Lokalen Rijnlands Lyceum aangekocht Echtpaar 50 jaar Onderwater getrouwd Raad nam afscheid van secretaris Nog geen postkantoor in Oegstgeest-Noord Israëlweek in Katwijk Diploma zwemmen in het Zweilandbad Tijdens besloten zitting raad Oegstgeest Medische diensten Brandstichting in Buenos Aires Aanrijdingen op W.de Zwijgerlaan Voetballers geschorst VRIJDAG 27 JUNI 1969 LETDSCH DAGBLAD PAGINA OEGSTGEEST Op voorstel van burgemeester jhr. T. A. J. van Ey- ginga ging de gemeenteraad gister avond weer eens in besloten zitting. Het onderwerp was de aankoop van de lokalen van het oude Rynlands ly ceum aan de M. H. Tromplaan. De burgemeester beantwoordde de vraag van de heer Van der Voort (kath.) „Is het nu wel nodig? We verga deren niet graag in comité, tenzij het over zuiver persoonlijke aangelegen beden gaat" bevestigend. De heer Aldershoff (prot.-chr.) wilde in het openbaar echter nog wel weten hoe het zit met een brief van B. en W. die de bewoners v. d. Adm. de Ruyterlaan in oktober 1958 zouden hebben ontvangen en waarin zou zijn toegevoegd dat de lokalen van het ly ceum zouden zijn verwijderd zes maanden nadat de school dit nood gebouw zou hebben verlaten. De bur gemeester kon hierover geen uitsluit sel geven. B. en W. willen deze loka len juist aankopen om ze voorlopig nog te kunnen gebruiken voor 't on derwijs. Op het ogenblik maakt de R. K. Jenaplanschool daarvan ge bruik en deze heeft in het komende schooljaar nog meer lokalen van het complex nodig. Voor deze uitbreiding hadden B. en W. de vleugel loodrecht op de M. H. Tromplaan bestemd, doch juist daartegen bestaan de bezwaren van de Ruyterlaan-bewoners. Boven dien verwachten B. en W. nog twee lokalen binnen één a twee jaar no dig te hebben voor het kleu teronder - wjjs of het basisonderwijs. De lo kalen in het verlengde van het deel dat reeds eerder Is aangekocht, het gymnastieklokaal, moeten worden Bfgebroken omdat het AMP binnen kort met de bouw van de laatste Meugel van het Aert van Neslaan- complex wil beginnen. Bjj een ander agendapunt, de ver koop va nde betreffende grond aan het AM F, zei de burgemeester dat het AMF in het najaar de bouw denkt »an te vangen. De raad behandelde deze verkoop echter nog niet, omdat de heren Lagas (soc.) en Brouwer lprot.-chr.) een preadvies wensten. In het onderhavige misten zij na melijk onder meer een motivering van B. en W. over het prijsverschil, dat bestaat tussen de stukken uit 1962 «toen he»t AMF optie over de grond verkreeg) en die van thans. Dit verschil schuilt niet, aldus B. en W. in een meer of minde- juiste op meting van het te verkopen aantal vlerkante meters. In een volgende vergadering komt men hierop terug. II Burgerlijke Stand Leiderdorp Geboren: Maarten Hll- mar. cl. v. T. Schipper. 32 Jr.. en M. van der Hoeven; Clnette A., d. v. J W. Rijsackers en G. A. van der Zon: Alain F Q C., z. v. H. W Baks en C. van Wijnen. Ondertrouwd: D. Holema. 22 Jr. en Hogewoning. Zoeterwoude. GETROUWD: J O. Kiel. 27 Jr.. en J. C. Brouwer, 20 Jr.; J. P. Horsmeier. 31 jr., A'dam en M. Barendse. 26 Jr.. D. du Mortier. 22 Jr., Leiden en J. Boehlee. 25 jr. Wassenaar Geboren: Liesbeth I. A., d. v. R. A. W. Docters van Leeu wen en M. E. Post; Henriette W. L. A.. v. P. M. C. de Lange en L. W. Kor- vink; Robertus P.. z v. F D. W Knaap en P. J Zwetsloot; Linda, d. v. S. Bur ger en E H Bos. Ondertrouwd: J. M. F. A. Slats en C. Boot; A. P. N. Slootweg en J M. Knij- nenburg; R J. van Alphen de Veer (Leiden) en K. L van der Meer: W. P J. de Haas en M. E. Kreuger (Lei den); J. C van der Meer (Alkemade), tn A J. J. van der Plas; M. W. Sel- horst (Amsterdam) en J M. van Es; P. W. van der Hout (Delft) en W. P Frijda; D van' 't Oever (Den Haag) en L I. M van Bruukelen; A. L Bena (Den Haag) en B. P. M. A. Barnhoorn. Getrouwd: J Blom en K. Haaring: R J. J. M. Peek en S. L. van den Bergh: ALE. van Roon en G. Brus- see; A. Schurer en G. F. W. Groe nendijk; M. T. H. Hoogenboom en C. E. Zadelaar; A. T. A. Ripken en A. J. C M. Dongelmans. Overleden: M. A. Woudenberg-Mou- reau. 70 jr (Den Haag). Jeugdige wielrenners uit het internaat „De Rijnstroom" in Alphen aan den Rijn trainen ijve rig voor de Internationale jeugd- ronde van West-Brabant, die op 1 juli van start gaat. Zij zijn inge schreven door het VARA-tv-pro- gramma Midweek, dat de jeug dige Alphenaren voor dit evene ment onder zijn vleugels nam,. Bij de afgewezen vergunning tot verbouw en uitbreiding van De Kem- penaerstraat 111 (bakkerij De Groot) pleitten de heren Dorgelo en Stapel (lib.) voor de vorming van een com missie voor beroepschriften naar Leids voorbeeld. Daarin zouden ook anderen dan alleen raadsleden (bij voorbeeld juristen» kunnen worden gehoord. Het college neemt dit in studie. Ook in voorbereiding is, aldus wet houder Thorn tot de heer Aldershoff. tijdens de rondvraag een plan tot subsidieverlening aan diegenen, die de huur van woningwetwoningen niet kunnen opbrengen. Het is de be doeling dit bij de begrotingsbehan deling 1970 aan de orde te stellen. De ..huurbijslag" zou worden beoor deeld naar het inkomen van betrok kenen. De heer Brouwer tenslotte stelde de goede naam van zwembad Poel meer aan de orde: er gaan nogal wat geruchten over talrijke diefstal len (fietsen e.d.» en onprettige toe standen (exhibitionisme» in en rond het bad. B. en W. vonden een bewa ker voor de pairkeerplaatsen be zwaarlijk vanwege de kosten en we ten een groot deel van de vermissin gen aan verregaande slordigheid van het publiek ..We hebben in die kor te tijd al wel twee flinke wasmanden kunnen vullen met achtergelaten voorwerpen, vooral kleding", aldus wethouder Thorn Leiderdorp: dokter Van 't Woud. Hoofdstraat 40. tel. 30070. Wijkver pleging zr. Bosboom. Hoge Rijndijk 200. Hazerswoude tel. 01714-2245. Oegstgeest: dokter Reterink, Ter- weeweg 152, tel. 50394 Voorschoten: dokter van Schaik, Jul. van Stolberglaan 62, tel. 3344. Apotheek. Voorschotense Apotheek. Leidseweg 66. wijkverpleging zr. Parmentier, Van Wijn gaai-den laan 2 tel. 2177. Wassenaar: dokter Ten Cate. Burchtlaan 9, tel. 3027 en dokter De Wit. Jonkerlaan 83. tel. 2460. Apo theek Langestraat 86, tel. 2141. Zoeterwoude: Bij ongelukken aan de Rijndijk bellen 2278. In Zoeterwoude In opdracht van de directeur van gemeentewerken is begonnen met het slopen van de panden Garenmarkt 6 en 6a. die bij oude re Leidenaars nog bekend zijn als de oude brandweerkazerne. Na voltooiing van deze sloop blijft op dit Garenmarktgedeel- te alleen het pand van de Stich ting voor huishoudelijke en ge zinsvoorlichting „De Hoeksteen" voorlopig overeind. De sloop betreft twee nogal ver naar achteren uitgebouwde pan den, die tot voor kort bij een schildersbedrijf in gebruik war^n- Zij hebben een gevelbreedte van negen meter in totaal en zijn on geveer 25 meter diep. Over ander halve roeek hoopt men met de af braak gereed te zijn. Op het vrij komende terrein zal een noodbe- strating worden aangelegd ten behoeve van het parkeren. Foto LD/Holvast ZOETERWOUDE De raad van Zoeterwoude, vergaderde gisteravond met voor de laatste maal in zijn mid den de heer H. Friebel in zijn kwa liteit van gemeentesecretaris. „Het zal voor U geen gemakkelijke daad geweest zijn" meende burgemeester J. A. Detmers. (Zijn loopbaan als ambtenaar, is reeds uitvoerig in ons blad belicht Red.) „U bent gekomen in een rustige gemeente, doch spoe dig hebt u aan uw taak eervol ge werkt. De harmonie tussen mij en u zijn steeds vriendschappelijk geweest. Groot was uw taak, nauwgezet ver vulde u hem, daarvoor alle hulde en dank". Hierna overhandigde de voorzitter de heer Friebel een en veloppe met de gebruikelijke inhoud. BUENOS AIRES (Reuter Door middel van ttfdbommen zijn gisteren in Buenos Aires zes supermarkten met de grond gelijk gemaakt en der tien beschadigd. Alle behoren aan het Rockefeller-concern. Zondag be zoekt Nelson Rockefeller de stad als afgezant van president Nixon. De krachtige bommen, die tevens brand veroorzaakten, ontploften omstreeks 1 uur in de nacht kort na elkaar in de 19 winkels. De brandweer was niet op zo'n omvangrijk karwei bere kend. In twee andere zaken waren ook bommen geplaatst, maar die hebben niet gewelkt. Alle Ameri kaanse kantoren in de stad zijn on der politiebewaking gesteld. ZOETERWOUDE Het echt paar WJ. Onderwater-Th. M. de Boer vierde woensdag zijn gou den huwelijksfeest. De 71-jarige 1 bruid is geboren in Roelofarends- veen, haar man (73is geboren en getogen in Zoeterwoude. De OEGSTGEEST De bouw van het nieuwe postkantoor op het ter- reintje aan de Kamperfoelielaan in Oegstgeest-Noord laat nog geruime tijd op zich wachten. LEIDEN Twee ongelukken me: plannen verkeren in het sta- persoonlijk letsel hebben zich gis- hium van onderhandeling over de teravo'nd voorgedaan op de Willem grondprijs. Het gemeentebestuur en de Zwijgerlaan. de centrale directie van de PTT heb- Omstreeks kwart voor zes kwam elkaar daarin (nog) niet gevon- een bromfietser 17daar in botsing den me een jongen (7). die in verboden richting fietste. Het fietsertje brak zijn rechterarm en kreeg schaafwon den aan gelaat en handen. De brom fietser liep schaafwonden aan han den en benen op. Een 58-jarige inwoonster van Leiden werd gisteravond omstreeks kwart over aoht door een bromfiets aangereden, toen zij weifelend op het zebrapad ter hoogte van de Bea- trixstraat liep. Zij kreeg een her senschudding en diverse kneuzingen De bromfietsberijdster (22) kwam er kan het publiek fondom het huidige kantoor aan het Wilhelminapark dus rekenen op een hulpagentschap in de naaste omgeving. Van de züde van de PTT la men van mening, dat het gemeentebe stuur een te hoge prtj6 vraagt en bovendien heeft men niet zoveel vierkante meters grond nodig als de KATWIJK In de week van zee gemeente wil verkopen. Een en an- m en met elf oktober zal er in Kat- der heeft wel tot gevolg dat Oegst- w^]c wn zogenaamde Israëlweek wor- geest-Noord niet nog in deze zomer. den gehouden. Het comité van aan- zoals aanvankelijk wel in de bedoe- beveimg, dat daartoe gevormd is. be ling lag. voorzien zal zijn van de j staat uit de volgende personen: bur- noodzakelijke postfaciliteiten. gemeester A G. Vermeulen, ds. A. Inmiddels heeft men wel een ge- vtok A Baaa pastoor B A gg,. gadigde voor deze voorzieningen in mell[anlp G Boer hoofdinspec- het oude deel van de gemeente. teur mr. J. Blanken, dr. W. Bakker, LEIDEN In het Zweilandbad verschenen deze week tientallen schoolkinderen op de bassinrand voor de sprong naar het a- of b-diploma. Voor het a-diploma slaagden: Piet Blok. Tonnie Abspoel, Marjolein Eoot, Marianne v. d. Mark. Frans Schroder, Jackie van Woudenberg, Peter Janson, Piet v. d. Heyden, Katie Hensing, Aart de Kruyf. Henk de Kruyf, Lucy Wetting. Hennie Vrouwenvelder. Toby v. d. Kooy, Paul Duyndam, Peter Schroder, Paul de Hoog, Ria Spies, Rob van Hoven Hennie Brandt, Theo van Leyden. Nelleke Boehlee. Teun Schieving, Kees de Winter. Sjaak Selier. Paul v. d. Wyngaard. Renate Beeling. Thea van Wolde. Rinus Bronk. Dick Rooyackers, Robbie Laman. Corrie van Vliet. Huibert v. d. Wilde, René de Jong Barbara van Wanrooy, Pau la Ringelberg, Gerard Cannoo. Puju Pols, Alexander Lagaaij. Frank van Loenen, Florentine Lammes. Stef Bergers. Cor Duyverman, Ronnie van Iterson, An ja Lammers, Sjoerd Stou ten, José Faber, Willy van Rooyen, Nico Vreeswijk, Rinze Stel. Leo Steenvoorden, Annelies Piket. Jeanet de Haan, Carin Plu, Inge v. d. Bos. bruidegom voorziet al 45 jaar een uitgebreide klantenwijk van melk Het gouden echtpaar heeft ne gen kinderen en 19 kleinkinderen, die allen op dit grote feest aan- t wezig waren. j met enkele schaafwonden aan hoofd Mocht het nieuwe postkantoor aan dokter mevrouw N. A. M. Lodder— (Foto LD/Holvast) armen en benen wat beter vanaf de Kamperfoelielaan er komen, dan vries, ds. J. C. van Hunnik. Het werkcomité dat is gevormd, is reeds met zijn aktiviteiten begonnen en be staat uit de volgende personen: J. P. van Brakel, voorzitter, mej. Y. Schaay, Koningin Julianalaan 110, telefoon 4326. secretaris-penningmees ter en voorts H. Ouwehand. A Noort, J. Lev ie, mevrouw S. Gunprecht, Linke en T. Bakker, de laatste uit Bote Dijkstra, Herman Vijlbrief, Re- poeter, Feiko Koudenburg. Marty j van Vliet, Bendix Slegtenhorst. Kit- nee Plas. Jetty Hanegraaff. Geerten Vlaskamp, Rudie Schipper. Peter Fa- I ty Lancel, Hennie de Gunst. Saskia Sike Kooi, René Tan, Jaap Kool, Me sel. Else Breekveldt. Irene v. d Hulsbos. Nico Verhoeff, Charl Gor- Go Hoo, Patricia Coenen, Kees van j Kraats, Alex van Belkum. Michiel dijn. Peter Dupne. Henny Trouer- Rijnsburg Wetten. Willie van Swieten, Agnes Drijkoningen, Ineke Klein. Astrid bach, Theo van Santen, Liesje Bouw Beekman. Sandra v. d. Veer, Marjo- 1 Gijbels. Ton van Houten, Robbie lein Kotten, Ellen Rijnsburger, Peter j Dickhoff, Anita Akveld. Marijke Hoogland, Ronny Westerdiep, Thea Bakker, Niels Neuiwahl, Jolanda v. Boers. Petra Hoogduin. Anja Smol- j ri. Voort. Anneke Martin. Lidwien ders. Tineke Teske. Bernadette v. d 1 van Guiken, Gerda Nahon. Kees De Amsterdamse studenten pastor Jos Vrijburg is vandaag in het huwelijk getreden met Anne- miek Reymer. Hier het paar in Meer, Greetje v. Veen GonnieOlyer- hoek. Ronnie Filippo Chris Dubbei- deman, Jos Spaanderman, Casper Ho ge boom, Jac. Koet. EddyLouwrier, Pieter Haasbeek. Tineke de Graaf, Marieke Binnendijk, Marianne Klein. Thony Katz. Rini van Tol, Peter Owel. Ton Hogervorst, Trees Men- tink. Joke Krol. Arno Bakker. André v. d. Vlugt. Rudie van Steyn. Rob Ouwerkerk, Frans de Boer, Mariene van Kampen. Shane Blommaert, Kees Molenaar. Ricardo Listie, Mir jam Rijsbergen Hans de Wolf. Jan- ny Langezaai. Brenda Ruben. Rudie de Water. Theo van Leeuwen, San- ny van Rossum, Greetje Blok. Hen nie van Egmond, Theo Teeuw, Edwin Brouwer, Monique Kettenis, Wim Karlas, Liselotte Baart. Priscilla Wuyster, Sandra Wielaert, Cobde Le- man, Alex Zaalberg, Rob. v. d. Hey den, Kees de Ru. Lex Knigge. Rudy Masurel, Hans Duindam, Marie Louise Steenbergen. Dorien Ouwer- kerk, Elisabeth Witteman Johnny 'heï 'stadhui/bij'het kerkelijk hü- Alex Beekman Johar Uittenhout Jos welfjk mocM njet worden gefoto_ Piet Kessels, Yvonne Hoogduin. Winni- grafeerd de fred Epskamp. Marijke Boom, Mattie I PLamjer, Hennie Jansen, Kees de Roo- de, Marion Borreman. Paula Sloot, Hans Pelt, Ruud Verlint. Petra de 1 la Rie. Cora Tol. Connie Portier, Theo Roodakker, Rudy Swaak. Irma De nestor van de raad de heer C. J. van Leeuwen, sloot zich in harte lijke bewoordingen aan by hetgeen de voorzitter reeds had gememo reerd. „U was een gc d en humaan mens, die altijd voor anderen met raad en daad klaar stond". De heer van Leeuwen maakte tevens van de gelegenheid gebruik om de heer Sie- verding geluk te wensen met zijn be noeming. Hierna sprak de heer Friebel een dankwoord. Na de beëdiging van de nieuwe gemeente secretaris de heer H. Sie- berding en de heer G. R. M. Har tog (waarnemend secretaris», kon men afscheid nemen van het echtpaar Friebel. Velen maakten hiervan gebruik. Tussentijds bood de heer W. Kalkers namens het gemeente per son eel mevr. Friebel bloemen aan en werd de heer Friebel verrast met een werphengel met leefnet. Kammenga. Paul Singerling. van Kampen, Wim Be kooy. Kruit. Greet Heymans. Pieter Graaf, Inge Piena. Winifred Hey mans, Jolanda v. d. Linden. Jan van Egmond. Nelleke van Leeuwen. An neke van der Zeeuw, Annie van Weeren. Marian Laterveer. Rie- neke Barendse. Yvonne Wisse. Mo- Haneveld, Barry Maryt, Maartje Handelaar „handelde" tegen voorschriften DEN HAAG NIEUWKOOP De Haagse politierechter koü do moeilijkheid waarin een handelaar uit Nieuwkoop verkeerde wel begrij pen. maar omdat de handelaar ge handeld had in strijd met de wettelijke voorschriften, draaide het toch op een veroordeling uit. Verdachte had nl. aan een goede klant gedistilleerd verkocht en daar voor bezat de handelaar geen ver gunning en de koper evenmin om dat gedistilleerd verder te verko pen. „Het is zo'n goede klant van me en dan ben Je bang die te verliezen", zo zette verdachte zijn dilemma uit een. HU leverde wel alcohol vryo dranken, doch omdat de klant ook ge distilleerd wenst, had hy die even eens geleverd en dat mocht niet. „Je wordt als handelaar op die manier in een hoek gedrukt", klaag de verdachte en daar had de rech ter begrip voor. De Officier van justitie merkte op, dat in het betreffende artikel mo menteel een felle prUzenstryd wordt gevoerd, maar in elk geval de re gels van het spel gehandhaafd die nen te worden. De eis luidde daarom f 1500.- boe te waarvan f50.voorwaardelijk, teneinde voortzetting van de handel tegen te gaan. „Het mag niet. maar de belangen van de gemeenschap zyn er niet zo erg door geschaad", aldus het landpunt van de rechter, dóe daarom volstond met opleggen van f 300.- boete. KOUDEKERK/HAZERSWOUDE - Twee spelers van de voetbalvereni ging „Koudekerk" en één van St. Bernard us uit Hazerswoude zyn naar aanleiding van de gebeurteniseen tijdens het toernooi om de Rijn streek bek er geschorst. De spelers werden voortijdig door de scheids rechter naar de kleedkamer ge stuurd. Beide spelers van Koudekerk wer den. wegens een poging tot trappen van een tegenstander vanaf 12 Juni tot 1 augustus het spelen verboden. Tot 1 september werd de St. Ber- nardusspeler geschorst. Dit wegens het duwen en trappen van een te genstander en het niet voldoen aan een oproep van de straf commissie. nique Abbenhuis. Spzanne Holswil- der, Anja van Hulst, Fons de Wit, Jo- han Montanus. Caroline van Dam, Tineke l'Amie. Berend v. d. Klyn, Maarten Henneman. David v d. Wijngaard, Joost Be r bee Tineke Janssen. Leny v. d Hulst. Carla van Kempen. Jenny Hoogland. Wilanda Singeling, Loet gei' van Erkel, Miran da van Digge'en, Frits Hoogzaad, Cees Kramer, Marion Volkers. Hans Blankenstein, Nely Griffioen. Handry Verstegen, Attie Kiel, Berdien Siere. Patricia Tesselhoff. Anita Verheul, Yvonne Bavelaar, Marrigje Zitman, Sjaak Klunder, Jennifer Beks. Maar ten van Erp Taalman Kip, Hans Willemse, Liesbeth Stikkelorum. Gie- ta v. d. Pompe. Letty Stouten. Sjaak v d Pluym. Sandra v. d. Horst. Jan Willem Krabbe. Robert Kiel. Jack Versteeg, Celia Aniba. Maryke den Eisen, Tineke de Groot. Yvonne Coe- 1 nen, Thea Ham, Theo v. d. Berg, Hans Verberg. Carla Detmers. Marga van Kessel, Ton van Wetten Astrid Vreeken. René van Dyk, Maries Kluivers. Wilma v d. Vliet. Martie Zuuk. Camiel Jonk, Peter v. d. Wou- de, Albert Gussenhoven, Karei van Fruchten, Maico Brandhorst. Gert Blyleven, Dirk Arnoldussen. Kees v. d. Ploeg. Theo v. d. Star, Arie Kuiper, Karei Teske. Rob ten Brode, Wil Mulkens. Freddy Hoogeboom, Theo Kuiper, Gys van Seters, Zusje Bos, Hanneke Ouwereloot, Martien Jan sen, Etha de Mooy. Peter de Mooy, Eddy Jansen. Hannie Gauger. Joop Werk. Karin Polane, Jannie B^ede- veld, Ronald Stouten. Rob Kruyssen, Gerard van Noort. Marian Wessen Verboon, Jacoline Glasbergen. Judy 1 dorp Michel Cornelissen, Emmy Kemper, Marijke Guldemond, Gon nie Vermont. Voor het b-diploma slaagden: Roos Dumas. Netty v. d. Steen. Ron nie de Jong. Marleen Louwrier. Mo nique Lut. Pauj Boersma. Katja Ho- gendoorn, Marina Brandt. Liliane v. a. Poll, Flip v d. Meer, Benito Ou- wendijk, Arjen Mechelsen, Enk Ko- reman, Klaas van Beelen, Frank Zil- verentant, Heieen Smink, Ronny Lut. Dirk Jan de Kreek, Pieter Oostveen. Rik Sypesteijn, Cor de Wit. Robert j grid Dessens. Kees van Veen. Edwin Smits, Eddy Lens, Ron Oudshoorn Zwart, Tineke Lemair. Heieen de Anja Keyzei'. Elsje Sieval, Arie dn Haan, Annelie.c Gyzeny, Marianne Winter, Dient je Lardee. Jimmy van Flanderhyn, Jenny Zwart, Désirée Goozen. Ronald Koenen. Frans de Münzenmayer Kees v d Vlist. Hen- Rooy, Heieen van Goozen. Trudy van ry Meewisse. Hans van Rooyen, Ti- Looy, Ria de Boot. Liza Werners, neke Hartevelt. AU Calkhoven. An- Christien Pardon. Leneke Smit. Pier- neke Kamphues. Fred Meyers. Henk re de Vries, Sandra v. d Graaf. Kees de Nobel. Cor de Ru. Ries v d. Berg de Winter. Wim v. d. Voort. Nico Henk Guyt, Nelleke v d Schee, Hans Sloos. Rob Bodenstaf f. Johan Nobel Robyn, Rico Rosbergen. Jeroen van Rooden, Peter l'Amie, Jan 1 Dubbelaar, John de Vreede, Martien Heymans, Hans Gertenaar, Jerry Holling, Wilma Wesseüus. Johnnie Verkade, Tonny van Weeren, Cornel Boere, Ronald Bavelaar, Ben Dubbel- deman. Anton den Hoed. Rudie Kan tebeen. Martin v. d. Vos. Thee la van Beek. Hans Pondmans. Liesbeth Brooshooft, Frank Dreef. LeoScholte Terhorst. Rcnco Emanuel. Hester van Wïeringen, Hans Peetsold. Ciska den Os. Frank Stallinga, Nicolette Hogen boom, Maud H aanraad ts, In-

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 9