Dich tersm ara ill on was stil slot van studentenfestival Ir Raad van Oegstgeest donderdag bijeen Congres studenten in de geschiedenis KWF - voorlichting in Oegstgeest NSV Leiden in gelazorg Boerenleenbank schonk 2000- voor zwembad Stikvoort krijgt gronden in „Westeinde" CHU - Oegstgeest komt bijeen Raadsvoorstellen van Warmond Handelingen 69 Raadsagenda Zoeterwoude OPHALEN GROF VUIL RDAG 22 MAART 1969 LEroSCH DAGBLAD PAGINA 19 j)EN Remco Campert (39) na afloop in een persoon- aprek over de gisteravond in sociëteit Minerva gehou- ichtersmarathon min of meer het sluitstuk van het festival (LEF) waaraan ook Adriaan Morriën, Ju- gerzberg. K. Schippers en de studentendichtere Dirk en Jan Geurt Gaarland hun medewerking verleenden: „Eigenlijk is deze avond mij niet tegengevallen. Ik had een min of meer van het bier verzadigd gezelschap verwacht, dat voortdurend herrie zou schoppen. Ik vond het wel een fijne avond. Ik ben mij geenszins bewust geweest van het feit, dat ik het beste onthaal vond. Hoeveel ik met deze avond heb verdiend? Kom nouZeg maar duizend gulden iDoor Hein Elbrtnk) )EN Het slot van het Studentenfestival (LEF) Mjzonder stille gebeurtenis u Geen grote apotheose, kwekkende manifesta- een als een climax aange. instant art, geen „alles aide" dichters, geen op- act van beat (sex)-idool Kortomeen weinig slot van een al even ind lentefestival. Minerva, 's avonds om De grote bovenzaal is vol- met een zeshonderdta! en dames. Dit keer bij honorering aan het her sprogramma van het Leid- udenten Corps geen vol- eeëmancipeerde avond in de in „de dames hebben (ook) ?ang". Alle aanwezigen heb- s duur betaald voor het amu- dat wordt geboden. Op het Bojoura, een beat-fenomeen het ogenblik erg „in" is, die lieke en progressieve teksten ritme van hete klanken de islingert. Geassisteerd door imgalow Band (BBB> weet fgi e pauze, die is gegroeid tus- „marathon" optreden van Nederlands fameuse dichte.'s, aardig in beweging te bren- mag geen baat hebben: ook zal met haar opwinding de uiken. die na de pauze zul- en. niet in gevaar kunnen Want. dan komen aan hel in willekeurige volgorde)de ah ter Adriaan Morriën. het sound en poetry-gezelschaD duiden, o.l.v. de magistraal Murk Salverda, de studen- r Dirk Kroon en Remco L van ruim een uur gedich- en met de Leidse studenten- lën had met zijn overbeken- eli| mte-uiteenzetting de lacher- in de stampvolle, rokerige op zijn hand. Vroon bracht met zijn als an gesproken verzen (Dich- iezen hun eigen teksten) een onrust teweeg, die door het ïzige publiek onder het van pril maar nog niet bijgeschaafd, werd aan- I. In de vermoeiende tijd van ig minuten. Geluiden: drie meisjes en jongens, die Paul van Os- imhk Theo van Doesburg on- ga s alles kosmisch wisten te in- fsle fteren. in eindelijk dichter-schrijver iert met voor een groot deel nieuwe poëzie en tot slot het verhaal (Podium 1965) van ikke toneelspeler. mpert was het derend: Campert was het. hart van het publiek stal, barber-verzen met zijn jon- tige ongecompliceerdheid van ten, met zijn taal, die in deze leven. Of Dichters in een marathon. (Foto LD/Holvast) lezen veel voor uit eigen geven veel lezingen over dat S ia erk. Wat meent Campert dat j itef estivail - publiek van hem Eegenomen? De man van een j ?e Nietsnut", „Tjeempie of i Luiletterland", van het vev- nter „Het Gangstermeisje" die zegt „Ik heb de laatste 203 I geleefd van mijn schrijven' X>at interesseert mij niet «veel van deze avondjes", i QCfl takt he Lentefestivalpubliek I Om kwart over twaalf, stu- I ijs de Kooy, lid van Vrije Ge- redacteur van het Leidse I xlteitsblad (LUB), opvallend ll sonore klank van zijn stem. ras natuurlijk niet nieuw. Et was een belevenis", id' i ivond zijn de Leidse studen- nba le gelegenheid geweest om te >effl ïen dat dichters ook geen neer zijn. Voor de grootste eve^ i de avond heeft men hoo® opkijken tegen de poëten, die Jsgezind achter een tweetal t'oH het wat chaotische podium De visie van het publiek n ook grotendeels bepaald i hoogteverschil, waarbij een Hef ontstond van waaruit ai zioh het liefst liet foto- nden in Leiden In februari zijn de vol- torwerpen gevonden: sleutels, boenen, wantjes, sjaal, lap arsje. baal meel. herenpols- V< damesportemonnee, dames- plle. diamantje, rijwieltas. li. map inh. papieren, miii- met inh., hamer, pak spy- aderportemonnee. geldbedrag, tentas, armband, meisjesbril, d steen, dameslaarzen, bood- ®tas inh. laarzen en bad- multocahier, wereldbol, prl i cshaatsen, herenportemon - ^handschoenen, dameshand- 3. aktetas, tas inh. gereed- iankbiljetten. herenbril, win- en ^regenjack, damespolshorloge, waterleiding, motorhand- (fl|J 1. autostep. teie lie I OEGSTGEEST De echtgenote van de burgemeester, mevr. Van Eysinga, opende donderdag als pas benoemde voorzitster van de Ned. Ver. tot steun aan het Koningin Wilhelmina Fonds de voortichtings- propaganda-avond in het Gemeente centrum. Ze sprak haar voldoening uit over de goede opkomst en gaf het woord aan prof. dr. A. Schaberg voor het houden van een medische causerie over kanker. Deze had daar bij de beschikking over een aantal dia's. Prof. Schaberg ging allereerst in op die vraag: wat is kanker? Kanker is een ongeremde vermeerdering van abnormale cellen Normale cellen zijn levende eenheden, die tezamen het lichaam vormen De lichaamscellen hebben verschillende functies en als zodanig zijn er huidcellen, lever cel len en cellen, die de maag, de lon gen en de nieren vormen en nog vele andere soorten. Kankercellen zyn ab normale lichaamscellen. Hoe frequent is kanker? Volgens prof'Schaberg sterven er in Neder land beneden de 50 jaar drie mensen op de 10.000 aan kanker, doch tussen 60 en 69 jaar zijn het er 75 (man nen) en 50 (vrouwen). Uit verdere gegevens bleek, dat ruim 30 van de bevolking overlijdt aan kanker, één derde deel aan hart- en vaat ziekten en de overigen aan andere ziekten. Op een wereldkaart toonde hij in welke gebieden bepaalde soor ten van kanker het meest voorko men en het is voor de hand liggend dat verband moet worden gebracht met bepaalde levensgewoonten De fundamentele oorzaken zijn nog onbekend hoewel een aantal in vloeden. die tot kanker leiden, be kend zijn geworden. Het onderzoek naar de grondoorzaken is in volle gang. Eén bepaalde ooi-zaak voor kanker is er niet. Er moeten meer dere factoren zijn. Volgens prof. Schaberg staat vast dat sigaretten rokers meer kans hebben op long kanker dan niet-rokers. Tal van on derzoekingen hebben geleid tot de conclusie dat kanker niet erfelijk is Hij ging nader in op de bestrijding van de ziekte (operatie, bestraling en behandeling met ahemisohe stof fen). Het is een taak voor medici en opvoeders om geen onnodige onrust te zaaien. Hierna werd een kleurenfilm ver toond over de kankerbestrijding. Na de pauze sprak de heer A. Baak. promotor, namens het Kon. Wihelminafonds en was er gelegen heid vragen te stellen aan prof Schaberg. LEIDEN De financiële kracht van de Leidse Vereniging van Suiker zieken is nihil. Dat bleek in de vrij dagavond gehouden jaarvergadering uit het verslag van de penningmees ter. Vorig jaar kampte de afdeling met een tekort, dat aangezuiverd moest worden door het hoofdbestuur. Een oplossing op korte termijn lijkt niet in het vat te zitten. De algemene vergadering van de NSV heeft beslo ten van het geïnde lidmaatschapgeld niet meer dan 75 cent aan de plaat selijke besturen te retourneren. Wil Leiden zonder verdere hulp rond kunnen komen, dan zou dit bedrag tot f 1,25 moeten worden opgetrokken. Na de afhandeling van de huishou delijke zaken, hield dr. F. Gerritzen een lezing over het rijbewijs in het bezit van diabeten. Spreker heeft in '51 e^n onderzoek ingesteld naar het aantal suikerzieken dat betrokken was bij verkeersongevallen. Dat wa ren er 7. op een totaal van 66.000. Niet hoog genoeg, oordeelde dr. Ger ritzen. om de grote groep insuline- gebruikers algemeen beperkende maatregelen op te leggen. OEGSTGEEST De gemeente raad van Oegstgeest komt donderdag 27 maart, 's avonds half acht. in het raadhuis in openbare vergadering bijeen ter behandeling van de vol gende agendapunten: voorstel van burgemeester en wethouders tot in stelling van een raadscommissie voor intergemeentelijke zaken, met vast stelling van een verordening, regelen de de samenstelling en de werkkring van deze en de andere commissies: idem tot wijziging van het Regle ment van Orde voor de vergaderin gen van de raad; idem met betrekking tot de presen tiegelden voor de raad. de raadscom- missiesen het college voor de verle ning van bijstand; idem tot vaststelling van een ex ploitatieverordening idem inzake de uitgifte van een gemeen tegids: idem inzake de reconstructie van de Laan van Oud-Poelgeest- Abtspoel- weg; idem inzake aanleg van parkeer plaatsen by Floresstraat- Balistraat met reconstructie van het plantsoen; idem tot aankoop van grond by de Abtspoelweg van de Erven Manders; idem tot het nemen uit het grond- bedrijf van de grond voor de ambts woning; tdem tot verhuur van een gedeel te van de losplaats Almondeweg aan Tj. de Wit; idem tot verkoop van grond aan de Pres. Kennedy laan; idem met betrekking tot de sub sidiëring van het maatschappelijk werk; behandeling van de jeugdsubsidie- nota met voorstel tot vaststelling van de subsidies; voorstel van burgemeester en wet houders tot verlenging van de huur van enkele sporbterreinen idem om ingevolge art. 72 L.O.-wet medewerking te verlenen op de vol gende verzoeken a. verzoek van het bestuur van de Montessorischool tot aanschaffing van meubilair voor de hoofdenkamer; b. verzoek van het bestuur van de Hofdückschool tot aanschaffing van meubilair voor de hoofdenkamer en tot aanschaffing van een bandrecor der; voorlopige vaststelling van de ex ploitatiekosten voor het openbaar ge woon lager onderwas over 1966 voorstel van burgemeester en wet houders tot vaststelling van de ver goeding ingevolge art. 101 L.O.-wet voor het byzonder lager onderwys over 1968; toekenning exitra-vergoeding aan byzondere kleuterscholen (afrekening 5-jarig tydvak 1961-1965) voorlopige vaststelling exploitatie kosten openbaar kleuteronderwys J over 1966: voorstel van burgemeester en wet- houders tot vaststelling van de ex- ploitatievergoeding voor het byzon- 1 der kleuteronderwys over 1967 en i1968; idem over het jaar 1968. Comptabi Liteitsbesluiten. VOORSCHOTEN Burgemeester L. de Kool opende donderdag in Voorschoten de nieuwbouw van de Coöp. Boerenleenbank aan de Bach- laan. Deze officiële opening geschied de door de inning van een cheque van f2.000,- aangeboden aan de bur gemeester door het bestuur van de Boerenleenbank. Direct na uitbeta ling van de f 2.000,- overhandigde de burgemeester het bedrag aan de heer A. Eveleens, voorzitter van de Stich ting Recreatiebad Voorschoten. Dankbaar kon de heer Eveleeens meedelen, dat met dit bedrag de Stichting Recreatiebad een bedrag heeft van f 19.000.-. Zoals bekend moet de burgerij zelf f 100.000.- by- een brengen, wil men over kunnen gaan tot de aanleg van een zwembad. Burgemeester De Kool sloot aan op de woorden van voorzitter A. Q Doeswyk over de groei van de Boe renleenbank in Voorschoten. In 1920 werd deze bank in Voorschoten op gericht door de L.TJ3., in 1955 kwam het eerste eigen gebouw in het voor malige Graalhuis aan de Leidseweg. In 1962 volgde de nieuwbouw aan de Bachlaan en thans is het gebouw aan de Bachlaan meer dan verdubbeld door o.a. een etage te hangen boven de begane grond. De groei in geld uitgedrukt is: 1962 2500 boekjes maken f 4 miljoen vol, 1968 7000 inleggers maken f 14 mil- joen vol. De totale geldomzet vorig jaar bedroeg ruim f 230 miljoen. Onder de aanwezigen bevond zich ook de eerste kassier, de heer M. C Lakeman, die in 1920 in zyn huis de bank hield en dit 35 jaar volhield, j De heer Lakeman was onderwijzer aan de St. Jozefschool in die jaren. j Zendingscommissie in Zoeterwoude 2JOETERWOUDE De zendings- I commissie van de hervormde ge meente in Zoeterwoude vergaderde en besprak het werk van de afgelo pen jaren. Uit het financieel verslag over '68 bleek, dat in totaal f 1159.62 voor de zending was byeengebracht. De verschillende kerkcollecten bedroe gen samen f 691,56, uit de kerkbus- sen kwam f 388,77, de zondagsschool bracht f 59.29 by een en met f 20 aan giften kwamen zy aan dit mooie bedrag Daarna werden enige organisato rische zaken besproken. De kerke- raad benoemde inpla&ts van het af tredende lid J. Smallenbroek als ker- kerkeraads in de commissie diaken S. Piyieven. De voorjaarszendingscol- lecte bracht f 204.56 op, waarbij zich nog wat nagekomen giften hebben gevoegd. Men hoopt de f 250 te kun nen halen. Gezien de noodtoestand in de verre gebieden is er nog veel geld nodig. ZOETERWOUDE Het noorde lijke gedeelte van het bestemmings plan „Westeinde" biedt de mogelyk- heid tot het oprichten van enkele in dustriegebouwen. De gronden in dit gebied zijn deels eigendom van Stik- voorts Bouwbureau n.v. in Voorscho ten en deels van de provincie Zuid- Holland, die met onze gemeente is overeengekomen de grond aan de gemeente over te dragen. Genoemd bouwbureau heeft het gemeentebe stuur al enkele malen benaderd voor overdracht van de aan de gemeente komende grond van hem. Zolang de eigendomsoverdracht van de pro vincie naar de gemeente niet heeft plaats gehad is het niet mogelijk tot verkoop over te gaan en de raad daartoe een voorstel te doen Teneinde gegadigde voor de grond enig perspectief te geven, vinden B. en W. het wel gewenst, dat de raad uitspraak doet over de uitgifte van de grond. Met name of de raad in principe bereid is t.z.t. onder nader te bepalen voorwaarden de grond aan het bouwbureau over te dragen B. en W. zyn van oordeel, dat Stik- voorts Bouwbureau n.v. aangemerkt kan worden als eerste gegadigde. De commissie van openbare werken deelt deze mening. B. en W stellen daarom de raad voor te besluiten de aan de gemeente toebehorende grond in het industriegebied van het bestemmingsplan Westeinde t.z.t. te gen nader te bepalen voorwaarden over te zullen dragen aan Stikvoorts Bouwbureau N.V. in Voorschoten. Nu de eerste fase van het be stemmingsplan Westeinde zyn vol tooiing nadert, is het gemeentebe stuur voornemens daar en ook elders in de gemeente enige verfraaiingen aan te brengen. B. en W. denken hierby aan bloembakken en enige banken. Een bedrag van f 2000 wordt voldoende geacht. De raad wordt gevraagd een krediet tot dit bedrag beschikbaar te stellen. Tydens de algemene ledenvergade ring van de vereniging voor Openbaa Onderwys in Sassenheim (maandag 24 maart om 8 uur in het Bruine Paard) zal de heer J. W. Veldhuy- zen van Zanten, instructeur-vlieger bij de KLM, een lezing met dia's houden. Opstelling Warmunda WARMOND Het eerste elftal van de voetbalvereniging Warmunda moet het dit weekeinde thuis opne men tegen Alphia uit Alphen aan den Ryn. De opstelling van de War- ruonders luidt" A. v. Kampen (doel): P. v. Putten, R. Ciere. M. Schave nd aker. H. Vergeer (achter); Th. v. Rijn, H. Ritzen (midden); H Tysen, kers (voor). OEGSTGEEST Op 24 maart houdt de Christelyk Historische kies vereniging haar jaarvergadering. Op de agenda staat een verslag van de bespreking met het bestuur van de AR-kiesvereniging en zal er een be spreking plaatsvinden over toekom stige samenwerking of een gesprek met de KVP. Voorts komt aan de orde een bespreking over het con cept-beginselprogram en politiek pro gram van de CHU. LEIDEN Op maandag 31 maart, dinsdag 1 en woensdag 2 april houdt de Organisatie van Studenten in de Geschiedenis in Nederland met me dewerking van de Vlaamse Studenten in de Geschiedenis haar jaarlyks con gres te Leiden. Dit congres, dat zal plaatsvinden in het Academiegebouw van de Leidse Universiteit. Rapenbur 73. zal geheel gewyd zyn aan de functie van de geschiedenisweten schap. Op maandag 31 maart zullen 's middags kritische kanttekeningen by de geschiedenis als wetenschap worden gemaakt. Prof dr. R. F Beerling (Leiden) zal zijn stellin gen toelichten en verdedigen tegen over prof. dr. J. C Boogman (Utrecht), prof. dr. B W. Schaper (Leiden), prof. dr. A G Weiier <Ny- megen» en waarschynlyk prof dr. R. de Schryver (Leuven). Onder leiding van dr. D. van Arkel zal een algemene discussie worden gehouden. Op de tweede dag van het congres zullen prof. dr. B. H. Slicher van Bath (Wageningen) en prof. dr. W. Kerk verkocht avondmaalsstel voor dakherstel IJZENDIJKE (GPD) Het his torische zilveren avondmaalsstel van de hervormde gemeente in IJzendyke is verkocht voor f 40.000,-, omdat men geld tekort kwam voor de restauratie van het al even historische kerge- bouw. De hervormden zullen mor gen het avondmaal vieren met van de kerk in Schoondyke geleeen de be kers en schalen. De koper wil onbe kend biyven. De opbrengst van het avondmaals stel is speciaal gebruikt voor herstel van het dak van de kerk. WARMOND De gemeenteraad van Warmond die woensdag in openbare vergadering byeenkomt, krijgt o.a. te behandelen een ver zoekschrift van de stichting muziek school bollenstreek in Sassenheim. om gebruik te mogen maken van een gedeelte van het leegstaande politiebureau voor het geven van lessen door docenten van deze school I ten behoeve van de harmonie en fanfare-korpsen. Voorgesteld wordt een verorde ning vast te stellen op de recreatie- woonverbly venafwijzend te be schikken voor de bouw van een bloe menkas in het Oosteinde door de heer J. v d. Luit uit Sassenheim: een krediet van f 10.143 toe te ken- nn voor het aanleggen van de hoofdleiding door het gemeentelijk waterlcidingbedryf in het bestem mingsplan „Endepoel"; de volgende commissies van advies en by stand in te stellen: de commissie finan ciën. de commissie ontwikkeling, de commissie bedryven, de commissie sportaangelegenheden. de commis sie agrarische aangelegenheden en de commissie economische aangele genheden. B. en W. stellen voor dienovereenkomstig te besluiten een krediet van f 8839 beschikbaar te stellen voor de aanleg van een speel- gelegenheid voor de Jeugd. In verband met de verbetering van de dienstwoning Sweilandstraat 41 en de votering van een krediet, hebben gedeputeerde staten be zwaar gemaakt tegen dit besluit, omdat zy van oordeel zijn dat de ex ploitatie van deze woning voor de gemeente geen verlies behoort op te leveren. In verband hiermee zal de huur met f 660 per Jaar moeten wor den verhoogd. Aangezien nog niet bekend is wie de nieuwe bewoner van deze dienstwoning zal worden en welke verlangens Ihj ten aanzien van het woongerief heeft, achten B. en W. het momenteel niet oppor tuun tot verbetering van de woning over te gaan. LEIDEN De Leidse Baptistenge meente begint vandaag met een week van byzondere samenkomsten in de kerkzaal Oude Ryn 3 in het kader van de actie Handelingen 69 Elke avond is er een byeenkomst met medewerking van oa. het Haags Baptistenkoor. Als sprekers treden op ds. J. Bourltius uit Emmen. ds. Ph. Lindeman uit Utrecht, ds. P. v. d. Werf uit Rotterdam en ds. R. Rei- ling uit Leiden. Zondag is er een zangavond, woensdag een jeugd- avond. Woensdag en volgende week zaterdag worden kindermiddagen ge houden. J. Wieringa (VU. Adam) een begin selverklaring ten aanzien van hun methode van onderzoek afleggen. Prof. dr. I. Schöffer (Leiden) zal dis cussieleider zyn. In de middaguren van de tweede dag zullen prof. dr. J A. A. van Doorn (Rotterdam» en dr D. van Ar kel met elkaar en de toehoord »rs dis cussiëren over de verhouding tussen de geschiedenis en de sociale weten schappen. De discussie zal worden ge leid door drs. C. P. Bertels. Het congres wordt op april ge sloten met een door de heer P. C. J. I de Groot geleid „ambulant forum", waarby vertegenwoordigers van acht verschillende beroepen, allen van huis huit historici, zullen vertellen over de relatie tussen hun opleiding en hun loopbaan. I ZOETERWOUDE De gemeente raad van Zoeterwoude komt donder- dag 27 maart, 's avonds om acht uur, in vergadering byeen. De agenda ver meldt de volgende punten: bezwaar schrift tegen het besluit van 9 ja nuari 1969. waarby werd bepaald, dat een bestemmingsplan wordt voorbe reid voor het gebied in Gelderswoude (Slootweg); beroep tegen het weige ren van een bouwvergunning; wyzi- ging van het besluit van 29 november 1967 betreffende de 2e woningwet woningen: verkoop van grond aan de Raiffeisenbank; in principe besluiten tot verkoop van grond in het bestem mingsplan Westeinde; verlenen van j een krediet voor aankoop van straat- meubilair; verhoging van het krediet voor het doortrekken van de Titu» i Brandsm ast raat naar de Rynegom- merstraat verhoging van het subsi- die van de zwemstichting; ver- lenen van een subsidie aan de I r.ks.v. Meerburg; verlenen van i een krediet als bydrage in de kosten van het gewest Leiden; ver- j lenen van een krediet voor verande ring van inrichting van de Aloysius- school; aangaan van een kasgeldle ning; vaststellen van nieuwe rechts toestandregeling; verkiezing van een nieuwe wethouder. President Nixon heeft een jarenlange vete met zijn voor ganger Truman bijgelegd. Dat I gebeurde op het Witte Huis. De president bracht een stukje ten I gehore op de piano, waarop vroe ger ook oud-president Truman - veel heeft gespeeld. MAANDAG Herensingel van Medusastraat tot I Lage Ryndyki, Hambroeklaan, Kooi- laan - geheel, Celebesstraat. Deci- mastraat, Sieboldstraat, Floresstraat, Bloemstraat, Formosastraat, Born co st raat, Driftstraat, Lombokstraat, Ja- vastraat, Medusastraat, Parkstraat. Kooipark, Atjehstraat (van Kooi laan tot Sumatrast raatAmbonstraai, Madoerastraat, Lage Ryndyk. Voor straat. Sumatrastraat, Atjehstraat 1 van Sumatrastraat tot Soemba- straat), Soembastraat, Balistraat, Ti- morstraat, Ringkade, Bonairestraat, Arubastraat, Surinamestraat, Antil- lenstraat, Curasaostraat, Sint Maar tenstraat, Sint Eustatiusstraat. Sa- bastraat. Bankastraat, Bilitonstraat, Kooihof. DINSDAG Jacques Urlusplantsoen, Aaltje Noordewierlaan, Cornells Schuytlaan. j Diepenbrocklaan, Joh. Verhulststraat, Rich. Holstraat, Obrechtstraat, Churchill-laan, Willem Pyperstraat, Peter van Anrooystraat, Joh. Wage- naarlaan, Valeriusstraat. v. Blanken burgstra at, Julius Röntgenstraat, Mozartstraat, Bernard Sweersstraat, Sweelincklaan, Eduard van Beinum- straat, Brücknerstraat. Debussv- straat, Ravelstraat. Chopinstraat, Moesorgskistraat. Caesar Frank- straat. Verdis traat, Schubertlaan, 1 Mahlerstraat, Handelstraat. Beetho- venlaan, Vivaldistraat. Bachstraat, Corellistraat, Toscaninilaan. Berlioz- pad, Rossinistraat, Liztpad. Men- delssohnkade, Wagnerplein. Brahms- laan. Tsjaikowskikade. Sibeliusstraat, Bartokstraat. Kennedylaan. Max Re- gerlaan, Jozef Haydnlaan. Apollolaan, Smétanastraat. Paganinistraat. Scar- lattistraat. Griegstraat, Donizettilaan. DONDERDAG Paramaribostraat. Corantynstraat, Willem de Zwygerlaan - geheel, Abr. Crynssenstraat, Stuyvesanthof. Van Riebeeckhof, Jan Pieterszoon Coenhof, Pieter Bothstraat. Al- bertine Agn ess traat, Charlotte de Bourbonhof, Juliana v. Stolberghof, Anna van Burenhof. Marnixstraat (van Willem de Zwygerlaan tot Volkstuinen). Zwarte Pad. Herensin gel (van Medusastraat tot Juliana- straat), Julianastraat. Julianakade, Sophiastraat, Anna Paulownastraat, Alexanderstr. Prinsenstraat, Oranje straat. Lusthoflaan, Dillenburger straat, Nassaustraat, Mecklenburger- straat. Os- en Paardenlaan. Bern- hardkade. Marykestraat. Margrietstr. Irenestraat, Beatrixstraat. Bernhard- straat. VRIJDAG Haagweg (geheel). Ryndyk. Dyk- hoflaan. Valkenburgseweg. Haagweg (tien huizen". Klikspaanweg. Da Cos- tastraat. de Genestetstraat. Nicolaa« Beetsstraat. Potgieerlaan, Tollensstr., Schimmelstraat. Oltmanstraat, Hase- broekstraat. Borgerstraat. v. Lennep- straat. ten Ka testraat, Toussaintkade. Staringkade. Kneppelhoutstraat Mul- tatulistraat, Fred van Eedenlaan. Lo de wyk van Deyselstraat. Albert Ver- weystraat. Jacques Perkstraat, Her man Gorterstraat. Louis Couperusstr. Hoflaan, Willem K loos laan, Boshof. Duinhof. Meerhof. Akkerhof. Weide- hof. Telderskade, Mulderstraat, Ger- rit Kasteinstraat, Segaarstraat. van Diemeistraat, Rooseveltstr. (geheel).

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 19