meer meubelen Kom naar Van der Meer's Internationale Paasshow Tweede Paasdag van 10 tot 5 uur. van der Wie 2e Paasdag op originele wijze de Hollandse sleur wil doorbreken, moet dan echt eens een bezoekje brengen aan een van Van der Meer's showrooms. Daar vindt u in één enkele rondreis meubelen uit vele landen. Eethoeken uit Finland, zitbanken uit Italië, bureaustoelen uit Japan, hoekkastjes uit Engeland, enzovoorts enzovoorts. Sfeervol tentoongesteld in honderden modelkamers. Op deze Paasshow vindt u alles wat op meubelgebied maar mogelijk is, alle stijlen van de wereld (moderne en klassieke), alle verrassende kleurencombinaties. Praktische voordelen. Natuurlijk mag u daarbij ook gerust heel nuchter denken aan de praktische voordelen van het kopen in Europa's grootste meubelzaak. Aan de uiterst scherpe prijzen en de garantie van maar liefst 3 jaar op kwaliteit en afwerking. Aan de deskundigheid van de adviseurs die ook tijdens de Paasshow voor u klaar staan, en het vakmanschap van de mensen die de meubelen plaatsen als ze met één van de 40 bestelwagens worden bezorgd. En aan de prettige zekerheid dat Van der Meer eigen fabrieken heeft en dus precies weet, aan welke eisen kwaliteitsmeubelen moeten voldoen. Sfeer en gezelligheid. Komt u daarom op Paasmaandag zorgeloos genieten van de reeds zo bekende, gezellige Van der Meer sfeer die nu nog zoveel extra feestelijke tinten heeft. U zult overal de zon zien (zelfs als ze buiten niet schijnt!) en bij mooi weer wordt 't een dubbel prettig uitstapje. Het zal voor u een belevenis zijn te ontdekken dat Van der Meer ook bij het combineren van kleur en kwaliteiten goede smaak weer een paasbeste beurt maakt. UTRECHT Rijksweg Oudenrijn-Arnhem, afrit Jutphaas ROTTERDAM Groothandelsgebouw, Weena 737 AMSTERDAM Stadhouderskade 74 (modern) Keizersgracht 590 (klassiek) DEN HAAG Winkelcentrum .Waldeck" einde Laan van Meerdervoort RUCPHEN (N.B.) bij Roosendaal Sprundelseweg 45 HEERLEN Spoorsingel 2

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 24