KUIPJES Bona KUIPJES Bona KUIPJES Bona een dwaasheid, maar toch... om het iedereen naar de zin te maken, zouden de "departementen" er als volgt moeten uitzien: frïf IN LEIDEN-LEVENDAAL 150-152 Buslijn 31 heeft een halte aan het Levendaal openingstijden: maandag van 13.00-18.00 uur dinsdag t/m zaterdag 08.30-18.00uur 19,75 - 24,75 32,75 - 42,Z5 34,Z5 - 39,Z5 - 42,Zi 7,95 9,95 14,75 - 19,75 - 29,75 to minister-oresident van confectie presic tand? oo^,H Departement voor de nijvere industrie; zoals bij Gazan, altijd bezig om de kwaliteit van zijn produkten te vervolmaken. van openbare dienstverlening; zoals de Gazan-SERVICE, gelijk een ombudsman, geen bureaucratie, maar klachten onmiddellijk ombuigen naar enthousiasme. Snel en kosteloos veranderen van gekochte kleding Ruilen zonder debat of interpellatie. Gazan-verkopers die deskundig adviseren. van verkeer; Gazan's wagenpark, om elke dag en in alle 20 gazan-verkooppunten de sortering "bij" te houden. Alle denkbare maten, modellen en dessins present bij het eerste appél. van financien en economie; zoals bij Gazan, voortdurend op de bres voor de laagst mogelijke prijzen. Stemt U ook voor Gazan? HERENAFDELING: Heren kostuums in veie variaties; modieus of klassiek. Ruime keuze uit ~]ehlenka wollen kamgaren of zuiver A scheerwol 82,r 28,r In andere, Polyester kwaliteiten «W10W'69,- Voorradig in alle, ook uitzonderlijke maten. ~J&denka pantalons in diverse uitvoeringen. Fraaie nieuwe voorjaarstinten. Sport kolberts in sportieve tweeds of kamgarens Blazers in prachtige uni-stoffen Beiden in vele verschillende uitvoeringen, maar zonder uitzondering in de befaamde T Gazan-kwaliteit^ ucvfl6®"1 jeldenka regenjassen in een groot aantal nieuwe tinten. Verkrijgbaar in het moderne korte model of langer als u daar de voorkeur aan geeft. Uitgebreide sortering jongenskleding. Speciale Overhemden Afdeling Ook hier: het mooiste met zeer grote GAZAN VOORDELEN De prijzen staan in geen verhouding met wat u gewend bent voor een goed over hemd te betalen. Wat zou u zeggen van een prima overhemd van 4 95 Verder een enorme kollektie in prachtige kwaliteiten, diverse kleuren en alle maten XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX DAMESAFDELING: Een stralend voorjaar is „verwerkt" in Gazan's mantels en mantelkostuums. Een schier onbeperkte keus 52,50 - 79,50 Rokken, een echte Gazan- specialiteit. Sportief of wat meer gekleed, zo u dat wenst Honderden aantrekkelijke dessins, perfekt afgewerkt 9,75 - 14,Z5 j&denka regenmantels, nieuwe vlotte modellen in beeldige voorjaarstinten. Uiteraard in alle maten. 39,Z5 - 49,75 Japonnen en deux-pieces Typische voorbeelden van echte mode en degelijke afwerking die bij Gazan samengaan met uniek-lageprijs: GAZAN m Reeds 20 verkooppunten in 18 steden: Rotterdam Utrecht Deo Haag» Haarlem Bergen op Zoom o Dordrecht o Breda Arnhem Hengelo Emmen Woerden Eindhoven Tilburg o Groningen Schiedam O Leiden o In België- Antwerpen en Lier :he éér ert.ii het rerl 1 sta de aen rdii R har iem Rit

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 34