Begeleiding van de consument Wim - Koning Klant - Bosboom wil SPROOKJES VAN MARTINE Problemen Nonsens Waakhond Seth Gaaikema op tournee Rumoer rond ontslag van tien musici VERLOVINGSRINGEN DESIREE VRIJDAG 14 MAART 196L9 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 5 (Van onze r.t.v.-medewerkster) HILVERSUM (GPD) Gemiddeld vijftig brieven per dag komen er vij de VARA binnen naar aanleiding van de rubriek Koning Klant, die sinds het begin van het jaar onder leiding staat van oud-Achter het Nieuws-man Wim Bosboom. Ongeveer tien van die brieven bevatten tips, de overige zijn verzoeken om hulp, op welke manier en waarom dan ook. Wim Bosboom geeft enkele voor beelden. „Iemand koopt een olie- haard van f 350.-, weet vanwege con- tante betaling f 25.- af te dingen en denkt dan f 325,- te betalen. Dan jcomt de leverancier thuis om de zaak te installeren, Hij vraagt f 100,- voor de leiding, f 60,- voor het olievat. i 60,- arbeidsloon en dan wordt dde oliehaard wel erg duur, want de leveranicer pakt ruimschoots zijn kor ting terug. De kopers voelen zich dan terecht voor de gek gehouden, maar wat kun je doen? Niets. We kunnen hooguit die leverancier opbellen, hoe wel het ons werk niet is. Een ander voorbeeld iemand koopt een nappa- jasje van pakweg f38, ziet hetzelfde jasje een week later bij een andere winkelier voor f 28,- staan en wil dan dat wij hem dat tientje terugbezor- ;n. Nou kun je natuurlijk zeggen: laat ledereen lid worden van de Consu mentenbond, want dan krijgt'die bond een krachtiger stem, maar helaas is bet zo dat de consumentenbond geen ihite macht heeft, net zo min als wij twens. Er is 'n oude spreuk en die luidt: als er twee strijden om een ;oe, wie geeft er dan een toe? En ip een plaatje uitgebeeld zie je dan ee mannetjes aan een koe staan ;ekken, maar wie zit er melkend m de uier? Een advocaat. De recht- iraak schiet namelijk op het gebied dit s ort kleine onrechtvaardig- len tekort: je moet, als je van dit zaakjes een rechtzaak maakt leveer f 400,- uitgeven om f 40,- H'Ug te krijgen. Op het gebied van de kleine zaken, ,ls ik zojuist met al die voorbeel- noemde, zijn er te weinig moge- jkheden. Ai die mensen, die zich op le een of andere manier benadeeld ilen, komen bij ons terecht, in de ip dat wij iets kunnen doen. Maar it kunnen we slechts ten dele. Wat voor ogen staat is een groot kan- de structuur zie ik neg niet duidelijk waar een groot aan- specialisten zit dat de consumen- terzftde staat, tegen betaling ai betaling die een bepaald percen- ;e van het terug te verwachten be- moet zijn. Officieel zijn alle we er voor de benadeelden, alleen >r jan de consument is die weg te moeilijk. Zo'n consumenten-ombuds man zou werkelijk dn een grote be hoefte voorzien. Een Russische tank en een Tsjechisch meisje dat de Russen litfluit. Het is een straatbeeld uit iet Praag van augustus vorig jaar. Deze en nog veel meer foto's ijn straks te zien op de jaarlijkse Vorld Press Foto-tentoonstelling. De beste fotoserie van 1968-69 werd gemaakt door Hilmar Pabel, \otograaf van het Westduitse tijd schrift „Stern". Hilmar Pabel schoot zijn plaatjes na de inval van de Warschaupacttroepen in Tsjecho-Sloivakije in het centrum van Praag. Je kunt je afvragen: waarom is daar nu wel en vroeger geen be hoefte aan geweest? De zaak is voor mij erg logisch. Er is meer geld on der de mensen .We leven in een con sumptiemaatschappij en dat vind ik erg mooi maar die consump tiemaatschappij brengt wel proble men met zich mee die er vroeger niet waren. Je had vroeger geen centrale verwarming, je had geen oliehaarden, je had geen wasmachi nes en centrifuges. Daarnaast is er nog een ander probleem: de handel en de industrie maken hoe langer hoe meer gebruik van geperfectio neerde reclame door middel van radio en televisie bijvoorbeeld. Daardoor kopen de mensen meer en waar verschrikkelijk veel gekocht wordt, daar komen dan vanzelf ver schrikkelijk veel ware en onware klachten over. Wij, als Koning Klant hebben geen echte macht. Op grond van één enkele klacht kim je niet iemand publiekelijk aan de kaak stellen en zijn handel ruïneren. Mis schien heeft de man in kwestie het niet eens zelf gedaan, maar één van zijn bedienden. Wat wij doen, is de benadeelden verwijzen naar instanties die ze mis schien kunnen helpen. Is er tram melant met auto's, dan verwijzen we naar de Bovag is er gezanik met huizen, dan naar het Bouwcen trum, is er iets met huishoudelijke artikelen, dan naar de Nederlandse Huishoudraad. En bovendien hebben veel gemeenten speciale sociale raadslieden. Als op mijn bureau in eens dertig brieven binnenkomen over hetzelfde verschijnsel, dan stappen we er onmiddellijk in. Zoals bijvoorbeeld die hele goed kope bustochten voor ouden van da gen, die de hele dag gezellig blij ven, maar zich 's avonds ontpoppen als verkoopstunt van veel te dure luxe huishoudelijke artikelenOp zo'n moment is voor mij voldoende aangetoond dat hier weer een man op stap is die agressieve verkoop methoden gebruikt juist ten opzichte van een groep maatschappelijk weerlozen. Dan gaan wij reageren. Een groot deel van onze post slaat op dit soort dingen. De studenten die moeten verkopen om hun beurs te mogen houden de negers uit ontwikkelingslanden die zeggen anders over de grens te worden gezet de exposant van een textieltentoonstelling die zegt zjjn coupons te moeten verkopen omdat hiij er de grens niet mee over kan. Allemaal nonsensverhalen, maar de mensen trappen erin. En dan heb ben we nog slachtoffers die iets heb ben getekend. Na één dag schrikken ze en denken dan dat wij de transac tie ongedaan kunnen maken. Maar helaas, helaas: wie getekend heeft is de sigaar. Dat houdt on: we be treuren het dat de regering nog geen zier verder komt met de af koelingsperiode in ieder contract. Op iedere handtekening zou drie dagen respijt moeten volgen. Een klein deel van onze post be vat tips goede tips, zonder welke wij moeilijk zouden kunnen werken. Wat me dwars zit is dit: als wij op een gegeven moment een tendens signaleren of een vergelijkend wa renonderzoek publiceren, proberen we zo genuanceerd mogelijk te zijn, Maar niettemin kan je iemand toch iets te kort doen. Als zoiets gebeurt, laten de betreffende mensen, hande laren of anderen ons dan bellen, schrijven of laten ze langs komen. Zijn we fout geweest, dan komen we uiteraard op dit onderwerp terug Maar wat gebeurt? Je krijgt 's-och- tends ineens aangetekend en per ex presse een brief van een advocaat op je bureau, en daarin staat dan dat we binnen rijf dagen moeten re ageren met een rectificatie. Dat vind ik volstrekt onredelijk. Wij zijn goedwillende mensen, wij willen niemand schade berokkenen. Maai' dit soort zaken maakt me hels. Ik heb wel eens het idee dat de mensen er op uit zijn de waak hond een vergiftigd stukkie worst te geven en wij zijn dan die waakhond. Tot op het moment dat er nog geen tv was. hadden we als waakhond de Consumentenbond, het Consumenten Contactorgaan en de Stichting Vergelijkend Warenonder zoek. Hun publicaties kwamen we) ver, maar nooit ver genoeg. Nu de tv, en dan speciaal Koning Klant, als grote waakhond gaat fungeren, bereiken we per uitzending ruim 3.000.000 mensen, die met z'n allen op de consumentenproblemen wor den gedrukt. Daardoor is de zaak wagenwijd opengegooid. En vergeet vooral niet: de bonafide, goede fa brikant of importeur heeft nooit last het zijn alleen de romme laars. Dat houdt in dat als er iets leuk samen kan gaan het juist de georganiseerde consumenten en de bonafide fabrikanten en importeurs zyn. Ze kunnen elkaar namelijk over en weer goede diensten bewij zen. Want vergeet daarbij niet dat er nu eenmaal een hoop bedrijven zijn waar bedrijfsblindheid ontstaat daar kunnen de consumenten dan voor verbetering zorgen. Een goed voorbeeld is bijvoor beeld dat geval met die spuitbussen. Een spuitbus, daar kan je niet door heen kijken en op een bus moet dan ook een bruto inhoud Tot voor kort stond er een klant controlen of die bus wer kelijk vol is, of dat een van de be dienden iemand even een luchtje heeft opgespoten of een beetje lak op het haar heeft gedaan? Zet zo'n bus met bruto inhoud op de weeg schaal en je ziet of er genoeg of te weinig inzit. Het ouderwetse idee dat de georganiseerde consument en de fabrikant eikaars aartsvijanden zijn, is allang overleefd. En de moderne bonafide fabrikant heeft dit ook allang ingezien. Dat wat nu nog be waking is namelijk de consument, moet op den duur begeleiding wor den van de consument". VLISSINGEN (GPD) De caba retier Seth Gaaikema zal ztfn Ne derlandse tournee ,.En ik. zei Seth" onderbreken voor een drie maanden durende rondreis langs Nederlandse clubs in San Francisco, Seatlle, Que bec, Montreal, New York, de Antil len, Venezuela, Paramaribo, Sao Paolo, en Rio de Janeiro. Drie jaar geleden maakten Gaai kema al een tournee door de West. Hij zal ook nu begeleid worden door de pianist Henk van Dijk. Seth Gaai kema zal tijdens deze tournee een aangepaste versie van zijn succes- gramma „Kom kom, tuut tuut, ho ho" brengen. Gaaikema en Van Dijk vertrekken 28 maart en hopen eind juni terug in Nederland te zijn. Zo zal een belangrijk deel van het decor eruit zien in het Koninklijk Theater in Spanjes hoofdstad Madrid tijdens de uitzending van het Eurovisie Songfestival eind deze maand. De ontwerper van het decor is de befaamde Spaanse schilder Salvador Dali. De loting voor de volg orde waarin de solisten van de zeventien aan het songfes tival deelnemende landen zul len zingen heeft het volgende resultaat gehad. 1. Joegoslavië, 2. Luxem burg, 3. Spanje, 4. Monaco, 5. Ierland6. Italië, 7. Engeland. 8. Nederland, 9. Oostenrijk, 10. Zweden, 11. België (Vlaams), 12. Zwitserland, 13. Noorwegen, 14. Duitsland, 15. Frankrijk16. Portugal en 17. Finland. Het enige Eurovisie- land dat niet meedoet is De nemarken. de netto inhoud op, maar hoe kan een rol spelen. ROTTERDAM 0ANP> Het ont slag van tien musici van het Rotter dams PliMhairmonisch Orkest is thans onderwerp van een hevige ruzie tus sen de Nederlandse Toonkunstenaars- bond en de bij het NW aangesloten Algemene Bond van Kunstenaars. De Toonkunstnaarsbond verwijt de ABK dat deze grote publiciteit aan de zaak heeft gegeven, zonder pre cies te weten waarom het gaat. De ze publiciteit is voor de betrokken musici uitermate pijnlijk. Zij worden opgeofferd aan de propagandacam pagne van de ABK. Aldus de Ne derlandse Toonkunstenaarsbond in een verklaring. Het bestuur van het orkest heeft aangekondigd dat aan een tiental musici ontslag zal worden aange zegd. Bij enige musici zouden ge staan. 1 zondheidsredenen aanwezig zijn. bij alleen anderen zouden artistieke redenen Modern Jazz yuartet Het Modern Jazz Quartet komt na jarenlange afwezigheid eind de ze maand naar ons land. Zaterdagnacht 29 maart is er een optreden in Rotterdam en zondag avond 30 maart in het Concertge bouw in Amsterdam. Het Modern Jsjzz Quartet treedt op in de al sinds 1955 ongewijzigde samenstel ling met pianist-leider John Lewis, ribrafonist Milt Jackson, bassist Percy Heath en drummei- Connie Kay. NEDERLAND I 6.50 7.00 7.07 8.00 8.20 845 9.35 10.35 11.00 NEDERLAND II 6.50 7.00 703 7.30 Dc fabeltjeskrant (NTS) Journaal (NTS) Uit Bellevue: kunstrevue (VARA) Journaal (NTS) Achter het nieuws (VARA) Ironside, tv-feuilleton, in kleur (VARA) Mies en scène (VARA) Journaal (NTS) Teleac: En France avec Nicholas (NTS) De fabeltjeskrant (NTS) Journaal (NTS) Scala: informatief programma (NTS) Het spook en mevrouw Muir, tv-feuilleton in kleur (TROS) 8.00 Journaal (NTS) 8.20 Programma overzicht (TROS) 8.23 Vakantie, waarheen?: reisreportages (TROS 9 24 Les Enfants Terribles, vocaal ensemble uit Frank rijk (TROS) 9 40 De dief van Washington, tv-feuilleton in kleur (TROS) 10-30 Journaal (NTS) ew epateren Drie Amerikaanse program ma's waren gisteren de meest interessante, desondanks leek het of zij uit verschillende we relden kwamen. De technische perfectie van de landing van de Apollo-9, de ontgoocheling van de jazz-musicus Sonny Rollins, de milde humor van Danny Kaye, het zijn toch facetten van één land. Het begon met de terugkomst van de drie astronauten, die na een reis van tien dagen door de ruimte op drie mijl van de boot die hen opwachtte neerkwamen Je raakt er een beetje aan ge wend dat die reizen vlekkeloos verlopen, maar het is steeds weer een opluchting als de drie witte mannetjes uit hun gesty- leerde eierdopje kruipen. De NTS besteedde er ook ditmaal alle aandacht aan. Commenta tor Henk Terlingen leek goed op dreef en had een paar deskundi gen om zich heen die in staat waren beknopt en zakelijk toe te lichten. Net als een paar keer het woord radiostoring is geval len en je je afvraagt wat daar van de oorzaak wordt, komt een ingenieur dat mysterie ont hullen. Uitstekend werk. Het andere Amerika Ik dat van Sonny Rollins, wiens ara besken op de tenor-sax bepaald geen platgeslagen klanken zijn. Maar hij staat met een vriend- collega op een spoorbrug tegen het lawaai van de treinen in be blazen. Is het een kunstenaar in een crisis of "n gedesillusioneer de neger. Waarschijnlijk het sa menvallen van beide. „Het is heel belangrijk voor me dat al les in evenwicht is", zegt hij, speelt dan samen met orkest van piepjonge musici en vinst na afloop: „ik geloof niet dat ik de jonge mensen iets had te le ren. Ik Stak er wat van op". Nachtclubs, whiskey, verdo vende middelen. Het is voor Sonny Rollins een maalstroom waarin hy Charley Parker ten onder heeft zien gaan. Teleur gesteld in Amerika, zoekt hii al leen nog innerlijke rust. Alleen om die opdracht aan zich zelf al Is hij een bewonderenswaardig mens. Dat kwam er in deze pro- duktie ten volle uit. Beethoven is de muziekge schiedenis niet ingegaan als een pretmaker, maar Danny Kaye geeft moeiteloos een prachtige parodie op de componist van het noodlot. Toch was het maar een minimaal onderdeel van zijn show. want het sterkst komt hy uit in de scènes waar in hy anderen de kans geeft naai- de voorgrond te schuiven. Van de NCRV kwamen twee zeer aantrekkelijke bijdragen. In de eerste plaats „Breng eens een zonnetje". Liedjes als .Ik ben verliefd op een keuken meid", „Veel mooier dan het mooiste schilderij", „Hotsjek. hotsjek" vertegenwoordigen een brokje verleden, waarvan velen moeilyk afscheid kunnen ne men .Rien van Nunen en Bert van Dongen houden de herin nering daaraan op een allerple zierigste manier levend. De laatste uitzending van „Gezond gezin" kreeg met de vraag „hebben wij het goed ge daan?" een goede afronding. Het Ujkt met dat geen ouder, geen opvoeder de vraag met een onomwonden ja kan beantwoor den, maar daar gaat het ook niet om. Het is de oprechtheid van het pogen dat de doorslag geeft en zoals één van de ge sprekspartners het zei: .De hoofdzaak is dat de kinderen over seksualiteit informatie krijgen". De ouders zyn met deze serie in ieder geval op het spoor gezet. Ad. Int. Op Nederland I de maandelykse kunstrevue vanuit studio Bellevue in Amsterdam. Deze kunstkaleidoscoop wordt muzikaal omlyst door het Groot Revue-Orkest onder leiding van Tony Nolte. De uitzending be gint om 19.07 uur. Mies en scène, het programma vol verrassingen, wordt uitgezonden om 21.35 uur. Op Nederland H aandacht voor „Vakantie, waarheen," de eerste van twee uitzendingen over diverse vakantielanden. In dit programma een bezoek aan West-Duitsland <'n Rijnreis), Portugal en Tunesië. Zy die nog geen vakantiekeus hebben gemaakt moeten het tijdstip van 20.23 uur wel in de gaten houden. Een uur later het tweede deel van de televisieshow rond „Les enfants terribles." een nieuwe Franse zang groep, die uit twee meisjes en drie jongens bestaat. (Van onze r.t.v.-medewerkster) BUSSUM (GPD) Martine Bijl, die we tot nu toe alleen ge kend hebben als zangeres, heeft zich vandaag ontpopt als vaardig aquarelliste en schrijfsterwant er is van haar een boekje versche nen een sprookjesboekje waarvan Martine zelf de tekst en illustraties gemaakt heeft. Er is trouwens met dit boekje iets bij zonders aan de hand: het heeft aan de achterzijde een toegevoegd grammofoonplaatje, met daarop twee liedjes, waarvan de tekst en muziek geschreven zijn door Mar lines vaste begeleider en compo nist/tekstschrijver Henk van der Molen. Martine's boekje heet „Elfje Twaalfje." Het is het geschreven en getekende verhaal van een klein dik èlfje, dat niet zo bijster goed is in alles wat een elfje moet weten: na melijk het vliegen, dansen en zin gen. Ze voelt zich een beetje buiten haar elfjesmaatschappij gesloten en dat verdriet niet alleen haar, maar ook de dieren in het bos. Alles komt echter in orde doordat de bosmuis Schorrepiep haar les geeft in alle elfjes-kunsten. „Elfje Twaalfje" heeft een pretti ge letter voor kinderen. De aquarel len zyn gereproduceerd in vierkleu rendruk. Ook de kleine single ach terin is in kleuren gedrukt. Martine Byi tekent al vanaf haar prille kinderjaren. Officieel tekenles heeft ze nooit gehad ze heeft slechte wat rlohtlynen gehad van Henk van der Molen, die zelf een zeer verdienstélyk aquarel list en schilder is. Heeft ze plannen om binnenkort nóg een dergeiyk boekje uit te ge ven? ,Ik heb geen flauw idee, om de waarheid te zeggen, Loopt Elfje Twaalfje goed, dan maak ik mis schien nog eens een kinderboekje. Loopt het niet, dan is dit voorlopig myn eerste en tevens laatste po ging op het teken- en schryfterrein geweest." Elfje Twaalfje fc voor nog geen tientje verkrijgbaar by de boekhan del. VOOR VRIJDAG 14 MAART Hilversum 1, 402 m. VPRO: 18.00 Nws. 18.16 Berichten 18.30 Ulte. van de P.v.dA. Soc. beke ken. 18.30 Hee: Een program, voor onvolwassenen. 19.10 Jazz-rondo. 19.30 Nws. 19.35 Criterium: kunst nader be schouwd. 20.00 Radioportret van Bob Dylan VARA: 21.00 Stereo: Radio Fil harmonisch ork. en sol.: klass.. seml- klass. en mod. muz. 22.30 Nws. 22.40 Meded, 22.42 Act. 22.55 Stereo: Pret tig weekend: Uoht gev. pl.progr. 23.55 -24.00 Nws. Hilversum 2, 298 m. NCRV: 18.00 Kerkorgelconcert: Klassieke en semi-klaas. rnuz. 18.30 Nws. en weerpraatje. 18.46 Act. 19.05 Wereldpanorama. 19.15 Stereo: Lichte ork.muz. met zangsol. (opn.). 19.45 Wijd als de wereld: wekelijkse Intern, oriëntatie In kerk. zending en oekume- ne. 19.55 Zuldzee-Serenadelichte muz (opn.). 20.15 In: licht gev. pl.progr. 21.00 Monoloog voor een handelsreizi ger. hoorsp. 21.33 Lichte grammuz. TRÖS: 22.00 Thriller Theater, hoorsp. 22.30 Nws. Nieuwer, Nieuwst; gev. progr. (22.30 Nws.). 23.55-24.00 Nws. VOOR ZATERDAG 15 MAART Hilversum 1, 402 ra. VARA: 7.00 Nws en ochtedgymn. 7.20 Soc. strijdl. 7.23 Stereo: Lichte gram .muz VPRO: 7.54 Deze dag. VA RA: 8.00 Nws. en Van de voorpag. 8.15 Z.O. 135: gev progr. (9.35-9.40 Wa- ters't. 10.30 Belasting betalen:adviezen 10.45 Stereo: Lichte grammuz 10.50 Wegwijs: tips voor trips en vak. 11.00 Nws. 11.02 Bij Dorus op visite: caba- retprogr 11.25 Afr. kroniek. 1145 Ste reo: Salonork. met zangsol. 12.10 Een nieuw geluid: kennismaking met Jon ge artiesten. 12.26 Meded. t.b.v. land en tulnb, 12.9 Act. spórtnws. 13.00 Nws. 13.11 VARA-Varia. 13.15 Stereo: Tijd voor teenagers 13.50 Uitlaat: progr. voor twintigers. 14.25 Uilenspie gel: studentenprogr. (16.00-16 02 Nws.) VARA; 16.30 Stereo: Heereveens Vo caal ensemble (opn. 16.50 Stereo: Swing en sweet: lichte grammuz. 17.25 Radloweekjourn. 17.56 Meded. Hilversum 2, 298 in. NCRV: 7.00 Nws. 7.10 Het levende woord, 7.15 Op het eerste gehoor: lich te muz. met nws. en act. 8 00 Nws. 8.11 Stereo: Geestelijke lied. 8.30 Nws 8.32 Stereo: Voor de hulsvr. 9.00 Theo logische Etherleergang. 9.35 Gymnas tiek voor de hulsvr. 9.45 Muzalek klass. pl.progr. met luisterwedstrijd. 10.55 Tentoonstelllngsagenda. 1100 11.00 Nws. 11.02 Jeugd en volwassen heid: verouderde begrippen?, lez. 11.15 Sol.kamer: muz. vraaggesprek 11.55 Meded. KRO: 12.00 Stereo Lichte grammuz. 12.14 Marktber Overhelds- voorl. 12.16 Exportlviteltennws., wenken en adv op exportgeb. KRO: 12.26 Meded. t.b.v. land- en tulnb. 12 30 Nws. 12.41 Act. 12.50 Zonder grenzen: rubr. over missie en zending Chris tian Science- 13.00 Kinderen helpen bidden, vraaggespr. NRU13.15 Vlie gende schyven; veris.pl.progr voor de militairen. KRO: 14.00 P.M een weekbl. met veel plaatjes. (16.00-16 02 Nws.) NRU: 16.30 Bezig met muziek, muzikale lez. HIRO: 17.00 HIRO-Ma gazine. 17.16 Gasten van de week. KRO: 6-8-6-9: inform, en muz voor twleners. Hilversum 3, 240 ra. en FM KRO: 9.00 Nws 9.02 DJlnngev. progr. (10.0C en 11.00 Nws). NRU: 12.00 Nws. 12.03 Sklvatoon: informatie over nieuwe langspeelpl. NCRV: 13.00 Nws. 13.03 Family Party 14.00 Nw6. 14.03 Nee, we noemen geen namen. licht pl.progr. (15.00 Nws.). 16.00 Nws 16.03 Four o'clock tea: gev. muz.progT (gr.). 17.00 Nws. 17.02-18.00 Hier en nu: wekelijkse sportshow met lichte gram.muz. TELMSIEPROGRAMMA'S NTS: 9.30-11.30 Teleac: 9.30 Exp. (les 15): 10.00 Noten en Tonen (les 25) 10.30 Groenteteelt onder glas (les 7»; 11.00-11.30 En France avec Nicolas (les 18 - herh.)15.30-16.00 In kl.: We reldkampioenschap IJshockey samenvatting van de wedstr. Tsjecho- JeCanada. 16.00 Journ. AVRO 16.02-17.35 Teleskoop: gev. progr. voor de Jeugd. NTS: 18.50 In kl.:' De Fabel- tjeskr NTS: 19.00 Journ. VPRO: 19.07 Later. Inform, progr. voor Jonge mensen. NTS: 20.00 Journ. en weeT- overzlcht. VPRO: 2C.20 Interview met Hildegarde Knef. 20.30 Wereld op wie len- nws. op automobiel-gebied. 21.00 L'edjes gezongen door Willem Bijholt. 21.30 Onaantastbaar TV-feullleton. 22.15 In kl.: Transit: Progr met Hldegarde Knef NTS: 22 50-22A5 Jour naal. Nederland II NTS: 18.50 In kl De Fabeltjeskrant NTS: 19.00 Journ 19.03 Scala: Inform, progr. NCRV: 19.30 In kl.: De Ameri kaanse topgoerp: The Beach Bovs. NTS: 20.00 Journ. NCRV: 20.20 In kl. Sprookje is uit. progr over Disney land. 22.00 Zing!: nonstop zang. dans en muz .progr. 22.30 Actxubr 22.55 Evangelie. NTS: 23.00-23.05 Journ ADVERTENTIE klassieke en moderne modellen. Wy hebben reeds ringen vanaf f 49.75 p. p. Op het graveren kunt U wachten en zonder prysverhoging. Levenslange schrifteiyke garantie. F. W. PLESSEN BEVRIJDINGSPLEIN 12 LEIDEN Z.-W. IEL. 26670

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 5