Hoesak kan de Tsjechen nog meer vertellen... KANTON BEDUCHT VOOR OORLOG Hoe laat is het? Kijk op uw Mffi horloge r 7r -I Kies uit de volledige Mffl koHektie Links99 Prang, stad van algemene lusteloosheid in Italië gaat naar de kerk Zorg: Een rood licht dat groen lijkt ifjf^ 'Pijf"'"IB Él ijjf"]| Oi BVUiUUvV Verdwenen groep nnse meisjes naar bordeel gebracht TIEN DAGEN UITSTEL Vc v y Matth. Brinks L. van Duyn 'De Goudsmidse' C. de Kemp J. M. Pierrot v. d. Water PAOINA 1 LEIDSCH DAGBLAD DINSDAG 15 JULI; (id Ome oorrespondent in Bonn. Ru- dolf Bakker, verwisselt binnen kort zijn huidige standplaats voor Rome. Hier volgt het twee de artikel over zijn eerste in drukken. BONN «GPD» In Milaan word het Pirelli-gebouw rondgeleid. Mijn gids vertelt me over de oude Gk>vaubatt Lata Pirelli, stichter van het concern, over Aloerto, die nu 86 moet 7,ijn en over diens beide zonen. De een heet Le opoldo en hij leidt de Plrelli-fabrieken nu. Als we het gebouw verlaten en op •en terrasje bij een espresso uitbla den, vertrouwt de gids me toe. dat Leopoldo nog een jongere broer heeft. Die heet Giovanni en hy woont in Rome. De gids kijkt me bij het uitspreken van het woord Rome %an af hij Sodom bedoelt en ik be grijp dat er wat achter Giovanni moet zittel. ..Wat zit er dan achter rraag ik nieuwsgierig. De gids buigt róh naar me over en fluistert achter de hand: ..Men zegt dat Giovanni communist is". Dit was het laatste ..schandaal" dat ik had verwacht. Bovendien kwam de .geheime" informatie uit de mond van een man. die zich. zoals overigons iedereen, uiterst laatdun kend en geresigneerd over het Itali aanse bestuur had uitgelaten De angst bij de niet-communisten ▼ooi- hun rode landgenoten schijnt echter nogal groot te zijn. Men vreest kennelijk dat de communisten wanneer ze aan de macht gekomen «ouden zijn de volledige vazal van Moskou zullen worden. Men verwacht van een communistisch regime blijk baar een vorm van dictatuur die men niet meer wenst te dragen. De communisten van hun kant doen alles om „salonfahig" te wor den. Een gesprek met een Italiaanse communist is een ervaring die alleen door een krachtige espresso kan worden gevolgd. Men heeft het over „uitgestoken handen" naar het ..establishment", over „de realiteit niet uit het oog verliezen" en over .de kunst van het mogelijke". Klaar blijkelijk ia de communistische party de enige politieke partij in het land. die in staat is althans naar binnen enige discipline uit te oefenen. Naar buiten manifesteert ze zich niet zo als wij dat van communisten gewend sijn: de muren zijn over het alge meen maagdelijk blank althans tijdens mijn bezoek aan het land en incidenteel duikt alleen het woord .Mussolini" cp of een hakenkruis Wat niet wil zeggen dat dit ergens op «ou wijzen. De revolutie, het .gevaar" of hoe men het noemt, komt niet zo zeer van het communisme, wordt me verteld, maar van de groepen die links van het communisme staan. Dat zijn voor het merendeel de zoge naamde „contestazioni". de opstandi ge studenten die in Italië overigens nog meer recht tot opstandigheid tegen de universiteiten althans» heb ben dan de Duitse of de Nederlandse studenten. Het ls bü de protestbetogingen van de „contestazioni" echter opgevallen, dat hun acties meer tegen de rijk dom dan tegen de armoede waren gericht als het al niet tegen de hoogleraren ging). De armoede ont trekt zich voor de buitenstaander in Italië meestal aan zijn blik, omdat zelfs de armste er 'n eer in stelt de weg te weten naar het zondagse pak, water, zeep en pommade. Gesprekken over communisten verlopen meestal in de grootste ver warring. Myn gids in Rome liet zich ontvallen, dat bijna alle communis ten gewoon naar de kerk gingen en dat romannetjes van Guareschi over Don Camillo en zijn kleine wereld de werkelijkheid niet onjuist hadden weergegeven. Maar als de communisten naar de kerk gaan. de hand naar de anderen uitsteken, met de realiteit rekening houden en daarbij nog over een ge disciplineerd partij-apparaat be schikken, zijn ze dan eigenlijk niet de ideale Italianen? Ik vroeg dat aan mjjn partner, die zich juist verloor in een onontwarbaar kluwen spa ghetti. ..Nee, want toch bljjven ze levens gevaarlijk". antwoordde hij. Geslaagd voor examen LEIDEN Voor het examen En gels M. O. handelsbriefwisseling is geslaagd mevr. Korthof-Tanger in Voorschoten; ex. tolkvertaler Engels de dames Q. M. van Egmond en A. A. Akkersdijk-Jansen in Leiden; ex. schoolakte Frans M.O.B. de heer P. Broere in Waddinxveen; aanvullend examen schoolakte Frans M O.B. de he«T A. B. G. Wilms in Alphen a. d Ryn. ADVERTENTIE (Van onze correspondent) PRAAG (GPD) Praag (aan de vooravond van de her denking van de invasie door de landen van het Warschaupact) wil niet vergeten. Sinds enkele dagen wordt een door „studen ten en arbeiders" ondertekend pamflet verspreid, waarin de 21ste augustus tot de „dag van schande" wordt geproclameerd. De bevolking wordt aangeraden op deze dag geen gebruik te maken van het openbaar vervoer, voorts restaurants, theater, cafés en bioscopen te mijden en tevens zwarte rouwstrikjes te dragen. een wat oudere man rond. die ook zaam I buitenlanders ervan probeert te weerhouden Moskwa binnen te gaan. Zijn argument: de keuken is niet zo best. Afgezien van de actie voor een massaal protest zijn er dagelijks mensen die op subtiele wyze laten weten dat zij inderdaad nog niets hebben vergeten. Bij het beeld van de heilige koning Wenceslas het protestmiddelpunt sinds de 21ste liggen elke dag verse bloemen, die 's nachts weer worden weggehaald, want het leggen van bloemen is ver boden. De enige die niet geheimzin nig hoeft te doen is een half debiel vrouwtje. Elke dag schikt zij om streeks het middaguur zorgzaam de bloemen in blikjes en vaasjes en schrobt daarna de sokkel van het beeld. Haar wordt niets in de weg gelegd, ofschoon de politie en mili tairen de hele dag met geladen ma chinegeweren op het Wenceslas- plein patrouilleren. De herdenking van de geboorte dag van Jan Zajic op 3 juli jl.. de tweede student die zich uit protest verbrandde bleef dan ook niet on opgemerkt. In een kleine vitrine wa ren bloemen gelegd en een foto van Zajic was met zwart plakband be vestigd met daarby de woorden: „Wij zullen niet vergeten". Deze her denking heeft slechts kort geduurd. Politieagenten haalden de vitrine leeg Voorbijgangers protesteerden en scholden hevig. In de rij Boycot Maar bij schelden alleen blijft het niet in Praag. Er wordt ook op an dere wyze geprotesteerd tegen het huidige regime en de voortdurende bezetting van het land door de Rus sen. Zelfs een restaurant dat de ge rechten van een van de invasie-lan den op tafel brengt- het Bulgaar se restaurant Sofia op het Wenceslas- plein doet er aan mee. Pal tegen over de ingang hangt een affiche met daarnaast de tekst: „Nedame te" (wij zullen je niet vergeven) en „Nezradime" (wij zullen je niet ver raden). De vraag is natuurlijk wel met welke bedoeling dit affiche is opge hangen, want na de invasie werd restaurant Sofia een tijdlang gene geerd. Hetzelfde is nog steeds het geval met restaurant Moskwa «Mos kou». Kort na de invasie bestond het plan de naam in .Morava" te ver anderen. De letters ,jSKV" waren al van de gevel geschroefd, maar sinds de deliberalisering goed op gang is gekomen, heet het restau rant weer gewoon Moskwa. Geen Tsjech gaat er echter eten. In de buurt van het restaurant scharrelt In Merauke. West-Irian, heb ben 175 geselecteerde dorpshoof den gisteren unaniem gekozen voor aansluiting van West-Irian bij Indonesië. De stemming in Merauke was de eerste van de acht regionale stemmingen, waarvan de laatste op 5 augustus zal worden gehouden. Een grote groep autoriteiten sloeg het handopsteken in Merauke gade: de minister van Buitenlandse Za ken van Indonesië, Malik (op de foto liJiks op de voorste rij bij aankomst op het vliegveld), de Thailandse ambassadeur (twee de van links), de ambassadeur van Australië (derde van links en de Nederlandse ambassadeur Scheltema (rechts). Ook in het openbare leven is de weerzin tegen de bezetting duidelijk merkbaarde straatnaambordjes die tijdens de invasie in Praag in een uur tyds werden weggehaald of zo danig beschadigd dat ze niet meer te lezen waren, zyn nog steeds niet vervangen. Aan het dichten van ko gelgaten is nog niemand toegekomen, terwijl in het verwijderen van op schriften als Doebtsek-Swoboda (Doebtsek is vrijheid» in trams en op de enorme sokkel van het neerge haalde beeld van Stalin ook niemand lust schijnt te hebben. Daarbij komt nog, dat er in Praag bijna niet meer wordt gewerkt. Al leen het minimale wordt gedaan, Zelfs de bazen doen mee aan de al gemene lusteloosheid en gebrek aan belangstelling voor het werk dat ze moeten doen. Ze geven de vrouwe lijke employées de raad om in de tijd van vadertje staat hun inkopen te doen. Je ziet dan ook overdag terwyl je weet dat vrijwel alle vrou wen in bedryven, fabrieken en kan toren moeten zyn lange ryen vrou wen staan voor levensmiddelenwin kels. groentekramen, winkels met huishoudelijke artikelen, meubelza ken en dergelijke. Waarom ook? Op vrijdagmiddag is het ongewoon druk in de winkelstraten, want dan wordt er helemaal niet meer ge werkt. Behalve dat het werk de men sen niet interesseert, is het ook nood zakelijk dat inkopen vrijdags, na twaalf uur 's middags, worden ge daan. De aanvoer is zo beperkt, dat op zaterdag nagenoeg niets meer te kry'gen is. Een woedende Hoesak heeft kortgeleden in Ostrawa tegen dit ontduiken van werk op vrijdag gereageerd. Hy zei. dat er als de I mensen zo doorgaan van een econo misch evenwicht nooit sprake zal 1 zijn. Een Tsjech, wiens naam niet ge noemd kan worden. zei: „Hoesak kan ons nog meer vertellen. Zolang 1 de Russen in ons land zyn. zal nie mand zin hebben om hard te wer ken. En afgezien daarvan waarom zouden we ook? Er is zo weinig te koop, dat je als je iets in de etalage ziet. het meteen moet halen, want morgen is het er niet meer. Voor iets sparen dat je graag wil hebben, heeft geen enkele zin. Als je naar een meubelzaak gaat om een stoel te kopen, is alles al verkocht. Het is zelfs zo erg dat. als er bij zo'n zaak nieuwe meubelen worden binnenge dragen, er direct een groep mensen by komt staan, die precies telt hoe veel stuks er naar binnen gaan. Op die manier proberen ze te verhinde- I ren met een kluitje in het riet te worden gestuurd, omdat het perso neel vaak meubels voor familie, vrienden of kennissen achterhoudt. Wat moet je anders doen dan dure levensmiddelen kopen en geld uitge ven aan theaters, variété, striptease, bioscopen en café's?" Zwarte geldmarkt Anderen besteden hun geld aan een buitenlandse reis. Ook Neder land staat op het reisprogramma. Vorig jaar werden door de Neder landse ambassade te Praag vijftien duizend visa uitgereikt. De eerste zes maanden van dit jaar waren het er al meer dan tienduizen. Wie van uit Tsjecho-Slowakije een reis naar het buitenland wil maken, moet er heel wat voor over hebben, want men moet uren in de rij staan om een uitreisvergunning te krijgen, waarvoor driehonderd kronen «onge veer zesenzestig gulden» moet wor den betaald. Daarna moet men nog eens uren in de ry staan bij een ambassade voor een visum. Wie via West-Duits- land gaat. moet bovendien een door reis hebben. Bij de Westduitse am bassade staan de mensen op zon dagnacht al in de r\j om op maan dagochtend zo vroeg mogelijk aan de beurt te zijn. Wie alle papieren in orde heeft, moet dan ook aan deviezen zien te komen, want men mag officieel maar vyf dollar meenemen. Gezien de gro te belangstelling voor reizen naar het buitenland floreert de handel in vreemde valuta op de zwarte geld markt. Op het ogenblik wordt op het Wenceslasplein in Praag iedere bui tenlander zonder meer aangesproken met de vraag of hij al geld heeft gewisseld. In andere delen van de stad stoppen auto's en nadat de chauffeur de weg heeft gevraagd, informeert hij of hij geld kan wisselen. Portiers van hotels brengen de gast naar zijn kamer, waar de portefeuille wordt getrokken om de dollars. Westduitse marken en andere harde valuta te gen een voordelige koers in Tsjecho- slowaakse kronen om te zetten. De deviezen worden later verkocht aan Tsjechoslowaakse toeristen. Hoeveel (ADVERTENTIE) Soms »s dat mogelijk. Veel van zulke boeiende en vernuftige zaken vindt u in het Evoluon. Een permanente tentoonstelling gewijd aan de mens. onze samenleving en de ontwikkeling van de wetenschap en techniek. Eindhoven Gesticht door Philips in 1966 MANILLA (AP) Een groep van 45 Philippijnse meisjes van middel bare scholen, die reeds verscheidene weken worden vermist op het eiland Luzon ten noorden van de hoofdstad Manilla, is vermoedelijk in handen gevallen van handelaars in blanke slavinnen. Zaterdag konden twee van de meisjes in de provincie Pa- pamga door de politie worden gered, aldus het avondblad „Daily Mirror". Volgens dit blad waren de meisjes, vyf tien en zestien jaar oud en doch ters uit vooraanstaande families, misbruikt en naar een bordeel over gebracht. Zij hadden gezien, dat ook andere meisjes het bordeel werden binnengebracht. Volgens de ..Mir ror" zouden nog twee tieners uit het bordeel zijn gered en zouden er drie arrestaties zyn verricht. die er precies voor moeten betalen, is niet bekend. Maar dat het hele ka pitalen moeten zijn, is duidelyk als men weet dat een geldwisselaar voor een Nederlandse gulden minstens tien kronen geeft. Officieel krijgt men voor een gulden vier en een hal- I ve kroon. In Praag wordt verteld, dat iemand die de Nederlandse gulden hardnodig heeft er twintig kronen voor moet betalen. Er worden dus enorme winsten gemaakt. Voorzichtig Een 28-jarige ambtenaar, die ons een simpele informatie wilde geven, moesten we meenemen naar de voor hem veiliger omgeving van een hotel dan het café waar we hem ont moetten. Hij vertrouwde de chauf feur die hem begeleidde voor geen cent. Hy verwachtte trouwens dat zyn carrière spoedig zou worden af gebroken. omdat hij teveel blijk geeft de liberalisering te zijn toegedaan Als wij van een andere Tsjech te lefonisch een bevestiging van iets vragen, heeft hy liever dat we naar hem toekomen. Het toppunt van on- voorzichtigheid onzerzijds vindt hij als we vertellen dat we met Nederland 1 telefoneren. Hy raadt ons aan toch vooral op te passen, omdat het niet uitgesloten is. dat telefoongesprekken worden afgeluisterd. Ook bindt hij ons op het hart niet in het openbaar in negatieve zin te praten over het huidige regime. In zijn naaste om geving zijn al twee Westduitse jour nalisten het land uitgezet. Partijleider Hoesak zal zeker zijn maatregelen nemen. Maar hij draagt dan alleen maar meer argumenten aan voor de grote weerzin tegen zijn persoon. Een weerzin, die toeneemt met elke redevoering die hy uit spreekt. De spotternyen vieren hoog- ty. De vanuit Amerika opererende vrye Tsjechoslowaakse zender heeft Hoesak dezer dagen geadviseerd uit de politiek te stappen en een carrière op te bouwen als variété-artiest. LAGOS «Reuter» De Nigeri- aanse autoriteiten en het Interna tionale Rode Kruis hebben hun on derhandelingen over de overdracht van het hulpwerk aan de federale re gering voor tien dagen uitgesteld, aldus heeft het Nigeriaanse minis terie van Voorlichting gisteren be kend gemaakt. Tijdens dit uitstel wil men financiële verslagen en voor- raadiysten samenstellen, opdat de Nigeriaanse commissie van herstel precies kan weten hoeveel geld en materieel tot haar beschikking staan. De Nigeriaanse delegatie heeft er gisteren by de besprekingen de na druk opgelegd, dat de federaele rege ring de overdracht „vlot en geleide- ïyk" wil uitvoeren zonder daarby het werk van het Rode Kruis in de war te brengen. Het Internationale Rode Kruis heeft de beschikking over 437 voer tuigen, zeven zeeschepen en twee vliegtuigen. Het merendeel hiervan is geschonken door buitenlandse rege ringen en internationale vrywil- ligersorganisaties op voorwaarde dat deze teranspoi tmiddelen uiteindelyk eigendom zullen worden van de Nigeriaanse regering, aldus is in kringen van het Rode Kruis verno men. De vliegtuigen echter zyn ge huurd en moeten aan de eigenaars worden teruggegeven. HONGKONG (AP) In de Chinese stad Kanton heerst een oorlogspsychose, aldus reizigers, die uit Rood-China in Hongkong zijn aangekomen. In vele delen van de stad worden loopgraven en schuilkelders aangelegd. De communistische Chinese leiders zouden vrezen, dat „de Russische revisionisten, de Amerikaanse imperialisten en de bandieten van Tsjang Kai-sjek (Nationalis- tisch-China op Formosa) elk ogenblik China kunnen aanval len". Om de bevolking te waar schuwen zouden overal in de stad affiches zijn aangeplakt, waarin gewaarschuwd wordt voor drei gende aanvallen door andere lan den. De oorlogspsychose heeft er reeds toe geleld, dat er op grote schaal levensmiddelen worden gehamsterd. Overigens heeft de communistische leiding er bij de bevolking op aangedrongen zo weinig mogelijk levensmiddelen en brandstof te gebruiken. PRISMA7 doublé herenhorloge 99,- (doublé herenhorloges reeds reeds vanaf 74,-) PRISMA7 doublé heren-wekkerhorloge 169,- (ook in edelstaal verkrijgbaar) PRISMA7 edelstaal herenhorloge, automatisch/datum, plat, waterdicht 185,- (automatische herenhorloges reeds vanaf 125,-) Alle Prisma horloges Incabloc Shockproof PRISMA HORLOGES Haarlemmerstraat 126 Tel. 21074 - Leiden Schoolstraat 41 - Voorschoten Tel. 01717—2677 PRISMA HORLOGES Princestraat 15 Katwyk - Tel. 01718—2734 PRISMA HORLOGES Breestraat 75 - Leiden Tel. 25225 PRISMA HORLOGES I. M. LE FÊVRE Botermarkt 12 Lelden Tel. 25753 PRISMA HORLOGES Maarsmanssteeg 21 - Leiden Tel. 20778 PRISMA HORLOGES Haarlemmerstraat 181 Leiden Tel. 24469 DINSDAG Zijlsingel 2 Volle evangelle-z* Spr. dhr. Zijlstra 8 uur nam. Stadhuis (wachtkamer trom Zitting Bouwfonds Ned. Gemeent 8 uur nam. Jeugdhuis (Breestr. 19) Sprej Chr. Emigratie-centrale 7-8 u. WOENSDAG Stadhuis (trouwkamer). Spre, sociale raadsvrouw. 4-6 uur nam. DONDERDAG GGD-gebouw EHBO Peerke Dt, 8-10 uur nam. Kantine Clos enL bruggen «Derde Binnenvestti Philatellca afd. Lelden 7.30 uur Leldsche Wolspinnerij «Zoeten seweg) Aandeelhoudersvergaderii uur voorm. VRIJDAG Pieterskerk Orgelconcert Flor ters 8.15 uur nam. Oude Vest 13 Evangelisatie Chn gem. Ecclesia 8 uur nam. Titus Brandsmaln. 76 „De Duü Clubhuiswerk handenarbeid 8-io nam. Rijnlandslyceum (Apollolaan 1) le evangelie-gemeente, afd. Oent Spr. Dhr. Jongman 8 uur nam. Oegstgeest (Het Witte Huis) ta sociëteit Palamedes 2-5.30 uur ZONDAG Rijnlandslyceum (Apollolaan meente voor oorspronkelijk chri dom. afd. Oegstgeest. Spr. evang d. Brugge 7.30 uur nam. Steenschuur 6 Kerk Christus van de heiligen der laati gen 11.30 uur voorm. Wassenaar (Rest. Bijhorst) in-dienst 10.30 uur voorm. Zijlsingel 2 Volle evangelle-zt; 6pr. dhr. Zyistra 10 uur voorm. LE1DSE BIOSCOPEN CAMERA: „Dr Jekyll and mr. E 13 Jr. Dag. 7 en .915 uur. Om; 4.15 uur: ..Disney's tekenfilm pan a.i. Nachtvoorstelling: vrij. en „Liefdesgodinnen", 11.30. LIDO: „Thomas Crown". 14 Jr 2.30. 7, 9.15. Zond. ook 4.45. LUXOR: „Een raar stel", a, 2.30, 7, 9.15. Zond. ook 4.45. REX: „Liefde in het stenen; perk". 18 jr. Dag. 2.30. 7. 9.15,2 ook 4 45. Nachtvoorst.: vrij. „De vierde sex", 18 Jr. 23.30 urn STUDIO: „Lieve, lieve John",] Dag. 2.30. 7, 9.15. Zond. ook 4« TRIANON: „Dat zit wel snor, Dag. 2.30, 7, 9.15. Zond. ook 441 TENTOONSTELLINGEN Rijksmuseum voor Volkenkundi kantlefllms voor de Jeugd. Dins woensdag- en donderdagmiddag nam. (tot medio augustus). Molenmuseum „De Valk" (Dag- van 10 uur voorm. tot 6 uur nam.; dag 15 uur nam Maandags get: Jeugdmuseum (Koppenhlnkatea Tentoonstelling over de natuur a tlek uit grootmoederstijd. (uitsltf n zaterd. van 11-17 nm, en na re: g Crone6telnkade 2). De ^akenhal. Dag. 106 uur; i 1—5 uur Rijksmuseum van Oudheden penburg 28): Werkd. 10 uur voor 5 uur nam.: zond. 1—5 uur nam RIJksmuseun voor «olkenhi: (Steenstraat 1) dag. 105 u.: 'i dags 1S uur nam. Ned.-Legermuseum: Geopend ol dag tot ei met vrijdag 9 uur voon 5 u. nam. zon- en feestdagen uur nam Rijksmuseum voor de geschied der natuu. wetenschappen. Dag. uur zone" 1—4 uur Heempark Oegstgeesterweg (Kil polder) Flora van eigen bodem, van 8 uur voorm. - 5 uur nam, mei t.e.m. oktober op zat. en zond uur nam. De Lakenhal Tentoonstelling land Koning, schilderijen en teke gen, dag. van 10 uur voorm.-5 uur: 'a Zondags van 1-5 uur nam (t.es lull) Kunstzaal Heuff, Wassenaar: derijen en prenten van Els en Pa de Haas. maandag t/m zaterdag II uur. bovendien op dinsdagavonden 8-10 uur. (t/m 23 juli). Galerie Van der Vllst (Botermil Frans de Haas (schilderijen en graf Lyd de Jonge van Zwljnsbergen l zaleken en plastieken) en Gerrlt der (schilderyen), dinsdag t/m» 9-6 uur. (t/m 28 augustis). De Lakenhal Penningparade (uit eigen bezit) Dagelijks van 10-5" zondag 1-5 uur (t/m 31 augustus). Avond- en nachtdienst apotbeta te Lelden Geopend voor spoedeisende gr len: apotheek D C. Kok. Rapenr 9, tel. 24807. Apotheek A. van Breest Snul burg te Leiderdorp en Apotheek V schoten zijn de gehele week geop Gemeenschap Zuid-West. Hulpverlenlngs- en lnformatledlf Hulpverlening tel. 24101 (b.g.g. 20« Informaties tel. 33921. Behandeling na ongevallen. De poliklinische behandeling nr gevallen wordt van dinsdag 12 tot woensdag 12 uur waargenfl door het Dlaconessenhuis. Vrijde? uur tot zaterdag 12 uur door he'. El isabe thziekenh u is Hooigracht), andere werkdagen en op zond»! door het Academisch Ziekenhuis. WEERRAPPORTEN Van hedenmorgen 7 uur. S I Amsterdam De Bilt Deelen Eelde Eindhoven Den Helder Luchth. R'dam Twente Vllsslngen Zuld-Llmburg Aberdeen Athene Barcelona Belgrado Beriyn Bordeaux Brussel Frankfort Genève Grenoble Helsinki Innsbruck Kopenhagen Locarno Londen Luxemburg Madrid Malaga Mallorca München Oslo z Parijs Rome Stockholm Wenen Zurich onbewolkt onbewolkt onbewolkt mist onbewolkt mist onbewolkt onbewolkt onbewolkt onbewolkt onbewolkt onbewolkt licht bew. licht bew. licht bew. onbewolkt onbewolkt onbewolkt onbewolkt onbewolkt geh. bew. licht bew. zwaar bew. zwaar bew. mist onbewolkt onbewolkt onbewolkt onbewolkt onbewolkt waar bew. onbewolkt onbewolkt onbewolkt onbewolkt onbewolkt 24 12 22 10 21 13 22 10 20 12 22 13 23 U '20 8 22 14 23 11 '24 13 32 18 23 13 22 11 25 12 26 13 21 8 23 9 21 13 28 15 28 15 24 12 35 1« 27 18 23 12 27 15 29 ld 23 12 24 12 24 12

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 2