Zwartkop f palette de kleur van uw haar weer tot leven te brengen. presenteert: V UcllCllC.™ Zwartkop f Echte koffie voor een échte vakantie JSlfl Color Set A Color SetOlll Palette Color Set brengt de kleur van uw haar tot nieuw leven. Bovendien verstevigt Palette uw kapsel. Palette Color Set maakt uw kapsel steviger en levendiger. Veilige Palette - voor nog mooier haar. In 8 levendige nuances, 1 blonderings- en 1 transparante versteviger. zogoed voor uw haar tiieuW JO 'WS *1" »i*. 4330 JJ.TW Kleur f 1.25 Transparant fl. Supra koffie van Van Nelle Normaal maalsel en snelfiltermaalsel Beide 1,98 Een échte vakantie. Helemaal echt genieten. Van de zon. De zee. De bossen. En af en toe een bakje échte koffie. Supra-koffie. Altijd vers. Vacuum verpakt. Lekkerder dan wat dan ook. En zó klaar. Supra snelfilterkoffie. Echte vakantie, slokje na slokje! Hoe te stoken ineen iu wel ijk? Voor tal van mensen is dit geen vraag meer. Zij stoken met aardgas. En dat dit bijdraagt tot een gelukkiger gezinsleven is geen overdreven bewering. Aardgasverwarming is namelijk bijzonder makkelijk. Nooit te heet, nooit te koud. Met 'n enkele knop is alles te regelen. Aardgas geeft warmte in 't hele huis. Op verschillende manieren zelfs: Met gasconvectoren in elk vertrek. (Ook waar geen schoorsteen is.) Of door 'n CV-installatie met radia toren. (De aardgasketel is zó compact dat u 'm overal kwijt kunt.) Of door een moderne luchtverwarmings- installatie (waarbij zelfs geen radiatoren meer nodig zijn). En de kosten? Het aardige is dat u altijd de laagste prijs per m3 betaalt, welke van de 3 manieren u ook kiest. Het stoken komt u niet duur te staan.

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 22