zal worden ge speeld. Het was de inzet waarover ADO de nek brak, ondanks het feit dat het in de tweede helft nadrukkeiyk in de aanval was en niet ongevaariyk. Zo moest Patemotte Holmström op de schoen duiken en een kopbal van Mansveld uit de hoek pakken, zo moest de sterke Lefering een schot van Berg op de doeiyyn blokkeren. De door de aanvalslust van Mans veld verzwakte Haagse defensie moest Haarlem zelfs een knock-out toestand. Lefering zette voor waarna Thie en Couperus de bal lieten pas seren. Van Sloten volkomen vrü niet. Hy mikte op de verste hoek; 2-0. In de resterende twaalf minuten van dit aantrekkelyke duel slaagde ADO er niet in de aanvalsacties snel ler te doen verlopen dan in de voor gaande periode. Het logische gevolg was dat de Haarlemse defensie zon der byzonder veel moeite op de been bleef. Doelman Patemotte van aanval van ADO. Links op de foto Haarlem brengt redding bij een Lefering. WENEN (ANP) Roger van Hamburg is gisteren in Wenen Eu ropees jeugdkampioen op de 1500 me ter vrüe slag gewerden. Van Ham burg. die een tyd van 17 minuten 31,1 seconden maakte, had meer dan een halve minuut voorsprong op de oost duitser Axel Freudenberg, die als tweede eindigde. By de meisjes vestigde de Oostduit- se Karin Neugebauer op de 800 meter vrije slag een nieuw Europees record met een tyd van 9 minuten 30,1 seconden. Het oude record stond sinds een week op naam van de Italiaanse Novella Calligaris met 9.38.0 Roger van Hamburg veroverde zaterdag voorts nog een bonzen me daille op de 100 meter vrüe slae. Hü maakte een tyd van 57.5 sec en moest de Spanjaard Comas (55.6) en de Hongaar Csaszari (56.9) voor la ten gaan. Twee Nederlandse Jeugdrecords werden verder geschiedenis. Anke RÜnders eindigde in de finale 100 meter vrüe slag by de meisjes als vierde in 1.03.9 en dat is drietiende seconde beter dan het oude record van Frasquita Smits, die twee maan den geleden in Groningen tot haar prestatie kwam. Anke Rynders had in de eindstrijd sterke tegenstand. De Oostduitse Gabrielle Wetzko, die eerste werd, verbeterde het record van haar land met 1.00,1. De Hon gaarse Andrea Gyarmati werd twee de met 1.01.2. Ook FTieke Buys verbeterde een Nederlands jeugdrecord. Tot twee maal toe zelfs. In de le serie van de 200 meter vlinderslag, die zü in 2.41,5 als 2de beëindigde en vervolgens m de eindstrijd, die met 2.38.9 d« vyfde plaats opleverde. Het oude re cord was sinds 30 Juli 1968 (Utrecht) in handen van Inge Schaaphok met 2.43.1. Frieke Buys eindigde in de finale van de 100 meter vlinderslag als vierde. Haar tyd, 1 minuut en 10,3 seconden, was tweetiende seconde boven het Nederlandse jeugdrecord. dat de Vlaardingse sinds 11 Juli van dit jaar (op de 110 yards gezwom men) in handen had. Winnares weri de Hongaarse Andrea Gyarmati mei de voortreffeiyke tyd van 1.06.1. Op de 200 meter wisselslag ver overde Wilma van Beek in de eind- 1 stryd de zesde plaats met een tyd van 2.40,9. Dit was tweetiende w- j conde sneller dan haar prestatie ij de series. Europees jeugdkampioen op deze afstand werd de Oostduit# Brigitte Schuchardt met 2.32.3. In de eindrangschikking op de meter vrye slag (die in vier seriet op tyd werd gezwommen) plaatsten Anke Rynders (10.16.8) en Lina dt Boer (10.18,2) zich resp. als zevendi en achtste. Voor de Naardense vijl dit resultaat enigszins tegen na de 10.02,4 van een maand geleden in Venlo. hetgeen een nieuw nationaal record betekende. By deze kampioen schappen behaalde Oost-Duitsland zeven eerste pry zen Rusland vijf, Hongarije vier en Nederland twee. LONDEN ANP) Zaterdag is in het Engelse voetbal een oud record gesneuveld. Leeds slaagde erin, door een zege op Notting ham Forest (4—1), 31 wedstrij den achtereen ongeslagen te blij- ven en verbeterde daarmee de prestatie van Burnley. Het re cord van Burnley heeft 48 jaar stand gehouden. Leeds leed zijn laatste nederlaag in oktober 1968 tegen Burnley (15). Ondanks deze zege moet de Britse landskampioen in de rang schikking na drie wedstrijden drie andere clubs laten voorgaan: Liverpool, Everton en Wolver hampton Wonderers. Van deze clubs behaalde Liverpool het bes te resultaat. Tottenham Hotspur moest op eigen veld zijn meer dere erkennen in de „Mersey- side"-club: 02. Vooral in de eerste helft speelde Liverpool uit stekend, wat resulteerde in doel- punten van Hughes en Lawler. Een van de andere leiders, Everton, keek reeds na zes minu ten tegen een achterstand van 0—1 aan tegen debutant Crystal Palace. Later werd het verschil in kwaliteit echter uitgedrukt door treffers van Morrisey en Royale (strafschop)2—1. Manchester United is het nieu we seizoen slecht begonnen. De achterhoede van de Mancunians bleek lang niet waterdicht tegen Southampton. Doelman Stepney van de Europacupwinnaars van 1968 wordt zelfs verdacht van het aannemen van steekpenningen. Davies scoorde drie van de vier treffers. Manchester United stel de hier slechts één doelpunt te genover. Cricketteam onbeslist tegen Free Foresters DEN HAAG (ANP) De crlcket- wedstryd NederlandFree Foresters ten gevolge van de regen kon al leen gisteren worden gespeeld op bet HCC-terrein in Den Haag is ge ëindigd in een draw. De Free Fores ters sloten op 245 voor 8. Neder land kwam tot 209 voor vyf (tyd). VLAARDINGEN (GPD) De zware, donkere wolken, die zaterdag boven het sportcomplex de Vijfsluizen, waar de Ne derlandse meerkamp-kampioenschappen werden gehouden, dreven, waren gisteren geheel en al verdwenen. Rond de uit zending van één of meer vijfkampsters naar de Europese kam pioenschappen in Athene was echter nog helemaal geen klaar heid gekomen. Zelfs niet aan het eind van een lange, zware dag. Het verschil tussen Marjan Acker- mans-Thomas en Miep van Beek bedroeg toen niet meer dan 54 pun ten, en beide totalen lagen boven dien nog onder de limiet voor Athe ne. Of moet men zeggen, dat 4698 punten eigenlijk toch wel 4700 pun ten zyn? Over die vraag bogen zich gister avond de leden van de NTC. Van daag zal hun voordracht by het be stuur belanden, dat dan een uit spraak moet doen. een beslissing moet nemen Moet men laten preva leren, dat Miep van Beek de toe komst heeft, steeds beter te werk gaat (ook ditmaal was haar totaal weer hoger dan de vorige vyf kamp in Uden) en dat de ADA-atlete be slist in staat moet worden geacht die 4700 punten te halen? Of hul digt men het standpunt, dat de beste van dit ogenblik moet gaan. Dat ook Marjan Ackermans' prestaties zich in stygende Lyn bevinden? Een moei- lijke beslissing. zich in stygende lyn bevinden. Vo rig jaar was ik erg goed geweest en toen kon het in Mexico bijna alleen maar slechter gaan. Nu gaat het steeds beter en heb je kans dat ik tn'n top in Athene bereik". Nerveus Ingewikkeld „Het had niet ingewikkelder kun nen zijn", verzuchtte bondstrainer Ton Eykenboom. ..Halen ze allebei die 4700 punten, en dat kan. dan ls er niets aan de hand. Wint Miep van Beek dan is ei* ook mets aan de hand. Maar nu dit. En dan nog die twee punten verschil. Het is vre selijk moeilijk". Beide dames, inzet van heel wat discussies, maakten zich er niet al te druk over. Ze namen zeer zuster lijk een duik in het zwembad om alle moeheid van de vyfkamp op één dag uit zich weg te laten drijven Na de zwempartij was Miep van Beek duidelyk over de teleurstelling heen. „Ik denk niet, dat ik nog ga. Maar daar is niets aan te doen. dan kan ik eindelyk eens lekker met va kantie. En bovendien, ik ben pas 19. volgend jaar beter. Ik weet toch dat ik beter kan? Kijk. normaai heb je één slecht nummer. Nou om te be ginnen ging het kogelstoten by mij helemaal niet. Hoog ging goed en toen mislukte ook nog het versprin gen. Dan ben je weg. Niets aan te doen". Marjan Aokermans was natuurlijk gelukkig met haar overwinning, maalde ook niet zo oia die twee punten die haar scheidden van de limiet. „Ik denk wel dat ik ga. Ik heb gewonnen, heb het Nederlands record verbeterd en heb de limiet zo goed als gehaald. Wat ikzelf wel plezierig vind, is dat myn prestaties HANDBAL In het kantoor van de Wesfcduitse Handbalbond in Dort mund is gisteren de loting verricht voor de kwalificatieronde voor de Europa Cup. Sittardia zal in de eer ste ronde uitkomen tegen Athletico Lissabon. zDe vyfkamp by de dames werd volledig beheerst door d'e strijd tus sen de twee Athene-kandidates. Za terdagmorgen kon het gezelschap de trainingspakken al snel weer uit trekken, want de wedstrijdleiding oordeelde het beter dat de dames hun krachten niet zouden verspillen aan de doorweekte baan. Gistermor gen om tien uur begonnen de vyftien dames dan tooh, inclusief Mieke Sterk, die ongetraind, tooh nog bü- na beslag legde op de derde plaats Ze zou het brons ook hebben aan vaard. „Je moet niet steeds hetzelf de doen", zei de leidster van de Westphal-groep, die in doen en la ten als een schaduw wordt gevolgd door Corry Bakker. Mieke Sterk won beide loopnummers Mar ja o Aokermans was de beste kogelstoot - ster en sprong samen -met Miep van Beek en Mary van de Raad (beiden met- de Fosburv flop) 1.68 meter hoog. Het verspringen dat door de organisatoren zo gunstig mogelijk was geregeld met de sterke wind in de rug, verliep zeer teleurstellend Voor Miep van Beek kwam op dit nummer de klap extra hard aan 5.35 meter. „Ze sprong de laatste weken op de training geregeld te- geen de 5.90 meter. Ze was toch wel duidelijk nerveus", maande een te leurgestelde Ton Eykenboom. Zyn! verzoek om beide dames nog eens in een vijfkamp uit te laten komen, kon niet doorgaan. De agenda was al helemaal vol. Teleurstelling Twyfels daarom nog voor Marjan Aokermans en Miep van Beek. Diepe teleurstelling bij Edward de Noor- lander. De Rotterdamse tienkamper was goed op weg om de limiet. 7400 punten te gaan halen. Alle nummers liepen naar zyn zin. Na zeven on derdelen bedroeg zyn totaal al 5454 punten. Kwart voor twee was het toen. en het poLsstokhoogspringen. al zo vaak scherprechter by de tien kamp. zou beginnen. Op 2.40 meter ging de lat. En heel langzaam, ter gend langzaam, ging die lat omhoog In de tentjes die de tienkampers tot hun beschikking staan, wachtten de atleten, uren. Kwart over vier was het. toen Edward de Noorlander zyn eerste poging ging wagen. „Hij was al niet zeker", vertelde zyn trainer Jaap Noordenbos later. „Hy sprong geregeld 4 meter. Dan begint hij op 3.70 meter. Ik had hem gezegd van daag op 3.60 te starten, maar hy wilde per sé op 3.40 meter al gaan". De Noorlander begonDe eerste poging mislukte, de tweede poging mislukte eveneens. En ja. ook de der de maal zwiepte het glasfiber de Ne derlandse kampioen niet over de lat Weg kampioenschap, weg 7400 pun ten. „Je denkt eigenhjk niets op zo'n moment, alles is leeg in je", vertel de Edward later, toen hy toch nog op het erepodium stond, als derde. „Ik dacht alleen maar. daar gaan al die uren trainen", vertelde trai ner Noordenbos. „Kijk, zoiets over komt je natuuriyk geen tweede maal Je leert ervan. Het hoort er by Daar moet je maar rekening mee houden". Toch konden de AVR-trai- ners Noordenbos en Plaum een Ne derlandse kampioen huldigen. Hans Smeman, pas dit jaar serieus trai nend voor de tienkamp, nam de titel van De Noorlander over. De 26-Ja- rige Rotterdammer, die ook al eens voetballer en judoka was, kan nog wel verder komen dan de 6892 pun ten waarmee hy nu Nederlands kampioen werd. Uitslagen De uitslagen luiden; dames, vyf kamp (resp. 100 m horden, kogel- MARJAN ACKERMANS bijna de limiet stoten, hoogspringen, verspringen 200 m en totaal) 1. Marjan Ackermans (DEM) 14,7, 12.39, 1.68, 5.83. 25,5. 4698 2. Miep van Beek (ADA) 13.9, 10.78. 1.68 5.35. 24.8. 4644; 3. Hilly de Lange (De Sperwers» 14.5. 9.44, 1.59. 5.77, 24.9, 4461; 4 Mieke Sterk (ADA) 13.7, 10.71, 1,50. 5.31. 24 5. 4455: 5. Marv v. d. Raadt (Holl) 14.6, 10.75, 1.68, 5.47, 26.2, 4454. Heren tienkamp (resp. 100 m. ver springen. kogelstoten, hoogspringen, 400 m. 110 m horden, discuswerpen, speerwerpen, polsstokhoogspringen, 1500 m en totaal) 1. Hans Smeman (AVR) 11.0, 6.86, 12.19, 1.80. 51.3, 14.9, 37.09. 49.06. 3.70. 4.50.7, 6892; 2. Ben Saris (Gen. Mi- chaelis) 11.4, 6.86. 13.00, 1.85. 531. 16.4. 36.92, 50.38, 3.50. 4.51.2. 6668)1 3. Edward de Noorlander (AVR) 11.1. 6.86, 13.89. 1.95, 51.1, 14.6. 40.69. 44.66. 4.29.6. 6605 4. Roel Keus 'For- tuna) 11.6, 6.45, 10.98, 1.75e. 51.8. 15.7. 40.39. 49.28. 3.20. 422.6. 6488; 5. Bram Wortman (VLTC) 11.7, 636. 1137. 1.85. 53.6, 16.2, 33.57, 42.86. 3.80, 439.7, 6360.

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 6