O'Neill afgetreden als premier en partijleider Massale betogingen in Tokio op Okinawa-dag Poher neemt de plaats in van De Gaulle Honderden executies in Kanton Scliok voor Belfast en Londen Drie bekende namen ilit bestuur van de Roodcliinese partij Ontwrichting van het verkeer ONDERMIJND Lagos erkent de val van Owerri Ook Italië in het eentrifugeproject? Ruimtestations voor 12 tot 50 personen Israël gelooft niet in nieuwe koers Egypte OOKJSMURFJU PAGINA 2 LEIDSCH DAGBLAD DINSDAG 29 APRIL 19«j DINSE (Van onze correspondent) BELFAST (GPD) De Noordierse kapitein Terence O'Neill heeft gisteravond een grote politieke schok veroorzaakt toen hij aankondigde als premier en leider van de Unionistische partij te zullen aftreden zodra een opvolger is gekozen, die in staat zal moeten zijn de partij-eenheid te herstellen en de voorge stelde hervormingen in de eerste plaats invoering van alge meen stemrecht voor gemeente- en provincieraden een betere kans te geven dan deze thans onder O'Neill gehad hebben. in beginsel te erkennen, maar zy achten de tijd nog niet rijp zich open UJk te binden, behalve misschien oud-minister Brian Faulkner, die echter daarover zoveel dubbelzinni ge verklaringen heeft afgelegd, dat niemand precies weet, wat hy wil. De O'Neill-aanhangers in de frac- voeden die nodig is om de Noordier- O'Neille aankondiging kwam daar om vooral als een grote verrassing, omdat juist bekend was geworden, dat hy woensdag naar Londen zou gaa, voor besprekingen met pre mier Wilson. Hoewel sommige van zUn aanhangers geprobeerd hebben O'Neill van zyn besluit te weerhou den omdat zij geloofden, dat zy ondanks alle tegenstand toch in staat zouden zyn de kiesrechther vorming te verwezenlyken is O'Neill biykbaar tot de slotsom ge komen. dat hy het niet zou kunnen j bolwerken wanneer hy de volgende week met de partyorganen zou wor den geconfronteerd, vooral omdat hy .door het steeds meer wegvallen van steun in zyn fractie zyn positie dagelijks verder zag ondermynd. Het betekent in feite, dat de voor uitstrevende O'Neill voor zyn rech tervleugel heeft moeten capituleren. Daarmee heeft hy voorlopig een par tyscheuring voorkomen, die het land waarschyniyk in chaos zou hebben gestort, hetgeen onvermydelyk zou hebben geleid tot ingrypen van de Britse regering, die de ulteindeiyke verantwoordelykheid voor Noord- lerland draagt, zou hebben geleid. Het ïykt nu echter hoogst twyfel- achtig, dat de steeds groeiende be weging voor gelyke burgerrechten haar volgelingen van allerlei plui mage in bedwang zal kunnen hou den. De progressieven kunnen nu nauwelyks meer vertrouwen stellen in de Unionistische party, die zelf nu bereid biykt te zyn om op de kortst mogelyke termyn de in hoofd zaak r.k. minderheid het fundamen tele recht te verlenen om in plaat selijke verkiezingen hun stem te mo gen uitbrengen. De meeste tegenstanders in eigen kring van O'Neill konden er welis tie schynen by de donderdag te hou den geheime verkiezing van n nieuwe leider, wellicht wegens Faulkners zig zag-tactiek, hun stem te willen ge ven aan Chichester Clark die vori ge week aftrad, toen O'Neill be sloot voor de volgende plaatselyke j verkiezingen het algemeen kies recht in te voeren. j O'Neill, die byna zeven jaar aan I de macht is geweest, heeft in die tyd geen kans gezien zyn volgelingen tot een nieuwe geestesgesteldheid op te se politiek uit het slop te halen O'Neill stond, zoals hy zei. aan de kant van de burgerrechtstryders, mits deze geweld zouden afzweren. Iedereen is het er over eens, dat de leiders van deze beweging het ge weld echter nooit hebben gepredikt, maar de aard van deze nieuwe be weging was zodanig, dat zy gemak- kelyk van alle kanten door onver antwoorde elementen kon worden geïnfiltreerd. HONGKONG (AP) Een pro- Chinees blad in Hongkong, de Hong Kong Times, bericht, dat Chinese troepen verschillende honderden ar beiders, die aan „geheime tunnels" in Kanton hadden gewerkt, hebben doodgeschoten. Dit zou 20 dagen ge leden gebeurd zijn. De reden ervoor was niet bekend. Het blad had deze Informatie ontvangen van reiz.Vgers die kortgeleden uit Kanton te Hong kong zUn aangekomen. Staking in Italië De 30.000 Ita liaanse hoofdambtenaren zyn giste ren een staking begonnen van 72 uur uit protest tegen de traagheid, waar mee huns inziens de herziening van hun reglement tot stand wordt ge bracht WEERRAPPORTEN Van hedenmorgen 7 uur. H a tem, lag 24 u k. cd a 9 a e os Amsterdam onbewolkt 12 1 0 De Bilt onbewolkt 14 i 0 Deelen onbewolkt. 14 0 0 Eelde onbewolkt 15 i 0 Eindhoven onbewolkt 15 0 0 Den Helder licht bew 1 1 4 0 Twente onbewolkt 15 0 0 Vllss ingen onbewolkt 11 5 0 Zuid-Limburg onbewolkt 15 2 0 Luchth. R'dam onbewolkt 13 2 0 Aberdeen regen 7 5 4 Athene onbewolkt 13 0 Barcelona regen 15 12 10 Belgrado onbewolkt 26 13 0 Eerlijn geh. bew. 11 8 1 Bordeaux half bew. 15 7 0 Brussel onbewolkt 15 2 0 Frankfort regen 14 10 3 Genève regen 15 10 0.2 Grenoble geh. bew 14 10 1 Helsinki mist 13 -1 0 Innsbruck geh. bew. 24 11 0 Kopenhagen regen 12 5 0.4 Lissabon licht bew. 18 10 0 Locarno zwaar bew. 20 11 0 Londen onbewolkt 12 1 1 Luxemburg onbewolkt 14 4 0.9 Madrid half bew. 13 6 5 Malaga half bew. 13 6 5 Mallorca regen 17 13 8 München geh. bew. 14 10 0 Nice geh. bew. 21 14 0 Oslo regen 13 5 2 Parijs onbewolkt 16 1 0 Rome zwaar bew. 22 12 0 Stockholm licht bew. 14 -1 0 Wenen half bew. 25 15 0 ZD rich geh. bew. 15 11 0 waar niet meer onderuit dit recht moeten overgaan? PARIJS (AFP) Drie bekende personen zyn na het negende con gres van de Chinese communistische party niet teruggekeerd in het poli tieke bureau, het dagelijks bestuur van de partij. Het zyn de 68-jarige maarschalk Tsjen Ji, die al tien jaar minister van Buitenlandse Zaken is en in 1956 lid van het politiek bureau werd, Tsjen Joen en Li Foe-tsjoen. De 64-jarige econoom Tsjen Joen, die sinds 1925 partylid is, gold ruim tien jaar als de belangrykste plan- econoom van het land. Hoewel hy, evenals Tsjen Ji, tydens de culturele revolutie bekritiseerd is, werd aange nomen dat hy weer in genade zou worden aangenomen. De 69-jarige Li Foe-tsjoen is sinds 1922 partylid en sinds 1954 vice-pre mier als deskundige op financieel, economisch en commercieel gebied. Hy is ook minister van de zware in dustrie en voorzitter van de staats plancommissie geweest. Voorts zyn twee oude maarschal ken uit de rangorde van de „eerste 24" partyleiders van voor het con gres verdwenen. Het zijn Tsoe Sjang tsjen, leider van de „groep der cul turele revolutie" in het leger, die stafchef van het leger is geweest tydens de oorlog in Korea, en Wen Joe-tsjeng, garnizoenscommandant van Peking. Behalve voorzitter Mao en zyn aan gewezen opvolger Lin Piao zyn Tsjen o-ta, Tsjoe En-lai en ngSjengKa Po-ta, Tsjoe En-lai en Kang Sjeng door het centraal comité in het uit voerende comité gekozen. Tjen Po-ta is hoofd van het comité van de cul- LAGOS (Reuter) In Lagos is gisteren officieel bekendgemaakt dat de federale Nigeriaanse troepen in de Biafraanse stad Owerri bewel heb ben gekregen zich terug te trekken naar de buitenwyken van de stad na een beleg van zeven weken door Biafraanse eenheden. De Biafranen hebben al eerder be kendgemaakt dat hun troepen het centrum en de buitenwyken van Owerri bezet hebben. LONDEN (AP) Engeland heeft toegezegd een Italiaans verzoek, deel te mogen nemen aan het Nederlands- Egypte louter om een propaganda- 1 Duits-Engelse ultracentrifugeproject, in welwillende overweging te zullen nemen. De drie genoemde landen hebben eerder dit jaar besloten, een proef fabriek voor het verryken van ura nium op te richten volgens de cen trifugemethode om het Amerikaanse monopolie in de voorziening van brandstof voor kernreactoren te doorbreken. Italië heeft gezegd, enigszins teleurgestld te zyn, dat 't als lid van de EEG niet door de drie genoemde landen voor deelne ming is benaderd, vooral omdat Ita lië altyd een groot voorstander is geweest van Engelse deelneming aan de EEG. WASHINGTON (AP) De Ame rikaanse dienst voor de ruimtevaart Nasa heeft gevraagd om plannen en studies voor eind juni a.s. die zou den leiden tot het bouwen van een ruimte-labor a torium voor 12 perso nen tegen 1975. Dit laboratorium zou het eerste worden van nog grotere laboratoria die in een baan om de aarde zouden worden geplaatst en waar 50 man in zouden kunnen wer ken. Dit zou tegen 1980 gebeuren. JERUSALEM (GPD) Aan de berichten over een Egyptische be slissing om de wapenstilstandsover eenkomst met Isralël niet meer te erkennen, wordt hier geen geloof ge schonken. De Egyptische vice-minis ter kolonel Gohar zou generaal Odd Bull hebben medegedeeld, dat voor zyn regering deze afspraak van 7 ju ni '67 niet meer bestaat. In politieke kringen in Jeruzalem gelooft men, dat het by de zoge naamde „nieuwe beleidslijn" van stunt gaat, die in de eerste plaats bedoeld is om de extremistische ele menten in het leger en onder de jon geren tevreden te stellen en er in de tweede plaats op berekend is pressie uit te oefenen op de Grote Vier by hun besprekingen over het Mid den-Oosten in New York. Het is geraden Egypte te waar schuwen voor een herhaling van zyn vergissing, die het in 1967 duur is komen te staan en die Cairo 1969 nog meer zou kosten, schryft het in- vloedryke Israëlische dagblad ..Haa- rets". Maar, aldus gaat het blad ver der. welke vorm moet zo'n waarschu wing hebben? Zullen woorden vol doende zyn of zullen wy tot daden I turele revolutie. Tsjoe En-lai is pre- I mier van China en Kang Sjeng is I adviseur van het comité van de cul turele revolutie. Tot de doelstellingen van de party behoort „de strijd tegen het door de V.S, geleide imperialisme, tegen het moderne revisionisme met de Sow- jetrussische renegatenkliek als mid delpunt. en tegen de reactionairen in alle landen". Vandalisme Op een Joodse be graafplaats in de Zuidpoolse stad Krakow hebben onbekenden onlangs 200 grafstenen omgegooid en een mo nument beschadigd ter nagedachte nis aan door de nazi's vermoorde Joden. TOKIO (DPA) BUna duizend arrestaties, ongeveer hon derd gewonden, total ontwrichting van het spoorwegverkeer en grote vertragingen by het stadsverkeer vormden gisteren de balans van de „Ikinawa-dag" in Tokio waar dui zenden betoogden voor teruggave aan Japan van het eiland Okinawa, dal zeventien jaar onder Amerikaans bestuur staat. In Tokio waren twaalfduizend po- j litiemannen op de been om de stu- I denten in toom te houden die een ware guerrilla voerden. Tegen de avond bestormden personen het hoofdstation en andere belangryke stations. Stilstaande treinen werden bezet waardoor het treinen verkeer in de war liep. Toen de demonstranten uit de stations verdreven waren raakten zy in de stad weer slaags met de politie waarbij zij het pu bliek en auto's als dekking gebruik ten. De studenten waren uitgerust met helmen, stokken en molotow- cocktails. In de ochtenduren was het pers centrum van het Amerikaanse leger bestormd en ook de woning van pre- Betogers in actie op „Okina wa-dag" in Tokio. mier Sato moest het ontgelden. De meeste regeringskantoren waren met prikkeldraadversperringen beveiligd. Een demonstratieve by eenkomst van vyftigduizend socialisten en communisten in de Japanse hoofd stad verliep ordelyk. In Nalha, de hoofdstad van Oki nawa, betoogden ongeveer twintig- duizend personen. Zy eisten, behalve teruggave van het eiland aan Japan, I het vertrek van de Amerikaanse B- I 52 bommenwerpers. (Van onze correspondent) PARIJS (GPD) Senaatspresi dent Alain Poher die op zijn 60ste jaar pas een logeplaats in het thea ter van de Franse binnenlandse poli tiek wist te veroveren, is gisteren van weken al kenden: als een Fransman leefde, zich 's avonds in zyn nieuwe voor de grondwet op, tot een confron- functie van interim-president vla de j tatie tussen mannen en program televisie aan zyn landgenoten voorge- ma's en ook die taal had men in elf steld. Hij verscheen op het scherm jaar niet meer van de hoogste ge- zoals de Fransen hem sinds enkele zagsdrager des lands vernomen. Voordat Alain Poher zich met zyn ambtspaleis veranderd. Van zijn ap partementen in het senaatsgebouw is hij naar het Elysée verhuisd, waar hy tot de datum der presidentsver kiezingen, zal mogen blyven huizen. Minstens, want het is intussen wel byna zeker geworden, dat hy zich ook als één der kandidaten voor het definitieve presidentschap zelf zal aanmelden. Mocht hy die verkiezin- aflossing van de wacht zich gisteren tot dusver in een klimaat gespeend van ieder spoor van opwinding of nervositeit voltrokken heeft. De drei gementen van De Gaulle dat zyn ver klaarde anders dan de overige leden van het oude kabinet van De Gaulle niet te kunnen samenwerken met de man die de voormalige Ranse pre sident had bestreden. Ook De Gaul- onder de Fransen, vervuld van goede geïmproviseerde staf van medewer- wil en een man die zeker eerder ge- j kers op het Elysée kwam installeren, neigd is vouwen en kreukels recht I had het legertje van vertrouwelin- te strijken dan conflicten uit te vech- gen dat De Gaulle om zich verenigd ten. Wanneer De Gaulle, die hy voor had, tot de laatste man de burelen zyn eminente diensten uit het verle- ontruimd en verlaten. Een lange stoet den een hommage bracht, gewend j van auto's en vrachtwagens, volge- was zich van nature tot een byna stouwd met dossiers en geschenken mystiek, een geïdealiseerd Rankrijk die ex-president De Gaulle in de elf attiuticiucii. hij u» te richten, dan wendde president jaren van zyn ambtstermyn van gen winnen, dan zal htf wellicht nog Poher zich gisteren tot de Ransen. collega-staatshoofden ontvangen had. daar staan dan andere feiten tegen- zeven volle jaren als volwaardig pre- die zichzelf in deze kalme, goedmoe- zag men de poorten van het Elysée ov<jr die dle teleurstelling misschien sident der republiek het riante Ely- dige huis- en grootvader waarschijn- passeren, een uittocht die overigens weten 16 verzachten. Eén van de op- sée-paleis mogen blyven bewonen. lyk veel beter herkenden dan in j maar weinig nieuwsgierig volk op de Intussen heeft monsieur Poher, die Charles de Gaulle. Poher wekte zyn i been had gebracht. Zoals trouwens gisteren de dag van zyn leven be- I „dierbare landgenoten", in eerbied I de hele historische en spectaculaire trek niet na zou laten betogingen en les zwager maakte als voorzitter contrabetogingen, troebelen en mis schien zelfs wel revolutionaire avon turen te verwekken, zyn tot nu toe en gelukkig zonder enig effect ge bleven. Nixon Misschien is dat een teleurstelling voor de Ranse ex-president maar (ADVERTENTIE) Nbetetent voty-rgrasweg! wegversmalling!^ r^^bëteWent pa^eei-plaatsT"^ i ufSlW£,i£È3V pj,d>e net zo penter en actief is «Is wy BAT WEET IK ZELF De Smurfjes weten het al... merkeiykste reactie op het heen gaan van De Gaulle is die van de Ameri kaanse president Nixon, waaruit biykt dat tussen de man van het Elysée en van het Witte Huis een meer dan gewone collegiale relatie was ontstaan. Nixon stuurde De Gaulle 2 brieven. Oe één 'n officiële brief waarin hij zijn „grote spyt" betuigt met 't aftreden van 't Ran se staatshoofd en waarin hy hem be dankt voor de openhartige en veel omvattende gedachtenwisseling die hy met de Ranse leider had. In een pariculier schryven no digt hy De Gaulle daarnaast uit voor een prlvé-bezoek aan de Vere nigde Staten. Het heeft De Gaulle trouwens ook op andere manieren niet ontbroken aan huldebetuigingen en blyken van trouw. Opvallend was het aftreden van de minister van Justitie die ver van de senaatscommissie voor Bui tenlandse Zaken een dergeiyk ge baar. Verscheidene leden van de voor malige staf pinkten gisteren een traan weg toen uit het Elysée de be zittingen van De Gaulle gehaald werden. Het verzamelde personeel (tweehonderd man) werd toegespro ken door De Gaulles persooniyk me dewerker Bernard Tricot die hun toevoegde: ,De generaal komt niet terug wy moeten weg. Hy heeft my gevraagd zyn dank en zyn per soonlijke wensen over te brengen. Wy zullen onze onderlinge genegen heid en vriendschap en hoop bewa ren." Inmiddels heeft het vertrek van De Gaulle al enkele buitenlandse po litieke consequenties gehad. Het be zoek van president Soeharto van In donesië is komen te vervallen. Het Indonesische staatshoofd zou op 20 mei naar Pari/s gaan voor een offi cieel bezoek van een week. Van de vyf Westeuropese landen die Soe harto zou bezoeken, zyn er nog maar twee overgebleven West-Duitsland en België. Eerder was al besloten de voorgenomen bezoeken aan Neder land en Joego-Slavië uit te stellen in verband met in deze landen be staande bedenkingen tegen het beleid van Indonesië. Volle Evangelie-zendin van Beek 8 uur nam. Gebouw Chr. Soc. Belangen Jaarver gaderlng afd. Leiden Ned. Kath. Vak verbond. 8 uür nam. Pieterskerkstr. 1Leldse Assuran tleclub Spr. mr. J. Groot over „Schade regeling door het waarborgfonds Mo torverkeer" 8 uur nam. Rest De Doelen Jaarvergadering Af deling Lelden Ned. Roode Kruis 8 uu nam. Klein Minerva Openbare bijeenkomt P.P.R. Onderwerp onderwijs een poll tieke zaak 8 uur nam. Maria Gyzensteeg (naast Overdekte Bevolkingsonderzoek t.b.c. 2-4.30 en 9.30 uur nam. Stadhui (wachtkamer trouwzaal) Zitting Bouwfonds Ned. Gem. 7-8 uu nam. Jeugdhuis (Breestr. 19) Spreekuu Chr. Emigratiecentrale 7-8 uur nam. WOENSDAG Schouwburg Kon. Ver. Lltteris Sa crum. Haarlemsche Tooneelclub „Een mal meisje" 8 uur nam. Burgerzaal Stadhuis Receptie burge meester l.v.m Koninginnedag 12 ui 's middags. DONDERDAG Den Burcht 1 Mel-bljeenkomst P.v A.. P.S.P., Politela en studentenvakbe weging 8 uur nam. Maria Gljzensteeg (naast Overdek te) Bevolkingsonderzoek t.b.c. 9-12 va en 2-4.30 uur nam. Kantine Royal M. Contactbijeenkomst den" 8 uur nam. Schouwburg K. en O. Blijspel „E zit een haar ln mijn soep" 8 uur nam Micro-theater Vestestra&t, 40) lm perium met „Een slok op aarde" 8.31 uur nam. VRIJDAG Hoge Morsweg 156 Aandeelhouders vergadering IJ3.B. 11 uur voorm. Levendaal 1C1 „Leython" Tiener» cleteit Flower-Powerparty en midden en ouderensocletelt 7.30 uur nam. Maria Gljzensteeg (naast Overdekt* Bevolkingsonderzoek t-b.c. 2-4.30 en 7 9.30 uur nam. BIOSCOPEN Camera: „Jungle boek", a.l. Dag 2.30 7 en 9.15. Zond en kon dag: ook 4.45 Nachtvoorst, do, vr en zat: „Spion tai de muur", 18 Jr., 23.30 uur. Lldo: „Goldflnger", 18 Jr. Dag. 2.30, en 9.15. Zond ook 445. Luxor: „Playtime", a.l. Dag 2 en 8. Re.v: „Zo schieten de Schotten li Texas". 14 Jr. Dag. 2.30. 7 en 9.15 Zond ook 4.45. Nachtvoorst, vr. en zat „Scandall nudl", 18 Jr., 23.30 uur. Studio: „Hour of the wolf". 18 Jr. Dai 2.30, 7 en 9.15. Zond ook 4.45. Trianon: „Louis chauffeur", a.l. 1 Zond ook 4.30. Funès als taxi. 2.30, 7 en 9.16 TENTOONSTELLINGEN De Bliksem (Hogewoerd 129): Ex 'Qsltle pentekening ingen (t/m 4 mei) De Lakenhal: Expositie Bram gart (schilderyen en gouaches), dage leks 10-17 u. .zondags 13-17 u. (to 26 mei). Galerie 't Duivenhuys (Rapenburg) Expositie Egon Skovbye (schilderijen grafiek), dinsdags tot en met zondag! 2-8 uur (tot 8 mei). Molenmuseum „De Valk" (DagelIJlu van 10 uur voorm. tot 5 uur nam. Zon dag 15 uur nam. Maandags gesloten. Jeugdmuseum (Hoogl. Kerkgracht 4) Expositie „Colourform" (uitsluitend maandag en woensdag van 8-10 uui nam.) De lakenhal. Dag. 106 uur: zond 15 uur Rijksmuseum van Oudheden (Rv penburg 23): Werkd. 10 uur voorm. 5 uur nam.; zond. 15 uur nam Rljksmuseun voor v olkenkundel (Steenstraat 1) dag. 105 u.; 's zon dags 1— 5 uur nam. Ned.-Legermuseum: Geopend maan- dag tot ei met vrijdag 9 uur voorm.— 6 u nam. zon. en feestdagen 1—I uur nam Rijksmuseum voor de geschledenli der natuurwetenschappen Dag. 104 uur zone" 14 uur Galerie Van der Vllst: Matthlen Wiegman, schilderijen. Dinsdag t/m zaterdag 9—6 uur. zondagmiddag 1- 5 uur (t/m 30 april) De Lakenhal: Expositie Plet Noest (tekeningen) en Henk de Vroom (beelden). Dagelijks 1017 uur zon dags 1317 uur (t/m 11 mei) Wassenaar Kunstzaal Heuff: exposi tie Rie van Goor (schilderijen en ge- mengde- technieken). Ellen Roos (re liëfs en plastieken) en Gert de Rijk (keramiek), 's Maandags t/m zater dags van 10-5 uur bovendien op dins dagavonden van 8-10 uur (T/n april). De Bliksem (Hogewoerd 129) Exposi tie pentekeningen Leen van Tellin gen (t/m 4 mei). AVOND- EN NACHTDIENST APOTHEKEN TE LEIDEN. Op Koninginnedag, woensdag april, zijn dc Leldse apotheken geslo ten. Voor spoedeisende gevallen Is ge opend: apotheek D. C. Kok. Rapen burg 9. tel. 24807. Apotheek R. van Breest Smallen- hurg te Leiderdorp en Apotheek Voorschoten zijn op 30 april geopend, de Oegstgeestse Apotheek ls dan ge sloten van 8 uur tot 24 uur. Geopend voor spoedeisende gevallen: apotheek D. C. Kok, Rapenburg tel. 24807. Apotheek R. van Breest Smallenburg te Leiderdorp en Apotheek Voorschoten zijn de gehele week geopend. De Oegstgeestse Apotheek ls op zon' dag 27 april gesloten van 8 uur tot 24 \iur. WOENSDAG Kon. Schouwburg, 20.15 uur: Nieuw Rotterdams Toneel: „Plaza Suite" van Neil Simon. Houtrusthal, 20.15 uur: Residentie- Orkest, m.m.v. Theo Bruins, plano. Paviljoentheater, 20.15 uur: The An glo-American theatre group: ..Semi-de tached". van David Turner. DONDERDAG Kon. Schouwburg. 20.15 uur: Haag se Comedle: „Een vlo ln 't oor" van Georges Feydeau. Diligentla. 20.15 uur: cabaret Har lekijn van Herman van Veen.

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 2