rit Taylor won 5000 cc Pover spel van Hemmes tegen Fried Schmitz Machtige 119.4 triomf van Cherie Spencer Koerstips ancieel debacle voor NA V I tieizer wint -Haal ïblin Finales Roomburg-toernooi 1oernooi RCL Jochen Meissner nam revanche Wienese Geen talent? Sterke start van kampioen Leeds Tweede plaats Ton van der Valk Koersen Alkmaar UHku ii augustus ïyöy PAGINA M iCH DAGBLAD SPORT - LEIDSCH DAGBLAD SPORT - LEIDSCH DAGBLAD SPORT - LEIDSCH DAGBLAD - SPORT LEIDSCH DAGBLAD SPORT LEIDSCH DAGBLAD .hc nu epfeRT (GPD) Een ïnl pk's op de baan is ,rborg voor goed be tes. Dat heeft het be de Nederlandse' Auto- kniging gisteren op ""'van Zandvoort onder- T&chttien formule-Ford iwagens debuteerden friandse renbaan, elk een motor die zo'n ifccrachten kan ontwik- itsondanks passeerden toeschouwers de toe- ïa.ociële debacle van de »n van Nederland van de eaj jaar en de race voor Iwagens van 1968 waren jing van de stichting (Nederland. De verliezen BÉ voor autosportmiixnend warme zondag, kwamen ■rekening van de Neder- ^rensportvereniging zelf, fcen dat voor 31 augus- laatste internationale ra- m seizoen worden gehou- ge zomer eindelijk voorbij to; hebben de wegblijvers. de verkeerschaos op de s®'bevoer- en afvoerwegen let zo erg veel gemist, iimmer van de Ford 5000 ■nog wel gereden in twee ?%n maar liefst 20 ron- kilometer elk)bracht ffcdlng. De Brit Trevord 'beide ritten en leidde in nanche zelfs van start tot fbij kwam nog dat de lei- i competitie om de offi- 5000 titel in Zand- •ule ■feken. te eerste manche bracht '4mng. Negenvoudig oud- noen motorrennen in de B"lbn Mike Hailwood nam la Chevrolet de leiding en J voorsprong van vijf volle aflr Ben technisch defect ■Londense miljonair hal- Brace echter kansloos. Al- Wde versnelling kon de februiken. niet voldoende om de minder gefortuneerde Norinder achter zich te ■lor Hailwood bleek een bijtets In de race en een algemene rangschikking :bare. Toerwagens ians greep in de toer- de nationale titel in de '1600 tot 2500 cc. Gijs van met zijn Oranje Por- jet Dutch National Racing ten om een reëele kans op jenschap te behouden. Dat j Hezemans leidde van Énlsh. enerverend duel zorgden ma en Ed Swart in de de lichte toerwagens. leidde vier ronden, doch i)r een slip bij het opgaan "toserug zijn eerste plaats. 1 de leiding in die klasse ti de motor van z'n Flat s lakte kwalijke geluiden. Jier werd 't verschil. In het de finish verspeelde de zijn zege. Bij het uitko- "het. „bos" dat overigens geleden al moest worden takte de Fiat even in de i kostte Swart zijn leiden- 1 De oorzaak? een lichte ifyde-vergiftiging omdat het *?m van zijn wagen In was geraakt. Dokter moegt Swart zelfs lienen. In de berm duel met vrij wel overeen- tfloop zorgden Frank van >n Hans Kok met hun TT. Ook hier viel de be- lat een rijder op bijna -ts als Swart de berm raakte even van de 'loor teveel snelheid om nog te kunnen be- die laatste ronde, kan men zich afvragen verstandige politiek van om voorop te gaan bij everen van tamelijk kost- "Qationale primeurs. Ook nu if' cl i (ANP) Twee Neder- tetes hebben zaterdag bij jiPale wedstrijden in Dublin jlpining behaald. IIja Kei lde op de 1500 meter ln ,.[23 seconden, waarmee zij D»eede keer onder de limiet .propese kampioenschappen .1 bleef. Stans Brehm was .[op de 100 meter. De 24- jfiterdamse kwam tot een r||2 seconden. s'Waren Ilja Keizer en Stans .pieuw succesvol. Ilja Kei- Fde op de 800 meter in f en 8.2 seconden, terwijl de 200 meter won in bleken de wedstrijden van de natio nale amateurs aanmerkelijk interes santer dan de verrichtingen van de internationale coureurs, diie moei zaam op weg zijn naar een contract voor formule I wedstrijden. De wei nig kostbare nationale races bleken in het voorseizoen goed voor een re cordaantal van meer dan 30.000 be zoekers. De Brit Trevor Taylor met Surtees Chevrolet TSS, winnaar van beide heats in de 5000 cc- klasse. Een vrijwel op competitiesterkte spelend Rijnsburgse Boys heeft RCL in Leiderdorp duidelijk gemaakt, dat er nog heel wat verschil bestaat tus sen tweede en derde klasse zaterdag voetbal. Op enkele perioden na, moesten de Leiderdorpers zich ge heel op de verdediging concentreren. De Boys beslisten de krachtmeting al in de eerste 45 minuten in hun voordeel. Henk de Mooy, Gerrit v. Egmond en Zijlstra verstrekten de geelzwarten in de eerste helft een comfortabele 0-3 voorsprong. Gezien de geringe aanvalskracht een niet te overwinnen handicap voor de Lei derdorpers, die voortdurend de fout maakten door het centrum aan te vallen en telkens weer in de trech ter vastliepen. In de tweede helft domineerde Rijnsburgse Boys geruime tijd zon der dat de score wijziging onder ging. Pas tien minuten voor het ein de zorgd Zijlstra voor 0-4. Kort daar na redde Hans v. d. Wel de eer voor RCL: 1-4. Vermeldenswaard is nog dat Ou- wersloot van Rijnsburgse Boys in de eerste helft in botsing kwam met de RCL-er Keizer. Hij liep een hoofd wond op, die door zes krammetjes moesten worden gedicht. Keizer ver scheen na de rust evenmin terug in het veld. RCL-Rijnsburgse Boys was de eer ste wedstrijd in het kader van het nederlaag-toernooi van de Leider dorpers. Piet Peeters trekt zich terug uit eerste van Lugdunum LEIDEN Piet Peeters, al sinds enkele jaren de vaste doelverdediger va.n Lugdunum, zal het komend sei zoen wegens drukke werkzaamheden niet voor het eerste team van de groenwitten kunnen uitkomen. Koersen op Duindigt (Van onze kennismedewerker Frank Bonte) LEIDEN Wie gisteren het laatste bedrijf van de veertien de open Leidse tenniskampioenschappen heeft gezien en daar bij een kritische vergelijking heeft gemaakt met vroeger jaren, die zal er niet lang over hoeven nadenken om deze harde con clusie te trekken: in de top van ons tennis, in de A-klasse, wordt nu aanzienlijk zwakker gespeeld. Dit in tegenstelling tot de B-klasse. Wat te zeggen b.v. van een B-speler als Mar tens, die in B werd uitgeschakeld en in A doordrong tot de kwartfinale om daar te sneuvelen tegen Ron van Gelder in drie zware sets? Wat ook te zeggen van een speelster als Ina Onnes, die de finale van het enkelspel in B niet haalde, maar in A de nationale kampioene Marijke Schaar tot drie sets dwong? Hemmes verschillende malen slim naar voren om hem dan te passeren of tot fouten te dwingen. Ziender ogen verloor Hemmes zijn greep op de strijd en zonder dat het spel van Schmitz nu technisch tot grote hoogte steeg, nam hy het initiatief over. Een gelukkige netbal bracht Schmitz de tweede set tegen 'n juist weer vertwijfeld aanvallende Hem mes: 63. Dat was in feite al de be slissing. In de derde set domineerde Schmitz, via 30, 32, 42 werd het wederom 63. Marijke Schaar trof in de finale van het damesenkelspel-A Tine Zwaan. In de eerste set kon deze laatste met haar sterke service en haar doorgevoerde bestoking van de kwetsbare forehand van de na tionale kampioene in de meerderheid blijven: 64. Maar toen Marijke Schaar op links het vizier had bijge steld waren spreiding van de twee forehands en de vaartafwisseling toch teveel voor Tine Zwaan. Marij ke Schaar won met 46, 62, 61. „En toch voel Ik me lang niet zo ze ker van m'n zaak voor de .nationale" als vorig jaar" aldus de open Leidse kampioene 1969. Wie zal haar straks bedreigen? Zal Judith Salomé in Schevenlngen een rol van betekenis spelen? Zij wordt op dit moment ge plaagd door een enkelblessure, maai" zij zou met haar halfhoge drives een veel vervelender tegenstandster zijn voor Marijke Schaar dan Tine Zwaan die Judith in dit toernooi in de halve finale de pas afsneed. Waar ligt het aan, dat bij zoveel aandacht voor veelbelovende jeugd het tennis in de hoogste nationale gelederen terugvalt? Is er dan geen talent van enig formaat meer? Dat zouden we voorshands niet willen zeggen. De verrassende winnaar van de herenenkelspeltitel van deze veertiende open Leidse tenniskam pioenschappen, Fried Schmitz, heeft zeker mogelijkheden. Hij heeft ook een goede mentaliteit. Fred Hemmes, de gedoodverfde favoriet op Room burg. had Schmitz, zo leek het, in de zak. Met groot machtsvertoon won hij de eerste set: 60. Wat men ech ter in deze fase van de strijd miste, dat waren b.v. de flitsende forehands van een Hans van Dalsum en de dito backhands van een Willem Ma- ris (geen harde klappen, want dat kunnen de huidige A-spelers ook wel, maar in hoog tempo genomen ballen) de running- lobs en verraderlijk zacht- schuine backhands van Lex Karamoy, Hajers enorme services, kortom, al de spelers die hier in vroegere jaren op de voorgrond tra den hadden iets wat hen van de an deren onderscheidde. Zij brachten in het spel iets van zichzelf mee. iets dat zij van nature hadden. Dat ken merkte hun optreden. Dat missen de toppers van vandaag in ons nationale tenniswereldje. een Hemmes, een Hordijk. Wanneer een „old-timer" als Ron van Gelder tien. vijftien kilo zou afvallen dan zou hij nationaal kampioen kunnen worden, wat hij niet kon toen Maris, Schneider, Ka ramoy, Van Eijsden, Van Dalsum, Hajer (Okker laten we maar buiten beschouwing) nog van de partij wa ren. Blunder Terug naar de finale herenenkel spel-A op Roomburg. Hemmes heeft wellicht gemeend na de 60 winst van de eerste set dat hij met Fried Schmitz klaar was. Dat was hij mis schien wel geweest als hij nog even op hetzelfde niveau had doorge speeld. Dat deed hij echter niet. Hij liet, misschien onbewust, de teugels vieren en maakte daarmee een tac tische blunder van formaat. Juist immers wanneer een speler in een eerste set is overklast, zal hij alles op alles zetten om een herhaling daarvan in de tweede set te voorko men. De eerste spellen van zo'n twee de set zijn dan psychologisch van groot belang. Schmitz zette zich ver beten aan de tweede fase. Hij begon weloverwogen te vertragen, lokte prijs mee naar huis hebben kunnen meenemen. Nu ging de tweede set naar de Veentjers, 75. en in de be slissende set kwam vooral Els Veen- tjer heel sterk uit de hoek: 61. Het lwendubbelspel-A leverde de goed ingespeelde combinatie Blaas/ Van Welschen de winst op via twee maal 64 op Van Gelder/Sie. Voor Van Gelder was het sneu dat ook deze finale hem door een bij vlagen goed en heel zwak spelende partner voor de neus werd weggesnoept. In B veroverde Rob Koggink de zege in het herenenkelspel door Van Mourik door grote vasthoudendheid in drie sets te kloppen: 26, 63, 75. Bij de dames won Hilda van Loon met 79, 64, 62 van Nelleke Brouwer, die mits goed geleid, zeker een heel eind kan stijgen op de tennisladder. Het Noordwijkse duo Pasma/Josine van der Koogh won het gemengd dubbelspel: 86, 36, 60 van Kees Koole/Ina Onnes en het herendub belspel leverde Koggink zijn tweede zege op. Met Dekker wees hij Blom- mendaal/Pasina terug. 26, 63, 64. Joke Groen en Henrietite Rauws bleven Joke Bos/Josine van der Koogh in drie sets de baas, 64, 46 6—3. Uitslagen in C: H. E. de Koning Schellaars 61, 64; DE. Koosje van LeeuwenJosine Teeuw, 7—5, 61; HD. Koemans/De Koning Modderman/Van der Capelien, 62, 40, 60; GD. Van dei- Hoek/Jan senDe Koning/De Koning. 63, 75; D.D. Ellen Sanders/Carla Fok mevr. Wijnfelidt/mevr. De Ruyter 7—5, 4—6, 6—8. DUISBURG (ANP) Jochen Meissner heeft zijn revanche op Jan Wienese gekregen. De Duitser die bij de Olympische skifwedstrijd op de baan van Xochimilco zijn meerdere had moeten erkennen in Wienese, versloeg de Nederlander gistermid dag op de Wedaubaan in Duisburg bij de Int. Westduitse kampioen schappen met ruim twee seconden. Meissner bracht de zevenduizend toe schouwers rond de baan tot groot enthousiasme toen hij uit vierde po sitie in een lange sprint naar voren ging. Eerst passeerde Meissner de Zwitser Rückstuhl, rekende vervol gens af met zijn landgenoot Glock, die hem tijdens de Wetdiuitse kam pioenschappen had verslagen en ging toen een enerverend duel aan met Wienese. De Amsterdammer, die af gelopen week op de Bosbaan de Ne derlandse titel veroverde, bood fel tegenstand maar moest zich uitein delijk toch gewonnen geven. Een verrassende overwinning be haalde de acht van het Amsterdam se Nereus. De Nederlanders versloe gen een Engelse selectie met een lengte. Dé combinatie van Hollandia en Aegir eindigde in deze wedstrijd al" derde. Bij de dames veroverde Nederland twee tweede plaatsen. De dubbel twee van RIC moest slechts zijn meerdere erkennen n de ploeg van Akademie Sofia en de dames van Nereus eindigden bij de vier met stuurvTouw achter German.la Kiel. Zwemmen Rusland zal niet deelnemen aan de Europese jeugd- zwemkampioensohappen, die van 14 t.m. 17 augustus in Wenen worden gehouden. De Russen zegden af in verband met wedstrijden die in de zelfde periode in Rusland en Cuba worden gehouden. De Russische sohoonspringers waren in verband met de training reeds in Wenen ge arriveerd. W ASSEN AAR Eigen berichtgeving Cherie Spencer, die volgende week moet trachten in Amerika onze kleuren hoog te houden, liet zater dag op Duindigt een machtig staal tje van haar kunnen zien. De mer rie was, tezamen met Anton, uit het laatste band, 40 meter achter de koppaarden Fernandel en Clara Wil liams, vertrokken. Royal Hanover nam spoedig de leiding van Fernan del over, welk duo, in gezelschap van Diogen, voorlopig de strijd be heerste. Halverwege de laatste ron- Dubbelspel Marijke Schaar bleef Tine Zwaan nog eenmaal de baas en wel in het damesdubbelspel. Nu dient daaraan direct te worden toegevoegd, dat zij een aanmerkelijk sterkere partner naast zich had dan haar rivale ln de finale enkelspel, namelijk Els Veen- tjer. Naast alie niet-plezierige opmer kingen aan het adres van laatstge noemde speelster vanwege haar ge drag op de baan nu eens een ander geluid. Els Veentjer speelde goed ge concentreerd, .sputterde af en toe he vig tegen zichzelf, maar nu zonder commentaar op tegenstandster of ar biter. In het damesdubbelspel was het niet zo moeilijk om de zelfbe heersing te bewaren want alles ging van een leien dakje, 60, 62. Maar in de finale van het gemengd dubbel spel stond zij met echtgenoot Piet op de rand van de nederlaag tegen Ron van Gelder/Judith Salomé, 68, 45 Als ln die fase van de strijd Judit-h Salomé niet onverantwoordelijk veel aan het net had „genomen" dan zou Ron van Gelder stellig een eerste Engels voetbal LONDEN (ANP) Op de eerste competitiedag van de Engelse league hebben de „groten" van het vorige seizoen hun aanspraken op een ho ge klassering onderstreept. Kam pioen Leeds United startte met een duidelijke overwinning (3-1) op Tot tenham Hotspur, terwijl Liverpool en bekerwinnaar Manchester City een overwinning met 4-1 behaal den op resp. Chelsea en Sheffield United. Leeds had weinig moeite met de „Spurs". In de 15e minuut gaf de Schotse international Billy Bremner Leeds de leiding. In de tweede helft deed Allan Clarke iets terug voor het hoge transferbedrag dat Leeds aan Leicester City betaalde (bijna anderhalf miljoen gulden)hy maakte Leeds tweede treffer in de competitie. Het derde doelpunt maakte Johnny Giles uit een straf schop. Manchester United, de vroegere houder van de Europese beker, keek hy debutant Shrystal Palace twee keer tegen een achterstand aan, maar kwam beide keren terug: 2-2. Voor de wedstrijd waren rond het Selhurst Park in Londen moeilijk heden ontstaan, toen honderden sup porters van Chrystal Palace de hek ken doorbraken en vechtpartijen uitbraken. De wedstrijd werd bijge woond door 48.610 toeschouwers, een record voor Selhurst. De uitslagen luiden: Arsenal Everton 0-1, Chrystal PalaceMan chester United 2-2, Derby County Burnley 0-0, Ipswich TownNot tingham Forest 0-0, Leeds United- Tottenham Hotspur 3-1, Liverpool Chelsea 4-1, Manchester City Sheffield Wednesday 4-1, Sout hamptonWest Bromwich Albion 0- 2, SunderlandCoventry City 0- 0, West Ham UnitedNewcastle U- nited 1-0, Wolverhampton Wande rersStoke City 3-1. LEIDEN De in Zandvoort wo nende „Swift"-amateur Ton v. d. Valk heeft zaterdag in de Ronde van Zierikzee beslag gelegd op een ver dienstelijke tweede plaats. In de ron de van Badhoevedorp werd de Hille- gommer Red van Trigt derde bij de nieuwelingen. Ton v. d. Berg uit Noordwijk (beiden Boll.) achtste en Gijs Zandbergen uit Rijnsburg elf de. Arie v. d. Boet uit Leiden werd er achtste bij de aspiranten. Roomburg-voorzitter A. M. P. van Aelst overhandigt Fried Schmitz de beker voor zijn zege in het herenenkelspel A tijdens de open Leidse kampioenschap pen. Schmitz versloeg in de eind strijd verrassend favoriet Hem mes. (Foto LD/Holvast) de begon Cherie haar opmars, ging snel, alles buitenom, naar voren en kwam in vijfde positie de laatste booht uit. Wat de merrie daarna liet zien was in één woord groots! Haar eindsprint was onweerstaanbaar en met groot vertoon van kracht stuur de eigenaar J. Hendrikx Chene Spencer langs Royal Hanover naar een voortref felijke 1.19.4 triomf. Anton werd derde vóór Clara Wil liams. De Baarloprijs werd een dubbel succes voor trainer Aad Harmsen. Hij zelf voerde met Gracia Peterhof steeds het veld aan. Het gevaar kwam ten leste van zyn leerling Ed- wind Schwarz, diie met entraine- mentgenote Guy Areta in een hevig eindgevecht zijn meester in 1.26.1 klopte. Een uiterst sportieve strijd. Vergay nam met Dynamiet in 1.20.1 de 1600 meter koers voor zijn rekening. Emma Quichotte sprong door het stek. waardoor een verras sende Butch Hollandia tweede werd. Met Dartel als derde betaalde het trio f 1238.10 voor f 1. Bij de leerlingen zegevierde Kley- weg met Goeam., die eerst na hevige strijd een miniem voordeel op Gre nadier kon veroveren. Ook in de vol gende draverij triomfeerde Kleyweg door met Gold Westlandia in 1.22.9 Funny Boy en Fire Bird W het na kijken te geven. DE RENNEN Drie belangrijke rennen prijkten op het programma. In de Clingen- daailren. gedoteerd met een eerste prijs van ruim f 6000.zegevierde Africa Addido (Webb), die de favo riet Pico Bello (Vandeuren) met 2Vj lengte klopte. De favoriet Jolly Es presso S (Perkins) liet in de Diana- prijs geen twijfel aan haar meer derheid bestaan en liet overtuigend een verrassende Abisag Wetemans en Unexpected achter zich. In de ren om het Zilveren Schild voor asnatrices en amateurs ging G. Dekkers met Whitefoot S als eerste door de finish. Deze werd echter we gens hinderlijk rijden naar de der de plaats teruggesteld, zodat mevr. De Kat-Englebert met Padre Bramo op de eerste plaats kwam, gevolgd door Just iin Time S. UITSLAGEN. Baarlo-prlje 1. Guy Areta (E F. Echwarz) (1.26.1). 2. Gracia Peter hof. 3. Freule CH. Toto w. 9 40, pl. 1.80, 1.50. 1.80, kop. 6.40. cov. 3.50. trio 150.20. Bergen op Zoom-prijs: 1. Dyna miet (M. Vergay) (1.201. 2. Butch Hollandia, Dartel. Toto w. 1.80. pl 1.40, 4.90. 2.10. kop. 23.COV. 37 70. trio 1.238.10. Heerenveen-prijs: 1. Flevo Akeren- dam (P. A Strooper) (1.23.1), 2 Ella Ross, 3. Hippo Toto w. 5.10, pl. 2.10. 2.40. kop. 11.40. cov 5.40. Wolvega-prijs: 1. Cherie Spencer (J. J. Hendrikx) (1.19.4). 2. Royal Han<> ver 3. Anton. Toto w. 7.60, pl. 2.60. 2.90, 3.20, kop. 11.60, cov. 4.90. trio 412.20. „TT Drachten-prijs: 1. Goeam (G L. J. Kleiiweg) (1.245). 2. Grenadier, 3. Good Luck S Toto w. 3.70. pl. 190. 1.40. kopp. 4.50. cov. 5.20. Sappemeer-prljs: 1. Gold Westlandia (G. L. J Kiel)weg) (1.22.9), 2. Funny Bo 3 Fire Bird W Toto w 7.50, pl. f 2.60, 4.80. kop. 64.10. cov. 8 80. Zwolle-prijs: 1. Henriette Signal (P. A. Strooper) (1.26.5), 2. Geraldo Ca- valjos. 3. Horma. Toto w. 2.10, pl. 1.20. 1.20, kop. 2.60. cov. 3.20. Cllngendaalren-prljs: 1. Africa Ad- dido (J J. Webb), 2. Pico Bello. 3. Eggerink. Toto w 5.60, pl. 1.80, 1.30, kop. 4.30, cov. 3.20. Dlana-prijs: 1. Jolly Espresso S (P. Perkins), 2. Abisag. 3 Unexpected. Toto w 140, pl. 1 10. 21.50, kop. 3 40. cov 14.90, trio 134.80 Zilveren Schild: 1 Padre Bramo (mevr M A L. de Kat—Englebert). 2 Just in Time S, 3 Whitefoot S. Toto w 3.10, pl. 2.20. 2.30, kop. 5.90, cov 2.90. Totallsator-omzet f 220.520. De uitslagen van de gisteren ln Alkmaar gehouden draverijen zijn: Trapeziumprljs: 1. Hanoi (M. Ver gay) (1.30.8). 2. Hermes Bel win, 3. Hermana. Toto w. 5.20. pl. 2.190. 2.20, kop. 17.20, cov. 8.20. Prlsmaprijs: 1 Goede Vrijdag (S A. Hartman) (1.26.6). 2. Gino Scotch. 3. Helma W. Toto w. 5.20, pl. 2.20, 1 80. 1.70, kop. 19.60. cov 6.—, trio 276.20. Kubusprljs: 1. Fred Signal (W. 6tort) (1.26), 2. Gravin, 3. Gin Sprook jeehof Toto w. 9.10, pl. 3.10, 2.80. 3 70, kop. 3.90, cov. 9.10. Clrkelprljs: 1. Fontanes (T H. Kooy- man) (1.22.8), 2. Erica, 3. El Hadle. Toto w. 4pl 1.50, 1.40, 2.10, kop. 7.90. cov. 4. Kegelprijs: 1. Farm Lady (M. L. v. d Togt) (1.26.4). 2. Dldo van Ernst- heem. 3. Diamant Dear. Toto w. 2.30, p? 1.50. 1.60, 3.10, kop. 3.90, cov. 5 -, trio 131.40. Criterium der amateurryders V-prlJs 1, Ever Queen (G. v. d. Wal) (1.258). 2 Clementina Lee, 3. Dumas. Toto w. 2 p. 1.40. 3.—. 2-70l kop. 11.60. cov. 13.60. Pyramideprijs: 1. Gilla van Amstel (W. Stort) (1.25.5). 2. Ex Nancy. 3. Lsta Klnlev. Toto w. 6 40, pl. 2.30. 2.10 6.10. kop. 6.50, cov. 5 60. trio 313.30. Cllinderprijs: 1. Fullblood Malre (K. Neef) (1.26.9), 2. Ellta, 3. Crlsante. Tot. w. 8.60, pl. 5.10, 3.10, kop. 25.70. cov. 5 10. Totalisator-omzet f 204.893.50. Hilversum, 12 augustus - 6.30 uur Maanlandingsprljs: Hadewych, rij der Wagenaar jr. (Hofnar, Gisalda». Granit Hollandia - Apolloprijs: Han nibal Spencer, Guillaume, Hendrik - Michael Collinsprijs: Fire Bird W, Edel Hollandia, George van Rhea - Criterium der Vierjarigen: Gallant Way, Geus Akerendam, Grand Geste - Maanvlagprijs: Herbert Norton, Higgins, Farro Bond - Grote Augus- tusprjjs: Christiaan de Wet,-Crack Hollandia, El Hadie - Neil Arm- strongprljs, 1ste afd.: Ido van Al- kestis, Impala, Isabella - Edwin Aldrinprljs: Etoile de Quinio, Flui ter S, Frickson R - Neil Armstrong- pr\js, 2de afd.: Irma Buitenzorg, In terest, Ixkit.

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 11