Knokke is voor het einde mij niet Brian Jones (26) is dood MEER THEATERMAN DAN CHOREOGRAAF René Frank: nobistisch Essentieel I Hl Plannen AvroRallycross voor jonge automobilisten in Yoko Ono verwacht een baby en glóteren >NDERDAG 3 JULI 1969 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 5 olate: c gesl lijn er (Van onze rtv-medewerkster) HILVERSUM (GPD) Zaterdag kunt u hem op de televisie en (Nederland 2, TROS): René Frank, acht jaar in het vak bepaald geen jong en onervaren talent meer. De voormalige ►uwvakker uit Groningen heeft zich door hard werken een TERev*6e carrière weten op te bouwen. Vrijdag komt er een nieu- e single van hem uit met twee fraaie nummers („The wind- r' ills of your mind", vaak gezongen door Dusty Springfield, en Jaterday night at the world", een nummer van Esther Ofarim beide nummers zijn vertaald door Rob Touber) en in het ijaar een langspeelplaat, waarvoor de opnamen in volle gang 5c*<^<jn. wel een heel aardige. Maar ik weet wat de andere kant van die medail le zou zijn geweest: één grote vecht partij tot je er bij neervalt, en daar heb ik de moed niet voor. Wat niet wegneemt dat ik er volgend jaar weer naar toe wil gaan. Ik wil er drie maanden les nemen op de Ame rican Musical and Dramatic Aca demy. Daar wordt les gegeven door mensen als Sammy Davis. Richard Burton, Elisabeth Taylor, Dina Mer rill. Ik hoop er iets te leren wat je hier alleen met vallen en opstaan leert, gebrek als we hier nou een maal hebben aan goede opleidings mogelijkheden in ons vak. Van fat soenlijke begeleiding door een insti- tuur, school of simpelweg van een man die zijn vak verstaat is hier in Nederland nauwelijks sprake. Rob Touber geen ploegleider voor de Ne derlandse ploeg naar Knokke zou zijn geweest, dan was ik ook niet naar knokke gegaan. Trouwens, ik heb al eens een keer geweigerd. Rob Touber, ja dat is een man die het kan en ook doet. Niet om hem nou stroop om de mond te smeren, maar die man kent de beide zijden van het vak. Als Rob Touber geen ploegleider voor de Ned. ploeg naar Knokke zou naar Knokke gegaan. Trouwens, ik heeft een goede kijk op de mensen, hij heeft aanleg en hij weet de iets essentieels". Frank heeft het dit jaar vrij ik gehad. „Ik heb waanzinnig hard verkt, ik heb zelden zoveel ge- an als het laatste seizoen". In zijn snda staan Wim Kan, Studio Anno Joop ter Heul. Hij heeft da-ar - ast veel radiowerk, o.a. met Dolf 'kledij der Linden en zijn Metropole kest gedaan. ,Jk heb goed in de langstelling gestaan. Dat merk je ti de fanmail die binnenkomt en n de reacties van het publiek op aat. Ze hoeven nou wel persé niet tl me te gaan trekken en plukken ze me tegenkomen, maar ik vind t wel leuk als ze commentaar ge- n. Allicht". Wat betekent Knokke voor René ank, die al enkele malen over de enzen gekeken heeft? „Knokke is voor mij absoluut niet ■0« einde. Wat het wel is kan ik et exact zeggen. Ik weet wat het om voor een internationaal pu- ■tek te werken ik heb drie maan - n een wereldreis gemaakt met de illand Amerika Lijn, ik heb over- gezongen, tot in Bombay toe. En weet dat zingen voor een zo in- rnationaal publiek geen grapje is. nokke is moeilijk, zeggen ze. Ze ggen dat het publiek er snobistisch Ik heb geen idee, ik ben er nog •oit geweest. Een dergelijk publiek n inderdaad wat onprettig zijn. et is vervelend als de mensen on- jrling niet voor elkaar willen weten ze iets goed of slecht vinden, dat tn voor een artiest frustrerend •nstanders zullen zijn: beginnelin- n of mensen met grote namen. Ik aak me er maar niet al te druk er. Ik redeneer simpelweg zo: ik a daar, met mijn stem en met mijn terpretatie. Ik voel geen competi- i, dan kan je beter meteen ophou- sn. Natuurlijk zijn er overal men- n te vinden die beter zingen dan maar wat dan nog? Ook alle recteuren van grote ondernemin- oi zijn niet allemaal van hetzelfde veau en zou de iets minder ge- aagde dan meteen maar moeten >rdwijnen? Al zouden ze me naast om Jones zetten nou, en? Ik m Tom Jones niet ik ben en ik pb wel weer iets anders, dat ook »st gehoord mag worden. Nee, ik m niet bang. Ook al niet omdat ik imiddels al vier keer in Amerika iweest ben en daar uitgebreid tngles heb gehad, onder andere in de leraar van Eddy Fischer. Ik eet zo'n beetje waar mijn kracht gt en ik weet ook wat ik niet aan- an. Ik weet dat ik niet slecht ben, laar ook geen uitzonderlijk talent, 'at hebben ze me vele keren ver- >ld in Amerika. Als ik er gebleven dan had ik er, zo verzekerden ze ie. een carrère kunnen opbouwen een wereldschokkende, maar toch Plannen voor de naaste toekomst? Zingend gastheer zijn voor de Tros in een programma rondom een Franse chansonnière, een rol in ..Ba ron vain Munchhausen" van de KRO RENÉ FRANK niet slecht Op zaterdagmiddag 5 juli a. s. om 17.05 uur zal de afdeling Jeugduit zendingen van de Avro televisie via Nederland 1 een voor Nederland ge heel nieuw automobielsportevene ment op het scherm brengen. Het is de zogenaamde Rallycross, die de Avro deze zomer organiseert in sa menwerking met de KNAC de N.A.V., de O.CA., R.A.C.-zuid en het Verbond voor Veilig Verkeer. De Ralley cross is een mengsel van weg- en terreinrace en vond zijn oorsprong in Engeland, waar het uitgegroeid is tot een zeer popu laire sport. Het circuit voor de AVRO Ralleycros 1969 werd uitgezet op een militair oefenterrein nabij Venlo. Elke deelnemer rdjdt per rallydag twee wedstrijden van drie ronden. De totaaltijd van die ritten, omgezet in punten, telt. Wie met het hoogste aantal punten door de finale komt. mag zich kampioen van zijn klasse noemen. De auto's zijn ingedeeld in acht klassen, voornamelijk gebaseerd op cylinderinhoud en aandrijving. Mede ter bevordering van de vei ligheid moeten de wagens voldoen aan strenge, in samenwerking met K.NA.C. en N-A.V. opgestelde, keu ringseisen. Ook worden de deelne mers. jonge mensen tot de leeftijd vam dertig Jaar, te voren beoordeeld op hun rijvaardigheid. Wie de snel ste tijd van de dag maakt krijgt per rally een trofee in de vorm van een plaquette. De winnende finalisten krijgen per klasse een trofee en een pakket auto-accessoires. Waarschijnlijk zullen deze zomer nog twee rallycrosses volgen, waar van de eerstvolgende opname op 19 juli a. s. weer in Velo zal plaats hebben. Zeilen Voor de kust van Scheve- ningen worden op 5 en 6 juli als het weer meewerkt, zeilwedstrijden ge houden in het kader van het Singing Europe Festival. De wedstrijden zijn opengesteld voor de klassen: Vaurien. Flying Junior. Fireball. Finn. Cata- maram, Schakel, Flying Arrow en een open klasse. NEDERLAND 6.50 7.00 7.07 7.35 8.00 8.20 8.45 10.25 10.30 NEDERLAND II Vakantieprogramma voor de jeugd (NOS) Tour de France: samenvatting vandaag verreden etappe (NOSl Pluimpje (NOS) Journaal (NOS) The Raiders en The Beach Boys, muzikale show voor de jeugd (NCRV) Haal je kijkgeld terug, quiz (NCRV) Journaal (NOS) Aktualiteitenrubriek (NCRV) Standrechtelijk Vonnis, tv-snel (NCRV) Nieuws uit de discotheek (NCRV) Journaal (NOS) In. Ik weet ook niet wie onze te- (in zes afleveringen», een nieuwe lp. een eigen Trosprogramma en solis tisch medewerken aan Studio Anno van de NCRV. Kortom, het zal wel weer een „waanzinnig" seizoen worden voor René Frank. GOLSPIE (Schotland) (AP) Yoko Ono, de vrouw van Beatle John Lennon, verwacht een baby. Dit is vandaag in Golspie verklaard door een woordvoerder van het plaatse lijke ziekenhuis. Röntgenfoto's, die werden genomen nadat Yoko dins dagavond door een auto-ongeluk was gewond, zouden hebben aangetoond dat de baby veilig is. In november had Yoko een miskraam. John, Yoko en hun twee kinde ren uit vroegere huwelijken raakten allen gewond, toen de nieuwe auto van de Lennons van de weg gleed Yoko had een hoofdwond, die veer tien hechtingen vereiste. Verwacht wordt, dat de Lennons tot het einde van de week in het ziekenhuis zullen moeten blijven. De voormalige echtgenote van John Lennon. Cynthia, heeft gister avond een bezoek gebracht aan John en Yoko in het ziekenhuis. LONDEN (Rueter) Gitarist Brian Jones, die vorige maand de befaamde popgroep de Rolling Sto nes verliet, is vanmorgen dood aan getroffen in zjjn woning In East Gristead, ten zuiden van Londen. Volgens de politie zagen vrienden van Jones het lichaam in Jones' privé-zwembad drijven. Het stoffelijk ovenscot van de 26-jarige gitarist werd ontdekt door drie vrienden van Jones, die bij hem logeerden. Zij haalden het lichaam uit het water en ontboden een zie kenauto. De ziekenbroeders hebber nog getracht de levensgeesten van Jones op te wekken door middel van kunstmatige ademhaling. Jones was sinds de oprichting in 1962 lid van de Rolling Stones en door zijn gedrag ook het meest in het nieuws. Tweemaal werd nfj schuldig bevonden aan gebruik van verdovende middelen en tijdens de rechtszaken werd bekend dat hij onder psychiatrische behandeling stond, omdat hij aan spanningen leed. Vorige maand verliet hij onver wacht de Rolling Stones, omdat hij naar zyn zeggen zijn muzikale ideeën niet in deze groep kon ver wezenlijken. DEN HAAG (GPD) De ken nismaking valt wat laat: Alwin Nikolais (57), sinds 1953 aan het hoofd van wat hij bij voorkeur een multi-media-theaternoemt. Met dat gezelschap verscheen hij in vrijwel alle landden waar cul tuur een rol speeltdeze week voor het eerst in Nederland. Ter nadere aanduiding: het schijnt dat ooit dans zijn uitgangspunt was, maar uit wat hij deze dagen hier toont, is dat nauwelijks meer op te maken. Wat hij wel doet is zijn publiek onderdompelen in een feest, waar je ogen tekort komt. Licht, kleur, beweging, elektroni sche muziek en vooral het raffine ment waarmee hij die elementen tot een geheel voegt, zijn de opvallen de facetten van zijn werk. En voort durend spelen de hier boven ge noemde geteallen een rol: 57 Jaar. 195.3 Zyn leeftijd maakt dat hij geen behoefte heeft zich af te zetten te gen de academische danskunst. Mis schien speelt zijn Russisch-Duitse af komst daarin een rol, maar wat de ze Amerikaan begin deze week in de Amsterdamse Stadsschouwburg liet zien. getuigt van een grote rijp heid. Na alle mogelijk zeer eigen tijdse bewegingen en houdingen laat hij een danseres uitkomen in een aan zijn stijl aangepaste arabesque ook waar hij een zeven, acht dan sers naast elkaar zet. knipoogt hij naar het corps de ballet. In het onderdeel „hoogwaardig heidsbekleders"' van ..imago" is het of hij spot met het zo moei lijk bereikbare ideaal dat tweeen dertig zwanen tegelijk een beweging uitvoeren. Kort daarop gebruikt hij die ongelijkheid echter zeer functio neel. Dan blijkt de winst van Niko lais: dat hij niet in de eerste plaats een vernieuwer, maar een kritische waarnemer wil zijn. Want een vernieuwer kan hij zich onmogelijk noemen. Wat hij doet i6 zijn dansers en danseressen zo „af richten" dat ze in een orgie van lichtbeelden niet meer en niet min der doen dan zijn ideeën vorm ge ven. Dat plaatst Nikolais buiten de ze tijd, een tyd waarin dressuur met redenen omkleed wordt aange vochten. De ideeën lijken namelijk vooruitstrevender dan ze zijn. Oskar Bauhaus Schlemmer deed ook al zijn best om de lieden die hy op het toneel bracht het Imago van danser te ontnemen. Bij Schlemmer werden mensen opgeofferd aan een zoeken naar elementaire vormen. Nikolai6 ge bruikt die „ontmenselijking" om de even elementaire karakterstructuren aan te duiden. Het zijn in de eerste plaats titels als „Kliek", toren" (van Babel). .Boulevard" die daar op wijzen, maar het merkwaardi ge is dat Nikolais ook zonder die a aanduidingen kan Daarvoor ,Js zijn werk beeldend genoeg., zelfs zo dat hij het gevaar loopt zich daarin te verliezen. Wat hij brengt is vooral een feest voor het oog. Nederlander# zijn gewend daarmee geen genoegen te nemen. Zelfs dans schijnt hier al tijd met zoiets als ziel te maken te moeten hebben. Het verfrissen de van dit gezelschap is vooral dat vrij veel ruimte is besteed aan hu mor. De meeste hedendaagse pro- dukties zijn door en door ernstig daar is alle reden voor maar die lichtelijk cynische lach kan door dat ballonpantser heen prikken. Poppenspeler. begeleider van stomme films, het zijn enkele van de vele beroepen die Nikolais heeft uitgeoefend. Hoewel hij vorig jaar een prijs kreeg van het gezagheb bende Amerikaanse maandblad Dance magazin" is het de vraag of Alwin Nikolais zich choreograaf kan noemen. Daarvoor interesseren hem de lichamen waarmee hij werkt te weinig. Hij is een theaterman die De Amerikaanse filmactrice Mia Farrow, bij miljoenen tele visiekijkers bekend als Allison Mackenzie uit Peyton Place, wordt de laatste tijd veel gezien in gezelschap van André Previn, dirigent van het London Sym- phonie Orchestra. Met hem woon de de voormalige echtgenote van Frank Sinatra een heropvoering bij van het bekende toneelstuk „She stoops to conquer". zich voor zijn schouwspelen bij voor keur bedient van dansers, omdat hun lichamen plooibaar als klei zijn. Op het terrein van evenwicht en lichaamsbeheersing zorgen zijn mensen voor verbluffende staaltjes. Op het gebied van plastisch bewegen draagt hij echter geen nieuwe za ken aan. Het is jammer dat hij nu pa6 in Nederland is te zien. want zowel de danskunst als „totaal theater" zijn al verder dan wat hij demonstreert. Baanbrekend is het allerminst en dat htf desondanks voor zelfs twee enerverende voorstellingen kan zor gen is voornamelijk te danken aan de vaart waarmee het programma wordt gepresenteerd. Van vervelen is geen ogenblik sprake, daarvoor is Alwin Nikolais te zeer: theater man Dat kunst U zaterdag en zondag a.s. in de Haagse Koninklij ke Schouwburg zelf ondervinden. Cock van Viegen Je denkt: ach. dat is misschien toch wel aardig, zo'n oude film van vlak na de oorlog, met Heintje Davids en Johan Kaart en Rob de Vries. Geen goeie film natuurlijk, maar wel leuk om naar te kijken. Dat idee werd me echter al snel uit het hoofd gepraat, door dezelfde Heintje en Johan Kaart en al die anderen, want er is toch een bepaalde grens aan wat een mens kan verdragen blijkbaar. Daarom keren we terug naar de orde van de dag: Wist-Irian, aan de vooravond van de „Act of free ohoice". kritisch bekeken door het team van Achter het Nieuws dat weinig positiefs te melden had over gastheer Indo nesië. Ik heb toch wel respect gekre gen voor die Papoea's, met of zonder peniskoker. want zij spaarden de Indonesiërs hun kritiek niet, terwijl het toch wel duidelijk is dat kritiek niet ge duld wordt door generaal Edhie en zijn mannen. En mocht er dan één zijn die voorzichtig zei: „Op een gevaarlijke zee hebben de zeelui geen woorden nodig", er was er ook één die zei: „Ze hebben lelijk tegen ons gedaan als honden. Velen van onze vrienden zijn doodgeschoten en in de gevangenis gezet". Een an der had gevangen gezeten en was als een dier behandeld om dat hy voor vrije meningsuiting had gedemonstreerd, weer een ander vroeg om hulp van de buitenwereld, omdat het volk niet geraadpleegd werd en al leen pro-Indonesiërs kunnen worden gekozen. Zij mogen dan niet altijd zedelijk gekleed zijn, aan zedelijke moed ontbreekt het menige Papoea niet. Ook de vroeger student Kiri- hio. die op rationele gronden voor aansluiting van Wast-Irian bjj Indonesië is, zei op de vraag hoe Tania in contact zou kun nen komen met mensen van Vrij-Papoea: ,Jn de gevange nis". Generaal Edhie, die we al vaker zijn tegengekomen, is een onmiskenbare persoonlijkheid, wat hij dan gemeen heeft met Westerling, over wie hij tegen Tania gezegd heeft: „Ach die heeft een beetje veel doden ge maakt. maar als militair heb ik toch de grootste bewondering voor de man, voor zijn tactiek, voor zijn hele aanpak". Ik vond het een uitstekende 6.00 Wimbledon, samenvatting halve finales herenen kelspel, in kleur (NOS) 6.50 Pluimpje (NOS) 7.00 Journaal (NOS) 7.03 Scala: informatief programma (NOS) 7.30 Vaders tegen wil en dank, tv-feuilleton, in kleur (AVRO) 8.00 Journaal (NOS) 8.20 Peyton Place, tv-feuilieton (AVRO) 9.05 Parijs in Emmeloord: Sylvie Vartan (AVRO) 9.55 Televizier (AVRO) 10.10 Journaal (NOS) NCRV. 18.00 Tijd vrij voor muz. In vrye tijd: Koorzang en klaas. orkest werken. 1830 Nws. 18.41 Act. 19.00 Lichte gram .muz. 19.16 Muz van het Leger de« Hells (opn 19.30 Stereo New Phllharmonia Orchestra klass. muz. (gr.). 20.00 Raket: gev. progr. 22.20 Avondoverdenking 22 30 Nws. 22.38 Parlementair overzicht 22 45 Mededelingen 22.50 Stereo Sterren tn stereo: licht gev. platenprogram- ma. 23.55-24.00 Nws Hilversum II AVRO: 18.00 Nws 18.11 Radiojour naal. 18.26 Stereo: Dis-Sonantjes 1925 Gesproken brief 19.30 Nws IKOR: 19.35 Kerk veraf en dichtbij Alternatives to war: consultatie van de Wereldraad van Kerken op Bossy. 19.50 Avondgebed. AVRO: 20.05 Tout a tol: Informatief progr uit Parijs 20.30 Stereo Sopraan en Blano klass. en mod liederen 21.37 e kinderen van Verona, hoorspel 22.30 Nws. 22.38 Radiojournaal 22.55 Nabeschouwing Ronde van Frankrijk 23.02 Flitsen van de lustrumviering van de Groninger studenten. 23.25 Stereo: nieuwe gram.platen met con certante muz. van deze eeuw 23.55- 34.00 Nws VRIJDAG 4 Jl LI Hilversum I KRO: 7.00 Nws 7.10 Het levende woord. 7.15 Badinerie. mod. en klass muz. (gr (7.30 Nws.; 7.32 Act, 7.50 Overweging). 8.00 Nws. 8.11 Voor de kinderen 8.30 Nws 8.32 Vakantie- tips. 8.45 Voor de hulsvrouw (9 00- 9 10 Gymnastiek voor de hulsvrouw) 9.35 Waterst. 9 40 Nieuwe Aarde, tm- fressle en bezinning over het thema: r moet gewerkt worden. 10.00 Ste reo: Aubade: klass. orkestwerken (gr). 11.00 Nws. 11.02 Voor de zie ken. 11.55 Med. 12.00 Van twaalf tot twee: gev progr. (12.22 Wij van het land; 12.26 med. t.b.v. land- en tuin bouw; 12.30 Nws.. 12 41 Act; 13.00 Raden maar 14.00 Het land goed De Abd(J. hoorspel. 14.50 Ste reo: Lichte orkestmuz. (gr.) TROS: 16.00 Licht platenprogr. 16.00 Nws 16 02 Stereo: Iene Mine Muze: nws. over underground en westcoast mu sic. 16.30 Sterrebeeld: Petula Clark, muzikaal klankbeeld. 17.00 Sportkom- pas. met reportage Wimbledon ten nistoernooi. 17.45 Act. Hilversum II gym. 7.20 Stereo: lichte grammuzlek. 8.00 Nws. 8.11 Radiojournaal 8.20 Stereo: lichte gram muz (8.30-8.33 De groenteman). 8.50 Woordelijk vandaag de dag N.O S Stereo: Ber lioz in woord en muz. AVRO- 10 00 Voor de kleuters. 10.10 Arbeidsvlta- reportage, waar veel uit kwam, terwyl ik ook het idee had dat we met de neus op de feiten werden gedrukt. Terecht stelde Tania, dat als we in dit geval Indonesië maar zonder meer z'n gang laten gaan. we ook het recht verspelen in de toekomst andere landen te verwijten dat zij de hand lichten met de uni versele rechten van de mens. Op Nederland 1 gisteren een primeurtje: Binding-Rechts was voor het eerst in de ether, aan gekondigd door Hetty Bennink. De heer Harmsen waarschuwde op een wijs van voorbije tijden onder meer tegen de geldver spilling van het Holland Festival en de steun die minister Klompé via „Reconstructie" aan het communisme verleend had. In het Holland Festival Magazine dat daarna kwam, velgde de re pliek als vanzelf. De Engelse filmacteur Terence Stamp vond „Reconstructie" het boeiendste dat hy ooit gezien had. De Ita liaanse componist Berio, vond het een schitterend werk. Minis ter Klompé i uiterst voorzichtig) was geboeid geweest door som mige muzikale fragmenten, had nergens de wens geproefd de de mocratie omver te werpen, maar er wel een boodschap in her kend over de vryheid van het individu en van de volken. De Amerikaanse kunstcriticus Helm die al ruim tien jaar het Holland Festival (en alle andere festivals» bezoekt, omdat hy het één van de beste festivals vindt die er zyn, had .Reconstructie" niet kunnen waarderen: .Ren papieren tyger", zei hy. Hy be zocht het Hollands Festival al- tyd graag, omdat er iets voor iders smaak in was: veel nieuwe muziek, maar ook veel oude mu ziek in goede uitvoeringen. Vond hy het Holland Festival veranderd, nu er zo veel kritiek op is? „Het Is beter geworden", zei hy. Dit was één van de beste jaren! Redacteur Jan Venema van het Holland Festival Ma gazine kritiseerde de hetze die tegen het Holland Festival ge voerd is. Het is één van de aardige aspecten van dit NCXS- magazine, dat het zich niet neutraal buiten schot opstelt, maar zich vierkant opstelt ach ter het onderwerp dat het be handelt. NJB. minen: populair verzoekplatenproor (11.00-11.02 Nws.). 11.30 Stereo: Vo caal ensemble muz. van de Phlllpplj- nen. 11.55 Beursber. NOS: 12.00 Blik op de wereld: een Informatief progr. waarin vandaag aandacht wordt be steed aan proolemen van Europese Integratie. 12.30 Overheidsvoor lichting: Uitzending voor de land- landbouw 12 40 Stereo: Lichte gram. muz. 12.50 Recht en slecht, praat|e 13 00 Nws. VARA 13.11 Act 13.20 Stereo pianorecital: seml klass. muz NO S 14.10 Stereo: lichte gram. muz. 14.30 Aspekten van de kamer- muz. (gedeeltelijk ln stereo). 15.10 Stereo: licht vocaal ensemble. 15 20 Luchtverontreiniging ln ons land le zing. 15.50 Spelen met taal. VPRO: 16.00 Nws. 16.02 Thuis: programma voor thuiszittenden. 16.45 Leids stu dentenkoor en orkest met solist: klass. en mod. muz. 17.40 Informatie: ach tergronden en commentaar. 17.55 Me dedelingen. Hilversum III VARA: 9.00 Nws 9 02 De Eddy Becker Show (10.00 Nws) NOS i 11.00 Nws 11.03 Fellx Meurders VPRO: 12 00 Nws 12.03 Ronde van Frankrijk. 12 08 Top-30 13.00 Nws. 1300 Nws. 13.03 Top 30 (vervolg). TROS: 14 00 Nws. 14.03 De Ronde van Frankrijk 14.08 Lvnx (of Los). AVRO: 15.00 Nws. 15.02 De Ronde van Frankrijk. 15.08 Muziek Boetiek: licht muziekprogramma (16.00 Nws Tussen 16.00 en 17.00 De Ronde van Frankrijk). 17.00 Nws. 17.02 Radio- Journaal 17.05-18.00 Indekraamtepasi verzoekplatenprogr. TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I NOS.: 18.15 Tour de France: sa menvatting van de vandaag verre den etappe 18.50 Kleur: Pluimpje N.O.S. 19 00 Journaal VARA 19.07 Maar niet op zaterdag (Saturday Crowd), showprogr (Londen Week end Television). N.O.S. 20.00 Journ VARA: 20.20 Kleur De Shadoks en de Glbls. televlslstrlp 20 22 Zomaar een zomeravond: gev. progr. N.O.S 22.40-22.45 Journaal Nederland II N.O.S.: 18 00 Kleur: Wimbledon samenvatting van de vandaag ge speelde finale dames enkel en fi nal heren dubbel. 18.50 Kleur: Europe '69: zang- en muziekfestival documentatlre film. NOS: 20.00 Jour- Kleur. De Sovjets. Pilot ln Moskou Pluimpje. NOS.19 00 Journ 19.03 te Schevenlngen 2120 Brandpunt naai. KRO: 20.20 Kleur Singing Scala: Informatief progr. KRO: 19.30 21.50 Kleur: Bonanza. TV-Western. N.O.S. 22.40-22.45 Journaal.

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 5