ddOnet 'Vitamol SINGER 229 Dagbladreclame is niet te vervange het is zelfs 't Duizend-en-achttien Dingen Doekje niet meer. 't Is nn het Duizend-en-dertig Dingen Doekje! geweldig HEBT U DE MOED OM EEN EIGEN ZAAK TE BEGINNEN NmmNmNmMimNiNmmimMMm/MiMimmmNmmMmMMQ In het begin noemden wij het't Duizend Dingen Doekje. Een doekje van zacht, absorberend textielvlies. Dat onder de kraan ol in de wasmachine kan worden gewassen. Toen stuurde iemand ons acht nieuwe gebruiksmogelijkheden. Daarna stuurde iemand ons tien nieuwe gebruiksmogelijkheden. Dus noemden we het 't Duizen-en-achttien Dingen Doekje, maar.. Wan. Mej. M.J. Schippers uit Schiedam stuurde ons twaalf nieuwe suggesties, die wij hieronder afdrukken: 1019 ventilator reinigen 1020 messenleggers poetsen 1021 grill schoonmaken 1022 snijbonenmolen reinigen 1023 theezeefje schoonmaken 1024 geiser afnemen 1025 viool stofvrij maken 1026 elektrisch scheerapparaat schoonmaken 1027 parkbank afnemen 1028 bijouteriedoos afstoffen 1029 koektrommel afnemen 1030 beslagen ramen zemen Zo ziet u maar weer: een naam is maar een naam. Misschien moeten we hem wel weer veranderen. Als u een leuke suggestie weet, stuur deze aan Johnson Johnson, Postbus 188, Amersfoort. Uw moeite wordt be loond met een Chif-O-Net Er ziffert 6 Chil-O-Net doekjes in een pak van 1.75. Dus vieze, vettige, onlrisse doekjes zijn er niet meer bij. Ats een Chit-O-Net vuil is, gooit u 't weg en pakt een nieuwe. Een produkt van Amersfoort. Liefdevolle huidversorjl Een gave, levensfrisse huid kunt u door Vitamol behouden enherwinnen. Ons wisselende klimaat en de verwarming zijn er oorza van dat zelfs een jonge huid teveel aan natuurlijk vocht verliet Vitamol met alle huidverzorgende eigenschappen en onmisbare vitaminen, houdt ook het vochtgehalte van uw ht op peil. Met Vitamol blijft uw huid - visitekaartje van uw schoonheid-jong en soepel. Nachtcrème: Cellulaire/6.75 Dagcrème: Hydratante ƒ6.75 Vitamol Zürich, Amsterdam, Barcelona, Milaan, Stuttgart, Wens o.a verkrijgbaar bij Drogisterij REIJST KRAK, Steenstraat 41Leiden Drogisterij J. VAN HARTEVELD. Zeemanlaan 37, Leiden wanneer U ZEKER bent van een hoger inkomen? Ja, u hebt moed nodig het soort moed dat mannen en vrouwen uit een onbevredigende, da gelijkse sleur haalt en ze optrekt naar beter be taalde posities en aanzien. Wy zijn een internationale maatschappij die in vele landen engros en in detail verkoopt. Wij brengen een assortiment artikelen, dat een snel groeiende markt heeft. Wy zoeken nu mannen en vrouwen met moed en ondernemingslust, die een eigen zaak, waarvoor nationaal geadverteerd wordt, willen hebben en beheren. Wy trainen u, helpen u en geven u advies in het leiden van uw zaak. En u kunt uw tegenwoordig werk aanhouden totdat uw eigen zaak. waarvoor u in uw vrye tyd werkt, u een hoger inkomen geeft dan uw huidige salaris. U hebt alleen inaar een postzegel nodig om de GRATIS gegevens te krijgen, die u vertellen hoe wij u stap voor stap leiden en u tot onafhankelijke zakenman maken. een Indien u altyd al uw eigen baas hebt willen zyn financieel on af hankeiyk en met een groeiende zaak, dan KUNT U DIT NU BEREIKEN. Veel mensen hebben tegen ons gezegd: „Ik kan me niet veroor loven myn betrekking op te ge ven tot ik weet, dat ik een goede basis heb, een gezonde zaak, die zowel zekerheid als een betere levenswyze biedt". Dat is een verstandige opmerking. Wy hebben dus zo n plan ontwor pen. Thans hebben honderden mannen en vrouwen hun levens standaard kunnen opvoeren door ons in de praktyk geteste VER KOOPPLAN. U hoeft niet te expe rimenteren. U gebruikt beproefde methoden. U houdt uw eigen baan en intus sen groeit en groeit uw klanten- lyst. Wanneer de winst uit uw zaak meer gaat bedragen dan uw huidige salaris kunt u van uw eigen zaak een volle dagtaak maken. U hoeft het niet te geloven. U moet nu nog geen besluit nemen. Maar post VANDAAG nog de bon, zodat u alle feiten hebt om een wys besluit te kunnen nemen. U kunt vanuit uw eigen huis wer ken. Dit werk is gemakkeiyk te leren, gemakkeiyk te beginnen en gemakkeiyk te doen. U verkoopt niet zélf. U krygt een degelyk op geleide verkoopstaf toegewezen - getraind op onze kosten en door ons betaald. Wy betalen ook de advertentiekosten en bevorderen de verkoop van uw produkten. Indien u betrouwbaar en eerlyk bent en bereid om te werken, no digen wy u uit de bon te posten. Dit geeft geen enkele verplichting. Het is gemakkelijker dan u denkt om een eigen zaak te beginnen. Wy laten u stap voor stap zien hoe u de verkoopteams, die aan u worden gegeven, moet lelden en hoe u ervoor kunt zorgen, dat zy uw klantenlyst elke dag groter maken. Wy hebben enorm succes in elk land waar wy werken en onze pro dukten zyn van een bekend merk, dat een zeer goede reputatie heeft. Uw verkoopteams worden door ons getraind om voor u te ver kopen volgens een dynamische verkoopmethode, die in Holland reeds met succes ls toegepast. Stel het niet uit. Zorg VANDAAG nog dat u de feiten krygt, want de kansen op een agentschap zyn niet onbeperkt. Er zyn nog slechts enkele plaatsen beschikbaar, waar voor veel liefhebbers zullen zyn. U krygt geen agentschap door er alleen maar om te vragen. U dient aan de volgende voorwaar den te voldoen: 1. u moet tussen de 23 en 45 jaar zyn en goede referenties hebben; 2. u moet bereid zyn ongeveer 15 uur per week te werken om uw eigen zaak op te bouwen 3. u moet f 8.547,contant be schikbaar hebben voor een veilige investering in onze produkten. Indien u solliciteert zonder aan deze voorwaarden te voldoen, ver spilt u uw tyd. Begin klein Ow produkten worden vooraf reeds voor u verkocht want uw verkoop teams - opgeleid en betaald door ons - verkopen al voor u gedu rende de tyd. dat u uw verkoop training ontvangt onder leiding van onze verkoop-experts. groei groot in dit succesvolle werk. ten op uw lyst staan. Indien u tengevolge van ziekte, verhuizing of om welke reden dan ook uw zaak wilt verkopen, hel pen wy u om Iemand te vinden U begint met de verkoopteams, die wy u toewyzen. Dan gaat u zelf voor extra verkoopteams zorgen en uw zaak groeit en groeit. In een korte tyd heeft uw zaak een eigen goodwill gevormd, want u hebt dan honderden vaste klan- die uw bedryf overneemt. IPOST DEZE BON VANDAAG u hebt daardoor kans op een eigen zaak. BON Zend my s.v.p. zonder enige verplichting mynerzyds, byzon- derheden over uw verkoopplan en hoe ik met succes een eigen zaak kan beginnen. Naam Straat: Plaats: Ik voldoe aan de volgende door u gevraagde voorwaarden (kruis de hokjes aan, die van toepassing zyn) f~| Ik heb f 8.547,contant beschikbaar om in veilige pro dukten te investeren. Ik kan 15 uur per week werken Q 20 uur per week. Q 40 uur per week. Stuur deze bon aan: RENVILLE CHEMISTS (BENELUX). Muzenplein 7. Amsterdam-Z. speciale mei-aanbieding mei-yo°rdeel vele extra wat een aanbieding van singer. Speciale elektrische zigzag naai machine voor al uw rechtstik werk, zigzag, siersteken, knopen aanzetten, treksluitingen, etc. voor maar 3 (en natuurlijk met koffer) in modem meubel 298.- Leiden Leiden Breestraat 21 Haarlemmerstraat 73 Alphen a/d Rijn Hooftstraat 19 Noord wijk lelef. 01710—30568 telef. 0171022109 teleï. 01720—4329 Boerenburgerweg I teief. 01719—2654

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 16