Zilvermerk van Douwe Egberts» \ficuumverse, gemalen koffie klaar voor uw snelfilter dSb gm INKOOP ASSISTENTE Dat is handig! Naast Douwe Egberts bonenkoffie is er nu Zilvermerk. Vacuumverse, gemalen koffie, ideaal voor uw snelfilter. Extra gemakkelijk voor weekend en vakantie. Douwe Egberts vacuumverse koffie in het zilveren pakje. ...lekkere koffie! CINCINNATI NEDERLAND N.V. INVENTIEVE TECHNICI constructeur tekenaar-constructeur EINDEXAMINANDI ■■fl COmPANY MINNESOTA NEDERLAND) NV K 272/7 fabriek van gereedschapswerktuigen VLAARDINGEN werken aan de uitbouw van ons construotiebureau, kwalitatief en kwantitatief. Eigen ontwerpen van geheel nieuwe machines vinden hun plaats in de indrukwekkende productieprogramma's van onze wereldwijde or ganisatie. Zij vormen het bewijs van de groei en de levenskracht van onze Neder landse Cincinnati vestiging. Steeds weer nieuwe projecten vragen de aandacht. De ontwikkeling van de numeriek bestuurde machines, de toepas sing van de modernste slfjptechnleken vragen om snelle aanpassing van bestaande ontwerpen. De technicus die met vreugde zijn denkkracht gestalte ziet krijgen vindt op ons constructiebureau ruime mogelijkheden in aantrekkelijk perspectief. In alle secties, op alle niveaux. In de functie van waarvoor een opleiding op H.T.S.-niveau en een gedegen oonstruc- teurservaring in de machinebouw of de fijnmechanische industrie noodzakelijk is. In functies waar jonge mensen met minder ervaring en met een oplei ding op H.T.S.-niveau als kunnen werken aan hun verdere ontwikkeling. Graag nodigen wij u uit voor een persoonlijk bezoek. U kunt daarvoor telefonisch een afspraak maken. Ons telefoonnummer is 010 - 3*7944, to«etel 339 en 340. TJ kunt ook schriftelijk solliciteren. RiGat uw brieven met beknopte, doch volledige beschrijving van op leiding en staat van dienst aan de Afdeling Personeelszaken, postbus 98 te Vlaardingen. Vestigingen in Den Haag, Den Bosch en Rotterdam. V'oor ons kantoor in Den Haag zoeken wij M.U.L.O./M.A.V.O. die wij een baan met toekomst in het vooruitzicht stellen. Wij willen u betrekken bij het kontroleren van bedrij ven en instellingen in handel en industrie en overheids diensten en op de duur bij de advisering op fiscaal-, bedrijfseconomisch- en organisatorisch gebied. Voor waarde is dan wel. dat u verder studeert. Dit studeren kan in twee richtingen: zich verder bekwamen op administratief gebied of het volgen van een avond ATHENEUM welke de mogelijk heid opent tot de accountantsstudie. Wij hebben hiervoor een aantrekkelijke studiekosten- regeling. Wij staan borg voor een waardevolle praktische op leiding. Het salaris is van het begin af zonder meer goed en de andere arbeidsvoorwaarden zijn modern. Interesse? Bel of schrijf Dijker en Belt. Het adres is: Den Haag, Koninginnegracht 103, Tel. 070 - 65 48 54 Kent u de 3M Company? 'n Groot bedrijf. 3M-fabrieken in 16 landen maken samen meer dan 40.000 produkten. Vanaf talloze Scotch-tapes tot razendknappe microfilmapparatuur, isolatiematerialen, sierlinten, medische artikelen en kopieerapparatuur. De vestiging van 3M in ons land -Minnesota (Neder land) N.V.- bestaat pas 10 jaar maar groeit met de dag. Daarvoor zijn vaak nieuwe krachten nodig. Doordat wij zoveel soorten produkten verkopen zijn er veel verschillende mogelijkheden tot plezierig werken; dat is een voordeel van een baan bij 3M. Grote kans dus, dat wij precies die mogelijkheden hebben waarin u zich echt thuis voelt Komt u eens kennis maken? Op de afdeling inkoop is momenteel plaats voor een assistente. Haar leeftijd: 18 tot 23 jaar. Na een vol tooide Mulo-opleiding heeft zij zich bekwaamd in typen en handelscorrespondentie Nederlands en Engels en misschien beheert zij zelfs Nederlands en Engels steno. Haar werk het verzorgen van de inkoop-administratie de inkoop-correspondentie met binnen- en buitenland en het opvolgen van de order-administratie. Solliciteer onder de letters IK 86 (of bel toestel 115 voor een afspraak) Rooseveltstraat 55. Leiden tel.: (01710J-34541.

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 30