Gala koffie van Niemeyer k"ffiSn KOOPNÜ BONT EN SPAAR Zaterdag of zondag samen op reis? Nooit meer dan f 10.- per persoon. Nu! Smullen en Sparen voor de leukste cadeaus met alle knabbel-lekkernijen van Smiths NI EM EVER ZOMERPRUZEN BONT Dank zij het „Gast Vrij7 weekendplan van NS. JL Dagbladreclame is niet te vervangen 1 2 3 4 7 e 8 11 12 19 20 21 16 22 23 (24) voordelig uit met NS 10 13 14 15 Dit is het ideale moment om goed en modieus bont te kopen, uit de nieuwe, volledige bontcollectie 1969 1970 enmet 10% zomerkorting. Bij een vertrouwd adres: Gerzon, uw modebuis met meer dan 70 jaar bontervaring. Als u nu bont koopt hoeft u slechts een klein gedeelte te betalen. Bovendien bergt Gerzon uw bont veilig en vakkundig op in de bontkluis. Pas bij aflevering in de herfst betaalt u het resterende bedrag. Service en voordeel zonder extra kosten! uw Modehuis Wanneer n deze zomer in het weekend op reis gaat met een dagabonnement of een 2- pluskaart, is NS extra vrij gevig voor u. Want dan kunt u zomaar op kosten van NS een gast meenemen! Zo reist u op zaterdag of op zondag net zo ver en zo lang als u maar wilt voor een bedrag dat nooit hoger dan een tientje per per soon wftrdt. Want uw gast reist vrij met u mee! Profiteer van dit royale „Gast Vrij" weekendplan van NS! Voor een dagabonnement (1 persoon) of een 2-pluskaart (2 of meer personen) is een NS-identiteitsbewijs vereist'. Dit kunt u gratis krijgen op alle stations. Vergeet echter niet een pasfoto mee te nemen P.S. Eet voordelig bij NS. Met een zomermenu voor 18 S-zegels en! 1,95 aan postzegels1 Winkelwaarde f3,45 voor 24 S-zegels en f2,95 aan postzegels Winkelwaarde f4,45 Pa's gezellig! Een zonnige limonade-set in knalkleuren. Of? Een handige "alles-blijft-vers" picnic-set. Voor u, als u knip-knip de S-zegels van elke Smiths verpakking verzamelt. En opplakt op de hier afgebeelde coupon of op die van de spaar- folder. die in de winkel voor u klaar ligt. Deze moet, als brief gefrankeerd, worden gezonden aan: Smiths Cadeaus. Postbus 1240, Amsterdam. Vergeet niet geldige postzegels bij te sluiten: f 1,95 voor de limonade-set (18 S-zegels) en 2,95 voor de picnic- set (24 S-zegels). ïïflMjif S-zegels zijn snel gespaard! jtekZe zitten op elke verpakking HIM! van elke Smiths knabbel lekkernij Chips, Chipito's, Frietsticks, Trigito's.... alles. Smullen en Sparen met Smiths lekkernijen- lekkerder omdat ze verser zijn! En ja, op de gezinspakken zelfs 6 tegelijk... dat telt aan! Op die manier hebt u in 'n mum van tijd de S-zegels voor tiw Smiths-cadeau bij elkaar. Leuk idee trouwensom een keertje alles van Smiths in huis te halen. Uw gasten vinden het énig, zo'n gulle schaal vol kuisper- variatie Deze Smiths spaaractie loopt tot 31 augustus 1363

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 14