Tal van aanbiedingen voor Lenny na succes in Madrid NVSH-oppositie verliest Fractie van VVD had het niet zo moeilijk Proces tegen hoofdbestuur wordt voortgezet ,LA HOLANDESA' IS WEER TERUG Zwartkijkers! aangifte formulier MAN ERNSTIG GEWOND BIJ VECHTPARTIJ en alóteren 1 Dan kijkt u gerust! MAANDAG 31 MAART 1969 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 5 NEDERLAND 1 MADRID/SCHIPHOL (GPD) „Het is geweldig, ongeloof lijk, onmogelijk". Dat was het enige dat Lenny Kuhr, de 19- jarige zangeres die met haar eigen liedje „De Troubadour" voor Nederland een eerste prijs in de wacht sleepte bij het Eurovisiefestival, kon uitbrengen, nadat in het Teatro Real van Madrid het eindresultaat van het festival bekend werd. Ze loas nog niet eens bekomen van de ontelbare en stevige omhel zingen, kussen, handdrukken en verdere gelukwensen van de an dere drie winnaressen, van de ■presentatrice, van de winnares van het vorige festival, van dirigent Frans de Kok, van de leden van de Nederlandse afvaardiging en van volslagen onbekenden die haar hun enthousiasme wilden betuigen. Zij werd van links en rechts, van achteren en van voren bestookt door journalisten, fotografen, radio- en televisiemensen, verenigd in de strijdroep: „La Holandesa, que hable la Holandesa" (De Nederlandse, de Nederlandse moet spreken). Niet voor niets was „De Trouba dour" het enige liedje dat in de ei volle perszaal van het Teatro Real, waar de journalisten het festival via een gesloten circuit tv-systeem mochten volgen, een luid „bravo" ontlokte. „La Holandesa" had bij verrassing een stormloop gepleegd op de sympathie en het respect van diezelfde journalisten die haar drie dagen geleden precies een punt had den toegekend tijdens een „repetitie stemming". Wij vroegen haar dus: „wat voor gedachten gingen er in je om terwijl de achttien stemmen van de internationale jury binnenkwa men?" „Eerlijk gezegd dacht ik: het is onmogelijk, we kunnen niet winnen. Ja, eigenlijk ging deze pun tentelling een beetje aan me voorbij, ik voelde me leeg gezongen. Ik begin het nu pas goed te beseffen". Plaat De Troubadour, die „zo boordevol muziek" zat. heeft Lenny Kuhr met één sprong in het centrum van de muzikale aandacht van 250 tot 400 miljoen Europese-, intervisie- en Zuidamerikaanse televisiekijkers ge- den by de organisatie van de uit zending. Populair Lenny Kuhr, die gisteravond laat per vliegtuig in Nederland is terug gekeerd, heeft zich de afgelo pen week in Spanje bijzonder popu lair gemaakt. Het invloedrijke Spaanse blad „Ya" schreef onder de kop „Vier winnaressen en één groot lied" vele lovende dingen over ..La Holandesa". Het blad roemde de gra tie van het zangeresje uit Holland, het ritme van de melodie en de tekst. Lenny blijft voorlopig optreden in het cabaret van Herman van Veen om nog meer routine op te doen. Waar het songfestival volgend jaar wordt gehouden, kon ze ons gis teravond op Schiphol niet vertel len. „Het zal wel gaan tussen Frank rijk of Nederland. Engeland is vorig jaar aan de beurt geweest en Span je hoeft zo'n toestand niet voor de tweede keer". Lenny heeft vele aanbiedingen voor tv-shows gekregen: uit Frank rijk, Portugal, Ierland, Venezuela, plaatst. Tussen de coulissen van het j Engeland en Duitsland. „Ik weet nog Teatro Real verzekerde men ons dat de vier platenmaatschappijen van Lenny, Lulu, Salomé en Frida Boccara. de vier ex equo winnares sen. miljoenen denken te verdienen aan de eerste e.p. met vier eerste Eurovisie-prijzen, die ooit op de markt zal verschijnen dank zij het akkoord dat deze vier maatschappij en bereikt hebben. Deze plaat zal dan ook bewijzen dat het chanson, het lied met een boodschap, zoals de Troubadour of „Un jour un enfant", weer op gelijke voet is komen te staan naast het harde ritme van een „Boom bang a bang" of een „Vivo canbando". Geen wonder ook dat de zes door slaggevende stemmen die Nederland de overwinning brachten, afkomstig waren uit Frankrijk, de bakermat van het chanson. Wat betekent dit liedje, dit festival nu voor Lenny Kuhr? „Een mijlpaal, een geweldi ge herinnering", meent de jonge zangeres. Zij gelooft echter niet dat ze nu opeens de ster aan het Neder landse muzikale firmament is gewor den: „iedereen heeft een eigen stijl waarbinnen zij of hy misschien de beste kan zijn, maar meer ook niet". Aan haar begeleider, de gitarist Pieter Sauer, vroegen wij of hij ge loofde dat er onder de vier ex equo winnaars misschien toch een beste was. Lachend wees hy de vraag van de hand„Nee, daar wil ik niets over zeggen. Ik vond de Spaanse. Engelse en Franse liedjes muzikaal erg goed en het verbaast me niet dat ze ge wonnen hebben. En van ons eigen- heimertje kan ik natuurlijk niets onpartijdigs zeggen". In elk geval is dit resultaat wel het laatste wat men in Madrid verwacht had. Een hoge chef van de Spaanse televisie be kende ons dat dit het enige was waar men geen rekening mee had gehou- ADVERTENTIE) Kijkgeld betalen moeten we allemaal. Dat staat in de wet. Wees verstandig en vraag een aan. Dat doet u zo Schrijf uw naam en adres achter op een lege envelop en stuur die - zonder postzegel - aan niet of en wat er allemaal van door- gaat, daarover is nog geen beslissing j genomen". En wat het festival zelf j betrof. Lenny vond het Portugese en Franse liedje het beste. Levendige discussie in Groningen GRONINGEN Het VVD-con- gres in Groningen maakte het zaterdag bij de bespreking van het fractiebeleid de beide kamer fracties van de VVD niet moei- De nieuwe voorzitter van de VVD, mevrouw Van Someren Downer, tijdens het congres in gesprek met fractievoorzitter Toxopeus. lijk, al werd er over verschillen de zaken levendig gediscussieerd. Fractieleider mr. E. H. Toxo peus wist de ongerustheid over een loyale uitvoering van de volksraadpleging in West Irian enigszins weg te nemen met zijn verklaring dat de kiesmannen door de bevolking zelf zullen wor den aangewezen. Hij had dat uit „zeer goede bron" vernomen en wist ook te melden dat de buitenlandse pers bij de volks stemming zal worden toegelaten. Senator mr. H. van Riel, fractie leider in de Eerste Kamer, wees fi nanciële pressie op Djakarta van de hand. Hy vond het belangrijker de opinie van de gekleurde volkeren in de V.N. ten gunste van de Papoea's te beïnvloeden. Voorts was er enige kritiek op het prijsbeleid, de hoge wegenbelasting en het stringente tarief op de bijzon dere beloningen. De heren H. Wiegel en Sidney van de Berg hadden tot taak te verklaren waarom de eerste- kamerfractie de huurbelasting af wees. die de tweede kamerfractie had geaccepteerd. De wet zal geen enkel effect heb ben gehad, zei de heer Van de Berg, omdat er geen huizen tussen de 150 en 250 gulden zijn om naar door te stromen. Mevr. H. Schouwenaar-Franssen (Eerste Kamer) moest voorts uitleg geven van haar genuanceerde opvat tingen over Griekenland. Verder zag mr. Van Riel het plan- Mansholt vooral ingegeven door de wens van de Europese commissaris tot nationalisatie van de grond. Uitbundig haalde zaterdag de al- Een zeer vrolijke Lenny Kuhr na haar terugkeer uit Madrid gisteravond laat op Schiphol. 6.50 De Fabeltjeskrant (NTS) 7.00 Journaal (NTS) 7.07 Vaders tegen wil en dank, tv-feilleton in kleur (AVRO) 7.32 Regiovizier (AVRO) 8.00 Journaal (NTS) 8.20 Keer Kwis, een quiz in omgekeerde volgorde (AVRO) 8.50 De Mounties, amusementsshow (AVRO) 9.30 Is de baas de basis? informatief programma (AVRO) 1020 Journaal (NTS) 11.00 Teleac: Export (NTS) NEDERLAND II 6.50 De Fabeltjeskrant (NTS) 7.00 Journaal (NTS) 7.03 Scala: informatief programma (NTS) 7.30 Tweekamp: quiz tussen studententeams (NCRV) 8.00 Journaal (NTS) 8.20 Bureau Bristol, tv-feuilleton (NCRV) 9.10 „Vrije" in Harderwijk: theologische discussie (NCRV) 10.00 Actualiteitenrubriek (NCRV) 10.25 Journaal (NTS) SINT WILLEBRORD (GPDl In I Sint Willebrord laaide zaterdagmid- I dag om half zes plotseling een oude ruzie op tussen twee inwoners van j een straat. Er ontstond een gevecht met als gevolg dat een 40-jarige man levensgevaarlijk gewond in het zie- kenhuis in Roosendaal moest worden opgenomen. Een 55-jarige vechtersbaas werd ook in het ziekenhuis opgenomen voornamelijk ter opservatie. Na ont- j slag uit het ziekenhuis zal hij door de rijkspolitie worden ingesloten ver dacht van poging tot doodslag. gemene vergadering van de VVD, mevr. Haya van SomerenDowner in als opvolgster van partijvoorzitter ir. K. van de Pols. Zij oogstte veel waardering voor haar intree-rede. Mevr. Van Someren, die aankon digde de kieskringen te zullen afrei zen om te onderzoeken wat er in de verschillende landsdelen leeft, beloof de de partij meer inspraak bij de po litieke meningsvorming. De algemene vergadering offreerde de scheidende voorzitter is. Van de Pols en de aftredende penningmees ter Sidney van de Berg het ere-lid- maatschap van de VVD Mevr. Van Someren, de eerste partijvoorzitter die zich door een lid van de regering, namelijk minister Polak van Justitie, daadwerkelijk liet omhelzen en in de bloemetjes zetten, kreeg mr. H. P. Talsma uit Enschede naast zich als onder-voorzitter. Dr. A. J. Vis uit Bussum werd herkozen als organisa tie-secretaris en de heer A. W. J. Ca- ron uit Wassenaar werd aangewezen als penningmeester. Lenny Kuhr heeft het Euro visie-songfestival gewennen Dat wil zeggen, zij behoorde met de vertegenwoordigsters van Engeland, Spanje en Frank rijk tot het viertal waarvan vaststaat dat het niet verloren heeft. Zo'n uitslag ex equo blijft natuurlijk onbevredigend, net als toen een vijftal deelnemers aan de elfstedentocht hand in hand over de finish kwam, broederlijk vereend. Er zal een regel moeten komen dat by ge lijk eindigen diegene wint, die van één oepaald land de mees te stemmen wist te verwerven, Lenny Kuhr zou dan met de zes stemmen van Frankrijk bo venaan zijn geëindigd, een ge lukkige bijkomstigheid. Wat mij betreft had ze het best ver diend. Nadat iedereen gezongen had, was mijn volgorde: 1. Neder land, 2. Engeland. 3. Duitsland, 4. Noorwegen en 5. Monaco. Waarbij ik Lenny voornamelijk uit chauvinistische overwegin gen boven Lu u plaatste, want ik vond niet dat beide liedjes elkaar veel ontliepen. Dat Span je zo hoog eindigde, verbaasde me iets minder dan Frankrijk, al moet worden toegegeven dat Frida uitstekend zong. Het feit dat Engeland en Nederland tot de winnaressen behoorden, schonk bevrediging. temeer omdat hun liedjes duidelijk uit staken boven die van Spanje en Frankryk toen ze hun kleinood nog eens moesten zingen. Weet u overigens wat Europa's muzi kaalste land is? Luxemburg! De Luxemburgse jury gaf ne gen van zijn tien punten aan de vier winnaressen. Spanje gaf nul punten aan de vier vedet tes, maar mocht niet op de eigen vertegenwoordigster stemmen, zodat eigenlijk Fin land (dat alleen maar één stem metje aan Engeland gaf) het onmuzikaalste land van Europa is. Denemarken ontbrak zater dag op het appèl, evenals trou wens Oostenrijk. Misschien om duidelijk te maken dat de Denen niet om politieke redenen waren weggebleven, speelde het orkest tijdens de aftiteling het Deense liedje „Dansevise," dat een jaar of wat geleden won. Overigens had Nederland za terdagavond ook neg zijn eigen afvalrace, in „A star is born." Om voor mij onbegrijpelijke re denen besliste de jury dat José den Burger de volgende ronde niet haalde, en Rita Bloom en Jan Asselbergs overbleven. Voor myn gevoel had Assel bergs vorige keer al moeten af vallen. en juist zaterdag begon ik voor het eerst te twijfelen of Rita Bloom wel de uiteindelijke winnares zou worden, en niet José den Burger. Maar zie. de Jury besliste anders, ik was er niet gelukkig mee (José ook niet, kreeg ik de indruk), maar daar wordt blijkbaar geen reke ning mee gehouden. Zondag „De zangen van Mal- doror," een solo-prestatie van vijf kwartier van Jules Croiset, hoogst opmerkelijk. bijzonder geschikt voor televisie zou je op het eerste gezicht denken, maar dat viel tegen. Ik merkte dat ik mij moeilyk concentreren kon, de zinnen waaiden langs mij heen zonder dat ik er greep op kreeg, op den duur werd het een soort klankspel, wel mooi eigenlijk, maar de betekenis van de zangen drong nauwelijks meer tot mij door. Je merkt dan dat het moeilijker is je bij een tv-apparaat te concentreren (met zoveel mogelijkheden om uit te wijken, pijpje te stoppen, op te staan, tijdschrift te pak ken, met huisgenoten te praten), dan in een schouwburgzaal ab aller aandacht gericht is op die ene man op het toneel. Ik vraag me af of die handicap niet ver holpen had kunnen worden als Croiset zijn toneelopvoering had vergeten en bij wijze van spre ken in de camera en in de mi crofoon was gekropen, de zan gen in ons oor fluisterend, in plaats van ze ons toe te roepen, zoals nu in feite ook gebeurde. N. S. fTTTffTTTTTTTmi aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ROTTERDAM (GPD) In het I gestemd. De debatten liepen hoog, zou verliezen. Daartegenover stelt de nieuwe hoofdbestuur te verschaffen. huishoudelijk congres van de Ne derlandse Vereniging voor Sexu- ele Hervorming, heeft de opposi tie dit weekeinde nederlaag op nederlaag geleden, maar ook het maar er waren weinig nieuwe argu- meerderheid, dat de consultatiebu- menten. „Uitstel brengt geen rust. I reaus door velen gemeden worden j dan alleen de rust van het kruitvat", j omdat ze uitgaan van de NVSH. Ook aldus voorzitter dr. M. Zeldenrust Noor dan us. Het bezwaar van de oppositie, dat aftredende hoofdbestuur is niet afstoten van de consultatiebureaus ongeschonden uit de soms hoog lopende strijd gekomen. Het congres: besloot tot afsplitsing van de consultatiebureaus (224 tegen 170 stemmen); koos geen enkele oppositiekan didaat in het nieuwe hoofd bestuur; keurde unaniem het ideolo gisch beleid van het hoofd bestuur goed; sprak zijn afkeuring uit over het organisatorische bestuurs beleid (146 tegen 102 stem men). Zaterdag werd de discussie over een motie om de hele splitsing uit te stellen voortgezet. Het duurde tot in de middag voordat er kon worden in strijd is met de statuten, was vol gens de juridische adviseurs van het hoofdbestuur niet aanwezig. De op positie echter, die een proces tegen het hoofdbestuur aanhangig heeft gemaakt, wil zulk een strijdigheid door de rechter laten toetsen. Dat bracht een jongere tot de uit roep. dat de jongeren zich tot de nieuwe ideologie van de NVSH voe len aangetrokken, maar dat de vere niging onverteerbaar aan het worden is „omdat er eerder verwacht wordt dat je je juridisch schoolt dan dat je je sexueel hervormt". de medische raad en het curatorium I van de stichting consultatiebureaus stellen zich achter een splitsing. Tragisch einde Toen eenmaal besloten was, met 221 tegen 173 stemmen., het was za- zaterdagmiddag geworden, het voor stel in behandeling te nemen, werd de hele discussie niet nog eens over gedaan. Op voorstel van de Rotter damse afdeling sprak één voor- en j één tegenstander van de splitsing. Met 224 tegen 170 stemmen Dat mislukte echter. Smit voorzitter Zonder tegenkandidaat werd dr. G. J. Smit uit Amsterdam tot voorzitter gekozen. Toen kwam de heer Bos man namens de oppositie verklaren dat haar kandidaten toch weer be schikbaar waren. Er was een com plete lijst. De heer Bosman verloor het eerst van de Gouwenaar A. Hor- tensius, die secretaris werd. Zonder tegenkandidaat werd de heer A. H. van Zuiden uit Amsterdam penning meester. Voor de twaalf overige be stuursfuncties had de meerderheid elf kandidaten gesteld, de opositie VOOR MAANDAG 31 MAART Hilversum 1, 402 m. AVRO: 18.00 Nw6. 18.16 Radlojourn. 18.25 Ik verbind U door praatje 18.30 Parade: Strijdkrachtenprogram ma 19.30 Nws. RVU: 19.35 De Prehis torie van de mens, door prof. dr. J. Dankmeljer NRU20.05 Geef ze de ruimte!: gev. progr. in stereo: 21.30 Hokus Pokus Prijzenverhoging, klank beeld. 22.00 Brood op de plank: uitz. over beroepskeuze 22.20 Visueel ge handicapten: De blinde hulsvr., lezing 22.30 Nws. AVRO: 22.40 Radlojourn. NRU: 22.55 Jazz ln aktie (opn.). 23.55- 24.00 Nws. Hilversum 2, 298 m NCRV: 18.00 Stereo: Meisjeekoor met Instrumentaal sextet. 18.19 Ultz. van de KVP: Kaarten op tafel, een ultz. over politieke zaken die de aan dacht verdienen. 18.30 Nws en weer- praatje. 18.46 Aot. 19.05 Llterama, ra dio kroniek over boeken, schryvers en toneel. 19.20 Muz. en dienst progr. met Inform, over kerkl. en kerkmuz. In klank en geschrift. 19.50 Stereo: Metropole ork amuse- mentsmuz. 20 10 Stereo: Duitse voor jaarslied. (gr.). 20.25 Op de man af, praatje. 20.30 Oude gewijde muziek, (gr.). 21.20 De toekomst van de Frie se taal. lez. 21.40 Nederl. kamerork. klass. muz. 22.00 Stereo Lichte gram muz. 22.20 Avondoverdenking. 22.30 Nws. 22.40 Tekens bij de tyd: cultureel progr. 23.55-24.00 Nws. VOOR DINSDAG 1 APRIL Hilversum 1, 402 m. AVRO: 7.00 Nws. 7.10 Ochtendgymn. 7.20 Lichte f- ze dag. AVfc journ. 8.20 Lichte gram.muz. (8.30-8.33 De^ groenteman.) bfj 2 onthoudingen werd de splitsing twaalf en het hoofdbestuur vier. Be- aanvaard. Maar daarmee was de stuur 8.50 Morgenwijding. NRU: 9.00 Ken nacht tot 6 uur nul. klankbeeld. 9.35 Waterst. 9.40 Muz. uit de Middeleeuwen en Renaissance (opn AVRO: 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arb.vlt. gr.(11.00-11.02 Nws.). 11.30 Stereo: Fluit en harp: mod. muz. 11.55 Beursber. 12.00 Komt vrienden ln het ronde: progr. rondom het volkslied 12.26 Meded. t.b.v. land- en tuinb. Overheldsvoorl.: 12.29 Ultz. voor de landb. AVRO: 12.39 Sportrevue. 13.00 Nws. 13.11 Radlojourn. NRU: 13.30 Spiegel van België: Muz. en nws. van onze zuiderburen. 14.00 Rostrum of Composers 1968: mod. muz uit Zwe den en Frankrijk. 14.35 Jazz uit het Leeuwe (Den Haagi, organisator van j vele schorsingen de mededeling dat SUM^pt'wmlV vSS 'd* o^fra '5La Hilversum 2, 298 m. NCRV: 7.00 Nws. 7.10 Het levende woord. 7.15 Op het eerste gehoor: lich te muz. met nws. en act 8.00 Nws. 8.11 Te Deum Laudamus: oude en mod. gewijde muz. 8.30 Nws. 8.32 Ste reo: Voor de vr. 9.35 Stereo: Koor zang met orgel: geestelijke lied. 10.00 Kanttekeningen by het Lijdensverhaal naar Mattheus, lez. 10.15 Stereo. Klass operamuz. (gr.) 11.00 Nws. 11.02 Voor de zieken. 11.55 Meded. KRO: 12.00 Meditatie. 12.05 Van twaalf tot twee: gev. progr. (12.22 wy van het land; 12.26 Meded. t.b.v. land- en tuinb.; 12.30 Nws.; 12.41 Act.; 13.00 Raden maar...) 14.00 Concillepostbus. 14 05 Schoolradio. 14 30 Pizzicato, muzikaal middag-magazine (16.00 Nws 17.00 Overheldsvoorl.: Een serie klankbeel den over het dagelijks leven ln de Nederl. Antillen, stmengesteld en ge presenteerd door Raymundo Debrot. Vandaag: Een Nederl. gezin op Cura cao. 17.10 Voor de kinderen Hilversum 3, 240 m. i FM— meerderheid achtten el- oppositie niet aan het eind van haar kaars kandidaten aanvaardbaar. Vol- i latjjn. Zaterdag had zij nog laten gens waarnemers kon men de oppo- I weten, haar procedures stop te zullen sitie alleen de wind uit de zeilen ne men. als er tegenover de twaalf op- dan De oppositie vreest verder dat de j zetten als het splitsingsvoorstel twee losgekoppelde consultatiebureuas on- j derde van de stemmen kreeg, nu dit positie-kandidaten niet meer d«- de invloed van de NVSH-begin- I Juist niet was gehaald, gaf de heer twaalf andere stonden. F. J. Bosman (D enHaag) onder boe- selen uit zullen glijden. Dr. G. de Inderdaad kwam een van de het verzet: „Het is belachelijk dat wij twee andere zuilen onze wil zou den kunnen opleggen". Verder is men bang voor ledenver lies, waardoor de vereniging invloed zou doorzetten. Het congres sprak daar zijn afkeuring over uit. Zondag bleek men dit proces en een dreiging met scheuring te ge bruiken om zich toegang tot het twee bestuurs- en een meerderheids- ^n^tine^ifi kandidaat zich terugtrokken. Het verbaasde dan ook niet, dat de ge combineerde bestuursmeerderheids- lijst geheel werd gekozen. •era van Donizetti ng. 16.00 Nws. 16.02 Can- ta America, lichte muz. uit Latijns Amerika 16.30 Land der Muzen: kunstkroniek. 17.00 Stereeo: Big Band Beat: mod. muz. (opn.). 17.25 Jazz Speotrum 17.56 Meded. VARA: 9.00 Nws. 9.02 Plaatjes voor de pep (10.00 Nws.). 11.00 Nws 11.03 Een opvallend vroiyke gev visite. <12.00 Nws.). 1300 Nws 13.03 Eks- pres: gev. pl .progr. (14.00 Nws). 15.00 Nws. 15 03 Drie-draai. 16.00 Nws. 16.03-18 00 Mix; licht pl.progr. (17.00- 17.02 Nws.). TELEVISIEPROGRAMMA'S NTS: 18.50 In kl. De Fnbeltleskr. NTS: 19.00 Journ. CVK/IKOR/RKK: 19.07 Kenmerk: de wekeiykse Inform.- rubr. over kerk en samenleving^ KRO 19.32 De dwaze wereld van Tommy Cooper (Life with Cooper). TV-show, (produktle van Associated Brltlsh-Pa- the). NTS: 20.00 Journ KRO 20.20 In kl.: Black and White Minstrel Show 21.05 In kl.: Advocaat Judd. TV-feuil- leton 21.55 Vanavond in Nieuwspoort. HIRO. 22.25 Hlro-Magaztne. 22.30 Geert Elfferlch In: ..Van ult Nederl." NTS: 22.46-22.50 Journ 23.00-23 30 Te- leac: Levende wiskunde (les 2 - herh.) Nederland II NTS: 18 50 In kl tv> F->v,«it*A«kr. NTS- 1900 Journ lirvt yprt nos TV-fen'Ueton voo- r»« <pu"c1 'o 28 Renin: (nform onvr vt<5- *>nno Jour naal NTS: 20 on K"l«»(n«» ne('«« frote oren TV-feuin»tr,„ on on nc„ir_ Beeld Intern «ch°i'«>u nt0*-"'»™' met nrominenten uit het ~»»otel(11r en maatschnnnelllk leven oi 40 rv-®-*tle TJootenunt: ren. van «nit'»"-- werkznamherlen o-n rt« ioni(«n''niie "»n Lonlk en 00 n* ri'ne met uvonv-ut,«nimarès des chansons 22.40-22 45 Journ.

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 5