Een hond die geen Frolic krijgt fcomt smaak tekort vroiic smaakt beter. Eindelijk kan iedereen zich iets van Triumph aantrekken. Want Jolly isTriumph foundation vooreen plezierige prijs. t/f Ttiumjih Jolly, 10.90 Een hond die geen Frolic krijgt, komt absoluut tekort. De smaak van Frolic. Die smaak van vers vlees en verse, sappige lever. Zoals die alleen te vinden is in een halfdroog, luchtdicht verpakt hondevoedsel als Frolic. En wat er verder nog in zit? Vitamine A, calcium, fosfor en vitamine B- complex. En al die andere dingen die een hond zo gauw tekort komt. SMAAK- GARANTIE Prijs f 1.10 Mei L-ycra* Neem een pak Frolic. Doe wat in z'n bak. En kijk. Als uw hond dan niet opgewonden raakt, niet begint te kwispelen, zijn ogen niet beginnen te schitteren, die neus niet gretig graaft naar méér, kortom als uw hond niet met duidelijk meer smaak dan anders eet, dan heeft Frolic verloren. (En hebt u wel een heel vreemde hond.) Dan stuurt u het pak gewoon op naar Frolic. En u krijgt een pak hondevoedsel naar keuze. Ongeacht of het een ander merk is. U zegt het maar. Dat is Frolic's smaakgarantie. Zó zeker is Frolic van z'n smaak. Oeriep. handelsmerk voor Du Pont's elastomeer vezel. U kent Triumph. Allicht. Wie niet, Zelfs voor vrouwen die nog nooit iets van Triumph gedragen hebben isTriumph tóch een begrip. Daar zijn wij blij om. Want voor u maken wij onze foundation. Modieus en functioneel. En dat betekent foundation die uw lichaam zacht en soepel volgt bij alles wat u doet. Foundation waar u zeker van kunt zijn. 1 Foundation waar u zich zeker in voelt. Voor u is er een nieuwe serie Triumph foundation. Jolly b.h.'s en panty's. In de meest fijne kleuren. Zowel in pri]s als in kwaliteit, verrassend passend. international b.h.'s en panty's.

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 20