Snelle Wilma v. d. ongenaakbaar op Berg sprint Chr. Kweekschool zegevierde Max Belirend sterkste zeiler op Kagerplas Evenaring van 100 meter record Dames van Kangeroes naar de hoofdklasse Volleyba Icompetitie Leids record voor Marcel Anceaux Wereldrecord I Titelstrijd T mud f voets jollen Lijdzaam toezien Ons Eiland won op Bondsdag Oosterliof vooraan in Engeland PAGINA 10 DINSDAG 27 MEI 1969 LEIDSCH DAGBLAD SPORT - LEIDSCH DAGBLAD SPORT - LEIDSCH DAGBLAD SPORT - LEIDSCH DAGBLAD SPORT LEIDSCH DAGBLAD - SPORT - LEIDSCH DAGBLAD - v. r--- •- Wilma v. d. Berg evenaarde wederom het Nederlands record op de 100 meter. LEIDEN De dames van Kange roes werden afgelopen zaterdag door een 3—1 zege op het Haagse VODO (15-1. 16-14, 13-15, en 15-13) hoofd klasser. De heren van Kangeroes echter lieten zich in een tumultueuze wedstrijd in Breda door LVC klop pen (15-2, 8-15, 15-12, 10-15 en 12-15) Zij zullen nu zaterdag in de Vlieger-' molen in Voorburg moeten proberen PVC, dat zich al van een plaats in de hoofdklasse heeft verzekerd, de baas te bleven om de stap omhoog te kunnen doen. Lukt dat niet dan zal er een beslissingswedstrijd tegen LVC volgen. De dames van Kangeroes speel den tegen VODO. dat niet eens vol ledig kon aantreden, een slechte wedstrijd. In de eerste set klopten de zaken in de Haagse gelederen hele maal niet. Kangeroes dat in die fa se van de strijd al toonde de druk van niet te mogen verliezen moei lijk te kunnen weerstaan en het rit me niet kon vinden, behoefde niet zoveel meer te doen dan de bal in het spel te houden. De vele fouten van OVDO en enkele rake klappen van Wil Goedhart en Adri van der Plas resulteerden in een bemoedi gende 15-1 setwinst Wie dacht dat Kangeroes met een dergelijke rugge steun het technisch surplus wel tot uitdrukking zou weten te brengen, kwam bedrogen uit. Het ging in de tweede set zo mogelijk nog stroever dan in de eerste set. De Haagse gas ten comDenseerden hun technisch manco met een geweldige inzet en. dat dient te worden gezegd, opval lend goed positie-kiezen Kangeroes drukte niettemin de winst van df tweede set door. 16-14. Kangeroes bleef ook na die 2-0 stand tegen zichzelf vechten. VODO bracht de derde set op haar naam, 15-13, en toen begreep iedere Kange- roes-supporter dat het een moeilij ke zaak zou worden. Dat werd het dan ook, want VODO rook een kans. In een meer spannende dan fraaie laatste set knapte op het kritieke mo ment niet Kangeroes maar VODO af Met 15-13 setwinst konden de Kan geroes-dam es zich hoofdklasser noe men. Heren In de eerste set van de herenont moeting in Breda kon Kangeroes alles en LVC niets. De aanvallen van Kangeroes werden zo geraffineerd opgezet en de smashes werden zo precies in de onbeschermde plaat sen van het Bredase speelvpld gesla gen dat de 2—15 score volkomen verdiend was. Hard werken en fanatiek blokkeren van LVC en niet te vergeten een se rie wonderlijke beslissingen van de arbiter maakten van het zo supe rieur gestarte Kangeroes een mid delmatige formatie die zienderogen wegzakte naar een bedenkelijk spel- niveau. Via 10-1 bracht LVC de setstand met 15-8 in evenwicht. Don- derspeeches van Jacques de Vink werkten in zoverre dat Kangeroes zich verbeten aan de opdracht „win nen, hoe dan ook" zette. Moeizaam met meer ups dan downs lukte dat. 12-15. De arbiter kon de stijgende spanning blijkbaar niet de baas. Hij reeg nu de fouten overigens gelij kelijk verdeeld over beide ploegen in hoog tempo aaneen. LVC trok zich daar minder van aan dan Kangeroes en met 15-10 trokken de Bredenaars de setstand weer gelijk. Met maar liefst 5-10 kwam Kangeroes in de laatste set op handwijdte van de zo begeerde pi-omotie naar de hoofd klasse. Om toen door nu duidelijk door het publiek beïnvloede arbitra le fouten te worden geveld, 15-12. DEN HAAG Enkele atleten van de AV Holland leverden gisteren be hoorlijke prestaties tijdens de door de Haagse atletiekver. SIOMO op de sintelbaan aan de Zuidlarenstraat georganiseerde regionale wedstrijden. Voor één van de beste Leidse prestaties zorgde B-junior Marcel Anceaux op de 3000 m. Hy noteerde ondanks de harde wind een nieuw Leids record: 9.25.4. Het leverde hem een tweede plaats op. Eveneens een tweede plaats was weggelegd voor Gé Mulders op de 5 km voor senioren. Na een constant gelopen race liet de oranjebroek 15.57.8 voor zich af- drukken. Sprinters Alfred Verhoef en Cor Kanbier deden het met resp. 11.1 en 11.3 over de 100 m redelijk. Jeroen van de Boon behaalde bij de B-junioren twee derde plaatsen. De stevige Holland-atleet liep over de 100 m, pal tegen de wind in. 11.6 sec. De 5 kg kogel liet. hij na 12.96 op het gravel ploffen. Karei van Eek liep op de 400 m bij de jongens A een uitstekende race. Gestart in de on gunstige buitenbaan legde hij ten slotte in 52.0 sec. beslag op de derde plaats. Johan Bizot werd op de 1500 in jongens A prima vierde in 4.35,0. Van de Batavendames boekte Ria Witteman een overwinning. Zij leg de de 100 m dames C. in 13.2 sec het snelste af. AMSTERDAM (ANP) Wilma van'den Berg van De Keien uit Uden vestigde zondag tijdens internationale atletiekwed strijden voor dames op de sintelbaan Ookmeer in Amsterdam sterk de aandacht op zich. Op de 100 m evenaarde zij het Ne derlands record met een tijd van 11,5 sec. Naast Wilma v. d. Berg, die al vijf maal deze tijd liep, zijn ook Fannie Blankers en Puck van Duyne recordhoudsters op dit nummer. Wilma liep ook een snelle 200 m; 23.9, waarop zij nationaal record houdster Corrie Bakker met 0.4 sec. versloeg. Maria Gommers' plannen zijn geen werkelijkheid geworden. De 29-jarige Limburgse atlete slaagde er niet in haar wereldrecord op de 1500 m scherper te stellen. Zonder enige tegenstand kwam zij tot een tijd van 4.19.6, vier seconden langza mer dan twee jaar terug in Sittard Aanvankelijk leek zij zich van het wegblijven van de Westduitse Anita Rottmuller en Christl Fese. die met onder meer Anneloes Bosman en El len Tittel voor de tegenstand moes ten zorgen, niets aan te trekken. De eerste zevenhonderd meter bleef zij precies één seconde onder haar schema, maar dit aanvangstempo bleek zij niet te kunnen volhouden. Zij viel in de derde ronde ruim drie seconden terug, maar slaagde er desondanks in onder de 4 minuten 20 seconden te blijven. Tot een acceptabele tijd kwam de voorlopige nationale 4 x 100 meter- ploeg. Van het viertal dat in Mexico- stad bij de Olympische Spelen een Europees record (43.4) vestigde, ver scheen alleen Wilma van den Berg aan de start. Coirie Bakker en Mie- ke Sterk waren wel op Ookmeer, maar weigeren, als gevolg van de „kwestie Westphal," in een nationa le ploeg uit te komen. Hun plaatsen en die van Truus Hennipman, waren ingenomen door Willy Wokke. Trudy Ruth en Ineke Striker. Met Wilma noteerden zij. ondanks twee matige wissels, een tijd van 46.6 seconden. Uitslagen 100 meter horden: 1. Mieke Sterk (ADA) 14,3 sec.: 100 meter: 1. Wil ma van den Berg (De Keien) 11.5 sec.. 2. Corrie Bakker (Hellas) 12,0, 3. Mieke Sterk (ADA) 12.1; hoog: 1. Mary van de Raadt (Holland) 1.65 meter; 1500 meter: 1. Maria Gom- mers (Unitas) 4.19.6. 2. Anneloea Bosman (V en V) 4.27.2," 3. Ellen Tittel (W.-Dld.) 4.28.5; 200 meter: 1. Wilma van den Berg (De Keien) 23,9 sec.. 2. Corrie Bakker (Hellas) 24.3, 3. Mieke Sterk (ADA) 24.6, 4. Willy Wokke (Sagitta) 24,8; discus- werpen1. Liesl Westermann (W.- Dld.) 60.50 meter. 2. Anneke de Bruin 49,92, 3. Jet van Wageningen 48.92. Eddv Monseli Tijdens de Nederlandse studenten- atletiekkampioenschappen, die zon dag in Groningen werden gehouden, zijn een aantal goede prestaties ge leverd. Zo won Eddy Monsels (AV Holland) de 100 meter in 10.5 sec., de beste tijd in dit seizoen. Peter ten Seldam (Amsterdam) maakte op de 400 m horden een tijd van 55.8 sec., eveneens de beste jaarprestatie. De voornaamste uitslagen zijn ver der: polsstokhoogspringen: 1. Ek- steen (Amsterdam) 3.72 m: 400 m: 1. V. d. Diessen (Nijmegen) 48.9. hoogspringen, dames: 1/2. H. Win- nubst (Amsterdam) en M. Wagenaar (Rotterdam) 1.60 m. Tijdens clubwedstrijden in het at- letiekcentrum te Groningen vielen enkele goede verrichtingen te note ren. Zo won Tilly van dei- Made (Sagitta) de 400 meter in de snelste seizoen tijd van 54,2 sec. In a Scholte van AVG'26 eindigde in 56 sec rond als tweede. Op dezelfde afstand bij de heren zegevierde Rudo Lievense (Fortis) in de beste jaarprestatie van 47,6 sec. Sjouk Tel (GVAV) liet 48.0 sec afdrukken. Ad de Jong (Dio- medon) won de 100 meter in 10,6 sec voor Van Boekei (PSV) en Jansen (Metro) in 10.7 sec. De Jong, Van Boekei. Jansen en De Boer liepen twee keer een estafette, resp. 40 j) sec. en 41,1 sec De Limburger Peter Geelen (Kimbria) ging bij het hoogspringen over 1 meter en 98 centimeter. Te langzaam Bram Wassenaar is er gisteren tij- déns nationale atletiekwedstrijden in Uden niet in geslaagd het meer dan zeven jaar oude Nederlandse record op de 800 meter te verbeteren. De 1 min 47.9 see, die Ray van Asten in 1962 in het Amerikaanse Walnut, no teerde, bleek voor Wassenaar, me de door een te langzame eerste ron de, onbereikbaar. Toch kwam Was senaar op de snelste seizoentijd uit: 1 minuut 50.0 seconden. Hanneke Jansen (Caesar) verbe- terde zondag tijdens wedstrijden om de Coupe de L' Ami tie in Beek met een worp van 44.04 m. het Neder lands record speerwerpen meisjes. Het oude record stond met 49.92 m. op naam van haar clubgenote Astrid Larxderloo. Het B-meisje Ans van der Kerkhof leverde een opvallende prestatie door de 800 meter af te leggen in 2.14,7, een tijd die slechts 0,7 sec. bo ven de limiet ligt. die de KNAU voor het eerste record op dit nummer heeft gesteld. Het team van de Chr. Kweek school zittend: v.l.n.r. de zusjes Kramerdaarachter Greet Heyl, Hylkje v. d. Veen, Marlies Mey, Christien Pera. Staand: Eric Fïlemon, I Nijenhuis, Henk Jansen, Bart u, Zandwijk, Jan de Graaff, Henri Stolp. (Foto LD/Holvast) •ns rxfm.fC*' i*"Ij mMHP LEIDEN Onder grote belang stelling vonden zaterdag de jaar lijkse sohoolkorfbalwedstrijden plaats. In de hoofdafdeling speelden de zes deelnemende -teams dit keer een hal ve competitie. Enerzijds gaf dit een wat juister beeld van de onderlinge krachtsvei-houding, doch anderzijds ontbrak de spanning, die de voor gaande jaren een finale tussen 2 poulewinnaars steeds bracht. Over het algemeen vonden wij, dat het spelpeil wat minder goed was don gewoonlijk. Voorts maakte het een minder piettige indruk, dat sommige ploe gen bij de lagere scholen zonder mc-er waren weggebleven en dat en kele teams met ongerechtigde spe- lers(sters) uitkwamen, hetgeen na tuurlijk niet getolereerd kan worden. In de hoofdafdeling (groep 3) werd de Christelijke Kweekschool, als favoriet gestart, winnaar met de Mavo-school aan de Vijf Meilaan als goede tweede. De prijs voor 't mooi ste spel werd o.i. terecht aan laatst- i genoemde school toegekend I Afdeling II (lagere scholen, onge in de overige afdelingen kwamen oefenden)le prijs: Eerste Leidse de volgende scholen als pfrijswln- Schoolvereniging. 2e prijs: Prinses naars uit de bus. Margrietschcol, 3e pr. School Hoog- Afdeling I (lagere scholen, ge-1 landse Kerkgracht. oefenden)le prijs: Hammerskjöld- i school: 2e pi*ijs: Dr. Gunningschool; Afd. IV: Reserve teams middel- Se prijs: school Lorentzkade. 1 bare scholen): le prijs: School v. d. mm Brandelerkade; 2e prijs: Chr. LTS Boshuizerkade; 3e prijs: Chr. Mavo Zuid-West. Afd. V (adspiranten middelbare scholen): le prijs: School Suma tra- straat; 2e prijs: Mavo-school V. Vijf Meilaan: 3e prijs: Chr. Mavo, Dr. de Visser Sassenheim. l t WARMOND Max Behrend was de enige Twaalfvoetsjol- lenzeiler, die zondag zijn ogen niet kon geloven toen hij na uren dobberen op de rimpelloze Kagerplas het afgelastingssein waarnam. Niets lukte Behrend in deze race. Driemaal had hij even van een Solo in een jol gestapt de grotendeels oude re garde in deze jollen met 1-2-2 wakker geschud. Maar zon dagmiddag, zonder wind, dreef Behrend ergens ver in de ach terhoede. Het sein bracht redding voor de kampioen in spé, die maandag met een forse bries in de zeilen wel op enige weer stand van Van Beekman en Kroon stootte, maar via 3-1 de ti telstrijd met élan afrondde en aldus aan een reeks successen nu een Twaalfvoetsjollenkampioenschap toevoegde. Op de eind lijst eindigde Behrend (5306 pnt.) met een comfortabele punten voorsprong op Van Beekum (3699 punt.) en Kroon (3506 pnt.). Naast de kampioensstrijd waren er ook open wedstrijden, die echter door een matige opkomst, als een nacht kaars uitgingen. Zonder veel tam tam noteerde K van Asselt 1-3-1- 1-4 en won vóór Van der Meer (6-1-2-3-uit), Huiser (2-2-op-op-2) en Smeenk (3-4-3-1-op). De uitslagen van de vijf kam pioenswedstrijden zijn: le race: 1. Behrend. 2. mej. Mar- gadant, 3. Van Beekum; 2e race: 1. Kroon. 2. Behrend. 3. Van Beekum; 3e race: 1. Daniels. 2 Behrend. 3. 1 v. Elshout; 4e race: 1. Van Beekum, 2 Kroon, 3. Behrend; 5e race: 1. Behrend. 2. Kroon, 3. Van Asselt. Het in de loop der tijden, wat in gedutte Twaalf voets-jollenwereld je was bepaald niet gelukkig met Beh- rends succes. Na jaren niet meer in een jol te hebben gevaren, moesten vermaarde jollenspecialisten lijd zaam toezien hoe Max Behrend (Solokampioen in 1967) en passant tijdens de Pinksterdagen even de ti tel veroverde. Maai- degenen die de zes races volgden zagen toch duide lijk het klasseverschil. Te midden van een veertien titelgegadigden was Behrend de uitblinker. Na drie races waren er in feite twee favorie ten over: Behi-end (1-2-2) en Van Beekum (3-3-9. Kroon had zich zelf op dood spoor gemanoeuvreerd door een startboei te raken en on danks uitdrukkelijke waarschuwin gen van zijn tegenstrevers niet naai de startlijn terug te keren. Na 101 finishte Kroon als derde, maar werd, terecht, van deze positie gewipt. Dit was een verademing voor Behrend, die nu na 3 races al 'n vorstelijke voorsprong had. Maar na het zenuwslo pende gevecht zonder wind op zon dagmiddag, hield de maandag ook enkele gevaren in petto. Een fikse Dries blies nieuw leven in de titel strijd. De start was wat rommelig en Behrend raakte achterop. Hij zeilde zich later fraai naar de voorste ge lederen, waarin Van Beekum (1) en Kroon <2) inmiddels onbedreigbare posities hadden ingenomen. De „Gif kikker" finishte als derde en daar mede was Behrend oraktisch onbe reikbaar voor Van Beekum (3-3-9-1) en Kroon 10-l-uit-2). Het ging rond het. middaguur nog harder waaien en dus werd er op de stormbaan ge varen, die Behrend zonder noemens- waarige tegenstand in recordtijd af zeilde waarmee hij de begeerde kam pioenstitel in de wacht sleepte. Goudse zeilweek I De eerste races voor de Goudse zeilweek zaterdag, zondag en maan dag gehouden op de Reeuwijkse plas- I sen leverden de volgende resultaten op: Zaterdag: Flying junior: 1. A. de Wilde, 2. Lengton. Valken: 1. B. Kraan, 2. J. de Wilde. Finnjollen: 1. Krom, 2. Boot. Olympia: 1. Brands sma, 2. Noe. Solo: 1. De Coster, 2. Geelkerken. Schakel: 1. Tijssen, 2. van Leeuwen. Pampus: 1. Hoekstra, 2. Derksen. 16 m2.: 1. Van Staveren. 2. Van Rietschoten. Vrijheid: 1. Stas, 2. Den Oudsten. Stern: 1. Dob- belmans, 2. Modder Vaurien: 1 Van Ingen Schenau, 2. Van Toen. Zondag en maandag: Flying ju nior: 1. Heineke, 2. Van Raveseteijn; 1. Heineke, 2. Groeneveld. Totaal klassement: 1. Heineke. 2. De Wilde. Jeugdklasse: 1. Nederhorst, 2. Schopman; 1. Schopman. 2. Dal- I meijer. Totaal1 Schopman. 2. Dal- meijer. I Valken: 1. De Wilde 2. Steenland; 1. Kraan. 2. De Wilde. Totaal: 1. Kraan, 2. De Wilde. Fin jollen: 1. Spuy, 2. Rietveld; 1. De Vries, 2. Krom. Totaal: l.Krom, 2. De Vries. Olympiajollen: 1. Beekhof. 2. Noe. Totaal: ,1. Noe, 2. Beekhof. Solo: 1. De Coster, 2. mej. van Hecke: 1. Van Leeuwen. Totaal: 1. De Coster, 2. Geelkerken. OK-jollen: 1. Ameraat, 2. De Ko ning; 1. Zuidema, 2. Ammeraat; 1. De Koning,2. Ammeraat. Totaal: 1. Ammeraat, 2. De Koning. Schakel: 1. Both. 2. Van Leeu wen; 1. Schouten, 2. Paridon. Totaal: 1 Van Leeuwen, 2. Both. Pampus: 1. De Wit, 2. Hoekstra: 1. Dercksen, 2. Scheygrond. Totaal: 1. Hoekstra, 2 De Wit. 16 m2: 1. De Ruyter, 2. Van der Bosch: 1. Rietschoten, 2. De Ruyter 1. Van Rietschoten, 2. De Ruyter; 1. Van Staveren, 2. Vergunst. Totaal: 1. Van Staveren, 2. Van Rietschoten. Vrijheid: 1. Van Heuveln, 2. Stas; 1. de Oudsten, 2. Stas; 1. Stas; 1. Den Oudsten. 2. mevr. Ruiterman. Totaal: 1. Stas, 2. Den Oudsten. Stern: 1. Dobbelmans, 2. Koellen; 1. Dobbelmans. 2. Van Woerkom. Totaal: 1. Dobbelmans, 2. Modder. Vaurien: 1. Huizenaar, 2. Van Dijk; 1. Van Dijk. 2. Huizenaar; 1. De Groot. 1 In 't Veld. 2 Van In- gen-Schenau. Totaal: 1. Van Ingen- Schenau. 2. Huizenaar. De eerste Leidsche Schoolven staand v.l.n.r. Coen Drion, Kea Donker, Prapto Sastroioyoto, Ra) Koopmans, Frans Vogelaar, Petit Jansen, Reinier v. Rijssen. ZittendDominique ter Haar Romeny, Hester Leuring Scheur leer, Barbara v. d. Plas, Ellii Nienhuis, Yolande de Bruin, Bri gitte Bauer, Renee Cannov. Voetbal Het jeugd team van Feijenoord heeft maandag een inter nationaal voetbaltoernooi in de Duit se stad Augsburg gewonnen. In de finale speelden de Rotterdammers gelük met 1—1 tegen Arsenal (En geland). De verlenging leverde geen doelpunten op, zodat het doelgemid- delde de beslissing moést brengen. Hockey West- Duitsland heeft zondag het internationale vijf landen Jeugdhockeytoernooi in Cannes ge wonnen. In de beslissende wedstrijd versloegen de Duitsers de Nederland se Jeugdploeg met 2—0. Voetbal In het vlot afgewerkte Jeugdtournooi van De Germaan heeft de Belgische ploeg Royal Ant werp in de finale gewonnen van Schwartz Weiss Essen met 53. DWS bereikte de derde plaats door met 42 AFC te kloppen terwijl Ajax vijfde werd door een 2l zege op het Zwitserse FC Baden. De 42ste Bondsdag van de CKB Is voor de Leidse korfbalclubs Pec- nix en Ons Eiland succesvol ver lopen. Pernix speelde in de hoofd klasse, Ons Eiland in de overgangs klasse en beide teams bereikten di finale. Ons Eiland won daarin met 32 van ADO; Pernix verloor met 1—0 van SSS. In poule A van de hoofdklasse klopte Pernix achtereenvolgens Kin derdijk (3—1), O WO (2—0). speelde gelijk tegen KOAG (1-1), maar ver sloeg DES (2—0), waarna in (ifl laatste ronde DKOD een knap ge lijk spel (00) werd afgedwongen, Die laatste krachtsinspanning wreel- te zich echter in de eindstrijd me< 1—0. Ons Eiland was de sterkste in zijo poule van de overgangsklasse, waar in het- de degens kruiste met DVS, KVS en Thor in een hele competi tie. In de finale werd ADO uit 's Gravendeel bedwongen -met 3—2. Da Leidse doelpunten werden gescoord door Rinus en Sari v. d. Meeburg door Piet Beekman. Andere Leia* prijswinnaars op de bondsdag wa ren: Ons Eiland 2 en Ons Eiland adsp. c, Pernix asp. a en Perm* asp. d. SWINDON (ANP) Popke Oos terhof heeft zich in de eerste etap pes van de amateurwielerronde van Engeland duchtig geweerd. Zondag won hij de tweede etappe, een- rit over 144 km van Swindon naar Nort hampton. Gisteren legde hij W tweede gedeelte van de derde et#" pe van Oxford naar Great Malvern het snelste af. Het eerste deel. ploegentijdrit, eindigde in een over winning voor de Russische ploef De Poolse wielrenner Jasinski W® de eerste etappe. Hij legde de km v. Worthing naar Swindon af ie 4uur 1 min 34 sec. Voor de aanval van de tweede etappe hield men «e minuut stilte voor de Tsjech Zdend Kramolis, die zaterdag bij een W-' sing om "het leven kwam. Uitslagen: 1ste etappe: 1 Jasifl^i (Pol) de 164 km in 4.1.34; 2 Hannus (Finl.) z.t., 3. Gonurov (Rusl.) 4.1.35: 2de etappe: 1. Oosterhof (Ned.) 144 km In 3 31.48; 2 Den Hert# (Ned.) z.t.; 3. Panikov (Rusl.) op21 sec. 3de etappe: le deel: 1. Ruslflf1 1.39.28. 2. Engeland 141.34; 2 Polen 1.42.17; 4 Neder land 1.43.29; 2de deel: 1 Oostórt^ (Ned> de 116 km in 3.00.1: 2 Fuc* (Zwit) op 1 sec.: 3 Dailey (GB) 5 sec. Algemeen klassement: 1. Oosterhof (Ned) 10.34.07.2.1* Hertog tNed) 10-3534 3. Dailey 10.36.12. 4. Jasinski (Pol) 10.36.22,5l Gontjurov (Rusl) 1036.37

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 10